Podkarpackie Panny Młode... - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-29, 07:38   #3631
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
Ifwka a Ty jak, stresujesz się już? bo chyba podkarpackich PMek następna Ty jesteś?
Hmm, troszkę się stredsuję czy zdążymy ze wszystkim. Teraz jedziemy na weekend do mnie i mamy w planie:
-pomalować pokój,
-zamówić ciasta, torta, szyszki,
-zamówić wiejski stół,
-wizyta u księdza żeby z przebiegiem ceremoni sie zapoznać ,
-próbny makijaż,
i jeszcze chrzciny mamy w niedzielę.
Stresuję się trochę bukietem bo sama go robię, ale w sumie próbny mi wyszedł bez problemów.
Stresuję się pierwszym tańcem bo chciałabym walca angielskiego (chodzimy na taki przyśpieszony kurs) i nie wiem jak to nam wyjdzie.
A najbardziej się stresuje moim tatą bo mam z nim taką nieciekawą sytuację, nie wiem nawet czy pojawi sie na weselu i wogóle jak się będzie zachowywał
Z miłych rzeczy to pożyczamy od kolegi Tż samochód którym będziemy jechać, tylko nasz będzie biało-czarny i nie kabrio.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bmw.jpg (96,5 KB, 13 załadowań)
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 07:57   #3632
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Ifwka - na pewno wszystko pójdzie dobrze i sprawa z tatą też się ułoży poprawnie
super samochód !!
i podziwiam Cię za samodzielnie wykonywny bukiet

ja dziś przymiarkuję się z okazji sukienki poprawinowej, ale to poznym popołudniem a poza tym ze ślubnych spraw w miejscu coś stoimy...
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 08:13   #3633
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Hej Dziewczyny, jest gdzieś na wątku lista nas PM z 2011 w kolejności zamążpójścia ?
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 09:59   #3634
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Joanwi ma gdzieś to podlinkowane... zaraz poszukam

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

oto i link:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1412
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:59   #3635
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
Joanwi ma gdzieś to podlinkowane... zaraz poszukam

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

oto i link:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1412
Dzięki
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 12:23   #3636
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Hmm, troszkę się stredsuję czy zdążymy ze wszystkim. Teraz jedziemy na weekend do mnie i mamy w planie:
-pomalować pokój,
-zamówić ciasta, torta, szyszki,
-zamówić wiejski stół,
-wizyta u księdza żeby z przebiegiem ceremoni sie zapoznać ,
-próbny makijaż,
i jeszcze chrzciny mamy w niedzielę.
Stresuję się trochę bukietem bo sama go robię, ale w sumie próbny mi wyszedł bez problemów.
Stresuję się pierwszym tańcem bo chciałabym walca angielskiego (chodzimy na taki przyśpieszony kurs) i nie wiem jak to nam wyjdzie.
A najbardziej się stresuje moim tatą bo mam z nim taką nieciekawą sytuację, nie wiem nawet czy pojawi sie na weselu i wogóle jak się będzie zachowywał
Z miłych rzeczy to pożyczamy od kolegi Tż samochód którym będziemy jechać, tylko nasz będzie biało-czarny i nie kabrio.
Mam nadzieję, że sytuacja z tatą się rozwiąże. Czasem może lepiej, żeby nie przyszedł, bo wtedy cale wesele będziesz się stresować. Oczywiście nie zrozum mnie źle bo nie wiem o co chodzi, ale ostatnio byłam na takim weselu i Pan Młody widać był w ciągłym stresie, jak się jego ojciec zachowuje (nie był agresywny, ale uraził mnóstwo gości), na koniec Pan Młody po prostu kazał mu się zbierać.
Autko fajne, tylko jak będziesz miała większą sukienkę to może być problem, chyba że twój Tż będzie sam prowadził i ty też będziesz z przodu. Ja miałam nie mieć autka, tylko zabrać rodzicom, ale się okazało, że wtedy oni musieliby gdzieś dla siebie pożyczać, więc mój brat ma mi załatwić Audi Q7 co z tego wyjdzie zobaczymy ...

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

dziewczyny zaczynam się troszkę stresować, za tydzień wyjeżdżamy do Polski i odbędzie się pierwsze spotkanie naszych rodziców... wcześniej rozmawiały przez tel tylko raz, gdyż moja przyszła teściowa zadzwoniła z życzeniami na Boże Narodzenie (taka niespodzianka) do moich rodziców i była zachwycona moją mamą. Ogólnie wiem, że nie mam się czym martwić bo i moi rodzice potrafią sobie żartować, a rodzice Tż-ta to już w ogóle bardzo na luzie. Przyszła teściowa zaproponowała, żebym mówiła do niej po imieniu, a ja na to "dobrze Pani (imię teściowej)". Jakoś nie potrafię się przełamać
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 13:26   #3637
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość

dziewczyny zaczynam się troszkę stresować, za tydzień wyjeżdżamy do Polski i odbędzie się pierwsze spotkanie naszych rodziców... wcześniej rozmawiały przez tel tylko raz, gdyż moja przyszła teściowa zadzwoniła z życzeniami na Boże Narodzenie (taka niespodzianka) do moich rodziców i była zachwycona moją mamą. Ogólnie wiem, że nie mam się czym martwić bo i moi rodzice potrafią sobie żartować, a rodzice Tż-ta to już w ogóle bardzo na luzie. Przyszła teściowa zaproponowała, żebym mówiła do niej po imieniu, a ja na to "dobrze Pani (imię teściowej)". Jakoś nie potrafię się przełamać
spotkanie rodziców na pewno będzie udane ja też się stresowałam jak moja mama zaprosiła teściów na "zmówiny" ale ogólnie miło to wszystko wyszło, rodzice się polubili i jest ok
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 11:33   #3638
Strazaksam
Raczkowanie
 
Avatar Strazaksam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 379
GG do Strazaksam
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Hmm, troszkę się stredsuję czy zdążymy ze wszystkim. Teraz jedziemy na weekend do mnie i mamy w planie:
-pomalować pokój,
-zamówić ciasta, torta, szyszki,
-zamówić wiejski stół,
-wizyta u księdza żeby z przebiegiem ceremoni sie zapoznać ,
-próbny makijaż,
i jeszcze chrzciny mamy w niedzielę.
Stresuję się trochę bukietem bo sama go robię, ale w sumie próbny mi wyszedł bez problemów.
Stresuję się pierwszym tańcem bo chciałabym walca angielskiego (chodzimy na taki przyśpieszony kurs) i nie wiem jak to nam wyjdzie.
A najbardziej się stresuje moim tatą bo mam z nim taką nieciekawą sytuację, nie wiem nawet czy pojawi sie na weselu i wogóle jak się będzie zachowywał
Z miłych rzeczy to pożyczamy od kolegi Tż samochód którym będziemy jechać, tylko nasz będzie biało-czarny i nie kabrio.
Z suknia rzeczywiście może być problem jeżeli jest rozłożysta,nawet na siedzeniu z przodu...nie dalej jak dwa tygodnie temu właśnie widziałem parę wtakim BMW jak byliśmy na sesji zdjęciowej i trochę się napocili przy wsiadaniu chyba ze do kościoła jedziecie innym bo suknia może sie doszczętnie wymiąć...zresztą sam doświadczenia wiem że w mojej Klementynie sporo miejsca z tyłu z i tak czasami razem z TŻ pomagamy we dwóch wsiąść Pani Młodej
__________________
05.04.2011 14.30
Zawitała do nas córeczka
Michalinka
Strazaksam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 11:51   #3639
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
Mam 23 lata, studiuję historię w Rzeszowie A jestem z Przemyśla. Ślub 28 kwietnia 2012
hej
może spotkałyśmy się na korytarzu gdzieś, bo ja studiuję Kulturoznawstwo

a tak w ogóle ślub i wesele były jak z bajki jesteśmy w Zakopanem w podróży poślubnej, ale niestety pogoda jest do kitu
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 18:57   #3640
1985Anke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 122
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

dziewczyny został już tylko miesiąc do mojego ślubu mam trochę stresa.
1985Anke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 21:25   #3641
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
a tak w ogóle ślub i wesele były jak z bajki jesteśmy w Zakopanem w podróży poślubnej, ale niestety pogoda jest do kitu
Z niecierpliwością czekamy na pełną relację i oczywiście fotki
I bardzo się cieszę, że wszystko odbyło się po Waszej myśli

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985Anke Pokaż wiadomość
dziewczyny został już tylko miesiąc do mojego ślubu mam trochę stresa.
Albo jesteś tu nowa, albo jakoś mi umknęłaś
W każdym bądź razie, mam nadzieje, że wszystko jednak będzie pięknie i ten stres okaże się zbędny
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 08:44   #3642
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Fiolusiek - Dyziczek też podsunał fajne propozycje Również uważam, że powinnaś nad takimi pomyśleć

verumka - WELCOME czuj się dobrze u nas i pisz dużo fajnie, że kolejne PM 2012 sie pojawia Szybko suknie kupiłaś Ja narazie jeszcze nawet specjalnie nie patrzyłam, choć nie ukrywam , że może na dniach pojde sie przejsc po salonach i popatrzeć troche ale z kupowaniem to jeszcze min z pół roku zaczekam

Wczoraj wróciliśmy z Pragi Było BOSKO!! Praga jest piekna wszystkim polecam ! Wkleje może kilka zdjęć na naszą skrzynkę Nie załuje , że zrezygnowaliśmy z morza, bo chyba pogoda nie dopisała. Za to na zwiedzanie było idealna


Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
dziewczyny zaczynam się troszkę stresować, za tydzień wyjeżdżamy do Polski i odbędzie się pierwsze spotkanie naszych rodziców... wcześniej rozmawiały przez tel tylko raz, gdyż moja przyszła teściowa zadzwoniła z życzeniami na Boże Narodzenie (taka niespodzianka) do moich rodziców i była zachwycona moją mamą. Ogólnie wiem, że nie mam się czym martwić bo i moi rodzice potrafią sobie żartować, a rodzice Tż-ta to już w ogóle bardzo na luzie. Przyszła teściowa zaproponowała, żebym mówiła do niej po imieniu, a ja na to "dobrze Pani (imię teściowej)". Jakoś nie potrafię się przełamać
Na pewno będzie super Ja się potwornie stresowałam przed pierwszym spotkaniem naszych rodziców, tym bardziej , że TŻ nie ma taty , a jego mama jest dużo starsza od moich rodziców (chociaż tylko ciałem, bo duchem to 30tka ) i bałam się czy nie będzie tak trochę niezręcznie, a było świetnie i rodzice szybko złapali dobry kontakt Także na pewni będzie ok

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

zdjęcie posłałam
zaponiałam jeszcze napisać, że dzisiaj idę w końcu zrealizwoć bon od TŻa na serię zabiegów fryzjerskich (strzyżenie, koloryzacja, modelowanie i rytuał Kerastase).. Już się nie mogę doczekać ciekawe czy załamią ręce nad moimi włosami
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2011-07-31 o 08:31
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 09:47   #3643
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Talkative fajne zdjęcia. Czy ty masz naturalnie rude włoski? Zawsze takie chciałam mieć
Wiem, że spotkanie naszych rodziców będzie OK, ale tak się podświadomie stresuję.
Zaglądnę do was później bo praca czeka i moje "dzieciaczki" (czyt. młodzi Irlandczycy pow.18 roku życia), na które ciągle trzeba "mieć oko".
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 10:38   #3644
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

ja mam naturalny blond Teraz schodzi mi farba brązowa, którą miałam wcześniej na włosach i tak to się prezentuje, że zrobiłam się ruda
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 12:12   #3645
Dyziaczek
Raczkowanie
 
Avatar Dyziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 221
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

[QUOTE=talkative2;28460416][B][I]
verumka - WELCOME czuj się dobrze u nas i pisz dużo fajnie, że kolejne PM 2012 sie pojawia Szybko suknie kupiłaś Ja narazie jeszcze nawet specjalnie nie patrzyłam, choć nie ukrywam , że może na dniach pojde sie przejsc po salonach i popatrzeć troche ale z kupowaniem to jeszcze min z pół roku zaczekam
/QUOTE]

Dziewczyny warto pochodzić już po salonach i rozglądnąć się wcześniej za suknią, bowiem już zaczyna się wiele wyprzedaży. A naprawdę możecie trafić na cudeńka za połowę ceny.
Dyziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 12:19   #3646
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

To fakt, że wyprzedaże są świetne, ale ja mam naprawdę zbyt dużo czasu Mój ślub dopiero za rok wiec naprawde muszę się wstrzymać, bo nie wiadomo co wtedy będzie mogę np znacznie zmienić rozmiary
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 18:31   #3647
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

talk - super wycieczka! świetne fotki zazdraszczam

u nas do dziś goście mieli potwierdzić swoją obecność na weselu... o ile sporo osób zdeklarowało się przy rozdawaniu zaproszeń czy będą czy nie, o tyle jest niezła gromadka takich co ani be ani me
pochwały natomiast należą się znajomym ponieważ wszyscy się określili i tylko moja siostra i przyjaciółka do przyszłego tygodnia dadzą znać czy przyjdą z osobami towarzyszącymi czy solo
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 08:41   #3648
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
hej
a tak w ogóle ślub i wesele były jak z bajki jesteśmy w Zakopanem w podróży poślubnej, ale niestety pogoda jest do kitu
Super, czekamy na zdjęcia
Zostało dwa tygodnie ale na szczęście dużo załatwiliśmy przez weekend. Oczywiście malowaliśmy salon u moich rodziców, więc to zajęło dużo czasu. Zamówiliśmy stół wiejski, ciasta, szyszki, torta, ustaliliśmy menu i wplacilismy połowę zalokal i noclegi, no i bylismy u księdza omówić przebieg ceremonii. Najgorzej że juz połowę zapomniałam co mówił ale jakos damy radę.
No i wczoraj jeszcze zaliczyliśmy chrziny u mojego kuzyna, więc dzisiaj jestem padnięta.
Oczywiście musielismy się pokłócić bo już długo był spokój. Poszło o to o której Tż i fotograf mają do mnie przyjechać. Ja chciałam o 13 a On mówi że po co tak wcześnie, i od słowa do słowa nie odzywaliśmy sie kupe czasu. Jeszcze mi mówi że będziemu pod kościołem przed mszą chodzic i witać sie z gośćmi. Ja sie go pytam gdzie na ślubie para młoda chodziła i się witała bo ja nie pamiętam.
Przyszedł stroik na samochód wreszcie ale zapomniałm zdjęć zgrać więc jutro dopiero dodam..
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 20:00   #3649
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Hello witam Was serdecznie w miesiącu sierpniu który cieszy mnie niezmiernie, bo to miesiąc Naszego Wielkiego Dnia

Odebrałam dziś fotoksiążki zamówione na podziękowanie dla rodziców bardzo mi się podobają

i zamówiliśmy zespół na poprawiny (inny niż na wesele, bo weselny baaaardzo drogo liczył za poprawiny) chociaż wstępnie miała być muzyka z komputera, ale nadarzyła się okazja, to skorzystaliśmy
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 23:40   #3650
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Widzę, że wszystkie raczej aktywnie spędzacie czas... Ja mam teraz 3 dni gdzie muszę wstać przed 6, a potem urlop, choć nie wiem czy można tak to nazwać, gdyż większość czasu będę w podróży. A więc jak wrócę to odpocznę... jak ja bym chciała na prawdziwe wakacje (słońce, plaża, basen, morze i duuużo zwiedzania)...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 13:18   #3651
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cześć
Talkative, pięknie wyglądacie razem i te widoki Zazdroszczę wyjazdu, na prawdę
Jusztyska, już coraz bliżej
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 13:41   #3652
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Jusztyska, już coraz bliżej
no już bliżej jak dalej cieszę się bardzo (chociaż jak ze wszystkim, czarne chmury też się pojawiają, dziadek TŻ trafił dziś do szpitala )

Talkative ja mam takie pytanko, mogłabyś mi napisać na pw gdzie załatwialiście Wasz wyjazd do Pragi? bo może w ramach małej podróży poślubnej byśmy z TŻ wybyli gdzieś na weekend, a w Pradze nie byliśmy nigdy
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 15:25   #3653
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Właśnie zobaczyłam, że nie wysłało mi poprzedniego posta .. W każdym razie pisałam w nim:
do Jusztyska - że super wyszło z tym zespołem na poprawiny i czy słyszeliście już go wcześniej, czy bierzecie "w ciemno"?
do Małgos - że szkoda mi jej że taka zalatana teraz i że mam nadzieje, że wkrótce odpocznie

Jusztyska - my mieliśmy "wyjazd kombinowany" tak żeby wyszło jak najtaniej No i jak z biura podróży wycieczka 3-dniowa wychodziła ok 700 zł (bez biletów wstępów itd itp), tak nas na 5 dni wyniosła po 500 zł z wstępem do muzeum (którego nie polecam!) i wstępem na zamek , z pełnym pakietem wszystkim tamtejszych zabytków (co naprawdę warto zobaczyć!) i dwoma obiadami na mieście Jeśli taka samodzielna wyprawa również Cię interesuje to mogę wysłać na pw wszelkie szczegóły i nawet dosłać przewodnik w PDFie i podsunąc miejsca, które nas zachwyciły i które musicie zobaczyć
Aaa i chciałam jeszcze dodać, że byliśmy świadkami ślubu jednej PMki w Vysehradzie! Zdjęcia miejsca poniżej Nie muszę chyba mówić, że było bajkowo, chociaż byłam piekielnie zazdrosna ! Bo gdzie u nas czegoś takiego szukać, no gdzie? Stamtąd z góry (bo to wszystko znajduję się na sporym wzniesieniu) jest cudowny widok na całą panoramę Pragi aż wolę nie myśleć o ich sesji plenerowej szczęściarze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg r4081.jpg (77,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vys1.jpg (46,3 KB, 10 załadowań)
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 15:32   #3654
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Jusztyska, 3mam kciuki, żeby z dziadkiem TŻ było wszystko w porządku. Nie martw się
Talkative, czy ja też mogę poprosić o wysłanie szczegółów wyjazdu na pw? Bo w Pradze też nigdy nie byliśmy a wybrać się musimy

Posprzątałam mieszkanie i idę umyć włosy.
Kurczę, coś sie chmurzy Tylko, żeby się nie rozlało..
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 19:31   #3655
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

za wszystkie załatwienia, trochę wam zazdroszczę, że to już za mną

talkative ja też jestem chętna na przewodnik i wskazówki dotyczące waszego wyjazdu do Pragi

ja ze swojej strony mogę polecić OW Borowianka w Zakopanem - super miejscówa, śliczne pokoje, ekstra obsługa i pyszne jedzonko
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 19:42   #3656
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

ooo rany, cała zgraja podkarpackich PMek podbije Pragę dobrze, jutro napiszę coś sensownego , bo dzisiaj mi się już troszke nie chce i wyślę Wam na PW Jeśli którą z Was chciałaby również przewodnik w PDF to wrzucę go na naszą skrzynkę i sobie pobierzecie

A Ty Joanwi wracaj do domu i pokaż nam w końcu jak pięknie wyglądałaś Oczywiście żartuje Urlopujcie ile się da I cieszcie się sobą!
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:09   #3657
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez Dyziaczek Pokaż wiadomość
Dziewczyny warto pochodzić już po salonach i rozglądnąć się wcześniej za suknią, bowiem już zaczyna się wiele wyprzedaży. A naprawdę możecie trafić na cudeńka za połowę ceny.
Dokładnie, ja tylko dlatego swoją zamówiłam już teraz w ogóle nie zamierzałam jeszcze kupować, chciałam tylko popatrzeć co gdzie jest. Akurat trafiłam na wyprzedaż i dzięki temu mam zamówioną suknię, której cena jest prawie 1000 zł niższa niż przed przeceną.

joanwi, całkiem możliwe
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:27   #3658
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Do Pragi to chyba najlepiej po prostu wsiąść w autko i przed siebie... hahaha jak ja uwielbiam spontaniczne wyjazdy. Wiadomo, ze fajnie zarezerwować choć nocleg. My czasem z moim Tż-tem jak mamy razem wolne i pogoda chociaż trochę dopisuje, to wsiadamy w autko i jedziemy, a po drodze ustalamy gdzie Kiedyś tak spontanicznie zrobiliśmy mały wypad na północ Irlandii (tak ze 3 godz w jedną stronę), ale wyjazd był super.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:44   #3659
Gwiazdka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 604
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
ooo rany, cała zgraja podkarpackich PMek podbije Pragę dobrze, jutro napiszę coś sensownego , bo dzisiaj mi się już troszke nie chce i wyślę Wam na PW Jeśli którą z Was chciałaby również przewodnik w PDF to wrzucę go na naszą skrzynkę i sobie pobierzecie

A Ty Joanwi wracaj do domu i pokaż nam w końcu jak pięknie wyglądałaś Oczywiście żartuje Urlopujcie ile się da I cieszcie się sobą!
hej możesz mi tes podesłac na Pw , bede bardzo wdzięczna

Dziewczyny potrzebuje jakiegos szybkiego kursu tanca by wyrobic sie przed 10 wrzesnia możecie mi coś polecic??
__________________


Gwiazdka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:46   #3660
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
ooo rany, cała zgraja podkarpackich PMek podbije Pragę dobrze, jutro napiszę coś sensownego , bo dzisiaj mi się już troszke nie chce i wyślę Wam na PW Jeśli którą z Was chciałaby również przewodnik w PDF to wrzucę go na naszą skrzynkę i sobie pobierzecie

A Ty Joanwi wracaj do domu i pokaż nam w końcu jak pięknie wyglądałaś Oczywiście żartuje Urlopujcie ile się da I cieszcie się sobą!
jutro już do domu wracamy, ale fotek nie mam żadnych jeszcze muszę pozbierać jakieś od znajomych i rodzinki
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.