Mamy sierpniowe 2021. - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-02-17, 09:19   #4231
luuucynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 225
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

ja też nie wiem czy to prawda, że w kolejnych czuje się szybciej bo w drugiej poczułam później. nie upieram się, że to ruchy, jakieś przesuwania wewnątrz czuje ale to to, to tylko mój brzuch wie

świetne zdjęcia, fajna pamiątka i rzeczywiście nie widać tych kilogramów.
ja z poprzednich ciąż to mam ze 4 zdjęcia, nie lubię siebie na foto w tym stanie...
luuucynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 09:22   #4232
Ally__28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 243
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Jaka szczupła, ja Ważyłam 79kg jak zaszlam w ciążę! A 103 w dniu porodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To pewnie jesteś wysoka taki płaski brzuch miałaś, nie widać na zdj tej wagi.
Ja ważę 60kg i z brzuchem jest różnie, jeszcze 3 tyg temu rano przed jedzeniem było płasko, a teraz mi odstaje

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Ally__28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 09:36   #4233
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez dora_019 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj 14+1 i u mnie jeszcze kompletnie nic nie widać. Oprócz tego że na pewno poszerzyły mi się biodra bo w każdych spodniach mi za ciasno. Ważę 55 kg przy 163 cm, brzuch zawsze miałam płaski, ciekawe kiedy zacznie być coś widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U szczupłych osób późno widać w przedszkolu córki jedna mama urodziła jakoś na początku stycznia, pod koniec roku jak miała bluzę to się zastanawiałam czy dobrze widzę brzuch bo taka szczupła i taki mały. A tu zaraz dziecko ma świecie było. Dziś ją widziałam i dalej szczupła jest.
Cytat:
Napisane przez luuucynka Pokaż wiadomość
ja też nie wiem czy to prawda, że w kolejnych czuje się szybciej bo w drugiej poczułam później. nie upieram się, że to ruchy, jakieś przesuwania wewnątrz czuje ale to to, to tylko mój brzuch wie

świetne zdjęcia, fajna pamiątka i rzeczywiście nie widać tych kilogramów.
ja z poprzednich ciąż to mam ze 4 zdjęcia, nie lubię siebie na foto w tym stanie...
Teraz nie mam żadnych zdjęć, też nie lubię sobie zdjęć robić. Fakt że teraz jak schudłam to wyglądałam dużo lepiej na nich. Ale teraz ciało jest inne.
Cytat:
Napisane przez Ally__28 Pokaż wiadomość
To pewnie jesteś wysoka taki płaski brzuch miałaś, nie widać na zdj tej wagi.
Ja ważę 60kg i z brzuchem jest różnie, jeszcze 3 tyg temu rano przed jedzeniem było płasko, a teraz mi odstaje

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Przed ciąża ciało jest inne, skóra napięta. Po ciąży i takim schudnieciu (18kg) mam bardzo luźna. Chyba tylko zabiegi mechaniczne mogłyby pomóc. Teraz brzuch mi wywala po każdym posiłku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 09:52   #4234
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Ja też nie lubię sobie robić zdjęć, ale w pierwszej ciąży robiłam, w jednej i tej samej sukience i to fajna pamiątka teraz mi się nie chce
Właśnie byłam się mierzyć przed wizytą i spadło mi pół kilo. Uffff. Bo przed poprzednią było kilo więcej i się wystraszyłam tempem przybierania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 09:59   #4235
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez dora_019 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj 14+1 i u mnie jeszcze kompletnie nic nie widać. Oprócz tego że na pewno poszerzyły mi się biodra bo w każdych spodniach mi za ciasno. Ważę 55 kg przy 163 cm, brzuch zawsze miałam płaski, ciekawe kiedy zacznie być coś widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już w zeszłym tygodniu pochowałam większość spodni. Zostały tylko 2-3 pary takich materiałowych na gumce a w kolejce czekają już dżinsy ciążowe.
Szczuplutka to ty jesteś! Ja mam 165cm wzrostu, a ważę już prawie 70 kg... Niby logiczne, że w ciąży się tyje, ale jakoś tak siada mi ta waga na psychę. Czuję się taka ogromna, a to dopiero początek Jeszcze wczoraj się dobiłam widokiem koleżanki, która ostatnio mega schudła i tak sobie myślę, że ja to nawet za 2 lata nie będę tak dobrze wyglądała...
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 10:32   #4236
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię sobie robić zdjęć, ale w pierwszej ciąży robiłam, w jednej i tej samej sukience i to fajna pamiątka teraz mi się nie chce
Właśnie byłam się mierzyć przed wizytą i spadło mi pół kilo. Uffff. Bo przed poprzednią było kilo więcej i się wystraszyłam tempem przybierania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Ja już w zeszłym tygodniu pochowałam większość spodni. Zostały tylko 2-3 pary takich materiałowych na gumce a w kolejce czekają już dżinsy ciążowe.
Szczuplutka to ty jesteś! Ja mam 165cm wzrostu, a ważę już prawie 70 kg... Niby logiczne, że w ciąży się tyje, ale jakoś tak siada mi ta waga na psychę. Czuję się taka ogromna, a to dopiero początek Jeszcze wczoraj się dobiłam widokiem koleżanki, która ostatnio mega schudła i tak sobie myślę, że ja to nawet za 2 lata nie będę tak dobrze wyglądała...
Ja teraz jak weszłam u gina na wagę to się załamalam. 2.5kg w 3 tyg. Siedzenie w domu i jedzenie to dla mnie gwóźdź do trumny. Wychodzi na to że ns 13 tygodni ciąży mam 5kg na plusie. Cieszę się że będzie już cieplej to będę codziennie chodzić z córka do przedszkola. Mój limit do końca ciąży to 10kg. W tym tempie to wykorzystam go za 3 miesiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 11:42   #4237
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Do mnie właśnie zadzwonili żebym o 17 przyjechała omówić wyniki pappy więc pewnie wyszła źle siedzę i ryczę

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-17, 11:49   #4238
dora_019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 420
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Do mnie właśnie zadzwonili żebym o 17 przyjechała omówić wyniki pappy więc pewnie wyszła źle siedzę i ryczę

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Nie martw się na zapas, pamiętaj że PAPPA to tylko statystyka. Nie ma co się zamartwiać, stres szkodzi dziecku. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dora_019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 11:49   #4239
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Do mnie właśnie zadzwonili żebym o 17 przyjechała omówić wyniki pappy więc pewnie wyszła źle siedzę i ryczę

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Heej, ale czemu tak myślisz? Może tylko chcą omówić, w niektórych miejscach nie wydają wyniku bez omówienia i myślę, że to właściwie dobry pomysł.


Co do czucia ruchów to ja czułam na 100% w 16 tygodniu w pierwszej ciąży, ja i mój mąż od razu też przez brzuch. Ale łożysko na tylnej ścianie. I to nie jest rekord, bo nawet od 14go tygodnia dziewczyny czują. Teraz miałam deja vu z tym uczuciem, ale było tak wcześnie, że to nie mogło być to, a teraz nie czuję już nic od dawna i stąd chyba ten niepokój. Teraz mam też łożysko na przedniej ścianie, a wtedy podobno zupełnie inaczej się czuje ruchy. Jutro będzie detektor tętna, mam nadzieję, że to mnie trochę uspokoi. Mój mąż się też ucieszył, że kupiłam. Właściwie to przez to, że teraz sama chodzę na wizyty to on nigdy nie słyszał serduszka na żywo.

Ruchy można czuć bardzo różnie. Jak wtedy się zastanawiałam jakie to uczucie to czytałam, że to jakby rybka pływała w brzuchu, albo jakieś motylki, bąbelki. U mnie nigdy nie było żadnych motylków tylko konkretne "łup!" przez brzuch
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 12:00   #4240
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Do mnie właśnie zadzwonili żebym o 17 przyjechała omówić wyniki pappy więc pewnie wyszła źle siedzę i ryczę

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Głowa do góry! Może w Twojej placówce mają taką zasadę że od razy po otrzymaniu wyników omawiają je z pacjentka aby kobiety same nie próbowały szukać interpretacji w internecie. Nikt nie powiedział że wyszło coś złego usg było ok?
Trzymam kciuki za same pomyślne wieści!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 12:00   #4241
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Powiedzieli, że jeśli wszystko będzie ok to omówienie na kolejnej wizycie, a jak coś będzie niedobrze to będą dzwonić, no i zadzwonili Łudzę się tylko ze wiek trochę namieszał (33) bo usg było super, lekarka była bardzo zadowolona... Co za stres

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-17, 12:14   #4242
Ally__28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 243
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Powiedzieli, że jeśli wszystko będzie ok to omówienie na kolejnej wizycie, a jak coś będzie niedobrze to będą dzwonić, no i zadzwonili Łudzę się tylko ze wiek trochę namieszał (33) bo usg było super, lekarka była bardzo zadowolona... Co za stres

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Współczuje tego stresu. Ale pamiętaj, że najważniejsze jest usg, wielu ginekologów nie uznaje wyników biochemicznych, usg daje podstawowy obraz.
Jestem z Tobą myślami!

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Ally__28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 12:24   #4243
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Tak jak dziewczyny piszą, Pappa to statystyka, na wynik może wpłynąć chociażby wiek. Rozumiem, że się denerwujesz, wierzę że wszystko będzie ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 13:13   #4244
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

amiyaa, jak pappa mówi, że jest ok, to jest ok. A jak coś nie tak wychodzi, to w zdecydowanej ilości przypadków też jest wszystko wporządku. To pomocne badanie, ale jednak statystyka.
Ja po wizycie, u nas wszystko okej, mały stabilnie rośnie i znowu mam zdjęcie siusiaka następną wizytę mam za miesiąc i to już połówkowe!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 13:13   #4245
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Powiedzieli, że jeśli wszystko będzie ok to omówienie na kolejnej wizycie, a jak coś będzie niedobrze to będą dzwonić, no i zadzwonili Łudzę się tylko ze wiek trochę namieszał (33) bo usg było super, lekarka była bardzo zadowolona... Co za stres

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Ally__28 Pokaż wiadomość
Współczuje tego stresu. Ale pamiętaj, że najważniejsze jest usg, wielu ginekologów nie uznaje wyników biochemicznych, usg daje podstawowy obraz.
Jestem z Tobą myślami!

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Mój lekarz powiedział wczoraj to samo, że dla niego najważniejsze jest usg A pappa to tylko statystyka.
Moja siostra miała ryzyko ZD 1:36 u mojego lekarza A jej lekarka wpisała brak kości nosowej i wyszło 1:4! No ale kość była więc to jakieś jej niedopatrzenie. I ma zdrowego syna. Urodziła mając 31 lat a rok temu majac 33 urodziła drugiego syna. No i ona pali , jej facet przy pierwszym miał 37 lat więc też młody nie był.

Nie martw się na zapas, jeśli to Cię uspokoi to zawsze możesz zrobić nifty.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 13:17   #4246
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
amiyaa, jak pappa mówi, że jest ok, to jest ok. A jak coś nie tak wychodzi, to w zdecydowanej ilości przypadków też jest wszystko wporządku. To pomocne badanie, ale jednak statystyka.
Ja po wizycie, u nas wszystko okej, mały stabilnie rośnie i znowu mam zdjęcie siusiaka następną wizytę mam za miesiąc i to już połówkowe!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 13:47   #4247
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Powiedzieli, że jeśli wszystko będzie ok to omówienie na kolejnej wizycie, a jak coś będzie niedobrze to będą dzwonić, no i zadzwonili Łudzę się tylko ze wiek trochę namieszał (33) bo usg było super, lekarka była bardzo zadowolona... Co za stres

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Współczuje nerwów. Odrazu przypomina mi się moja sytuacja...sprzed prawie 2 lat. Niestety ja akurat bylam w tej grupie gdzie wynik nieprawidłowej pappy mowil prawdę. Mimo ze na usg wszystko było idealnie.
Ale nie ma się co denerwować. W większości przypadków, ryzyko podwyższa właśnie wiek lub nawet to xe się paliło papierosy....trzymam kciuki za wizytę.


A no i jeszcze leki tez wpływają na wynik min.wolnej bety. Np. duphaston ,luteina itp.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez MONIKA1850
Czas edycji: 2021-02-17 o 13:52
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 13:58   #4248
maasslankaa
Raczkowanie
 
Avatar maasslankaa
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Spokojnie, na pewno wszystko jest dobrze! musisz być dobrej myśli - to bardzo dużo daje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maasslankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 14:42   #4249
luuucynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 225
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Powiedzieli, że jeśli wszystko będzie ok to omówienie na kolejnej wizycie, a jak coś będzie niedobrze to będą dzwonić, no i zadzwonili Łudzę się tylko ze wiek trochę namieszał (33) bo usg było super, lekarka była bardzo zadowolona... Co za stres

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
powodzenia!
wiek zwiększa ryzyko w wyliczeniach, trzymam kciuki!
luuucynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-17, 15:02   #4250
Konsu
Raczkowanie
 
Avatar Konsu
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 36
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Nos do góry, różowe okulary i polecam Teorie wielkiego podrywu (serial) Allo Allo (serial) albo Jeszcze dalej niż północ ( super komedia ) na poprawę humoru. Ewentualnie zdjęcia kotków. A statystyka to strasznie zdradziecka nauka więc nie ma się co martwić na zapas.
Konsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 15:14   #4251
Passata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez dora_019 Pokaż wiadomość
Nie martw się na zapas, pamiętaj że PAPPA to tylko statystyka. Nie ma co się zamartwiać, stres szkodzi dziecku. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie, to bardzo duże uproszczenie.
Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Do mnie właśnie zadzwonili żebym o 17 przyjechała omówić wyniki pappy więc pewnie wyszła źle siedzę i ryczę

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Spokojnie, wdech i wydech. Mogą chcieć nanieść dodatkowe czynniki, o które wcześniej nie zapytali. Póki nie znasz odpowiedzi, się nie stresuj.
Trzymam kciuki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Passata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 15:51   #4252
Clauu123
Raczkowanie
 
Avatar Clauu123
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Amiyaa trzymam kciuki, daj znać po wizycie, oby to był tylko fałszywy alarm

Shiz mamy ten sam terminarz wizyt, też dzisiaj byłam i równo za miesiąc połówkowe

Melduję po wizycie, że wszystko dobrze i mamy już potwierdzonego chłopaka

Co do ruchów to ja już od jakiegoś czasu czuję rozpychanie, napinanie i to takie bardziej od wewnątrz niż żeby to dotykając ręką wyczuć, jednego dnia czułam takie ewidentne motylki i smyranie, ale jest to jeszcze nieregularne, czekam na bardziej konkretne i pewne ruchy żeby już nie mieć wątpliwości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Clauu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 16:02   #4253
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Do mnie właśnie zadzwonili żebym o 17 przyjechała omówić wyniki pappy więc pewnie wyszła źle siedzę i ryczę

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Trzymam kciuki za was, wierzę że będzie dobrze to tylko statystyka chociaż wierzę, ze myśli czarne się pojawiły i strach. Na wizycie wszystko Ci wyjaśnia, czekamy na wiadomość po wizycie

Clauu gratuluję synka

Od jakiś 3 dni przestałam się mieścić w swoje jeansy już się nie dopinam, nawet moje "domowe" Leginsy mnie cisną chyba trzeba wyciągnąć ciążowe ciuchy i nie cisnąć Malucha



Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 16:07   #4254
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Ja polowkowe pewnie będę miała za 2 miesiące, ale wam zazdroszczę że jesteście o tyle do przodu . W ogóle wakacje to taki fajny okres na urodziny, w szkole zawsze wolne, na dworzu lato ahh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 16:09   #4255
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja polowkowe pewnie będę miała za 2 miesiące, ale wam zazdroszczę że jesteście o tyle do przodu . W ogóle wakacje to taki fajny okres na urodziny, w szkole zawsze wolne, na dworzu lato ahh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja na połówkowe jestem umówiona na 25 marca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 16:34   #4256
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Amiyya trzymaj się! Mam nadzieję że wynik nie jest zły


Ja na połówkowe jeszcze się nie umówiłam ale chce 12 marca iść.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 16:39   #4257
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Dziękuję za wszystkie miłe słowa Słuchajcie ryzyko ZD 1:900... a ze do tysiąca jest jako wynik pośredni to dzwonili... I mam się zastanowić nad Sanco

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 16:48   #4258
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja polowkowe pewnie będę miała za 2 miesiące, ale wam zazdroszczę że jesteście o tyle do przodu . W ogóle wakacje to taki fajny okres na urodziny, w szkole zawsze wolne, na dworzu lato ahh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na urodziny fajny, na rodzenie mniej
Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie miłe słowa Słuchajcie ryzyko ZD 1:900... a ze do tysiąca jest jako wynik pośredni to dzwonili... I mam się zastanowić nad Sanco

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
No to nie jest źle sanco dużo kosztuje, ale ja osobiscie bym zrobiła dla świętego spokoju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 16:59   #4259
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja polowkowe pewnie będę miała za 2 miesiące, ale wam zazdroszczę że jesteście o tyle do przodu . W ogóle wakacje to taki fajny okres na urodziny, w szkole zawsze wolne, na dworzu lato ahh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dopiero 22 marca 1 prenatalne a gdzie polowkowe
Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie miłe słowa Słuchajcie ryzyko ZD 1:900... a ze do tysiąca jest jako wynik pośredni to dzwonili... I mam się zastanowić nad Sanco

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
No i widzisz, mam nadzieje ze się uspokoiłaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 17:14   #4260
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie miłe słowa Słuchajcie ryzyko ZD 1:900... a ze do tysiąca jest jako wynik pośredni to dzwonili... I mam się zastanowić nad Sanco

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
To nie jest zły wynik. Ale tak jak mówią wynik pośredni i muszą zalecić badania genetyczne. A czy je zrobisz to Twój wybór. Jeśli usg było dobre, to pewnie jest wszystko w porządku

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Ja mam następna wizytę 16 marca i wtedy też połówkowe

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-05 10:06:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.