Moda dla 13-14 latek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-30, 17:28   #31
martucha_1
Raczkowanie
 
Avatar martucha_1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Moda dla 13-14 latek

.

Edytowane przez martucha_1
Czas edycji: 2008-10-15 o 15:21
martucha_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 17:47   #32
torunskagwiazda
Raczkowanie
 
Avatar torunskagwiazda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 305
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Cytat:
Napisane przez martucha_1
Ja osobiście mam 14 lat i ubieram się normalnie - dżinsy, T-shirt, trampki....
Nie rozumiem takiego klasyfikowania - 14-latki powinny ubierać się w to a 16-latki w to - uważam, że to zupełnie bezsensowne, gdyż ogromny dekolt czy spódnica o szerokości 5 cm równie tragicznie wygląda na 16-latce jak i na trzynastce. Nie zniesmacza mnie osoba w moim wieku ubrana w spódnicę mini (oczywiście mini w granicach dobrego smaku) czy buty na obcasie, choć sama nie preferuję tego stylu ubierania. Dla mnie wątek trochę śmieszny....

Chodzi Ci o własne zdjęcia, dobrze zrozumiałam??
To zalezy.Zazwyczaj 14latka nie jest wpełni rozwinieta fizycznie,jej figura jest bardziej dziecinna niz 16latki...
__________________
My.Dzieci Indygo.

kosmetyczny:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899132

ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899145


torunskagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 17:50   #33
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Cytat:
Napisane przez torunskagwiazda
To zalezy.Zazwyczaj 14latka nie jest wpełni rozwinieta fizycznie,jej figura jest bardziej dziecinna niz 16latki...
Racja, ale teraz dzieci dużo szybciej dojrzewają fizycznie niż kiedyś i zazwyczaj figura 14, 15,16 czy nawet 17 latki jest podobna. Oczywiście nie licząc piersi, które rozwijają sie nawet dłużej niż do 20 roku życia
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 17:53   #34
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moda dla 13-14 latek

zawsze cos od czegos zalezy, ja w 6klasie podstawówki nie wygladalam na 13latke tak jak teraz na 16lat i nie mowie tu o twarzy, tylko np.biuscie i biodrach...niestety
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 18:16   #35
basiaczek511
Raczkowanie
 
Avatar basiaczek511
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Cytat:
Napisane przez nikki999
na szczescie chociaz kawalek mlodej populacji jest normalna
hehe dzieki Ja też nic nie mam do błekitu ale różu to nie uznaje A makijaż!! To już całkowita porażka według mnie.. 13-latka ma swój jakiś wrodzony wdziek i tę cudowną naturalnośc.. oczywiscie nie mówie tu ze nie moga uzywać pielegnacyjnych kosmetyków bo wiadomo o czysta twarz czy tam wypryski trzeba dbać.. jak i nie mam nic do np. pomadki chroniacej usta.. ale cienie, puder.. tusz.. szminki.... niee
__________________
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...




basiaczek511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 18:17   #36
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moda dla 13-14 latek

__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 18:28   #37
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Moim zdaniem niech każdy nosi to co lubi Po co pakować się komuś do szafy
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 18:30   #38
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moda dla 13-14 latek

wyrazam tylko swoje zdanie, nikomu nic nie narzucam
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 18:35   #39
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Cytat:
Napisane przez basiaczek511
ale cienie, puder.. tusz.. szminki.... niee
dlaczego nie? Przecież i tym mozna się pomalować subtelnie i naturalnie, trzeba poprostu użyć odpowiednich kolorów itd.
Co do pudru to absolutnie nie mam nic przeciwko, przecież nie jedna nastolatka ma problemy ze skórą, to może lepiej żeby błyszczała się jak latarnia morska, czy lepiej użyć pudru? A co do tuszu to uważam, że on tylko podkreśla urode a w tym nie ma nic złego.
Przecież będąc nastolatką właśnie uczymy się makijażu (często na błędach)
Sztuka w tym by ten makijaż nie był wyzywający ani przesadzony, tylko delikatnie podkreślający urodę i w sposób niezauważalny tuszujący mankamenty :yes:
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 18:39   #40
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moda dla 13-14 latek

no na temat makijazu sie nie wypowiadam...albo jednak
w pierwszej klasie gim, czyli 3 lata temu malowałam sie...to mało powiedziane, miałam kilo tapety na mordzie, potem troche zmądrzałam teraz sie maluje tylko okazyjnie i to baaaardzo zadko, na własnych urodzinach 16stych miałam pomalowane TYLKO rzesy leciutko tuszem
po co młode dziewczyny sobie szpecą buzie pudrami i tego typu rzeczami?
jak nie miałam trądziku nigdy tak od pory używania mazideł mam duuuzo chrostek i mimo ze ponad 1,5roku juz sie nie maluje to dalej musze z tym walczyc...
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 18:55   #41
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Jeśli chodzi o makijaż, to zaczęłam z nim eksperymentować w wieku lat 15- druga klasa gimnazjum i myślę, że jest to odpowiedni wiek. Człowiek uczy się na własnych błędach i sądzę, że te błędy lepiej popełnić wcześniej. Początki zawsze są trudne i np. bardziej śmieszyłaby mnie nieporadnie umalowana maturzystka czy studentka. Przyznam, że moje peirwsze makijaże były nieudolne, wszystkiego pełno- podkładu, pudru, cieni, czarnych kredek i brzydko nałożony róż. Teraz też nie jest perfekcyjnie, ale stałam się niejako minimalistką, a przynajmniej nie pakuje na siebie tony kosmetyków. Ale to normalne i nie gorszę się na widok takowych 13latek.Co do ubioru- nie widzę nic złego w noszeniu spódniczki mini, bo ja to robiłam, mając 4 lata. Obcasy- czemu nie? Nie chodzi mi o jakieś 10cm szpilki, ale o zgrabne, subtelne sandałki, które idealnie pasują do spódniczek [jakoś nigdy nie preferowałam butów sportowych do sukienek czy spódnic właśnie]. Róż? Kolor jak każdy inny, ale trzeba ładnie go dopasować, dobrać, liczy się też sam fason ubrania. Ładny, delikatny sweterek w odcieniu przygaszonego różu- tak! bluzka z wielkim dekoltem i napisem 'I'm sexy, kiss me' w kolorze wściekłego różu- już nie! Takie coś na każdym będzie źle wyglądać, bez względu na wiek.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 19:07   #42
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Cytat:
Napisane przez innuendo
bluzka z wielkim dekoltem i napisem 'I'm sexy, kiss me' w kolorze wściekłego różu- już nie! Takie coś na każdym będzie źle wyglądać, bez względu na wiek.
o tak, dokładnie!
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 19:47   #43
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Na różnych forach dużo jest tematów nt. tego jak ubierają się i malują 13-latki, ale moim zdaniem to wszystko to gruba przesada.
Myślę, że nie trzeba ich na siłę upominać, jak któraś się ubiera nieodpowiednio to przyjdzie czas, że będzie śmiała się z tego
Poprostu, w tym wieku przede wszystkim się eksperymentuje, nie zawsze z pozytywnym skutkiem.
A od mówienia co komu wolno a co nie są rodzice
Poza tym, chyba zaśmiecamy wątek, bo miały być tutaj wklejane fotki ubrań, a skończyło się na dyskusji nt. ubioru nastolatek..
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 21:25   #44
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Moda dla 13-14 latek

MadlenK widzialam juz Twoje zestawy ciuszkow w innym watku i nie powiedzialabym wcale ze masz 14 lat, patrzac na Twoj styl ubierania sie. Bardzo mi sie podoba
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 15:11   #45
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Cytat:
Napisane przez klaudynka4
Ja tam też jestem nastolatką i często zakładam krótkie szorty, miniówki, biodrówki itd.
To nic nie szkodzi, to ciuchy dla młodych ludzi , ale wyznaje zasade, wszystko w granicach dobrego smaku Oczywiście jakieś stringi wystające spod spodni, spódnica szerokości paska od spodni, goły brzuch to dla mnie niedopuszczalne u wszystkich bez wyjątku No chyba, że na plaży, ale tam prawie wszystko jest "dopuszczalne"
Jak miniówka - to tylko w upalne dni, bez żadnych obcasów i wydekoltowanej bluzki
Nigdy nie nosze butów na obcasie powyżej 4-5 cm (a i to rzadko ) bluzek z dekoltem to pępka... i dobrze sie czuje z tym, że zakładam czasem miniówki.
Kiedy mam zakładać, jak będe stara?
Z resztą jak widze wymalowaną 13-latke z butach na dziesieciocentymetrowym obcasie, w krótkiej spódnicy, z pełnym makijażem itd. to też jestem zniesmaczona..
W sumie nastolatka to młodsza kobieta, może sie ubierać kobieco, ale nie prowokująco, bo to co innego
Przecież jeszcze gorzej wyglądałaby taka dziewczyna ubrana jak siedmioletni dzieciak
w pełni popieram Klaudynke mam prawie 16 lat i noszę biodrówki,w lecie mniówy [jakoś nie mam przekonania co do swoich nóg więc nosze je w wakacje na wyjazdach ],czasem krótkie bluzki - ale też tylko w wakacje kiedy jest gorąco, nie wyobrażam sobie iść do szkoły z pępkiem na wierzchu bo uważam że to poprostu nieodpowiednie ;p mam odruch wymiotny na widok stringów wystających ze spodni... lubię szpilki i czasem zakładam je poza szkołą,ale raczej do spodni niż do spódnic, pozatym jestem zagorzałą wielbicielką butków sportowych firmy reebok i w nich chodzę najczęściej ;P niedobrze mi się robi jak widze takie tandetne barbie w różowych bluzeczkach z napisem "sweet angel" i białych spodenkach,ew. jeansach biodrówkach z połową tyłka na wierzchu... zwłaszcza jak takie panienki mają 13/14 lat i pomarańczową od podkładu twarz... [ja w tym wieku używałam tylko pudru,tuszu do rzęs i błyszczyku ] taki "styl" o ile można to tak nazwać jest okropnie tandetny,niestety coraz więcej takich klonów łazi po ulicach.. niedobrze mi się robi na ich widok... ktoś słusznie napisał że w tym wieku dziewczyny powinny wypracowywać swój własny styl a nie wzorować sie na takich wypudrowanych tandeciarach ;P
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 15:27   #46
MadlenK
Rozeznanie
 
Avatar MadlenK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 763
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Cytat:
Napisane przez gaga87
MadlenK widzialam juz Twoje zestawy ciuszkow w innym watku i nie powiedzialabym wcale ze masz 14 lat, patrzac na Twoj styl ubierania sie. Bardzo mi sie podoba
A Ty myślałaś, że ile mam lat?
I jakie zestawy moich ubran juz widzialaś? Bo ja także zamieszczałam zestawy Mojej Mamy... i może to Cie zmyliło, co do wieku...
MadlenK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 15:29   #47
wamp256
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 51
Dot.: Moda dla 13-14 latek

moim zdaniem watek jest bezsensowny,jak juz to powininirn nazywac sie moda dla nastolatkow, bo wg mnie niewiele roznia sie ciuchy 14 i 16 latkow.a najlepiej to zajrzec do watku back to school, bo tam są zdjecia wlasnie odopowiednie
wamp256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 15:36   #48
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Zgadzam się z wamp256
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 17:42   #49
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Wink Dot.: Moda dla 13-14 latek

Cytat:
Napisane przez wamp256
moim zdaniem watek jest bezsensowny,jak juz to powininirn nazywac sie moda dla nastolatkow, bo wg mnie niewiele roznia sie ciuchy 14 i 16 latkow.a najlepiej to zajrzec do watku back to school, bo tam są zdjecia wlasnie odopowiednie
Wątek nadaje się bardziej na plotkowy niż na modę (sądząc po wypowiedziach) .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-31, 18:01   #50
MadlenK
Rozeznanie
 
Avatar MadlenK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 763
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Cytat:
Napisane przez besciara
Wątek nadaje się bardziej na plotkowy niż na modę (sądząc po wypowiedziach) .
besciara - zgadzam się z Tobą. Teraz każdy zamiast wklejać zdjęcia lub odpowiedać na pytania w temacie, dodaje swoje komentarze.
MadlenK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 18:18   #51
Natallka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Temat w sam raz dla mnie. Idę do II gimnazjum.

Makijaż: w wakacje używam czanrej kredki, ale maluje się nią leciutko, po to by zmniejszyć i przyciemnić oko (dodam, że mam brązowe oczy i włosy oraz ciemną karnację więc zbytnio tego nie widać). Na codzień i do szkoły używam odrobinkę czarnego tuszu, odrobinkę sypkiego pudru (niestety muszę, nie znalazłam nic skuteczniejszego na moją świecącą się twarz =/) i pomadki nivea lub czasem błyszczyk.

Ubiór: nie noszę ŻADNYCH bluzek odsłaniających brzuch. Podobają mi się za to bluzki takie do połowy tyłka chociaż nie posiadam takowych ;( Biodrówki - tylko w takich chodzę, ale bez przesady nie widać mi tyłka! ! uwielbiam swetry, sportowe bluzy i adidaski. Lubię także spódniczki min. 10 cm przed kolano (1 mam) i takie za kolanko to moje ulubione Ulubione kolory: khaki, ecri, zielony, brązowy, szary i granat
Natallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 20:08   #52
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Cytat:
Napisane przez MadlenK
besciara - zgadzam się z Tobą. Teraz każdy zamiast wklejać zdjęcia lub odpowiedać na pytania w temacie, dodaje swoje komentarze.
Cieszę się, że patrzysz "trzeźwym" okiem na to co dzieje się w tym wątku.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 20:57   #53
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Moda dla 13-14 latek

NO więc ja tez naleze do grupy nastolatkow
Ubieram sie normalnie. nosze biodrowki, bo lubie. zadnych bluzek z odkrytym brzuchem! makijaz... denerwuje mnie... uzywam tylko blyszczyka i zelu do mycia twarzy of course ;] Buty na obcasach? No okazjonalnie :PP ale obcasik 2-3 cm No i nielubie różu... chyba ze taki brudny... Pozdraiwam
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 21:14   #54
nena-mycha
Zadomowienie
 
Avatar nena-mycha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 062
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Cytat:
Napisane przez Natallka
Temat w sam raz dla mnie. Idę do II gimnazjum.

Makijaż: w wakacje używam czanrej kredki, ale maluje się nią leciutko, po to by zmniejszyć i przyciemnić oko (dodam, że mam brązowe oczy i włosy oraz ciemną karnację więc zbytnio tego nie widać). Na codzień i do szkoły używam odrobinkę czarnego tuszu, odrobinkę sypkiego pudru (niestety muszę, nie znalazłam nic skuteczniejszego na moją świecącą się twarz =/) i pomadki nivea lub czasem błyszczyk.

Ubiór: nie noszę ŻADNYCH bluzek odsłaniających brzuch. Podobają mi się za to bluzki takie do połowy tyłka chociaż nie posiadam takowych ;( Biodrówki - tylko w takich chodzę, ale bez przesady nie widać mi tyłka! ! uwielbiam swetry, sportowe bluzy i adidaski. Lubię także spódniczki min. 10 cm przed kolano (1 mam) i takie za kolanko to moje ulubione Ulubione kolory: khaki, ecri, zielony, brązowy, szary i granat
no to ubieramy sie podobnie i nawet tak samo sie malujemy
__________________
Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD
nena-mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 21:16   #55
nena-mycha
Zadomowienie
 
Avatar nena-mycha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 062
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Cytat:
Napisane przez MadlenK
besciara - zgadzam się z Tobą. Teraz każdy zamiast wklejać zdjęcia lub odpowiedać na pytania w temacie, dodaje swoje komentarze.
dokładnie

EDIT: mam kilka zdjęć ale niewklejam bo będziecie krzyczeć że dla nastolatki sie nienadają, a po co znowu robić burze
__________________
Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD
nena-mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 21:22   #56
talk-a
Raczkowanie
 
Avatar talk-a
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
GG do talk-a
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Nierozumiem... komentarz będzie - nie bijcie

Dziewczyny krytykujące makijaż i ubrania 13, 14 latek są najczęściej niewiele starsze...Nierozumiem was ponieważ każda tylko pisze jakie to niewybaczalne i jakie to gorszące, śmieszne...a jak wy się ubieracie? lub ubierałyście będąc w tym wieku? Spódniczki mini według mnie są ok. dla każdej nastolatki o ile ma nienaganną figurę. Niech robią co chcą...ich ciała...może jutro wkleję jakieś zestawy
talk-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 21:45   #57
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Moda dla 13-14 latek

To wg mnie przesada i na dziewczynce 13 letniej wygladałoby conajmniej smiesznie

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1156867408

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1156935976

wystarczy wejsc do przecietnego gimnazjum i szczena opada wieczorowe makijaze, gołe brzuchy, stringi, obcasy to codziennosc
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 22:38   #58
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Moda dla 13-14 latek

E tam, gruba przesada... Wiem bo sama do gimnazjum uszczeszczam...
Gdyby ktoś się tak umalował to zotsałby wyśmiany, gołe brzuchy i obcasy - tego też nie widzę ...
A co do stringów, to dlaczego nie? Moim zdaniem to głupie zabraniać komuś ich nosić... Bielizna to sprawa indywidualna i jeśli dla kogoś stringi są wygodne to czemu nie? Oby tylko nie wystawały spod spodni, bo to już czysta prowokacja ...
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 22:45   #59
riddle92
Zadomowienie
 
Avatar riddle92
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 270
GG do riddle92
Dot.: Moda dla 13-14 latek

ja tez mam 14 lat, i ubieram sie tak jak lubie, tak jak mi wygodnie a nie tak jaka jest moda. To co sie dzieje u mnie w gimnazjum, dziewczyny ktore wygladaja tak, ze ja nawet na dyskoteki tak nie chodzę.. wszystko na wierzchu, zmalowane, spindrzone.. kaplica. Ja w upaly ubieram krotkie spodenki czasem krotsze bluzki, czy na dyskoteke moze sie mocniej pomaluje.. ale normalnie to jakas spodnica zaraz nad kolano, t-shirt, czy spodnie, trampki, adidasy.
riddle92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 06:57   #60
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Moda dla 13-14 latek

Przenosze na Forum Plotkowe
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.