INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 18:16   #781
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Nikkuś 2 tyg temu wrzucalam na nasz watek - nastepne na koniec 2 miesiaca
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:45   #782
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Mini82 Pokaż wiadomość
Nikkuś 2 tyg temu wrzucalam na nasz watek - nastepne na koniec 2 miesiaca
myślałam, że pochwalisz się po miesiącu
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:26   #783
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

ogladnelam sobie dzisiaj co mnie czeka na max interv plyo
łojej łojej - to jest do wykonania dla zwyklego smiertelnika?
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 14:40   #784
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

haha Mini ja tes ostatnio podejrzalam:P Zalamalo mnie troche haha, no ale coz jestesmy tak daleko to zadne plyo nas nie rozwali Za jednym razem nie moge się doczekać miesiąca 2 drugiego jak i się go boję. A najbardziej pierwszego fit testu - tak strasznie bym chciała poprawić wyniki... ciekawe czy to sie uda mimo tej tygodniowej przerwy przez kolanko.

U mnie dzis zaliczony dzień 30. Dodałam do Cardio Core & Balance Tummy tuck z Brazil Butt Lift.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 14:44   #785
Centkowana
Raczkowanie
 
Avatar Centkowana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 105
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Czesc dziewczyny.
No widze, ze pracujecie wytrwale. Ja jestem po P90X, 180 dni. Poszlo niezle. Wczoraj w sumie widzialam w Tv reklame insanity, wiec wlazlam na beachbody i pokukalam. Sciagnelam to, zeby sprawdzic co ten program ma do zaoferowania i podoba mi sie. Jestem po drugim dniu cwiczen. Co prawda mialam miesiac przerwy po P90x i myslalam, ze z forma bedzie gorzej. Nie liczylam fit testu, zupelnie o tym zapomnialam, ale dzisiaj po plyometrics bylo niezle wiec chyba jeszcze jestem w formie. Dolaczam do Was. Zobaczymy jak mnie to wyjdzie. Pozdrawiam.

PS. A co do wyrzezbienia ciala. To z tego co pamietam Tony Horton dosc dokladnie zaznaczyl, ze musicie sie trzymac scisle diety w Nutrition Guide zalaczonej do programu. W insanity tez jest, ale nie tak restrykcyjna jak w P90X. Poza tym, tam spalanie kalorii jest do 1000 wiec wypadaloby jesc przy takim wysilku. Tak sobie mysle, ze nawet jak obejdziemy ten plan zywienia, to trzymajac diete 1200+1000 na cwiczenia, spokojnie zaczniemy chudnac. Pozniej wstawie obliczenia wg Tonego ile potrzeba indywidualnie kalorii dla kazdego czlowieka. I mozna sie tego trzymac pi razy oko, bez zbytniej przesady. Kazdy musi wyczuc siebie.

Edytowane przez Centkowana
Czas edycji: 2010-06-15 o 14:56
Centkowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 15:38   #786
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Centkowana Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.
No widze, ze pracujecie wytrwale. Ja jestem po P90X, 180 dni. Poszlo niezle. Wczoraj w sumie widzialam w Tv reklame insanity, wiec wlazlam na beachbody i pokukalam. Sciagnelam to, zeby sprawdzic co ten program ma do zaoferowania i podoba mi sie. Jestem po drugim dniu cwiczen. Co prawda mialam miesiac przerwy po P90x i myslalam, ze z forma bedzie gorzej. Nie liczylam fit testu, zupelnie o tym zapomnialam, ale dzisiaj po plyometrics bylo niezle wiec chyba jeszcze jestem w formie. Dolaczam do Was. Zobaczymy jak mnie to wyjdzie. Pozdrawiam.

PS. A co do wyrzezbienia ciala. To z tego co pamietam Tony Horton dosc dokladnie zaznaczyl, ze musicie sie trzymac scisle diety w Nutrition Guide zalaczonej do programu. W insanity tez jest, ale nie tak restrykcyjna jak w P90X. Poza tym, tam spalanie kalorii jest do 1000 wiec wypadaloby jesc przy takim wysilku. Tak sobie mysle, ze nawet jak obejdziemy ten plan zywienia, to trzymajac diete 1200+1000 na cwiczenia, spokojnie zaczniemy chudnac. Pozniej wstawie obliczenia wg Tonego ile potrzeba indywidualnie kalorii dla kazdego czlowieka. I mozna sie tego trzymac pi razy oko, bez zbytniej przesady. Kazdy musi wyczuc siebie.
to jakiś żart? albo źle zrozumiałam, ale 1200kcal to przecież za mało! (chyba, że chodziło Ci, żeby w sumie tych kcal było 2200)
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail

Edytowane przez nikki999
Czas edycji: 2010-06-15 o 15:40
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 15:49   #787
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Centkowana ja po Insanity planuje zrobic Hybrid tzn. P90x + Insanity (tzn. po jakiejs przerwie zcwiczeniami 3x w tygodniu , zeby sie nie przetrenowac). Mam schedule do tego - generalnie cardio z p90x jest zastepowane workoutami z Insanity. Jak tam efekty po p90x, zadowolona jestes?

Ja dietke trzymam, jem odpowiednio duzo, zdrowe i dobrze zbilansowane posilki, waga sie nie zmienia, ale ubrania sa duzo luzniejsze i wszyscy naokolo widza efekty
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 20:16   #788
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Ja po Max Interval Plyo

przed kazdym cwiczeniem mowilam: on jest głupi. to nie do wykonania.
zrobilam wszystko od padów w przód do pompki, pompek na jednej nodze, do pompek bocznych uffff
nie tyle powtorzen ile na filmie ale pomalu a do przodu

jestem z siebie dumna, a od wczoraj mam zakwasy na tyłku
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:33   #789
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Ja dziś skończyłam Recovery week też sobie podejrzałam co mnie czeka od czwartku, to... pożyjemy - zobaczymy. Początkowo pierwsza część wydawała mi się nie do przejścia...
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 07:53   #790
Marta 33
Rozeznanie
 
Avatar Marta 33
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 903
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

ja stara baba dałam rade na II month to Wy młode, piękne też dacie
__________________
Zdrowo żyć i być fit

Marta 33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 08:37   #791
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Ja dzisiaj dokonalam pomiarow po 30 dniach Insanity

Generalnie to gdybym nie miala w domu lustra, to nie bylabym zadowolona z takich efektow po miesiacu takich ciezkich treningow jakby nie patrzec, no i naprawde trzymanej dietki. Jednak dzieki Bogu mam lustro i widze super zmiany, ktorych nie da sie pokazac ani na wadze ani na centymetrze, bo jak pisala Rzabba jestesmy brylą, a mierzymy wycinki

Jestem o wiele jedrniejsza, widac lekką definicje miesni (niedużo , bo wciaz mam sporo tluszczu), od pompeczek biuscik zdecydowanie mniej opada, duuużo mniej cellulitu No dobra, ale teraz konkrety.

Waga - 1 kg
Biust - 1 cm
Pod biustem - 1 cm
Talia -0,5 cm
Biodra/dol brzucha - 4 cm!!!!!!!! ( suuuper ! tak starsznie ciezko mi zawsze bylo ten tluszcz zgubic!)
Pupcia -0,5 cm
Udka niestety bez zmian, ale one mi chudna na szarym końcu
Ramię - 1 cm
Łydki bez zmian

No właśnie na wymiarach tego nie widać, ale nogi mi bardzo schudły. Widze jak mi sie czworogłowy delikatnie fajnie zarysowuje
Jestem zadowolona z wyników, ale oczywiście chcę więcej hehe Patrzac na mojego meza robiacego wczoraj Max Interval Circuit - mysle ze dalsze efekty nadejda

Koncze lekkie sniadanko i sie zabieram do CC&B. Buuuuuuziaczki!
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 08:45   #792
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Tiara dolaczam sie do Twych slów ale odkad slysze komplementy od kolegów tudziez takze kolezanek mam gleboko w d...e centymetry czy kg na czole nam nie pisze ile wazymy. I wole swoja wage z obecnym wygladem niz wazyc 5 kg mniej a stracic miesnie na ktore ciezko pracowalam zeby mi tluszczyk palily buziaki

ps. ja dzis mam na 13:00 do pracy wiec zaraz musze sie zabrac do maxa ( a mam niezle zakwasy od 2 dni)
ale patrzylam dzis tylko 45 minut. ale to brzmi teraz : TYLKO
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 00:46   #793
Centkowana
Raczkowanie
 
Avatar Centkowana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 105
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
to jakiś żart? albo źle zrozumiałam, ale 1200kcal to przecież za mało! (chyba, że chodziło Ci, żeby w sumie tych kcal było 2200)
Tak chodzilo mi o 2200. Przeciez z czegos musisz miec energie na cwiczenia. Na glowe jeszcze nie upadlam Pozdrawiam

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

Cytat:
Napisane przez tiara Pokaż wiadomość
Centkowana ja po Insanity planuje zrobic Hybrid tzn. P90x + Insanity (tzn. po jakiejs przerwie zcwiczeniami 3x w tygodniu , zeby sie nie przetrenowac). Mam schedule do tego - generalnie cardio z p90x jest zastepowane workoutami z Insanity. Jak tam efekty po p90x, zadowolona jestes?

Ja dietke trzymam, jem odpowiednio duzo, zdrowe i dobrze zbilansowane posilki, waga sie nie zmienia, ale ubrania sa duzo luzniejsze i wszyscy naokolo widza efekty
Wlasnie zauwazylam, ze duzo ludzi laczy te dwa programy. Dokladnie tak jak mowisz. No ja poszlam za ciosem i zrobilam P90X bez mieszanki. Na poczatku bylo gorzej niz zle. Zupelnie sie nie przygotowalam, ale pozniej juz bylo ok. Sporo stracilam w centymetrach. A najwiecej wlasnie w biodrach, cyckach i udach. To bylo dla mnie priorytetem. Z cala pewnoscia moge swierdzic, ze nawet po powrocie do normalnego jedzenia, nie ma po tym efektu jojo i to sie chwali. To jest NAJWAZNIEJSZE. Bo co nam z tej meczarni jak znowu czlowiek by przybral na wadze podwojnie
Centkowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 05:07   #794
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez centkowana Pokaż wiadomość
tak chodzilo mi o 2200. Przeciez z czegos musisz miec energie na cwiczenia. Na glowe jeszcze nie upadlam :d pozdrawiam
:d
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 09:25   #795
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Hej dziewczyny
Podoba mi się to Insanity i może w dogodnej chwili zacznę, ale mam pytanie - jaki to rodzaj treningu (cardio, interwały czy może coś innego)? Kompletnie zielona w tym temacie jestem.
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 09:32   #796
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Podoba mi się to Insanity i może w dogodnej chwili zacznę, ale mam pytanie - jaki to rodzaj treningu (cardio, interwały czy może coś innego)? Kompletnie zielona w tym temacie jestem.
Intensywne interwaly z elementami silowymi, z wykorzystaniem ciezaru ciala
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 09:45   #797
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Intensywne interwaly z elementami silowymi, z wykorzystaniem ciezaru ciala
Czyli w połączeniu z np. jazdą na rowerze (bo to, jak rozumiem, są aeroby) będę miała już względnie prawidłowy trening?
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 09:47   #798
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Czyli w połączeniu z np. jazdą na rowerze (bo to, jak rozumiem, są aeroby) będę miała już względnie prawidłowy trening?
Nie bardzo rozumiem.
Interwalow nie laczymy z innymi treningami. Jesli robi sie silowe czy aeroby to raczej w osobne dni. Z Insanity lecisz 6 dni w tygodniu, wiec nie ma juz miejsca na inne treningi.
No chyba, ze jezdzisz sobie na rowerze rekreacyjnie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 09:53   #799
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem.
Interwalow nie laczymy z innymi treningami. Jesli robi sie silowe czy aeroby to raczej w osobne dni. Z Insanity lecisz 6 dni w tygodniu, wiec nie ma juz miejsca na inne treningi.
No chyba, ze jezdzisz sobie na rowerze rekreacyjnie
No właśnie chodzi mi o to, czy Insanity wystarczy jako trening, który w połączeniu z odpowiednią dietą przyniesie zamierzone rezultaty, czy powinnam dorzucić coś jeszcze Ale jak rozumiem, wystarczy. Dziękuje
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 15:21   #800
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Oto moje skromne wyniki, też wcześniejsze, bo chyba nie podawałam wcześniej... Jak robiłam dziś fit test to nie miałam dostępu do starych, więc nie miałam się do czego porównywać, dopiero teraz je odgrzebałam

switch kicks - 95/90/130 (za drugim razem się zagapiłam,więc robiłam krócej, ale już nie chciałam powtarzać)
power jacks - 35/55/56
power knees - 80/86/97
power jumps - 22/32/31
globe jumps - 8/11/12
suicide jumps - 8/11/16
push-up jacks - 0/18/30 (za pierwszym razem starałam się robić idealne pompki, później takie jakie mi wychodzą)
low plank obligue - 75/71/70 (ja nie wiem jakim cudem za pierwszym razem tyle mi wyszło)

Jest poprawa, nawet zauważyłam, że bieganie do autobusu mniej mnie wykańcza... szkoda tylko że w cm nie ma... (wagowo też, ale wagą się nie przejmuję)

Max interval circuit nie było złe, aczkolwiek nie mogłam znaleźć sobie miejsca w domu... albo dywan latał razem ze mną, albo było mi za ciasno... więc dopóki nie wrócę do Wawy, to ciężko mi tu będzie... Czyli do niedzieli pewnie
I zauważyłam, że zawsze pierwszego dnia gorzej mi się ćwiczy, bo nie znam ćwiczeń i trochę to trwa zanim nauczę się jak powinno się je robić
To się rozpisałam...
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 17:55   #801
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

niesamowite jestescie Ostatnio probowalam sciagnac sobie insanity, ale niestety mam za malo miejsca na dysku coz trzeba bedzie cos wykasowac
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:42   #802
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Hej zniknęłam na kilka dni ale jeśli chodzi o ten tydzień treningowy to powiem że trzy udało mi się zrobić a dziś będzie 4 więc tylko 2 będą opuszczone z Cora Cardio & Balance
Jutro zaczynam drugą część ciekawe jak to będzie
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 15:20   #803
cafe con leche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 110
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

ja sie bardzo napalilam na insanity czytajac ten watek wczoraj sciagnelam filmiki i wstepnie obejrzalam, przerazajace! ale sprobuje jestem po drugim tygodniu brazil butt lift, ale ten program chyba lepszy na spalanie kalorii. Dzis zrobie fit test i jak przezyje, jutro zaczne cwiczyc
cafe con leche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:17   #804
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Trafilam wczoraj na filmik z fit testem jakiegoś człowieka:
http://www.youtube.com/watch?v=ZKhjgu5wqsU
Wyniki imponujące, więc obejrzalam... no i generalnie żadnego ćwiczenia nie wykonuje poprawnie, albo za nisko kopie, albo robi za mały przysiad albo za nisko skacze... no to napisalam mu że zrobienie 200 switch kicks w minute, jesli się wykonuje ćwiczenie tak jak nalezy, jest niemożliwe, oraz że on w sumie robi mummy kicks, tyle że bez rąk No to usunął moj komentarz i mnie zablokowal Fakt, lepiej mieć takie wysokie numerki niż ćwiczyć tak żeby się zmęczyć I to jest niestety nagminne, sporo osób, które są "beach body coach" filmują swoje treningi i czasem można ćwiczeń nie poznać Cięzko mi się doszukać w tym sensu...

Edytowane przez Kalakiria
Czas edycji: 2010-06-20 o 21:20
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:53   #805
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
Trafilam wczoraj na filmik z fit testem jakiegoś człowieka:
Rzeczywiście porażka
Początkowo miałam obawy, że będzie to wyglądało podobnie do moich wyczynań, bo mam wrażenie, że nie wszystkie ćwiczenia wychodzą mi idealnie tak jak powinny, ale przynajmniej się staram i coraz dokładniej mi wychodzą
Najbardziej chyba mnie rozwaliły power jumps

A ja dziś zaliczyłam Max recovery generalnie w porządku, ale za dużo pompek... jak na kogoś, kto nie za bardzo potrafi je robić... i w ogóle prawą rękę mam o wiele silniejszą...
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też

Edytowane przez Mo_Nika
Czas edycji: 2010-06-20 o 21:54
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 23:29   #806
cafe con leche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 110
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

i po moim pierwszym fit tescie myslalam ze padne momentami

switch kicks - 75 (nie wiem czy sie liczy obie nogi jako 1, czy kazda noge osobno, policzylam osobno)
power jacks- 62
power knees - 100
power jumps - 31
globe jumps - 8
suicide jumps - 18
push-up jacks - 17
low plank obligue - 70 (tez nie wiem, czy kazda noge osobno, czy 2 nogi jako jeden, liczylam osobno)


Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
Trafilam wczoraj na filmik z fit testem jakiegoś człowieka:
http://www.youtube.com/watch?v=ZKhjgu5wqsU
Wyniki imponujące, więc obejrzalam... no i generalnie żadnego ćwiczenia nie wykonuje poprawnie, albo za nisko kopie, albo robi za mały przysiad albo za nisko skacze... no to napisalam mu że zrobienie 200 switch kicks w minute, jesli się wykonuje ćwiczenie tak jak nalezy, jest niemożliwe, oraz że on w sumie robi mummy kicks, tyle że bez rąk No to usunął moj komentarz i mnie zablokowal Fakt, lepiej mieć takie wysokie numerki niż ćwiczyć tak żeby się zmęczyć I to jest niestety nagminne, sporo osób, które są "beach body coach" filmują swoje treningi i czasem można ćwiczeń nie poznać Cięzko mi się doszukać w tym sensu...
a ja myslalam, ze robie niedokladnie, bo czasami, musze przyznac do idealnej pozycji bylo mi daleko, ale staralam sie robic poprawnie, nie jak ten gosciu, jak np power jumps to u niego po prostu skakanie w gore, w ogole przysiadu nie ma, itd.

Ogolnie nie wiem, czy dobry wynik, ale sie napalilam na ten program, chcialabym wyszczuplic nogi, szczegolnie pozbyc sie "bryczesow", takie interwaly chyba je spala?
cafe con leche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 07:32   #807
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez cafe con leche Pokaż wiadomość
i po moim pierwszym fit tescie myslalam ze padne momentami

switch kicks - 75 (nie wiem czy sie liczy obie nogi jako 1, czy kazda noge osobno, policzylam osobno)
power jacks- 62
power knees - 100
power jumps - 31
globe jumps - 8
suicide jumps - 18
push-up jacks - 17
low plank obligue - 70 (tez nie wiem, czy kazda noge osobno, czy 2 nogi jako jeden, liczylam osobno) 2 nogi liczysz jako 1




a ja myslalam, ze robie niedokladnie, bo czasami, musze przyznac do idealnej pozycji bylo mi daleko, ale staralam sie robic poprawnie, nie jak ten gosciu, jak np power jumps to u niego po prostu skakanie w gore, w ogole przysiadu nie ma, itd.

Ogolnie nie wiem, czy dobry wynik, ale sie napalilam na ten program, chcialabym wyszczuplic nogi, szczegolnie pozbyc sie "bryczesow", takie interwaly chyba je spala?
Witaj!
Gratuluje wyniku!?I powodzenia!
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 08:11   #808
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
dziewczyny, mogłaby mi któraś wysłać na PW linki do ściągnięcia tego?
szukałam ale nie mogłam znaleźć
Ja też bardzo proszę o te linki do ściąganięcia.
Chętnie zacznę z Wami ćwiczyć
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 10:08   #809
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

3 test zaliczony
Switch Kicks 113-115-134-
Power Jacks 54-57-60-
Power Knees 74-80-94-
Power Jumps 44-44-47-
Globe Jumps 11-13-15-
Succide Jumps 21-19-20-
Push-Up Jacks 22-29-33-
Low Plank Oblique51(25,5)-29 -43-



ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 10:26   #810
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Brawo EWAW wszędzie poprawa
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.