Dieta plaż południowych - Kto ze mną? - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-19, 14:25   #3151
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
dziewczyny można się jeszcze przyłączyć? ja dzisiaj pierwszy dzień, nie wiem czy wytrzymam, a chcę mieć płaski brzuszek nie wydaje mi się, żeby to była dieta dla mnie, ale sprobuję
Oczywiście zawsze można się przyłączyć , zobaczysz efekty to będziesz pewna,że warto.
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 15:50   #3152
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 585
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Mnie też już mdli od jajek ale uczulenia żadnego (odpukać) nie dostałam. Na śniadanko zjadłam serek biały z łososiem i papryką + zielona herbatka, po szkole jajecznice z cebulką i parę orzeszków, a na obiadek dziś bedę miała tylko makrelę bo mama zrobiła żeberka więc się nie załapię A jutro planuję zrobić pastę: ser biały z cebulą i szprotkami w oleju. I tu moje pytanko: szprotki w oleju takie z puszki mogą być? Bo na razie ich nie mam, dopiero jutro zamierzam kupić więc nie wiem ile mają węglowodanów, ale ten olej jakoś mnie przeraża...

rare bird Jak chcesz mieć płaski brzuszek to ta dieta jest super ja po dziewięciu dniach widzę znaczną różnicą nie mam boczków a i brzuszek jest płaski
__________________
Nie wolno się bać!
_Anusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 15:58   #3153
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Przez przypadek odkryłam, że waga w moim pokoju źle waży, moi domownicy wazyli się na niej i kązdy był zdziowiony że przytył 5kg, wzielismy wage na dół i w kuchni ważenie od nowa i tam waga pokazywała wszystkim 5kg mniej!! To ja juz teraz nie wiem ile tak naprawde zgubiłam kg i w koncu, której wadze wierzyć, pewnie tej niższej jeśli ta niższa waga jest słuszna to teraz waże 54.5kg i wg tej wagi będę się kontrolować podczas 2 fazy.
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 16:17   #3154
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

No ja jak narazie daje rade dzisiaj zjadlam dwa jajka z ogorkiem konserwowym ( mam nadzieje ze zalewa nie posiada weglowodanow...) i tunczyka z pomidorem, ogorkiem, groszkiem. W szkole bylam bardzo glodna bo nie bardzo wiedzialam co mam wziac ( nic nie mialam w lodowce rano ) i w efekcie nie wzielam nic :/ a teraz na kolacje zjem sobie poledwiczke z salata i chudym bialym serem.
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 16:19   #3155
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 585
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez patinka246 Pokaż wiadomość
No ja jak narazie daje rade dzisiaj zjadlam dwa jajka z ogorkiem konserwowym ( mam nadzieje ze zalewa nie posiada weglowodanow...) i tunczyka z pomidorem, ogorkiem, groszkiem. W szkole bylam bardzo glodna bo nie bardzo wiedzialam co mam wziac ( nic nie mialam w lodowce rano ) i w efekcie nie wzielam nic :/ a teraz na kolacje zjem sobie poledwiczke z salata i chudym bialym serem.
Ogórków konserwowych nie można...
__________________
Nie wolno się bać!
_Anusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 16:22   #3156
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Uppssss... zjadlam tylko dwa wiec mam nadzieje ze tak bardzo mi nie zaszkodzi...
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 16:26   #3157
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 585
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez patinka246 Pokaż wiadomość
Uppssss... zjadlam tylko dwa wiec mam nadzieje ze tak bardzo mi nie zaszkodzi...
Napewno nie bez przesady Ale następnym razem wybieraj zwykłe albo kiszone
__________________
Nie wolno się bać!
_Anusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 16:42   #3158
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

dziewczyny a owoców W OGOLE nie można w I fazie? bo ja dzisiaj zjadłam kiwi... muszę wybrać się do biblioteki po jakąś książkę o tej diecie.
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 16:58   #3159
Linsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Moulin Rouge xD
Wiadomości: 12
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

rare bird w pierwszej fazie niestety trzeba sie obyć bez owoców


a ja dzisiaj wróciłam na plażę
nareszcie zdrowa
juz jestem po jedzonku
ja wszelki wypadek podliczylam kcal żeby nie zjesc za malo (tj. ponizej 1000kcal - nie chce sobie rozwalic metabolizmu) wiem ,ze nie trzeba tego robić, ale coz sila przywyczajenia
i wyszlo mi ok.1000 kcal
czyli jem dobrze
__________________

Linsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 17:02   #3160
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

hello

ja dziś dalej jadę z dietką na szczęście..
na śniadanko: kawka, serek wiejski z zieloną papryką i kiełkami fasoli
II śniadanie: reszta papryki ze śniadania + szklanka kefiru 0%
obiad: miseczka zupy ogórkowej (niezabielanej, gotowanej na chudym miesku ) i 2 gotowane pulpeciki drobiowe
i teraz zjadłam odrobinkę bigosu bo musiałam spróbować czy smaczny wyszedł

oj oby było dobrze..
dziś wieczorem idę do pubu.. i specjalnie biorę samochód żeby nie wypić żadnego alkoholu zawsze to jakaś metoda
malalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 18:17   #3161
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Lista zakupów napisana i od jutra zaczynam diete Mama na początku sie sprzeciwiała i kazała mi napisać jadłospis na 3 dni co ja będe jadła, napisałam, zobaczyła i jutro o 6 rano musze gnać na zakupy baaaja.
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 19:27   #3162
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

hm... pisałam już ale nikt mi nie odpisał
Jak myślicie, po 4 dniach diety jeśli miałam 2 dni niedietowe, to lepiej od dzisiaj 14 dni Iszej fazy, czy tylko 10?
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 19:38   #3163
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez wilczyca Pokaż wiadomość
hm... pisałam już ale nikt mi nie odpisał
Jak myślicie, po 4 dniach diety jeśli miałam 2 dni niedietowe, to lepiej od dzisiaj 14 dni Iszej fazy, czy tylko 10?
Moim zdaniem powinnaś zacząć od początku .

Dieta ma być w końcu "odwykiem" od pewnych produktów, więc przeplatanie dni dietowych dniami niedietowymi nie ma większego sensu.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 19:50   #3164
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dziękuję, Myszi też tak myślę
jutro znajomi idą do pubu a ja będę dzielna i pójdę z nimi i nie będę pić piwa tak sobie wmawiam
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 19:53   #3165
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez _Anusia_ Pokaż wiadomość
A jutro planuję zrobić pastę: ser biały z cebulą i szprotkami w oleju. I tu moje pytanko: szprotki w oleju takie z puszki mogą być? Bo na razie ich nie mam, dopiero jutro zamierzam kupić więc nie wiem ile mają węglowodanów, ale ten olej jakoś mnie przeraża...
Nie wiem jak ze szprotami w oleju, sprawdź na opakowaniu skład, ale wiem np., że jesli chodzi o tuńczyka to lepiej jeść w sosie własnym niż w oleju...więc tak sobie dumam, że ten olej w tych szprotkach to niebardzo jakoś tak...

Cytat:
Napisane przez _Anusia_ Pokaż wiadomość
rare bird Jak chcesz mieć płaski brzuszek to ta dieta jest super ja po dziewięciu dniach widzę znaczną różnicą nie mam boczków a i brzuszek jest płaski
A mój brzuch zmienił się nieznacznie - poleciało mi trochę tu i tam, ale z samego z brzucha niewiele i oponka jest. Zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez styska Pokaż wiadomość
Przez przypadek odkryłam, że waga w moim pokoju źle waży, moi domownicy wazyli się na niej i kązdy był zdziowiony że przytył 5kg, wzielismy wage na dół i w kuchni ważenie od nowa i tam waga pokazywała wszystkim 5kg mniej!! To ja juz teraz nie wiem ile tak naprawde zgubiłam kg i w koncu, której wadze wierzyć, pewnie tej niższej jeśli ta niższa waga jest słuszna to teraz waże 54.5kg i wg tej wagi będę się kontrolować podczas 2 fazy.
Co za szczęście , ja ostatnio stawiałam na wadze dwa opakowania curkru po 1 kg, bo chciałam sprawdzić czy moja waga się nie myli , ale niestety - równiusieńki 2 kg mi pokazała Litości nie ma wstręciucha

Cytat:
Napisane przez _Anusia_ Pokaż wiadomość
Ogórków konserwowych nie można...
i groszku też raczej nie....(co innego fasolka)

Cytat:
Napisane przez wilczyca Pokaż wiadomość
hm... pisałam już ale nikt mi nie odpisał
Jak myślicie, po 4 dniach diety jeśli miałam 2 dni niedietowe, to lepiej od dzisiaj 14 dni Iszej fazy, czy tylko 10?
Ja nie umiem odpowiedzieć tak jednoznacznie - ale naczytałam się, że nie powinniśmy przedłużać tej I fazy, bo to może być dla nas bardzo niezdrowe. Jednak 4 dni diety-to nie jest długo okres, myślę, że powinnaś spróbować od początku - co innego gdybyś zrobiła wyskok w postaci czekolady albo pączka, a skoro przez dwa dni hulałaś....
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:01   #3166
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

mi dzisiaj minął super dzień...
śniadanie: jajecznica z dwóch jajek, 2 plasterki szynki, 2 plasterki sera light i szczypiorek + kawa
później byłam na siłowni
obiadek: sałatka z kapusty pekińskiej, czerwonej papryki, piersi kurczaka i sosik z 3 łyżek jogurtu naturalnego i przyprawą gyros (wiem wiem ma cukier, ale nie przesadzajmy )
o 18tej zjadłam serek wiejski lekki, a o 20tej wypiłam odżywke białkową bo byłam głodna, ale nie wiem czy można takie odżywki pić

odżywka już z 250ml mleka 0.5% ma: 36g białka, 16g węglowodanów, 5.3g tłuszczu, 252 kcal. Nie jest słodzona
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:04   #3167
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

No a teraz meldunek policyjny albo spowiedź w konfesjonale - kto jak woli.

Kupiłam dziś fruktozę - poczeka na II fazę i wreszcie (już w piątek!!!) będę mogła zrobić sobie deser tiramisu i posłodzić kawę Tak się cieszę

Absolutnie nie ćwiczę - czuję się dużo lepiej niż podczas pierwszych dni diety - nawet rano nie jest mi słabo, ale czasu brak i choć źle nie jest to jednak nie jest też tak, żeby mnie rozpierała energia....

Myślę jednak, że już od II fazy wezmę się za ruch. Coby się na myśleniu nie skończyło - zaopatrzam się właśnie w różnego rodzaju filmy z ćwiczeniami (część już jest).

A zjadłam dziś jakoś mniej niż zwykle - to z powodu bieganiny dzisiejszej:

sniadanko - sałatka z fety light+pomidor+słonecznik+ ogórek zielony+jajko+przyprawy - mniiiam
obiad - a z pół talerza wczorajszej dietetycznej zasmażanej kapustki i szklanka chudego samego rosołku
potem była czekolada gorzka wedlowska - 3 kosteczki do kawki (w końcu się skusiłam na jakąś słodycz) - ale dozwoloną
kolacja to ze trzy kawałki małe śledzika w jogurcie i majonezie z cebulą i czosnkiem i koperkiem (ale zionęę....)

Na jutro mam już przygotowaną sałatkę z makreli, cebuli, jajka i ogórasa kiszonego - bardzo ją lubię i w lodówce "robi" się deser - jogurt naturalny połączony z żelatyną, kakao, płatkami migdałów, olejkiem migdałowym, cynamonem i startą czekoladą (2 kosteczki), a i mam już na jutro duszone pieczarki z selerem, cebulą i pietruszką przygotowane - dodam rybkę i będzie pyszny obiad... Oj już mi się chce jeść


P.S. Aaaa i witam nowe towarzyszki, życząc wytrwałości
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:32   #3168
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

rybko dzieki za mile "powrotne" powitanie jutro jade na cały dzień do Silesii ough... te lody, ciastka i deserki... ale sie chyba skusze jedynie na mały sorbecik truskawkowy albo jabłkowy i mala sałątke z McDonalda bo inaczej Pan Mego Serca mnie zamarudzi na śmierć a tak ogolnie to bardzo grzecznie wykombinowałam dzisiaj jak sie wymigac od niewygodnych obiadkow w czasie ferii wstaje pozniej i jem sniadanie np o 11 albo po przyjsciu z silowni i potem jak rodzice jada do pracy to szykuje sobie cos dietkowego no bo ten rosol z oczami wieloryba napewno nie pasuje do SB buziaki słońca
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:57   #3169
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dziewczyny, a ja tak marzę, czego to ja nie zjem w piątek mmmmmm.......ale wiem też, że jak przesadzę to waga stanie... Bardzo się tego boję Ale snią mi się już te desery z fruktozą, ta kawa słodzona i te jabłka, mandarynki. Chleb, ziemniaki, makarony to mi się w ogóle nie snią, ale tak na dobrą sprawę - początki II fazy to trochę tak jak I faza plus jakiś owoc, czasem ciut fruktozy do kawy, więc chyba te marzenia takie na wyrost są.

Jestem z siebie dumna, że 11 dni plażowania wytrwałam bez żadnego grzechu
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 21:01   #3170
galeczka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ja zaczynam od jutra dzis caly dzien spedzilam przed komputerem czytajac o tej diecie... i troszke mam metlik w glowie..
W niektorych przepisach I fazy jest majonez do salatki. Czy oby na pewno jest on dozwolony?
Mam niestety sporo do zrzucenia z 69 chcialabym wazyc 60 a tak pocichutku moje wysnione 56 kg... jak cudownie sie czulam przy takiej wadze... ale 60 kg tez bedzie ok
Ktos wspominal o kapuscie zasmazanej? Jak sie ja przygotowuję?
Dzięki
galeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:09   #3171
sumka
Przyczajenie
 
Avatar sumka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ja też sie od dzisiaj przyłączam. galeczka83 mam dokładnie tyle samo do zrzucenia i takie same cele . Jak na razie jest ok, choć gubia mnie przyzwyczajenia. chce mi sie siegnąć po herbatnicza, albo bułkę
__________________
19 luty start 70,8 kg
23 luty 68,8 kg
01 marca 67,3 kg
09 marca 66,3 kg
sumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:14   #3172
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

a ja juz po kolacji - zjadlam miseczke bigosu
jeszcze sobie jakas herbatke wypije i na tym koniec
jedzonka na jutro nie mam za bardzo
tzn mam produkty ale nic nie przygotowane takze jutro chyba czeka mnie troszkę czasu w kuchni

co do majonezu to raczej bym go nie używała, chyba że raz, czy dwa po łyżeczce.. ale lepiej zastąpić jogurtem
malalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:16   #3173
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez galeczka83 Pokaż wiadomość
Ja zaczynam od jutra dzis caly dzien spedzilam przed komputerem czytajac o tej diecie...
Bardzo dobrze! Właśnie o to chodzi - grzeczna dziewczynka Zanim się cokolwiek rozpocznie trzeba to dobrze poznać, zrobić zakupy i...

Cytat:
Napisane przez galeczka83 Pokaż wiadomość
i troszke mam metlik w glowie..
ja też czasami

Cytat:
Napisane przez galeczka83 Pokaż wiadomość
W niektorych przepisach I fazy jest majonez do salatki. Czy oby na pewno jest on dozwolony?
Majonez (nie mam książki - moja wiedza to szperanie po forach internetowych) jest dozwolony ale w małych ilościach. Najlepiej nie light - wbrew pozorom - to się tyczy tylko majonezu. Można dodać go do sałatki w celu zaostrzenia smaku, ale nie to, że cały czy pół, ja dodaję łyżkę i razem z jogurtem mieszam. Nie szkodzi mi - chudnę.

Cytat:
Napisane przez galeczka83 Pokaż wiadomość
Mam niestety sporo do zrzucenia z 69 chcialabym wazyc 60 a tak pocichutku moje wysnione 56 kg... jak cudownie sie czulam przy takiej wadze... ale 60 kg tez bedzie ok
Myślę, że jak będziesz wytrwała i dzielna, to nic nie stanie na przeszkodzie do wysnionych 56 kg... - tego Ci życzę


Cytat:
Napisane przez galeczka83 Pokaż wiadomość
Ktos wspominal o kapuscie zasmazanej? Jak sie ja przygotowuję?
Dzięki
Ja wspominałam - kiszoną kupujesz bez marchewki i gotujesz do miękkości w małej ilości wody. Cebulkę kroisz (ja lubię dużo) i podsmażasz na oliwie lub na oleju rzepakowym (tańszy i też dozwolony). Potem łączysz z kapustą i doprawiasz, kroisz natkę pietruszki i na koniec dodajesz. Ot cała filozofia. Mama jeszcze dodała skwarki (sio) i zabieliła mąką, a ja sie obeszłam bez tego. Smacznego!
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:20   #3174
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez sumka Pokaż wiadomość
Ja też sie od dzisiaj przyłączam. galeczka83 mam dokładnie tyle samo do zrzucenia i takie same cele . Jak na razie jest ok, choć gubia mnie przyzwyczajenia. chce mi sie siegnąć po herbatnicza, albo bułkę
Herbatniczek, buleczka - oj oj ja też tęskniłam na początku - dziewczyny wytrzymajcie, twardziochy bądźcie, a nie miętkie. Ja Wam mówię - po kilku dniach jest coraz łatwiej, nie ma w ogóle ochoty na mączne rzeczy - naprawdę. A i powtórzę raz jeszcze - gdzieś juz pisałam - że teraz jem lepiej, smaczniej niż wcześniej. Naprawdę - dla mnie dieta - bomba i nie zamierzam stosować ja tylko na dziś, ale na całe życie (no z małymi wyjątkami).
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 21:55   #3175
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

A ja dzisiaj zgrzeszylam, ale to chodzilo za mna od kilku miesiecy Zjadlam 2 lyzeczki serka mascarpone Ogolnie to ciagle sie zastanawiam kiedy waga zacznie spadac.
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:15   #3176
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

oj tam 2 lyzeczki to jeszcze nie taki grzech
malalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:17   #3177
galeczka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

dziekuje za pomoc... mam nadzieje ze dam rade od jutra z pewnoscia bede tu czesto zagladalo oczekujac wsparcia
galeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-20, 08:19   #3178
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

No widocznie nie grzech skoro waga spadla

No wiec tak, po 25 dniach diety jest mnie mniej o 6,8 kg
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-20, 08:24   #3179
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Viris Pokaż wiadomość
No widocznie nie grzech skoro waga spadla

No wiec tak, po 25 dniach diety jest mnie mniej o 6,8 kg
Hurra Fajnie, cieszę się.
To napisz proszę jak wyglądały te Twoje 11 dni II fazy - co dołożyłaś - tylko 1 jabłko? Kiedy - wieczorem czy rano? Podobno to ma znaczenie... Coraz bliżej końca mojej I fazy i przyda mi się taka informacja
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-20, 09:27   #3180
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Pierwsze 7 dni to bylo jedzenie z pierwszej fazy plus jeden owoc. Jablko lub Pomarancza. Pozniej wzielam sie za szuszone sliwki. ok 10 dziennie ( na zaparcia). 3 dni temu zjadlam jajko z majonezem (lyzeczka kieleckiego), 2 dni temu tez, wczoraj zjadlam tone pistacji (mialam straszna na nie ochoty) no i ten serek mascarpone. Dzisiaj jeszcze nie wiem co zaplanuje, kupilam limonki i kiwi.
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.