Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-18, 19:56   #3811
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

z tymi pierogami to niezla jazda, w ogole ich nie mogłam dostać
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:08   #3812
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
"Dobre" wino to sprawa dyskusyjna... Nie to dobre, co dobre tylko to, które TOBIE smakuje
Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Te szampony i odżywki to z firmy, na którą się nieco obraziłam po ostatnim zamówieniu, bo brakowało jednego produktu w paczce i nie raczyli odpowiedzieć na maila.
Nie potrafię podać nie wytrawnych, dobrych win z B. , bo kupuję tylko mocno wytrawne czerwone, choć wiosną zdarzyło mi się kupić niby wytrawne różowe rose d'anjou za bezcen, ale miały naprawdę łagodny smak.
Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Właśnie tak, nie oczekujmy od osoby, która lubi wytrawne wina polecenia wina słodkiego czy półsłodkiego. Np. dla mnie słynne Carlo Rossi sprzedawane jako wytrawne ma smak wina półsłodkiego.
ok, rozumiem że trzeba spróbować, na tym wątku często ktoś pyta się o polecenia, bardziej chodziło mi o zawartość wina w winie, jego jakość nie doprecyzowałam pytania
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:22   #3813
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
z tymi pierogami to niezla jazda, w ogole ich nie mogłam dostać
u mnie pierowgów dużo,ale pizzy nie ma nigdzie,puste lodówki
Cytat:
Napisane przez kwiatuszek160 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, że od jutra szampony - 20% bo u mnie w B. już wisiały tablice..
a nie 25%? przemknęła mi reklama w necie i chyba widziałam 25
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:33   #3814
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez forssiczka Pokaż wiadomość
ja mam pomarańczową jakąś z zeszłego roku, podczas palenia nadal pachnie jak nówka, słoik nie pęka, tak więc spoko
Dziękuję, a czy ktoś wie kiedy one znów się pojawią.
Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Wczoraj widziałam w biedronce nowe świece zapachowe po 5,99 w takim nawet dosyć ładnym szkle w paski. Zapachy to liczi, białe kwiaty i jeszcze jeden niebieski, ale nie pamiętam nazwy ?
A ladnie pachniały? To jakaś nowa stała oferta, nowy model czy wyszły podczas jakieś akcji/gazetki. W piątek muszę odwiedzić bierdę
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:36   #3815
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
u mnie pierowgów dużo,ale pizzy nie ma nigdzie,puste lodówki

a nie 25%? przemknęła mi reklama w necie i chyba widziałam 25
Pizz też u mnie nie ma

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Szkoda tylko, że wybór szamponów jest mały w B.
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:38   #3816
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

25% na szampony.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:41   #3817
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
ok, rozumiem że trzeba spróbować, na tym wątku często ktoś pyta się o polecenia, bardziej chodziło mi o zawartość wina w winie, jego jakość nie doprecyzowałam pytania
Jeśli lubisz wina słodkie, może spróbuj win owocowych z Vin-Kon:
http://www.potegatradycji.pl/index.p...a_slodkie.html
mają słodkie m.in. z dzikiej róży, jarzębiny, wiśni, truskawki, półsłodkie, półwytrawne i wytrawne. Polecam różowe z dzikiej róży, czerwone aroniowe i z czarnej porzeczki Można je dostać w Piotrze i Pawle.


A z B np. Le Carillon są półsłodkie, mi smakowały Tylko białe i różowe trzeba przed podaniem naprawdę mocno schłodzić, wtedy w pełni ujawniają swoje atuty. One są w stałej ofercie. Casillero del Diablo dostępne w kilku rodzajach szczepów, w B na pewno w dwóch, ale nie pamiętam czy są półsłodkie czy półwytrawne Moscatel, bardzo słodkie, deserowe. Quitana półsłodkie białe i czerwone, kosztuje ok. 9 zł, ale nie ma się co bać niskiej ceny Jak nie będzie smakować, to najwyżej można zużyć do gotowania
A tak w ogóle to zachęcam do próbowania różnych rodzajów win, tych wytrawnych też, np. hiszpańskich win z regionu Rioja, można się mile zaskoczyć A jak wspominałam ceny win w B są na tyle przystępne, że nawet jak któreś nie będzie pasować, to nie szkoda ich później zużyć wlewając "do gara"
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 20:46   #3818
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
ok, rozumiem że trzeba spróbować, na tym wątku często ktoś pyta się o polecenia, bardziej chodziło mi o zawartość wina w winie, jego jakość nie doprecyzowałam pytania
Nie da się polecać nie znając gustu. Generalnie niedrogie wina wytrawne w B. są świetne, słodycz naturalną w winie trudno osiągnąć tanio. Polecam na dobry początek oswajania z wytrawnością różowe wytrawne. Przyzwoite rose d'anjou wiosną na wyprzedaży było po 8 zł. Wszystkim gościom smakowało.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Jeśli lubisz wina słodkie, może spróbuj win owocowych z Vin-Kon:
http://www.potegatradycji.pl/index.p...a_slodkie.html
mają słodkie m.in. z dzikiej róży, jarzębiny, wiśni, truskawki, półsłodkie, półwytrawne i wytrawne. Polecam różowe z dzikiej róży, czerwone aroniowe i z czarnej porzeczki Można je dostać w Piotrze i Pawle.


A tak w ogóle to zachęcam do próbowania różnych rodzajów win, tych wytrawnych też, np. hiszpańskich win z regionu Rioja, można się mile zaskoczyć A jak wspominałam ceny win w B są na tyle przystępne, że nawet jak któreś nie będzie pasować, to nie szkoda ich później zużyć wlewając "do gara"
Popieram. Korzystajcie i odkrywajcie.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:47   #3819
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek160 Pokaż wiadomość
Normalnie byłam w szoku, zajechałam do B. jakieś 30min temu i było już wyłożone wszystko co od jutra obowiązuję ( nigdy nie wykładali wcześniej towaru) i wzięłam ten płaszczyk przeciwdeszczowy ciemny róż/fiolet nie wiem jak dokładnie określić ten kolor za 39,99zł rozmiar S (normalnie nosze M) i jest dość duży, ale można go pościągać tymi sznureczkami w tali i u dołu także idzie dopasować. Jest cienki, ale akurat takiego potrzebowałam i cena nie aż taka wysoka i plusem jest dla mnie to, że chowa się w jedną z kieszeni przez co zajmuje mało miejsca i zawsze można go mieć w torbie przy sobie . Aha był jeszcze kolorze granatowym .
Coś czuję, że jutro utknę w Biedrze nie mogąc się zdecydować który kolor wybrać
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:54   #3820
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Półsłodki cabernet? Zachęcam do próbowania win z B. , bo bywają naprawdę świetne. Ja akurat lubię wytrawne wyłącznie, głównie czerwone z różnych szczepów, więc radzenie miłośnikowi półsłodkich na nic się zda. Nie bójcie się wytrawności szczególnie jeśli chodzi o np. różowe.
no właśnie też się zdziwiłam chyba że coś pomyliłam

no ale nic na któreś na pewno się skuszę

bardzo dziękuję
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:56   #3821
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Jeśli lubisz wina słodkie, może spróbuj win owocowych z Vin-Kon:
http://www.potegatradycji.pl/index.p...a_slodkie.html
mają słodkie m.in. z dzikiej róży, jarzębiny, wiśni, truskawki, półsłodkie, półwytrawne i wytrawne. Polecam różowe z dzikiej róży, czerwone aroniowe i z czarnej porzeczki Można je dostać w Piotrze i Pawle.


A z B np. Le Carillon są półsłodkie, mi smakowały Tylko białe i różowe trzeba przed podaniem naprawdę mocno schłodzić, wtedy w pełni ujawniają swoje atuty. One są w stałej ofercie. Casillero del Diablo dostępne w kilku rodzajach szczepów, w B na pewno w dwóch, ale nie pamiętam czy są półsłodkie czy półwytrawne Moscatel, bardzo słodkie, deserowe. Quitana półsłodkie białe i czerwone, kosztuje ok. 9 zł, ale nie ma się co bać niskiej ceny Jak nie będzie smakować, to najwyżej można zużyć do gotowania
A tak w ogóle to zachęcam do próbowania różnych rodzajów win, tych wytrawnych też, np. hiszpańskich win z regionu Rioja, można się mile zaskoczyć A jak wspominałam ceny win w B są na tyle przystępne, że nawet jak któreś nie będzie pasować, to nie szkoda ich później zużyć wlewając "do gara"
dziękuję serdecznie
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 21:04   #3822
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
U mnie H&S nie ma w stałej ofercie, wiele dziewczyn również tak pisało. W niektórych biedronkach trafiają się jeszcze z jakiejś gazetki urodowej w pakiecie szampon plus odżywka za 19.99zł. Ale nie ma ich w stałej ofercie, no chyba , że wprowadzili je kilka dni temu..
szampony head&shoulders u mnie są na stałe na 100%..... od bardzo dawna....przez dobre kilka miesięcy je kupowałam i stały normalnie na półkach tam gdzie pozostałe szampony, ja przerzuciłam się na inny szampon ale nadal są,( widziałam je ostatnio tydzień temu) kosztują bodajże 13 zł.... za to z odżywką w pakiecie nie kojarzę żeby kiedykolwiek u mnie były, no ale to akurat mogłam przegapić bo już ich nie kupuję....
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 21:13   #3823
Smolie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Witam wszystkie miłe Panie, przygarniecie mnie ? Mogłybyście rozwinąć temat win dostępnych w Biedronce? Szczególnie interesują mnie czerwone wytrawne i półwytrawne.
Smolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 22:37   #3824
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
O ile jakaś odżywka z silikonem czas od czasu jest ok, o tyle szampon z tym bez sensu. Daje właśnie taki efekt obciążenia przy skórze i "piór" na końcówkach.

Nie zgodzę się. Na moich długich, nieporowatych włosach szampony z silikonami sprawdzają się świetnie. A do tego 2-3 razy w tyg. olejowanie i odżywka po każdym myciu. Różne rzeczy próbowałam, ale od roku trzymam się tego rodzaju pielęgnacji i zbieram coraz to więcej komplementów nt. włosów nie przesadzałabym z tą anty-silikonawą nagonka, bo każdemu co innego pasuje

Dawno nie byłam w B. Jutro zajdę na pewno po szampon Elisse - uwielbiam ten fioletowy. Odkryłam go właśnie dzięki temu wątkowi szkoda, ze nie ma jeszcze odżywek w promocji, ale to pewnie i tak dokupię fioletowa do kompletu
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 22:38   #3825
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez sowaaaaa Pokaż wiadomość
szampony head&shoulders u mnie są na stałe na 100%..... od bardzo dawna....przez dobre kilka miesięcy je kupowałam i stały normalnie na półkach tam gdzie pozostałe szampony, ja przerzuciłam się na inny szampon ale nadal są,( widziałam je ostatnio tydzień temu) kosztują bodajże 13 zł.... za to z odżywką w pakiecie nie kojarzę żeby kiedykolwiek u mnie były, no ale to akurat mogłam przegapić bo już ich nie kupuję....
No u mnie nie ma na sto procent. No nic może zapytam uprzejmą panią pracującą w B
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 22:42   #3826
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość

A ladnie pachniały? To jakaś nowa stała oferta, nowy model czy wyszły podczas jakieś akcji/gazetki. W piątek muszę odwiedzić bierdę
Wydaje mi się,że zostały wycofane te La Rise i w ich miejsce są teraz te nowe ... Pachniały ładnie, jednak wydaje mi się,że poprzednie były lepsze
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 22:43   #3827
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Jutro znowu specyfik do prania Persil tym razem. I twaróg President za 1,49.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 22:49   #3828
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Dziewczyny, czy w Biedronce sprzedają jeszcze pierogi z kapustą i grzybami? Szukam od dwóch miesięcy i w żadnej w moim mieście spotkać nie mogę
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 22:59   #3829
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w Biedronce sprzedają jeszcze pierogi z kapustą i grzybami? Szukam od dwóch miesięcy i w żadnej w moim mieście spotkać nie mogę
1kg w zielonym opakowaniu? Też szukam i też nie ma już od liku miesięcy
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 23:45   #3830
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w Biedronce sprzedają jeszcze pierogi z kapustą i grzybami? Szukam od dwóch miesięcy i w żadnej w moim mieście spotkać nie mogę
One zawsze w pierwszej kolejności są powybierane. Szukaj w kartonach z tyłu półki
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 04:16   #3831
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
z tymi pierogami to niezla jazda, w ogole ich nie mogłam dostać
a dziś od rana będą wszystkie te produkty dostępne
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 04:31   #3832
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 689
Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w Biedronce sprzedają jeszcze pierogi z kapustą i grzybami? Szukam od dwóch miesięcy i w żadnej w moim mieście spotkać nie mogę
mowisz o tych mrozonych? ja juz tutaj pisalam, ze tez ich szukam od dawna i nie ma chyba wycofali z oferty, tylko ciekawe dlaczego
ja przez 3 dni nie kupilam ani pizzy, ani pierogow...bo byly pustki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowcą
martuha20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 05:45   #3833
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez pinaplesss Pokaż wiadomość
To pocieszyłaś, bo u mnie pierogów brak, a chciałam spróbować z truskawkami właśnie. Nic chyba nic nie straciłam.
u mnie wczoraj też wielka próżnia w lodówkach i zamrażarkach;

za to wooliteów pełno...tak, ze wziełam dwupak.
i jeszcze sałatki z lisnera z promocji

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
W pierdonce jest w stałej ofercie ser żółty "Stary Olęder".....

Areo miętowe jest niedobre... Smakuje jak słodka guma miętowa Wrigley... Albo mentosy...
jaka jest normalna cena tego Olędra? bo wczoraj wisiała kartka z promocją 9,99 a wydawało mi sie, że normalnie był tańszy....

aaa i zapomniałam o aero...

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
"Dobre" wino to sprawa dyskusyjna... Nie to dobre, co dobre tylko to, które TOBIE smakuje
jak ze wszystkim ;D


Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
jak dla mnie nie warte tej ceny trochę za drogie, jak na dyskontowe botki oglądałam je wzdłuz i wszerz bo miałam tez zamiar kupic te beżowe, ale takie jakieś ....
czarne straszne, potwierdzam,pełno kleju, beżowe całkiem znośne.. jak za taką cenę..


Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się. Na moich długich, nieporowatych włosach szampony z silikonami sprawdzają się świetnie. A do tego 2-3 razy w tyg. olejowanie i odżywka po każdym myciu. Różne rzeczy próbowałam, ale od roku trzymam się tego rodzaju pielęgnacji i zbieram coraz to więcej komplementów nt. włosów nie przesadzałabym z tą anty-silikonawą nagonka, bo każdemu co innego pasuje
a ja w ogole to olewam, kupuję szampon po prostu dopasowany do moich przetłuszczających sie włosów - i tyle; skład totalnie olewam :P



a żeby coś pochwalić - nareszcie pojawiły się wafelki cappuccino - boskie.. i jeszcze cytrynowe ptasie mleczko - [ale ja kocham cytrynowe słodycze]
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 06:43   #3834
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

a u was tez jest mieso mielone z szynki po 4.99? u mnie juz chyba z tydzien i zastanawiam sie dlaczego
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 06:44   #3835
piotrek1994
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 506
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

w końcu president pyszny jest
piotrek1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 07:00   #3836
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
a u was tez jest mieso mielone z szynki po 4.99? u mnie juz chyba z tydzien i zastanawiam sie dlaczego
tylko kartkę widziałam
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 07:05   #3837
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

a u mnie cały czas jest od tygodnia dostępne i już 2-3 razy kupowałam, ale to dość dobra obniżka więc zastanawiam się czemu nigdzie nie zaznaczona. Może zaraz znowu będzie jakaś mięsna afera...
Normalnie jest chyba po 8.49, więc prawie 40% zniżki, aż mi się wierzyć nie chcę że nigdzie by tego nie ogłaszali
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 07:40   #3838
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Chyba skuszę się na tego Presidenta plus winogron. ;D Ale mój główny zakup to książka Kinga.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 07:43   #3839
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Odp: Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
a u was tez jest mieso mielone z szynki po 4.99? u mnie juz chyba z tydzien i zastanawiam sie dlaczego
U mnie tez jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 08:45   #3840
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
W pierdonce jest w stałej ofercie ser żółty "Stary Olęder" (na wzór Old Amsterdam) i zauważyłam dziś w wśród tych serów odmianę "Stary Olęder korund", opakowanie różni się od zwykłego Olędra tylko białą obwódką (normalne ma czarną).
Poza tym na opakowaniu nie ma zadnej wzmianki o odmianie korund... Wie ktoś czym się rózni ta wersja od wersji "niekorundowej"? Smakiem? Długością dojrzewania? Zawartością tłuszczu?

Olędra "normalnego" kupowałam kiedyś i już nie pamiętam dokładnie jego smaku, a korund kupiłam zaintrygowana tą odmianą, lecz wydaje mi się, ze smakuje podobnie, co zwykły...
Pytam z ciekawości, może ktoś się orientuje? Może Monikam wie, skoro zna się na selektywnych produktach z B?
jadłam i jeden i drugi, że tak powiem nie zastanawiam się nad zawartością tłuszczu czy długością dojrzewania, bo zwyczajnie się na tym nie znam. ale jen z jasną skórką jest delikatniejszy, bardziej kremowy i konsystencja jest miększa, łatwiej się kroi, mniej wali skarpetą

tak samo jest z cheddarem tym krócej dojrzewającym. jeden i drugi ser mi smakuje. najlepiej po prostu spróbować samemu.
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.