Zakopane - noclegi i nie tylko - wątek zbiorczy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-18, 09:54   #391
Kikia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 181
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

aleida - dobrze, że ktoś poleca Camaro, bo właśnie tam udało nam się znaleźć na ostatnią chwilę nocleg na najbliższy weekdn

Wcześniej korzystaliśmy z Arkad przy samych Krupówkach, zdecydowanie polecam
Kikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 20:59   #392
Gosinka777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Słuchajcie, mogę polecić dwa domy z pokojami gościnnymi.

Pierwszy z nich to Dom Tęcza przy ulicy Żeromskiego - cicho, czysto, komfortowo, widok na góry, wszędzie blisko, parking, internet, dogodności dla osób z małymi dzieciaczkami (kuchnia dla gości, w pokoju czajnik bezprzewodowy, w obiekcie fotelik do karmienia, łóżeczko turystyczne...). Bardzo, bardzo miły pobyt!

Drugi dom, do którego warto przyjechać odwiedzając Zakopane to Wilga przy ulicy Sabały. Dom jest wyposażony komfortowo, jest internet bezprzewodowy, kuchnia i jadalnia dla gości. Przestronnie i wszędzie blisko

Udanych wyjazdów!
Gosinka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 10:19   #393
ty1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

Hej,
W drugim tygodniu lutego wybieram się do Zakopanego. Uwielbiam to miejsce i jeżdżę tam jak tylko się da. Ostatnio byłam niestety 2lata temu. Czy moglibyście mi doradzić gdzie warto zjeść na Krupówkach ? Szukam czegoś nie drogiego. Przyjaznego dla przyszłych mam czyli z dobrym i świeżym jedzonkiem Spisałam sobie te miejscówki jakie polecałyście wyżej ,ale może jeszcze coś przyszło by Wam na myśl Będę bardzo wdzięczna !
ty1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:09   #394
hiacynta85
Raczkowanie
 
Avatar hiacynta85
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 80
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Cytat:
Napisane przez hiacynta85 Pokaż wiadomość
A był ktoś może tutaj http://www.wiktoria-zakopane.pl/ ?
Willa Wiktoria na Smrekowej

Byłam i teraz sama i nie polecam.

Co prawda hałasujących sąsiadów nie było, ale myślę, że można znaleźć coś zdecydowanie przyjemniejszego. Co prawda lokalizacja i cena jak najbardziej ok, ale gospodarze (nie są właścicielami) niesympatyczni.


Przyjechaliśmy pociągiem, ze sporymi bagażami a na zaprowadzenie do pokoju musieliśmy czekać, aż gospodyni przestanie bawić się z kotami... Na wręczeniu kluczy i wskazaniu (nie "pokazaniu") pokoju oprowadzanie się skończyło. Od pani gospodyni trudno było usłyszeć później nawet zwykłe "dzień dobry" (czy nawet odpowiedź na "dzień dobry" ).

Wszystko to można by było zaakceptować, gdyby nie "eksplodujący" prysznic ostatniego dnia (nikogo nie było w tym czasie w łazience), a później oskarżenia właściciela o rzucanie słuchawką prysznicową i tajemnicze wydłużenie drzwi łazienkowych.

Także z Willą te noclegi nie mają nic wspólnego Ale przynajmniej mają szybki internet, chociaż to dla większości najmniej ważne
hiacynta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 14:13   #395
mimi91
Wtajemniczenie
 
Avatar mimi91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 799
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

podbijam wybieram się za 2 dni do Zakopca i interesują mnie miejsca gdzie naprawdę można tanio i dobrze zjeść.
__________________
"Rób swoje i nigdy się nie zrażaj!"
♥szafa♥

mimi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 09:44   #396
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Dziewczyny wiem ze późno, ale może ktoś wie czy na majówkę jeszcze gdzieś coś złapię?
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 09:47   #397
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Mirianka - jasne, tylko czekają Cię 2 godziny dzwonienia
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 09:58   #398
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Mirianka - jasne, tylko czekają Cię 2 godziny dzwonienia
kurcze tak myślałam właśnie... mam jeszcze taki pomysł by jechać w ciemno - zawsze rezerwowałam noclegi przez neta a na miejscu okazywało się że sporo ludzi stoi na dworcach i mają tanie, fajne pokoje... O tyle dobrze że wcześniej jedziemy do znajomego do Krakowa więc zawsze możemy się tam wrócić jakby nic się nie znalazło Co sądzisz?
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 10:12   #399
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

A na jakimś portalu z grupowymi zakupami nie ma propozycji majówki? Tylko że tam raczej bardziej ekskluzywne miejsca, z basenami i saunami...

Nigdy nie jechałam tam na majówkę, za to bywałam w długi weekend sierpniowy i różnie bywało z dworcowymi ofertami...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 20:25   #400
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

http://www.groupon.pl/oferty/krakow/...skolka/4476438

Może nie na majówkę ale fajna oferta
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 08:04   #401
palitte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

odświeżę temat...ja szukam karczmy w stylu góralskim, chodzi o uroczysty obiad dla ok 15 osób, w okolicach murzasichle, jaszczurówki czy może ktoś pomóć?
palitte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 10:39   #402
lady goddess
Rozeznanie
 
Avatar lady goddess
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z lapka ;)
Wiadomości: 508
Dot.: Tani nocleg Zakopane

Ja zaliczyałam parę kwater i mogę polecic :

1. Ul. Zeromsiego 26 U Tomasza - płaciłam od 40-55zł zależy jaka pora . Pokoje duże, przesronne, z balkonami, aneksem(płyta, lodowka, mikrofala, naczynia), w wc miękki papier toaletowy (wiem ze to niby normalne ale byłam na takiej kwaterze ze był stary ten szary ) interner WiFi- bardzo fajnie jakies 25minut od dworca, w poblizu carrefour, na stronie jest zalączony terminarz więc można sobie obczaić wolny termin. Super włascicielka. Żelazko deska do prasowania dostepne ...

2. Michałówka 2 ul. Smrekowa 9c jakieś 5 minut od kworca, miszkalismy zawsze w Roksanie, cena 40-50zł tez pokoj z aneksem(płyta, lodowka, naczynia), internet i balkon - dla palaczy
Właścicielka bdb fajna i sympayczna,

3. Maria Sztokfisz ul. Brzozowa 16 - 4 minuty od dworca... tanio 35-50 zł owszem ale juz tam nie wrócimy teraz odremontowane pokoje, ale lazienki, niektóre, jak z PRL-u , internet WiFi- zwykły ruter- mieszkalismy na 3 piętrze i raz była jedna kreska a raz dwie a raz zero i trzeba było go przynieść w wiadrze
Aneksy są 2 na pietrach nowe ...
Jeżeli ktoś chce to polecam ale krzesła na balkonie są bardzooo słabe i koszt jednego tj 35zł syn właścicieli opryskliwy gdyby nie on i krzesła wadliwe, przepalone od słonca to by było OK Ok .. Zawsze przyjmowała nas p. Maria ale tym razem pojechała na wczasy i pozostał na włościach jej synalek ...
__________________
. . . A w oczach odbija się strach . . .
Bo od miłości nie ma odwrotu jest tylko zapomnienie . . .
lady goddess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 10:43   #403
lady goddess
Rozeznanie
 
Avatar lady goddess
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z lapka ;)
Wiadomości: 508
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

Ja byłam 20 w zakopcu i chodzilismy na piwko za 5 zł kasztelan w Meta Seta Galareta na krupówkach mi się tam podoba, a jezeli chodzi o kuchnie to nie wiem jak tam jest bo nic zesmy nie jedli :P
__________________
. . . A w oczach odbija się strach . . .
Bo od miłości nie ma odwrotu jest tylko zapomnienie . . .
lady goddess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 12:40   #404
xmania
Raczkowanie
 
Avatar xmania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 72
Dot.: Tani nocleg Zakopane

Znacie moze pensjonaty pod zakopanem lub na terenie Podhala? 30-40 zl od osoby? z dobrymi warunkami zakwaterowania?
__________________
M 08.04.11

bieganie: od 04.06
zdrowo odżywiam się
xmania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 16:02   #405
BlairM88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Dot.: Tani nocleg Zakopane

mój chłopak ma jakieś namiary... moze jak wroci z pracy to mi poda.
BlairM88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 21:58   #406
Biala magia
Raczkowanie
 
Avatar Biala magia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

Słynna restauracji "Pod pstrągiem" się zepsuła totalnie. Byłam w Zakopanem jakiś czas temu, pamiętałam to miejsce jako dobre, sprawdzone jedzenie a tu ups, wielkie rozczarowanie, naprawdę nie polecam.
Rzeczywiście cukierenki są bardzo dobre w Zakopanem, dużo dobrych lodów i na dolnych Krupówkach (tam blisko ee... placków i kościoła Fary) i na górnych .
A potwierdzam w Zapiecku rzeczywiście bardzo dobre jedzenie
Biala magia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 08:38   #407
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

a ja niezmiennie POLECAM Watrę na Zamoyskiego Rewelacyjne jedzonko!
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 15:41   #408
majczusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 435
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

A ja trochę inaczej, powiem czego NIE POLECAM. A więc, odradzam "restauracje", której niestety nie znam nazwy, ale opis powinien sprawić, że jakby coś zorientujecie się, że należy uciekać. Jest ona na Krupówkach i stoi blisko niej taki kucharz i krzyczy, że zaprasza na obiad, wystawiony jest cennik 15zł za zupę i drugie danie(wszystko w tej cenie). Wchodzi się do niej przez bramę/podwórze. Jest obskurna to raz, dwa porządnej toalety nie ma, tylko jakieś okropne pomieszczenie na zewnątrz i trzy, najważniejsze: ochydne jedzenie. Z chłopakiem zamawialiśmy różne zupy i różne drugie dania (on - ziemniaki, schab i jakaś surówka, ja - naleśniki), jednak ani mi, ani jemu nic nie smakowało. Dodam, że nie jesteśmy wybredni, mieliśmy najtańszy nocleg i nie chodzimy do ekskluzywnych restauracji. Jedyny plus to stosunkowo niska cena i duże porcje, ale co nam po nich skoro po jednym kęsie odechciewa się jeść?

Dla oszczędzających: pomiędzy środkiem, a górą Krupówek są najtańsze lody włoskie a równie dobre (prawa strona, stojąc przodem do Gubałówki)
majczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 22:24   #409
rudzia015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 44
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Hej hej!
Macie może jakieś nowe wieści z Zakopanego, coś godnego polecenia?
Szukam 2-osobowego pokoju z łazienką do 40 zł/os. na wrzesień (konkretnie jakoś druga połowa września) i tak najlepiej max.20 minut piechotą do Krupówek
rudzia015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-07, 17:58   #410
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Do 40 zł?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 00:27   #411
rudzia015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 44
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Nie ma szans?

np. takie coś znalazłam - 80 zł za pokój dwuosobowy, chyba ze 20 minut do Krupówek...
http://www.pensjonacik-zakopane.pl/new-page.html

albo to?
http://ubogusi.spanie.pl/
rudzia015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 08:51   #412
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Cena aktualna i mają jeszcze miejsca?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 10:05   #413
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Dziewczyny a wiecie czy nocelgi beda tańsze na obrzeżach Zakopanego albo w Koscielisku? Za 40 - 50 zł znajdzie sie cos ?
A czy we wrześniu ceny za noclegi spadaja czy raczej nie ?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 10:24   #414
rudzia015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 44
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Cena aktualna i mają jeszcze miejsca?
W jednym z nich na pewno wolne, o cenie niestety nie wiem, muszę dzwonić...
rudzia015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 11:33   #415
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Daj znać koniecznie, bo niestety często rzeczywistość nie ma nic wspólnego z internetową ceną...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 12:12   #416
majczusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 435
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wiecie czy nocelgi beda tańsze na obrzeżach Zakopanego albo w Koscielisku? Za 40 - 50 zł znajdzie sie cos ?
A czy we wrześniu ceny za noclegi spadaja czy raczej nie ?
No w Kościelisku na pewno będziesz miała taniej. W hotelu Siwarna masz nocleg we wrześniu za 55zł. Byłam tam i jeśli chodzi o standard hotelu dla mało wymagających odpowiedni, a jedzenie mają pyszne i bardzo duży wybór (śniadanie full wypas bufet, a obiadokolacja 3daniowa + deser). Minusem była wczesna pora obiadokolacji i trzeba było wszędzie gonić, była o 16-17. Tylko zastanów się dobrze, bo hotel jest godzinę czasu od Krupówek, a na busik wydasz w jedną stronę 3zł od osoby. Zależy na ile chcesz jechać i co zamierzasz tam robić.
majczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 12:20   #417
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

w poroninie jest taniej
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 21:17   #418
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Cytat:
Napisane przez majczusia Pokaż wiadomość
No w Kościelisku na pewno będziesz miała taniej. W hotelu Siwarna masz nocleg we wrześniu za 55zł. Byłam tam i jeśli chodzi o standard hotelu dla mało wymagających odpowiedni, a jedzenie mają pyszne i bardzo duży wybór (śniadanie full wypas bufet, a obiadokolacja 3daniowa + deser). Minusem była wczesna pora obiadokolacji i trzeba było wszędzie gonić, była o 16-17. Tylko zastanów się dobrze, bo hotel jest godzinę czasu od Krupówek, a na busik wydasz w jedną stronę 3zł od osoby. Zależy na ile chcesz jechać i co zamierzasz tam robić.
Dzieki, ale hotel mnie nie interesuje. Potrafię sama sobie kanapki zrobic, gotowac tez potrafie. Tak jest taniej Zawsze wybieram kwatery prywatne.
Do Krupowek mozna dojechac, mnie jednak bardziej interesują szlaki i gory .

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2012-07-08 o 21:19
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 16:06   #419
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

Cytat:
Napisane przez majczusia Pokaż wiadomość
A ja trochę inaczej, powiem czego NIE POLECAM. A więc, odradzam "restauracje", której niestety nie znam nazwy, ale opis powinien sprawić, że jakby coś zorientujecie się, że należy uciekać. Jest ona na Krupówkach i stoi blisko niej taki kucharz i krzyczy, że zaprasza na obiad, wystawiony jest cennik 15zł za zupę i drugie danie(wszystko w tej cenie). Wchodzi się do niej przez bramę/podwórze. Jest obskurna to raz, dwa porządnej toalety nie ma, tylko jakieś okropne pomieszczenie na zewnątrz i trzy, najważniejsze: ochydne jedzenie. Z chłopakiem zamawialiśmy różne zupy i różne drugie dania (on - ziemniaki, schab i jakaś surówka, ja - naleśniki), jednak ani mi, ani jemu nic nie smakowało. Dodam, że nie jesteśmy wybredni, mieliśmy najtańszy nocleg i nie chodzimy do ekskluzywnych restauracji. Jedyny plus to stosunkowo niska cena i duże porcje, ale co nam po nich skoro po jednym kęsie odechciewa się jeść?

Dla oszczędzających: pomiędzy środkiem, a górą Krupówek są najtańsze lody włoskie a równie dobre (prawa strona, stojąc przodem do Gubałówki)
nie wiem czy myślę o tej samej 'restauracji' ale w zeszłym roku zimą reklamował ją ślimak bodajże. Dwa lata temu poszliśmy tam zjeść, bo zachęciła nas niewielka cena za dwa dania- zupa+drugie danie+kompot. Adresu nie znam, ale też gdzieś po środku Krupówek. Jedyne co pamiętam to to obskórne podwórko, śmierdzącą toaletę i okropne jedzenie. Jadłam kwaśnicę i placka po zbójnicku. Mój TŻ jadł żurek i również placka. Jedyne co było dobre, to kompot. Nigdy więcej, bo pieniądze poszły w błoto, a my nie najedzeni niestety musieliśmy płacić za drugi obiad w innej restauracji.
Nie polecam również takiej małej karczmy przy ul. Balzera, idąc od strony centrum zaraz po prawej stronie. TŻ zamówił szaszłyka- jadalny, ale za 14 zł to tam prawie nic nie było na tym talerzu, a ja zamówiłam devolaja- mięso było faktycznie, ale jak rozkroiłam to zamiast sera wyciekło mi coś żółtego i kawałek natki pietruszki. Cały wielki talerz zalany, prawdopodobnie wodą albo olejem. nigdy więcej.

Za to polecam naszą ulubioną restaurację "Czarny Staw" prawie na końcu Krupówek po lewej stronie. Ceny średnie, ale całe 2 tygodnie stołowaliśmy się tylko tam- pyszne zupki, pyszne surówki, a najbardziej polecam szaszłyka ze spyrką! Świetny klimat, sympatyczni górale
I polecam też Marzannę przy Balzera 17a, mniejsza knajpka, ale pyszne jedzenie już tańsze. Ciężko trafić, jest na przeciwko stoku Nosal. I również przemiła obsługa i bardzo oryginalny wystrój
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 16:55   #420
majczusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 435
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

[1=9cfdbdf4a8633c241406c59 618b1b1f07a8603a7_62eda0f 28d492;35329902]nie wiem czy myślę o tej samej 'restauracji' ale w zeszłym roku zimą reklamował ją ślimak bodajże. Dwa lata temu poszliśmy tam zjeść, bo zachęciła nas niewielka cena za dwa dania- zupa+drugie danie+kompot. Adresu nie znam, ale też gdzieś po środku Krupówek. Jedyne co pamiętam to to obskórne podwórko, śmierdzącą toaletę i okropne jedzenie. Jadłam kwaśnicę i placka po zbójnicku. Mój TŻ jadł żurek i również placka. Jedyne co było dobre, to kompot. Nigdy więcej, bo pieniądze poszły w błoto, a my nie najedzeni niestety musieliśmy płacić za drugi obiad w innej restauracji.
[/QUOTE]

Przypuszczam, że to ta sama "restauracja". Też mi się przypomina, że jeszcze kompot tam był w tej cenie.
majczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-10 12:53:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.