..i co ja mam z tym zrobić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-25, 20:49   #1
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154

..i co ja mam z tym zrobić


Jaki kolor różu byłby dobry przy jasnej karnacji,zimnym typie kolorystycznym,ciemnych włosach,szaroniebieskich oczach i tendencji do naturalnych rumieńców?Oto jest pytanie.Zawsze mam dylemat ,użyć czy nie uzyć różu,bo jak się zarumienię to wogle bedę czerwoniutka,z kolei róże brązujące chyba nie pasuja do mojego teypu kolorystycznego (lato)
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 10:40   #2
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Pani Agnieszka i Sam

bardzo proszę o jakąś małą radę
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 11:14   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Pani Agnieszka i Sam

Witaj
a czy bardzo czesto masz takie zaczerwienienia??
Generalnie róż nakładamy bardzo delikatnie - w te miejsca policzków które naturalnie sie czerwienią np. w trakcie mrozu;-)

Róż powinien byc nałożony bardzo delikatnie- ma być prawie niewidoczny i delikatnie modelowac twarz. Jeżeli własnie w taki sposób bedzie nałozony Twoja buzia- nawet jak sie naturalnie zaczerwieni - nie będzie bardziej czerwona

Co do pudrów brązujacyhc- mozesz ich uzywać - tylko musisz dobrać odpowiedni odcień - chłodny, bez dodatku pomarańczu

nakładanie różu to kwestia wprawy więc nie zniechęcaj sie- predzej czy poźniej bedziesz to robiła perfekcyjnie;-)
pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001.JPG (27,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 035.jpg (32,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 042.jpg (43,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (13,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1ab.jpg (22,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 221016.jpg (18,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8a.jpg (21,7 KB, 1 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 19:30   #4
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: Pani Agnieszka i Sam

Ślicznie dziękuję za odpowiedż, te naturalne rumieńce to takie średnie ,ale widoczne.A jaki kolor różu wybrać ? Dołączam zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aga.jpg (95,2 KB, 6 załadowań)
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 06:46   #5
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Pani Agnieszka i Sam

Jejku, masz podobny typ urody jak ja, a zawsze miałam STRAAAASZNE kłopoty z dobraniem odcienia różu
Absolutnie odpada jakikolwiek odcień brązu wpadający w cegłę, rudości też odpadają i kolory brzoskwini też. Bardziej pasuje mi różowy, ale ciemniejszy i nie "wściekły" tylko taki trochę niezdecydowany, "brudny"
Ja w końcu trafiłam - metodą prób i błędów - na róż "Joko" - bardzo tani, zaledwie 7zł, w kolorze delikatnej sliwki. I to jest to!
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 06:50   #6
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: Pani Agnieszka i Sam

aneczko a jaki numer tego różu?pozdrawiam
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 07:03   #7
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Re: Pani Agnieszka i Sam

A jaki masz numer tego różu joco?

ja znalazłam bardzo tani róż ok. 6,00 Sensique kolor brudny róż też jest niezły, a mam porównanie i z Diorem, Lorealem i innymi. Nie można nim sobie krzywdy zrobić.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-27, 07:09   #8
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Pani Agnieszka i Sam

Iggy, różyk ma numer 52. W opakowaniu wygląda trochę na ciemny brąz, ale guzik prawda - trzeba spróbować na ręce, wychodzi zupełnie inny, jaśniejszy i śliczny kolorek wpadający w sliwkę. Jakością też nie ustępuje ani L'orealowi ani innym które miałam
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 09:29   #9
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: Pani Agnieszka i Sam

super ,dzisiaj własnie na zkupy sie wybieram to napewno kupię.
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 12:27   #10
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Pani Agnieszka i Sam

Hej Iggy!
Kolorkami jesteśmy bardzo zbliżone, przynajmniej na podstawie Twojego zdjęcia tak mi się zdaje. No i cerę mam naczynkową, więc poliki ciągle zarumienione. Dzięki za ten wątek, bardzo mi się przydadzą rady przeznaczone dla ciebie. Napisz jeszcze co masz na powiekach na tym zdjęciu, bo wygląda interesująco, a jeśli pasuje Tobie to warto,żebym spróbowała.
Pozdrawiam!
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 20:54   #11
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: Pani Agnieszka i Sam

To co na powiekach to rugby rose ,zresztą moje ulubione kolorki.Przyznam się ,że próbowałam wielu wielu róznosci z cieni,a ciagle wracam do tego koloru.Najlepsze jest to ,że nawet jak półśpiąca rano się maluję to i tak zawsze dobrze wygląda.Bardzo łatwy w użyciu,nawet dla niewprawnej ręki.Byłam dzisiaj w dragerii i niestety nie znalazłam tego różu joco.Firma zmieniła opakowania tych róży i wogle nie ma teraz takich numerów jak 52,wszystkie zaczynają się siedemset ileś.Mam jakiegoś pecha do róży ,bo to juz nie pierwszy raz nie mogę kupić akurat różu Zdjęcie zapożyczone z allegro ,mam nadzieję,że autorka się nie obrazi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rugby rose.JPG (46,2 KB, 2 załadowań)
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-28, 06:35   #12
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Pani Agnieszka i Sam

Faktycznie Joco zmieniło paletę róży, ale te "poprzednie" są jeszcze spokojnie dostępne (termin ważności jeszcze ponad rok), tylko trzeba sie popytać, bo na ogół nie są wystawione na wierzchu w palecie testerków, tylko leżą sobie gdzies na półeczce.
Popytaj w innej drogerii, szczególnie w takich "niefirmowych" małych drogeryjkach z niedrogimi kosmetykami.
Ja wczoraj kupiłam drugi dla swojej mamy - bez problemu (Kraków)
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 07:04   #13
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: ..i co ja mam z tym zrobić- róż i rumień

Hej Iggy
Możesz też w miejscu rumienia, nałożyć dwie cieniutkie warstwy podkładu. Pamiętaj też oczywiście o pudrze. Kolor różu może być w chłodnej, brudnej tonacji różu. Zaczynaj od tych najjaśniejszych, aż dojdziesz do większej wprawy w nakładaniu.
Możesz też zamiast różu z powodzeniem użyć cienia do powiek w tej tonacji. Łatwiej je kupić niż róż

Serdecznie pozdrawiam

Aga
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 10:04   #14
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: ..i co ja mam z tym zrobić- róż i rumień

Dzięki Iggy, za odpowiedź. W sumie całe 4 lewe rządki tej paletki wyglądają na letnie. Byłoby czym potrenować nowe makijaże. A różu Joko będę szukała. Ty też jeszcze się nie poddawaj.
Mam jeszcze jedno pytanko, do Wizażanek, Agnieszki i Sam: wyczytałam kiedyś dawno,że można używać różu zamiast cienia na powieki, raczej nie do precyzyjnego malowania, ale do "ożywienia" oka podkreślonego tylko kredką. Czy to rzeczywiście daje taki efekt? Bo ja lubię delikatnie się malować i takie muśnięcie powiek pędzelkiem do różu byłoby dla mnie kuszące. A różu jeszcze nie mam, więc sama nie sprawdzę, zresztą ja już sobie niezbyt ufam z oceną z czym mi dobrze, a z czym źle.
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 12:37   #15
Pippi
Raczkowanie
 
Avatar Pippi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
GG do Pippi
Re: ..i co ja mam z tym zrobić- róż i rumień

hej dziewczyny !
mam ten sam typ urody i ten sam problem z rozem. mozecie sprobowac nr 42 z JOKO. ja mam jasna, porcelanowa cere i ten mi pasuje. w opakowaniu wyglada na taki lososiowo - pomaranczowy, ale wychodzi bardzo delikatnie, trudno z nim przesadzic. wciaz jestem w trakcie poszukiwania idealnego rozu, ale jakos ten pasuje zuzywa mi sie najwiecej
co do cieni (ja mam zielone oczy) to fajnie pasuje tez chlody braz, zwlaszcza fajnie jak sie obrysuje oko szara kredka, wbrew pozorom szary (ja mam "czysty" szary z pojedynczych z INGLOTA, matowy), teoretycznie powinna pasowac fiolety, ale wygladam w nich jak zombie, zielen fajnie podkresla taki brudno-fuksjowy.
Pippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 10:31   #16
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Re: ..i co ja mam z tym zrobić- róż i rumień

cześć,

ja joko róz nr 42 miałam i u mnie za bardzo na twarzy wpadał w pomarańcz. Oczywiscie kupiłam tez nr 52 i jest za ciemny. nie umien go właściwie nałożyć. Wole róże, z którymi trudno przesadzić, zwłaszcza rano, przy sztucznym świetle.
Zna ktoś może róże Art deco? moze tam coś można znależć?
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.