Znów Poczta Polska ;((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-13, 16:12   #1
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608

Znów Poczta Polska ;(((


Ostatnio znajoma wysłała mi paczkę. Powinna dojść w 2-3 dni. Nie dochodziła. W końcu znajoma dostała zwrot, bo nikt paczki nie odebrał. Nie odebrał, bo w domu nikogo nie było, a ja nie dostałam awizo!!! Co oni sobie myśleli? Że jestem wróżką, która z pewnością wie, że na poczcie czeka na nią paczka? Nie dosyć, że znajoma płaciła za koszt przesyłki, to musiała dopłacić jeszcze za zwrot, teraz boi się wysłać drugi raz, żeby sytuacja się nie powtórzyła... Jestem wściekła I nie wiem czy można coś z tym zrobić - jak im udowodnię, że nie dostałam awizo?
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 16:24   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Możę "usłużny" sąsiad wyciągnąl awizo ze skrzynki?
Rzeczywiście ,raczej nie udowodnisz,że nie otrzymałaś awizo.Niestety.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 16:31   #3
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Thumbs down Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Jak cie to pocieszy to ja jeszcze nie dostalam pewnych waznych papierow od 3 miesiecy Musialy zaginac na poczcie Mam nadzieje ze 100zl za duplikat nie bede placic
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 16:33   #4
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

ja tyle rzeczy zamawiam z allegro i nigdy nie miałam takiej sytuacji -bo ZAWSZE płacę za przesyłki ubezpieczone -i taka paczka dochodzi w ciągu tygodnia zwykle.
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 16:59   #5
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Dziś w Uwadze pokazywali konwojentów pocztowych obrabiających przesyłki.Dziennie na okradaniu zarabiają od kilkuset do kilku tysięcy złotych
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 18:29   #6
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

ach, u mnie awizo też nagminnie nie przychodzi.
czekałam na pewną ważną dla mnie przesyłkę wysłaną poleconym piorytetem. jak sama nazwa wskazuje przesyłka powinna być na drugi dzień. oczywiście nie było. awiza też nie. osoba ktora mi przesyłkę wysyłała poszła na swoją pocztę i tam dokładnie prześledzili losy tej przesyłki. oczywiście przesyłka leżała na mojej poczcie w warszawie. już miałam iść tam z awanturą i numerem nadania, dzięki któremu przesyłkę można odebrać bez awiza...
ale dziwnym trafem tego samego dnia listonosz przyniósł tę przesyłkę do domu. pod same drzwi. na samą górę
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 18:37   #7
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez natii4
Dziś w Uwadze pokazywali konwojentów pocztowych obrabiających przesyłki.Dziennie na okradaniu zarabiają od kilkuset do kilku tysięcy złotych
Dla zainteresowanych- będzie o tym jeszcze w Uwadze nie raz ... tak mówili ... A znając życie mają rację i powtórzą z kilka razy , bo jak wszyscy wiemy Uwaga "lubi" Pocztę Polską Pewnie oszukane przez PP wizażanki z wątku basi39 o kradzieżach w PP będą zadowolone Wznieśmy toast za to
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-13, 19:06   #8
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Mnie natomiast denerwuje co innego: czekam w domu na paczkę, którą ma mi przynieść listonosz, a potem znajduję w skrzynce awizo. Czyli panu listonoszowi nie chce się zabierać paczek i roznosić po ludziach, woli zostawić awizo, a ludzie niech sobie sami odbierają paczki na poczcie.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 19:20   #9
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

wiesz twoja sytuacja to jeszcze niec ja mialam lepsza akcje.kolega z australii popsoil mnie aby mu wyslala jakies ksiazki zeby sie mogl uczyc polskiego.wiec kupilam mu 2 ksiazki, poszlam na poczte i spytalam jak mam to wyslac i ile to bedzie kosztowalo. pani w okienku zyczliwie mnie poinformowala ze moge ksiazki wyslac listem i to bedzie kosztowalo 69zl i wymienila mozliwosci wysylki czyli ze moge wyslac powietrznie lub droga morsko-ladowa.poleciala ta powietrzna -jest szybsza (dojdzie w 7 dni) i bezpieczniejsza i takowa tez wybralam.polecialam do domu, zapakowalam ksiazki do koperty i wrocilam na poczte. na miejscu zazyczylam sobie aby moj list wyslac wlasnie droga powietrzna i priorytetem z potwierdzeniem, jakie bylo moje zdziwienie gdy za przesylke musialam zaplacic kilka zlotych wiecej ale co tam , nie bede koledze zza oceanu zalowac kilku zlotych.no wiec jak wrocilam z poczty napisalam maila koledze ze za tydzien juz bedzie sie mogl uczyc.minal tydzien, potem drugi a kolega mi pisze ze nic nie dostal.poszlam wiec wnerwiona na poczte, do tej kobity co mnie tak "dobrze" poinformowala i zaczelam sie dopytywac co z listem?bo przesylka nie byla tania a same ksiazki tez byly sporo warte.rozmowa byla dosc niemila.ja bylam wsciekla bo ta pani nie umiala mi nic powiedziec.wiec w koncu jak juz zobaczyla ze plone ze zlosci to powiedziala ze moze ewentualnie wyslac list gonczy za moim listem bo przeciez sama do kangurow nie pojedzie wtedy przezylam apogeum...wypelnilam druczek gonczy i spytalam ile tym razem bede musiala czekac na jakas odpowiedz, powiedziala "maksymalnie 2 tygodnie". jak chcialam sie dopytac o jakies szczegoly to mnie zbywala...pare dni pozniej (okolo tygodnia) kolega dostal ksiazki a wiecie kiedy ja dostalam odpowiedz z poczty o tym co sie dzialo z moja paczka? po 2 miesiacach...
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 20:12   #10
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

No rzeczywiście nie ciekawie... Ale tak to już jest, że baaardzo często przesyłki z zagranicy nie dochodzą ... skandal !!!
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 23:51   #11
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

no ta ale w takim razie po co placic za priorytet z potwierdzeniem?jesli paczka nie jest ubezpieczona ( w ogole do niedawna nie wiedzialam ze takie istnieja)? poczta polska sobie w kulki z nami leci
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 17:57   #12
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

http://wiadomosci.onet.pl/1434488,11,item.html
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 18:21   #13
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Wiem jak to jest ... bo pracowalam na poczcie i to w "dziale"paczki listy wiem jak wyglada to od kuchni.
Nie udowodnisz ze nie dostalas awizo ale jak nie dostalas moglas podejsc na poczte i sie zapytac czy paczka doszla.Poza tym nie miejmy watow do listonoszy ze nosza awizo a nie paczki bo ma w tej torbie peeelno listow ulotek,rentki ,male przesylki i jeszcze ma nosic paczki :/
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 18:37   #14
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
Poza tym nie miejmy watow do listonoszy ze nosza awizo a nie paczki bo ma w tej torbie peeelno listow ulotek,rentki ,male przesylki i jeszcze ma nosic paczki :/
za to dostaja pieniadze
juz pomijam, jakie pieniadze.

ja sie nad listonoszami użalac nie bede,
bo jak sporo wizazanek, mialam z nimi przejscia
np
u mnie w wakacje listonosz bil wszelkie rekordy.
raz zadzwonil domofonem, zeby mu otworzyc drzwi do klatki.
otworzylam, czekam na paczuszke. czekam i czekam. drzwi trzasnely - mysle sobie,
no ładnie, zas mi jakis allegrowicz nie nadal priorytetem.
no nic. schodze do skrzynki i oczom nie wierze.
awizo lezy.
myslalam, ze z wscieklosci wyjde z siebie stane obok.
i to jeszcze z pieczatka by zglosic sie w dniu JUTRZEJSZYM po 18.00!!!
skandal.
okazalo sie ze paczuszka byla wielkosci pocztówki.
no coz, dzwonilam ze skarga.
nastepnego dnia przyniosla listonoszka polecony - zwrocilam jej grzecznie uwage,
ze jutro przyjdzie kolejna paczka, mala i chce ja dostac do rak wlasnych, bo to
polecony priorytet,malutki.
i oczywiscie co? nastepnego dnia w skrzynce awizo.

listonosz ma obowiazek paczki nosic
nie po to place 6 zlotych za paczke polecona, priorytetem, by czekac na nia 5 dni, a potem jeszcze zapinkalas na poczte

bardzo sie ciesze z konkurencji dla poczty polskiej
na pewno bede korzystac.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 22:52   #15
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Ja mialam przygody z paczkami.Jak bylam w Polsce na wakacjach , kupilam sobie mnostwo gazet, jakies kosmetyki , i jakies smakolyki do dziecka, a ze bagaz jest ograniczony w samolocie do pewnej wagi to postanowilam wyslac poczta.Mila pani na poczcie powiedziala ,ze lepiej ja wyslac POCZTEXEM bo to usluga kurierska, bezpieczna no mozna sledzic taka paczke w internecie, powinna dojsc w przeciagu 2 dni zaplacilam 170zl.Zdazylam wrocic do domu i czekam na paczke a tu nic , info na ich stronie utknelo w martwym punkcie a paczke wcielo.Pisalam maila do Poczty dostalam odp ze moge reklamowac po dwoch tyg od nadania.Odszkodowanie bylo ok 80zl czyli nie zwroci mi sie wysylka juz nie mowiac o wartosci paczki (byly tam rowierz drobne prezenty dla dziecka) Napisalam ze ja chce moja paczke a nie pieniadze.Nie moglam uwierzyc ze ktos skusil sie na gazety , przyprawy jakies kosmetyki (nie drogie) i kaszke oraz herbatke dla dziecka i jakies maskotki, nic specjalnego.Bombardowalam poczte mailami i po dwoch tyg paczka doszla... uszkodzona, ale to nic.Nie zginelo nic tylko kaszka byla rozsypana po calej paczce ale najwazniejsze ,ze reszta doszla bez szwanku.Tylko nie po to placi sie za szybka przysylke zeby paczka doszla po dwoch tyg.Dodam ,ze zostala po tej paczce wyslana jeszcze jedna ktora doszla po ok 1.5 tyg.Po co pisza i informuja na poczcie ze paczka dojdzie w ciagu dwoch dni a nie dotrzymuja slowa i kasuja za taka ekspresowa przysylke pieniadze???
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 23:01   #16
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Przyzwyczajaj się. To normalne. NA poczcie- przynajmniej w moim mieście pracują takie lenie, że to przekracza ludzkie pojęcie. Miała do mnie przyjść paczka PRIORYTET ZA POBRANIEM. Czekałam na nią 2 tygodnie i się nie doczekałam. Ani jednego awizo nie było, w dodatku sama chodziłam na poczte 10 razy się pytać o paczkę, za 5 razem pracownik w okienku powiedział mi ze uroiłam sobie tą paczkę, za innym razem, kobieta udawała że poszła jej szukać, Wzięła do ręki plik awizo, rzuciła okiem na niego nawet nie przejrzała i z ironicznym uśmiechem powiedziała, że nie ma DObrze, że mój znajomy pracuje na poczcie i sam zaczął szukać tej paczki i znalazł! Ani razu nie byłą dostarczona. Gdyby nie on wogóle bym jej nie dostała
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 23:09   #17
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Ja za to miałam w odwrotną stronę z awizami nsz listonosz uparł sie ze co do nas przyjdzie poleconego etc to nie musi nosic do mieszkania bo po co , więc zostawiał ciągle awiza ( czasami co dwa dni cos przychodziło) Ja musiałam iśc do nas na pocztę, a tu zawsze ale to zawsze czynne tylko jedno okienko , a kolejka az przy wejściu Więc kiedys pomyślałam ze zrobie mu zasadzke ,a co specjalnie warowałam kiedy wejdzie do klatki , ubrałam sie i niby wychodze , a przy okazji sie go pytam czy jest coś pod taki i taki numer.. oczywiście nie było nic.. Włozył co mial poroznosić, wyszedł ja do skrzynki a tam.. oczywiście niespodzianka - Awizo- Jak sie wscieklam i z tym awizem od razu do kierownictwa poczty.Napisałam skarge i sie więcej to nie zdazylo

btw. u mnie paczki rozwoza wieczorami i listonosz nie roznosi
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 09:51   #18
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Ja dosyć już dawno wysyłałam pewnej dziewczynie płyn dla fretek. Nie dość że przyszedł z naprawdę wielkim opóźnieniem to jeszcze płyn był cały wylany! Paczka rozwalona, cała mokra... (Jestem pewna że dobrze zabezpieczyłam paczkę) i dają tą paczkę tej dziewczynie. Od razu ona z awanturą jak to wygląda. Poszła do kierownika a potem kątem oka zobaczyła co? Babka pracująca na poczcie do płynu dolewała wody!!!! Paczka miała być zwrócona do mnie, minął miesiąc i nic... Po odszkodowaniu też ani widu ani słychu!

Naprawdę chcę miećjak najmniej wspólnego z PP bo szkoda nerwów!! Zawsze będzie tak samo. Wolę dopłacić kilka zł więcej i mieć pewność że paczka dojdzie i to nie uszkodzona.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 10:13   #19
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

tez mam zle przygody z poczta Polska i naszym listonoszem w skrocie opowiem

- listy piorytetowe dochodza od min. 3dni do 2 tygodni.. nie ma jak piorytet
- raz list doszedl caly w oleju a wyslany byl czysty.. (czyzby fryztki robili na poczcie teraz to mnie smieszy ale wtedy to )
- a listonoszowi nigdy sie nie chce zostawiac awizo i zostawia u nas paczki nawet sasiadow..
- a na poczcie panie sa leniwe i strasznie nie mile.Pytam sie a one COOOOOO?Prosze sie mowi
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-18, 10:47   #20
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

ja już od dawna mam przejścia z pocztą, w ostatnim miesiącu się nasiliło i miałam 3 akcje:
1) dostałam awizo, a że czekałam na kilka rzeczy to pojechałam na pocztę, odstałam swoją godzinkę, żeby dowiedzieć się, że taka przesyłka nie istnieje;
2) czekałam na przesyłkę z allegro, po 3 tygodniach piszę do sprzedającego i dostaję odpowiedź, że właśnie wróciła do niego - na dowód dostałam foto; awiza ani awiza powtórnego nie było, chociaż na zdjęciu przesyłki widziałam, że odnotowano awizowanie; dodatkowo z datą kiedy miałam wolne i siedziałam w domu, więc musiałam osobiście otwierać listonoszowi domofon; bo o tym, że zawsze otwieramy listonoszowi drzwi i zawsze mamy awizo już kiedyś pisałam i już straciliśmy nadzieję, że nasze skargi u kierowniczki listonoszy coś dadzą;
3) ponownie nie mogłam się doczekać na przesyłkę z allegro, a wiedziałam jaka akcja była tydzień wcześniej, więc skontaktowałam się ze sprzedającym, pojechałam na pocztę i po kolejnym odstaniu w kolejce dowiedziałam się, że w spisie nie ma takiej przesyłki (albo ktoś przez niedopatrzenie nie wpisał jej, albo zaginęła w podróży), a 2 tys. paczek nie będą przewalać, żeby coś dla mnie znaleźć; mam w domu czekać dalej;
no to czekam; i jestem pewna, że kolejne 8 zł za pakowanie i przesyłkę poszło w błoto
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 11:05   #21
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

u mnie listonosze strajkuja od czwartku, więc nie mam żadnych przesyłek. a akurat czekam na dwie. phi!
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 13:23   #22
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

nie wiedziałam o strajku listonoszy i stwierdziłam, że moja poczta przeszła samą siebie po 7 dniach dostałam list priorytetowy, który był wysłany z tej samej miejscowości, z sąsiedniej ulicy, a pocztę mam na tej samej ulicy mam nadzieję, że to strajk był przyczyną, bo jak nie, to ręce opadają.

a kiedyś na innej poczcie zagubili mi list polecony - nie dostałam awizo, a listonosz ma obowiązek zostawić nawet 2. poszłam na pocztę z numerem nadania przesyłki, a pani w okienku stwierdziła, że to nie wystarczy do znalezienia przesyłki na poczcie, że potrzebne jest awizo. bez komentarza, przecież na awizo nie ma nic poza moim nazwiskiem i adresem, który mogłam jej podać. tak więc list leżał sobie na mojej poczcie 2 tygodnie, po czym wrócił do nadawcy
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 14:19   #23
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

poczta polsa jest tragiczna, ludzie pracujacy w tej PANSTWOWEJ firmie to zlodzieje. mam o nich jak najgorsze zdanie i zycze im wszystkiego najgorszego, czytaj zeby ch tez okradziono. nie ma szans na to, aby list zwlaszcza z zagranicy doszedl do odbiorcy. sa tak bezczelni, ze nie dosc ze otwieraja cudza korespondencje to jeszcze kradna paczki, kradna pieniadze jakie czasem sie w listach np. urodzinowch przesyla. to jest obled spotykany tylko w tej popieprzonej polsce!
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 14:37   #24
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez keythh26 Pokaż wiadomość
poczta polsa jest tragiczna, ludzie pracujacy w tej PANSTWOWEJ firmie to zlodzieje. mam o nich jak najgorsze zdanie i zycze im wszystkiego najgorszego, czytaj zeby ch tez okradziono. nie ma szans na to, aby list zwlaszcza z zagranicy doszedl do odbiorcy. sa tak bezczelni, ze nie dosc ze otwieraja cudza korespondencje to jeszcze kradna paczki, kradna pieniadze jakie czasem sie w listach np. urodzinowch przesyla. to jest obled spotykany tylko w tej popieprzonej polsce!

Ale bardzo prosze o nie uogulnianie pracownikow poczty.Wiadomo rozni ludzie sa ale ... sama pracowalam na poczie wiec wiem jak jest czasami wina lezy po obu str.Mnie nigdy nie korcilo zajrzec do listu czy paczki i moich kolegow z pracy takze a poza tym obrazasz moja mame ktora na poczcie pracuje :/
listonosze dostaja 800 zl a pracuja od 8 do 21.Zreszta kazdy ma swoje zdanie na jakis temat ... pa
pozdrawiam
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 17:31   #25
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
Ale bardzo prosze o nie uogulnianie pracownikow poczty.Wiadomo rozni ludzie sa ale ... sama pracowalam na poczie wiec wiem jak jest czasami wina lezy po obu str.Mnie nigdy nie korcilo zajrzec do listu czy paczki i moich kolegow z pracy takze a poza tym obrazasz moja mame ktora na poczcie pracuje :/
listonosze dostaja 800 zl a pracuja od 8 do 21.Zreszta kazdy ma swoje zdanie na jakis temat ... pa
pozdrawiam
ale to że zarabiają mało nie upoważnia ich do kradzieży. co? dorobić chcą sprzedając moje kartki z życzeniami, czy może ksero z legitymacji szkolnej??
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 17:54   #26
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez mala77 Pokaż wiadomość
ale to że zarabiają mało nie upoważnia ich do kradzieży. co? dorobić chcą sprzedając moje kartki z życzeniami, czy może ksero z legitymacji szkolnej??
No dokladnie, przeciez to ,ze jest np.gruby list idace z USA to nie beda tam dolary tylko jakies papiery przydatne tylko i wylacznie adresatowi.Kiedys ktos mi wyslal zdjecia i jakies gazety i do dzis nie doszlo a bylo to chyba 1.5 roku temu.Wiec co sprzedali te zdjecia, ta napewno majatek kosztowaly.Co sie z tym stalo?Pewnie jak ktos zobaczyl wypchana koperte to zaraz mu wyobraznia zaczela dzialac, coz w tej paczce jest.Zart.Powinni to ukrocic i jakies surowe kary za to powinni dawac bo widze ze chyba takowych nie ma bo jakby byly to ludzie baliby sie ryzkowac otworzeniem listu w ktorym jest kartka na urodziny.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 18:40   #27
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Ja Was dziewczyny w 100 % rozumie naszczescie nie trafilam na problemy z poczta.Wiem ze wasze zle kontakty z poczata sa uzasadnione i wierze ze to wina listonoszy ale nie moge pozwolic na to by ktos mowil ze WSZYSCY pracownicy poczty to zlodzieje !!!!!rozumiecie ? pozdrawiam
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 18:46   #28
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
Ja Was dziewczyny w 100 % rozumie naszczescie nie trafilam na problemy z poczta.Wiem ze wasze zle kontakty z poczata sa uzasadnione i wierze ze to wina listonoszy ale nie moge pozwolic na to by ktos mowil ze WSZYSCY pracownicy poczty to zlodzieje !!!!!rozumiecie ? pozdrawiam
Absolutnie nie mam na mysli wszystkoch, nie mozna uogolniac to by bylo bardzo zle z mojej strony.Przeciez nie kazdy kto pracuje na poczcie to zlodziej, nie, i jeszcze raz nie.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 18:58   #29
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

traci super ze wiemy o co chodzi
a dokladnie chodzi mi o wypowiedz keythh26 ... troche chyba za ostra pa
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 20:10   #30
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Pracownicy nie zawinili tu najwięcej- ICH SYSTEM JEST NIENORMALNY. Zarząd trzeba zmienić! Zamiast walczyć z nimi można równie dobrze, nic nie robić. Nawet sprawami w sądzie się nie przejmują Więc zwyczajny "Kowalski" niewiele wskura. Musiałaby się na prawdę niezła afera rozkręcić, żeby coś zmienić.


Tak na marginesie:
To tak samo jak z PRIORYTETEM. To jest po prostu wymuszanie dopłacania pieniędzy.
Narazie priorytet dochodzi w miarę szybko, na zwykły mozna się wcale nie doczekać, a z biegiem czasu wymyślą jakiś "super priorytet" za który będzie trzeba zapłacić jeszcze więcej, a zwłykły priorytet zastąpi normalną przesyłkę, tyle, że będzie szedł tyle samo co normalna przes. a będzie droższy, a o zwykłym liście świat zapomni. W ten sposób wszystko podrożeje (a mało kto to zauważy ) a Poczta polska będzie zdzierać jeszcze więcej! Wystarczy zsumować ile na samych priorytetach zarabiają
Dlaczego w USA skrzynki stoją na ulicy, a wnich karty kredytowe z pinem w środku, i nikt tego nawet nie tknie, a u nas co rusz to się słyszy o tym, że pracownicy kradną paczki,albo są dostarczone w opłakanym stanie.
Ciekawe czy w ciągu 20 lat coś się zmieni na lepsze.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-12 07:22:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.