Płaski brzuch - walczymy razem :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-17, 10:46   #151
Kasixxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam Gdzie Diabeł Mówi Dobranoc ; D
Wiadomości: 78
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
codziennie ćwiczysz? I jak długo jesli można wiedzieć, bo bardzo mnie motywują do pracy sukcesy innych osób

Ćwiczę codziennie. Bigam co drugi dzień ( jeszcze zależy ile mam czasu ale tak po godzinie takim truchcikiem)
Hmm ... Zaczełam (po przerwie) jakiś miesiąc temu + dieta i zero słodyczy oczywiście.
Kasixxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 11:56   #152
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Heja!

Walczymy walczymy - ja wczoraj wieczorem jeszcze abs zrobiłam przed snem. Czasem nie mam jak sie podłaczyc ze mi pan mówił co mam robic wiec chyba pojde z motywem na ilość powtórzeń.
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 14:53   #153
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

z miłą chęcią dołączam się do wątku do sylwestra to juz nic nie zdziałam (ah ten grudniowy pakman :P) ale cel mam odleglejszy Zaczęłam już wczoraj. W wolnej chwili obczytam dokładnie cały watek pozdrawiam
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 14:55   #154
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

a ja cwicze i cwicze...
i w sumie widac efekty, gdyby nie choroby z zoladkiem i jelitami
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 15:21   #155
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Ja już jak na razie nie ćwiczę, bo doszłam do wniosku, że to wszystko nie ma sensu, ćwiczyłam, stosowałam dietę przez ponad trzy tygodnie a centymetry bez zmian tylko waga poszła w górę a i TŻ mnie bardzo wkurza ostatnio i cały czas mi dogaduje, że i tak mi się nie uda, więc skoro nawet on we mnie nie wierzy to, po co to wszystko.... Dalej zwracam uwagę na to, co jem, ale już nie ćwiczę. Brakuje mi już motywacji i chęci a tu jeszcze święta, których nie znoszę....
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 15:59   #156
Kasixxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam Gdzie Diabeł Mówi Dobranoc ; D
Wiadomości: 78
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
Ja już jak na razie nie ćwiczę, bo doszłam do wniosku, że to wszystko nie ma sensu, ćwiczyłam, stosowałam dietę przez ponad trzy tygodnie a centymetry bez zmian tylko waga poszła w górę a i TŻ mnie bardzo wkurza ostatnio i cały czas mi dogaduje, że i tak mi się nie uda, więc skoro nawet on we mnie nie wierzy to, po co to wszystko.... Dalej zwracam uwagę na to, co jem, ale już nie ćwiczę. Brakuje mi już motywacji i chęci a tu jeszcze święta, których nie znoszę....

Jak to nie ma sensu ?? Ćwicz kochaniutka ćwicz ! Trzy tygodnie to mało jeszcze na wielkie zmiany.A gdy będziesz ćwiczyła systematycznie i stosowała dietę to wszystko się zmini. I nie ma co zwracać uwagi na czyjeś dogadywanie.Wystarczy że się samemu w siebie wierzy i chce się osiągnąć wspaniały sexowny płaski brzuszek ! Nie mam racji dziewczyny ?!
Noo więc wracaj do ćwiczeń i nie marudź ! Trzymam w kciuki Pozdrawiam
Kasixxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 10:46   #157
Merlieth
Raczkowanie
 
Avatar Merlieth
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 148
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
Ja już jak na razie nie ćwiczę, bo doszłam do wniosku, że to wszystko nie ma sensu, ćwiczyłam, stosowałam dietę przez ponad trzy tygodnie a centymetry bez zmian tylko waga poszła w górę a i TŻ mnie bardzo wkurza ostatnio i cały czas mi dogaduje, że i tak mi się nie uda, więc skoro nawet on we mnie nie wierzy to, po co to wszystko.... Dalej zwracam uwagę na to, co jem, ale już nie ćwiczę. Brakuje mi już motywacji i chęci a tu jeszcze święta, których nie znoszę....

Kochana...nie poddawaj się.I niech motywacją nie będzie dla Ciebie Twój mężczyzna ale Ty sama i Twoje samopoczucie.
Z Twojej wypowiedzi wynika,że "gdyby nie on to bys ćwiczyła ale,że on dogaduje to już nie chcesz.To bez sensu.Ćwicz dla siebie i "nie zwalaj winy za swój brak chęci na niego"--wiem,że ostro brzmi to co napisałam i naprawdę nie chcę Cię urazić jednak tak Twą wypowiedź odbieram

Co do przytycia to myślę,że jęsli naprawdę stosowałaś dietę i pięknie ćwiczyłaś to to co przybrałaś to poprostu mięśnie->a one zawsze ważą więcej od tłuszczu pomimo ,że figurka wygląda lepiej.Pozatym każda chudnie inaczej i z innych miejsc Tobie może najpierw poleciały cm z ramion i np.buźkę masz smuklejszą[to takie przykłady].
3maj się nie poddawaj.Dasz radę
Merlieth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 12:00   #158
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

aaaaaaaaaaaaa!! ja mam w styczniu weseeeleee xD o masakraaaa kochanee jestem szczupla tylko.. brzuch, talia i boczki musze cos z tym zrobic:P podobno brzuszek jest plaski nawet po tym, jak zje sie duzo, kiedy miesnie sa mocne i trzymaja zoladek to ja chceeeeeeeeeeeeee!! bo moj to flak wkleje zdjecia tylko najpierw do wanny:P
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:35   #159
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaa!! ja mam w styczniu weseeeleee xD o masakraaaa kochanee jestem szczupla tylko.. brzuch, talia i boczki musze cos z tym zrobic:P podobno brzuszek jest plaski nawet po tym, jak zje sie duzo, kiedy miesnie sa mocne i trzymaja zoladek to ja chceeeeeeeeeeeeee!! bo moj to flak wkleje zdjecia tylko najpierw do wanny:P
nieprawda. Mam mocne miesnie (wklejalam fote na pokaz brzuch iedawno) i mam problemy jelitowe. Jak mam wzdecie albo zjem obiad to mnie wywala i juz. Nic to nie pomaga. Ale wiadomo, ze umiesniowy brzuc lepszy
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:44   #160
tweetbosa
Raczkowanie
 
Avatar tweetbosa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 230
GG do tweetbosa
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

dołączam się od jakiegoś czasu cwicze już czyt. raz w tyg bieganie około 6km. + w miare możliwości do tego siłownia ;] zobaczymy bo czekam na efekty ;]
Jestem dosc wytrwała b owalcze juz z 4 mc. jak narazie nie moge zgubić oponki ale girki jak najbardziej w formie

aa musze dodac ze od 2 tyg robie 100 brzuszków na dobranoc, co by brzuch sie pomeczył

Edytowane przez tweetbosa
Czas edycji: 2008-12-18 o 12:46
tweetbosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 13:29   #161
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
nieprawda. Mam mocne miesnie (wklejalam fote na pokaz brzuch iedawno) i mam problemy jelitowe. Jak mam wzdecie albo zjem obiad to mnie wywala i juz. Nic to nie pomaga. Ale wiadomo, ze umiesniowy brzuc lepszy
hehe mi tak mama mowila a jest dr ale mysle ze chodzilo jej o zwyczajny brzuszek, nie o taki ktory ma problemy prawda? wszelkie choroby i problemy wykluczaja takie rzeczy bo one sa zazwyczaj uogolniane
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 13:52   #162
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
hehe mi tak mama mowila a jest dr ale mysle ze chodzilo jej o zwyczajny brzuszek, nie o taki ktory ma problemy prawda? wszelkie choroby i problemy wykluczaja takie rzeczy bo one sa zazwyczaj uogolniane
Powiem ci, ze ktos wklejal linka do stronki takiej kobity, ktora byla mega umiesniona, zero, naprawde ZERO, tluszczu i ona miala zdjecie "po imprezie" gdzie sie najadla i wlasnie miala wypchany i wywalony brzuch, mimo ze normalnie to same miesnie. No nie ma sily, skoro naladujesz sobie w zoladek jedzenia, to gdzies ono objetosciowo musi byc, nie znika przeciez w 5 minut, tylko wypycha. Natomiast prawda jest, ze przy miesniach wyglada to duzo lepiej, mniej balonowato itp.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 15:02   #163
Merlieth
Raczkowanie
 
Avatar Merlieth
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 148
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaa!! ja mam w styczniu weseeeleee xD o masakraaaa kochanee jestem szczupla tylko.. brzuch, talia i boczki musze cos z tym zrobic:P podobno brzuszek jest plaski nawet po tym, jak zje sie duzo, kiedy miesnie sa mocne i trzymaja zoladek to ja chceeeeeeeeeeeeee!! bo moj to flak wkleje zdjecia tylko najpierw do wanny:P

Gratuluję wesela;D Musisz być bardzo podekscytowana...Wiadomo, że tego dnia kobieta chce olśnić WSZYSTKICH[oczywiscie najbardziej tego jednego szczęśliwca,który ją poślubia] Nie wiem jak to jest z tym trzymaniem żołądka ale chyba jak się kobieta naje to brzusio bedzie wsytawał doputy nie prztrawi.to co wiem napewno to to,że brzuch zawsze warto ujędrnić i wzmocnić--->wtedy jest duuużo seksowniejszy.UDA CI SIĘ;D
Merlieth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 15:07   #164
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Powiem ci, ze ktos wklejal linka do stronki takiej kobity, ktora byla mega umiesniona, zero, naprawde ZERO, tluszczu i ona miala zdjecie "po imprezie" gdzie sie najadla i wlasnie miala wypchany i wywalony brzuch, mimo ze normalnie to same miesnie. No nie ma sily, skoro naladujesz sobie w zoladek jedzenia, to gdzies ono objetosciowo musi byc, nie znika przeciez w 5 minut, tylko wypycha. Natomiast prawda jest, ze przy miesniach wyglada to duzo lepiej, mniej balonowato itp.
Oj ale błagam Cię, o co się oburzasz mówię Ci co powiedziała moja mama której ufam i ja nie mowie tu o ladowaniu w siebie kilogramami xD tylko mi wywala brzuch nawet po szklance wody
Cytat:
Napisane przez Merlieth Pokaż wiadomość
Gratuluję wesela;D Musisz być bardzo podekscytowana...Wiadomo, że tego dnia kobieta chce olśnić WSZYSTKICH[oczywiscie najbardziej tego jednego szczęśliwca,który ją poślubia] Nie wiem jak to jest z tym trzymaniem żołądka ale chyba jak się kobieta naje to brzusio bedzie wsytawał doputy nie prztrawi.to co wiem napewno to to,że brzuch zawsze warto ujędrnić i wzmocnić--->wtedy jest duuużo seksowniejszy.UDA CI SIĘ;D
hehe no taaaakkk, dziękuje tylko to wesele siostry a ja na nim tylko bede hihi ja tez nie wiem jak to jest przeciez dietetykiem nie jestem tylko uslyszalam wiec napisalam seksowniejszy too faaakt
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 07:45   #165
tweetbosa
Raczkowanie
 
Avatar tweetbosa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 230
GG do tweetbosa
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

eifersucht jestem tu
heheh to działamy

ja dzis w czasie powiedzmy przerwy czyli po pracy a przed wyjsciem na miasto ide bobiegac dzis. 18 to moja godnina na 6 km buziaki dziewczyny!
tweetbosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 08:33   #166
Merlieth
Raczkowanie
 
Avatar Merlieth
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 148
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

ja standardowo ->wczoraj 4 godziny intensywnego treningu dziś będę dwie plus oczywiście a6w;D
Merlieth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 18:39   #167
tweetbosa
Raczkowanie
 
Avatar tweetbosa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 230
GG do tweetbosa
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

beso smacznej herbki

Melduje przebiegniecie 6 km. zmaczona pedze do wanny
tweetbosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 19:08   #168
Artystyczna90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 69
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

witam dziewczyny
chcialam sei zpaytac czy mozna cos zrobic z bardzo wielkim celuitisem na udach? czy po regularnych cwiczeniach i diecie bedzie lepiej?
Artystyczna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 19:15   #169
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Hmmm . Ja mozna powiedziec, jestem na diecie, zadko jadam slodycze, bo mam uczulenie na pszenice i czekolade wiec wiekszosci i tak jesc nie moge. Chipsy jadam zadko, raz na 2 tyg moze. Fastfoodow nie jadam wcale. Cwicze min 4x w tygodniu intensywnie i mam bardzo wyrobione miesnie. A celulit jak byl tak jest. Takze pewnie to zalezy od osoby. Z mojego doswiadczenia mozna go jedynie nieznacznie zmniejszyc
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 08:58   #170
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez Kasixxa Pokaż wiadomość
Hejka Ja też się przyłączam !
Zaczełam ćwiczyć jakiś czas temu,ale niestety nie systematycznie :/ A to brak czasu itd.
Ale teraz trzeba się wziąść do roboty
Mam ten sam problem:P
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 21:00   #171
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

hej moge dolaczyc? ja dzis 1 dzien a6w
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 21:08   #172
beso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 150
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez tweetbosa Pokaż wiadomość
beso smacznej herbki
dziękuję.

dawno się nie odzywałam, ale ćwiczę i dietuję się dalej.
udało mi się już zrzucić dosyć sporo - jak zaczynałam to ważyłam 69kg, teraz jest 63,5kg ale do 56 jeszcze trochę brakuje..

z talii też ubyło, ale jeszcze się nie mierzyłam. za wcześnie.
beso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 22:12   #173
Merlieth
Raczkowanie
 
Avatar Merlieth
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 148
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

A ja się pochorowałam.Prawie nie spałam w nocy...to było takie męczące.Dziś w dodatku przejechałam całą Polskę i zawitałam do domu rodzinnego na święta.

Odnośnie ćwiczeć to a6w zrobiona(to już 19 dzień) plus godzina ćwiczeń w domku(JESTEM Z SIEBIE NAPRAWDĘ DUMNA... zważywszy,że serio kiepsko się czuję to te ćwiczenia były dla mnie niezłym wyczynem)

Na dwa tygodnie mam z głowy moje regularne treningi z powodu przerwy świątecznej.Dlatego będę teraz ćwiczyć na własną rękę.Rano bieganie potem a6w potem jakaś godzina intensywnych ćwiczeń w zaciszu domowym.Mam nadzieję,że nie stracę formy i ,że trener po świętach nie załamie się moją kondycją hehehe
Merlieth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 14:13   #174
Icy-fruit
Rozeznanie
 
Avatar Icy-fruit
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: cato-cato
Wiadomości: 783
GG do Icy-fruit
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

no to i ja sie dołączam od dzis.. narazie ćwiczonka w domu, a od stycznia znow powrót na siłownie
__________________
Learning is a treasure that will follow its owner everywhere..
Icy-fruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 22:04   #175
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

dzisiaj 2 dzien a6w ;-) od stycznia na silownie
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 22:15   #176
Kaska*
Raczkowanie
 
Avatar Kaska*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 63
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Dziewczyny ja juz probowalam wszystkiego. Bieganie codziennie, dieta i nic nie daje!!! Ogolnie jestem szczupla, ale ten brzuch:-( Po jedzeniu to juz wogole wygladam jak bym byla w ciazy. Ostatno juz wogole przestalam cwiczyc, bo mi to nic nie dawalo. Uda, posladki szczuple, a brzuch wystajacy. Naprawde zrobilabym wszystko zeby sie go pozbyc!!!
Kaska* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 22:21   #177
Kaska*
Raczkowanie
 
Avatar Kaska*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 63
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Santos, na cellulit polecam herbatke z pokrzywy. Ja pilam 2 szklanki dziennie( czasem wiecej jak mialam na to czas ) i naprawde dziala!!!
Kaska* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 08:19   #178
tweetbosa
Raczkowanie
 
Avatar tweetbosa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 230
GG do tweetbosa
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

normalnie jest bosko :P

dzis musze nadrobic zaleglosci weekendowe, postanowilam tez ze bede biegac przez swieta
tweetbosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 08:31   #179
tweetbosa
Raczkowanie
 
Avatar tweetbosa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 230
GG do tweetbosa
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

Cytat:
Napisane przez tweetbosa Pokaż wiadomość
no ja mam sobie 18 latek .
a wymairy to :
85-69-94
57kg
166
obecnie
93,5-93(w najgrubszym miejscu)-100
65kg
166



właśnie dostałam szkolu przeszukalam forum i jak porownalam dawne dzeje ze satanem obecnym to mi sie plakac chce. aaale damy rade

Edytowane przez tweetbosa
Czas edycji: 2008-12-22 o 10:33
tweetbosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 09:46   #180
chitty
Rozeznanie
 
Avatar chitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kablem owinięta
Wiadomości: 954
Dot.: Płaski brzuch - walczymy razem :)

to ja się dołączam

mam pyt.: czy jak schudnę z brzucha to piersi też mi zmaleją?
__________________
najgorszy czas w zyciu to czas przeszły niedokonany.

wymianka.

tylko w weekendy.


chitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.