Suknia marzeń cz.V - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-25, 07:13   #4561
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Hej

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
A jakie wy modele wybieracie??? CO myślicie o takich z paseczkiem? A te z otwartym czubkiem przygarnęłabym bez zastanowienia, na pewno.... Szkoda że średnio z rajstopami wyglądają. Gdzieś czytałam że gołe nogi do śluby wyglądają nieelegancko.

No to ja bbędęnieelegancka, vbo nie planuje ubierać rajstop czy pończoch. Moje buty mają otwarty czubek.

Jezeli bbardzo zalezy Ci na rajstopach to poszukaj takie bezpalcowe- prawie w ogóle ich nie widac, zwłaszcza w butach open toe/peep toe.
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:50   #4562
Eweline26
Przyczajenie
 
Avatar Eweline26
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 23
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
Hej

No to ja bbędęnieelegancka, vbo nie planuje ubierać rajstop czy pończoch. Moje buty mają otwarty czubek.
Ja mam takie samo podejście Nie wyobrażam sobie ubrać rajstop po odkrytych butów, a właśnie w takich pójdę do ślubu

A co do elegancji, to zastanawia mnie jak ktokolwiek ma zauważyć brak rajstop pod długą suknią ślubną (choć bardzo podobają mi się krótkie sukienki jednak zakładam że większość z nas wybierze długie)

Jakie jest Wasze zdanie o ubieraniu/nieubieraniu rajstop/pończoch? Chętnie poczytam
__________________
ZARĘCZYNY 05.04.2014
ŚLUB 05.09.2015
Eweline26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:54   #4563
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Czytałam jakiś artykuł w necie na ten temat i tak tam było napisane. Bardzo mi się podobają open toe... ale sama nie wiem... Czy lepiej klasyczne? A co myślicie o takich z paseczkiem?
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 08:20   #4564
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
A jakie wy modele wybieracie??? CO myślicie o takich z paseczkiem? A te z otwartym czubkiem przygarnęłabym bez zastanowienia, na pewno.... Szkoda że średnio z rajstopami wyglądają. Gdzieś czytałam że gołe nogi do śluby wyglądają nieelegancko.
rajstopy da się załatwić:

https://wizaz.pl/Moda/Nowe-kolekcje/Rajstopy-na-lato
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 09:16   #4565
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Kanius Pokaż wiadomość
Wybrałam suknie i buty:
http://galasuknieslubne.pl/joaco.php
a teraz głowie się, jakie we wrześniu występują różowe kwiaty.
Chciałabym bukiet w kolorze bucianych kokardek z jednego rodzaju kwiatów. A najlepiej gdyby się z tych kwiatów dało zrobić korsarz ślubny.
Może któraś z Was poratuje...?
Piękna suknia
Sprawdź dalie i róże (np. angielską). Cudowne kwiaty.

Cytat:
Napisane przez Kanius Pokaż wiadomość
Oczywiście, że pasują. Teraz sandały są bardzo popularne, choć podobno jest przesąd, że butów bez palców i pięt nie powinno się ubierać do ślubu. Ale dlaczego, nie wiem :P
Miałam sandałki (bez palców, bez pięt) - szczęście nie uciekło. Wręcz przeciwnie - po ślubie jestem bardziej szczęśliwa.

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
nie ma bolerka właśnie... Mam ślub w czerwcu więc tutaj myślę tylko o samym kościele. A jak to jest z butami open toe?? Muszę koniecznie mieć rajstopy, jest na to jakiś sposób?
Zależy od Twojej wygody - możesz ubrać pończochy bez palców (np. coś takiego lub iść z gołymi nogami.
Co do butów - obie pary ładne. Zakryte czubki są bardziej praktyczne, bo nikt Ci w tańcu nie zdepcze palców. Ale odkryte też mają swój urok

Co do rajstop/ pończoch w dniu ślubu - nie ubierałam, nic mnie nie obtarło, nie zjadło. Ja osobiście rajstop nie lubię, pończochy jeszcze ujdzie - wcale nie wpływają na komfort noszenia butów i obtarcia.Nie lubię, jak mi coś ściska w pasie, zjeżdża (rajstopy z krokiem w kolanach). Uważam, że jak ktoś nie lubi/ nie chce - latem nic się nie stanie, jak nie będzie rajstop/ pończoch. Sztyft na odciski na stopy i buty nie zjedzą
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 09:58   #4566
Kanius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Piękna suknia
Sprawdź dalie i róże (np. angielską). Cudowne kwiaty.


Miałam sandałki (bez palców, bez pięt) - szczęście nie uciekło. Wręcz przeciwnie - po ślubie jestem bardziej szczęśliwa.


Zależy od Twojej wygody - możesz ubrać pończochy bez palców (np. coś takiego lub iść z gołymi nogami.
Co do butów - obie pary ładne. Zakryte czubki są bardziej praktyczne, bo nikt Ci w tańcu nie zdepcze palców. Ale odkryte też mają swój urok

Co do rajstop/ pończoch w dniu ślubu - nie ubierałam, nic mnie nie obtarło, nie zjadło. Ja osobiście rajstop nie lubię, pończochy jeszcze ujdzie - wcale nie wpływają na komfort noszenia butów i obtarcia.Nie lubię, jak mi coś ściska w pasie, zjeżdża (rajstopy z krokiem w kolanach). Uważam, że jak ktoś nie lubi/ nie chce - latem nic się nie stanie, jak nie będzie rajstop/ pończoch. Sztyft na odciski na stopy i buty nie zjedzą
Piękna ta róża angielska! Dziękuję bardzo za podpowiedz nie znałam. Zaraz przeczesze interneta w poszukiwaniu bukietów
Mam nadzieję, że mnie też szczęście nie minie mimo odkrytych butów
Kanius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 10:38   #4567
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Nigdy nie miałam ubranych pończoch, mam chyba za wiotkie uda na pońćzochy

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

na poprawiny też kupujecie buciki?

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

jak wysoki macie obcas w ślubnym obuwiu??

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

a co myślicie o tych bucikach https://www.zalando.pl/pier-one-sand...1l00k-j11.html ???

podobają mi się jeszcze te: http://www.eobuwie.com.pl/sandaly-br...500p-nude.html ale po 1. za wysokie, po 2. za dogie
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 10:58   #4568
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam ubranych pończoch, mam chyba za wiotkie uda na pońćzochy

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

na poprawiny też kupujecie buciki?

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

jak wysoki macie obcas w ślubnym obuwiu??

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

a co myślicie o tych bucikach https://www.zalando.pl/pier-one-sand...1l00k-j11.html ???

podobają mi się jeszcze te: http://www.eobuwie.com.pl/sandaly-br...500p-nude.html ale po 1. za wysokie, po 2. za dogie
ja miałam 10,5 cm, potem przebrane na 10 cm; ja też pończoch bez paska nie mogę nosić, za chudziutkie uda
pierwsze buty ładne, ale ja nie lubię takiego modelu z paskiem wokół kostki - kwestia gustu; drugie ok, ale zależy do jakiej sukni - do zwiewnej sukni ślubnej jakoś mi nie pasują takie zabudowane wysoko pięty

Edytowane przez gabriell1982
Czas edycji: 2015-03-25 o 11:01
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 14:14   #4569
aga2015
Raczkowanie
 
Avatar aga2015
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 39
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Czesc Dziewczyny. Przepraszam, ze sie tak wcinam. Mam obsesje na punkcie dwoch sukienek

Obie sa od tego samego projektanta - Reem Acra, oba modele maja juz tez pare lat, wiec byc moze sie juz z nimi spotkalyscie.

Marzy mi sie sukienka, ktora nie jest typowa beza, ale tez nie chce zeby byla zbyt skromana.

Dwa perwsze zdjecia to model z jedwabiu (nie jestem pewna jak sie nazywa) a dwa pozostale zdjecia to model "I am beautiful" z tiulem.

Ktora bardziej sie wam podoba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FS-0313-399x600@2x.jpg (138,6 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Reem-Acra-14961-raw_Reem-Acra-Sheath-4015-Ivory-2011-159988.jpg (23,7 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Reem-Acra.jpg (27,6 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fashion-2-mwd107660_xl.jpg (30,6 KB, 68 załadowań)

Edytowane przez aga2015
Czas edycji: 2015-03-25 o 14:15
aga2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 14:39   #4570
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Mi się wydaje że to jedna i tak sama sukienka... hmm Najbardziej na 2 zdjęciu mi się podoba bo ja widać. Do takich sukienek trzeba mieć odpowiednią figurę. MI osobiście śrenio pasują te modele. Za szerokie biodra mam i za małą górę..
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 14:47   #4571
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że to jedna i tak sama sukienka... hmm Najbardziej na 2 zdjęciu mi się podoba bo ja widać. Do takich sukienek trzeba mieć odpowiednią figurę. MI osobiście śrenio pasują te modele. Za szerokie biodra mam i za małą górę..
nie, to nie jest ta sama suknia, tkanina dołu jest na pewno inna, dół na ostatnim zdjęciu jest też bardziej obfity; poza tym faktycznie niemalże identyczne
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 15:10   #4572
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Aga 2015 tą z drugiego zdjecia mozna na allegor za 279zł kupic
uwaga prosze: (ostantio na PM2015 wlasnie proponowałam dziewczynie która miala ograniczony budżet taką na slubna)


http://allegro.pl/alladies-suknia-wi...082326354.html
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 15:24   #4573
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Aga 2015 tą z drugiego zdjecia mozna na allegor za 279zł kupic
uwaga prosze: (ostantio na PM2015 wlasnie proponowałam dziewczynie która miala ograniczony budżet taką na slubna)


http://allegro.pl/alladies-suknia-wi...082326354.html
wow jaka cena ciekawe jak na żywo wygląda..
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 15:29   #4574
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

moze to nie 100% slubna, moze nie z salonu...ale jak wlasnie tę znalzłam pomyslalam ze na kij na swoja ponad 3koła daje jak mozna takie sukienki znaleźć na allegro...
jedwab pewnie to to nie bedzie ale tez pewnie nie chamski poliester co by sie pocic w 5s...
a na jedna noc... moglabym miec tą za 279 zamiast swojej albo jakas inna podobna... ah gdybym ja wiedziała..

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
wow jaka cena ciekawe jak na żywo wygląda..
skoro jest rozmiarowa M/S/L to mozna kupic i oddac jak bedzie kijowa...a jak nie? bajka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 16:00   #4575
aga2015
Raczkowanie
 
Avatar aga2015
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 39
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi To sa na pewno 2 rozne modele. Spodnice sa zupelnie inne (perwsza to jedwab i ma lekki tren, a druga to tiul i bez trenu) Obie maja tez troszke inne rekawy, (jedna ma koraliki naszyte, a druga kwiatki)

Dziekuje sQuarra. Widzialam juz ta sukienke z Allegro. Jedna z wizazanek zamowila ja dla siebie. Jak tylko podniosla w niej rece, wszystkie nitki z rekawow popekaly i musiala to dac do naprawy. Przerabiala tez pasek w talii, poniewaz wygladal tandetnie.

Moim zdaniem takie prostsze sukienki musza byc zrobione z materialow o bardzo dobrej jakosci, inaczej traca na uroku i wygladaja troche tanio.
Mieszkam w UK wiec mam nadzieje ze uda mi sie je znalezc gdzies zeby przymierzyc, chociaz sa to starsze modele wiec moze byc problem. Mam nadzieje ze jezeli nie znajde ich w salonie to moze uda mi sie ja od kogos odkupic. Znalazlam juz pare ofert w internecie.
aga2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 17:52   #4576
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia marzeń cz.V

SQ
dokładnie tak cena super, można zaryzykować
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:41   #4577
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

powiem Ci ze moja z jakiegos super muslinu ekstra tiulu cos tam cos tam ale jak ogarniasz slub..mi to wychodzi w dziesiątkach tysiecy to moglabym kupic taką jako bazę i cos zmieniac...wiadomo wyjdzie nie 279 a 792...ale wciaz to nie 3,5tysiaca..
po czasie (tak jak kocham moja suknie) tak wiem ze moglabym miec tanszy zamiennik gdyby wlasnie go odpicować troche
(oczywiscie nie az taki taki ze bylby to taki poliester ze przy 15stopniach bym sie pociła)

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

w ogole Gabrielle (tak jak kocham swoja suknie) wiesz ze zaluje ze za np 800-900zł nie kupilam prostej zwyklej + za 300-400 koszulki jakies...
no masakra. moglam lepiej temat ogarniac..


wiadomo ze prostota gubi caly styl w tanich materiałach ale mozna to potraktowac jako bazę do pracy krawcowej... poprawic te naramki+z 4warstwy tiulu muslinowego do spodnicy i miec piekna suknie
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 23:48   #4578
Valmai
Rozeznanie
 
Avatar Valmai
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 792
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Eweline26 Pokaż wiadomość
Jeśli szukacie sukien ślubnych na śląsku to polecam Madonnę w Katowicach. Obsługa przemiła, przymierzałam do woli i właśnie tam znalazłam swój ideał. Salony w Bielsku nie umywają się do Katowic jeśli chodzi o wybór i jakość materiałów, a ceny wcale nie były dużo niższe. Oczywiście zależy czego kto szuka, ale w jednym "Centrum mody ślubnej" Pani miała JEDNĄ sukienkę z inną spódnicą niż tiul, który u mnie akurat odpadał więc wybór był naprawdę średni...

Ogólnie wybór sukni był zaskakująco szybki i przyjemny a noszę rozmiar 42 więc byłam pełna obaw. Mam oczywiście nadzieję, że do ślubu będę 38-40

A to mój wybór:
Bardzo ładna sukienka, taka elegancka. No i potwierdzam, panie w Madonnie są super.

Cytat:
Napisane przez Kanius Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie!
Dołączam się do wątku, jeśli można i od razu zapytuje PM-ki ślubujące we wrześniu z czego planujecie bukiet ślubny?
Wybrałam suknie i buty:
http://galasuknieslubne.pl/joaco.php
a teraz głowie się, jakie we wrześniu występują różowe kwiaty.
Chciałabym bukiet w kolorze bucianych kokardek z jednego rodzaju kwiatów. A najlepiej gdyby się z tych kwiatów dało zrobić korsarz ślubny.
Może któraś z Was poratuje...?
Super sukienka, no i mellisy też je planuje na ślub.

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
znowu ja

Chciałabym się poradzić Was czy wszystko dobrze dobrałam. Sukienka Z Gali Jerra, dodatki fiolet- pudrowy róż, auto garbus, zaproszenia lekko vintage, ubranka na wódkę z grubego płótna z fioletową wstążką (hand made) z naprasowanką. Włosy lekko spięte chyba z kwiatami. Mam jeszcze problem z bolerkiem i welonem, albo koszulka, albo lekkie zwiewne. Welon albo toczek? Na poprawiny ta różowa zwiewna.
Co myślicie o mojej koncepcji??
Wszystko świetnie. Romantycznie, delikatnie, z lekką nutą vintage. Moim zdaniem pasowałby szal. A jeśli chodzi o coś na włosy to welon albo woalka byłaby super.

Cytat:
Napisane przez tyna31 Pokaż wiadomość
Ja też mam problem z bolerkiem.
Suknię mam całą z organzy, prostą rybkę zdobioną kryształkami (bez żadnej koronki).
Problem jest taki że ma zdobienia wzdłuż linii dekoltu, coś jak na zdjęciu poniżej (mam inną suknię ale dekolt podobnie wykończony, tylko kryształki jaśniejsze).

Bolerko planuję tylko do kościoła, wg mnie bardziej będzie pasowało tiulowe. Ale czy jak je założę na suknię (taką prostą tiulową koszulkę) to nie będzie się haczyć o kryształki?
Widziałabym do tej sukienki szal.

Cytat:
Napisane przez aga2015 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny. Przepraszam, ze sie tak wcinam. Mam obsesje na punkcie dwoch sukienek

Obie sa od tego samego projektanta - Reem Acra, oba modele maja juz tez pare lat, wiec byc moze sie juz z nimi spotkalyscie.

Marzy mi sie sukienka, ktora nie jest typowa beza, ale tez nie chce zeby byla zbyt skromana.

Dwa perwsze zdjecia to model z jedwabiu (nie jestem pewna jak sie nazywa) a dwa pozostale zdjecia to model "I am beautiful" z tiulem.

Ktora bardziej sie wam podoba?
Podoba mi się ta druga bardziej, ale obie bardzo ładne.

Dziewczyny a co sądzicie o tej sukience? Szukam krótkiej, słodkiej, nie typowo ślubnej, ponieważ mamy piknikowe przyjęcie a nie tradycyjne wesele. Hot or not?

__________________
The game is... something

All of time and space; everywhere and anywhere; every star that ever was. Where do you want to start?
Valmai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 04:52   #4579
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia marzeń cz.V

SQ
Masz rację - kupno nowej drogiej sukni z salonu za kilka tysięcy na jedną noc to poważny wydatek, choć jak pokazuje życie większość Pmek decyduje się na takie rozwiązanie;
faktycznie można kupić tańszą suknię i zaszaleć upiększając ją u krawcowej - na to jednak trzeba mieć czas i pomysł - mnie chyba jednego i drugiego brakuje ale za to w Tobie siostro widzę drzemie artystyczna dusza
a tak serio - dobry pomysł to również zakup sukni używanej - płaci się grosze w stosunku do ceny salonowej - trzeba się tylko mniej więcej wstrzelić w swój rozmiar
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-26, 06:55   #4580
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Valmai super ! Skąd ona ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 08:22   #4581
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

nie dziala mi w tym nowym wizazu cytowanie.
Gabrielle wiem ze trzeba czas i pomysł.. ja nie mialam czasu jezdzic za używaną - bo to jednak musi sie podobac i musi byc rozmiar..
co innego allegro za 300zł ze jak nie to odsyłasz...
wiedzialam ze jak kupie suknie z salonu to nie bede nieszczesliwa i miala poczucia "matko ooooo tyle kasy"
ale jak dopiero zaczelam pomagac na PM2015 paru osobom ktore mialy ograniczony budżet wiem ze znalazlabym cos dla siebie również za miejsze pieniadze i tez by mi sie podobało...
a do mojej przymiarki jeszcze troche ponad 4mce

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Valmai ja bym sie bala ze jest za krótka i mi by pewnie zakryła pół tyłka...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 08:35   #4582
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Valmai śliczna sukienka
Mierzyłaś ją? Jest krótka, nie każdemu będzie pasowała ale jak na Tobie wygląda dobrze to bym wzięła ją pod uwagę. Na piknikowe przyjęcie jak najbardziej będzie ok.
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 09:27   #4583
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Valmai - bardzo ładna moim zdaniem wcale nie taka krótka :P
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 09:59   #4584
Valmai
Rozeznanie
 
Avatar Valmai
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 792
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Valmai super ! Skąd ona ?
Dzięki! Na etsy znalazłam.

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość

[/COLOR]Valmai ja bym sie bala ze jest za krótka i mi by pewnie zakryła pół tyłka...
Ona chyba aż taka krótka nie jest, poza tym szyją ją na wymiar to zawsze można poprosić o trochę dłuższą.

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
Valmai śliczna sukienka
Mierzyłaś ją? Jest krótka, nie każdemu będzie pasowała ale jak na Tobie wygląda dobrze to bym wzięła ją pod uwagę. Na piknikowe przyjęcie jak najbardziej będzie ok.
No właśnie nie mierzyłam i nie mam jak zmierzyć, znalazłam na etsy i mi zaiskrzyła, kosztuje bardzo rozsądnie ale boję się zamawiać bo co będzie jak zmierzę i nie będzie fajna, z drugiej strony nie kosztuje majątku ale i tak szkoda wyrzucać kasę jeśli nie będzie ok. Jeszcze będę myśleć, dzięki za opinie.
__________________
The game is... something

All of time and space; everywhere and anywhere; every star that ever was. Where do you want to start?
Valmai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 10:02   #4585
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Suknia marzeń cz.V

A jaka cena za nią ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 10:02   #4586
Valmai
Rozeznanie
 
Avatar Valmai
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 792
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Niecałe 800 zł.
__________________
The game is... something

All of time and space; everywhere and anywhere; every star that ever was. Where do you want to start?
Valmai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 10:42   #4587
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

ja mam 180 wiec na mnie czest to co na modelce za polowe uda siega ledwo za tyłeczek
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 12:54   #4588
aga2015
Raczkowanie
 
Avatar aga2015
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 39
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Valmai,dzieki


Bardzo mi sie podoba idea przyjecia piknikowego. Sami planujemy tez cos bardziej na luzie w stylu "English countryside".


Co do sukienki to bardzo fajna i slodka, ale pozbylabym sie tej kokardki, poniewaz juz sama sukienka jest dosc dziewczeca. Podwyzszylabym tez talie, w sensie ze zamiast tego grubego pasa zrobilabym cieniutka talie tak na wysokosci pepka. Wtedy bylaby idealna

Edytowane przez aga2015
Czas edycji: 2015-03-26 o 14:00
aga2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 16:14   #4589
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Zgadzam się z SQ.Ja też kupiłam moja suknie w salonie.Co prawda model z wieszak,więc i tak tańszy niż oryginał,ale jak widzę czasem za ile dziewczyny na fb chcą sprzedać swoje suknie to trochę żałuję że nie poszukałam używanej. Oczywiście moja suknia nadal mi się podoba,ale zawsze zostaje to "ale"
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 16:31   #4590
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Valmai a mierzyłaś jakąś w podobie? Widziałam w Warszawie podobne sukienki. Mierzyłam nawet lekko podobną tylko miała wysoką talię a ja w takich nie wyglądam za dobrze, mam długie nogi i sukienka odcinała mi się zaraz pod biustem a kończyła za tyłkiem, tj nie trafiła w talię.
Ja bym połaziła po salonach i pomierzyła podobne. Za 800 zł zawsze możesz przeróbki jakieś porobić.
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 15:50:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.