Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-22, 07:12   #1381
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

MagJu, Rzyrafko - dzięki za info o bransoletkach, w sobotę wybiorę się na miast i wejdę do Re.
Ja bransoletki lubię ale latem, kiedy noszę krótkie rękawki.
A takie kolorowe to bardzo mi się podobały bo można je nosić osobno albo lączniue na różne sposoby

Co do kremu Vichy Antiox to ja też go polubiłam. Pod makijaż dobry i jakoś tak wygładzał mi skórę, ładna po nim była, taka zdrowa

Ja muszę wykończyć zapasy włosowe w maju.
Mam jeszcze szampon Herbala zielony i jakiś Fructis bez silikonów.
Maski mam dwie do skończenia.
Na lato muszę kupić coś lekkiego. Ostatnio mi się włosy przetłuszczają i muszę myć częściej.
Kuszą mnie malinowe herbale na all

A z pogodą brak słów - zimnica straszna, wczoraj na tym rowerze tak wymarzłam że boję się żeby coś z tego nie było
W weekend muszę wymyć i naoliwić ten mój rower, mam nadzieję że będzie cieplej.

Emuś owsiankowe gotowce to są takie owsianki w saszetkach które się zalewa wrzątkiem i są takie hm.... błyskawiczne. Mi nie smakują, są za słodkie.
__________________
I'm woman in love !!!!

Edytowane przez Vibeska
Czas edycji: 2010-04-22 o 07:13
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 08:17   #1382
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

rzyrafko ode mnie spóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego naj i spełnienia marzeń

Mnie bardzo dobrze idzie zużywanie zapasów. Praktycznie nic nie kupuję Jedynie mam wielką ochotę na fluid Aqualia Antiox - miałam próbkę i wydawał mi się bardzo fajny, oczywiście nałożony na jakieś serum. Ja już nie funkcjonuję bez serum

bossy wzięłam z Ciebie przykład i dziś kolejny dzień zjadłam rano owsiankę. Ćwiczyć jeszcze nie zaczęłam, na razie wracam piechotą z pracy do domu - to około godzinny spacer szybkim tempem - i jeżeli potem gdzieś się wybieram to też staram się korzystać tylko z własnych nóg
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 09:23   #1383
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Gratuluję Wam zużyć
W kwietniu powinnam zużyć jeszcze kilka kosmetyków I czeka mnie fotografowanie całego zbioru

Czekam na kuriera z etorebką Wzięłam szarą Anę

I czekam też na drugiego kuriera - z zegarkiem na komunię chrześnicy. Kupiłam jej sportowy BabyG ("tradycyjne" komunijne, z białym paskiem itp odpadają ... ten co kupiłam, przynajmniej posłuży jej kilka lat i bez obciachu będzie mogła w nim chodzić )


Co do Herbali: mam zielony (szampon + odżywka) i mam wrażenie, że bardzo wypadają mi po nich włosy (tak samo jak po Timotei)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-04-22 o 09:24
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 10:48   #1384
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Ja dziś zużyłam aloesowy żel po opalaniu Avon Bronze na nogi i zaraz poleci Effaclar K.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Gratuluję Wam zużyć
W kwietniu powinnam zużyć jeszcze kilka kosmetyków I czeka mnie fotografowanie całego zbioru

Czekam na kuriera z etorebką Wzięłam szarą Anę

I czekam też na drugiego kuriera - z zegarkiem na komunię chrześnicy. Kupiłam jej sportowy BabyG ("tradycyjne" komunijne, z białym paskiem itp odpadają ... ten co kupiłam, przynajmniej posłuży jej kilka lat i bez obciachu będzie mogła w nim chodzić )

Co do Herbali: mam zielony (szampon + odżywka) i mam wrażenie, że bardzo wypadają mi po nich włosy (tak samo jak po Timotei)
Czekam z niecierpliwością na Twoje foty całościowe!
co do herbali to ja mam pomarańczowy i jest świetny!Nie zauważylam jakiegos większego wypadania włosów.W ogóle to mam połowę tego herbala 400ml i tylko jeden szampon Elseeve L'Oreal, czerwony, który dostałam w Naturze!
Ja czekam na Etiaxil z All, coś nic nie piszą czy wysłany czy nie
Fajny prezent. Mnie będzie czekało to w przyszłym roku- mam komunię chrześnicy. Poza tym wesele mojego brata, brata TŻta i brata ciotecznego TŻta na razie tyle.
I jeszcze dostaliśmy zaproszenie na wesele do TZta kolegi na czerwca tego roku. potem nasze i w październiku siostry ciotecznej TŻta. Straszny wysyp wesel u nas.
Ten kolega chociaż napisał mnie na zaproszeniu. Bo ostatnio dostawaliśmy takie od naszych wspólnych dobrych znajomych, na których ja bylam napisana jako osoba towarzysząca za 3 miesiące nasz ślub a ludzie tak piszą jakby się miała mojemu TŻtowi partnerka zmienić co innego jak nas słabo by znali i nie wiedzieli jak się nazywam...

U mnie pada, nawet mi się nie chce wychodzić...
Co do zakupów to przyszedł z wczesniejszych braków pędzelek z gąbeczką Avonu- szeroki sztywny języczek, super jakość, porównywalna do Inglota, więc zostawiłam sobie bo klientka już nie chciała, a ja i tak miałam go zamawiać.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 11:53   #1385
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dzien dobry
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Mnie będzie czekało to w przyszłym roku- mam komunię chrześnicy. Poza tym wesele mojego brata, brata TŻta i brata ciotecznego TŻta na razie tyle.
I jeszcze dostaliśmy zaproszenie na wesele do TZta kolegi na czerwca tego roku. potem nasze i w październiku siostry ciotecznej TŻta. Straszny wysyp wesel u nas.
Ten kolega chociaż napisał mnie na zaproszeniu. Bo ostatnio dostawaliśmy takie od naszych wspólnych dobrych znajomych, na których ja bylam napisana jako osoba towarzysząca za 3 miesiące nasz ślub a ludzie tak piszą jakby się miała mojemu TŻtowi partnerka zmienić co innego jak nas słabo by znali i nie wiedzieli jak się nazywam...
My z małżem zostaliśmy obdarowani trzema chrześniakami z jednego rocznika, jak przyjdzie do roku komunijnego czy osiemnastkowego to chyba z torbami pójdziemy
Faktycznie nieładnie tak nie napisać nazwiska narzeczonej szczególnie jeśli Was oboje dobrze znają
U nas wysyp wesel minął w tamtym roku, teraz czas brzuszków i pieluszek u wszystkich

Do zakupów w s dostałam m.in. próbkę maski do twarzy z Rivage. Pierwszy raz widziałam tę firmę, ale maska jest super, zostawia tak gładką skórę, że byłam w szoku. Muszę zerknąć ile to cudo w ogóle kosztuję, coś się boje, że może być dużo..

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Hosenko możesz podrzucić linka do swojej torebki? ja tam widzę same mizensy
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 12:00   #1386
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Dzien dobry
My z małżem zostaliśmy obdarowani trzema chrześniakami z jednego rocznika, jak przyjdzie do roku komunijnego czy osiemnastkowego to chyba z torbami pójdziemy
Faktycznie nieładnie tak nie napisać nazwiska narzeczonej szczególnie jeśli Was oboje dobrze znają
U nas wysyp wesel minął w tamtym roku, teraz czas brzuszków i pieluszek u wszystkich
My też już mamy łącznie trójkę- ja mam dziewczynkę lat 8, TŻ dziewczynkę 2 l. i chłopczyka 12l. i się zapowiada że będzie miał jeszcze jednego chłopczyka...
To fajnie, że wysyp brzuszków, u nas w rodzinie coś mało dzieci jest, wszystko już powyrastało.
Wiecie, trochę mnie denerwuje ten przymus teraz kupowania chrześnikom kosmicznie drogich prezentów na komunię, albo inne uroczystości... na komunię to 1000 niewyjęte... a co dopiero na wesele, osiemnastkę... ja tam nie liczę, że mi chrześni dadzą jakąś grubą kasę na wesele, szczególnie jeśli ktoś ma własne rodziny, własne dzieci, to normalne że woli coś kupić im. I teraz takie imprezy są problemem, tym bardziej jak się zbierze ich kilka w roku...
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 12:05   #1387
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Tru: bo torebki są firmy Mizensa
http://etorebka.pl/s03.php?f=0203
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 14:36   #1388
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

A mi ten pomarańczowy Herbal bardzo nie pasuje. Oblepia mi strasznie włosy i są jakieś takie matowe po nim, ble. Kupiłam Fitomed, bo nie mogłam już na te smętne strąki patrzeć. I wymyśliłam, że tym Herbalem umyję płytki na balkonie.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 15:48   #1389
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A mi ten pomarańczowy Herbal bardzo nie pasuje. Oblepia mi strasznie włosy i są jakieś takie matowe po nim, ble. Kupiłam Fitomed, bo nie mogłam już na te smętne strąki patrzeć. I wymyśliłam, że tym Herbalem umyję płytki na balkonie.
nieźle
Mi się jakoś zaczęły przetłuszczać włosy mocno, nie znacie szamponu które mogłyby temu nieco zapobiec ? I jakieś lekkie odżywki ?
Z kolei końce mam suche strasznie
Nie wiem jak sobie z tym poradzić
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 16:06   #1390
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
nieźle
Mi się jakoś zaczęły przetłuszczać włosy mocno, nie znacie szamponu które mogłyby temu nieco zapobiec ? I jakieś lekkie odżywki ?
Z kolei końce mam suche strasznie
Nie wiem jak sobie z tym poradzić
Fitomed ja stosuję od lutego (do włosów tłustych, ale podobno do suchych też jest dobry) i jestem bardzo zadowolona normalizuje skórę głowy, włosy dłużej są świeże
lekka odżywka to np. Matrix Amplify
mi dużo szybciej włosy się przetłuszczają, gdy suszę je suszarką, może u Ciebie to też jest przyczyną?

mnie za to kuszą ekologiczne cuda L'Oreala do włosów
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2010-04-22 o 16:08
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 16:07   #1391
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A mi ten pomarańczowy Herbal bardzo nie pasuje. Oblepia mi strasznie włosy i są jakieś takie matowe po nim, ble. Kupiłam Fitomed, bo nie mogłam już na te smętne strąki patrzeć. I wymyśliłam, że tym Herbalem umyję płytki na balkonie.
Bluźnisz kobieto!


Vibesko mam taki sam problem jak Ty: przy głowie włosy się przetłuszczają a końcówki suche. Ale chyba już taki ich urok, bo nie mogę nic na to poradzić
Zauważyłam, że lekka poprawa jest, gdy umyję je wieczorem mocno oczyszczającym szamponem a końcówki po wysuszeniu spryskam sprayem L`Biotici albo Gliss kur. Dobrze też moim włosom robią oleje, ale nakładam je tylko na końce.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 16:13   #1392
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

No to nuszę poszukać tego Fitomedu.
I maski będę nakładać tylko raz w tygodniu bo myję 3 razy na tydzień, w pozostałe dnie tylko odżywka w sprayu.
Może to im pomoże.
Nie przetłuszczały mi się tak nigdy a ja tak tego nie znoszę
Mam świra na punkcie czystych włosów, żle się czuję jak są takie ciężkie.
No i suszarką suszę, nie ukrywam, ale zawsze to robiłam, w moim wypadku wysuszenie włsów bez suszary = wielka szopa na głowie
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 16:50   #1393
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
nieźle
Mi się jakoś zaczęły przetłuszczać włosy mocno, nie znacie szamponu które mogłyby temu nieco zapobiec ? I jakieś lekkie odżywki ?
Z kolei końce mam suche strasznie
Nie wiem jak sobie z tym poradzić
Spróbuj czegoś bez silikonów, ziołowego, delikatnego. Bardzo fajny jest Fitomed albo Ziaja 'mięta'.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Fitomed ja stosuję od lutego (do włosów tłustych, ale podobno do suchych też jest dobry) i jestem bardzo zadowolona normalizuje skórę głowy, włosy dłużej są świeże
lekka odżywka to np. Matrix Amplify
mi dużo szybciej włosy się przetłuszczają, gdy suszę je suszarką, może u Ciebie to też jest przyczyną?

mnie za to kuszą ekologiczne cuda L'Oreala do włosów
Podpisuję się pod tym.
Ja mam właśnie ten do suchych, mimo że tak naprawdę włosy mam raczej przetłuszczające się, ale mam wrażenie, że on mniej wysusza końce a i tak ładnie normalizuje skórę głowy. Używałam go baaardzo długo bez przerwy i byłam zadowolona, ale te kolorowe opakowania Herbali tak ładnie wyglądają na półce.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Bluźnisz kobieto!

Wyrzucić szkoda, bo zostało mi trochę mniej niż połowa opakowania, a zużyć nie dam rady.


Chyba naprawdę dobrze mi idzie leczenie z kosmetyków. Jednak zrezygnowałam z zakupu różu Chanel, bo w weekend jest promocja w bardzo fajnym sklepie z wyposażeniem wnętrz i mam tam upatrzonych kilka rzeczy.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 16:56   #1394
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

A ja właśnie dumam co by tu kupić w Sephorze w promocji. Mam zamiar w końcu skorzystać, bo mam jeszcze bon z urodzin z zeszłego roku i mogłabym sobie pozwolić na coś fajnego niedrogo, ale mania kosmetyczna chyba na dobre mnie opuściła ostatnio i nie wiem, co mogłabym chcieć z tego przybytku rozpusty.

Potrzebuję co prawda tusz do rzęs, ale już się zdecydowałam na dwustronnego L'oreala z serum i jutro go chyba kupię.

Może jakieś perfumy bym sobie wybrała.

Szkoda mi trochę pieniędzy na kosmetyki, bo potrzebuję buty trekkingowe, plecak i kurtkę. I TŻowi pieniądze za kijki muszę oddać.


Mam mega zastój z pracą magisterską. Nie mogę się zmusić do pracy, a powinnam w poniedziałek oddać kolejny fragment. Nie wiem co robić.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać

Edytowane przez iceflower
Czas edycji: 2010-04-22 o 16:59
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 17:22   #1395
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja jutro chcę iść na zakupy po pracy. Też muszę kupić tusz do rzęs. I żel pod prysznic.
Myślę też czy na jakiś lakier do paznokci się nie skusić, ale najpierw muszę przejrzeć te które mam czy przypadkiem nie pozasychały albo nie zrobiły się glutowate
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 17:40   #1396
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A ja właśnie dumam co by tu kupić w Sephorze w promocji. Mam zamiar w końcu skorzystać, bo mam jeszcze bon z urodzin z zeszłego roku i mogłabym sobie pozwolić na coś fajnego niedrogo, ale mania kosmetyczna chyba na dobre mnie opuściła ostatnio i nie wiem, co mogłabym chcieć z tego przybytku rozpusty.

Potrzebuję co prawda tusz do rzęs, ale już się zdecydowałam na dwustronnego L'oreala z serum i jutro go chyba kupię.

Może jakieś perfumy bym sobie wybrała.

Szkoda mi trochę pieniędzy na kosmetyki, bo potrzebuję buty trekkingowe, plecak i kurtkę. I TŻowi pieniądze za kijki muszę oddać.
Coś ostatnio duch NK ucichł. Nikt nie pilnuje porządku, żeby każda przynajmniej czasami zgrzeszyła kosmetycznie. No, ale skoro nawet Hosenka i luskap na odwyku.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 17:48   #1397
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Coś ostatnio duch NK ucichł. Nikt nie pilnuje porządku, żeby każda przynajmniej czasami zgrzeszyła kosmetycznie. No, ale skoro nawet Hosenka i luskap na odwyku.


"Nawet"
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 17:51   #1398
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


"Nawet"
wiedziałam, że Cię tym wywołam.

"nawet" to był taki mały żarcik
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 18:06   #1399
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
wiedziałam, że Cię tym wywołam.

"nawet" to był taki mały żarcik
Y-H-Y

__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 18:16   #1400
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Coś ostatnio duch NK ucichł. Nikt nie pilnuje porządku, żeby każda przynajmniej czasami zgrzeszyła kosmetycznie. No, ale skoro nawet Hosenka i luskap na odwyku.
No tak. Opuściłyśmy się wszystkie, nawet największe maniaczki.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 18:23   #1401
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ej
Powinnyście być dumne a nie jechać taką szyderą
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 18:41   #1402
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

No jesteśmy, jesteśmy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 18:57   #1403
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cześć Dziewczyny.
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Wróciłam do domu i wzięłam się za gruntowne porządki, padam
Też mam w planach gruntowne porządki, planuję zacząć jutro. A muszę uprzątnąć i posegregować dosłownie wszystko.
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Balea już do mnie leci
Także myslę że jutro będzie paczucha, Fuksja szykuj się
Cuuudnie.
Opowiadałam wczoraj TŻowi ile tego pozamawiałam, a on tylko wywalił oczy i stwierdził, że najważniejsze to żeby ładnie pachniało.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Słuchajcie leciał u mnie dziś deszcz ze śniegiem! Normalnie kwiecień-plecień na całego.
A u nas rano lodowato, a teraz całkiem przyjemnie.

Padam po tym tygodniu, poważnie.
Dziś odstresowałam się trochę - pobiegałam, zrobiłam 5km a potem 1.5h fitnessu i czuję, że cały stres opadł, a miałam go w tym tygodniu sporo.
Wieczorem się zrelaksuję i zrobię sobie spa.

Przy okazji pochwalę się zużyciami:
- balsam ujędrniająco-antycellulitowy Soraya 400ml
- żel do mycia twarzy Synergen
- peeling Synergen
- błyszczyk do ust Essence

Wymieszałam resztkę kompaktu Clinique z sypkim puderm MySecret i sobie zużywam. Szybko pójdzie.
Do tego poleci chyba jeszcze MF FLE - aż się dziwię, to chyba niemożliwe żebym tak szybko go zużyła? Ale daje taaaaki naturalny efekt.. A wcześniej tak nie było.

Oglądałam dziś w Naturze nową limitowankę Essence i nic mi się nie podoba, no może jeden błyszczyk. Ale róż taki mega żarówiasty jest, wyglądałabym w nim jak świnka.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 19:01   #1404
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

fuksja, te błyszczyki są transparentne, ja mam ten fioletowy i..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 19:03   #1405
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
fuksja, te błyszczyki są transparentne, ja mam ten fioletowy i..
Pomyślę jeszcze, bo ostatnio jakoś nie lubię używać błyszczyków. Zdecydowanie bardziej wolę pomadki.
Z tych 3 kolorów w CaH podobał mi się jedynie ten lekko brzoskwiniowy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 19:11   #1406
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Efekt wszystkich trzech i tak jest prawie taki sam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 19:30   #1407
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Efekt wszystkich trzech i tak jest prawie taki sam.
Ale wizualnie (w opakowaniu) podoba mi się jedynie brzoskwiniowy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 20:41   #1408
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
No to gratuluję wykończonych dziadów!
A dziękuję, dziękuję To założenie ilości sztuk bardziej mnie mobilizuje
Współczuję zguby Mam nadzieję, że się jednak znajdzie.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
I ja, jak dorwiesz Falsies. Dziś go oglądałam i zastanawiałam się jak się nim maluje, znaczy którą stroną Czy tą górną, co jest praktycznie płaska, czy jednak bokami Niby jest rysunek z instrukcją, ale też go do końca nie rozumiem
To do tego tuszu jest jakaś instrukcja? Hmm a ja tak "po chłopsku" do niego podeszłam
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 20:54   #1409
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
MagJa, a co to są owsiankowe gotowce?
Widzę, że Vibeska już Ci wytłumaczyła mniej więcej. Ja jeszcze dodam, że zwykle leżą obok płatków śniadaniowych, często-gęsto razem z Fitellami w saszetkach.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
MagJu, Rzyrafko - dzięki za info o bransoletkach, w sobotę wybiorę się na miast i wejdę do Re.
Ja bransoletki lubię ale latem, kiedy noszę krótkie rękawki.
A takie kolorowe to bardzo mi się podobały bo można je nosić osobno albo lączniue na różne sposoby
Też z tego względu mi się podobają. Jest ich kilka, można nosić 1-2-3-4.. ile dusza zapragnie. A najlepiej kupić 2 komplety z różnych kolorów i sobie mieszać do woli Oj, coraz większą mam na nie chrapkę...


Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Co do kremu Vichy Antiox to ja też go polubiłam. Pod makijaż dobry i jakoś tak wygładzał mi skórę, ładna po nim była, taka zdrowa
No dokładnie. I nawet bym go kupiła, gdyby nie fakt, że w zapasie czeka jeszcze krem z tej serii i nowy krem YR, też taki dla zmęczonej cery. Nie pamiętam nazwy, ale taki w zielonym kanciastym słoiczku.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Kuszą mnie malinowe herbale na all
Musiałaś o tym wspomnieć Przez Ciebie wlazłam tam zobaczyć czy nie ma serii do kręciołków i niby szamponu i odżywki nie znalazłam, ale wypatrzyłam piankę i żel do loków i zaraz wysmaruję maila z pytaniem o resztę serii. Mam ochotę na wszystko

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
A z pogodą brak słów - zimnica straszna, wczoraj na tym rowerze tak wymarzłam że boję się żeby coś z tego nie było
W weekend muszę wymyć i naoliwić ten mój rower, mam nadzieję że będzie cieplej.
Ano zimno, gdzie ta wiosna. Co wieczór jak wracam z zabiegów widzę jak mi para idzie z nosa czy ust, zimno jak cholera. Też chcę trochę popedałować na rowerku i na razie wcale się na to nie zapowiada. A wczoraj się nakręciłam oglądając te liczniki i przednie światła na Allegro
A Ty sobie lepiej coś łyknij zapobiegawczo, żeby Cię faktycznie coś nie wzięło.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Emuś owsiankowe gotowce to są takie owsianki w saszetkach które się zalewa wrzątkiem i są takie hm.... błyskawiczne. Mi nie smakują, są za słodkie.
Mi smakują te z Kupca i emco, bo nie są aż tak słodkie. Chyba, że emco z czekoladą, od tej mnie dziś wykręcało trochę. Ale jabłkowo-cynamonowa jest pyszna. A z Kupca the best jest gruszkowa

A tak w ogóle to te płatki, co kupiłam to są pszenne, a nie jęczmienne. Te, co miały być owsiane

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Zauważyłam, że lekka poprawa jest, gdy umyję je wieczorem mocno oczyszczającym szamponem a końcówki po wysuszeniu spryskam sprayem L`Biotici albo Gliss kur.
A mi spray L'Biotici kompletnie nie służy, mam wrażenie, że jeszcze bardziej wysusza. Pewnie przez silikony, moje włosy od jakiegoś czasu nie lubią ich nadmiaru
Za to maseczki są super

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Chyba naprawdę dobrze mi idzie leczenie z kosmetyków. Jednak zrezygnowałam z zakupu różu Chanel, bo w weekend jest promocja w bardzo fajnym sklepie z wyposażeniem wnętrz i mam tam upatrzonych kilka rzeczy.
No, no, no, ten remont i urządzanie mieszkania ma na Ciebie naprawdę zbawienny wpływ Tak trzymać

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Potrzebuję co prawda tusz do rzęs, ale już się zdecydowałam na dwustronnego L'oreala z serum i jutro go chyba kupię.
Oo, to proszę o relację, bo i mnie on ciekawi od samego początku, ale jakoś odwagi brak, żeby kupić. Za to dotarł już mój Telescopic i jutro będą pierwsze testy. Znaczy pierwsze to w sumie będą za chwilę, żeby wstępnie obadać, jak się tą szczoteczką maluję, ale jutro pierwsze takie miarodajne, bo dziś malnę po tym tuszu, który już mam na rzęsach.


*******************
Nie mam dziś siły, jakaś taka wypluta jestem. W pracy ziewałam na non stopie i już nie wiedziałam co ze sobą zrobić, żeby nie zasnąć przy biurku. Po zabiegach ledwie do domu wróciłam tak jakoś mi się dziwnie słabo zrobiło, że biegiem jadłam kanapkę. Chyba jednak za mało dziś zjadłam, a na pewno za rzadko. Z tego wszystkiego zjadłam chyba połowę dżemu Ale taki pyszny był, rabarbarowy z Tenczynka. Chyba jutro dokupię kolejny, tak mi posmakował. W dodatku jest naprawdę mało słodki

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
To do tego tuszu jest jakaś instrukcja? Hmm a ja tak "po chłopsku" do niego podeszłam
Taki rysuneczek na opakowaniu
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:03   #1410
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

MagJu wybacz, ja tam wcale nie wodze na pokuszenie to Twoja babska ciekawość cię zawiodła aż na all
Było się powstrzymać
Mało masz szampon,ow i maseczke
No !

A ja padam po 15 km rowerowania, idę się wymyć i wysmarować kokosową baleą
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.