Przedstawiam Wam mojego zwierzaka! - WĄTEK ZBIORCZY Z NIEAKTUALNYMI WĄTKAMI WIZAŻANEK - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-08, 07:24   #61
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Re: Mam trzeciego psa

Gdzieś mi wcięło wiadomość, więc piszę jeszcze raz.
U nas tak było: Afra bardzo źle znosiła samotność (gdy nas nie było w domu), więc zapadła decyzja o drugim psie - najpierw była siostra Afry ale niestety zbyt szybko od nas odeszła na Wielką Łąkę , więc postanowiliśmy zostawić z miotu Karola. A trzeci - to już tak z rozpędu .
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 18:33   #62
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
wielkanocny szczeniaczek

W piątek przed samymi świętami odbieram od obecnych właścicieli dziewięciotygodniowego pekinczyka jestem strasznie tym faktem podekscytowana.Poradżcie mi proszę co powinnam przygotować ,co kupić,co zapytać wlaścicieli.Aha ,jakie szczepienia szczeniaczek powinien mieć zrobione do tej pory a jakie ja powinnam zrobić.Ależ jestem szczęśliwa piesio będzie się nazywał ALFI
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 18:52   #63
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: wielkanocny szczeniaczek

Hej Ale masz fajnie

Ja mam już dwuletniego Westa, postaram się Ci trochę poradzić.
Koniecznie muszisz wziąć z gniazda szczeniaka jakiś kocyk pachnący matką i legowiskiem. Dzięki temu piesek nie będzie bardzo tęsknił i nie będzie bardzo piszczał w nocy. Zawieź hodowcy np. jakiś kocyk, niech psy w nim poleżą. Co do szczepień, to dostaniesz książeczkę, więc będziesz wiedziała, jakie już miał. Na pewno trzeba będzie go odrobaczyć. Zapytaj hodowcę o weterynarza, powinni polecić kogoś wypróbowanego. Jak pojedziesz z pieskiem do lekarza, to dowiesz się reszty, dostaniecie od razu środki odrobaczające.
Musisz mieć miseczkę- fajne są te ceramiczne, bo można je podgrzewać w mikrofali; co do legowiska, to nie kupujcie od razu jakiegoś 'super' ani nic z wikliny, bo szczeniak lubi sobie pogryźć- zniszczy je, a wiklinowym się zakrztusi, mój pies najpierw spał w sztywnym kartoniku, który prawie zjadł Potem dostał takie ładne plastikowe a'la wanna . Od małego przyzwyczajajcie psa do czesania- bo jak podrośnie, to mogą być problemy z pielęgnacją. Kupcie też jakąś małą zabawkę- najlepiej lateksową piszczącą (nie rwie się jak guma, nie kruszy, pies się nie udławi). Mój Scot dostał małego hipopotama, uwielbia go do dziś.
Jakby coś jeszcze Cię intweresowało, to pytaj.
Pzdr
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 19:23   #64
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: wielkanocny szczeniaczek

gratuluje psinki ,rzastin widziałam twojego pieska na zdjeciu jest sliczny ,super są Westy .

co do rad to owszem piesek może płakac w nocy i trudno go nie zabrac do swojego pokoju do łóżka moja mama powiesiła naszemu psiakowi szlafrok który pachniał człowiekiem, szlafrok w połowie leżał na pdłodze i psinka mogła sie na nim położyc ,momentalnie przestał płakać w nocy bo czuł ,że jest ktoś obok niego

to taka rada jakby co
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-20, 09:18   #65
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: wielkanocny szczeniaczek

Dzięki serdeczne dziewczyny za rady ,bardzo dobry pomysł z kocykiem,zawieżć nie mogę,ale zadzwonię by coś tam położyli do legowiska ,co będę mogła zabrać z pieskiem.Alfi jest ponoć strasznym rozrabiaką. Chciałam odrazu kupić mu kojec,ale chyba wstrzymam się chwilowo.Na święta jadę do rodziców ponad 300km,po drodze właśnie odbieram moje maleństwo od hodowcy.Piesek odrazu będzie miał mocne przeżycia,bo najpierw jeden nowy dom,a po świętach wraca ze mną do mojego domu.Szczeniaczek jeszcze nie wychodzi na dwór,siusia na gazety,jak będzie cieplej będę musiała nauczyć go załatwiania takich spraw na podwórku.pozdrawiam
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-20, 21:32   #66
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: wielkanocny szczeniaczek- zdjęcie

Moja przyjaciółka też sprawiła sobie wielkanocnego szczeniaka, małego Yorka, suczkę. Dziś przyszła z nią do mnie i poznałyśmy ją z moim psem, Scotem. Świetnie razem wyglądali, on ją trącał nosem, a ona sobie słodko spała
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-20, 22:20   #67
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Re: wielkanocny szczeniaczek- zdjęcie

WITAM TEN BIALY PIESEK TO MOZE WEST WITHE TERIER ?? JESLI TAK TO NAPSIZ MI JAKI ON JEST chodzi mi p charaker gdyz zastanawiam sie nad kupnem Westiego lub Yorka
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-20, 22:23   #68
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: wielkanocny szczeniaczek

No, ja trochę zboczę Widziałam przypadkiem w TV panią od zwierzątek, która mówiła m.in., że szczeniaczka trzeba odbierać, kiedy ma ok. 7 tygodni, bo później się socjalizuje, zaczyna się przywiązywać do miejsca i stada i cierpi, tęskni i płacze trafiając w nowe miejsce.
Przy psiaku nie wolno się kłócić.
Od początku musi wiedzieć, że jest najniżej w hierarchii, coby nie wyrósł z niego tyran
2-miesięcznego trzeba przyuczać najpierw do obroży, a potem do smyczy, jeszcze zanim zacznie wychodzić na dwór.
Jeśli zrobi coś nie tak (np. za mocno capnie ząbkami)- podnieść za skórę na grzbiecie (chyba w okolicy karku-łopatek?) i lekko potarmosić, odstawić, odsunąć malucha i nie bawić się z nim przez jakiś czas. To podobno naturalne i zrozumiałe dla psiaka, ponieważ tak robią psie mamusie z niesfornymi dziećmi
Co do reszty- skleroza
i gratuluję
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 12:04   #69
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: wielkanocny szczeniaczek- zdjęcie

Monika napisał(a):
> WITAM TEN BIALY PIESEK TO MOZE WEST WITHE TERIER ?? JESLI TAK TO NAPSIZ MI JAKI ON JEST chodzi mi p charaker gdyz zastanawiam sie nad kupnem Westiego lub Yorka

Tak, ten biały piesek w West. Jest to bardzo kochana rasa o świetnym charakterze. Jest łagodna, zawadiacka, zawsze chetna do zabawy, ale do miziania też Potrzebuje dużo uwagi, okazywania uczuć, ale piesek nie jest namolny, potrafi się zająć sam sobą. Ma charakterek, jak to terrier, nie licz na 100% posłuszeństwa. Przyjdzie do Ciebie, jak mu się zachce, a nie jak go zawołasz, jest trochę uparty.
Ale charakter zależy od psa. Ja mam bardzo łagodną i spokojną przytulankę, nic tylko miziać i całować, a sąsiedzi (nie wytrzymali, kupili takiego samego) mają żywioł, nie psa. Wszędzie go pełno, tylko by na dworze siedział, nie ma dla niego słowa: 'nie'. Tzn. jest bardzo słodki i kochany, ale wymaga o wiele więcej uwagi.
Westy są świetną rasą dla dzieci. Nie sa tak delikatne jak Yorki, ważą 7-10 kg, można je potarmosić, pobiegać, poszaleć. Jakbyś chciała wiedzieć coś jeszcze, to się polecam. Możesz np. napisać na gg.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 16:54   #70
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Re: wielkanocny szczeniaczek- zdjęcie

dziekuje bardzo za odpowedz pieska chec bardzo ale wtedy jak bede na swoim iec za jakies 2 -3 lata. yprkipodobaja mi sie bo sa sliczniukie -maskotki ae chce pieska z ktorym moge pobiegac powyglupiac sie a nie nosic ciagle na rekach wiec chyba wybiore westi
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 17:29   #71
IngridR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 284
GG do IngridR
Re: wielkanocny szczeniaczek

Gratulacje!!!
Spytaj przede wszystkim hodowcę czym karmił pieska. Jeśli karmił suchą karmą poproś, zeby Ci troszkę odsypał jedzonka!! Gwałtowna zmiana karmy u takiego maleństwa może wywołaqć biegunkę, a chyba nie chcesz popsuć sobie i małemu świąt
Żądaj (dokładnie tak) książeczki szczepień malucha!!! Tam jest wsio wpisane i wet będzie się szybko mógł zorientować co trzeba zaaplikować Alfiemu

Życzę duuuzo radości z małej pocieszki!!! I duuużo cierpliwości Pomiziaj go ode mnie za uszkiem
__________________
Kasia
IngridR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-24, 17:36   #72
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: wielkanocny szczeniaczek- zdjęcie

Monika napisał(a):
> dziekuje bardzo za odpowedz pieska chec bardzo ale wtedy jak bede na swoim iec za jakies 2 -3 lata. yprkipodobaja mi sie bo sa sliczniukie -maskotki ae chce pieska z ktorym moge pobiegac powyglupiac sie a nie nosic ciagle na rekach wiec chyba wybiore westi

Jeśli chcesz mieć spokojniejszy egzemplarz, to wybierz najmniejszego pieska z miotu. Jest on z reguły najmniej rozrabiający. I BARDZO ważne! Szukaj hodowli domowej, czyli takiej, gdzie psy trzymane są w kojcu w domu, nie w jakimś pomieszczeniu gospodarczym, komórce, itd! Żądaj, żeby sprzedawca pokazał, gdzie trzyma szczeniaki. Te trzymane w domu mają większy kontakt z człowiekiem, nie są dzikie, nie boją się tak bardzo. Właściciel obdarza je większą uwagą. Nie bierz szczeniaka z wielkich hodowli 'przemysłowych', że to tak nazwę- tam pieski szybko oddzielane są od matek, traktuje sie je jak "towar", który trzeba jak najdrożej i szybko opchnąć. Mają później problemy z socjalizacją i boją się ludzi.
Poczytaj o tych psach w necie, bo jest o nich sporo informacji.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 21:17   #73
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Re: wielkanocny szczeniaczek- zdjęcie

rzastin napisał(a):

> Jeśli chcesz mieć spokojniejszy egzemplarz, to wybierz najmniejszego pieska z miotu. Jest on z reguły najmniej .............
> Poczytaj o tych psach w necie, bo jest o nich sporo informacji.

Dziekuje wiem teraz na co zwrocic uwage przy wyborze takiego pieska Chce jescze spytac ile mniej wiecej kosztuje westi gdyz pisalam do roznych hodowli aby sie zorientowac i zadna nie odpisala tylko podawala kontakt telefoniczny. Chcialabym kiedys na wystawe pojechac aby zobaczyc jakie te pieski sa Ja tam ze swoim bym nei jezdzila Bo co pieska meczyc o Westi duzo czytalam i bardzo przekonal mnie ten piesek a jak ogladam zdjecia tej razy na necie to odlatuje przeslicznny jest taki slodziuki. moze za jakies dwa lata napisze do ZCibie i poprosze o wiecej informacji a teraz jescze raz dziekuje
:::::::::::::WSZYSTKIM ZYCZE WESOLYCH I POGODNYCH SWIAT I MOKREGO SMINGUSA DYNGUSA:::::::::::
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 21:44   #74
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: wielkanocny szczeniaczek- zdjęcie

Monika napisał(a):
> Chce jescze spytac ile mniej wiecej kosztuje westi gdyz pisalam do roznych hodowli aby sie zorientowac i zadna nie odpisala tylko podawala kontakt telefoniczny.

West z rodowodem kosztuje od 1100 do nawet 2000 zł, ale średnia cena to 1500 zł. Ps: Skąd jesteś?
__________________


Edytowane przez rzastin
Czas edycji: 2007-08-26 o 15:11
rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-25, 06:59   #75
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: wielkanocny szczeniaczek

Ingrid bardzo dziękuję za odpowiedż,piesek dzisiaj będzie u mnie to napewno go od Ciebie pomiziam)
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-25, 09:41   #76
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Re: wielkanocny szczeniaczek- zdjęcie

rzastin napisał(a):
> West z rodowodem kosztuje od 1100 do nawet 2000 zł, ale średnia cena to 1500 zł. Taki bez rodowodu kosztuje od 800 zł do 1000 zł.
> Ps: Skąd jesteś?

jestem ze Stalowej woli to okolo 70 kom od rzeszowa i wiem ze czasami tam sa wystawy w lipcu a o co chodzi ?
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-25, 16:03   #77
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: wielkanocny szczeniaczek- zdjęcie

Monika napisał(a):
> rzastin napisał(a):
> > West z rodowodem kosztuje od 1100 do nawet 2000 zł, ale średnia cena to 1500 zł. Taki bez rodowodu kosztuje od 800 zł do 1000 zł.
> > Ps: Skąd jesteś?
>
> jestem ze Stalowej woli to okolo 70 kom od rzeszowa i wiem ze czasami tam sa wystawy w lipcu a o co chodzi ?

Bo gdybyś była z Poznania, Wrocławia, Zielonej Góry, to dałabym Ci namiary na hodowcę, który 'wychował' mojego psa , ale mieszkasz, niestety, za daleko.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 09:56   #78
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Talking zostałam "mamą" 9 (!) dalmatyńczyków!!!

Moja sunia urodziła dziś w nocy 9 małych, białych szczurków! Wyobrażacie sobie jakie są piękne... Wszyscy mówili, że będzie mało, bo to jej pierwszy miot, a tu proszę! Takiej niespodzianki nikt się nie spodziewał! Sunia jest na razie trochę zdezorientowana i jak maluchy zaczynają płakać (miauczą jak koty) to trochę wariuje, ale z godziny na godzinę jest spokojniejsza. Niektóre mają łatkę na oku lub uszach, a niektóre są całe białe. Ale będzie frajda jak zaczną się rozłazić po domu i sikać gdzie popadnie...

lotta

Edytowane przez charlotta1
Czas edycji: 2005-05-14 o 23:25
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 10:03   #79
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: zostałam "mamą" 9 (!) dalmatyńczyków!!!

O Boze,ale Ci zazdroszcze
Gratuluje,musza byc sliczne
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-13, 10:06   #80
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Thumbs up Dot.: zostałam "mamą" 9 (!) dalmatyńczyków!!!

I kto teraz wymyśli dla nich imiona ?

Gratulacje psinkowe
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 10:11   #81
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: zostałam "mamą" 9 (!) dalmatyńczyków!!!

rodziła sama,z akuszerką czy pan doktor pomagał??
Gratulacje Najfajniej będzie jak zaczną chodzić,tj,biegać
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 10:30   #82
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Dot.: zostałam "mamą" 9 (!) dalmatyńczyków!!!

Z dwoma akuszerkami tj. z moją Mamą i ze mną W sumie rodziła sama, ale trzeba było zabierać szczeniaki jak rodziła następnego, bo nie zwracała na nie uwagi - deptała je, więc przy kolejnym 'noworodku' szczeniaki do nas na kolana, a potem dopiero do suczki. I tak spędziłam całą noc w śpiworze na podłodze, bo przy takiej ilości nie trudno o zaduszenie malucha. Ech... ale frajda!
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 11:16   #83
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: zostałam "mamą" 9 (!) dalmatyńczyków!!!

Uuuuch! Wyobrażam sobie- tyle słodkości naraz! Gratulacje dla trzech mamuś/akuszerek
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 11:16   #84
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: zostałam "mamą" 9 (!) dalmatyńczyków!!!

zdjęcie!!! wklej zdjęcie!!!
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 11:33   #85
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Dot.: zostałam "mamą" 9 (!) dalmatyńczyków!!!

proszę bardzo. tu są jeszcze mokre, ale teraz wyglądają bardziej apetycznie. wieczorem postaram się zaktualizować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg psiaki.JPG (29,5 KB, 205 załadowań)
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 11:36   #86
lorie
Raczkowanie
 
Avatar lorie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: zostałam "mamą" 9 (!) dalmatyńczyków!!!

Gratuluje i zazdroszcze
Sama sie kiedys, kiedys, mam nadzieje doczekam kocich dzieciaczkow
Pieski sa rasowe?
lorie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 11:37   #87
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Dot.: zostałam "mamą" 9 (!) dalmatyńczyków!!!

i jeszcze jedno choć słabe, ale nie chciałam używać lampy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pieski.JPG (41,7 KB, 177 załadowań)
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 11:40   #88
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Dot.: zostałam "mamą" 9 (!) dalmatyńczyków!!!

Tak, są rasowe, choć z nierodowodowe (uff...ciężkie słowo )
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 11:41   #89
Karola0885
Raczkowanie
 
Avatar Karola0885
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 301
GG do Karola0885
Dot.: zostałam "mamą" 9 (!) dalmatyńczyków!!!

Gratuluje wszystkim mamusiom
Jak zaczną biegać, rozrabiać i gryźć to będziesz miała dobrą zabawę
Karola0885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 11:42   #90
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: zostałam "mamą" 9 (!) dalmatyńczyków!!!

Cytat:
Napisane przez charlotta1
proszę bardzo. tu są jeszcze mokre, ale teraz wyglądają bardziej apetycznie. wieczorem postaram się zaktualizować.
Piękne!!
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-05 05:03:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.