Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-22, 16:56   #3901
tisane7
Raczkowanie
 
Avatar tisane7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 148
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Dzieki w sumie przydaloby sie to jeszcze przecwiczyc i zobaczyc jak ta meoda wychodzi na renault clio . Bo mnie instruktor uczyl troche innaczej, po zrobieniu kata 45 prostujesz kierownice i wjezdzasz do jakiegos tam miejsca (wlasnie nie bardzo pamietam jak to bylo dokladnie) ,gdzie lusterko ma przechodzic ,przez ktoras czesc samochodu ,ktory stoi przed Toba . Wtedy krecisz w lewo i patrzysz w lusteru czy bok samochodu rowna sie do kraweznika jak jest rownolegle ,prostujesz kola. A jak chcesz wyjechac to troche cofasz zanim wyjedziesz.
__________________

15.09.09
zdobyłam prawko za 1x







tisane7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 19:31   #3902
Blk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie :)
Wiadomości: 557
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

ja to zawsze na wyczucie robiłam... wychodziło

/a teraz się boję... chcę, żeby już poniedziałek minął.../
Blk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 20:42   #3903
pszczolaola
Raczkowanie
 
Avatar pszczolaola
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 142
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

dzięki za wsparcie zadzwoniłam dziś i umówiłam się na kolejną jazdę na wtorek, zobaczymy jak mi bedzie szło po tej prawie dwutygodniowej przerwie!

grunt to pozytywne nastawienie hehhe
__________________

...gdybym mogła... schowałabym Twoje oczy w mojej kieszeni...



pszczolaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 22:50   #3904
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Konopio rozwiniesz swoją myśl o psychlogu w WORDzie?
Jestem bardzo ciekawa
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.

Edytowane przez KochamMichasia
Czas edycji: 2009-08-22 o 22:55
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 10:56   #3905
elajna888
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 568
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

hej dziewczyny dzisiaj zaczynam kur, popołudniu pierwszy wykład w tydzień robie teorie, w następnym tygodniu jazdy. Szczerze mówiąc mam sporo obaw, nigdy nie siedziałam za kółkiem wiem, że jeśli teraz bym na to prawko nie poszła, to pewnie nigdy bym się nie zdecydowała. Jakoś mnie szczególnie do samochodów nie ciągnie.
Ale prawko przydatna rzecz. Myśle, że sobie jakoś poradze...
__________________
staram się ogarnąć rzeczywistość
elajna888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 11:09   #3906
Blk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie :)
Wiadomości: 557
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez elajna888 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny dzisiaj zaczynam kur, popołudniu pierwszy wykład w tydzień robie teorie, w następnym tygodniu jazdy. Szczerze mówiąc mam sporo obaw, nigdy nie siedziałam za kółkiem wiem, że jeśli teraz bym na to prawko nie poszła, to pewnie nigdy bym się nie zdecydowała. Jakoś mnie szczególnie do samochodów nie ciągnie.
Ale prawko przydatna rzecz. Myśle, że sobie jakoś poradze...
spokojnie, poradzisz sobie jeżdżenie autem to czysta przyjemność
Blk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 11:35   #3907
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Dokładnie, jazda samochodem nie jest straszna, poradzisz sobie bez problemu

Dostałam od instruktora sms, że miał stłuczkę i raczej w tym tygodniu jazd nie będzie, super, chyba już wszystko zapomnę , zwłaszcza, że w tamtym tygodniu miałam tylko jedną godzinę bo wyjeżdżał. I ciekawe kiedy ja w końcu skończę ten kurs?
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 12:01   #3908
elajna888
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 568
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez Blk Pokaż wiadomość
spokojnie, poradzisz sobie jeżdżenie autem to czysta przyjemność
Cytat:
Napisane przez klaaa Pokaż wiadomość
Dokładnie, jazda samochodem nie jest straszna, poradzisz sobie bez problemu
dzięki za pocieszenie mam nadzieje, że sobie jakoś poradze
__________________
staram się ogarnąć rzeczywistość
elajna888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 13:30   #3909
DJ Guciek
Zadomowienie
 
Avatar DJ Guciek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 380
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez elajna888 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny dzisiaj zaczynam kur, popołudniu pierwszy wykład w tydzień robie teorie, w następnym tygodniu jazdy. Szczerze mówiąc mam sporo obaw, nigdy nie siedziałam za kółkiem wiem, że jeśli teraz bym na to prawko nie poszła, to pewnie nigdy bym się nie zdecydowała. Jakoś mnie szczególnie do samochodów nie ciągnie.
Ale prawko przydatna rzecz. Myśle, że sobie jakoś poradze...
Dasz radę, też się martwiłam, że nie umiem obsłużyć auta, że mi gasł jak w domu sobie jeździłam itd. A tu się okazało, że jest bardzo miło i wcale nie jestem takim totalnym zerem i beztalenciem Tak więc głowa do góry, rób teorię i bez stresu zainstaluj się w eLce za kółkiem
__________________
Baba za kierownicą - 09.11.2009 zdałam prawko za 1 razem!
kat. B - 09.11.2009
kat. C - 08.10.2011
kat. C+E - 19.01.2012

DJ Guciek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 13:33   #3910
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez elajna888 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny dzisiaj zaczynam kur, popołudniu pierwszy wykład w tydzień robie teorie, w następnym tygodniu jazdy. Szczerze mówiąc mam sporo obaw, nigdy nie siedziałam za kółkiem wiem, że jeśli teraz bym na to prawko nie poszła, to pewnie nigdy bym się nie zdecydowała. Jakoś mnie szczególnie do samochodów nie ciągnie.
Ale prawko przydatna rzecz. Myśle, że sobie jakoś poradze...

i ja dodam od siebie: pokochasz jazde autkiem
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 08:08   #3911
Blk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie :)
Wiadomości: 557
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
pokochasz jazde autkiem
oj taaaak... ja już się nie mogę doczekać aż będę miała plasticzek na ręce

btw. mogę zostać na wątku jako, hmm... weteranka?
Blk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 09:47   #3912
elajna888
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 568
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez DJ Guciek Pokaż wiadomość
Dasz radę, też się martwiłam, że nie umiem obsłużyć auta, że mi gasł jak w domu sobie jeździłam itd. A tu się okazało, że jest bardzo miło i wcale nie jestem takim totalnym zerem i beztalenciem Tak więc głowa do góry, rób teorię i bez stresu zainstaluj się w eLce za kółkiem
Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
i ja dodam od siebie: pokochasz jazde autkiem
uffff, pierwszy wykład mam za sobą, dzisiaj nastepny
dzięki wielkie za wsparcie jak zalicze pierwsza jazde podziele się wrażeniami
__________________
staram się ogarnąć rzeczywistość
elajna888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:41   #3913
gosiaczekkk85
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekkk85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 424
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cześć Dziewczyny
I ja się dołączam do wątku, dziś byłam się zapisać na kurs, pierwszy wykład mam w czwartek, potem badanie lekarskie, a potem się umawiamy na jazdę. Ale mam stracha, ale po przeczytaniu paru stron widzę, że nie tylko ja
Aż sie boję myśleć za którym razem zdam
gosiaczekkk85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:43   #3914
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

najwazniejsze jest pozytywne podejscie....ale niestey nasze psycha swoje robi;/ i stres nas niestety zjada..
ja przez caly kurs robienia prawka jak mialam isc na jazdy to od 4 nie spałam..i w wc przesiadywałam....hehe... straszne, ale prawdziwe;p
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:51   #3915
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez gosiaczekkk85 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
I ja się dołączam do wątku, dziś byłam się zapisać na kurs, pierwszy wykład mam w czwartek, potem badanie lekarskie, a potem się umawiamy na jazdę. Ale mam stracha, ale po przeczytaniu paru stron widzę, że nie tylko ja
Aż sie boję myśleć za którym razem zdam
Witamy! Nic się nie martw, na początku każdy ma stracha Ja też miałam a po paru pierwszych jazdach byłam załamana i myślałam że się nigdy nie nauczę jeździć, a dzisiaj miałam ostatnią godzinkę jazd i instruktor powiedział, że jest naprawdę niewiele osób które po 30 godzinach jeżdżą tak dobrze jak ja

Smutno mi jakoś już koniec śmigania eLeczką a tak fajnie było Mogłabym tak jeszcze raz te 30 godzin jeździć I mojego instruktora też mi będzie brakowało W czwartek wewnętrzny praktyczny, zobaczymy co to będzie
__________________
Kliknij prosze ->->->->->->

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=452402

Dziekuje
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:02   #3916
Blk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie :)
Wiadomości: 557
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez gosiaczekkk85 Pokaż wiadomość
Aż sie boję myśleć za którym razem zdam
cześć, cześć
nie myśl o tym na razie, dobrze radzę
Blk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:07   #3917
Kiniolek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 329
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Heej! Dawno mnie nie było tutaj z racji wakacyjnego wyjazdu... Wczoraj miałam 19 i 20 godzinę jazd. Już?!?! Nawet nie wiem kiedy to zleciało. Przecież nie tak dawno pierwszy raz wsiadłam do e[L]żuni, a już tyle za mną. A ciagle wydaje mi się, że nic nie umiem =/ wczoraj ćwiczyłam parkowanie tyłem i mi wychodziło, chociaż mój intruktor mówił, żee równoległe parkowanie jest rzadko, a jeszcze rzadziej robią prostopadłe tyłem (i temu wielu ludzi uważa, że prostopadłego tyłem już nie robią na egzaminach). Trochę się martwię, bo zostało mi raptem 5 spotkań w wymaganych 3ostu godzinach jazd, a ja dopiero zaczęłam parkowanie, nie zawracałam na trzy razy, ani razu nie miałam łuku. Ba, ja nawet się w jezdzie po mieście gubię ale może jakoś to będzie. Na pewno dokupię sobie godzin, ale teraz będzie ciężko, bo od 1 do szkoły i na pewno będę miała dużo nauki od początku z racji zbliżającej się matury =/ a miałam nadzieję, że jeszcze we wrześniu będę miała egzamin...
__________________

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."



"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:21   #3918
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez Kiniolek91 Pokaż wiadomość
Heej! Dawno mnie nie było tutaj z racji wakacyjnego wyjazdu... Wczoraj miałam 19 i 20 godzinę jazd. Już?!?! Nawet nie wiem kiedy to zleciało. Przecież nie tak dawno pierwszy raz wsiadłam do e[L]żuni, a już tyle za mną. A ciagle wydaje mi się, że nic nie umiem =/ wczoraj ćwiczyłam parkowanie tyłem i mi wychodziło, chociaż mój intruktor mówił, żee równoległe parkowanie jest rzadko, a jeszcze rzadziej robią prostopadłe tyłem (i temu wielu ludzi uważa, że prostopadłego tyłem już nie robią na egzaminach). Trochę się martwię, bo zostało mi raptem 5 spotkań w wymaganych 3ostu godzinach jazd, a ja dopiero zaczęłam parkowanie, nie zawracałam na trzy razy, ani razu nie miałam łuku. Ba, ja nawet się w jezdzie po mieście gubię ale może jakoś to będzie. Na pewno dokupię sobie godzin, ale teraz będzie ciężko, bo od 1 do szkoły i na pewno będę miała dużo nauki od początku z racji zbliżającej się matury =/ a miałam nadzieję, że jeszcze we wrześniu będę miała egzamin...
Tyle godzin już miałaś, a dopiero zaczęłaś parkowanie, a łuku wcale To bardzo dziwne jak dla mnie. Czyli przed 20h jezdziłaś tylko sobie po mieście? Ja łuk i parkowanie zaczęłam na 12 h i myślałam, że to strasznie późno, bo to w sumie najtrudniejsze rzeczy i trzeba jakoś się ich stopniowo nauczyć.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:31   #3919
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez Kiniolek91 Pokaż wiadomość
a miałam nadzieję, że jeszcze we wrześniu będę miała egzamin...
Też miałam taką nadzieję, ale ona zniknęła już dawno, teraz to ja się zastanawiam, czy z takim tempem skończe kurs we wrześniu. Na razie mam przejechane tylko 14 godzin i poza jazdą nic nie ćwiczyłam, ale wierzę, że się jeszcze nauczę
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 20:50   #3920
carsiya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

A ja byłam dzisiaj na pierwszej teorii. Trochę się obawiam swojej dyspozycyjności w czasie roku szkolnego, a tam, gdzie jestem na kursie nie ma możliwości "odrabiania" wykładów, które się opuściło. No ale mam nadzieję, że jakoś to będzie (biorąc pod uwagę, że zaczynam klasę maturalną, na pewno nie będę się nudzić ).

I już się nie mogę doczekać jazd, ta teoria to takie nudy.
carsiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 22:00   #3921
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez Kiniolek91 Pokaż wiadomość
Heej! Dawno mnie nie było tutaj z racji wakacyjnego wyjazdu... Wczoraj miałam 19 i 20 godzinę jazd. Już?!?! Nawet nie wiem kiedy to zleciało. Przecież nie tak dawno pierwszy raz wsiadłam do e[L]żuni, a już tyle za mną. A ciagle wydaje mi się, że nic nie umiem =/ wczoraj ćwiczyłam parkowanie tyłem i mi wychodziło, chociaż mój intruktor mówił, żee równoległe parkowanie jest rzadko, a jeszcze rzadziej robią prostopadłe tyłem (i temu wielu ludzi uważa, że prostopadłego tyłem już nie robią na egzaminach). Trochę się martwię, bo zostało mi raptem 5 spotkań w wymaganych 3ostu godzinach jazd, a ja dopiero zaczęłam parkowanie, nie zawracałam na trzy razy, ani razu nie miałam łuku. Ba, ja nawet się w jezdzie po mieście gubię ale może jakoś to będzie. Na pewno dokupię sobie godzin, ale teraz będzie ciężko, bo od 1 do szkoły i na pewno będę miała dużo nauki od początku z racji zbliżającej się matury =/ a miałam nadzieję, że jeszcze we wrześniu będę miała egzamin...
Też tak późno się uczyłam łuku i parkowania. Łuk raz mi wychodził, raz nie. I przez to, na pierwszym egzaminie oblałam na łuku ;/
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.

Edytowane przez deska123
Czas edycji: 2009-08-25 o 22:01
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 22:07   #3922
Kiniolek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 329
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Tyle godzin już miałaś, a dopiero zaczęłaś parkowanie, a łuku wcale To bardzo dziwne jak dla mnie. Czyli przed 20h jezdziłaś tylko sobie po mieście? Ja łuk i parkowanie zaczęłam na 12 h i myślałam, że to strasznie późno, bo to w sumie najtrudniejsze rzeczy i trzeba jakoś się ich stopniowo nauczyć.
Dla mnie też jest to dziwne, bo uważam, że przez pozostałych 10 godzin nie zdąże opanowac tylu nowych rzeczy i dopracować jazdy, ale mój instruktor twierdzi, że jazda po mieście jest jak dodawanie, a wszelkie manewry są jak mnożenie. Najpierw nalezy nauczyć się dodawania, a później dopiero bierze sie za mnożenie... Tylko dlaczego tak późno?
__________________

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."



"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 07:18   #3923
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

ja łuk mialam na kaxzdej jezdzie...dziwne ze nie mialas zarwcania na 3 ani nic...
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 07:35   #3924
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez Kiniolek91 Pokaż wiadomość
Dla mnie też jest to dziwne, bo uważam, że przez pozostałych 10 godzin nie zdąże opanowac tylu nowych rzeczy i dopracować jazdy, ale mój instruktor twierdzi, że jazda po mieście jest jak dodawanie, a wszelkie manewry są jak mnożenie. Najpierw nalezy nauczyć się dodawania, a później dopiero bierze sie za mnożenie... Tylko dlaczego tak późno?
Ale sobie teorię wymyślił

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
ja łuk mialam na kaxzdej jezdzie...dziwne ze nie mialas zarwcania na 3 ani nic...
Dokładnie, ja łuk ćwiczyłam pierwszy raz już na 5,6 godzinie, a później tak co drugą jazdę po 20 minut. Oprócz tego praktycznie na każdej godzinie musiałam parkować i zawracać na 3 lub z użyciem bramy.

Dziewczyny czy miałyście godziny nocne na kursie? Bo ja jeździłam tylko w dzień a dzisiaj o 20:00 mam egzmin wewnętrzny praktyczny i stwierdzam że będzie już ciemno i nie wiem czy sobie dam radę
__________________
Kliknij prosze ->->->->->->

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=452402

Dziekuje
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 08:03   #3925
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez Kiniolek91 Pokaż wiadomość
Dla mnie też jest to dziwne, bo uważam, że przez pozostałych 10 godzin nie zdąże opanowac tylu nowych rzeczy i dopracować jazdy, ale mój instruktor twierdzi, że jazda po mieście jest jak dodawanie, a wszelkie manewry są jak mnożenie. Najpierw nalezy nauczyć się dodawania, a później dopiero bierze sie za mnożenie... Tylko dlaczego tak późno?
Qrcze, mi sie wydaje,ze jak takie słabe postepy, to instruktor słaby... Ja miałam beznadziejnego instruktora, który manwerów nie lubił, nic nie tłumaczył, ot jezdził sobie. Teraz musze dokupywac jazdy, kupuje u innego i postepy widze ogromne z godziny na godzine. Nawet własciwie z kwadransa na kwadrans. Z perpsktywy czasu widze, ze tamten mnie dosłownie niczego nie nauczył. To skutkuje potem straconymi pieniedzmi na niezdane egzaminy, stresem i straconym czasem.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 10:09   #3926
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

to ja się z Wami żegnam kochane, gdyż nie jestem już kursantką a kierowcą!!!

zdałam

trzymajcie się i powodzenia
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 10:21   #3927
pineapple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 210
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
to ja się z Wami żegnam kochane, gdyż nie jestem już kursantką a kierowcą!!!

zdałam

trzymajcie się i powodzenia
Wow. Zazdroszczę i gratuluje
pineapple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 12:26   #3928
speedstar
Raczkowanie
 
Avatar speedstar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 255
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

ooo czy mam jakieś szanse na zdanie egzaminu??
Słuchajcie wyjeździłam 20h, zostało 10 i po prostu czuję że tyle rzeczy nie umiem: ronda, łuk, parkowanie równoległe, najeżdżanie na linię ciągłą OOOooOoOO ... czy też tak miałyście/mieliście, że zostało już tak mało godzin a mieliście przeświadczenie że wszystko Wam nie wychodzi. Normalnie mam jakiś kryzys, bo tak źle jeszcze nie było , ile godz. jakby co dokupiliście? I może wiecie ile czeka się mniej więcej na 2 podejście?

PS: jak najadę ale nie przejadę linii ciągłej to nie przerywa egzaminu?
__________________
BLA BLA i tak tych podpisów nikt nie czyta...
speedstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 12:58   #3929
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez speedstar Pokaż wiadomość
ooo czy mam jakieś szanse na zdanie egzaminu??
Słuchajcie wyjeździłam 20h, zostało 10 i po prostu czuję że tyle rzeczy nie umiem: ronda, łuk, parkowanie równoległe, najeżdżanie na linię ciągłą OOOooOoOO ... czy też tak miałyście/mieliście, że zostało już tak mało godzin a mieliście przeświadczenie że wszystko Wam nie wychodzi. Normalnie mam jakiś kryzys, bo tak źle jeszcze nie było , ile godz. jakby co dokupiliście? I może wiecie ile czeka się mniej więcej na 2 podejście?

PS: jak najadę ale nie przejadę linii ciągłej to nie przerywa egzaminu?
no jakbym siebie słyszała. Ja będę mieć dziś 18 h i wydaje mi się, że się uwsteczniam. Mam nadzieję, że to tylko taki kryzys i niedługo mi przejdzie. Mam okropny tydzień. Łuk idzie mi nawet nieźle, ale parkowanie i zawracanie to jakaś masakra. Wszystko robię na komendę, więc pewnie sama nie powtórzę manewru (szczególnie parkowanie równoległe). Zrobiłam się bardzo chaotyczna, robię chyba wszystko za szybko i niedokładnie. Nie czerpię radości z jazdy, jestem strasznie spięta, nie umiem też dynamicznie jeździć. Mam z tego powodu małego doła- dobrze, że jest to forum i człowiek wie, że nie jest sam i że innym też nie jest łatwo. Choć idę na jazdę z myślą, że będę maksymalnie skupiona to i tak wale takie babole, że głowa mała.

Trzymam kciuki za wszystkie kursantki- zarówno te świeżynki jak i weteranki, no i oczywiście za zdające . Gratulacje dla Ska.
ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 15:46   #3930
Kiniolek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 329
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Qrcze, mi sie wydaje,ze jak takie słabe postepy, to instruktor słaby... Ja miałam beznadziejnego instruktora, który manwerów nie lubił, nic nie tłumaczył, ot jezdził sobie. Teraz musze dokupywac jazdy, kupuje u innego i postepy widze ogromne z godziny na godzine. Nawet własciwie z kwadransa na kwadrans. Z perpsktywy czasu widze, ze tamten mnie dosłownie niczego nie nauczył. To skutkuje potem straconymi pieniedzmi na niezdane egzaminy, stresem i straconym czasem.

W sumie to mój intruktor mi wszystko, co robię na drodze tłumaczy. Dobrze mi też rozrysował i wypunktował metody parkowania, co bardzo mi się przydało... Tak naprawdę to chciałam się uczyć u kogoś innego, ale ten instruktor jest dalszym znajomym mojego ojca i to właśnie tata oplacił mi kurs i oplłaci wszystkie egzaminy, więc też on stwierdził, że znajdzie mi "idealnego" instruktora. Tez chyba dodatkowych godzin dokupię sobie u kogoś innego.

Jedna z Was pisała, że ma łuk praktycznie na każdej jeździe. U mnie jest to niestety niemożliwe, bo jestem z małej mieścinki, gdzie nie zdaje się egzaminów, a dojazdy do Poznania (tam będe zdawać) e[L]ka zajmują mi niecałe 30 minut z czego zostaje mi jakaś godzinka na jazdy trasami egzaminów. Więc gdybym miała mieć jeszcze plac tak chociaż 15 minut to nie opłaca mi się w ogóle jechać w miasto. Mój insturktor chyba po prostu robi tak, że przeznacza kilka spotkań na pozostanie w naszej mieścince i robienie tylko placu i parkowanie... A mi zostało jeszcze 5 spotkań...
__________________

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."



"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.