Jesienne Mamy 2007 cz. II - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-08, 21:33   #2431
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Trzymajcie za mnie kciuki, o 12 wyjeżdżam na postrzyżyny . Nie będzie nas pewnie cały dzień, bo sporo mamy jeszcze spraw do załatwienia.

Czekamy na foty


Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
U nas tez fatalna pogoda, poza tym mąz raniuko wyjechał do pracy wiec z biegania nici, zalozyłam obciązniki po 0,5 kg na nogi a zaraz jeszcze hantelki po 2,5 kg do rąk i do ćwiczeń, Mikołaj własnie zasnął - razem sprzątaliśmy, tam gdzie sprzatalam przenosiłam go razem z fotelikiem

Nie dość, że ćwiczysz, to jeszcze jakie obciążenia. Ja jak na razie zmuszam się do brzuszków, mam nadzieję, że do lata będę mogła wskoczyć w bikini


Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Dziękujemy ciociom .

Motylku ona już raczkuje, w tył to już z ponad miesiąc, a w przód od tygodnia (od poniedziałku zeszłego). Zatarania na kolankach, aby szum idzie, na początku podwijała obie nóżki pod pupę (wyglądało to jak porusza się foczka ), ale szybko zaczaiła, że to sposób mało efektywny i teraz już normalnie naprzemiennie raczkuje

Maja jak dziś wystartowała to w momencie znalazła się na środku przedpokoju, siedziała w samym końcu pokoju i miała do przejścia jakieś 8 meterków


Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
porobiłam zdjęcia wózka Wklejam tu, mialam wysłać na prv do joli ale qrcze nie za bardzo wiem jak mam nadzieje ze mnie nie stluczecie.

Piotruś jaki zadowolony z fury, kolor wózka bardzo mi się podoba


Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
Od rana wszystko na nie teraz też 10 min. spała i już bardzo płacze już rąk nie czuję ale co zmykam. nawet nie przeczytała nic ale Jaś z ząbkami tylko się zakochać...zazdroszczę bo chyba to na nie to ząbki właśnie....ałłłłłłł

U nas też ciężko ostatnie dwa dni pod znakiem marudy, dziś doszedł katar i brak apetytu, zupka wylądowała w zlewie, kaszkę z owocami wtrąbiła mama.


Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Ivy Max tez lubi pilociki i ma az 3 ale tylko do nich pelza. Pelza i pelza juz od 1,5 miesiaca. Dzwiga pupcie do gory ale nie moze ruszyc do przodu.
Z siedzeniem tez ciezko. Sam siedzi ale musi sie podpierac raczka. W fotelikach i z podporka siedzi normalnie ale bez oparc jeszcze sie chwieje.

Motylku jeszcze chwila a będzie śmigał. Maja też tak siedziała z podpórką, a od jakiś 2 dni sama siada z leżenia na plecach, już nie musi na czworaka i siad. Zauważyłam, że łapie się np. za prześcieradło, czy jak ostatnio brzeg przewijaka i siada. Także na wszystko trzeba czasu i cierpliwości mamuśki


Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
u nas dzisiaj troszke lepiej bo w nocy budziła sie tylko 2 razy ale musiałam jechac na szkolenie do pracy i podrzuciłam ja do siostry. niestety ona ciezko znosi rozstania i troche siostrze płakała ale ze zmęczenia usnęla.

a te pampersy o ktorych ostatnio pisałam(takie w pomarańczowym opakowaniu sleep &play czy jakos tak)sa SUPER.

pozdrowionka dla was i maluszków

Cieszę się, że z Klaudia lepiej.

Tych pieluszek nie widziałam to chyba jest ta seria z play, ja używam często tych chusteczek clean&play, choć są one mniejsze od tych ?normalnych?. Jak spotkam pieluszki na pewno wypróbuję.


Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Wreszcie się do Was " dostałam"
Są jakieś mamusie z Górnego Sląska Nieeeee ma .

W zasadzie ja jestem


Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Byłam z wynikami Pucki u lekarza i co i super wyniki są super. Nie wiem o co chodzi .
Jak przyjdzie kasa to zaszczepimy córcię na pneumokoki.
dzis tez spotkała się z teściową, no bo pospacerowała z Agatka na czas mojej wizyty w przychodni. Rozmawiałysmy. Delikatnie jej powiedziałam, że nadopiekuńczość, która ma wobec nas przeszkadza, ale chyba nie dotarło. Na pożegnanie powiedziała:" to ja jutro przyjdę i pójdziemy na spacerek" a ja bez zastanowienia "znowuuu?" Ciekawe, czy jutro przyjdzie .

To dobrze, że z Agatką ok. A teściowej dobrze wypaliłaś, może się w końcu opamięta.


Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Będę trzymać za fryzurkę

No i dzisiejsza konsumpcja biedronki

Olci widać biedrona bardzo smakuje. Ślicznotka z niej


Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość
anusia spojrz na wozek chicco ct 04 albo multiway
ja jestem nim zachwycona
duze kolka i skretne, ladna kolorystyka no i co wazne lzejszy od coneco
aha i co do tej przekladane raczki to jesli juz nie chce lezec w gondolce to myslisz ze ta raczka posluzy ci :P bedzie ciekawe swiata a nie matki
to link: http://www.allegro.pl/item339252675_...ka_.html#photo
a o coneco nie slyszalam dobrych opinii

Ten chicco ct 0.4 też mnie jak na allegro oglądałam się spodobał, ale na żywo nie widziałam, jeszcze może uda mi się go spotkać. Może i masz rację z tą rączką. Jak w końcu coś zdecyduję dam wam znać
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 04:50   #2432
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

witam

u nas nocka spoko bo mała obudziła sie dopiero rano ale że ja poszłam jak na mnie późno spac to oczka mi sie teraz zamykają.

chusteczki też mam te z tej serii clean &play i mimo że są mniejsze to je lubie . no i cena mnie skusiła bo są u nas dwa opakowania za 9.99.

miłegi dnia i ładnej pogody!
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 07:37   #2433
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
Bry wieczor dziewczynki
wreszcie mam net w domu i bede u was czesciej

widze ze spotkania szykujecie, buuuuuuuuuuuuu a ja wszedzie mam daleko

u mnie wszystko ok, mala zjada juz danonki i zoltko w zupce ... jutro poczytam zaleglosci na watku, bo sporo sie tego nazbieralo no i wstawie zdj naduli
to super
mycha, a czy ona nie jest za mala na danonki?
No wlasnie, a gdzie mieszkasz?
Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
witam

u nas nocka spoko bo mała obudziła sie dopiero rano ale że ja poszłam jak na mnie późno spac to oczka mi sie teraz zamykają.

chusteczki też mam te z tej serii clean &play i mimo że są mniejsze to je lubie . no i cena mnie skusiła bo są u nas dwa opakowania za 9.99.

miłegi dnia i ładnej pogody!
Czesc dorka, ale Ty wczesnie wstajesz

Ola u mnie 2 najblizsze weekendy odpadaja, maz pracuje
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 07:45   #2434
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

ja tez witam
mala nie dała mi pospac tylko tak jak jej mowilam że chociaz do 8 pospac to ona do 8 i juz koniec

anusia
tu ci podaję stoiska firmowe chicco
SMYKATESY
Wilsona 88
Częstochowa


ŚWIAT DZIECKA
Rynek Wieluński 2
42-200 Częstochowa


mam nadzieje ze pomoglam i nie jestem zadnym przedstawicielem chicco zeby nie pomyslec :P



Myycha no wlasnie nie boisz się danonkow dawac? dla mnie to cukier i tylko cukier tam jest
lepiej bym dala jakis jogurt naturalny z jakims musem owococwym dla dzieci albo po prostu deserek dla dzieci


u nas swieci słonko i jak sie utrzyma taka pogoda to pojdziemy na spacerek w spacerowce
i wezme aparat to moze pojdziemy do parku i pocykam troche fotek
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 07:52   #2435
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
Bry wieczor dziewczynki
wreszcie mam net w domu i bede u was czesciej

widze ze spotkania szykujecie, buuuuuuuuuuuuu a ja wszedzie mam daleko

u mnie wszystko ok, mala zjada juz danonki i zoltko w zupce ... jutro poczytam zaleglosci na watku, bo sporo sie tego nazbieralo no i wstawie zdj naduli
jupii jak fajnie ze jesteś
Czekamy na fotki

Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość
u nas swieci słonko i jak sie utrzyma taka pogoda to pojdziemy na spacerek w spacerowce
i wezme aparat to moze pojdziemy do parku i pocykam troche fotek
to trzymam kciuki zaudany spacerek i czekamy na fotki
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 08:22   #2436
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
Ola u mnie 2 najblizsze weekendy odpadaja, maz pracuje
jak to mowi Pysiowy Kubuś - Abuuuu Abuuuu
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 08:38   #2437
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
jak to mowi Pysiowy Kubuś - Abuuuu Abuuuu
ewentualnie jakos w tygodniu, wybieram sie do wrocka, ale sama
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 08:57   #2438
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
ewentualnie jakos w tygodniu, wybieram sie do wrocka, ale sama
Daj znac kiedy to mozemy sie spotkac))) wtedy to juz gdzie Tobie pasuje, np Galeria
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 09:20   #2439
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Daj znac kiedy to mozemy sie spotkac))) wtedy to juz gdzie Tobie pasuje, np Galeria
ok - duzym prawdopodobienstwem galeria dominikanska, mam blisko przystanek, i na dworzec tez blisko
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 09:21   #2440
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
ok - duzym prawdopodobienstwem galeria dominikanska, mam blisko przystanek, i na dworzec tez blisko
)))
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 09:23   #2441
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Zdarzyło się naprawdę! od kąpieli od 19 do 2 północy moja córcia się śmiała i gadała (nawet zbytnio nie była zainteresowana towarzystwem) a teraz od 8 śpi a miałayśmy o 10 iść na szczepienie
Głowa mnie boli. dlaczego jej się tak poprstawiał nie wie nikt? ale muszę coś z tym zrobić!
Fajnie że Klaudia lepiej! Dorka często piszesz o kupowaniu ciuchów na "lumpach" a ja wczoraj czytałam że dla takich małych dzieci nie powinno się kupować w tych miejscach bo różne choroby się czają! ale napewno jak je pierzesz i córci nic nie jest to luzik
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 09:39   #2442
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

W porządnych lumpkach dezynfekują ciuchy i mają one taki specyficzny zapach - smrodek. A ja chodzę do takiego w którym oprócz dezynfekcji piorą i prasują
Michał dzisiaj dał mi pospać, że hej, az boję się go chwalić. Po kolacji o 19.00 spał do 1.30 a potem obudził się o 6 i po jedzeniu spał jeszcze do 7.30. A ja gupia położyłam się spać o północy i nie byłam w stanie wstać o 7 i znowu spóźniliśmy się do szkoły
myshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:00   #2443
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość

anusia
tu ci podaję stoiska firmowe chicco
SMYKATESY
Wilsona 88
Częstochowa


ŚWIAT DZIECKA
Rynek Wieluński 2
42-200 Częstochowa


mam nadzieje ze pomoglam i nie jestem zadnym przedstawicielem chicco zeby nie pomyslec :P

Dzięki bardzo, jak tylko będę mieć samochód to tam podjadę. Pewnie w sobotę.


Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość
u nas swieci słonko i jak sie utrzyma taka pogoda to pojdziemy na spacerek w spacerowce
i wezme aparat to moze pojdziemy do parku i pocykam troche fotek

U nas pochmurno, ale może ciepło jeszcze nie sprawdzałam. Czekamy na fotorelację.


Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
Zdarzyło się naprawdę! od kąpieli od 19 do 2 północy moja córcia się śmiała i gadała (nawet zbytnio nie była zainteresowana towarzystwem) a teraz od 8 śpi a miałayśmy o 10 iść na szczepienie
Głowa mnie boli. dlaczego jej się tak poprstawiał nie wie nikt? ale muszę coś z tym zrobić!

Współczuję nocki, Maja też tak czasem miewała, tyle, że do 1, ale były to naprawdę sporadyczne wypadki. Może Weronia śpi w dzień, krótko przed wieczorem, i dlatego nie ma ochoty na nocny sen.


......................... ........
Maja w nocy budziła się kilka razy, była rozpalona, najpierw miała 37,6, a nad ranem 38. Podałam jej Panadol, przed sapaniem i potem nad ranem. Na razie nie ma temperatury, za to katar został. Toczymy boje o odciąganie glutów.
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:01   #2444
eszeweria
Raczkowanie
 
Avatar eszeweria
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 494
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
Zdarzyło się naprawdę! od kąpieli od 19 do 2 północy moja córcia się śmiała i gadała (nawet zbytnio nie była zainteresowana towarzystwem) a teraz od 8 śpi a miałayśmy o 10 iść na szczepienie
Głowa mnie boli. dlaczego jej się tak poprstawiał nie wie nikt? ale muszę coś z tym zrobić!
Fajnie że Klaudia lepiej! Dorka często piszesz o kupowaniu ciuchów na "lumpach" a ja wczoraj czytałam że dla takich małych dzieci nie powinno się kupować w tych miejscach bo różne choroby się czają! ale napewno jak je pierzesz i córci nic nie jest to luzik
no to wyrazy współczucia, znam ten ból przez prawie dwa lata nie śpię ale ostatnio choć nie chcę zapeszać dzieci budza się tylko 3 razy w nocy .
Ja też większość rzeczy kupuję w lumlach lub na allegro - jak Mikołaj przyszedł na świat kupiłam dwie wielkie paki ciuchów na allegro w sumie 80 szt za 300 zł w rozmiarze od urodzenia do roku, bieliznę miałam po Zuzi, więc z nowych ciuchów to tylko miał kombinezon i to co dostaje w prezencie. Ciuszki były nie poplamione, nie sprane, markowe i naprawde cudne oczywiście wszystkie uprałam i poprasowałam i musze przyznać to mój najplepszy zakup jak narazie.

Masę roboty już dzisiaj zrobiłam : Mikołaj naczytany( zdjecia niżej), kołdry przewietrzone, pościel zmieniona z dwóch łóżek i 2 łóżeczek dzieci, teraz pierze sie pierwsza partia brudnej pościeli, jeszcze uprać dywan , ogólne porządki i pojadę z Mikołajem do sklepu po żarełko i chce mu kupić buty - teście pożyczyli nam swój samochód bo stwierdzili że i tak juz kilka miesięcy stoi na parkingu a ioni z niego nie korzystają bo tak jak wam pisałam wcześniej są schorowani, teść ma niedowład jednej ręki i jest po kilku powaznych operacjach a ostatnio mu się pogorszyło z ta ręką i już wcale nie jeżdzi...ale nie o tym cieszę się że mamy drugi samochód narazie i moge sama jak meza nie ma pojechac po zakupy, tak się cieszę
Mikołaj dziś poraz pierwszy przez 2 minuty powtarzał mamamamamamamamamama, czyżby ćwiczył mama czy tak poprostu przypadkiem mu wyszło - nie wazne i tak sprawił mi tym wiele radości.

No dobra zmykam bo pralka przestała wirowac idew ieszac i nastawiam kolejną partię.

Ogromne buziole dla wszystkich słodziaków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0024.JPG (66,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0026.JPG (69,5 KB, 20 załadowań)
eszeweria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:02   #2445
Evela56
Raczkowanie
 
Avatar Evela56
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 161
GG do Evela56
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość

A to Jasiowe zdjęcia:
1. Zjeść czy nie zjeść? - Oto jest pytanie!
2. Miło się obudzić w niedzielę obok rodziców . Zieeeew!
3. Mam cztery zęby .
4. Nie lubię czapek! 5 sekund i po kłopocie .
Jaś słodziutki. I ząbki też fajniutkie

Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość

Evela przepraszam zatanawiałam się czy ci to napisac ale musze - JESTES PIEKNĄ KOBIETĄ mimo krągłości , jakbym byla facetem to bym się w Tobie zakochała, Twój mąz to szczęściarz i masz takie ciepło w oczach, czuje się że jestes dobrym człowiekiem
Bardzo dziękuję za takie wspaniałe komplementy ale nie jestem do końca przekonana czy na nie zasługuję

Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
porobiłam zdjęcia wózka Wklejam tu, mialam wysłać na prv do joli ale qrcze nie za bardzo wiem jak mam nadzieje ze mnie nie stluczecie.
Wozio fajowy a ty się nie pzrejmuj żadnym ta zaśmiecaniem

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
Bianka robimy konkurencyjny zlot, we wrocławiu?
O we Wrocku to już bliżej mam. Może bym się wybrała tylko mojego muszę namówić żeby nas podwiózł.

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Są jakieś mamusie z Górnego Sląska Nieeeee ma .
Taaaaaaaaaak ja jestem z Rybnika .


Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Byłam z wynikami Pucki u lekarza i co i super wyniki są super.
No to się cieszę że wyniki są fajne .

<<<<<<<<<<<<<<<<

U nas cudowna nocka nic dodać nic ująć.
A o 12 idziemy na szczepienie. I do kontroli bo będą wyniki z posiewu moczu i ogólne krwi. Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.
A co do spotkania we Wrocławiu to ja też bym była chętne tylko nie wiem na 100% bo nie za bardzo mam czym dojechać no chyba że uda mi się namówić mojego żeby nas zawiózł i odebrał.
A jak są mamusie z Górnego Śląska to może bliżej się spotkamy?

Pozdrawiam. Trzymajcie za nas kciuki żeby mała nie płakała.
__________________
Małgosia darzy nas szczęściem od 27 listopada 2007



Nasza Małgosia

Jesteśmy razem

mój blogasek pazurkowy
Evela56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:22   #2446
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II


Dzień dobry .


Najserdeczniejsze życzenia miesięcznicowe dla Mai Agy .

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
No i dzisiejsza konsumpcja biedronki
Widać, że biedronka baaardzo smakowita . A może to nie biedronka, tylko schabowy? Ola przesłodka .

Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
porobiłam zdjęcia wózka Wklejam tu, mialam wysłać na prv do joli ale qrcze nie za bardzo wiem jak mam nadzieje ze mnie nie stluczecie.
Wózek ładny i najważniejsze, że Piotruś zadowolony . Śmieje się od ucha do ucha .

Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
jeszcze się nie chwaliłam naszym dzieckiem z adopcji na odległośc. Więc przedstawiam Emmanuel ma 9 lat jest z Kenii. Ostatnio przysłał nam rysunek.
Piękna i szlachetna inicjatywa . Fajny chłopiec z Emmanuela .

Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
Mikołaj dziś poraz pierwszy przez 2 minuty powtarzał mamamamamamamamamama, czyżby ćwiczył mama czy tak poprostu przypadkiem mu wyszło - nie wazne i tak sprawił mi tym wiele radości.
Super!
Jaś ćwiczy ta ta ta tia tia tia tie tie tie... "M" jeszcze mu się nie wyrwało .

Widzę, że Mikołaj już po porannym przeglądzie prasy .

Cytat:
Napisane przez Evela56 Pokaż wiadomość
U nas cudowna nocka nic dodać nic ująć.
A o 12 idziemy na szczepienie. I do kontroli bo będą wyniki z posiewu moczu i ogólne krwi. Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.
Trzymam kciuki za Małgosię i jej mamę .

* * *

Co do bólu pleców, to kilka lat temu prześwietlenie wykazało, że mam zwyrodnienie w odcinku piersiowym kręgosłupa. Pojawiły się silne bóle, które zwalczałam Diclofenakiem, poza tym chodziłam na basen.

Teraz jednak boli mnie część lędźwiowa. Pisałam już, że miesiąc temu byłam u "rozkosznego" ortopedy, który zalecił mi wyjazd do Egiptu , a po zakończeniu karmienia zaproponował zastrzyki ze sterydów (tzw. blokady) w staw biodrowy, bo ponoć stąd wziął się silny ból w dole kręgosłupa. Biodro boli mnie już od kilku lat, coś w nim trze i przeskakuje, gdy dużo chodzę.
W każdym razie pan doktor nie zasugerował ani rezonansu, ani USG, ani nawet zwykłego prześwietlenia, a diagnozę postawił tylko na podstawie tego, co mu powiedziałam. Niespecjalnie zainteresował się przyczyną tarcia w biodrach, chciał jedynie załagodzić skutek - ból.

Diclofenac i inne tego typu leki odpadają, bo karmię Jasia piersią. Pozostaje basen, na który jakoś wybrać się nie mogę i wizyta u innego lekarza lub fizjoterapeuty. Wczoraj dostałam od swojej ginekolożki namiary do jakiegoś sprawdzonego rehabilitanta, skontaktuję się z nim, gdy Jaś zechce wypijać Bebilon Pepti .

Jeśli chodzi o moją fryzurę, to jestem zadowolona, choć dziś, po umyciu głowy wyglądam nieco inaczej . Wyprostowałam tylko grzywkę, reszta się faluje i jest ok. Poniżej fotka z wczorajszego wieczora.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jaś z mamą.jpg (91,6 KB, 44 załadowań)
demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:34   #2447
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Demoniku WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:36   #2448
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
Masę roboty już dzisiaj zrobiłam : Mikołaj naczytany( zdjecia niżej), Mikołaj dziś poraz pierwszy przez 2 minuty powtarzał mamamamamamamamamama, czyżby ćwiczył mama czy tak poprostu przypadkiem mu wyszło - nie wazne i tak sprawił mi tym wiele radości.
Mikołaj fajnie wygląda z prasowką

A co do mamamama... to Kuba też ćwiczy nawet go nagrałam...uroczo to usłyszeć z jego paszczy Aż mi się lezka zakręciła
Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam od swojej ginekolożki namiary do jakiegoś sprawdzonego rehabilitanta, skontaktuję się z nim, gdy Jaś zechce wypijać Bebilon Pepti .

Jeśli chodzi o moją fryzurę, to jestem zadowolona, choć dziś, po umyciu głowy wyglądam nieco inaczej . Wyprostowałam tylko grzywkę, reszta się faluje i jest ok. Poniżej fotka z wczorajszego wieczora.
Moniś... z tym bólem to nie zaciekawie, ale może faktycznie rehabilitacja by coś pomogła

Co do nowej fryzurki....to ślicznie wyglądasz, fajnie fryzjerka wycieniowała Ci włoski, pewnie będą super się układać

Fotkę z Jasiem tylko w ramki oprawić
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:40   #2449
eszeweria
Raczkowanie
 
Avatar eszeweria
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 494
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość



Piękna i szlachetna inicjatywa . Fajny chłopiec z Emmanuela .



Jeśli chodzi o moją fryzurę, to jestem zadowolona, choć dziś, po umyciu głowy wyglądam nieco inaczej . Wyprostowałam tylko grzywkę, reszta się faluje i jest ok. Poniżej fotka z wczorajszego wieczora.
Dziękuję w imieniu Emmanuela - zastanawialiśmy się z mężem czy kiedyś uda nam się z nim spotkac ale obawiam sie ze nie prędko lub wcale - wyjazd do Kenii jest hiper kosztowny a do tego jak byśmy dostali sie do miejscowości Korr w której mieszka - szkoda buuuuuu, napewno miłoby mu sie zrobiło.

Zdjęcie przecudne- oboje wygladacie super a fryzurka bardzo ładna, takie lubię postrzępione ze spadającą grzywką - ślicznie

pranie powieszone, ide sprzątać - buziaki
eszeweria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 11:04   #2450
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Hej.
Uff, nie umiem za Wami nadążyć .
Dziś rano TŻ pojechał do Łodzi.
Pucka zasnęła to sprzątnęłam mieszkanie i zrobiłam szybką ( niedokładną) depilację. teraz czekam, aż zaśnie bo jest bardzo śpiąca i marudzi. Została do umycia góra naczyń po wczorajszym obiedzie ( w zasadzie obiadokolacji) i wieczornej wizycie gości. Byłam tak zmęczona, że nie chciało mi sie już zmywać.
Demoniku fryzurka bardzo ładna. Oby się dobrze układała. Fotka z Jasiem faktycznie do ramek
Piotruś
wyglada cudnie w wózeczku. Lipinko dzięki bardzo zazdjęcia wózka, jedna zawartość najlepsza. Agatka stwierdziła zgadzam sie z nią w zupełności.
Zresztą z wózkiem to chyba trochę nieaktualna sprawa. Przez calą sobotę myślałam nad nowym wózkiem i zastanawiałam się, dlaczego takie dziadostwo kupiłam. Wpadłam na genialny pomysł . Ależ mnie olśniło ! Po prostu zakładając wózek na kółka zrobiłam to przodem do kierunku jazdy. Odwrotnie niż gondolkę. Wózek w tej wersji bardzo lekko sie prowadzi ( wydaje się doskonale wyważony),wydaje się mniejszy zgrabniejszy, jedyny mankament, brak okienka w budce. Z czasem i tak kupimy laskę.
Eszewerioza dobrą organizację i pracowitość. Tak jak Monia napisała cel szczytny, ale nie mam przekonania do takich akcji. Mikołajek słodko zaczytany.
Pucka dużo gada mammmammama i tatiatatatiiaaa kochana córeńka
dla Małgosi.
Weronisia wstała ? Jak Wasze szczepienie? .

Edytowane przez joli31
Czas edycji: 2008-04-09 o 11:57
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 11:12   #2451
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

demoniku jacy wy sliczni
co robilas na wloskach?
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 12:12   #2452
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

ja to w ogóle zakręcona jestem.
Fajnie, że Oli smakuje biedronka. Ja tam wolę z niej dżemy, kawę,
A właśnie zaraz sobie zrobię kawkę. Pucka dalej śpi, coś poszukam sobie do roboty. Jak wstanie nakarmię ją i pójdziemy na spacer, bo słoneczko pięknie świeci. Miłego dnia. buziaki.
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 12:19   #2453
eszeweria
Raczkowanie
 
Avatar eszeweria
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 494
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Eszewerioza dobrą organizacjęi pracowitość. Tak jak Monianapisała cel szczytny, ale nie mam przekonania do takich akcji. Mikołajek słodko zaczytany.
Pucka dużo gada mammmammama i tatiatatatiiaaa kochana córeńka
Dziękuję -oj potrzebne były mi takie slowa, bo już padam, nakarmiłam Mikołajka i dziś miał debiut kubkowo-niekapkowy ( i naprawdę nie kapie ), powiesiłam kolejne pranie i nastawiłam kolejne i idę prac zaraz dywan bo Mikołajek zasnął.

Ja do tej się przekonałam a raczej zaufałam bo tą akcję prowadzą misjonarze selezjanie a pieniązki są przeznaczane głównie na kształcenie dzieciaków i tak pomyśleliśmy z mężem że wykształcenie dla tych dzieci to sznasa na ich lepszą przyszłosc, gdy będa miały wiedzę i swiadomość ich rzeczywistości może bedą mogły, moze spróbują jako dorośli ludzie sami wpływac na to co dzieje się w ich krajach. A większośc ludzi w tych krajach objętych akcją wogóle nie ma żadnego wykształcenia i nie mają na nią szans, więc myślę że selezjanie robią dobra robote

pysiamm joli oj rozgadały sie nam dzieciaki aż miło


i fotki
1.ja chcę sam
2.cio to jest, trzeba podotykac
3.debiut kubkowy
4. narawdę nie kapie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0001.JPG (46,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0028.JPG (49,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0012.JPG (45,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0034.JPG (39,4 KB, 7 załadowań)
eszeweria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 12:35   #2454
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Joli Weronikę ok 11 obudziłam zapakowałam w nosidełko i poszłyśmy (2 mni. i na miejscu) do momentu wkłucia śmiał się w głos ale potem tak się popłakała że aż się zaniosła. Siostra jest w niej zakochana to wzięła ją na ręce utuliła ja wycałowałam po łapkach i jak jej przeszło to wróciłyśmy.
Teraz usnęła a ja robię obiad!
Na moje pytanie p. doktor jak zmusić ją do picia modyfikowanego poleciła pomieszać swoje z modyfikowanym na początek 50 ml. No to będę próbować bo znając Weronikę to do września będziemy w tej ilości musiały bo ona nie uznaje innego niż moje albo się cieszyć ale napewno będzie mami cyckiem! Oczywiście mam pokarm i chcę jeszcze karmić tylko muszę być przygotowana w razie pójścia do pracy!

Demoniku jescze niedawno nosiłam właśnie taką fryzurkę i była ona dla mnie najfajniejszą na świecie więc zapewne bedziesz zadowolona bo włoski się ładnie układają wokół twarzy i nie wymaga zbytniego modelowania. Bardzo ładnie wyglądasz w niej i z Jasiem!

Ja mam już za łopatki te swoje kłaczki i trochę mi szkoda ale może w następnym tygodniu je trochę skrócę? no jeszcze się poradzę męża bo on lubi długie włosy u kobiet. Jak zobaczył Anetkę na spotkaniu to od razu skomentował że ma długie włosy.... jak każda w/g niego powinna nosić! ale to nam ma być wygodnie a nie mojemu mężusiowi Znów go obsmarowałam

Mikołaj ma piekne brwi a jak mu dobrze pitu pitu idzie
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 14:19   #2455
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
wreszcie mam net w domu i bede u was czesciej
No to superowo
Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Widać, że biedronka baaardzo smakowita . A może to nie biedronka, tylko schabowy? Ola przesłodka .
Nic mi na te temat nie wiadomo ,ale może
Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o moją fryzurę, to jestem zadowolona, choć dziś, po umyciu głowy wyglądam nieco inaczej . Wyprostowałam tylko grzywkę, reszta się faluje i jest ok. Poniżej fotka z wczorajszego wieczora.
Fryzura super, bardzo do twarzy Ci w niej Demoniku
Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
i fotki
1.ja chcę sam
2.cio to jest, trzeba podotykac
3.debiut kubkowy
4. narawdę nie kapie
No to Mikołaj już ma debiut kubkowy za sobą, świetnie
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 15:19   #2456
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Fajnie, że Oli smakuje biedronka. Ja tam wolę z niej dżemy, kawę,

Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
i fotki
1.ja chcę sam
2.cio to jest, trzeba podotykac
3.debiut kubkowy
4. narawdę nie kapie
dla Mikołaja za debiut niekapkowy
************************* *************************
My po jedzeniu...
Kuba mnie ostatnio zadziwnia tak otwiera dzioba do jedzenia, że nie nadązam nakładać na łyżkę
Zjada cały duży sloiczek i jeszcze mu malo
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 15:43   #2457
eszeweria
Raczkowanie
 
Avatar eszeweria
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 494
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Mikołaj ma piekne brwi a jak mu dobrze pitu pitu idzie
Cytat:
No to Mikołaj już ma debiut kubkowy za sobą, świetnie
Cytat:
dla Mikołaja za debiut niekapkowy
************************* *************************
My po jedzeniu...
Kuba mnie ostatnio zadziwnia tak otwiera dzioba do jedzenia, że nie nadązam nakładać na łyżkę
Zjada cały duży sloiczek i jeszcze mu malo
berbeaa poissonivy pysiammDziekujęmy, dziękujemy

pysiam a Mikołaj tak sobie je, pół małego słoiczka i nawet mleczka po tym nie chce buuuuuu ale na wadze mu przybywa więc chyba nic złego się nie dzieje...
eszeweria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 15:48   #2458
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
pysiam a Mikołaj tak sobie je, pół małego słoiczka i nawet mleczka po tym nie chce buuuuuu ale na wadze mu przybywa więc chyba nic złego się nie dzieje...
Kuba zjada całe sloiczki 190g Pytałam lekarza ostatnio czy to nie zadużo, ale on stwierdził że Kuba jest duży i może tyle poprostu potrzebowac

A jeśli Mikolaj przybiera na wadze i jest wesołym bąblem to nie ma sięco przejmować że za mało je
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 15:51   #2459
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

P.S. Kilka fotek Kuby z nowym kumplem ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Z ziomalem.jpg (97,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Z ziomalem 1.jpg (101,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Z ziomalem 3.jpg (92,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Z ziomalem 2.jpg (89,2 KB, 21 załadowań)
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 16:03   #2460
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

swietny ziomal z kumplem !!
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.