Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-04-21, 20:20   #2581
kardab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

W³a¶nie skoñczy³am robiæ zabieg CocoChoco Original. Jakie s± pierwsze wra¿enia? Zdecydowanie mniej dra¿ni±cy zapach (dla oczu, gard³a, nosa, reszty domowników itp) ni¿ w przypadku keratyny Encanto. Sam zabieg jest równie¿ o wiele krótszy. Proces suszenia w³osów po na³o¿eniu keratyny by³ najbardziej czasoch³onny. W moim przypadku w³osy praktycznie nie sch³y ... Wiadomo, w koñcu jako¶ je wysuszy³am, ale rêka bola³a mnie okropnie Je¶li chodzi o prostowanie to w³osy wydawa³y mi siê o wiele bardziej suche ni¿ w przypadku Encanto. Z jednej strony t³uste, ale z drugiej strony bardzo suche. Nawet nie potrafiê tego wyt³umaczyæ. W czasie prostowania musia³am co jaki¶ czas czy¶ciæ pow³okê prostownicy bo w³osy nie przesuwa³y siê p³ynnie. Po Encanto by³y zdecydowanie bardziej lej±ce i ¶liskie. My¶lê, ¿e mo¿e to byæ spowodowane brakiem od¿ywki w przypadku prostowania CocoChoco. Albo na³o¿y³am za du¿o keratyny ?! Sama nie wiem. Mam nadziejê, ¿e jutro ju¿ nie bêd± takie przera¼liwie suche, wrêcz "skrzypi±ce". W³osy zja¶nia³y mi do¶æ potê¿nie wiêc pewnie z niecierpliwo¶ci± bêdê wyczekiwaæ tych dwóch tygodni, ¿eby zafarbowaæ w³osy na mój kolor Co do efektów po pierwszym myciu to zobaczymy za 3 dni
kardab jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-22, 15:10   #2582
amelialenk
Przyczajenie
 
Avatar amelialenk
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

To mo¿na samemu trwale wyprostowaæ w³osy?
Nie wiedzia³am, my¶la³am ze taki zabieg to tylko u fryzjera, jak by³am ostatnio na podciêciu to mówi³ ze ze koszt to ok 600 z³, nie wiedzia³am ze mo¿na to zrobiæ samemu!!!
ale jestem zaskoczona
amelialenk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-22, 17:01   #2583
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Wszystko mo¿na, jak siê trochê poszuka i dowie jak :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-23, 08:56   #2584
Dorcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 455
GG do Dorcia18
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam dziewczyny
czy jest jakis sposób na koñce po tym zabiegu. Robi³am u fryzjerki powiedzia³a ¿e po myciu bedzie okej ale nie jest. S± spalone, szorstkie i pl±cz± siê strasznie. Nie bardzo chcê obcinaæ bo bêdzie tego z 7cm
__________________
52-51-50-49-48-47-46
Dorcia18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-23, 09:31   #2585
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Innego jak no¿yczki nie ma. Zniszczonych w³osów nie skleisz niestety.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-23, 11:06   #2586
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 5 576
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mam pytanie do dziewczyn, które robi³y Cocochoco. Ile razy prostujecie ka¿de pasmo w³osów? Wszêdzie (allegro, blogi) czytam, ¿e 2-krotnie, ale w ulotce, któr± dosta³am w zamówieniu jest napisane, ¿eby zrobiæ to 3 do 5 razy.
2 razy mnie kusz±, bo nie chcê niszczyæ w³osów, ale je¶li to wp³ywa na jako¶æ/ trwa³o¶æ zabiegu to mo¿e trzeba wiêcej?
__________________
Nienawidzê nieo¶wieconego t³umu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-23, 13:25   #2587
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie do dziewczyn, które robi³y Cocochoco. Ile razy prostujecie ka¿de pasmo w³osów? Wszêdzie (allegro, blogi) czytam, ¿e 2-krotnie, ale w ulotce, któr± dosta³am w zamówieniu jest napisane, ¿eby zrobiæ to 3 do 5 razy.
2 razy mnie kusz±, bo nie chcê niszczyæ w³osów, ale je¶li to wp³ywa na jako¶æ/ trwa³o¶æ zabiegu to mo¿e trzeba wiêcej?
Ale to nie jest niszczenie wlosow tylko wprasowywanie keratyny. Na encato pisza 7, ja robie 8 i jest ok.
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 14:12   #2588
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Nie chcia³aby siê która¶ Pani podzieliæ Coco Pure? Szukam odlewki samej keratyny

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-23, 21:22   #2589
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 5 576
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale to nie jest niszczenie wlosow tylko wprasowywanie keratyny. Na encato pisza 7, ja robie 8 i jest ok.
No mo¿e tak, ale zastanawia mnie rozbie¿no¶æ- 2 a 5 razy to ju¿ ró¿nica.
__________________
Nienawidzê nieo¶wieconego t³umu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-24, 09:58   #2590
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Poka¿ wiadomo¶æ
No mo¿e tak, ale zastanawia mnie rozbie¿no¶æ- 2 a 5 razy to ju¿ ró¿nica.
Ja robiê cocochoco od d³u¿szego czasu, najpierw prostowa³am ka¿de pasmo 8 razy (jak w encanto), potem doczyta³am w uloptce (oryginalnej) ¿e by ka¿de pasmo prostowaæ 5 razy wiêc zaczê³am prostowaæ 5. I takie wnioski mam: po 8 razach w³osy proste jak druty, po 5 razach w³osy wyprostowane, wyg³adzone, ale nie ma takiej tafli jak po 8 razach. A ¿e ja nie chcê miec tafli bo mnie irytuje to robiê 5 i jest ok
Wiêc w zale¿no¶ci od efektu jaki chcesz osiagn±æ wybierz sobie

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Nie chcia³aby siê która¶ Pani podzieliæ Coco Pure? Szukam odlewki samej keratyny

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Ja mam coco pure (ok 200ml, nie wiem dok³adnie bo raz trochê odla³am do innej keratyny, ale tyle mniej wiêcej powinno byæ ) i chêtnie ci oddam za zwrot kosztow przesy³ki, ale jestem za granic± wiêc nie wiem dokladnie ile to mo¿e kosztowaæ
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-24, 10:52   #2591
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ooo napisz na priv dobra kobieto <3

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 12:24   #2592
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 5 576
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez yolca Poka¿ wiadomo¶æ
Ja robiê cocochoco od d³u¿szego czasu, najpierw prostowa³am ka¿de pasmo 8 razy (jak w encanto), potem doczyta³am w uloptce (oryginalnej) ¿e by ka¿de pasmo prostowaæ 5 razy wiêc zaczê³am prostowaæ 5. I takie wnioski mam: po 8 razach w³osy proste jak druty, po 5 razach w³osy wyprostowane, wyg³adzone, ale nie ma takiej tafli jak po 8 razach. A ¿e ja nie chcê miec tafli bo mnie irytuje to robiê 5 i jest ok
Wiêc w zale¿no¶ci od efektu jaki chcesz osiagn±æ wybierz sobie
Dziêki
__________________
Nienawidzê nieo¶wieconego t³umu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-01, 10:48   #2593
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomo¶ci: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

A ja przysz³am pochwaliæ alfaparf, ¿e chyba dzia³a! jestem jeszcze przed pierwszym myciem w domu, ale tak siê wyprostowa³y po samym suszeniu suszark±, wiec chyba bêdzie ok. Na drugim foto w³osy s± ju¿ dwudniowe
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³ochi.jpg (74,3 KB, 116 za³adowañ)
__________________
Cyska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-01, 11:21   #2594
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Piêknie
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-01, 12:13   #2595
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej, ja dzi¶ biorê siê za CocoChoco Pure. Ostatnio robi³am Encanto (w pa¼dzierniku). Trzyma³o 6 miesiêcy! Teraz jednak rozja¶ni³am w³osy z ciemnego br±zu do blondu i s± podniszczone, st±d wybór Pure. Zobaczymy
Na pewno na wielki plus jest to, ¿e procedura nak³adania jest krótsza ni¿ w Encanto. Wklejê potem fotki. W³osy mam z natury dosyæ proste, ale teraz w kiepskim stanie
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-01, 13:08   #2596
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomo¶ci: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Piêknie
dziêkujem
Mam nadziejê, ¿e to mi trochê pomo¿e w zapuszczeniu w³osów. Od paru lat w³osy mi sta³y w miejscu (bo je prostowa³am i mi sie wykrusza³y) ale ostatnio zacze³y sie wrêcz skracaæ i to masakrycznie! Rzuci³am prostownice od nowego roku, ale niewiele sie zmieni³o Trochê je podcie³am, ale nie zetnê wszystkiech tych koñców przerzedzonych bo bym mia³a wlosy do szyi Jak odstawienie prostownicy i keratyna nie pomo¿e to ja nie wiem co pomo¿e
__________________
Cyska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-01, 17:03   #2597
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Prostownica to z³o! Chyba, ¿e od czasu do czasu, na jakie¶ wyj¶cie. Tak od razu w³oski tafl± nie bêd±, skoro ju¿ siê mocno kruszy³y od niej- teraz kompleksowa pielêgnacja i trochê cierpliwo¶ci
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-01, 17:38   #2598
ankakoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny. Podczytujê Was od d³u¿szego czasu i chyba te¿ siê skuszê na encanto. Jednak pierwszy raz zdecydowa³am siê pój¶æ do fryzjera, ¿eby podgl±dn±æ jak to wszystko fachowo zrobiæ. Jednak salon do którego idê u¿ywa tylko Sunliss Keratin. Cena 250 z³. Czy mia³y¶cie do czynienia z tym rodzajem keratyny? Bo ju¿ nie wiem, czy jest sens j± robiæ, czy spróbowaæ jednak samemu w domu z encanto.
ankakoza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-01, 19:26   #2599
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny.. zamówi³am encanto zestaw 365ml.. ale on by³ inny ni¿ dotychczasowe odlewki.. odlewki mia³am rzadkie o konsystencji rzadkiego kisielu i ró¿owe.. a teraz mam bia³± keratynê i bardzo bardzo jasn± ró¿ow± od¿ywkê.. do tego o konsystencji raczej gêstego budyniu.. hmm jak maska z biovaxu.. kto¶ pisa³ o zmianie sk³adu no ale ¿eby a¿ tak? Robi³am dzisiaj siostrze ciotecznej i ni hmm.. w sumie chyba wysz³o ok.. ale wydaj± mi siê mniej od¿ywione ni¿ moje jak robi³am..
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-01, 19:30   #2600
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ankakoza Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny. Podczytujê Was od d³u¿szego czasu i chyba te¿ siê skuszê na encanto. Jednak pierwszy raz zdecydowa³am siê pój¶æ do fryzjera, ¿eby podgl±dn±æ jak to wszystko fachowo zrobiæ. Jednak salon do którego idê u¿ywa tylko Sunliss Keratin. Cena 250 z³. Czy mia³y¶cie do czynienia z tym rodzajem keratyny? Bo ju¿ nie wiem, czy jest sens j± robiæ, czy spróbowaæ jednak samemu w domu z encanto.
kiedy¶ ju¿ kilka osób pyta³o na forum o ten preparat, ale o ile mnie pamiêæ nie myli nikt nie otrzyma³ odpowiedzi

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;51247222]Dziewczyny.. zamówi³am encanto zestaw 365ml.. ale on by³ inny ni¿ dotychczasowe odlewki.. odlewki mia³am rzadkie o konsystencji rzadkiego kisielu i ró¿owe.. a teraz mam bia³± keratynê i bardzo bardzo jasn± ró¿ow± od¿ywkê.. do tego o konsystencji raczej gêstego budyniu.. hmm jak maska z biovaxu.. kto¶ pisa³ o zmianie sk³adu no ale ¿eby a¿ tak? Robi³am dzisiaj siostrze ciotecznej i ni hmm.. w sumie chyba wysz³o ok.. ale wydaj± mi siê mniej od¿ywione ni¿ moje jak robi³am..[/QUOTE]
mo¿liwe ¿e to kwestia zmiany sk³adu
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-01, 19:32   #2601
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
kiedy¶ ju¿ kilka osób pyta³o na forum o ten preparat, ale o ile mnie pamiêæ nie myli nikt nie otrzyma³ odpowiedzi

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------


mo¿liwe ¿e to kwestia zmiany sk³adu
Oj 236ml zawsze mi sie myli
Rozumiem .. mam nadzieje ze nie bedzie reklamacji bo siostra bierze slub w czerwcu i chcialabym aby to wytrzymalo
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-03, 20:09   #2602
ankakoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Czekoladka dziêki za odpowied¼. Chyba sama wypróbujê i wtedy dam znaæ
ankakoza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-03, 21:16   #2603
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ankakoza Poka¿ wiadomo¶æ
Czekoladka dziêki za odpowied¼. Chyba sama wypróbujê i wtedy dam znaæ
Opinia o nowym preparacie zawsze milo widziana
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-04, 10:07   #2604
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, ja dzi¶ biorê siê za CocoChoco Pure. Ostatnio robi³am Encanto (w pa¼dzierniku). Trzyma³o 6 miesiêcy! Teraz jednak rozja¶ni³am w³osy z ciemnego br±zu do blondu i s± podniszczone, st±d wybór Pure. Zobaczymy
Na pewno na wielki plus jest to, ¿e procedura nak³adania jest krótsza ni¿ w Encanto. Wklejê potem fotki. W³osy mam z natury dosyæ proste, ale teraz w kiepskim stanie
I jakie wra¿enia po coco PURE ???
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-04, 15:16   #2605
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;51247222]Dziewczyny.. zamówi³am encanto zestaw 365ml.. ale on by³ inny ni¿ dotychczasowe odlewki.. odlewki mia³am rzadkie o konsystencji rzadkiego kisielu i ró¿owe.. a teraz mam bia³± keratynê i bardzo bardzo jasn± ró¿ow± od¿ywkê.. do tego o konsystencji raczej gêstego budyniu.. hmm jak maska z biovaxu.. kto¶ pisa³ o zmianie sk³adu no ale ¿eby a¿ tak? Robi³am dzisiaj siostrze ciotecznej i ni hmm.. w sumie chyba wysz³o ok.. ale wydaj± mi siê mniej od¿ywione ni¿ moje jak robi³am..[/QUOTE]
hej, przed chwil± odebra³am przesy³kê i przysz³a mi w³a¶nie zupe³nie inna keratyna butelki niby takie same, ale inne, a keratyna zupe³nie inne i teraz siê zastanawiam czy ryzykowaæ za 10 min na klientce czy j± odwo³aæ

edytujê

zadzwoni³am do typa, od którego j± kupi³am i powiedzia³, ¿e to jest encanto wypuszczone na europê, specjalnie dostosowane do wymogów UE. wsadzili tam inny aldehyd, zamiast formaldehydu. Nie ¶mierdzi ani podczas nak³adania, ani podczas suszenia, ani prostowania. Ja jestem zadowolona Klientka ma daæ znaæ w ¶rodê (bo wtedy bêdzie my³a) jak efekty

Edytowane przez _agg_
Czas edycji: 2015-05-04 o 18:27
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-04, 16:08   #2606
dooomcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny
Robi³am encanto 2 razy, po ka¿dym mia³am super od¿ywione w³osy, niestety nie by³y proste. Na co dzieñ mam lekko falowane w³osy, dlatego dziwi mnie, ¿e encanto nie daje sobie z nimi rady. Zabiegi raczej by³y wykonane prawid³owo, a efekt prostych w³osów znika³ po drugim myciu. Uk³adam je na szczotce przy suszeniu, ale i tak zaczynaj± siê falowaæ. Mo¿ecie doradziæ mi jaki¶ ¶rodek, który niekoniecznie od¿ywi, ale w³a¶nie wyprostuje w³osy?
dooomcia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-04, 19:15   #2607
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
hej, przed chwil± odebra³am przesy³kê i przysz³a mi w³a¶nie zupe³nie inna keratyna butelki niby takie same, ale inne, a keratyna zupe³nie inne i teraz siê zastanawiam czy ryzykowaæ za 10 min na klientce czy j± odwo³aæ

edytujê

zadzwoni³am do typa, od którego j± kupi³am i powiedzia³, ¿e to jest encanto wypuszczone na europê, specjalnie dostosowane do wymogów UE. wsadzili tam inny aldehyd, zamiast formaldehydu. Nie ¶mierdzi ani podczas nak³adania, ani podczas suszenia, ani prostowania. Ja jestem zadowolona Klientka ma daæ znaæ w ¶rodê (bo wtedy bêdzie my³a) jak efekty
U nas przy nakladaniu nie by³o czuæ.. przy suszeniu polecia³y 2 ³zy a mi przy prostowaniu ze 3 razy zaszklily siê oczy.. no ale nie szuka³am panicznie okna czy balkonu jak przy swoich w³osach.. spokojnie robi³y¶my to w pokoju z uchylonym oknem.. te¿ siê zapytam za jaki¶ czas jak tam efekt siê utrzymuje..
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-04, 19:59   #2608
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez dooomcia Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny
Robi³am encanto 2 razy, po ka¿dym mia³am super od¿ywione w³osy, niestety nie by³y proste. Na co dzieñ mam lekko falowane w³osy, dlatego dziwi mnie, ¿e encanto nie daje sobie z nimi rady. Zabiegi raczej by³y wykonane prawid³owo, a efekt prostych w³osów znika³ po drugim myciu. Uk³adam je na szczotce przy suszeniu, ale i tak zaczynaj± siê falowaæ. Mo¿ecie doradziæ mi jaki¶ ¶rodek, który niekoniecznie od¿ywi, ale w³a¶nie wyprostuje w³osy?
podobno kativa dobrze prostuje, ale nie próbowa³am na w³asnych w³osach
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-05, 07:05   #2609
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 165
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny, przymierzam siê do keratynowego prostowania Cocochoco i nurtuje mnie jedno. w instrukcji pisze ¿eby suszyæ w³osy suszark± nastawion± na ¶redni± temperaturê nawiewu, w mojej suszarce ¶rednia temperatura daje do¶æ gor±cy nawiew. Czy mo¿e taki byæ? i czy nawiew mo¿e byæ w³±czony na maxa?
Pozdrawiam
agnes7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-06, 12:51   #2610
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Od kogo polecacie zamowic pe³nowymiarowe Encanto? Tak aby bylo w miare tanio ale oryginalne. W "odlewki" ju¿ nie wierzê.. :/
CarmeLatte jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.