Blizny po depilacji - wątek zbiorczy - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 18:52   #1381
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
depilator juz odstawiłam choc i tak za pozno:/ a nie uzywałas zadnych masci z antybiotykiem na te stany zapalne? bylas pod kontrola lekarza czy to wszystko na wlasna reke? ja mialam juz 4 rozne antybiotyki<masci> i jak na razie tylko po klindamycynie widzialam efekty, no ale potem dorwalam sie do nog i schrzanilam wszystko....teraz klindamycyna od nowa + oxeril dodatkowo dzis zajechalam tak skore maszynka ze scielam caly naskorek dosc gleboko:/ efekt? duzo krwi i rana nad kostka dl 4cm i szer 2cm powoli trace sile do siebie i swoich nog...

co do sudocremu, na mnie kompletnie nie dziala...probowalam tez masc cynkowa ale tez bez efektow ehh
Ojej, straszne to jest... Wyobraz sobie, ze ja mialam taki sam " wypadek" - nad lewa kostka, krwi bylo tyle jakbym sobie cala noge odrabala..... Ale to bylo juz kilka lat temu, dzis nawet nie mam blizny....
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 21:09   #1382
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karla1983 Pokaż wiadomość
Ojej, straszne to jest... Wyobraz sobie, ze ja mialam taki sam " wypadek" - nad lewa kostka, krwi bylo tyle jakbym sobie cala noge odrabala..... Ale to bylo juz kilka lat temu, dzis nawet nie mam blizny....
dokładnie mam w tym samym miejscu.......brrr paskudztwo i cholernie piecze :/ ale takie rzeczy goja sie na mnie jak na psie...gorzej z takimi duperelami jak wrastajace wloski:P bo jak sie tak zastanowic to jest naprawde *******a! takie nic ot zwykly wlosek...ale ile szkod lez i kasy na leki...glowa mala


olasia bardzo mi pomoglas bo dalas nadzieje ze da sie to wyleczyc dalacinu jeszcze nie mialam ale widze ze w skladzie ma clindamycyne czyli ten sam antybiotyk ktory stosuje obecnie - pomaga ale wizyta 3.03 to moze podpowiem dermie

zastanawia mnie jeszcze muropix czy jakos tak...w zastosowaniu jest wprost napisane ze nadaje sie na zapalenie mieszkow wlosowych. testował ktos moze

edit: hehe ocenzurowało mi p.i.e.r.d.o.ł.ę ale numer :P

Edytowane przez dusiaaa
Czas edycji: 2009-01-27 o 21:11
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 21:13   #1383
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
dokładnie mam w tym samym miejscu.......brrr paskudztwo i cholernie piecze :/ ale takie rzeczy goja sie na mnie jak na psie...gorzej z takimi duperelami jak wrastajace wloski:P bo jak sie tak zastanowic to jest naprawde *******a! takie nic ot zwykly wlosek...ale ile szkod lez i kasy na leki...glowa mala


olasia bardzo mi pomoglas bo dalas nadzieje ze da sie to wyleczyc dalacinu jeszcze nie mialam ale widze ze w skladzie ma clindamycyne czyli ten sam antybiotyk ktory stosuje obecnie - pomaga ale wizyta 3.03 to moze podpowiem dermie

zastanawia mnie jeszcze muropix czy jakos tak...w zastosowaniu jest wprost napisane ze nadaje sie na zapalenie mieszkow wlosowych. testował ktos moze

edit: hehe ocenzurowało mi p.i.e.r.d.o.ł.ę ale numer :P


Nie wiem czemu, ale strasznie mnie to rozbawilo
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 21:17   #1384
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

ale to ze sie pociełam czy cenzura :P
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 21:20   #1385
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
ale to ze sie pociełam czy cenzura :P
No kurcze- cenzura oczywiscie Bo pozniej tak jakos fajnie to skomentowalas
A to, ze sie pokaleczylas to akurat malo smieszne, sama wiem....
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 21:24   #1386
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

hehe pewnie zamiast "ł" wstawiłam "L" i stad Wielki Cenzor sie odezwal e skoro Tobie podobna rana zeszla nie zostawiajac blizny to i ja mam nadzeje ze ze mna tak bedzie swoja droga to chyba "wina" tego oxerila ktory rozmiekczył mi naskorek...golilam jak zawsze szast prast i z glowy a dzis wanna czerwona a ja blada
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 22:21   #1387
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Mysle, ze w miare szybko pozbedziesz sie sladu po dzisiejszej masakrze. Tym bardziej, ze na mnie nic nie goi sie jak na psie Ja sie zacielam chyba z pospiechu, zle ustawilam maszynke i plaster skory sobie scielam.... Iiiiii jak to zabrzmialo okropnie.... fuuu
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 06:52   #1388
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

zabrzmialo dokladnie tak jak to u mnie wygladało....:/ blee
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 16:05   #1389
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

wypowiadam wojne moim bliznom;p
od dzis Alcepalan, woda z cytryna peeingi.... mam nadzieje ze cos pomoze mi;p
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 17:59   #1390
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Alcepalan nie jest czasem na blizny pooperacyjne? to chyba to samo co cepan ale testuj i zdawaj relacje

jak jak zwalcze ranki tez wezme sie za blizny, choc zauwazyłam ze u mnie 90% ciemnych plam zawiera kłaka w srodku i dopoki go nie wyciagne to plamka nie zniknie :[
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 22:09   #1391
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
Alcepalan nie jest czasem na blizny pooperacyjne? to chyba to samo co cepan ale testuj i zdawaj relacje

jak jak zwalcze ranki tez wezme sie za blizny, choc zauwazyłam ze u mnie 90% ciemnych plam zawiera kłaka w srodku i dopoki go nie wyciagne to plamka nie zniknie :[
alcepalan to odpowiednik cepanu tylko że w żelu nie w kremie..
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 23:00   #1392
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Dziewczyny, a czy macie na nogach gdzieniegdzie takie czarne kropeczki- ta kropka to wlosek pod skora..... To mnie najbardziej wkur.....a
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 07:24   #1393
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karla1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy macie na nogach gdzieniegdzie takie czarne kropeczki- ta kropka to wlosek pod skora..... To mnie najbardziej wkur.....a
tiaaa ja mam tego cala mase i ni cholery z tym nie idzie zrobic:/ trzeba czekac az wylezie na wierzch....
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 11:08   #1394
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
http://www.vitalmarket.pl/skindoctors/produkt-18.html

zobacz na ten link, tutaj jest o tym produkcie duzo informacji... jeszcze popatrze gdzie w polsce jest dostepny. (w niemczech widzialam w aptekach)

ups. dopiero zauwazylam ,ze tam na dole jest link do sklepu, on kosztuje w tym sklepie 69 zl, troche duzo, w anglii place za niego 9 funtow. ale na samo bikini jest bardzo wydajny, wystarczy kilka kropelek na dlon lub wacik
no niestety troche drogo... bede musiala go kupic za wlasne pieniaadze bo mama powie ze wymyslam

matryca3, tez wypowiadam wojne bikini jak na razie na przemian uzywam masci alantan oraz sudocremu zeby wygoic te strupki wszystkie itd. potem na bieżąco bede usuwac wrosniete wloski i blizny:/// jeeej straszne to


tez sobie kiedys tak naskorek zdarlam maszynka:/ niestety blizne mam do dzis, w ogole moje nogi to same blizny ale nie od uzywania depilatora tylko np. od tego ze sie przewrocilam, zacielam maszynka mam strasznie trudno gojącą sie skóra siniaki mam po kilka miesiecy
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 11:29   #1395
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
no niestety troche drogo... bede musiala go kupic za wlasne pieniaadze bo mama powie ze wymyslam

matryca3, tez wypowiadam wojne bikini jak na razie na przemian uzywam masci alantan oraz sudocremu zeby wygoic te strupki wszystkie itd. potem na bieżąco bede usuwac wrosniete wloski i blizny:/// jeeej straszne to


tez sobie kiedys tak naskorek zdarlam maszynka:/ niestety blizne mam do dzis, w ogole moje nogi to same blizny ale nie od uzywania depilatora tylko np. od tego ze sie przewrocilam, zacielam maszynka mam strasznie trudno gojącą sie skóra siniaki mam po kilka miesiecy
u no to współczuje u mnie mama dzis dostrzegla ta masakre i pelna pnika....poleciala po jakies opatrunki plyny i kij wie co jeszcze :P mimo wszystko wolalabym miec tak blizne niz blizne po wrosnietych wloskach i same strupy :/
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 21:28   #1396
justys16
Raczkowanie
 
Avatar justys16
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Aaaj, jak 'dobrze', że nie tylko ja mam te problemy, których, o zgrozo (!), większość mojego otoczenia po prostu nie rozumie O.o
Dziwne, żadna dziewczyna nie ma problemu z ciemnymi krostami pod skórą, o wrastaniu juz nawet nie mówiąc.
I tu pytanie: wrastaja sie wam włoski poziomo? jak tak to co z nimi robicie? Świadomosć, że pod skórą rośnie włosek, którego widać jest po prostu straszna!
No i blizny... Cepanu używam juz od pół roku i efektu nie widać... Moje nogi pokryte są czerwonymi plamkami :/ Oczywiście po depilatorze, bo po czym by innym...
Pozdrawiam i życzę wytrwałości w walce
__________________
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone


justys16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 08:22   #1397
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

mi cepan nic nie pomogl a derma powiedziala ze on sie na takie blizny nie nadaje...

ja znowu rozdziabalam nogi boze widzisz a nie grzmisz;/ i podjelam radykalny krok.... poniewaz na czas kuracji nie moge odkrecic nog i schowac zebym ich nie widziala:P to postanowilam ze obetne moje piekne pazurki.... czuje sie teraz jakbym byla naga ale jesli to uchroni moje nogi przed wyciskaniem to warto! a paznokciom odpoczynek sie tez przyda
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 09:56   #1398
Bechas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Athlone/ IE
Wiadomości: 25
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Myślę, że jest tu tyle dobrych rad,ze kazdy powinien znaleźć cos dla siebie Ja zaczynam po kolei testować każdy z polecanych medykamentów Zacznę od nałożenia na jedna nogę sudocremu, a na drugą aescin Zobaczymy co z tego wyjdzie Jeśli nie zdążę do wakacji odkryć mojego złotego środka, to alternatywą będzie tani podkład z drogerii Problem z głowy!!!
Bechas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 12:59   #1399
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bechas Pokaż wiadomość
Myślę, że jest tu tyle dobrych rad,ze kazdy powinien znaleźć cos dla siebie Ja zaczynam po kolei testować każdy z polecanych medykamentów Zacznę od nałożenia na jedna nogę sudocremu, a na drugą aescin Zobaczymy co z tego wyjdzie Jeśli nie zdążę do wakacji odkryć mojego złotego środka, to alternatywą będzie tani podkład z drogerii Problem z głowy!!!
Boszzze, a co ja mam powiedziec, kiedy ja musze nogi doprowadzic do porzadku do slubu we wrzesniu? Nie wiem, jak ja to zrobie.... Nie potrafie ich nie ogladac, nie szukac wrosnietych wloskow.... I tak jakims wielkim cudem zaleczylam krostki, wiec teoretycznie zostaje mi uswanie blizn, ale juz powoli trace nadzieje...
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 13:11   #1400
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Karla, głowa do góry, założysz długa kieckę!

Cepan rzeczywiście nie jest do takich blizn. Wielokrotnie sie spotykałam z taką opinią. On jest na blizny pooperacyjne, ma je spłycać czy coś. Na nasze dłubanie pomóc mogą co najwyżej kwasy AHA lub mikrodermabrazja. Może istnieją jeszcze inne cuda, ale ja nie intresuje się czymś, na co mnie nie stać..
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:17   #1401
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Niby zaloze dluga kiecke, ale co pozniej? Grube czarne rajstopy?....
Sluchajcie, jak Wy traktujecie Wasze nogi- nawilzacie je , czy raczej staracie sie wysuszyc, zeby skora szybciej zeszla? Bo wlasnie mi sie przypomnialo, ze czytalam chyba kiedys na tym watku o tym, zeby czesto przecierac lydki spirytusem salicylowym, ktory powoduje wysuszenie i luszczenie skory....

Chcialabym sie tez wybrac na mikrodermabrazje, ale normalnie wstyd mi pokazac takie nogi.....
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 15:18   #1402
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja przez miesiąc myłam nóżki tylko mydłem, przez co były bardzo suche. I mam nawet wrażenie, że blizny lekko pojaśniały... Ale kto tam wie, jak to jest. Wydaje mi się, że tro trochę ryzykowne. Pewnie naskórek się szybciej złuszcza, ale przez przesuszoną skórę włoski mogą gorzej się przebijać. Takie moje gdybania...
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 15:18   #1403
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karla1983 Pokaż wiadomość
Niby zaloze dluga kiecke, ale co pozniej? Grube czarne rajstopy?....
Sluchajcie, jak Wy traktujecie Wasze nogi- nawilzacie je , czy raczej staracie sie wysuszyc, zeby skora szybciej zeszla? Bo wlasnie mi sie przypomnialo, ze czytalam chyba kiedys na tym watku o tym, zeby czesto przecierac lydki spirytusem salicylowym, ktory powoduje wysuszenie i luszczenie skory....

Chcialabym sie tez wybrac na mikrodermabrazje, ale normalnie wstyd mi pokazac takie nogi.....
karla a byłas w koncu u dermatologa ja tez staram sie wyleczyc nogi ze wzgledu na slub < moj wlasny co pradwa dopiero za 2 lata ale przy moich lapach to i 2 lata za malo:p> w czerwu impreza u kuzynki i co? pojde w dlugiej kiecy w srodku lata?

ja wyczytałam ze powinno sie nawilzac i zluszczac jednoczesnie...zeby skora szybciej sie regenerowala niezbedne jest nawilzanie a przy zluszczaniu blizny szybko schodza

karla skoro Ty masz tylko blizny i wrosniete wloski moze sprobuj kupic squamax w aptece nawilza i delikatnie zluszcza i do tego jakis preparat z kwasami. po squamaxie skora lepiej wchlania i dzialanie byloby skuteczniejsze

a co do wczesniej wspomnianego podkladu....musialabym chyba wykupic cala drogerie i nakladac szpachla zeby moje nogi jakos wygladaly....
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 15:20   #1404
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Ja przez miesiąc myłam nóżki tylko mydłem, przez co były bardzo suche. I mam nawet wrażenie, że blizny lekko pojaśniały... Ale kto tam wie, jak to jest. Wydaje mi się, że tro trochę ryzykowne. Pewnie naskórek się szybciej złuszcza, ale przez przesuszoną skórę włoski mogą gorzej się przebijać. Takie moje gdybania...
hehe uprzedzilas mnie ja gdybam tak samo...twarda skora wlosek sie nie przebije a dzialanie zluszczajace swietnie wplywa na przebarwienia
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 19:41   #1405
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
karla skoro Ty masz tylko blizny i wrosniete wloski moze sprobuj kupic squamax w aptece nawilza i delikatnie zluszcza i do tego jakis preparat z kwasami. po squamaxie skora lepiej wchlania i dzialanie byloby skuteczniejsze
dusiaaa, dzięki za uświadomienie istnienia squamaxa! Używam Pilarixa, który się już kończy i widzę że Squamax to podobny preparat, tylko że z większa ilością kwasu salicylowego i w większej tubie chociaż nie ma chyba w składzie już pantenolu i alantoiny. Ale jakoś to przeżyję. Używałaś sama Squamaxu? 5% kwasu jest bezpieczne?

A z samego Pilarixa jestem bardzo zadowolona, choć krótko używam. Ale nóżki zrobiły się tak mięciutkie i gładkie pod dotykiem, bajka!

Edytowane przez azure
Czas edycji: 2009-01-31 o 19:53
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 20:22   #1406
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Niestety nie bylam jeszcze u dermatologa. Jestem teraz w Berlinie i musze czekac do powrotu do domu, do Polski..... Ale teraz juz nie odpuszcze i pierwsze co zrobie, to zapisze sie na wizyte.

Ja rowniez jestem zadowolona z Pilarixu. Na mnie podzialal tak samo- skora jest bardziej miekka, gladka i delikatna. Nawet uzywajac zwyklej maszynki nie wyczuwa sie takiego " jezyka" nastepnego dnia. I zaraz doinformuje sie na temat tego drugiego specyfiku
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 06:49   #1407
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

osobiscie squamaxa nie uzywałam ale dziewczyny kilka str wczesniej pisalay ze jest swietny mialam sprobowac ale derma stwierdzila ze powinnam najpierw sprobowac oxerila 30 i musze przyznac ze dla mnie jest swietny...skórka jak u niemowlaka a jeszcze jak peeling zrobie to rewelka pilarixa mialam ale stosowalam go nieregularnie wiec bez efektow ale wroce do niego jak tylko skoncze kuracje

aha takie buty, no to karla pierwsze co robisz jak wrocisz to telefon do lekarza powiedz o slubie to sie bardziej postara

P.S. obcielam pazurki i to bylo dobre wyjscie ...gdyby nie to ze nie mam jak sciskac krostek to nogi bylyby juz cale czerwone -wczoraj na 3 razy mnie kusilo i guzik !
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 13:51   #1408
Luthce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 195
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Bardzo się cieszę że znalazłam ten wątek. Tzn. nie cieszę się z waszego nieszczęścia, ale dobrze wiedzieć że nie jest się samemu.

Używam depilatora i nawet nie mam wielkich problemów z bliznami, czasem coś wrośnie ale da się wyrwać łatwo, problemem jest natomiast to ZE WŁOSKI ODRASTAJĄ NASTĘPNEGO DNIA. Czy mi się wydaje, czy w reklamie mówili o miesiącu :/

Natomiast moje bikini to tragedia. Po depilatorze wyskakuje pełno pryszczy, strupów i innego paskudztwa. Po golarce gdzieś jeden dzień jak dobrze, a potem czuć już (i widać!) włoski pod skórą... i też ranki się robią. Ogólnie jestem tym załamana i obecnie jestem w trakcie zapuszczania buszu Może się trochę zregeneruję, a potem będę się pilnować, pilling, kremik, depilacja i zero dłubania w krostkach
Luthce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:40   #1409
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Jesli chodzi o depilator, to rzeczywiscie w reklamach obiecuja ok. 4 tygodni wolnosci od wloskow.... Ale coz.... po pierwsze- reklama dzwignia handlu, nie zawsze przedstawia szczera prawde, a po drugie- chyba sie jeszcze nie spotkalam z depilatorem, ktory usunalby wszystkie wloski co do jednego. Niektore wloski sa po prostu zbyt krotkie, by udalo sie je usunac, tym samym wyczuwasz je nastepnego dnia. Ja czesto rozkladam sobie depilacje na dwa, trzy dni....

Niestety nie doradze Ci w kwestii bikini. Na szczescie chociaz ten problem mnie nie dotyczy. Ale poczytaj dokladnie watek, bo temat jest na biezaco poruszany i na pewno znajdziesz dla siebie jakas rade
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 21:50   #1410
joasia7070
Raczkowanie
 
Avatar joasia7070
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 32
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Doszłam do wniosku, że to co mamy na nogach to nie blizny tylko przebarwienia !!! Cepan jest na blizny więc nie pomaga. A acne- derm na przebarwienia i widzę już ogromnąąą poprawę
joasia7070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-21 11:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.