Nadużycia adminów na polskich forach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-20, 16:02   #1
Majka000
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 86

Nadużycia adminów na polskich forach


Hej! Spotkałyście się może z nadużyciem adminów na polskich forach? Chciałabym napisać artykuł na ten temat. Może coś wiecie na ten temat? Szukam czegoś ciekawego

Edytowane przez Majka000
Czas edycji: 2010-02-20 o 16:05
Majka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 16:19   #2
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

o jakich naduzyciach piszesz?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 16:33   #3
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Nie wiem czy to można nazwać nadużyciem ale... kiedyś znalazłam stronę dotyczącą mojej ulubionej gry przypuścy stronę A.Była ona w fazie rozwoju więc przyłączyłam się do ekipy,aby pomóc im w rozwoju strony,wklejałam swoje screny,pisałam artykuły itp.Równocześnie byłam zarejestrowana na 2 innych stronach o tej samej tematyce ( niech będzie B i C ).No i raz ( o czym kompletnie nie wiedziałam,jeden kumpel z tej strony A skopiował tekst ze strony B,i przez to administrator strony B dał bana...wszystkim zarejestrowanym na stronie A :O Uważam,że było to niesprawiedliwe posunięcie,ponieważ to nie ja skopiowałam ten artukuł a chyba nie powinnam odpowiadać za czyny innych,jeszcze będąc niepoinformowaną o nich.

Ps na wszystkich tych 3 stronach były fora,więc myślę że się nadaje
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 16:45   #4
Majka000
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 86
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

O dziękuję Podobno admini usuwają posty, które im nie są wygodne, czy to prawda?
Tu coś znalazłam, ale nie wiem o co chodzi http://patrz.pl/mp3/prawdziwe-oblicz...ow-multi-ts-pl

Edytowane przez Majka000
Czas edycji: 2010-02-20 o 16:47
Majka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 17:21   #5
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Swojego czasu zarejestrowałam się na pewnym dopiero powstałym forum, na początku było nawet sympatycznie, potem zaczęły się problemy. Kasowanie postów z nieprzychylnymi opiniami na temat forum i admina było na porządku dziennym, a osoba je pisząca kończyła z banem. Miałam tą nieprzyjemność stać się obiektem zainteresowania admina, na forumowym czacie próbował umówić się i wyłudzić moje rozbierane zdjęcia, a jak odmówiłam - zostałam wyzwana od k...ew i dzi...ek Kilka osób, które stanęło wtedy w mojej obronie skończyło z banem. Nawet nielogowanie się na tym forum nie pomogło - przez długi czas dostawałam jeszcze maile z pogróżkami i wyzwiskami. Dopiero postraszenie policją pomogło.
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 17:34   #6
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Nie wiem czy to było nadużycie, w każdym razie wydało mi się absurdalne.
Zarejestrowałam się na jednym forum rowerowym i założyłam (oczywiście w odpowiednim dziale) temat z zapytaniem o typ opon, które pasowałyby do mojego roweru. Rzecz jasna podałam model roweru, wielkość kół i przeznaczenie opon, których poszukiwałam. Że się nie znam oczekiwałam sensownej porady.
To był pierwszy post na tamtym forum.
Loguje się później i patrze czy ktoś nie odpisał. A mojego tematu brak. Wreszcie go znalazłam - w koszu
Dlaczego? Bo w tytule nie umieściłam kwadratowego nawiasu ze słówkiem "opony".
Nie uważam, że to był powód do usunięcia mojego tematu. Owszem mogłam dostać jakieś upomnienie, jak jest na innych normalnych forach (np. na komputerowym źle kiedyś wkleiłam loga, bo robiłam to pierwszy raz i nie wiedziałam jakiego kodu użyć, żeby się odpowiednio wyświetlał, to admin to poprawił i napisał, co robić na przyszłość z logami).
Poza tym w regulaminie nie zauważyłam, żeby był punkt mówiący o usuwaniu tematu z powodu głupiego nawiasu, który nie decydował o sednie problemu, który mnie dotyczył.
Uznałam, że to co zrobił admin było zwykła złośliwością i w ten sposób podarowałam sobie szukania pomocy na tamtym forum.
Konto tam dalej jest, niech je usuną albo niech zrobią z nim co chcą. Mnie to już nie interesuje...
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 17:49   #7
myszenka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 566
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Na pewnej stronie,na której się zarejestrowałam(strona i forum dotyczy pewnego clubu)wiadomości dodane przez użytkowników dodawane są dopiero po zaakceptowaniu admina.Wystarczy napisać coś niepochlebnego na temat clubu i wiadomość nie ukaże się nigdy...
myszenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 18:07   #8
imparfait
Raczkowanie
 
Avatar imparfait
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 170
GG do imparfait
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

bylam zarejestrowana na forum, gdzie admin zmienial tresc/usuwal posty, ktore mu nie pasowaly, gdy wyrazaly niepochlebne opinie na temat pracy moderatorw, admina; prywatne wiadomosci byly kontrolowane przez moderatorow, ich tresc usuwana, zmieniana.. kilkadziesiat uzytkowniczek zostalo zbanowanych (w tym ja) poniewaz zalozylysmy wlasne prywatne forum..
imparfait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:34   #9
Majka000
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 86
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Dziękuję wam bardzo. To bardzo ciekawe A możecie podać jakie to były fora?

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to było nadużycie, w każdym razie wydało mi się absurdalne.
Zarejestrowałam się na jednym forum rowerowym i założyłam (oczywiście w odpowiednim dziale) temat z zapytaniem o typ opon, które pasowałyby do mojego roweru. Rzecz jasna podałam model roweru, wielkość kół i przeznaczenie opon, których poszukiwałam. Że się nie znam oczekiwałam sensownej porady.
To był pierwszy post na tamtym forum.
Loguje się później i patrze czy ktoś nie odpisał. A mojego tematu brak. Wreszcie go znalazłam - w koszu
Dlaczego? Bo w tytule nie umieściłam kwadratowego nawiasu ze słówkiem "opony".
Nie uważam, że to był powód do usunięcia mojego tematu. Owszem mogłam dostać jakieś upomnienie, jak jest na innych normalnych forach (np. na komputerowym źle kiedyś wkleiłam loga, bo robiłam to pierwszy raz i nie wiedziałam jakiego kodu użyć, żeby się odpowiednio wyświetlał, to admin to poprawił i napisał, co robić na przyszłość z logami).
Poza tym w regulaminie nie zauważyłam, żeby był punkt mówiący o usuwaniu tematu z powodu głupiego nawiasu, który nie decydował o sednie problemu, który mnie dotyczył.
Uznałam, że to co zrobił admin było zwykła złośliwością i w ten sposób podarowałam sobie szukania pomocy na tamtym forum.
Konto tam dalej jest, niech je usuną albo niech zrobią z nim co chcą. Mnie to już nie interesuje...
A ty nie umieściłaś tylko nawiasu, czy słowa opony?
Majka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 22:31   #10
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

no niestety teraz adminem forum moze byc kazdy gdyż zorganizowanie sobie własnego forum stało sie banalnie proste. Stad "nadużycia".

Ja byłam na forum dot pewnej gry, na którym admin kasował wszelkie posty polemizujące z jego opiniami i wykazujące mu błedy w rozumowaniu i wiedzy dot tej gry. Użytkownicy za takie rzeczy dostawali upomnienia i bany. Obecnie forum już nie istnieje, ludziom się znudzilo
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 09:19   #11
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Cytat:
Napisane przez Majka000 Pokaż wiadomość
Dziękuję wam bardzo. To bardzo ciekawe A możecie podać jakie to były fora?

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------


A ty nie umieściłaś tylko nawiasu, czy słowa opony?
Słowo "opony" było chyba w tytule tematu, który założyłam. Wg admina miałam jeszcze dopisać na początku tematu słowo "opony" w nawiasie kwadratowym. Trochę bez sensu, bo wiadomo było o co biega w temacie...
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 14:02   #12
amonek2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 168
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

na pewnym forum studenckim admin usuwał posty które uważał za opinię studentów nieprzychylną dla niego. Tzn jeśli np były sugestie co do terminu zaliczenia to pozostawały tylko te które były takie jak on chciał (chciał zaliczenie o konkretnej godzinie to usuwał jeśli ktoś się nie zgadzał)... a jeśli ktoś zadawał pytania bo czegoś nie wiedział to również nie raz zostało to wykpione przez niego - admin wielki znawca wszystkiego !
amonek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 14:41   #13
ola_108
Rozeznanie
 
Avatar ola_108
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 660
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Ni wiem czy to zaliczyć jako nadużycie, ale koleś z roku mojego TŻ założył im prywatne forum takie na temat spraw studenckich. Admin chyba za bardzo się wczuł i zablokował swoje wiadomosci prywatne (nikt nie moze do niego pisac), bo go to męczy. Niby nic, a jednak... Chodzi o to, ze na dole tego forum jest czat i nikt kto o cos zapyta admina nie dostaje odpowiedzi, BO TO SĄ INFORMACJE TYLKO DLA ADMINA. I tak np.moj tż zapytał o podział godzin innych grup (ktore wlasnie przez przypadek drukował w szkole chlopak, ktorynadmin), a on mu opowiedział, że nie ma prawa tego udostępniać, bo są to informacje TAJNE i tylko admin moze je miec... Tylko ze to sie nijak ma do faktu, ze jest tym 'szefem' forum .

A teraz druga sytuacja. Nie jestem pewna czy to sie wlicza w nazwe ADMINA, ale tym razem SZKOŁA tża i jej wladze założyły szkolne forum, na ktorym np.umieszczają tematy do kolokwium itp. Ogolnie to jest internetowy system i są tam wsyzstkie dane wszystkich studentow. Do ich wglądu prawo mają wlasnie władze uczelni i starosci. Kolega mojego tża jest starostą i pozapisywał sobie zdjęcia uczniow (szkola zrobila taką baze danych, zdjęcia dodane są zdjęciami z legitymacji i 'normalny' uczeń nie ma do nich wstęu). Potem ten starosta wysylal na gg fotki tych osob i ich obgadywali
ola_108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 15:28   #14
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Mały serwisik prowadzony przez może 2-3 osoby. Admin wypytywał wszystkie rozmawiające ze mną na forum osoby o to, co o mnie wiedzą kim jestem, na jakich stronach bywam, jakie strony/blogi prowadzę. Nie zaglądam już na tę stronę ale "admin" odwiedza mnie na stronach, których adresy (i moje nicki) dostał od jakiejś pepli. Pisze do mnie e-maile raz jako dajmy na to "Kowalski", innym razem jako "Nowak" - zawsze tym samym stylem, zawsze o tym samym. Internetowy stalker?
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 15:50   #15
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Cytat:
Napisane przez Wiwianna Pokaż wiadomość
Internetowy stalker?
Internetowy koszmar jak dla mnie.
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 16:03   #16
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Ja się na przykład dzisiaj spotkałam z usunięciem mojego posta - pewnie dlatego, ze podważał zdanie i obnażał głupotę admina. Nie dość, ze usunął mojego posta to od razu zamknął wątek. No cóż na niektórych forach tylko admin ma racje
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 16:28   #17
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
Ja się na przykład dzisiaj spotkałam z usunięciem mojego posta - pewnie dlatego, ze podważał zdanie i obnażał głupotę admina. Nie dość, ze usunął mojego posta to od razu zamknął wątek. No cóż na niektórych forach tylko admin ma racje
kontrowersyjne
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....




Edytowane przez Ata77
Czas edycji: 2010-02-21 o 19:43
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 18:33   #18
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
Internetowy koszmar jak dla mnie.
Bo stalkerzy są natury koszmarni Wcześniej do głowy by mi nie przyszło że moderator może dopuścić się podobnych nadużyć!
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 19:40   #19
imparfait
Raczkowanie
 
Avatar imparfait
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 170
GG do imparfait
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Cytat:
Napisane przez Majka000 Pokaż wiadomość
Dziękuję wam bardzo. To bardzo ciekawe A możecie podać jakie to były fora?
www.forum.e-mama.pl
imparfait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 23:32   #20
ChatNoir86
Raczkowanie
 
Avatar ChatNoir86
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Białystok/okolice
Wiadomości: 247
GG do ChatNoir86
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Może nie nadużycie, ale na pewno nie miła sytuacja na pewnym elektronicznym forum: rozbebrałam telefon wg ichniego przepisu, żeby go naprawić wg ichniej instrukcji ale okazało się że po złożeniu nie działał jak trzeba.
Ładnie opisałam sytuację, poprosiłam o jakieś wskazówki - bach! - temat znalazł się w koszu. Dlatego, że użyłam w tytule tematu sformułowania "problem z xxx - [...]". Zawarłam w tytule to, czego ów problem dotyczył, ale łatwiej było wywalić mój temat niż bawić się w zmianę tytułu. Odpowiedzi oczywiście nie dostałam, jedynie ostrzeżenie. Poczułam się jak kosmita
Telefon dalej mam niesprawny. Nie wchodzę już na to forum
__________________
ChatNoir86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 23:34   #21
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

imparfait jak to treść prywatnych wiadomości zmieniania? zreszta macie teraz prywatne forum, czy admin czy modzi maja wgląd do pw? raczej nie... watpie czy to jest technicznie mozliwe...

nie cierpie jak ktos bujdy opowiada...
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 07:22   #22
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
kontrowersyjne
Miało być o nadużyciach - to jest - a czy kontrowersyjne czy nie, to już inna bajka

Uważam jedynie za bezczelne zamykanie komuś wątku-ogłoszenia sprzedaży, jak ktoś prosi o zdjęcie papierka, przez który to cena głównego towaru się ukształtowała. Sprzedający nie widział problemu - bo w końcu sprzedawał towar razem z tym durnym świstkiem (przez który cena była taka a nie inna), admin tak - uznając, że jakaś ciekawska jestem Wątek zamknięty.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:27   #23
imparfait
Raczkowanie
 
Avatar imparfait
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 170
GG do imparfait
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

asia27100 nie musisz mi wierzyc, pisze tylko to co zaobserwowalysmy z kolezankami na tamtym forum kumpela, ktora chciala zalozyc nowe forum wyslala pw do innj dziewczyny z zamiarem powiadomienia jej o tym, nie umiescila w wiadomosci zadnego linka itp, tylko zdanie "odezwij sie do mnie na gg", pozniej okazalo sie, ze ta dziewczyna nie otrzymala wiadomosci, jak wysylalysmy pw z linkiem tgo forum to wiadomosci nie docieraly tylko przychodzily do nas z linkiem "Regulamin forum".. tam bylo bardzo duzo dziwnych akcji zwiazanych z pw, nagle moderatorowie dowiadywali sie o prywatnych sprawach uzytkowniczek, ktore pisaly o nich tylko w pw... bardzo duzo kobiet wynioslo sie stamtad po aferach zwiazanych z pw, wiele uzytkowniczek zostalo zbanowanych.. ogolnie mam niesmak po uzytkowaniu na tamtym forum.
imparfait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 21:06   #24
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Cytat:
jak wysylalysmy pw z linkiem tgo forum to wiadomosci nie docieraly tylko przychodzily do nas z linkiem "Regulamin forum"
bo jest tam specjalny system, ktory wylapuje niedozwolone linki ( i przekierowuje do regulaminu, stad ten napis)

Cytat:
moderatorowie dowiadywali sie o prywatnych sprawach uzytkowniczek, ktore pisaly o nich tylko w pw...
niemozliwe technicznie to jest. chodzby staneli na glowie ...

na e-mamie owszem, bylo troche afer, ale wiekszosc wynikala glownie z niedogadania sie czy niedoczytania...
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 15:32   #25
imparfait
Raczkowanie
 
Avatar imparfait
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 170
GG do imparfait
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
bo jest tam specjalny system, ktory wylapuje niedozwolone linki ( i przekierowuje do regulaminu, stad ten napis)

niemozliwe technicznie to jest. chodzby staneli na glowie ...

na e-mamie owszem, bylo troche afer, ale wiekszosc wynikala glownie z niedogadania sie czy niedoczytania...
a widzisz, to nie wiedzialam, ze istnieje taki system..
ale o tym wylapywaniu pw bylo dziesiatki watkow, dziewczyny byly bardzo zaaferowane i w sumie wierze im bo duzo dowodow wtedy padlo..

asia27100 czy my sie przypadkiem nie znamy z e-mamy? nie mialas/masz nicku zza tam?
imparfait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 15:53   #26
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

Z tego co widze, to "naduzycia" sa dosyc niejasno sformulowane i duzo przypadkow, opisanych jako naduzycia, takowymi nie sa... owszem, wywoluja podniesienie brwi itd., ale: na jakims prywatnym forum, to troche tak wolnosc Tomku w swoim domku, czyz nie? Nie mowie, ze to jest w porzadku, ale jesli ktos na swoim prywatnym forum kasuje opinie, ktore mu sie nie podobaja, to choc czegos takiego nie popieram, ciezko to nazwac naduzyciem...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 16:21   #27
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

ewa? : cojest: hahahahaha świat jest maly
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 16:48   #28
imparfait
Raczkowanie
 
Avatar imparfait
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 170
GG do imparfait
Dot.: Nadużycia adminów na polskich forach

hahah, ale jaja
to jeszcze sie tu nie spotkalysmy
won na niezalezne babo posty pisac, a nie na wizazu siedziec
imparfait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.