Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4. - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-03-13, 08:01   #1141
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Nic dziwnego, ze dzisiaj można przeczytać kalke tego artykułu w polskich mediach .

Mnie dzisiaj rozbawiła wiadomość, ze wyłącza/zablokują Instagram w Rosji !
Tak, uważam to za jeden z nielicznych zabawnych aspektów obecnej sytuacji...Czy Wy wyobrażacie sobie, jak te wszystkie Russian "models" sobie z tym poradzą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co tam Instagram OnlyFans też im wyłączyli
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 08:13   #1142
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Aktualne wydarzenia mniecoraz barw kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
I nie będziesz miała nic przeciwko jak po tej interwencji NATO powołają do wojska twojego ojca/męża/chłopaka/brata czy znajomych mężczyzn?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najpierw trzeba być tego świadomym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 08:47   #1143
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Uk wprowadza program przyjmowania uchodzcow z Ukrainy, nie ma jeszcze zbyt wielu szczegolow, poza szczatkowymi informacjami. Organizacja lub osoba prywatna bedzie musiala objac patronat (sponsorowac/gwarantowac) nad osoba/rodzina, na pewno beda jakies znizki i doplaty. Bez wizy i sponsora lub rodziny nie ma wstepu.

Ja osobiscie nie rozwazam nawet, poniwaz… trzymam miejsce dla polskiej rodziny i przyjaciol
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 09:12   #1144
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Dziś w nocy był ostrzał w pobliżu Lwowa, 30 km od granicy z Polską. Ukraina nadal apeluje o zamknięcie nieba. Czy tylko ja widzę tutaj specjalnie knucie Rosji? Przecież oni tylko na to czekają. Rosja to mistrz prowokacji
Próba zastraszenia na pewno. Stara rosyjska sztuczka.

Potrafią rządzić tylko przemocą i przez wzbudzanie strachu. Tak długo jak będą to robić, to nigdy nie stworzą atrakcyjnej wizji społeczeństwa, która mogłaby konkurować z zachodem.
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 10:02   #1145
czekoladka2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 150
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

20 km od granicy Polskiej był wystrzał pocisku. Bardzo blisko nas. To jest przerażajace . Na fb wp padło pytanie czy jesteście za zamknięciem strefy powietrznej nad Ukraina . Jedni mówili ze to doprowadzi do IIII wojny światowej inni ze należy zamknać bo, gina dzieci i kobiety. Sama nie wiem co myśleć na ten temat.
czekoladka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 10:05   #1146
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-03-13 o 10:27
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 10:07   #1147
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Cytat:
Napisane przez czekoladka2020 Pokaż wiadomość
20 km od granicy Polskiej był wystrzał pocisku. Bardzo blisko nas. To jest przerażajace . Na fb wp padło pytanie czy jesteście za zamknięciem strefy powietrznej nad Ukraina . Jedni mówili ze to doprowadzi do IIII wojny światowej inni ze należy zamknać bo, gina dzieci i kobiety. Sama nie wiem co myśleć na ten temat.
Ja myślę, że wszyscy, którzy tak chętnie twierdzą, że trzeba zamknąć przestrzeń i NATO ma tego pilnować, powinni podpisać deklarację, że jak konflikt eskaluje na Polskę to idą walczyć w pierwszej linii. Bez względu na płeć. Zobaczymy ile z tych osób dalej będzie obstawało przy swoim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-13, 10:08   #1148
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
Uk wprowadza program przyjmowania uchodzcow z Ukrainy, nie ma jeszcze zbyt wielu szczegolow, poza szczatkowymi informacjami. Organizacja lub osoba prywatna bedzie musiala objac patronat (sponsorowac/gwarantowac) nad osoba/rodzina, na pewno beda jakies znizki i doplaty. Bez wizy i sponsora lub rodziny nie ma wstepu.

Ja osobiscie nie rozwazam nawet, poniwaz… trzymam miejsce dla polskiej rodziny i przyjaciol
My rozważamy.
Z tym, że ja będę przez ok 2 miesiące tkwić w PL, więc zobaczymy. Podobnie jak Ty mam obawy, czy przypadkiem nie wrócę do UK z mamą, kuzynem, bratem i jego żoną. I czy nie będzie to powrót w tzw. popłochu. Różnie może się potoczyć ta sytuacja. Nie panikuję. Po prostu obserwuję i biorę pod uwagę taki scenariusz.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 10:32   #1149
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Są, to inny problem. Problem Amerykanów i wprowadzania demokracji tam był taki, że musieliby siedzieć tam przez dziesiątki lat i wydawać miliony na edukację i zmianę mentalności. Operacja diabelnie kosztowna. Udało się to im w Japonii, której solidnie pomagali po II wojnie światowej i nie podeszli do tego całkiem o tyłka strony. Mają te swoje uniwersytety najlepsze na świecie i naukowcy byli zaangażowani w całą operację. Chociażby książka Chryzantema i miecz. Wzory kultury japońskiej została napisana na zlecenia armii amerykańskiej w czasie II wojny światowej.

Europa zachodnia i jej kultura miała i ma dużo większe wpływ na wschodnią niż na kraje Afrykańskie. Europa wschodnia ma dużo większe powiązania z zachodnią i łatwiej nam było zobaczyć i porównywać.

Teraz wielkie zmiany w mentalności w tamtych regionach może i pewnie wprowadzi Internet. Chiny mogą zakazywać LGBT, ale jeśli problem urósł do takich rozmiarów, że trzeba ich zdaniem zakazywać, to znaczy, że znacząca zmiana mentalna na poziomie społeczeństwa ma miejsce. Tak samo w Polsce. Ci, którzy nie mogą się pogodzić z faktem, że świat się zmienia i świat z ich młodości nie będzie trwał wiecznie, próbują z tym walczyć.
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 10:34   #1150
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Ja myślę, że wszyscy, którzy tak chętnie twierdzą, że trzeba zamknąć przestrzeń i NATO ma tego pilnować, powinni podpisać deklarację, że jak konflikt eskaluje na Polskę to idą walczyć w pierwszej linii. Bez względu na płeć. Zobaczymy ile z tych osób dalej będzie obstawało przy swoim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam takie samo zdanie. To jest prowokacja Rosji niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A chcesz żeby sytuacja nas dotyczyła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 10:43   #1151
czekoladka2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 150
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Jackowski ma przepowiednie że Polska będzie na 3 części podzielona że upraw nie będzie, że z jednej części Polski ludzie będą się wyprowadzać pewnie miał na myśli e Podkarpacie i Lubelszczyznę. Dobrze że jego wizję się nie sprawdzają
Samoloty lataja od rana.
czekoladka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-13, 10:51   #1152
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-03-13 o 10:58
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 10:58   #1153
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Albo jesteśmy drugim domem dla naszych sąsiadów, którzy musieli uciekać przed wojną, albo państwem objętym wojną. Trzeba się na coś zdecydować. Bo jeżeli to drugie, ciekawa jestem, kto przyjmie takie tłumy ludzi uciekających przed wojną. Już nie z jednego, tylko dwóch krajów.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 11:14   #1154
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Albo jesteśmy drugim domem dla naszych sąsiadów, którzy musieli uciekać przed wojną, albo państwem objętym wojną. Trzeba się na coś zdecydować. Bo jeżeli to drugie, ciekawa jestem, kto przyjmie takie tłumy ludzi uciekających przed wojną. Już nie z jednego, tylko dwóch krajów.
Dokładnie mam takie same przemyślenia.

Z jednej strony myślę sobie, przecież według wielu Rosja męczy się z Ukrainą, to jak może pójść dalej? Ale jednak media podłapały temat po paru dniach " biedy " I jest gorąco.

To jak jest w końcu? Czego się boimy skoro Ukraina póki co zatrzymuje Rosję?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 11:16   #1155
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Cytat:
Napisane przez czekoladka2020 Pokaż wiadomość
Samoloty lataja od rana.
Od wczoraj poderwane myśliwce od rana, przez noc tez i dziś to samo. Po drugiej stronie musi się dziać, może szykują kolejny ostrzał blisko granicy.
Nie trudno przewidzieć, że może nie być upraw, bo po prostu nie będzie środków. Brat wczoraj kupował nawozy, cena ok. 1000pln za tonę, następnego dnia telefon, że kolejna partia już będzie po 2000. Gdzie się da zarobić, tam jest spekulacja.
Hotelarze też ponoć ceny wywindowali, przynajmniej w obszarze "okołouchodźczym".


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 11:38   #1156
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Kurcze no latają, ok. Ale gdyby nie latały to by też było źle nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 11:43   #1157
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Na Zamojszczyźnie latają od początku wojny, codziennie. Nic się nie zmienia.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 12:26   #1158
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-03-13 o 12:34
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 12:33   #1159
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
To jak jest w końcu? Czego się boimy skoro Ukraina póki co zatrzymuje Rosję?

Rosja czyni postępy jak na razie. Powoli, bo powoli, ale są.


Żal mi tych ludzi, którzy maja gospodarstwa na Ukrainie. Mieszkańcy miast czy zwykli mogą uciekać, albo przynajmniej próbować. A taki rolnik to co, zostawi kury, świnie i krowy? Do pociągu ich nie zabierze.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-13, 12:43   #1160
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;89149213]Rosja czyni postępy jak na razie. Powoli, bo powoli, ale są.


Żal mi tych ludzi, którzy maja gospodarstwa na Ukrainie. Mieszkańcy miast czy zwykli mogą uciekać, albo przynajmniej próbować. A taki rolnik to co, zostawi kury, świnie i krowy? Do pociągu ich nie zabierze.[/QUOTE]Ale wiesz, że nawet jak, zdobędzie Kosowa to, partyzantki nie wygra. Nie da się zapanować nad tak zdetronizowanym i walecznym narodem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

* KIJOWO

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

* zdeterminowanym. Co ten słownik🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 12:59   #1161
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Ja myślę, że wszyscy, którzy tak chętnie twierdzą, że trzeba zamknąć przestrzeń i NATO ma tego pilnować, powinni podpisać deklarację, że jak konflikt eskaluje na Polskę to idą walczyć w pierwszej linii. Bez względu na płeć. Zobaczymy ile z tych osób dalej będzie obstawało przy swoim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pomyślałam o tym samym ale ty to napisałeś. Niestety NATO chyba się zastanawia, gdzieś coś ktoś napomknie czasem w wywiadzie (co każe sądzić o nieformalnych rozmowach na szczycie), a potem się wycofuje 'nie o wszystkim należy mówić w mediach'. Więc różnie może być, zdanie zwykłego człowieka jest najmniej ważne :/
Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
My rozważamy.
Z tym, że ja będę przez ok 2 miesiące tkwić w PL, więc zobaczymy. Podobnie jak Ty mam obawy, czy przypadkiem nie wrócę do UK z mamą, kuzynem, bratem i jego żoną. I czy nie będzie to powrót w tzw. popłochu. Różnie może się potoczyć ta sytuacja. Nie panikuję. Po prostu obserwuję i biorę pod uwagę taki scenariusz.
Źle się to czyta mieszkając w Polsce...
Jednak patrząc na ostatnie niemrawe działania (ostrzelanie przy granicy też uważam za zastraszanie, nie pokaz mocy - pomimo ofiar), nie wierzę w wojskowe działania na większym terenie np naszym.
Chyba że inną bronią niż dotychczasowa, zaś z tej strony plan ucieczki na niewiele by się zdał.
To jednak chyba małoprawdopobne? Skutkiem byłoby zadarcie - pomimo osłabienia - niepotrzebnie z USA, zawsze chętnym i gotowym do wojny na nieswoim terenie...
Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ale wiesz, że nawet jak, zdobędzie Kosowa to, partyzantki nie wygra. Nie da się zapanować nad tak zdetronizowanym i walecznym narodem.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trudno powiedzieć. Posmakowali wolności czy zachodu, to z niego łatwo nie zrezygnują i można to zrozumieć. Ale, siły nie są równe, więc - pozostaje czekać co dalej. Np gdzie to pozostałe wojsko, którego podobno tyle jest? Białoruś też nie wyruszyła?
Historia wskazuje, że wygrane nie przyszły Rosji łatwo. Raczej wymęczeniem sił pokonanego... Czy to co dziś widzimy, nie wygląda podobnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 12:59   #1162
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

On chce wysiedlić Ukrainę po prostu. Przyjdą Rosjanie i będzie jego wymarzone wielkie imperium


Wysłane z iPhone
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 13:05   #1163
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Kurcze no latają, ok. Ale gdyby nie latały to by też było źle nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chodzi o to, że źle. Dla mnie jako mieszkanki tych terenów jest to po prostu kolejny znak, że coś się dzieje, coś więcej, to automatycznie budzi niepokój. Ciężkie śmigłowce, jakieś transportowce to już codzienność, ale myśliwce na taką skalę jeszcze nie.

Co do ostrzału przy granicy:

Doradca MSW: Atak w obwodzie lwowskim to zapowiedź niszczenia transferów broni

Rosyjski atak na Międzynarodowe Centrum Pokoju i Bezpieczeństwa w obwodzie lwowskim, w pobliżu granicy z Polską, to sygnał dla NATO i próba niszczenia łańcucha transferów broni z UE na Ukrainę - powiedział w niedzielę doradca ministra spraw wewnętrznych Ukrainy Wadym Denysenko.

"To sygnał do NATO nawiązujący do wczorajszego oświadczenia Putina, że Rosja zniszczy wszystkie łańcuchy transferu broni z Zachodu na terytorium Ukrainy. W tym przypadku jest to jeden z takich sygnałów i niestety, taka będzie nasza rzeczywistość w nadchodzącym tygodniu" - oświadczył Denysenko, cytowany przez agencję Ukrinform.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Ros...e-8284208.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 13:09   #1164
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

.
__________________


Edytowane przez 6roove
Czas edycji: 2022-03-13 o 18:46
6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 13:13   #1165
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Ja myślę, że wszyscy, którzy tak chętnie twierdzą, że trzeba zamknąć przestrzeń i NATO ma tego pilnować, powinni podpisać deklarację, że jak konflikt eskaluje na Polskę to idą walczyć w pierwszej linii. Bez względu na płeć. Zobaczymy ile z tych osób dalej będzie obstawało przy swoim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehem, też myślę, że nagle myślenie by się zmieniło.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 13:30   #1166
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

A tymczasem podział w Konfederacji.
Sośnierz, Dziambor i Kulesza odchodzą z partii KORWiN i zakładają swoją. W Konfederacji będą nadal, jako czwarta noga.
Odchodzą, bo nie zgadzają się z wypowiedziami JKM, a mimo ich próśb on nie chce się ugryźć w język.
Ostatecznie poszło o jego wypowiedzi dotyczące Putina.

https://www.slazag.pl/rozlam-wewnatr...orwina-mikkego
W zasadzie to mnie to nie dziwi nawet. Od początku istnienia Konfederacji część jej posłów próbowała się czasem odcinać od wypowiedzi JKM, chociaż to były wypowiedzi raczej łagodne, spokojne. Odkąd zaczęła się wojna na Ukrainie zauważyłam na twitterze, że do odcinanie się jest jakieś bardziej... zacięte? Ostrzejsze, nie pozostawiające wątpliwości.
Szczerze mówiąc to mam wrażenie, że w Konfederacji w ogóle chętnie by się pozbyli JKM, gdyby nie jego popularność.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 13:37   #1167
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Próba mikrofonu, bo coś mi nie chce wysłac posta.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 13:58   #1168
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Aktualne wydarzenia mniecoraz barw kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Najpierw trzeba być tego świadomym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakaś ty dowcipna
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 16:09   #1169
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Poki co Izrel wstrzymuje sie od sankcji ,pięknie ładnie wpuszcza oligarchów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 17:23   #1170
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Aktualne wydarzenia mniecoraz barw kraju i na świecie - luźne wnioski, część 4.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Najpierw trzeba być tego świadomym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem świadoma.Twoja uwaga była co najmniej niegrzeczna. Próbujesz mnie obrazić.
Uważam brak zdecydowanych reakcji NATO za krotkowzrocznisc i przedłużanie cierpienia cywili. I to nie tylko Ukraińców ( ich najbardziej, wiadomo).

NATO- nie Polski w pojedynkę.

Przy czym rozumiem strach przed emsta Tosji- wojną w Polsce.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-03 16:58:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.