Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 09:47   #271
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

mnie ostatnio baba prawie rozjechala.
jade sobie glowna ulica, po sciezce rowerowej dosc szybko. ona chciala skrecic bo ja jakis samochod przepuszczal i chyba mnie nie widziala. zaczela wyjezdzac a ja odbilam w lewo-prawie do srodka jezdni- ciesze sie ze akurat nic z tylu nie jechalo. serce mi jak szalone walilo

nie lubie jezdzic sama-zawsze TZa wyciagam
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 11:18   #272
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Mnie kiedyś baba potrąciła. Jechałam, oczywiście ścieżką, a ona wyjeżdżała zza budek bazarkowych (warszawskie roweromaniaczki może kojarzą ten odcinek przy skrzyżowaniu Sobieskiego z Dolną). Przeleciałam jej przez maskę. Była tak przerażona, że wybaczyłam. Ostatecznie bardziej ucierpiał mój rower (choć do domu dojechać zdołałam), ja nażarłam się tylko strachu. Groźniejsze wypadki miałam z rowerzystami (ach, ta męska duma...) i pieszymi, a jak. I jeszcze kiedyś jakieś matołki rozwiesiły linkę w poprzek ścieżki. Dobrze, że ja jechałam, a nie jakieś dziecko.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 11:23   #273
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

z historii rowerowych to tylko 2 moge napisac.

1. jade z mama samochodem, mialysmy skrecac. mama nie zauwazyla rowerzysty na chodniku i w ostatniej chwili dala po hamulcach. facet tez tyle ze fiknal przez kierownik od przodu. wstal i leci z awantura a mama do niego: no przeciez pana nie rozjechalam

2. bylam mala, jechalismy z kolega dosc szybko. on ulica ja chodnikiem. nagle zza zakretu wyszedl facet. nie zdazylam nigdzie odbic i wjechalam mu miedzy nogi kolem okazalo sie ze to inkasent za gaz ktory zna mnie i rodzicow-powiedzial im wszystko ale na smiechu sie skonczylo
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 14:15   #274
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
Dołączam się do powszechnych gratulacji.
Mój jednorazowy rekord to nic specjalnego - 100 km z hakiem.

Mogłabyś napisać, w jakich godzinach jeździłaś i z jaką przeciętną prędkością?

srednia predkosc 20km/h, wiec tempo bardzo turystyczne . Ale na trasie jechalismy szybko, tyle ze w miedzyczasie zwalnialismy w jakichs miasteczkach, zeby pozwiedzac, wiec ta srednia predkosc nie do konca odzwierciedla faktyczne tempo.

wyjechaliśmy o 5 rano, a czas jaki spedzilam na rowerze to 11 h . Do tego oczywiscie przerwy na jedzonko etc. Jak dotarlismy do celu, to chwile posiedzielismy w cieniu i władowalismy sie do pociągu w drogę powrotną .

Moi inni znajomi zrobili tego dnia ponad 300km, ale to sami faceci no i sami twierdzą, ze nie są normalni... . Pojecia nie mam, o ktorej wrocili do domów, ale pewnie głucha noc juz byla... .




Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Ja jeżdżę tylko sama. 45? Hmm pachnie mi sorayą, dobrze zgadłam? A efekt "białej małpy" można zmniejszyć pudrem, jeśli chodzi o twarz.
A ja nareszcie mam sprawny rower (okazało się, że to głównie kwestia wianków- śmiesznie mam w rowerze, że z jednej strony muszą być całe wianki, z drugiej same kuleczki): nic się nie chwieje z tyłu, hamuje całkiem ostro.
Ale mimo to się boje, dzisiaj był jakiś wypadek tuz koło mojego osiedla- widziałam jakiś rower, choć był cały, to jednak... Wgnieciony samochód i krew...
niestety wypadki z udzialem rowerzystow to dosc czesta sprawa... Moj TŻ juz kilka razy przelecial przez maskę i nigdy wypadek nie byl z jego winy... Na szczescie nigdy tez nic mu sie nie stalo.

Wazne, zeby jezdzic jednak w kasku... (czego szczerze nie lubie... ).

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
I jeszcze kiedyś jakieś matołki rozwiesiły linkę w poprzek ścieżki. Dobrze, że ja jechałam, a nie jakieś dziecko.

taaaaaaaak, linki to jest TO... Albo osoby, ktore wychodzą z pieskiem na spacer... najlepsze miejsce to oczywiscie sciezka rowerowa, a jakze... Piesek na smyczce, nagle sobie przebiegnie i czlowiek ma przed sobą smycz, z jednej strony psa, a z drugiej czlowieka.... Co wtedy robic?!
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 16:03   #275
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

o kurcze to niezłe miałyście przygody na tych rowerach... ja na szczęście nie miałam większych kolizji.. raz tylko jak byłam o wiele młodsza to zjeżdżałam z bardzo stromej góry, normalnie pochylenie z 40 stopni.. rozpędziłam się uderzyłam w jakąś oponę, która była na dole i przeleciałam nad rowerem i wpadłam w błoto a rower się tak wykrzywił, że nie nadawał się do jazdy...

ja dziś zrobiłam 28 km troszkę mi się opaliły rączki
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 21:22   #276
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

A ja , pierwsza pierdoła rzeczpospolitej, jak byłam młodsza chciałam sprawdzić czy mi świeci światełko- takie na dynamo- rozpędziłam się, wychyliłam się, i.. Walnęłam w samochód. Zaparkowany na szczęście.
Ale czasami jeżdżąc na rowerze myślę sobie, czy by nie zacząć wierzyć w Boga. Czasem naprawdę cudem ocalałam.

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
Wazne, zeby jezdzic jednak w kasku... (czego szczerze nie lubie... ).
taaaaaaaak, linki to jest TO... Albo osoby, ktore wychodzą z pieskiem na spacer... najlepsze miejsce to oczywiscie sciezka rowerowa, a jakze... Piesek na smyczce, nagle sobie przebiegnie i czlowiek ma przed sobą smycz, z jednej strony psa, a z drugiej czlowieka.... Co wtedy robic?!
Ja kask polubiłam, nie ruszam się bez niego. A jaki szpan, jak ostatnio pojechałam do szkoły pozałatwiać parę spraw i łaziłam w kasku Jeden ze starych nauczycieli stał i tylko "bene, Agata"

Ale pieski, och... NIE CIERPIĘ psów, NIE CIEPRIĘ pieszych na ścieżkach, NIENAWIDZĘ pieszych i piesków na ścieżkach Kiedyś się we mnie tak gotowało, że robiłam im na złość- dzwoniłam dzwonkiem z daleka i przejeżdżając (tak głośno), albo rozpędzałam się przejeżdżając bardzo blisko (tak żeby się najadł strachu) albo podjeżdżałam z cichacza i będąc obok wrzeszczałam do ucha wrzeszczałam "tu jest ścieżka rowerowa (palancie)" . Rzadko skutkowało, teraz szkoda mi już nawet nerwów, najwyżej podzwonię dzwonkiem (myślę nad zakupem czegoś głośniejszego )
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 08:58   #277
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość


Ja kask polubiłam, nie ruszam się bez niego. A jaki szpan, jak ostatnio pojechałam do szkoły pozałatwiać parę spraw i łaziłam w kasku Jeden ze starych nauczycieli stał i tylko "bene, Agata"
to prawda.. jak wchodze na uczelnie, do sali etc. i sciagam rowerowe wdzianko (rekawiczki, czasem kask), to tez wszyscy sa pelni zdumienia .


Cytat:

Ale pieski, och... NIE CIERPIĘ psów, NIE CIEPRIĘ pieszych na ścieżkach, NIENAWIDZĘ pieszych i piesków na ścieżkach Kiedyś się we mnie tak gotowało, że robiłam im na złość- dzwoniłam dzwonkiem z daleka i przejeżdżając (tak głośno), albo rozpędzałam się przejeżdżając bardzo blisko (tak żeby się najadł strachu) albo podjeżdżałam z cichacza i będąc obok wrzeszczałam do ucha wrzeszczałam "tu jest ścieżka rowerowa (palancie)" . Rzadko skutkowało, teraz szkoda mi już nawet nerwów, najwyżej podzwonię dzwonkiem (myślę nad zakupem czegoś głośniejszego )
moj TŻ rozpedza sie i glosno hamuje tuz przy takim delikwencie, naprawde mają stracha . albo bardzo glosno gwizdze..

mi jakos szkoda nerwow, ale przewaznie zwracam tym ludziom uwage, ze jest sciezka i stwarzaja niebezpieczenstwo itd. Ale to z roznym skutkiem, czasem sie na mnie patrza i widzę, ze zupelnie nie kumają o co mi chodzi...
no coz, potrzeba w PL jeszcze czasu na to, by ludzie sie tego nauczyli.
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 15:01   #278
WaxnMaedL
Raczkowanie
 
Avatar WaxnMaedL
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 128
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

cholera a ja chyba nie umiem jezdzic na rowerze..
bo niezaleznie od sprzetu zawsze szybko sie mecze i przejechanie dla mnie 6km to jest nielada wyczyn.
nie wiem czy zle zmieniam przerzutki czy co, w kazdym razie wine juz zwalam tylko na siebie bo to niemozliwe zeby na KAZDYM rowerze sie ciezko jezdzilo
nie wiem dlaczego tak jest bo jak biegam, gram w kosza itp to sie nie mecze a przy jezdzie na rowerze od razu umieram z przemeczenia:confuse d:


co do pieszych na sciezkach..
nienawidze, ostatnio prawie wjechalam w jakiegos zywego pieska, bo baba robila sobie spacerek na druzce dla rowerow, chociarz po jednej i drogiej stronie ulicy miala chodnik
__________________

WaxnMaedL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 07:37   #279
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Agaciorku, nie to nie Soraya, to jakieś hiszpańskie pozostaałości.Może poleciłabyś mi coś?

Może nie będę opowiadać o jakiś przygodach, bo naprawde, można się zdenerwować.Wiecznie chcie cię ktoś przejechać, wiecznie zachodzą ci piesi droge i jeszcze się wydzierają.Życie roweromaniaka jest ciężkie
Już nie mam siły mówić każdemu z osobna " suń się, to droga dla rowerów palancie! " bo by mi gardło siadło, także używam dzwonka.
Kiedyś na drodze leżała sobie rura ( taka pozostałośc po znaku drogowym ) a my z siostrą rozpędzone....dobrze żeśmy to zauważyły bo wygrzmociłybyśmy ładnie

Musze sobie jeszcze siodełko podnieść. Jestem kurczak i zazwyczaj miałam nisko siodełko, ale stwierdziłam ostatnio, że trzeba je zmienić.A tak poza tym to moje maleństwo łazi piknie

Moj Tż sobie naprawia rower coby jeżdzić ze mną. Cuda na kiju z nim wyprawia , ciekawe czy zdąży w tym roku
Belcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 22:20   #280
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

niestety spacery po sciezkach rowerowych z pieskami czy bez to smutna rzeczywistość. a najlepsze w tym wszystkim jest to, że jeszcze czasem usłyszę całą litanie wyzwisk chociaż jeda prawidłowow po ściezce... ręce czasem opadaja...

wczoraj, dziś i jutro - po 20 km rowerkuję do pracy
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 08:47   #281
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Belcia Pokaż wiadomość
Agaciorku, nie to nie Soraya, to jakieś hiszpańskie pozostaałości.Może poleciłabyś mi coś?
No jasne! W rossmannach jest właśnie promocja, te żółte- od sof15 w górę i ten niebieski dla dzieci- ale tylko 50, 30 jest niestabilna. Dla niewymagającej skóry naprawdę świetne i tanie filtry (z wymagajacą może być gorzej-0 mają dużo alkoholu w składzie...). Acha i seria słoneczna sorai- spf 35, spf 45, spf 60 tez sa dobre, nawet bardzo. i nawet dla bardziej wymagających.
Dzisisj robię rundkę do rossmanna

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
to prawda.. jak wchodze na uczelnie, do sali etc. i sciagam rowerowe wdzianko (rekawiczki, czasem kask), to tez wszyscy sa pelni zdumienia .
moj TŻ rozpedza sie i glosno hamuje tuz przy takim delikwencie, naprawde mają stracha . albo bardzo glosno gwizdze..

mi jakos szkoda nerwow, ale przewaznie zwracam tym ludziom uwage, ze jest sciezka i stwarzaja niebezpieczenstwo itd. Ale to z roznym skutkiem, czasem sie na mnie patrza i widzę, ze zupelnie nie kumają o co mi chodzi...
no coz, potrzeba w PL jeszcze czasu na to, by ludzie sie tego nauczyli.

Primo: co za idiota w PL wpadł na to, żeby robić ścieżki rowerowe z kostki bauma
Owszem, ładnie wygląda taka czerwona kosteczka, ale raz że ludiom ograniczonym myli się z chodnikiem- mimo znaków i białych rowerów namalowanych co kilka metrów, a dwa- taka kostka względnie szybko się "zużywa", raz po prostu się wyrżnęłam zahaczywszy o jedną wystającą kosteczkę.
Secundo: mnie najbardziej wpieniało właśnie to, ze nie reagował nikt. Ani grzecznie, ani groźnie, ani "na stracha", najwyżej mnie powyklinali i... Dalej spacerowali ścieżką. A co jest najgorsze? Mając kolizję z takim palantem to rowerzysta odpowiada :/
Tetrio: nie. nie nauczą się.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 21:58   #282
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
No jasne! W rossmannach jest właśnie promocja, te żółte- od sof15 w górę i ten niebieski dla dzieci- ale tylko 50, 30 jest niestabilna. Dla niewymagającej skóry naprawdę świetne i tanie filtry (z wymagajacą może być gorzej-0 mają dużo alkoholu w składzie...). Acha i seria słoneczna sorai- spf 35, spf 45, spf 60 tez sa dobre, nawet bardzo. i nawet dla bardziej wymagających.
Dzisisj robię rundkę do rossmanna
byłam w rossmannie dziś i patrzyłam też na balsamy, widziałam takie o jakich mówisz. Coś napewno postanowie.Chciałabym móc się też troszke opalić więc blokera całkowitego nie chcę .

Wiecie, kiedyś jade sobie nad Wisłą, jade i jade, z przeciwka idzie po stronie dla pieszych gościu z pieskiem . Piesek jak to piesek.... wylazł mi na droge rowerową oczywiście, ja szybciutko na pieszych (dosłownie w centymetrach można policzyć jak daleko wdarłam się na ich teren )żeby nie rozjechać psa...to usłyszałam, że powinnam po drodze rowerowej jeździć a gościu popatrzył na mnie jak na debila .

Moje spieczone ręce juz prawie wróciły do normy. Teraz się łuszczą, ehhh. No ale najważniejsze, że mogę już w trase ruszać
Belcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 22:29   #283
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

No to ja miałam ostatnio wycieczkę rowerową klasową i pech chciał że po 10km (na 34km) odpadł mi... pedał. Przejechałam 2km bez jednego pedała (nawet ujechałam!) i potem ponad pół godziny klasa i ja czekaliśmy na mojego brata który przywiózł mi drugi rower na... lawecie (mój brat ma pomoc drogową...). Okazało się, że ten przywieziony rower przez brata nie ma powietrza, hamulców i przerzutek, w dodatku było w nim niewygodne siodełko. Tak zasuwałam 8km przez las z dwoma nauczycielami (bo reszta klasy czekała na nas na boisku koło lasu). Brzmi ciekawie, nie? Teraz tylko muszę wymienić całą korbę w rowerze - tylko ciekawe za co
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 08:25   #284
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

jeeeej
ja mam takie szczęście że WSZYSTKo co działo mi się z rowerem.. Działo się w tym samym mieście, między moją Zielonką a Warszawą. Czyli poprowadzić rower powrotem do domu wychodziło góra 45 minut.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 16:04   #285
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ależ mi się dziś fantastycznie jeździło około 4 godzinek na najwyższej przerzutce i nawet nie jestem zmęczona . A w zeszłym tygodniu to na dwójkach cały czas jechałam a padłam jak mucha.
Belcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 17:45   #286
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Przedprzedwoczoraj- 60 km
Przedwczoraj- 50 km
wczoraj- 70 km

Dzisiaj niestety tylko 30, chociaż usiedzieć ciężko (mam obrzydliwe potówki na udach) to ruszyć gdzieś musiałam.
Jutro odwyk!


P.S.Acha i jeszcze coś, sukces największy: wśród wczorajszych 70 znalazło się 27 zrobionych z przyjaciółką, która za moją sprawą po raz pierwszy od (jak twierdzi) 2 lat jechała na rowerze (w sensie dalej niż do babci, do ktróej ma 2 km)
P.S.2 i chce więcej dziewczyna
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 09:25   #287
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
P.S.2 i chce więcej dziewczyna

i o to chodzi
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 10:40   #288
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Pytanie statystyczne: ile km zrobiłyście w tym roku (i od kiedy)?
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:21   #289
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

670
od 21 maja.
I znowu jestem bez roweru: tym razem łańcuch
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 12:20   #290
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ja niestety nie wiem, bo po miescie jezdze na innym rowerze (do sklepu, na uczelnie itd.) i nie dorobilam sie jeszcze drugiego licznika, ktory bym na ten rower mogla zalozyc a rower "wycieczkowy" obadam jak dotre do domu, bo w sumie sama nie wiem ile mam na półrocze
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 15:22   #291
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

a ja dziś jechałam w deszcz po powrocie się okazało, że tata mi kupił błotnik na tylne koło.. trochę się spóźnił
ale jechało się fajnie bo to taki ciepły deszczyk był a potem ulewa hihi
a na liczniku już przekroczone 500 km
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:57   #292
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Hm... Ja wczoraj przekroczyłam 4kkm.
Chyba jednak jestem chora. Ale leczyć się nie zamierzam.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 15:39   #293
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Zapomniałaś o zerach kochanie!
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 15:44   #294
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Dziewczyny macie jakieś liczniki przy rowerach ? Też lubie jeździć i zamierzam pokonywać coraz większe dystanse
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 16:00   #295
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Zapomniałaś o zerach kochanie!
Ależ skąd, Słoneczko!

k = kilo = 1000
4kkm = 4000 km = 4 000 000 m

Tom namotała.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 16:33   #296
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

4000 km ??
masakra....
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 08:26   #297
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ho, ho, ale jak ja się do matury uczyłam to se cfaniaczka nabijała kilometry, jak maturzystka, w dodatku z rozpadającym się rowerem

Cholerka, naprawdę miałam dobrego makrokesza... Jeździł 2 lata bez zarzutu, zrobił tyle kilometrów, i nagle jak zaczęło się sypać, to WSZYSTKO- najpierw oś, teraz łańcuch, zębatki od tylnej przerzutki (facet w sklepie na widom zębatki: "co to za kolarz co na jednej zębatce jeździ?" ojciec: "nie kolarz ale kolarka "), następnego dnia wybiłam koło- złamałam szprychę i na jakimś niewielkim krawężniku się zgięło, a wcześniej tego samego ukręcił się support (tak to się nazywa?) w pedałach. No, pięknie! Jestem bez roweru, nawet ojcu, bratu nie mogę ukraść bo obydwa bez dętek
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 08:38   #298
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Selekcjonerko...chylę czoła . Mnie to by chyba tyłek odpadł przy tylu

Agiciorku, to zmieńcie dętki .
Belcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 21:01   #299
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

dziewczęta dołączam do was
jak byłam młodsza jeździłam baaaaardzo dużo, potem miałam przerwe i znowu zaczynam!
od tygodnia po jakieś 15km codziennie wieczorem i czuję się fantastycznie. zaczełam doceniać uroki samotnej jazdy na rowerze
__________________
what's for you will not pass you by

canile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 21:04   #300
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez canile Pokaż wiadomość
dziewczęta dołączam do was
jak byłam młodsza jeździłam baaaaardzo dużo, potem miałam przerwe i znowu zaczynam!
od tygodnia po jakieś 15km codziennie wieczorem i czuję się fantastycznie. zaczełam doceniać uroki samotnej jazdy na rowerze
witaj! wszystko ma swoje plusy i minusy jajezdze głownie do pracy a co za tym idzie samotnie. ale mozna sobie wtedy "filozofowac"
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-21 16:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.