Garnitur ślubny dla niej !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-26, 17:29   #1
renczniczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4

Garnitur ślubny dla niej !!!


Mam małe pytanko w zwiazku z ubrankiem na ślub. Orientuje sie ktoś czy jakaś firma produkuje wogóle białe garnitury (niekoniecznie typowo slubne) dla kobiet, czy pozostaje mi jedynie wizyta u krawcowej??
renczniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 18:27   #2
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Dolce&Gabbana na pewno
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 21:13   #3
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

ja mam białe spodnie i żakiet z atłasu (taki śliski, błyszczący materiał), a kupiłam komplet w hurtowni odzieży za 90 zł
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 21:23   #4
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

chcesz w tym wystąpić na własnym ślubie? a twój partner idzie w sukni? wybacz moją krytykę ale ja bym czegoś takiego nie zaakceptowała. Jest taki wybór, że dla każdej figury coś można znaleźć. Już samo wyobrażenie 2 osób w garniturach tańczących pierwszy taniec jest dla mnie komiczne i niesmaczne. A co na to twój tż???
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:22   #5
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Jezu dziewczyna chce iśc do ślubu w garsonce, a na wizażu od razu chcą ja ukamienować =.= Przecież nie pisała nic,że będzie wesele a nawet jeśli to jej decyzja.
Widziałam w Mango takie przepiękne białe komplety Wiem,że ze dwa lata temu były takie białe i czarne kobiece smokingi tylko nie pamiętam w której sieciówce. Wyglądały super! Miały klapy ze śliskiego atłasu, całość dobrze dopasowana
Polecałabym Ci właśnie rajd po sieciówkach, nawet jeśli nie znajdziesz wcalego kompletu w jednym sklepie zawsze możesz kupić żakiet w jednym a pasujące spodnie upolować w innym.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 10:37   #6
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
chcesz w tym wystąpić na własnym ślubie? a twój partner idzie w sukni? wybacz moją krytykę ale ja bym czegoś takiego nie zaakceptowała. Jest taki wybór, że dla każdej figury coś można znaleźć. Już samo wyobrażenie 2 osób w garniturach tańczących pierwszy taniec jest dla mnie komiczne i niesmaczne. A co na to twój tż???
a gdzie renczniczek napisala ze bedzie tanczyc pierwszy taniec??
moze to ślub bez wesela, albo ceremonia w urzedzie.... a moze jest innego wyznania, moze renczniczek zle sie czuje w sukienkach, moze ich wcale nie nosi

po cholere ta zlośliwość? to ze tobie sie to nei podoba nie oznacza ze tak nei moze byc, moze tobie sie to w głowie nie miesci ale ludzie maja rózne podejscie do slubu...


pomyśl troche zanim kogoś w taki sposób skrytykujesz... to nei boli


a wracajac do tematu dobra krawcowa to chyba bedzie swietny pomysł bynajmniej niepowtarzalny
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:07   #7
renczniczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Cytat:Napisane przez bianeczkaa
chcesz w tym wystąpić na własnym ślubie? a twój partner idzie w sukni? wybacz moją krytykę ale ja bym czegoś takiego nie zaakceptowała. Jest taki wybór, że dla każdej figury coś można znaleźć. Już samo wyobrażenie 2 osób w garniturach tańczących pierwszy taniec jest dla mnie komiczne i niesmaczne. A co na to twój tż???

do wiadomości: każdy ma swoje wizje tego dnia także niesmaczne to są jedynie takie komentarze jak wyżej...trochę wyobraźni i odrobiny szaleństwa nie zaszkodzi

ślub będzie jedynie cywilny, a mimo gdyby mógł odbyć się w kościele toi tak wystąpiłbym w dobrze skrojonym garniturku (jak i mój luby) i z wielkim kapeluszem w stylu retro

dzięki za pomoc dziewczyny i coś czuje, że jak na moją figurę to pójdzie mi złożyc wizytę u krawcowej
renczniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 12:25   #8
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyna chce iśc do ślubu w garsonce, a na wizażu od razu chcą ja ukamienować =.= Przecież nie pisała nic,że będzie wesele a nawet jeśli to jej decyzja.
Widziałam w Mango takie przepiękne białe komplety Wiem,że ze dwa lata temu były takie białe i czarne kobiece smokingi tylko nie pamiętam w której sieciówce. Wyglądały super! Miały klapy ze śliskiego atłasu, całość dobrze dopasowana
Polecałabym Ci właśnie rajd po sieciówkach, nawet jeśli nie znajdziesz wcalego kompletu w jednym sklepie zawsze możesz kupić żakiet w jednym a pasujące spodnie upolować w innym.
jakiej garsonce, garnitur to nie garsona

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
a gdzie renczniczek napisala ze bedzie tanczyc pierwszy taniec??
moze to ślub bez wesela, albo ceremonia w urzedzie.... a moze jest innego wyznania, moze renczniczek zle sie czuje w sukienkach, moze ich wcale nie nosi

po cholere ta zlośliwość? to ze tobie sie to nei podoba nie oznacza ze tak nei moze byc, moze tobie sie to w głowie nie miesci ale ludzie maja rózne podejscie do slubu...


pomyśl troche zanim kogoś w taki sposób skrytykujesz... to nei boli


a wracajac do tematu dobra krawcowa to chyba bedzie swietny pomysł bynajmniej niepowtarzalny
Cytat:
Napisane przez renczniczek Pokaż wiadomość
Cytat:Napisane przez bianeczkaa
chcesz w tym wystąpić na własnym ślubie? a twój partner idzie w sukni? wybacz moją krytykę ale ja bym czegoś takiego nie zaakceptowała. Jest taki wybór, że dla każdej figury coś można znaleźć. Już samo wyobrażenie 2 osób w garniturach tańczących pierwszy taniec jest dla mnie komiczne i niesmaczne. A co na to twój tż???

do wiadomości: każdy ma swoje wizje tego dnia także niesmaczne to są jedynie takie komentarze jak wyżej...trochę wyobraźni i odrobiny szaleństwa nie zaszkodzi

ślub będzie jedynie cywilny, a mimo gdyby mógł odbyć się w kościele toi tak wystąpiłbym w dobrze skrojonym garniturku (jak i mój luby) i z wielkim kapeluszem w stylu retro

dzięki za pomoc dziewczyny i coś czuje, że jak na moją figurę to pójdzie mi złożyc wizytę u krawcowej
Ja nikomu nie zabraniam, przecież ludzi biorą śuby nawet w strojach dresowych podczas maratonów ale nie oczekujcie, że wszyscy muszą to akceptować i na dodatek milczeć, żeby broń boże kogoś nie urazić. Niestety, jeśli się robi coś niestandardowego, trzeba być przygotowanym na krytykę a nie się obrażać. Ja mam np suknię z czarnymi wstawkami i też wiele osób ją krytykowało i nawet chciało mnie obrazić, ale to ja mam się czuć w niej dobrze i ja mam być zadowolona. To że mnie się nie mieści w głowie garnitur damski nie oznacza że masz w nim nie iść, ale nie oczekuj, że wszyscy padną z zachwytu. Na uroczystość w USC to może być jak dla mnie. Ciekawa jestem, czy na kościelny ksiądz by wyraził zgodę na taki strój Ja bym poszła na twoim miejscu do krawcowej. Może wymyślicie coś w stylu typowo ślubnym, żeby był niepowtarzalny
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:30   #9
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

bianeczko,ale być może autorce chodziło właśnie o garsonke.Tylko poprostu źle się wyraziła/napisała
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:18   #10
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem, czy na kościelny ksiądz by wyraził zgodę na taki strój
Co ma ksiądz do stroju!!!!???? On ma tyko udzielić ślubu i tyle..... Tu się chyba liczy sakrament a nie to w czym wystąpisz..... Może najnormalniej w świecie kogoś nie stać na suknię,
Lepiej ubrać garnitur i się wspaniale czuć niż jakąś suknię z kosmosu.... I mi się wydaje że wizyta u krawcowej będzie najlepszym rozwiązaniem, zawsze to będzie szyte na miarę , Będzie super dopasowany! będzie przepięknie.

Edytowane przez blekitka
Czas edycji: 2010-07-27 o 13:20
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 14:54   #11
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Cytat:
Napisane przez blekitka Pokaż wiadomość
Co ma ksiądz do stroju!!!!???? On ma tyko udzielić ślubu i tyle..... Tu się chyba liczy sakrament a nie to w czym wystąpisz..... Może najnormalniej w świecie kogoś nie stać na suknię,
Lepiej ubrać garnitur i się wspaniale czuć niż jakąś suknię z kosmosu.... I mi się wydaje że wizyta u krawcowej będzie najlepszym rozwiązaniem, zawsze to będzie szyte na miarę , Będzie super dopasowany! będzie przepięknie.

otóż to
mysle ze był by o wiele bardziej zadowolony gdyby młoda przyszła w eleganckiej marynarce i spodniach niż wielkiej bezie a cy**em na wierzchu

bianeczka skoro nei masz nic do tego w czym kto idzie to poco ta złośliwość na temat jej przyszłego meża?
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 17:45   #12
renczniczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Dziękuję jeszcze raz tym, które dały jakis pomysł w związku z moim pytaniem. Dziwi mnie tylko jedno co czyjeś zdanie dot. kto w czym wystąpi ma się do mojej prośby zadanej w pierwszym poście...w końcu nikogo nie pytałam o jego prywatne odczucia, tylko o jakąś poradę...hmm...
renczniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 19:36   #13
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Cytat:
Napisane przez renczniczek Pokaż wiadomość
Dziękuję jeszcze raz tym, które dały jakis pomysł w związku z moim pytaniem. Dziwi mnie tylko jedno co czyjeś zdanie dot. kto w czym wystąpi ma się do mojej prośby zadanej w pierwszym poście...w końcu nikogo nie pytałam o jego prywatne odczucia, tylko o jakąś poradę...hmm...

Ja uważam, że biały elegancki garnitur plus - jak napisałaś - kapelusz może wyglądać przepięknie i bardzo stylowo To tak oftopując

Ale niestety w kwestii znalezienia takowego nie pomogę, bo nie mam pojęcia kto je produkuje Powodzenia
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 22:53   #14
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Według mnie damski garnitur=garsonka i nie tylko ja tak uważam producenci ubrań również: http://www.kalia.com.pl/shop,show,58
Co do szycia to będzie Ci ciężko bo tylko dobra krawcowa uszyje naprawde ladny dopasowany żakiet i spodnie, dużo łatwiej jest uszyć sukienkę/spódnice. Krawcowa, która rewelacyjnie szyje suknie może uszyć małe niewygodne szkaradztwo
Jakbyś była z pod Warszawy poleciałabym Ci wizytę w Maximusie albo w centrum mody w Nadarzynie tam maja pełno takich ciuchów Przepiękne trzy częściowe komplety na każdą figurę.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 09:47   #15
eeela
Raczkowanie
 
Avatar eeela
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
GG do eeela
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

zalezy kiedy slub. jesli niedlugo, to ja nie odważyłabym sie isc do krawcowej, chyba ze jakas zaufana i na prawde zdolna. wolalabym zrobic maraton po sklepach, hurtowniach, pobuszowac w necie.
__________________
http://www.pustamiska.pl
eeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 10:28   #16
renczniczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Do ślubu jeszcze troszkę zostało (niecały rok) wie mam czasu a lasu...tak mi się wydaje ;) a krawcową mam niby sprawdzoną jednak wiadomo kto to wie jak sobie poradzi...myślę, że szczera rozmowa z tą panią rozwieje mojewątpliwości i albo oddam się w jej ręce, albo zostanie mi to okropne buszowanie po sklepach...ech...

a co powiecie na takie coś...krój tego czarnego bardziej mi sie podoba tylko w bieli nie wiem czy będzie tworzył ten sam efekt...
renczniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 12:58   #17
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

renniczek,nie podoba mi sie ten czarny zestaw.Wyglada zbyt męsko

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-28 o 13:24
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 13:17   #18
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

No Penelope świetnie wygląda w takim damskim smokingu Tyle,że właśnie musiałabyś zagrać koszulą jakimś ciemnym odcieniu aby nabrało to kontrastu.
Moim zdaniem biały garnitur najlepiej wygląda zakładany na gołe ciało Tzn chodzi mi o marynarkę. Tyle,że może Ci być później nie wygodnie jeśli planujecie jakiś obiadek tak siedzieć cały czas w marynarce.
i pamiętaj o długości spodni! Bo pani na zdjęciu ma super komplet, ale spodnie szargające się po ziemi wyglądają okropnie.
Mi bardzo podobają się żakieciki z okrągłymi klapami takie w stylu Coco jeśli ślub macie w jakimś ciepłym miesiącu możesz zaszaleć z rękawkiem 3/4. Jeśli chciałabyś zupełnie krótki mogę powiedzieć, że takie żakieciki maja w Orsay'u już od dobrych 3lat wymieniają tylko rodzaj tkaniny, dodają kolorki itp. Ja kupiłam czarny i jestem bardzo zadwowolna
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 13:17   #19
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Ja tez odradzam. Jest tyle innych opcji, nie krępujacych i oryginalnych a kobiecych, ze z pewnością znajdziesz coś innego dla siebie, nawet jeśli nie lubisz sukienek. Chociażby prostą białą garsonkę właśnie, jak nie chcesz sukienki. Dwa garnitury to dla mnie troszkę za dużo. jeśli już się uprzesz to radziłabym coś bardzo kobiecego w kroju, coś bardziej w stylu tego drugiego garnituru niż pierwszego. I myślę że garnitur nie jest aż tak trudny do uszycia, dobra krawcowa da radę, a garnitur da się szybko poprawić jakby co. W ten sposób będziesz mogła i wybrać idealny materiał i fason dokładnie taki w jakim Ci dobrze. Ale tak jak mówię, radze raczej garsonkę.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 13:21   #20
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Strasznie podoba mi się tez taki krój I taki a'la lata 60te z okrągłym kołnierzykiem pod szyją jak ma ostatnia sukienka. Nawet ostatnio w autobusie widziałam dziewczynę w takim żakieciku

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2010-07-28 o 13:28
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 01:06   #21
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Popatrz na zdjecia Penelope Cruz. Ona czesto ubiera garnitury. Mnie sie one bardzo podobaja. Moze uda Ci sie uczyc podobny. Przejrzyj tez lookbook-i YSL.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 06:52   #22
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Garnitur do ślubu? dlaczego nie. W Burdzie (gazeta krawiecka) raz w roku jest moda ślubna. I zawsze jest kilka propozycji sukienek dla PM oraz 1 garnitur dla niej (żakiet + spodnie). Są to kobiece fasony uszyte z doskonałych gatunkowo tkanin. Żadne tam satyny i inne błyszcząca materiały. Uważam, że jest to nietuzinkowa propozycja. Panna Młoda może wyglądać szalenie elegancko i efektownie. Nie każdy lubi sukienki, nie ma co uogólniać. Poza tym osobiscie wole PM w garniturze niż w przeładowanej bezie.
A uszycie żakietu i spodni to naprawdę nic skomplikowanego, każda krawcowa z kilkuletnim doświadczeniem powinna sobie poradzić. Sama szyję ale hobbistycznie i żakiet uszyję. Bez przesady, toż to żadna filozofia i zalicza się to do krawiectwa lekkiego
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 19:16   #23
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Myślę , że to jest niezły pomysł , proponuje taliowany żakiet o linii blisko ciała , załączam fotki
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 11:52   #24
redzi13
Zadomowienie
 
Avatar redzi13
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hull UK
Wiadomości: 1 285
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

ja kupilam sobie rewelacyjny komplet spodnice olowkowa zakiet krotki taliowany i spodnie rurki z wysokim stanem bardzo modny komplet kolor wlasnie bialy w Cocomore ale nie w kzdym miescie jest ten sklepale maja bardzo fajne modne ciuchy i w niewysokich cenach a swietnych materialach.bardzo polecam ta firme na wyprzedazach kupuje zawsze wiecej bo robia duze obnizki.
redzi13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 18:17   #25
bernadeta85
Rozeznanie
 
Avatar bernadeta85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 969
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Uważam, że garnitur do ślubu cywilnego jest bardzo dobrym pomysłem tylko ja zamiast kapelusza z rondem dałabym raczej malutki kapelusik z woalką lub woalkę ze stroikiem...
mi podobała się w białym garniturze Famke Janssen w Nip/Tuck tylko ona tam nosi cylinder z woalką

http://www.youtube.com/watch?v=rQMe3...eature=related
__________________
10.04.2010 r. Zostałam Panią S...

http://s10.suwaczek.com/20100410650113.png
bernadeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 06:11   #26
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Cytat:
Napisane przez renczniczek Pokaż wiadomość
Mam małe pytanko w zwiazku z ubrankiem na ślub. Orientuje sie ktoś czy jakaś firma produkuje wogóle białe garnitury (niekoniecznie typowo slubne) dla kobiet, czy pozostaje mi jedynie wizyta u krawcowej??

Wspaniały pomysł

Sama chętnie bym się tak ubrała, no ale ja brałam już ślub i to w dżinsowej sukience, hehehehehe....

Znalazłam dla Ciebie kilka przykładów.

Raczej będzie Ci trudno kupić coś gotowego, proponuję uszyć u męskiego krawca.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 06:14   #27
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Jeszcze kilka.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 06:27   #28
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

i jeszcze kilka....
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 06:48   #29
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

Na trzech pierwszych zdjęciach Boris Becker i jego żona Sharlely 'Lilly' Kerssenberg.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 10:26   #30
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Garnitur ślubny dla niej !!!

czesc!! moja kolezanka szla do slubu cywilnego w takim wlasnie garniturze-spodium i wypadla rewelacyjnie!
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.