Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty 2011 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-08, 12:50   #1351
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

witam
Wiadomość od stokrotki

Tu stokrotka81. Wody lecą, wyznaczyłam szlak na szpitalnym korytarzu :-D. Dzis, jutro w nocy rodzę
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:01   #1352
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
witam
Wiadomość od stokrotki

Tu stokrotka81. Wody lecą, wyznaczyłam szlak na szpitalnym korytarzu :-D. Dzis, jutro w nocy rodzę
Gratulacje, ale fajnie...

A ja mam do was pytanko. Którego terminu porodu sie trzymacie???tego z pierwszego usg czy tego z kolejnych usg??? Mi a pierwszym usg pokazał sie termin porodu na 28 luty, w karcie ciąży ginka wpisała mi 26 luty, według liczenia 40 tygodni od dnia miesiaczki to 40 tydzień konczy sie 23 lutego a według kolejnych usg w ciązy 21 luty....to który termin w moim przypadku najprawdopodobniejszy jest???
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:12   #1353
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Ja się trzymam terminu wg OM. Z tym Usg jest bardzo różnie i mi lekarka tłumaczyła, że ta z miesiączki jest bardziej prawdopodobna.

Stokrotko trzymamy kciuki!
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:13   #1354
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

To by u mnie 23 luty wychodził..zawsze to 3 dni mniej..
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:14   #1355
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Gratulacje, ale fajnie...

A ja mam do was pytanko. Którego terminu porodu sie trzymacie???tego z pierwszego usg czy tego z kolejnych usg??? Mi a pierwszym usg pokazał sie termin porodu na 28 luty, w karcie ciąży ginka wpisała mi 26 luty, według liczenia 40 tygodni od dnia miesiaczki to 40 tydzień konczy sie 23 lutego a według kolejnych usg w ciązy 21 luty....to który termin w moim przypadku najprawdopodobniejszy jest???

chyba , ten 23-26 luty , u mnie wypada 14-17 luty przy czym 40 tydz. wypada 14 .02 .Tak szczerze mówiąc to juz sama nie wiem którego terminu się trzymać,bo niby najwiarygodniejszy jest ten z USG z 11tyg. a mi wtedy wyszło 11 i 4 dni według USG.
a kiedy miałaś OM ?
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:17   #1356
Madzia:))
Raczkowanie
 
Avatar Madzia:))
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: czasem z wariatkowa:)
Wiadomości: 324
GG do Madzia:))
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

ale sie dzis dzieje beda nowe dzidziusie

dzieki za kciuki przydały sie, bo jestem w domu, 12.02 cc, tylko ze ktg pokazało dosc spore skurcze niewyczuwalne dla mnie
mam nadzieje wytrzymac do soboty

ligotka, stokrotka trzymamy kciuki
__________________
29.06.2007 nareszcie mamy Mateuszka
Madzia:)) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:45   #1357
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

wiadomosc od Stokrotki, sprzed pół godziny:
Czekam aż czopek zacznie działać i podłączą mnie pod ktg z oksytocyną.

JustynaM, wysłałam nr

Justine - ważny jest niby ten termin z OM, bo termin z USG wylicza sobie maszyna na podstawie wprowadzonych danych.
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2011-02-08 o 13:46
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 13:46   #1358
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

relacja prawie na żywo Stokrotko 3mam kciuki
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 14:00   #1359
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

LadySith dzięki
Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
relacja prawie na żywo Stokrotko 3mam kciuki

heheJa też
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 14:42   #1360
monis 1
Raczkowanie
 
Avatar monis 1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 121
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Stokrotko trzymam kciuki, powodzenia
monis 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 14:57   #1361
Magiczna Konstelacja
Raczkowanie
 
Avatar Magiczna Konstelacja
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 41
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Hej dziewczyny, z mamy styczniowej, stalam sie mama lutowa. Bylo ciezko, pobyt na patologii i takie tam historie, ale jest w koncu na swiecie od 03.02 moj synek Tymoteusz. Nie udalo mi sie urodzic naturalnie. Maly wazyl 3260 g i ma cale pol metra i wlasnie musze do niego isc.

Pozdrawiam Was wszystkie, te rozpakowane i te oczekujace jeszcze.
Magiczna Konstelacja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 15:02   #1362
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Magiczna Konstelacja Gratulacje! Czekamy na relację z porodu
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 15:03   #1363
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Oj na mnie nie liczcie... wszystko sie uspokilo, a wlasciwie to nawet nie wiem bo postanowilam ze musze odetchnac bo chyba sie nakrecam wiec zamknela kompa, zajelam sie obiadkiem, zjedlismy i poszlismy w sina dal.... kurcze spacer dlugi jak na moj stan, ale wrocilam! Po drodze nie obylo sie bez bolu, ale psychicznie czuje sie lepiej....
Jak sie zacznie dziac to pewnie nie bede miec watpliwosci
Ale dzieki za wsparcie!
Trzymamy za Stokrotke!!!

I u mnie na bank termin z OM czyli 12...

Edytowane przez ligotka
Czas edycji: 2011-02-08 o 15:06
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 15:29   #1364
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Justyna M Pokaż wiadomość
chyba , ten 23-26 luty , u mnie wypada 14-17 luty przy czym 40 tydz. wypada 14 .02 .Tak szczerze mówiąc to juz sama nie wiem którego terminu się trzymać,bo niby najwiarygodniejszy jest ten z USG z 11tyg. a mi wtedy wyszło 11 i 4 dni według USG.
a kiedy miałaś OM ?
19 maja.
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 15:30   #1365
Milacik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
witam
Wiadomość od stokrotki

Tu stokrotka81. Wody lecą, wyznaczyłam szlak na szpitalnym korytarzu :-D. Dzis, jutro w nocy rodzę
Stokrotko, powodzenia
Twoja Natalka wybiera sie na swiat pierwsza
trzymam kciuki za Was

i czekam na moja krolewne...

_________________________ _____________________

2/4 dni "po terminie"
Milacik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 15:32   #1366
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Madzia:)) Pokaż wiadomość
ale sie dzis dzieje beda nowe dzidziusie

dzieki za kciuki przydały sie, bo jestem w domu, 12.02 cc, tylko ze ktg pokazało dosc spore skurcze niewyczuwalne dla mnie
mam nadzieje wytrzymac do soboty

ligotka, stokrotka trzymamy kciuki
Ale fajnie znasz juz termin narodzin swojego dziaciatka..super..

Magiczna konstelacja moje gratulacje,
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 15:35   #1367
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
19 maja.
no,to według tego jak liczy mój gin to 26 lutego , ale dużo lekarzy liczy ,że równo 40 tydzień to termin porodu czyli 23 luty też może być poprawny

z jednej strony chciałabym żeby jutro było już po wszystkim , ale z drugiej boję się że mała jeszcze nie gotowa więc póki co nastawiłam się ,że jutro wrócę do domu ...... a wtedy będę czekać ,aż coś się samo ruszy
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23

Edytowane przez Justyna M
Czas edycji: 2011-02-08 o 15:37
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 15:49   #1368
kopikos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 371
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Witam Was wreszcie jako Pani Inżynier Na szczęście już po stresie. Mąż się śmieje, że teraz mam się skupić na rodzeniu

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
19 maja.
Ja miałam 15 maja i termin mam wyznaczony na 22 lutego. Choć mam nadzieję, że będzie wcześniej
__________________
kopikos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:28   #1369
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

kopikos Gratuluje Pani Inżynier!
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 16:32   #1370
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez kopikos Pokaż wiadomość
Witam Was wreszcie jako Pani Inżynier Na szczęście już po stresie. Mąż się śmieje, że teraz mam się skupić na rodzeniu
gratulacje jak egzamin?
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:34   #1371
Supernovaja
Raczkowanie
 
Avatar Supernovaja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 369
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

melduję swoją obecność, wczoraj podłapałam doła jak ogarnę dwójkę dzieciaków, amelka ostatanio daje popalić i tak jakoś wyszło, że nie miałam siły już wczoraj, komp sie pieprzy i wogóle tak jakoś ehhhh pierwszy raz w tej ciąży mnie tak zgniotło

jutro mamy wizyte u ginekologa, zobaczymy, co powie, jutro odbieram jeszcze wyniki badań (mocz i próby wątrobowe)
z nowości, wczoraj mleko z cycka poszło i już dziś odebrałam 3 telefony "czy już"
za okna nadal się nie zabrałam, za to wkońcu wózek z auta wyciągnęła i dotargałam na piąte, wyprane i pachnące suszy się i czeka


stokrotko gratuluje wytrwałości i trzymamy łapki coby było szybko, bezboleśnie


EDIT: dziewczyny, nie bierzcie pod uwagę "nowych" dat porodu wyznaczanych przez lekarzy, bo niby na jakiej podstawie gin może wam ją zmienić? dzieci rodzą się z różną wagą i wielkością, więc na tej podstawie nie może zmienić TP

PATRILLA jak u Was sytuacja? Api zdrowa? Jak noga? Będzie chłopina w terminie, czy nie?

Edytowane przez Supernovaja
Czas edycji: 2011-02-08 o 17:11
Supernovaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:51   #1372
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez kopikos Pokaż wiadomość
Witam Was wreszcie jako Pani Inżynier Na szczęście już po stresie. Mąż się śmieje, że teraz mam się skupić na rodzeniu
Gratulacje
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:23   #1373
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

kopikos Gratulacje!!!
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:30   #1374
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Justine termin liczy sie z OM, i zalezy od tego jak dlugie cykle mialas, ja wedlug wszystkich dat powinnam 7 urodzic, ale wlasnie kwiecien maj cykl mi sie rozregulowal, bo trwal 32 zamiast 28 dni, no i wyliczylam, ze wtedy to moze byc 11 luty, i moze tak jest, skoro malutka jeszcze siedzi.
Bylam na zakupach, nabiegalam sie i nawet zmeczenia nie czuje, skurcze slabsze niz ostatnio, wiec w ogole sie nimi nie przejmuje.
Za to starsza corka dostala komorke, bo chciala tak jak ja na dotyk i koniecznie rozowa , no i chce laptopa, oszczedzala na to wszystko sama dzielnie, wiec niech ma, moze po tego laptopa jutro skoczymy, bo jej chodzi tak, ze szkoda slow, a potrzebuje dojscie do internetu, bo w szkole duzo wlasnie maja zadan, ktore trzeba na komputerze robic, no i bez netu nie ma szans.
Ja sobie nowa mysz kupilam, nareszcied nie musze w pada paluchami stukac
Stokrotko kciukasy zacisniete.
Wera hop, hop.
Ligotko te Twoje skurcze tak jak moje, narobia nadziei i znikaja
Ale mi juz naprawde wszystko jedno jest, niech uparciuch siedzi w brzuszku
Ciekawa jak nasza Kma

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Dziewczyny Stokrotka miala cesarke miec prawda??
W takim razie po co ta oksytocyna do ktg??

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Kopikos Gratulacje
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:31   #1375
s_a_j
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 854
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

witam po dniu całym wrażeń, najadłam się pyszności u teściowej, dostaliśmy małe prezenciki dla małego, trochę w aucie mnie na tych naszych dziurach wytrzęsło, aż pozaliczałam serię bolesnych skurczy, ale teraz w domu już cicho-sza

mąż wygrzebał u siebie z rodzinnego domu jakieś swoje stare płyty, teraz jak dziecko odkrywa swoje jakieś stare gry czy filmy, poprzywoziliśmy sobie płytki z różnych wesel rodzinnych, więc dziś robimy sobie w domu biesiadę na całego, będzie śmiesznie, już nie mogę się doczekać

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
witam
Wiadomość od stokrotki
Tu stokrotka81. Wody lecą, wyznaczyłam szlak na szpitalnym korytarzu :-D. Dzis, jutro w nocy rodzę
no, wreszcie coś ruszyło, stokrotko trzymam za Was kciuki

Cytat:
Napisane przez kopikos Pokaż wiadomość
Witam Was wreszcie jako Pani Inżynier Na szczęście już po stresie. Mąż się śmieje, że teraz mam się skupić na rodzeniu
no, no gratuluję

Cytat:
Napisane przez Supernovaja Pokaż wiadomość
melduję swoją obecność, wczoraj podłapałam doła jak ogarnę dwójkę dzieciaków, amelka ostatanio daje popalić i tak jakoś wyszło, że nie miałam siły już wczoraj, komp sie pieprzy i wogóle tak jakoś ehhhh pierwszy raz w tej ciąży mnie tak zgniotło

jutro mamy wizyte u ginekologa, zobaczymy, co powie, jutro odbieram jeszcze wyniki badań (mocz i próby wątrobowe)
z nowości, wczoraj mleko z cycka poszło i już dziś odebrałam 3 telefony "czy już"
za okna nadal się nie zabrałam, za to wkońcu wózek z auta wyciągnęła i dotargałam na piąte, wyprane i pachnące suszy się i czeka
Supernovaja powodzenia jutro na wizycie, ja mam na 17stą, obyśmy do kolejnej już nie dotrwały
__________________
10.02.2011.
nasz synek jest już z nami
s_a_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:32   #1376
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez marleen32 Pokaż wiadomość


Dziewczyny Stokrotka miala cesarke miec prawda??
W takim razie po co ta oksytocyna do ktg??

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Kopikos Gratulacje
dlaczego cesarke?
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:36   #1377
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

marlen mnie tez juz wszystko jedno, na nic nie reaguje... a wiecie co najlepsze ze moja niunia wrocila do swojego ulozenia! Normalnie juz sie zastanawialm czy mi sie wydawalo, ale to niemozliwe, bo maz czul ze dupe miala po prawej i po lewej chyba nozki, ale bralismy pod uwage tez raczki... no i juz sie martwilam ze glowki w dole nie ma bo nie ryje... a od jakis 2 h znow to samo glowka ryje tak ze masakra a ciekawa jestem kiedy ona to zrobila.... poza tym pocieklo ze mnie troche, bezbarwne, ale niewiele i znow nadzieja ze to wody, ale cisza.....
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:48   #1378
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
dlaczego cesarke?
Pokrecilam chyba, napisala ze musi sie stawic na czczo jutro i dlatego myslalam, ze cesarka, a to przezornie pewno

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Ligotko ja przez moja dzis malo na zawal nie zeszlam, poczulam takie ciagniecie w srodku pepka, patrze a pepek do srodka wchodzi, jakby nie TZ i dziewczyny byly przy tym, to bym myslala ze zwidy mam, ale ona chyba naprawde za pepowine ciagnela , ile ma sily taki maly czlowiek, pozniej puscila i znow to samo, i tak kilka razy.
TZ zaczal sie smiac, ze ma tam zabawki i jedzenie, to jej dobrze jest.
Starsze tego nie robily.
No i smieje sie, ze albo myslala ze tak sie wyjsc, albo ze to pasy, bedzie sie trzymala i nie wyjdzie wcale
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:55   #1379
kaskup
Rozeznanie
 
Avatar kaskup
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ......
Wiadomości: 627
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

witajcie dziewczynki..
powiem Wam że teskinie za czasem ciązy..
chetnie wyspałabym sie i zjadla cos nie cos niezdrowego także korzystajcie poki możecie

GRATULUJE wszystkim rozdwojonym, trzymam mocno kciuki za Was!!

czytam Was w miare na bierzaco ale niestety odpisac nie jestem na razie w stanie..

chciałam Wam tylko powiedziec że jak ja miałam skurcze na porodówce te pierwsze porodowe to wcale nie myslałam o tym ze to już.. wcale tak mocno nie bolały, tylko były regularne..
dlatego jak macie regularne a nie jakies mega bolesne to tez to moze byc to bo kazda z nas przeciez inaczej odczuwa ból..


i jeszcze moje gwiazdy Wam pokarze..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1010.jpg (153,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1003.jpg (116,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1013.jpg (81,0 KB, 55 załadowań)
kaskup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:59   #1380
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

kaskup ślicznotki z Twoich dziewuszek
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.