Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-19, 00:27   #3391
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
w ogóle byłam w muzeum na tej wystawie homo ars erotica. podobało mi się a potem pochodziłam po sklepach i kupiłam buty na wyprzedaży w zarze
O, a coto? chyba nie słyszałam Ja się wybieram na Abakanowicz ale ciagle mi nie po drodze
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wypróbowałaś swojej, więc nawet nie wiesz, czy Ci spasuje

No to fajnie, że fajnie
A chociaż opaliłaś sobie ten tyłek Czy to nocne kąpiele były?

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że masła granatowego u mnie nie widziałam, a chciałam je do kompletu z peelingiem, a znów Fruttini w ogóle w mojej dziurze nie uświadczysz, a ta seria ma mieć właściwości chłodzące, także na te upały jak znalazł Balsam wypróbowałam tylko na ramionach palących od słońca i coś tam czułam. Myślę, że jak da się go na całe ciało, to będzie lepiej, bo w składzie ma i miętę i mentol.
Póki co muszę jednak wykończyć balsam Neutrogeny i masło Ziaja Rebuild. Myślę, że w tym tygodniu mi się to uda.
Ojta ojtam, czepiasz się szczegółów

akurat w największe południowe słońce, nie spiekło mnie bardzo na szczęście- chociaż co bledszych kolegów przysmażyło na czerwono

Ja mam tę mgiełkę Fruttini- chłodzi nawet sporą chwilkę W ogóle powyciągałam sobie mgiełki z szafki do używania a schowałam słodkie pefrumy, może tak będę pamiętac o ich używaniu
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Eh ... to kolano moje. Bol to jedno, ale ja go zginac nie moge. Tzn jak siedze to moge, ale chodzac jest trudniej. Zazylam juz Ibuprom forte ale nie dziala - mam w domu silne tabletki przeciwbolowe, takie na recepte ale nie mam tutaj, bo od prawie roku nie mialam problemu z tym kolanem, nawet w zimie.
Ojej, nie dobrze, że boli. Może jednak jutro już przejdzie?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 05:53   #3392
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Obudziła mnie dziś o 5 rano mysz Łaziła gdzieś pod moim łóżkiem. Już w sobotę wieczorem jak zasypiałam zdawało mi się, że słyszę jakieś dziwne odgłosy za szafą no i nie myliłam się. Że też zawsze te gryzonie muszą mi włazić do pokoju
Wstałam z bólem głowy, źle mi się spało coś. W dodatku od rana mżawka jakaś taka leci a ja muszę do sądu z papierami firmowymi jechać Może do 8 przestanie padać.

Proszę o kciuki żeby wszystko poszło dobrze i od środy mogę wtedy zacząć urlop Bardzo potrzebuję tego wypoczynku. A jeśli jutro będzie już ostatni dzień pracy to skoczę sobie po robocie do Bonarki, może na wyprzedażach jeszcze coś fajnego upoluję. Poza tym widziałam w H&M fajny biały biustonosz bez ramiączek i chciałabym go kupić. I mam chcicę na jakieś kolczyki, bo od dawna się nie skusiłam na żadną nową parę.

Hosenko widzę, że jednak zdecydowałaś wrócić. Ale jeśli kolano boli to może i lepiej Jeszcze nie daj Boże by Cię zaczęło mocniej boleć a przy roznoszeniu ulotek musiałabyś się nachodzić i nastać dużo.
Fajnie, że zwiedziłaś trochę, przynajmniej będziesz mieć dobre wspomnienia

Zmykam, miłego dnia wszystkim
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 08:29   #3393
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Nienormalna jest ta pogoda. Zmiana temperatury o 20 stopni.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Obroniona!!!
Gratulacje.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A pochwal się chociaż jakie lakierki dorwałaś.
Pisałam że mania lakierowa mnie NIE dopadła. Nie pamiętam kiedy jakiś kupiłam. Ostatnio tylko zmieszałam 4 żeby uzyskać idealny różo-fiolet do stóp.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 09:22   #3394
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Nienormalna jest ta pogoda. Zmiana temperatury o 20 stopni.



Gratulacje.



Pisałam że mania lakierowa mnie NIE dopadła. Nie pamiętam kiedy jakiś kupiłam. Ostatnio tylko zmieszałam 4 żeby uzyskać idealny różo-fiolet do stóp.
sprzedałam wreszcie coś na all wydam od razu na sandałki Żeby tylko teraz chwilke nie padało bo skoczę na rowerku chyba kupię też odżywkę do paznokci rimmel którą zachwalałyście- tylko która to była właściwie? I może juz dowieźli olejek do opalania do Rossmanna
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 09:22   #3395
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI



Wreszcie zrobiło się trochę chłodniej, aż przyjemnie było zasypiać bez tej duchoty. Niestety nie pospałam długo bo odwiedziła mnie @ i zdychałam z bólu, do tego późno wróciliśmy do domu, bo byliśmy u mojej przyjaciółki na grillu.

Dostałam przed chwilą smsa z informacją o wygranej z Joy'a Wygrałam zestaw kosmetyków Seboradin - ampułki, maskę regenerującą, szampony: z naftą kosmetyczną, niger, regenerujący i przeciw wypadaniu włosów. Ale się cieszę.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 09:27   #3396
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Fuksjo gratulacje, ja chcę najbardziej teraz wygrać z TS kartę VISA prepaid na 500 zł więc trzymajcie mocno kciuki

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Aha- umówiłam się z TŻ na dziś, jak usłyszałam jego głos to mi się włączyła tęsknota i takie tam. PRzegadaliśmy godzinę ponad (dobrze że jeszcze mamy darmowe). Oboje jesteśmy niezłymi ziółkami. Ale nadal nie wiem czego ja chcę
więc też trzymajcie kciuki za wieczór, żeby chociaż było kulturalnie.

No to znikam się ogarnąć, miłego dzionka
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 09:29   #3397
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

rzyrafko, dziękuję
Trzymam kciuki i za kartę Visa i za spotkanie z TŻem, mam nadzieję, że szczerze porozmawiacie o tym wszystkim i wspólnie zadecydujecie co dalej.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 15:25   #3398
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

rzyrafko za jedno i drugie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 15:59   #3399
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ale mnie wkurzyli z tymi ulotkami!! Wielce mieli dzwonic jak dostana z drukarni ... Nie zadzwonili a dzis dostalismy od nich ulotke!! Nie mogli od razu powiedziec ze maja juz kogos??

Odlozylam kase ktora dam kolezance za mieszkanie i na rachunki za te 2 tygodnie, odlozylam kase dla kolegi (chce tylko 20 funtow ) a reszte moge wydac Do jedzenia nie bede juz nic kupowac, bo musze wykonczyc to co mam, ale moze cos do ubrania kupie.


Rzyrafko:
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-07-19 o 16:01
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 16:44   #3400
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko a to buraki Ale chociaż tą kasę, którą chcesz wydać wydaj na coś fajnego

Jeju jak mi się dziś ziewa Wypiłam kawę z godzinę temu, ale dalej jestem ospała i głowa mnie boli. Już wolałam upały, bo przy takiej pogodzie jak dziś nic tylko bym spała.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 17:57   #3401
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Odlozylam kase ktora dam kolezance za mieszkanie i na rachunki za te 2 tygodnie, odlozylam kase dla kolegi (chce tylko 20 funtow ) a reszte moge wydac Do jedzenia nie bede juz nic kupowac, bo musze wykonczyc to co mam, ale moze cos do ubrania kupie.
Poszalej w takim razie.
Szkoda, że z tą pracą jednak nie wyszło.. Ale przynajmniej sobie pozwiedzałaś trochę.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jeju jak mi się dziś ziewa Wypiłam kawę z godzinę temu, ale dalej jestem ospała i głowa mnie boli. Już wolałam upały, bo przy takiej pogodzie jak dziś nic tylko bym spała.
Ja też jestem senna, czytałam sobie zakopana pod kocykiem i ciągle przysypiałam, dlatego lecę sobie zrobić kawę, a wieczorem spa.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 19:59   #3402
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aha- umówiłam się z TŻ na dziś, jak usłyszałam jego głos to mi się włączyła tęsknota i takie tam. PRzegadaliśmy godzinę ponad (dobrze że jeszcze mamy darmowe). Oboje jesteśmy niezłymi ziółkami. Ale nadal nie wiem czego ja chcę
więc też trzymajcie kciuki za wieczór, żeby chociaż było kulturalnie.
Trzymam kciuki i mam nadzieję, ze będzie wszystko dobrze i dojdziecie do jakiegoś porozumienia.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 22:12   #3403
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
sprzedałam wreszcie coś na all wydam od razu na sandałki Żeby tylko teraz chwilke nie padało bo skoczę na rowerku chyba kupię też odżywkę do paznokci rimmel którą zachwalałyście- tylko która to była właściwie? I może juz dowieźli olejek do opalania do Rossmanna
Sandałki kupione, olejek nivea też (w piątym z kolei rossmannie i to ostatnia sztuka- miałam gonitwę po całym mieście ) tylko tej odżywki nie kupiłam bo nie doszukałam się która to była Ice Ty ją chyba tez miałaś, podasz mi dokładną nazwę?
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki i za kartę Visa i za spotkanie z TŻem, mam nadzieję, że szczerze porozmawiacie o tym wszystkim i wspólnie zadecydujecie co dalej.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko za jedno i drugie
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzyrafko:
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki i mam nadzieję, ze będzie wszystko dobrze i dojdziecie do jakiegoś porozumienia.
No i po rozmowie. I po związku. Z tego co mówił wywnioskowałam, że chyba już dawno przestałam go słuchać, bo pokazał się w tej rozmowie inny niż zwykle sądziłam, wręcz dojrzały. Ja teraz nie jestem gotowa tego kontynuować. Nie chcę już o tym pisać...
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 22:27   #3404
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Rzyrafko: przykro mi bardzo trzymaj sie


Bylam na zakupach
Kupilam szampon i odzywke Aussie - z 2 serii: Frizz Miracle i Miracle Moist, olejek w zelu kakaowy Vaseline Intensive Care () i lakier BarryM Pink Flaming.
Jutro dalszy coag zakupow.

Ice: nie widzialam nadal tego korektora Jutro bede w domu towarowym, moze tam bedzie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 22:48   #3405
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

rzyrafko kochana jesteś silną kobietą, dasz radę!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 23:05   #3406
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Rzyrafko, przykro mi w powodu rozstania

Ja melduje, że przygotowania do wyjazdu idą pełną parą Dziś załatwiłam wizę, czyli ostatnią rzecz z listy top ten Jeszcze tylko jakieś sprawy uczelniano-zakupowo-końcowe i za 3 tygodnie o tej porze będę już w Nowym Jorku
Z zapasów kosmetycznych uda mi się wykończyć sporo, dziś robiłam wstępne rozeznanie co kosmetycznego wezmę ze sobą - wychodzi na to, że będzie to moja najmniejsza kosmetyczka w życiu
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 23:12   #3407
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

rzyrafko, bardzo mi przykro... ale może to Wam wyjdzie na dobre...

Hosenko, szkoda, że nie wyszło z pracą. Jednak nie jest już w Anglii tak kolorowo z pracą jak kiedyś. Mam nadzieję, że przejdzie Ci ten ból kolana! Dobrze, że trafił się ten kolega, to chociaż bez obaw wrocisz, zaoszczędzisz i przynajmniej kupisz sobie coś fajnego!

Wreszcie chłodno, trochę wytchnienia, bo od środy znów ponad 30 stopni!

Ja w pt byłam na 1 przymiarce, jestem zachwycona suknią wrzuciłam zdjątko jedno w swoim albumie. Ale jeszcze tam nie jest dopasowana i tren jest z tylu podpięty szpilkami. No i glupio wyszlam potem kupiłam sobie w Orsayu kolczyki piórka takie fioletowo-fuksjowe, z malutkimi koralikami, świetne są, wyglądam jak Pocahontas a dziś zamówiłam bukiety. Przygotowania zaczynają nabierać szalonego tempa... w końcu to zostało niecałe 3 tygodnie! Z potwierdzeniem zadzwonily aż cale 3 osoby odbieram to tak, że reszta przyjdzie, w końcu najbliższa rodzina. Jak dotąd odmowił nam tylko moj brat stryjeczny (bo jego żona zarządzila, że idą do jej koleżanki ).
byłam też w pt na basenie. Fajnie było, sporo zjeżdżałam też rurą a w sob i niedz. imprezy rodzinne
Jakoś zużycia mi stoją w miejscu

Edytowane przez luskap
Czas edycji: 2010-07-19 o 23:13
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 23:17   #3408
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Luskap: cos mi w Twojej sukni nie pasuje Nie wiem czy to nie kokarda, ktora poszerza Ci talie A moze to wina zdjecia
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 23:54   #3409
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzyrafko: przykro mi bardzo trzymaj sie

Bylam na zakupach
Kupilam szampon i odzywke Aussie - z 2 serii: Frizz Miracle i Miracle Moist, olejek w zelu kakaowy Vaseline Intensive Care () i lakier BarryM Pink Flaming.
Jutro dalszy coag zakupow.
fajne zakupki
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
rzyrafko kochana jesteś silną kobietą, dasz radę!
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Rzyrafko, przykro mi w powodu rozstania

Ja melduje, że przygotowania do wyjazdu idą pełną parą Dziś załatwiłam wizę, czyli ostatnią rzecz z listy top ten Jeszcze tylko jakieś sprawy uczelniano-zakupowo-końcowe i za 3 tygodnie o tej porze będę już w Nowym Jorku
Fajnie, że do przodu
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
rzyrafko, bardzo mi przykro... ale może to Wam wyjdzie na dobre...

Ja w pt byłam na 1 przymiarce, jestem zachwycona suknią wrzuciłam zdjątko jedno w swoim albumie. Ale jeszcze tam nie jest dopasowana i tren jest z tylu podpięty szpilkami.
Jakoś zużycia mi stoją w miejscu
nie chce mi sięciąć cytatów no jakos to będzie, pogubiłam się i nie chcę się teraz w nic ładować. Może samo mi sie poukłada za jakiś czas...
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Luskap: cos mi w Twojej sukni nie pasuje Nie wiem czy to nie kokarda, ktora poszerza Ci talie A moze to wina zdjecia
Własnie mi też ta kokarda nie pasuje za bardzo- odwraca uwagę od biustu- może wstążka powinna być cieńsza?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 05:40   #3410
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

rzyrafko przykro mi, że się rozstaliście Musisz teraz być silna, ale wierzę, że dasz radę.
Pamiętaj, że masz nas w razie czego

Lucynko suknia pięknie leży na Tobie, ale też mi się wydaje, że ta kokarda trochę odwraca uwagę. Ale najważniejsze żebyś Ty się dobrze w tej sukni czuła

A ja dziś czuję się fatalnie, jechałam do pracy niemalże wytrzeszczając oczy, bo same mi się zamykały. Jestem taka bez życia od kilku dni, ale wczoraj i dziś jest jakieś apogeum. Nie wiem czy to przez zatoki, czy tą pogodę, czy może już zmęczenie pracą i potrzeba odpoczynku?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 06:45   #3411
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Rzyrafko, bardzo mi przykro, naprawdę ...
Nie wiem tylko czy czasem życie weryfikuje niektóre nasze wybory i może w ten sposób podsuwa Ci o wiele lepszy scenariusz niż ten dotychczas ...
Życzę Ci tego z całego serducha

Luskap, ładnie wyglądasz, świżeo i dziewczęco ale ... bez kokardki, ona burzy mi całokształt
Fajnie że już niedługo ślubik

A ja już mam dosyć, chce urlop
Pracuje non stop bez przerwy, ostatnie wolne 3 dnio miałam na święta
Chce już odpoczynku, wytchienia na dłużej

Dobrze że chociaż moje Love dobrze się spisuje

Chciałabym mieć więcej czasu dla siebie, dla znajomych których ostatnio zaniedbuje
jeszcze 1,5 miesiąca ... do wolnego :/
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 08:16   #3412
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Fuksja grtauluję wygranej.

Rzyrafko Widocznie tak miało być i coś innego jest Ci pisane.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 08:29   #3413
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Luskap: cos mi w Twojej sukni nie pasuje Nie wiem czy to nie kokarda, ktora poszerza Ci talie A moze to wina zdjecia
No wlasnie, tylko że ta suknia jeszcze jest niedopasowana właśnie w talii i z tylu i troche wisi, to była 1 przymiarka, na drugiej już będzie ladniej talia podkreślona
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
nie chce mi sięciąć cytatów no jakos to będzie, pogubiłam się i nie chcę się teraz w nic ładować. Może samo mi sie poukłada za jakiś czas...

Własnie mi też ta kokarda nie pasuje za bardzo- odwraca uwagę od biustu- może wstążka powinna być cieńsza?
Odpocznij trochę od tego wszystkiego, nabierz dystansu i wszystko się ułoży!
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Lucynko suknia pięknie leży na Tobie, ale też mi się wydaje, że ta kokarda trochę odwraca uwagę. Ale najważniejsze żebyś Ty się dobrze w tej sukni czuła

A ja dziś czuję się fatalnie, jechałam do pracy niemalże wytrzeszczając oczy, bo same mi się zamykały. Jestem taka bez życia od kilku dni, ale wczoraj i dziś jest jakieś apogeum. Nie wiem czy to przez zatoki, czy tą pogodę, czy może już zmęczenie pracą i potrzeba odpoczynku?
isa, ty też musisz wreszcie odpocząć, kiedy w końcu masz ten urlop?
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Luskap, ładnie wyglądasz, świżeo i dziewczęco ale ... bez kokardki, ona burzy mi całokształt
Fajnie że już niedługo ślubik

A ja już mam dosyć, chce urlop
Pracuje non stop bez przerwy, ostatnie wolne 3 dnio miałam na święta
Chce już odpoczynku, wytchienia na dłużej

Dobrze że chociaż moje Love dobrze się spisuje

Chciałabym mieć więcej czasu dla siebie, dla znajomych których ostatnio zaniedbuje
jeszcze 1,5 miesiąca ... do wolnego :/
vibesiu, to nienormalne, żeby ciągle tyle pracować, a wolne mieć raz na pół roku! dobrze, że chociaż w sprawach sercowych świetnie Ci sie układa!

dziewczyny, no fakt, ta kokarda trochę jest może za duża, biust raczej nie przykuwa uwagi, bo jest niezbyt pokaźny no ale wiedziałam, że taka bedzie bo na zdjęciu katalogowym też jest duża i w sumie to jej jedyny taki przesłodzony element, nie przeszkadza mi aż tak Wklejam zdj. i jeszcze makijażu jaki mi sie bardzo podoba i cos takiego chcę
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 09:17   #3414
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No i po rozmowie. I po związku. Z tego co mówił wywnioskowałam, że chyba już dawno przestałam go słuchać, bo pokazał się w tej rozmowie inny niż zwykle sądziłam, wręcz dojrzały. Ja teraz nie jestem gotowa tego kontynuować. Nie chcę już o tym pisać...
Rzyrafko, bardzo mi przykro..
Szkoda, że tak to się skończyło..
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Bylam na zakupach
Kupilam szampon i odzywke Aussie - z 2 serii: Frizz Miracle i Miracle Moist, olejek w zelu kakaowy Vaseline Intensive Care () i lakier BarryM Pink Flaming.
Jutro dalszy coag zakupow.
Ostatnio oglądałam sobie na all różne kosmetyki Aussie, pewnie kupię jak trochę zużyję, bo jeszcze dojdzie ten zestaw Seboradin. Daj znać jak już poużywasz.
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ja w pt byłam na 1 przymiarce, jestem zachwycona suknią
Bardzo ładna suknia, faktycznie ta kokarda może nie do końca pasuje, ale całość wygląda ładnie.
No i makijaż oczu baaardzo mi się podoba.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja dziś czuję się fatalnie, jechałam do pracy niemalże wytrzeszczając oczy, bo same mi się zamykały. Jestem taka bez życia od kilku dni, ale wczoraj i dziś jest jakieś apogeum. Nie wiem czy to przez zatoki, czy tą pogodę, czy może już zmęczenie pracą i potrzeba odpoczynku?
Ja też dziś przysypiałam jadąc samochodem, ale musiałam wstać o nieludzkiej (jak dla mnie) porze - 5.20. Może to wina pogody i ciśnienia.
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
A ja już mam dosyć, chce urlop
Pracuje non stop bez przerwy, ostatnie wolne 3 dnio miałam na święta
Chce już odpoczynku, wytchienia na dłużej
Och, nie możesz tak cały czas pracować na pełnych obrotach.. Wykończysz się kochana. Dobrze, że TŻ Ci to jakoś rekompensuje.
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Fuksja grtauluję wygranej.
Dziękuję.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 09:28   #3415
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

luskap a mi się baardzo podoba ta suknia kokarda pasuje, bez niej suknia byłaby chyba trochę smutna ślicznie wyglądasz, naprawdę

Wreszcie od nie wiem kiedy mam święty spokój, co prawda przez pół dnia tylko, ale dobre i to. Zaplanowałam duże porządki i SPA. Nareszcie!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:12   #3416
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko przykro mi, że się rozstaliście Musisz teraz być silna, ale wierzę, że dasz radę.
Pamiętaj, że masz nas w razie czego
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Rzyrafko, bardzo mi przykro, naprawdę ...
Nie wiem tylko czy czasem życie weryfikuje niektóre nasze wybory i może w ten sposób podsuwa Ci o wiele lepszy scenariusz niż ten dotychczas ...
Życzę Ci tego z całego serducha
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Rzyrafko Widocznie tak miało być i coś innego jest Ci pisane.
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Rzyrafko, bardzo mi przykro..
Szkoda, że tak to się skończyło..
Ja nie wiem, czy się skończyło, na razie chcę odpocząć. Dzięki za ciepłe słowa

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
No wlasnie, tylko że ta suknia jeszcze jest niedopasowana właśnie w talii i z tylu i troche wisi, to była 1 przymiarka, na drugiej już będzie ladniej talia podkreślona

dziewczyny, no fakt, ta kokarda trochę jest może za duża, biust raczej nie przykuwa uwagi, bo jest niezbyt pokaźny no ale wiedziałam, że taka bedzie bo na zdjęciu katalogowym też jest duża i w sumie to jej jedyny taki przesłodzony element, nie przeszkadza mi aż tak Wklejam zdj. i jeszcze makijażu jaki mi sie bardzo podoba i cos takiego chcę
Na zdjęciu inaczej wygląda, faktycznie chyab trzeba lepiej dopasować
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Wreszcie od nie wiem kiedy mam święty spokój, co prawda przez pół dnia tylko, ale dobre i to. Zaplanowałam duże porządki i SPA. Nareszcie!
Ja muszę dziś skończyć depilację łydek bo mi odrosło trochę kudełków jeszcze z poprzedniego golenia i pazurki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:53   #3417
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Rzyrafko współczuję bardzo, trzymaj się cieplutko.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice: nie widzialam nadal tego korektora Jutro bede w domu towarowym, moze tam bedzie.
Oj szkoda mam nadzieję, że się uda znaleźć, a jak nie no to trudno myślałam, że jest łatwo dostępny.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:58   #3418
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Rzyrafko współczuję bardzo, trzymaj się cieplutko.



Oj szkoda mam nadzieję, że się uda znaleźć, a jak nie no to trudno myślałam, że jest łatwo dostępny.
powiedz mi jeszcze raz którą odżywkę rimmela polecałaś
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 11:51   #3419
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
powiedz mi jeszcze raz którą odżywkę rimmela polecałaś
Ale to chyba em? Bo ja mam tylko wybielającą ale nie jestem jakoś wybitnie zadowolona z niej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 12:22   #3420
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja mam tę mgiełkę Fruttini- chłodzi nawet sporą chwilkę W ogóle powyciągałam sobie mgiełki z szafki do używania a schowałam słodkie pefrumy, może tak będę pamiętac o ich używaniu
Akurat tej jednej mgiełki nie było, bo do wszystkich innych serii stały. Ale może to i dobrze, bo pewnie bym kupiła i też szybko odstawiła w kąt. Sama mam 2 mgiełki i używam ich od przypadku do przypadku

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Pisałam że mania lakierowa mnie NIE dopadła. Nie pamiętam kiedy jakiś kupiłam. Ostatnio tylko zmieszałam 4 żeby uzyskać idealny różo-fiolet do stóp.
Aaaa Widać mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No i po rozmowie. I po związku. Z tego co mówił wywnioskowałam, że chyba już dawno przestałam go słuchać, bo pokazał się w tej rozmowie inny niż zwykle sądziłam, wręcz dojrzały. Ja teraz nie jestem gotowa tego kontynuować. Nie chcę już o tym pisać...

Mam podobne zdanie do Vibeski - takie zmiany w życiu dzieją się nie bez powodu, więc staraj się myśleć pozytywnie. Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja melduje, że przygotowania do wyjazdu idą pełną parą Dziś załatwiłam wizę, czyli ostatnią rzecz z listy top ten Jeszcze tylko jakieś sprawy uczelniano-zakupowo-końcowe i za 3 tygodnie o tej porze będę już w Nowym Jorku
Z zapasów kosmetycznych uda mi się wykończyć sporo, dziś robiłam wstępne rozeznanie co kosmetycznego wezmę ze sobą - wychodzi na to, że będzie to moja najmniejsza kosmetyczka w życiu
Ale chyba tylko w tą jedną stronę

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
powiedz mi jeszcze raz którą odżywkę rimmela polecałaś
Nie wiem kto ja dokładnie polecał, ale ogólnie na Wizażu polecana była jakaś dwutygodniowa. Sama jej szukałam u mnie i też nie widziałam, więc nie wiem czy ją wycofali czy co. Na KWC też jej nie ma albom ślepa ale chyba to będzie ta: http://www.rimmellondon.com/UK/produ...ment+12ml.aspx
EDIT: Jest! Tylko nie w odżywkach a w podkładowo-nawierzchniowych: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...-Treatment.htm
**********************
Nic mi się nie chce. Były upały, było źle i nie miałam siły, teraz jest chłodniej, a dalej mam tak samo Miałam dzisiaj w końcu kupić ten aparat, ale chyba mi się nie chce za nim latać, może w piątek. A dzisiaj mooooże się wezmę za foty szpargałów do sprzedania.

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2010-07-20 o 12:24
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.