Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-05, 06:15   #3961
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Hiraska według mnie też jesteś zbyt niezdecydowana i Twoje tatuażowe kroki są niespecjalnie przemyślane. Nie masz jeszcze koncepcji, a już masz termin. Nie masz ogólnej wizji, a chcesz lecieć dalej z tak rozbudowanym (i chyba trudnym do przykrycia) tatuażem.
Wiem, że pierwszy tatuaż, ale (z własnego doświadczenia) polecam ochłonąć. Ja na szczęście straciłam tylko zaliczkę, a dziarę miałam pół roku później niż zaplanowałam. Ale warto było, bo innego go nie widzę. Obecnie też mam ochotę na kilku tatuatorów, jednak daję sobie spory zapas czasu na przemyślenie i kilku się mi w trakcie odwidziało.

Rób jak uważasz, ale polecam cierpliwość w działaniu, brak pośpiechu i przemyślane tatuażowe koncepcje.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 07:59   #3962
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Jesli po wygojeniu wyjdzie na to, ze potrzebne sa jakieś poprawki to musze placic za nie? Takiego mam stresa, ze zle siadzie tatuaz i bede musiala więcej zaplacic! Poza tym jestem bardzo nakrecona i nie moge sie doczekac.
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 08:27   #3963
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
Jesli po wygojeniu wyjdzie na to, ze potrzebne sa jakieś poprawki to musze placic za nie? Takiego mam stresa, ze zle siadzie tatuaz i bede musiala więcej zaplacic! Poza tym jestem bardzo nakrecona i nie moge sie doczekac.
Zależy od studia/jakie to poprawki. Najlepiej dowiedz się tam gdzie będziesz się tatuowała.
Jeśli będziesz źle "goiła" to nikt Ci nie zrobi poprawek "w cenie"...
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 08:47   #3964
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;76880326]Hiraska według mnie też jesteś zbyt niezdecydowana i Twoje tatuażowe kroki są niespecjalnie przemyślane. Nie masz jeszcze koncepcji, a już masz termin. Nie masz ogólnej wizji, a chcesz lecieć dalej z tak rozbudowanym (i chyba trudnym do przykrycia) tatuażem.
Wiem, że pierwszy tatuaż, ale (z własnego doświadczenia) polecam ochłonąć. Ja na szczęście straciłam tylko zaliczkę, a dziarę miałam pół roku później niż zaplanowałam. Ale warto było, bo innego go nie widzę. Obecnie też mam ochotę na kilku tatuatorów, jednak daję sobie spory zapas czasu na przemyślenie i kilku się mi w trakcie odwidziało.

Rób jak uważasz, ale polecam cierpliwość w działaniu, brak pośpiechu i przemyślane tatuażowe koncepcje.[/QUOTE]Dzięki za odpowiedź. Spokojnie póki co wiem, że smoka można przykryć i tylko jego zamierzam przerobić.
Napisałam tylko maila czy istnieje taka możliwość, odpisali, że tak i jeśli chcę mogę przyjść pod koniec listopada, dlatego wstępnie się umówiłam, poza tym jadę jeszcze na konsultację, bo nie wiem jak daleko sięgają możliwości i co można z niego tego zrobić. Na szczęście, jest tylko zieleń i biel, bez żadnych czarnych konturów.

Wysłane z mojego BlackBerry PRIV przy użyciu Tapatalka
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 09:04   #3965
Ayame89
Raczkowanie
 
Avatar Ayame89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 30
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Hiraska Pokaż wiadomość
Przykrywam smoka roślinnością, gad kompletnie mi się nie podoba
Wydaję mi się, że przy elfce wygląda wręcz ordynarnie i postać traci na urodzie
Już jestem umówiona na cover (u Zappy) pod koniec listopada.

Zresztą rozważam pociągnięcie tego dalej w motywach leśno - zwierzęcych (w klimatach "druidowskich" ) i ten smok kłóci się z moją koncepcją.

Kurczę, szkoda smoka, bo fajnie wyszedł przecież! Cały wzór bardzo dobrze skomponowany. Śledzę historię tego tatuażu i wydawało mi się, że jesteś zadowolona. Mam nadzieję, że ostatecznie dojdziesz do tego, co Ci się podoba i będziesz się cieszyć z tatuażu. Byle tylko po poprawkach nie było gorzej niż wcześniej...




btw. Na moim osiedlu otworzyło się studio (a raczej buda) tatuażu pod nazwą "Villain Ink", jest wielkości większego warzywniaka i wielką krzywą nazwę wymalowaną na przodzie takim niby gotyckim pismem. Nawet stronkę znalazłam! https://www.facebook.com/villain.ink.tattoo/
Ayame89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 09:08   #3966
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Hiraska Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Spokojnie póki co wiem, że smoka można przykryć i tylko jego zamierzam przerobić.
Napisałam tylko maila czy istnieje taka możliwość, odpisali, że tak i jeśli chcę mogę przyjść pod koniec listopada, dlatego wstępnie się umówiłam, poza tym jadę jeszcze na konsultację, bo nie wiem jak daleko sięgają możliwości i co można z niego tego zrobić. Na szczęście, jest tylko zieleń i biel, bez żadnych czarnych konturów.

Wysłane z mojego BlackBerry PRIV przy użyciu Tapatalka
Jeszcze odnośnie białego - jest najbardziej niewdzięcznym kolorem. W zależności od skóry może się wchłonąć zupełnie, robić się beżowy itp. Stupid popraw mnie jeśli się mylę
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 09:11   #3967
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Ayame89 Pokaż wiadomość
Kurczę, szkoda smoka, bo fajnie wyszedł przecież! Cały wzór bardzo dobrze skomponowany. Śledzę historię tego tatuażu i wydawało mi się, że jesteś zadowolona. Mam nadzieję, że ostatecznie dojdziesz do tego, co Ci się podoba i będziesz się cieszyć z tatuażu. Byle tylko po poprawkach nie było gorzej niż wcześniej...




btw. Na moim osiedlu otworzyło się studio (a raczej buda) tatuażu pod nazwą "Villain Ink", jest wielkości większego warzywniaka i wielką krzywą nazwę wymalowaną na przodzie takim niby gotyckim pismem. Nawet stronkę znalazłam! https://www.facebook.com/villain.ink.tattoo/
Po prostu widzi mi się roślinność w miejscu smoka, Zappa by chyba nie rzucał słów na wiatr gdyby nie dało się tego sensownie przykryć? I jak z elfki jestem bardzo zadowolona, bo wyszła ślicznie, tak ten smok mi się z nią totalnie gryzie i nic na to nie poradzę

BTW. Widzę, że studio które podlinkowałaś ma już nawet kilka prac zrobionych

Wysłane z mojego BlackBerry PRIV przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Jeszcze odnośnie białego - jest najbardziej niewdzięcznym kolorem. W zależności od skóry może się wchłonąć zupełnie, robić się beżowy itp. Stupid popraw mnie jeśli się mylę
No właśnie moja biel zrobiła się brzydko beżowa, przez co ten smok wygląda teraz śmiesznie...

Wysłane z mojego BlackBerry PRIV przy użyciu Tapatalka
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 09:51   #3968
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Jeszcze odnośnie białego - jest najbardziej niewdzięcznym kolorem. W zależności od skóry może się wchłonąć zupełnie, robić się beżowy itp. Stupid popraw mnie jeśli się mylę
Prawda - można kombinować z innymi producentami tuszu, ale generalnie jak biały żółknie, to zółknąć bedzie. zwłaszcza na bardziej odsłoniętych częściach ciała.

Hiraska, naprawdę dobrze to wszystko przemyśl - na początku po skonczeniu była euforia, teraz po czasie zaczynasz doszukiwac sie wad. Masz kolejną koncepcję i znów może być tak, że będzie euforia, a potem dojdziesz do wniosku, że to nie to.
Skóra to nie kartka papieru - nie da się wiernie odwzorować rysunku zgodnie z jakąś ścisle wymysloną wizją. A i poprawiać w nieskonczonosc sie nie da.
Do tatuaży generalnie trzeba podchodzić elastycznie - liczyc sie z tym, że na własnej skórze nie będzie tak pięknie jak na kartce czy wyretuszowanym zdjęciu w necie, że upływ czasu go nie oszczędzi itp.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 09:57   #3969
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Jest watku fotka tego smoka? Już tyle się na jego temat naczytalam, tylko bohatera zamieszania nie obejrzal

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 10:01   #3970
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Prawda - można kombinować z innymi producentami tuszu, ale generalnie jak biały żółknie, to zółknąć bedzie. zwłaszcza na bardziej odsłoniętych częściach ciała.

Hiraska, naprawdę dobrze to wszystko przemyśl - na początku po skonczeniu była euforia, teraz po czasie zaczynasz doszukiwac sie wad. Masz kolejną koncepcję i znów może być tak, że będzie euforia, a potem dojdziesz do wniosku, że to nie to.
Skóra to nie kartka papieru - nie da się wiernie odwzorować rysunku zgodnie z jakąś ścisle wymysloną wizją. A i poprawiać w nieskonczonosc sie nie da.
Do tatuaży generalnie trzeba podchodzić elastycznie - liczyc sie z tym, że na własnej skórze nie będzie tak pięknie jak na kartce czy wyretuszowanym zdjęciu w necie, że upływ czasu go nie oszczędzi itp.
Dlatego nie spieszę się z tym coverem smoka. Mam czas.
O roślinności myślałam już po pierwszej sesji ;(
Może wszystko skończyło by się inaczej gdybym dostała projekt od Zappy, stworzony od początku do końca przez niego... Teraz mogę tylko sobie gdybać, czasu nie cofnę, smoka raczej nie pokocham.
Na konsultację i tak pojadę, chcę wiedzieć co można że smokiem zrobić, wtedy zdecyduje co dalej.

Wysłane z mojego BlackBerry PRIV przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
Jest watku fotka tego smoka? Już tyle się na jego temat naczytalam, tylko bohatera zamieszania nie obejrzal

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Są kilka stron wcześniej zdjęcia całego tatuażu

Wysłane z mojego BlackBerry PRIV przy użyciu Tapatalka
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 10:06   #3971
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Znalazłam, niestety nie otwiera mi się na komórce

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 10:12   #3972
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
Znalazłam, niestety nie otwiera mi się na komórce

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Dziwne, ja bez problemu otwieram zdjęcia na telefonie
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 10:27   #3973
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Wróciłam do całej dyskusji i moim zdaniem cała sprawa z tatuażem nie była przez Ciebie wystarczająco przemyślana (mimo, że pisałaś co innego). Na samym początku wkleiłaś dwa zupełnie różne wzory (jeden to chyba okładka płyty Oldfielda?), później problemy z tą elfką od samego początku. Ja już sama nie wiem, w jakim klimacie to miało być, czy to miała być bajka czy nie.
I według mnie jest duża różnica między elfką i smokiem a elfką w kwiatach, choć to zupełnie nie są moje klimaty. Nie lepiej było zrobić ten tatuaż w mniej widocznym miejscu? Obawiam się, że po zrobieniu kwiatów znowu zmienisz koncepcję.

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

A jeszcze miałam pisać, że chyba jesteś strasznie podatna na opinie innych osób. Cała sprawa z elfką zaczęła się chrzanić od momentu, jak ktoś skrytykował Twój tatuaż.
Proponuję jednak w spokoju przemyśleć, co TY chcesz mieć na ramieniu.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 10:32   #3974
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;76887611]Wróciłam do całej dyskusji i moim zdaniem cała sprawa z tatuażem nie była przez Ciebie wystarczająco przemyślana (mimo, że pisałaś co innego). Na samym początku wkleiłaś dwa zupełnie różne wzory (jeden to chyba okładka płyty Oldfielda?), później problemy z tą elfką od samego początku. Ja już sama nie wiem, w jakim klimacie to miało być, czy to miała być bajka czy nie.
I według mnie jest duża różnica między elfką i smokiem a elfką w kwiatach, choć to zupełnie nie są moje klimaty. Nie lepiej było zrobić ten tatuaż w mniej widocznym miejscu? Obawiam się, że po zrobieniu kwiatów znowu zmienisz koncepcję.[/QUOTE]

Akurat o klimatach fantasy myślałam zawsze.

Okładka płyty wiedziałam, że będzie trudna do przeniesienia dlatego darowałam ją sobie - z miejsca mi ją odradzono.


I tak zamierzam to przemyśleć, nie zamaluję smoka byle czym byle go tylko przykryć
Poczekam na propozycję Zappy i wtedy dopiero podejmę decyzję.
Może podejmę ją za 3 miesiące, a może dopiero za pół roku, nie wiem.
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 10:33   #3975
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Otworzyłam na lapku. Jestem totalnym laikiem, więc być może głupotę pisze, ale dla mnie elf i smok to zupełnie inne style. Smok delikatny i elf taki nieco kanciasty, robiony zdecydowaną kreską. Elf jest bardziej w moich klimatach i tak szczerze jakoś go w kwiatach nie widzę.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 10:36   #3976
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
Otworzyłam na lapku. Jestem totalnym laikiem, więc być może głupotę pisze, ale dla mnie elf i smok to zupełnie inne style. Smok delikatny i elf taki nieco kanciasty, robiony zdecydowaną kreską. Elf jest bardziej w moich klimatach i tak szczerze jakoś go w kwiatach nie widzę.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Ale czy ja gdzieś napisałam, że będą kwiatki? Zappa napisał: "Mogę przykryć motywem roślinnym".
Ja elfa druida widzę właśnie w roślinności i niekoniecznie muszą być to kwiaty
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 10:44   #3977
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Zrobiłam skrót myślowy, byciem moze dlatego, że mam do zrobienia cover i wszędzie widzę te nieszczęsne kwiatki jako ratunek na wszystko. A osobiście nie lubię motywów roślinnych Ale to tobie ma się podobać i ty masz być zadowolona

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 10:48   #3978
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
Zrobiłam skrót myślowy, byciem moze dlatego, że mam do zrobienia cover i wszędzie widzę te nieszczęsne kwiatki jako ratunek na wszystko. A osobiście nie lubię motywów roślinnych Ale to tobie ma się podobać i ty masz być zadowolona

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Akurat "kwiatki" w wykonaniu Zappy są bardzo ładne

Ja sobie na spokojnie wszystko układam, żeby to miało ręce i nogi i nie zamierzam już żadnego błędu popełnić, jeśli byłby duży problem z przykryciem smoka to chyba Zappa by mi o tym powiedział?

I jak pisałam już po pierwszej sesji miałam ochotę gada wywalić...

Mój mąż np. w styczniu ma termin u Zappy na pierwszy tatuaż, motyw ma obrany (też grafika). Tatuaż będzie wielkościowo taki jak mój bądź większy i TŻ powiedział mi, że oprócz paru detali, które chcę zmienić pozwoli Zappie na dowolność i nie będzie zbytnio ingerował w całość.

Edytowane przez Hiraska
Czas edycji: 2017-09-05 o 11:02
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 12:16   #3979
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Ayame89 Pokaż wiadomość
Kurczę, szkoda smoka, bo fajnie wyszedł przecież! Cały wzór bardzo dobrze skomponowany. Śledzę historię tego tatuażu i wydawało mi się, że jesteś zadowolona. Mam nadzieję, że ostatecznie dojdziesz do tego, co Ci się podoba i będziesz się cieszyć z tatuażu. Byle tylko po poprawkach nie było gorzej niż wcześniej...




btw. Na moim osiedlu otworzyło się studio (a raczej buda) tatuażu pod nazwą "Villain Ink", jest wielkości większego warzywniaka i wielką krzywą nazwę wymalowaną na przodzie takim niby gotyckim pismem. Nawet stronkę znalazłam! https://www.facebook.com/villain.ink.tattoo/
Ich fb nie wyglada powaznie.
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 12:17   #3980
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Rzucą dobrą cenę i chętnych na dziarki nie zabraknie.

Wysłane z mojego BlackBerry PRIV przy użyciu Tapatalka
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 09:24   #3981
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

to `studio` i ich strona wyglądają koszmarnie
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 09:31   #3982
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
to `studio` i ich strona wyglądają koszmarnie
Polecam zajrzeć na Facebooka studia z Rumi "Good Tattoo" tam to są dopiero kwiatki
Większość prac nadaje się na miano januszy.

Wysłane z mojego BlackBerry PRIV przy użyciu Tapatalka
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 10:41   #3983
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Hiraska Pokaż wiadomość
Polecam zajrzeć na Facebooka studia z Rumi "Good Tattoo" tam to są dopiero kwiatki
Większość prac nadaje się na miano januszy.

Wysłane z mojego BlackBerry PRIV przy użyciu Tapatalka
W ogóle Rumia to wylęgarnia januszowego tatuażu. Mistrzowie tattoo też koszmar, do tego nieuczciwi. Znajomej koleżanki zrobili dziarę i zażyczyli sobie 300zł więcej za wykonanie, niż ustalali (wzór i wielkość pozostały bez zmian, żeby nie było), a jak spytała grzecznie czemu cena jest wyższa niż wcześniej ustalili to grozili jej wpi***olem i policją na zmianę No i do tego tatuaż skopany oczywiście, dziewczyna się na cover szykuje. Swoją drogą nie mam pojęcia czemu tam szła, wystarczy ich galerię obejrzeć, nawet głupie piwonie potrafią zepsuć. Już moje po tygodniowej praktyce w studio były ładniejsze
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>



Edytowane przez Jakkolwiek
Czas edycji: 2017-09-06 o 10:46
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 12:09   #3984
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
W ogóle Rumia to wylęgarnia januszowego tatuażu. Mistrzowie tattoo też koszmar, do tego nieuczciwi. Znajomej koleżanki zrobili dziarę i zażyczyli sobie 300zł więcej za wykonanie, niż ustalali (wzór i wielkość pozostały bez zmian, żeby nie było), a jak spytała grzecznie czemu cena jest wyższa niż wcześniej ustalili to grozili jej wpi***olem i policją na zmianę No i do tego tatuaż skopany oczywiście, dziewczyna się na cover szykuje. Swoją drogą nie mam pojęcia czemu tam szła, wystarczy ich galerię obejrzeć, nawet głupie piwonie potrafią zepsuć. Już moje po tygodniowej praktyce w studio były ładniejsze
Do tego plagiatują nieudolnie prace innych tłumacząc się, że "nasz klient nasz pan" i blokują możliwość oceny na Facebooku jak za dużo negatywów się pojawia.
Ja miałam się w pierwszej kolejności u nich kłóć, ale na szczęście tutaj mi to odradzono.

Wysłane z mojego BlackBerry PRIV przy użyciu Tapatalka
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 23:21   #3985
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
W ogóle Rumia to wylęgarnia januszowego tatuażu. Mistrzowie tattoo też koszmar, do tego nieuczciwi. Znajomej koleżanki zrobili dziarę i zażyczyli sobie 300zł więcej za wykonanie, niż ustalali (wzór i wielkość pozostały bez zmian, żeby nie było), a jak spytała grzecznie czemu cena jest wyższa niż wcześniej ustalili to grozili jej wpi***olem i policją na zmianę No i do tego tatuaż skopany oczywiście, dziewczyna się na cover szykuje. Swoją drogą nie mam pojęcia czemu tam szła, wystarczy ich galerię obejrzeć, nawet głupie piwonie potrafią zepsuć. Już moje po tygodniowej praktyce w studio były ładniejsze
Szkolisz sie na tatuatorke? Zazdroszcze. Tez bym chciala ale poza jakimis prostymi black work nie umialabym chyba nic wiecej. Codziennie teraz trenuje rysunek. Gdzie masz praktyki? Dlugo szulalas studia?
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 08:08   #3986
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
Szkolisz sie na tatuatorke? Zazdroszcze. Tez bym chciala ale poza jakimis prostymi black work nie umialabym chyba nic wiecej. Codziennie teraz trenuje rysunek. Gdzie masz praktyki? Dlugo szulalas studia?
Właściwie nie szukałam wcale. Tatuowałam w domu, znajoma podesłała mi link, że studio szuka praktykantki, wysłałam swoje rysunki i dziary, zaprosili mnie na rozmowę i jestem
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 12:20   #3987
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Gratuluje! Masz jakis fanpage?
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 13:09   #3988
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
Gratuluje! Masz jakis fanpage?
poszedł priv.
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 03:51   #3989
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Co myślicie o tej Dziewczynie? Bardzo podobają mi się Jej projekty, w jednym zakochałam się szczególnie ale od strony technicznej ciężko mi ocenić
https://www.facebook.com/pg/TentaiKa...=page_internal
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-11, 11:03   #3990
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

To jak telenowela z tym tatuazem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg popcorn.jpg (14,0 KB, 63 załadowań)
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-24 14:49:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.