A co z Warszawa? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-11, 09:38   #361
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: A co z Warszawa?

Co do spotkań. Daloby sie jakies zorganizować w jakąś sobote lub niedziele? Na tygodniu nie dam rady jak bede pracowac po 5 dni. A jak wypadnie ze bede miala jakis dlugi weekend to na pewno natychmiast wyjade wtedy z Warszawy .

Poza tym melduje ze juz mam wakacje!
I średnia 4,83. Nie wiem jak tego dokonałam ale jestem (znowu ) najlepsza w grupie.
Kilka wpisów do indeksu pozytywnie mnie zaskoczyło

Ale strasznie sie ciesze ze od teraz przynajmniej weekendy bede miala wolne
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 10:00   #362
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez Ami
Lexie, a wiesz, że w metodyce test wielokrotnego wyboru to taki, który ma 1 odpowiedź prawidłową? I nikt nie wie dlaczego- chyba dlatego, że w każdym pytaniu musisz coś wybrać. Więc może ten test nie będzie taki straszny i 1 odpowiedź będzie prawidłowa?
Test gdzie musisz zaznaczyć więcej niż 1 odp, to źle ułożony test. Oczywiście może być np. odp. d. wszystkie powyższe odpowiedzi są prawidłowe albo żadna nie jest prawidłowa. Ale zawsze powinnaś zaznaczać 1 kółeczko.

Strachul, dziękuję za jajka!
Ami, u nas na pewno nikt nie będzie się kłopotał tym, żeby ułożyć test prawidłowo i żebym miała zaznaczać jedno kółeczko . Idę o zakład, że im wisi, czy to będzie prawidłowe czy nie. Szczególnie, że to nie metodycy będą go układać
W innych egzaminach też robią nam błędy - a to brakuje miejsca na wpisanie przyimka, ale trzeba go wpisać (a student ma być mądry i wpisać nawet jak nie ma miejsca ), a to podają zły czasownik, albo zamiast bezokolicznika podają już odmieniony (to akurat ułatwia studentowi życie ). Więc pewnie ilość kółeczek do zaznaczenia jest im zupełnie obojętna

Ale może ja wszędzie pozaznaczam jedno kółeczko i przedstawię im później, że przecież w takim teście zawsze jedno należy zaznaczać?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 10:04   #363
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: A co z Warszawa?

A nie, to u nas się pilnują. Ale może i lepiej, że to nie metodycy układają. Test ułożony przez metodyka to taki, który nie sposób rozwiązać. Bo taka mała różnica jest pomiędzy poszczególnymi odpowiedziami.
Ale błędów w stylu podania złego czasownika, itp. u nas nie ma- romaniści to perfekcjoniści.

Ines, gratuluję! Jesteś genialna! Szykuje się stypendium?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 10:10   #364
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Poza tym melduje ze juz mam wakacje!
I średnia 4,83. Nie wiem jak tego dokonałam ale jestem (znowu ) najlepsza w grupie.
Kilka wpisów do indeksu pozytywnie mnie zaskoczyło

Ale strasznie sie ciesze ze od teraz przynajmniej weekendy bede miala wolne
gratuluje!

stypendium albo jakies zwolnienie z oplat sie szykuje?
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 10:18   #365
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: A co z Warszawa?

Ines, gratuluję i zazdroszczę
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 10:30   #366
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: A co z Warszawa?

gratulacje gratulacje Ines bardzo ładny wynik
też wolę by spotkania odbywały się w weekendy, bo przez moją pracę nie mogę sobie nawet jednego wieczoru zaplanować :/ np. w piątek, jak był mecz, to byłem skazany na radio w pracy, bo wyskoczyło coś waznego i siedziałem do północy prawie.. w sumie to dobrze, że nie musiałem na to wszystko patrzeć. no ale fakt faktem, że wszelkie plany na piątkowy wieczór wzięły w łeb, i tak może być za każdym razem
__________________
Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 11:17   #367
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: A co z Warszawa?

Mi już niedługo, mam nadzieje, będzie wszystko jedno kiedy będa spotkania Mogą być w sobotę.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 12:07   #368
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: A co z Warszawa?

Stypendium (tzn. zwolnienie z opłat w przypadku mojej szkoły)...
Owszem, teoretycznie sie szykuje. Ale jeszcze nie poznalam odpowiedzi na moje podanie z pierwszego semestru .
W koncu zaplacilam im bez tej jednej raty, ale jeszcze moze zadzwonia ze mam dopłacić.
Teraz tylko ja mam taka srednia wiec z nikim nie konkuruje i jako ze stypendium nalezy sie najlepszej osobie w grupie to nie powinno byc problemu.
Ale jestem tak na nich zła, że juz nie mam ochoty sie z nimi użerać. Chociaż korci mnie aby znowu podsunąc im podanie, chociaz dla samej zasady


Cytat:
gratulacje gratulacje Ines bardzo ładny wynik
też wolę by spotkania odbywały się w weekendy, bo przez moją pracę nie mogę sobie nawet jednego wieczoru zaplanować :/ np. w piątek, jak był mecz, to byłem skazany na radio w pracy, bo wyskoczyło coś waznego i siedziałem do północy prawie.. w sumie to dobrze, że nie musiałem na to wszystko patrzeć. no ale fakt faktem, że wszelkie plany na piątkowy wieczór wzięły w łeb, i tak może być za każdym razem
Nadal nie rozumiem jak ty wytrzymujesz w tej pracy . Taka dyspozycyjność
Twoi pracodawcy maja szczescie ze trafił im się taki pracownik

A za gratulacje wszystkim dziekuje. Sama jestem zaskoczona tym wynikiem bo w tym semestrze wyjatkowo nie przywiazywalam wagi do ocen .
Ale jakoś tak wyszło
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 12:16   #369
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Stypendium (tzn. zwolnienie z opłat w przypadku mojej szkoły)...
Owszem, teoretycznie sie szykuje. Ale jeszcze nie poznalam odpowiedzi na moje podanie z pierwszego semestru .
W koncu zaplacilam im bez tej jednej raty, ale jeszcze moze zadzwonia ze mam dopłacić.
Teraz tylko ja mam taka srednia wiec z nikim nie konkuruje i jako ze stypendium nalezy sie najlepszej osobie w grupie to nie powinno byc problemu.
Ale jestem tak na nich zła, że juz nie mam ochoty sie z nimi użerać. Chociaż korci mnie aby znowu podsunąc im podanie, chociaz dla samej zasady
Ines, podanie lepiej złóż. Bo podanie świadczy o tym, że chcesz dostać stypendium bądź być zwolniona z opłat. Przecież ktoś może nie chcieć. I jak nie złożysz podania, to Ci później powiedzą, że skoro nie złożyłaś, to znaczy, że nie chciałaś, więc Ci nie przyznali albo dali komuś innemu, kto złożył. Wiem, to durne, ale tak jest.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 12:44   #370
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: A co z Warszawa?

Aaa ja się muszę pochwalić, że przechodzę załamanie nerwowe.
Właśnie się zastanawiam, czy nie zrezygnować z egzaminu z biochemii i nie podchodzić dopiero we wrześniu. Egzamin za równo dwa tygodnie, a ja jeszcze ani razu zeszytu nie otworzyłam, mało tego - jeszcze to cholerne zaliczenie z chemii analitycznej. NIE WIEM W CO RĘCE WŁOŻYĆ, wiem, że musze zakuwać, powinnam siedzieć z nosem w książkach, a tymczasem tylko się nakręcam, nie ucząc się. Z resztą, czy nauka na dwa tygodnie przed taką kobyłą coś mi da?? Już nie wiem, co mam ze sobą zrobić, mam dość, zabierzcie mnie ode mnie, łaaaa!

Ratunku
Jeszcze mnie lewy jajnik napieprza.
Może się wykrwawię na śmierć i nie będę musiała podchodzić do egzaminu, o...

Rezygnuję z tego życia, z wszystkiego!!!
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 12:54   #371
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez rachela
Aaa ja się muszę pochwalić, że przechodzę załamanie nerwowe.
Właśnie się zastanawiam, czy nie zrezygnować z egzaminu z biochemii i nie podchodzić dopiero we wrześniu. Egzamin za równo dwa tygodnie, a ja jeszcze ani razu zeszytu nie otworzyłam, mało tego - jeszcze to cholerne zaliczenie z chemii analitycznej. NIE WIEM W CO RĘCE WŁOŻYĆ, wiem, że musze zakuwać, powinnam siedzieć z nosem w książkach, a tymczasem tylko się nakręcam, nie ucząc się. Z resztą, czy nauka na dwa tygodnie przed taką kobyłą coś mi da?? Już nie wiem, co mam ze sobą zrobić, mam dość, zabierzcie mnie ode mnie, łaaaa!

Ratunku
Jeszcze mnie lewy jajnik napieprza.
Może się wykrwawię na śmierć i nie będę musiała podchodzić do egzaminu, o...

Rezygnuję z tego życia, z wszystkiego!!!

Hej! Co to ma być??

Weź się w garść, ale już!
Jak chcesz, rezygnuj z egzaminu. Ale dwa tygodnie to jeszcze sporo czasu, nawet jak na kobyłę. Ja na swoją historię będę miała dwa dni. Więc zajmij się czymś. Zamiast się załamywać. Załamywanie nie daje nic. Przestań się nakręcać, weź książki i do roboty. Bez użalania się nad sobą, bo to błędne koło.

Nie wykrwawiaj się na śmierć, tylko idź do lekarza. Chcesz mnie zmusić, żebym cię sama do niego zaciągnęła, zawalając egzamin?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 13:48   #372
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Sama jestem zaskoczona tym wynikiem bo w tym semestrze wyjatkowo nie przywiazywalam wagi do ocen .
Ale jakoś tak wyszło
wiesz, coś w tym jest - w semestrze podczas którego najmniej się starałem uzyskałem średnią 4,95, tylko z jednego przedmiotu miałem 4,5 a jaki byłem zły że nie mam maksa
dzięki za charakterystykę Maćka-pracownika co nie zmienia faktu że czuję, iż marnuje sie na tym stanowisku, i przy pierwszej okazji postaram się coś innego znaleźć jak nie w innym dziale firmy to w innej firmie, trudno
a właśnie, przedłuzyli ze mną umowę na czas nieokreślony
__________________
Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 14:05   #373
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez rachela
Aaa ja się muszę pochwalić, że przechodzę załamanie nerwowe.
Właśnie się zastanawiam, czy nie zrezygnować z egzaminu z biochemii i nie podchodzić dopiero we wrześniu.
Rachelo, nie chcę Cię demotywować, ale może rzeczywiście przełożenie egzaminu by Ci pomogło? Teraz sobie odpoczniesz. W sierpniu z czystym, wypoczetym umysłem wieźmiesz się do nauki, na początku września zdasz egzamin, a potem jeszcze trochę odpoczniesz? Ja w zeszłym roku tak zrobiłam z historią francji- tzn. w ogóle w listopadzie w warunku w końcu zdawałam. Nie dałam rady w czerwcu, byłam tak wykończona innymi egzaminami. A później w listopadzie wszystko mi ładnie do głowy weszło i zdałam bez problemów.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 14:15   #374
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: A co z Warszawa?

Ami, ja tez ją już zdemotywowałam na gg co do tego egzaminu...
Też myślę, że odpuszczenie tego teraz jest najlepszym rozwiązaniem.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 15:01   #375
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez lexie
Ami, ja tez ją już zdemotywowałam na gg co do tego egzaminu...
Też myślę, że odpuszczenie tego teraz jest najlepszym rozwiązaniem.
Uff, to podzielimy się odpowiedzialnością. Ale to jest na prawdę dobre wyjście. Zimą też sobie tak rozbiłam sesję. Tzn. zaliczenia normalnie, a egzaminy zdawałam wszystkie w poprawce. Mniej stresujące to było. A teraz z kolei udało mi się co nieco w 0 zdać. A PNJF, włoski to loteria. Więc kuję tylko WoKF i się wścieknę jeśli nie zdam. A niestety ocena zależy w dużej mierze od humoru pana prof.

P.S. Wysłałam maila babce z metodyki z zapytaniem o wyniki egzaminu. Teraz każda nowa wiadomość przyprawia mnie o palpitację serca.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 15:08   #376
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez Ami
Uff, to podzielimy się odpowiedzialnością. Ale to jest na prawdę dobre wyjście. Zimą też sobie tak rozbiłam sesję. Tzn. zaliczenia normalnie, a egzaminy zdawałam wszystkie w poprawce. Mniej stresujące to było. A teraz z kolei udało mi się co nieco w 0 zdać. A PNJF, włoski to loteria. Więc kuję tylko WoKF i się wścieknę jeśli nie zdam. A niestety ocena zależy w dużej mierze od humoru pana prof.

P.S. Wysłałam maila babce z metodyki z zapytaniem o wyniki egzaminu. Teraz każda nowa wiadomość przyprawia mnie o palpitację serca.
Ja się zastanawiam co zrobić z hiszpańskim
Pisemny mam jutro. Skoro już mnie dopuścili, to podejdę do niego... A jeśli go zdam, to będę miała problem. Zdawać w środę ustny? Dla mnie ustny hiszpański to POTWORNY stres. I strach. I generalnie nie liczę na to, że go zdam...

Tak samo zastanawiam się nad historią... Mam dwie historie, z jednej poprawka jest ustna, z drugiej pisemna. I nie wiem czy nie odpuścić tej, z której jest pisemna i próbować zdać tą, z której jest ustna. Bo ustna poprawka z tego to dla mnie dramat.
Pewnie skończy się tak, że będę próbowała zdać obie, ale wątpię, żebym dała radę w tydzień się nauczyć obydwu.. Więc nie wiem jak to rozegrać.

P.S. Lepiej wiedzieć niż się zastanawiać
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 15:47   #377
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: A co z Warszawa?

Lexie, a chodzic gdzies na jakies konwersacje z hiszpanskiego? Ja uczylam sie hiszpanskiego 2 lata, wydawalo mi sie, ze nic nie umiem, dopoki nie poszlam na konwersacje, do baaardzo fajnej Peruwianki. Chodze do niej juz 2 rok i dogaduje sie powoli po hiszpansku tak jak po niemiecku, a myslalam, ze to nie bedzie mozliwe...bo niemiecki znam troche lepiej niz bardzo dobrze

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 16:08   #378
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: A co z Warszawa?

Cheetah, nie chodzę, a zaczynam widzieć, że to chyba nieodzowne bo niestety, ale mówić to nas nie uczą zbyt dobrze :/. Przerabiamy masę gramatyki w takim tempie, że nie zdążę opanować poprzedniej rzeczy, a już mamy kolejną... (niemal cała gramatyka w ciągu pierwszego roku, czyli w sumie w ciągu 8 miesięcy ) Ale co z tego, skoro nie potrafię zbudować dłuższego zdania jak z kimś rozmawiam...?

Często chodzisz? Jak długo trwają konwersacje? Jaki jest koszt?
(zasypałam Cię pytaniami, wiem )

Aha, jeszcze jedno pytanie - czy wymowa peruwiańska różni się bardzo od odmiany kastylisjkiej...? Bo u mnie właśnie kastylijskiego się uczymy i takiej wymowy się od nas wymaga.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 16:11   #379
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: A co z Warszawa?

czasem tez mnie dopadają myśli, by sobie coś na wrzesień przełożyć, ale wtedy miałabym 2 w indeksie, a do takiej sytuacji nie mogę dopuścić, bo chyba bym umarła

Lexie, jakbyś wcześniej powiedziała, to zdałabym tą historię za Ciebie

Rachelko, zrób sobie dzień lenia. poleż, poczytaj, pooglądaj, spotkaj sie z TŻtem. rób wszystko co Cię odstresuje..a wtedy się zobaczy czy zapał do życia Ci nie wróci.

Ines, brawo, brawo! piękna średnia i składaj lepiej podanie, bo to nie zaszkodzi, a pomóc może.

Nekome, jedziesz już do domku?

Ami, jak będziesz miała wyniki, to dawaj znać
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 16:13   #380
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: A co z Warszawa?

Lexie, do PNJtów trzeba podchodzić. Tutaj szczęście decyduje, a nie wiedza. Również na tych ustnych. 2 podejścia to nie 1 i nie wolno z nich rezygnować. Dwa razy raczej pecha nie będziesz miała. A poza tym to dostaniesz swój wymarzony temat i jakoś pójdzie. Dla mnie to też był ogromny stres, dlatego starałam się zdawać jako pierwsza.

A na temat historii się nie wypowiadam, bo to porażka.
Mam znajomą Meksykankę, poza tym znam dziewczynę z 3 roku od Was... Popytać o możliwości i cenę konwersacji?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 16:16   #381
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez et-ka
czasem tez mnie dopadają myśli, by sobie coś na wrzesień przełożyć, ale wtedy miałabym 2 w indeksie, a do takiej sytuacji nie mogę dopuścić, bo chyba bym umarła
Kochana, za niepojawienie się na egzaminie nie mogą Ci 2 postawić. Wtedy wpisują Ci ocenę z poprawki z datą poprawkową. I normalnie liczą do średniej. Jak się na poprawce nie pojawisz, też nie mają prawa wpisać Ci 2. I dlatego ja z historii mam jedną ocenę: 4+ z datą listopadową. 2 przysługuje za brak wiedzy, a nie za nieobecność. Na szczęście.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 16:24   #382
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez Ami
Kochana, za niepojawienie się na egzaminie nie mogą Ci 2 postawić. Wtedy wpisują Ci ocenę z poprawki z datą poprawkową. I normalnie liczą do średniej. Jak się na poprawce nie pojawisz, też nie mają prawa wpisać Ci 2. I dlatego ja z historii mam jedną ocenę: 4+ z datą listopadową. 2 przysługuje za brak wiedzy, a nie za nieobecność. Na szczęście.
no może u Ciebie tak jest. u mnie niestety dostaje się 2. chyba że przyniesie sie dobre usprawiedliwienie
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 16:33   #383
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez Ami
Lexie, do PNJtów trzeba podchodzić. Tutaj szczęście decyduje, a nie wiedza. Również na tych ustnych. 2 podejścia to nie 1 i nie wolno z nich rezygnować. Dwa razy raczej pecha nie będziesz miała. A poza tym to dostaniesz swój wymarzony temat i jakoś pójdzie. Dla mnie to też był ogromny stres, dlatego starałam się zdawać jako pierwsza.
Tak myślisz...? Czyli mam być dzielna i iść mimo wszystko, choćbym uznała, ze nie umiem nic, licząc na fart?

Cytat:
Napisane przez Ami
A na temat historii się nie wypowiadam, bo to porażka.
Mam znajomą Meksykankę, poza tym znam dziewczynę z 3 roku od Was... Popytać o możliwości i cenę konwersacji?
Może zapytaj Meksykankę o cenę A ja się pozastanawiam.
Chyba lepiej będzie jeśli nie będę się mogła dogadać z osobą z którą mam rozmawiać w żadnym innym języku, niż hiszpański
Chociaż nieco się obawiam tych różnic w wymowie

Ogólnie o konwersacje z hiszpańskiego nie jest tak trudno, już dwie osoby polecają mi fajnych "konwersatorów"
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 16:35   #384
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez et-ka
no może u Ciebie tak jest. u mnie niestety dostaje się 2. chyba że przyniesie sie dobre usprawiedliwienie
To trzeba dobrze poczytać regulamin uczelni.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 16:43   #385
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez lexie
Tak myślisz...? Czyli mam być dzielna i iść mimo wszystko, choćbym uznała, ze nie umiem nic, licząc na fart?
Oczywiście. Tym bardziej, że nie wierzę, że nic nie umiesz. :P

A co do Meksykanki, właśnie usiłuję się dowiedzieć czy jeszcze jest w Polsce (to znajoma znajomych właściwie . A w ogóle to w piątkowej czy sobotniej wyborczej jakaś Meksykanka się właśnie ogłaszała...
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 16:47   #386
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez Ami
Oczywiście. Tym bardziej, że nie wierzę, że nic nie umiesz. :P

A co do Meksykanki, właśnie usiłuję się dowiedzieć czy jeszcze jest w Polsce (to znajoma znajomych właściwie . A w ogóle to w piątkowej czy sobotniej wyborczej jakaś Meksykanka się właśnie ogłaszała...
Ami, kochana, Ty nie szukaj za mnie
Nie jestem AŻ TAK niesamodzielna

Dzięki


P.S. Basiu, widzę Cię tu, odezwij się, pochodź ze mną na konwersacje, na przykład w wakacje
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 16:56   #387
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez Ami
To trzeba dobrze poczytać regulamin uczelni.
mi tam i tak obojetne, bo nie planuję żadnego przekładać. ale wiem, że nikt u nas niczego nigdy nie przekładał sobie ma później. ba, u mnie nawet nie ma poprawkowej sesji zimowej
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 16:57   #388
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez lexie

P.S. Basiu, widzę Cię tu, odezwij się, pochodź ze mną na konwersacje, na przykład w wakacje
Juz czlowiek nie moze nigdzie pozostac ukryty i anonimowy
Co do konwersacji to bardzo bardzo chetnie. Chyba ze mnie wychrzania z tych studiow, wtedy raczej nie bedzie mi to juz potrzebne. A pomysl z meksykanka jest superowy, bo mi sie bardzo podoba akcent meksykanski
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 17:08   #389
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez czapeczkaelfa
Juz czlowiek nie moze nigdzie pozostac ukryty i anonimowy
Co do konwersacji to bardzo bardzo chetnie. Chyba ze mnie wychrzania z tych studiow, wtedy raczej nie bedzie mi to juz potrzebne. A pomysl z meksykanka jest superowy, bo mi sie bardzo podoba akcent meksykanski

A po co chcesz być tu ukryta i anonimowa?
A konwersacje byłyby fajne
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 17:16   #390
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: A co z Warszawa?

Et-ko pisze w srode ostatni egzamin z angielskiego i baaaardzo mi sie nie chce, bo niestety najmniej pewnie sie z tego czuje po egzaminie ide na piwo i o 20 jade do domu cale 3 dni bede sie z Tygryskiem widziec,bo pozniej jedzie na jakis oboz plywacki...

Ami a u mnie za nieusprawiedliwione ni epojawienie si ena egzaminie jest 2 bo zakladaja ze nie umiesz to nie przychodzisz. trzeba prosic sie o przywrocenie terminu a to nie zawsze sie udaje. glupki

Rachela - zroc sobie dzien leniucha, nie rob nic. albo teraz to popoludnie lub noc leniucha przeanalizuj ile umiesz, na ile dasz rade sie przygotowac. moze rzeczywiscie warto przesunac egzamin.

wszyscy:
1/ kto zna dobra szkole jez. niemieckiego? taka zeby zaczac od zera. bo jakos tego hitlerowskiego jezyka nigdy nie mialam jak porzadnie zaczac. I zeby w 2 lata mowic bardzo dobrze. wiem, mam duze wymagania.
2/ pochwale sie - lepiej z moim zoladkiem. zjadlam serek wiejski. i pije 4 piwo inny alkohol narazie nie wchodzi w gre. ale dobrze ze co do piwa sie przekonalam.
3/ kto chce dostac pol ciasta bananowego i/lub pol murzynka z gruszkami? bede piec w poniedzialek wieczorem wiec moge sie podzielic we wtorek. po prostu chce cos upiec. z jedzeniem u mnie gorzej.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.