Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-01, 12:32   #151
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez kasika84 Pokaż wiadomość
Używam szamponów i odżywek z biotyną do włosów tłustych. Po odstawieniu pigułek miałam włosy w opłakanym stanie, były matowe i wypadały garściami. Kupiłam fitomed i po 3 miesiącach mam odżywione, piękne i lśniące włosy. Zauważyłam też, że szybciej rosną (odżywka ma wpływać na porost według obietnic producenta) i nie mam takiego problemu z rozczesaniem jak po rossmannowskim babydream . Próbowałam też wersji do włosów zniszczonych i suchych, ale według mnie jest dużo gorszy i włosy po nim są takie sztywne. Po wersji z biotyną są mięciutkie i idealnie odżywione. Z czystym sumieniem mogę polecić No i cena 500ml szamponu to 17zł, odżywki 18zł.
O ten szampon chodzi? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ra-wersja.html
Nie ma SLSow ( ktore mi niszcza wlosy)
EDIT: mam SLS, ale dopiero na 5 miejscu

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-06-01 o 12:36
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 12:37   #152
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dziś zabieram się za kręcenie żelu do mycia
Oczywiście jak będzie czas
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 12:39   #153
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

A a'propos, w ZSK są takie zestawy to samorobnych mydeł. Próbował ktoś?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 12:40   #154
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Te szklane butelki w mazidłach wyglądają bardzo fajnie, tak profesjonalnie, ale ja osobiście wolę zyskowe plastiki, bo łatwiej mi się dozuje, a z tych szklanych jak nie raz poleci ...
wolalabym nie miec za duzo szklanych butelek bo i tak wszystko musze przed mala chowac, i nie chce sprzatac szkla co chwile
mi tez sie chyba najbardziej z ZSK opakowania podobaja. chociaz z BU tez moga byc- uwielbiam ich HA np. jak dla mnie bardzo wygodny.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 12:41   #155
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A a'propos, w ZSK są takie zestawy to samorobnych mydeł. Próbował ktoś?
Długo się zastawiałem, ale odstraszył mnie czas leżakowania mydła
Musi odleżeć 4 tygodnie
Ale znając życie - kiedyś kupie
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 12:57   #156
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Długo się zastawiałem, ale odstraszył mnie czas leżakowania mydła
Musi odleżeć 4 tygodnie
Ale znając życie - kiedyś kupie
no właśnie ja też się noszę od dłuższego czasu z zakupem . Jak zrobisz pierwszy to koniecznie relację zdaj
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 13:14   #157
kasika84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 769
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
O ten szampon chodzi? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ra-wersja.html
Nie ma SLSow ( ktore mi niszcza wlosy)
EDIT: mam SLS, ale dopiero na 5 miejscu

Tak, chodzi o ten szampon. Można kupić u nich na stronie duże opakowania: http://www.fitomed.pl/cgibin/shop?show=s03&sort=id
kasika84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 15:48   #158
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

A ja z szamponow polecam Body Shop, wersja z miodem. Jest calkiem przyzwoity, sklad tez.
Co do blyszczykow, to Rozwielitce zawdzieczam istna manie lip smackersow. Wyslala mi blyszczyk skittlesowy, od tamtego czasu zdazylam juz zakupic sprite, maline i wate cukrowa. Szal! Rozi, musze Ci podziekowac
W ramach biochemii uzywam serum (flavo-c, czasem lemon), hydrolatow zmieszanych z roslinnym tonikiem ze sklepu z oliwami w Blue City, tonikow kwasowych z BU, ostatnio namietnie pielegnacji z EGM. Nie tesknie za aptecznymi kremami, ze starych zapasow zostal mi tylko ukochany differin na stany alarmowe i diacneal. Ostatnio kusi mnie oslawiona Dermalogica, ale szkoda mi forsy.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 15:57   #159
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

bardzo mnie to cieszy praniuszko! zawsze chciałam spróbować tego o smaku piwa imbirowego, jeśli wpadniesz w manię że musisz mieć kolekcję wszystkich (każda szanująca się amerykańska dziewczynka zbiera smackersy ) opisz wrażenie z piwnego

co do pielęgnacji to 1) dzięki Pastereczko za wyczucie "ssania" na wizażu (określenie z watku o guerlain użyte w stosunku do zapotrzebowania na pastelowe meteorytki) i fajny wątek, jak widać bardzo przydatny.
2) jestem totalnie załamana skladami szamponów i żeli pod prysznic które lubiłam i kupowałam. SLSy są wszędzie
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 16:03   #160
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Do mnie dotarło zamówienie z BU z kocanką (no nieźle śmierdzi ) i hydrolatem rozmarynowym do mojego psikacza do włosów (ten za to pachnie cudnie). Niestety nie dostałam próbki olejku kocankowego, ale podejrzewam, że go nie mieli na stanie. Dostałam za to kolejną próbkę olejku kokosowego - czyli kolejny balsamik do ust. Wkrótce następne zamówienie z serami (serumami?) i pudrem bambusowym
Poproszę o oświecenie co to są SLS'y
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 16:07   #161
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Poproszę o oświecenie co to są SLS'y
Dość mocne substancje myjące, bardzo często wysuszające i podrażniające.
Niestety bardzo często spotykane - dobrze się pienią.

Sodium Laureth Sulfate
Sodium Lauryl Sulfate

Cytat:
1. Sodium sodium lauryl sulfate/ sodium laureth sulfate.
Do najbardziej popularnych detergentow, jakie mozemy dostrzec w skladzie wielu zeli, szamponow - naleza dwa - sodium lauryl sulfate i sodium laureth sulfate, pierwszy z nich to laurylo siarczan sodu wykorzystywany chetnie z powodu wlasciwosci pieniacych. Sodium laureth sulfate jest takze czesto stosowany i chociaz nalezy do lagodniejszych detergentow, to niestety jego minusem jest wysuszanie skory. Najlagodniejszym to detergentem, nalezacym do grupy amfoterycznych jest np. cocamidopropyl betaine, jednak tego typu zwiazki slabo sie pienia. Powinno unikac sie tych detergentow, jednakze osoby o tlustej cerze moga je stosowac, dobrze jednak byloby, gdyby sls znajdowalo sie na pozniejszych pozycjach w skladzie. Na koniec: najwazniejsza jest kolejnosc silnego detergentu w skladzie, im jest dalej, tym dla nas bezpieczniej.
Super temat - http://www.laboratoriumurody.pl/foru...kory,t366.html
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 16:18   #162
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dziewczyny, czy ktoras z was moglaby opisac dzialanie ZitZapa egm?? Na stronie duzo informacji nie znalazlam.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 16:22   #163
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dzięki Mosutatsu Idę czytać (i stronę i skłądy na moich produktach ). Kurde wyjdzie na to że szampony sobie kręcić będę
A ten miodowy z TBS też lubię, bardzo przyjemny
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 17:13   #164
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

przygotowalam listę produktów, które znalazłam w swojej lodówce i szufladzie.
Na pierwszy ogień poszły moje zakupy z ZSK
Produkty, jakie wypróbowałam ze sklepu Zrób Sobie Krem
- macerat nagietkowy – mój niekwestionowany lider w kategorii kosmetyków naturalnych. Używam go do zmywania makijażu i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Zmywa makijaż, nawilża, nie zapycha, pozostawia twarz oczyszczoną i miękką, bez podrażnień.
- spirulina- jedna z moich ulubionych maseczek do twarzy. Oczyszcza, wygładza, lekko rozjaśnia, goi. Uwielbiam ją mimo dość specyficznego zapachu i efektu a la Shrek. Czasem wsypuję ją do wanny jako dodatek do kąpieli
- serum oczyszczające – bardzo fajne serum o marcepanowym zapachu (dzięki olejowi śliwkowemu). Wygładza, nawilża, zapobiega wypryskom. Jedno z moich ulubionych (obok serum Lemon z BU). Nie zapycha, dość szybko się wchłania, skuteczne w działaniu.
- olej kokosowy Virgin White organiczny- o wspaniałym kokosowym zapachu. Idealna maseczka do włosów. Podgrzewam go lekko, by się rozpuścił i nakładam na włosy, które owijam w podgrzany ręcznik (mam taki specjalny turban na guziczek ) i albo zostawiam na noc, albo spłukuję po kilku godzinach.
- olej kokosowy rafinowany – tańszy i pozbawiony zapachu, dodaję go do organicznego, żeby go było więcej
- witamina B3- początkowo byłam nią zachwycona, ale po jakimś czasie odkryłam, że jest przyczyną drobnych krostek na twarzy. Po jej odstawieniu cera wróciła do normy.
- kwas hialuronowy – absolutny niezbędnik. Nie widzę różnicy między tym z ZSK a tym z Mazideł albo z BU. Dodatek do serum przed nałożeniem go na twarz, do włosów, do ciała, do maseczek, peelingów.
- olej z orzechów laskowych- nie przypadł mi do gustu, spowodował zapychanie
- liposomy - ekstrakt na rozszerzone i pękające naczynka krwionośne- dodaję do balsamów do ciała, stosowanych głównie na nogi, gdzie mam skłonność do pękających naczynek. Nie widzę żadnych efektów, ale mam nadzieję, że im zapobiega J
- liposomy- ujędrniające – jak wyżej
- macerat z zielonej herbaty – kompletnie obojętny mi produkt. Co prawda szkody nie wyrządził, ale nie znajduję dla niego żadnego zastosowania. Nie widzę po nim żadnych efektów, więc stoi sobie i czeka, aż znajdę na niego pomysł.
- peeling aroniowy- fioletowo- czerwone ziarenka, u mnie lepiej sprawdzają się w peelingach do ciała. W porównaniu z popiołem wulkanicznym to łagodny zdzierak, ja wolę bardziej ekstremalne wrażenia J Często dorzucam do go mother of pearl. Nieco brudzi ręce, ale na szczęście kolor się zmywa
- mocznik – jako nawilżacz, wrzucam do wszystkiego, co popadnie, bo ma działanie nawilżające i podobno przeciwtrądzikowe.
- alantoina – pochodna mocznika- działanie delikatnie złuszczające, nawilżające, przyspieszające gojenie. Mój niezbędnik. Pakuję wszędzie, gdzie się da (maseczki, balsamy, serum, hydrolaty)
- lanolina- paskudztwo, jakich mało- klejąca maź, ale przydaje się w przypadku ekstremalnie wysuszonej skóry dłoni (i nie tylko). Używam sporadycznie, bo nie lubię jej obróbki.
- olej ze słodkich migdałów- jeden z ulubionych olei do ciała. Nawilża, wygładza, zmiękcza. Kupuję litrami, choć wolę ten z NP
- 75% D-Pantenol w roztworze wodnym. Niezbędnik. Do włosów, ciała, twarzy, paznokci. Nawilża, wygładza, regeneruje, łagodzi.
- olejek hydrofilowy z nagietkiem. Niestety, o ile sam macerat nagietkowy uwielbiam, to w połączeniu z SLP zapycha mnie koszmarnie (ale mnie zapychają glikole i gliceryna, więc można było się tego spodziewać). Działanie bardzo fajne, miło się go używa, ale niestety, dla mnie odpada.
- olej z róży organiczny. Jeden z pierwszych olei, jakie zamówiłam. Zdecydowane „nie” dla tego oleju. Dla mnie za ciężki, za tłusty i zdecydowanie zapychający. Zapach dla mnie również odstraszający.
- olej tamanu. Jeden z moich ulubionych olei, choć wolę ten z Mazideł. Hamuje powstawanie wyprysków, wygładza, nawilża, nie zapycha. Zapach koszmarny J
- olej konopny. Dość lekki olej. Fajnie nawilża, szybko się wchłania, choć zapach mógłby być sympatyczniejszy. Używam go wtedy, gdy zależy mi na szybkim nawilżeniu cery i błyskawicznym wchłonięciu się Nie zapycha, wygładza, zmiękcza.
- olej avocado- dość fajny olej, bardzo dobrze nawilża, pozostawia miłą powłoczkę, bardzo wygładza i zmiękcza, ale na twarzy u mnie się nie spisuje, bo zapycha.


Jak coś przegapiłam, to później dopiszę. Jak znajdę chwilę, to uzupełnię moją listę o BU, Mazidła i Naturalne Piękno

Moze komuś się przyda


cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 17:51   #165
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ach, kiedys tamanu nosil na forum biochemii wdzieczna nazwe "maggi"... ja tam lubie ten zapach
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 17:54   #166
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ach, kiedys tamanu nosil na forum biochemii wdzieczna nazwe "maggi"... ja tam lubie ten zapach
właśnie! widziałam, że skądś znam ten zapach
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:09   #167
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ach, kiedys tamanu nosil na forum biochemii wdzieczna nazwe "maggi"... ja tam lubie ten zapach
dla mnie pachnie orzechami włoskimi, wcale nie śmierdzi i uwielbiam jego działanie
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:13   #168
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Kiedys przesadzilam z peelingiem salicylowym, skora schodzila mi platami. Gdyby nie olej tamanu, chyba bym nie przezyla
Zaciekawil mnie tonik z PHA z BU, zamowilam. Kiedys robilam wlasny z receptury ZySKowej ale cos pokrecilam z pH i pozniej sie zrazilam.
Ktos uzywal kremu z lukrecja z BU?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:19   #169
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja również bardzo lubię Mazidła, przesyłka dość szybka i zawsze dostaję próbki o które poproszę, a jak nie proszę o nic to próbki i ta dostaję. Za to BU mnie wkurza, bo już prawie tydzień czekam na wysyłkę trzech produktów + dwóch butelek.

Co do smackersów - mam chyba 6 sztuk. Żadnych rewelacji. Ot słodkie i fajnie pachnące. Zużyję ale więcej nie kupię.

Próbował ktoś orzechów piorących z NP? Zastosowanie dość wszechstronne, również w pielęgnacji włosów, dlatego pytam tutaj. Opis zachęca do spróbowania, ale wolałabym usłyszeć opinię kogoś, kto je stosował/stosuje.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:23   #170
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja również bardzo lubię Mazidła, przesyłka dość szybka i zawsze dostaję próbki o które poproszę, a jak nie proszę o nic to próbki i ta dostaję. Za to BU mnie wkurza, bo już prawie tydzień czekam na wysyłkę trzech produktów + dwóch butelek.

Co do smackersów - mam chyba 6 sztuk. Żadnych rewelacji. Ot słodkie i fajnie pachnące. Zużyję ale więcej nie kupię.

Próbował ktoś orzechów piorących z NP? Zastosowanie dość wszechstronne, również w pielęgnacji włosów, dlatego pytam tutaj. Opis zachęca do spróbowania, ale wolałabym usłyszeć opinię kogoś, kto je stosował/stosuje.
Jam mam orzechy piorące, kupilam z myslą o praniu bielizny i delikatnych rzeczy (mój cenny kaszmirowy sweterek) i bardzo sobie chwalę, mam jeszcze 100 gram na wymianę-zapraszam. Do mycia włosów nie używałam.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:30   #171
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ktos uzywal kremu z lukrecja z BU?
długo sie zastanawialm nad jego zakupem, w koncu nie wzielam bo w wątku o BU same negatywne lub neutralne opinie - ze kompletnie nic nie robi ten krem... wiec nawet zrezygnowalam z próbowania. Ale moze ktos ma inną opinię
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-01 o 18:32
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:48   #172
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

A ja jeszcze zapomniałam napisać, ze po moich dwóch ostatnich zamówieniach w BU (oba razem suma ok. 110 zł) dostałam kupon zniżkowy
ogólnie chyba przyspieszyli realizację zamowień, bo oba były wysłane dzień po zamówieniu i szły również 1 dzień
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:55   #173
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

tak, przyspieszyli, bo na wątku o BU wszysyc narzekali na dlugi czas oczekiwania, a oni mają swoją wtyczkę na wizażu i wiedzieli o tym narzekaniu ogolnie ktos od nich ciagle podczytuje i kontroluje, co piszemy o nich ...

tez mam ciagle niewykorzystany kupon znizkowy, nie robie takich wielkich zamowien zeby mi sie on oplacal
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:55   #174
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Jam mam orzechy piorące, kupilam z myslą o praniu bielizny i delikatnych rzeczy (mój cenny kaszmirowy sweterek) i bardzo sobie chwalę, mam jeszcze 100 gram na wymianę-zapraszam. Do mycia włosów nie używałam.
Właśnie się zastanawiałam jak się spisują przy delikatnych rzeczach. Dzięki za opinię. A używasz je solo czy razem z olejkami zapachowymi? Czy stosowane solo nadają jakikolwiek zapach praniu?

Co do wymianki to niestety nie mam nic czego szukasz, więc jak już brałabym z NP.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja jeszcze zapomniałam napisać, ze po moich dwóch ostatnich zamówieniach w BU (oba razem suma ok. 110 zł) dostałam kupon zniżkowy
ogólnie chyba przyspieszyli realizację zamowień, bo oba były wysłane dzień po zamówieniu i szły również 1 dzień
Dominiko to chyba zależy na kogo trafi, bo tak jak wspomniałam ja czekam już prawie tydzień i wciąż nie mam maila o wysyłce.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:57   #175
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Eeetam ja właśnie wykorzystałam, a zakupy za niecałą stówkę. Mam nadzieję, że jeszcze taki kupon dostanę
chociaż chyba przyznam, że wolałabym próbki. chyba te mineralne firmy mnie przyzwyczaiły

Frantic moze napisz do nich bo to jakaś masakra
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-06-01 o 19:02
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:58   #176
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
a masz ze stanow rozany balsam do ust- chyba najslawniejszy na swiecie rossebud? cudo
Potwierdzam, ze jest cudny . Ja go stosuje nie tylko do ust, ale takze do skórek wokół paznokci i na wszekie podrażnienia. A dzisiaj zamowiłam na BU trzy hydrolaty i nie moge sie doczekac kiedy je dostane
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:59   #177
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dominiko to chyba zależy na kogo trafi, bo tak jak wspomniałam ja czekam już prawie tydzień i wciąż nie mam maila o wysyłce.
wystarczy ze ponarzekasz w wątku, od razu dostaniesz szybciej
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:01   #178
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
tak, przyspieszyli, bo na wątku o BU wszysyc narzekali na dlugi czas oczekiwania, a oni mają swoją wtyczkę na wizażu i wiedzieli o tym narzekaniu ogolnie ktos od nich ciagle podczytuje i kontroluje, co piszemy o nich ...

tez mam ciagle niewykorzystany kupon znizkowy, nie robie takich wielkich zamowien zeby mi sie on oplacal
A jak taki kupon wygląda, wysyłają go w mail-u, czy dołączają do zamówienia?
Ja już sobie kilka razy mówiłam, że przy kolejnym zamówieniu w polu Uwagi, wpiszę, że chcę kartę stałego klienta, ale odkładam zawsze na później

Nie używam już żadnych kosmetyków aptecznych, został mi Biodermy tonik, i bardzo się męczę by użyć go raz na dwa, trzy dni.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:02   #179
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
długo sie zastanawialm nad jego zakupem, w koncu nie wzielam bo w wątku o BU same negatywne lub neutralne opinie - ze kompletnie nic nie robi ten krem... wiec nawet zrezygnowalam z próbowania. Ale moze ktos ma inną opinię
ja ukręciłam go w kwietniu, ale niestety zrobił ze mnie buraka po 1 użyciu, nie dałam mu 2. szansy. Używa go moja mama (naczynkowa) i srednio widzę efekty, ona sama mówi że może trochę ale bez rewelacji.
Użyłam hydrolaru jaśminowego, więc ładnie pachnie
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:05   #180
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A jak taki kupon wygląda, wysyłają go w mail-u, czy dołączają do zamówienia?
Ja już sobie kilka razy mówiłam, że przy kolejnym zamówieniu w polu Uwagi, wpiszę, że chcę kartę stałego klienta, ale odkładam zawsze na później

Nie używam już żadnych kosmetyków aptecznych, został mi Biodermy tonik, i bardzo się męczę by użyć go raz na dwa, trzy dni.
dostajesz w mailu po prostu kod, ktory pozniej wpisujes z przy zamowieniu i masz 5% znizki. Kod ma ograniczona date waznosci, chyba z dwa-trzy miesiace. I znowu nie ma reguly kto dostaje, ja dostalam już po drugim zamowieniu za ok. 100 zł, a wiem ze dziewczyny zamawialy duzo wiecej i nic nie dostaly
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-01 o 19:06
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.