taki jest wizaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-10, 15:05   #1
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154

taki jest wizaż


dzisiaj mając więcej czasu poczytałam wątki dotyczące relacji redakcja -wizażanki.Tez jestem tu długo ,choć rzadko się udzielam.Wiecie co pomyślałam sobie?Że wizaż wcale się nie zmienił, ta strona dalej jest pełna wspaniałych ludzi,tylko jest ich więcej niż na początku,bo przybyło wizażanek.Te wątki choć pozornie pełne uwag i żalu potwierdzają tylko ,że są z nami wspaniałe dziewczyny,gotowe bezwarunkowo stanąć w obronie innych,gotowe bronić swoich ideałów,swojego zdania,dziewczyny potrafiące mimo wrzącej atmosfery patrzeć obiektywnie,a kiedy uznają,że jednak je poniosło,czy nie miały racji,gotowe żarliwie przeprosić.Redakcja ,która dba o portal,która mimo,że może tu decydowac o wszystkim,potrafi przyznać się do błędu,przeprosić i to nie zdawkowo,ale serdecznie i od serca.LUDZIe!!czego możemy chcieć więcej.Nie sztuka ,żeby było dobrze jak jest dobrze,ale żeby się podniesć,kiedy zaczynają się schody.Te wątki tylko utwierdzają mnie w przekonaniu ilu jest tu wartościowych ludzi,a gorąca atmosfera świadczy tylko ,że zależy nam na tym portalu.Pozdrawiam
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 18:00   #2
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: taki jest wizaż

co jakiś czas zawsze znajdzie się ktoś mały,próbujący zniszczyć coś lub kogoś,ale tacy ludzie zawsze będę i niech sobie będą,olać ich.nie warto tracic ani cząstki, siebie ,na takich.
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.