Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz. XXII - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Aby było sprawiedliwie, sonda jest
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 0 0%
Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę 0 0%
Ręcznik na sucie, z igłą w tyłku, tak wyglądam w ciąży schyłku 15 39,47%
Poczekalni nadchodzi kres, wszystkie mamy cieszą się 2 5,26%
Większość dzieci jest już z nami, na ostatnie wciąż czekamy 12 31,58%
Rymowanie się skończyło, bo nam brzuchatek dużo na wątku ubyło 0 0%
Czary mary, czary mary, wychodź z brzucha szkrabie mały 9 23,68%
Głosujący: 38. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-17, 07:42   #4801
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Szkodzi bo muszę tż z pracy zrywać
Targa konkret. Ciekawe czy wycichnie
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 07:57   #4802
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
też ich używamy
w ciąży w ogóle nie planowałam takiego zakupu a okazały się jednym z hitów
U nas to samo. Nawet już dokupywałam kolejną paczkę
Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
Mała juz ponad 5 godzin placze i marudzi juz nie mam sily ani cierpliwosci jeszcze byla ciocia TŻ pani wszystkowiedząca i wszystko robie zle wszystko nie tak, 100 k**** cennych rad wrrr zaraz mnie szlak trafi chyba....
Powystrzelać takie ciotki. Niepotrzebnie wprowadzają dodatkowy stres

Teacherka mocne kciuki
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 08:03   #4803
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Szkodzi bo muszę tż z pracy zrywać
Targa konkret. Ciekawe czy wycichnie
uuUU Mikołajek nadciąga

może też kupię te podkłady bo moje dziecko robi kupy po pas i będzie łatwiej
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 08:17   #4804
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
jo_asiek, cotka, Rusałka, Micia

Teacherka powodzenia

młody na cycu wisi, ale już nie będę się kładła jak zje tylko polecę na zakupy bo małż na 14 do pracy

mam dzisiaj dzień paszteta czuję się jak lump, potrzebuję ubrań na jesień (swetry, bluzki) a nie mam kasy, żeby wymienić całą garderobę bo ze 2k bym potrzebowała
dzzięki za kciuki, a nadal w dwupaczku.


Zasnęłam o 2.45. Rozpłakałam sie TŻ w nocy, wyprzytulał mnie i jakoś zasnęliśmy.

cotka kciuki !!

A Kaśka ja też mam teraz mało ubrań, chyba sie rozpędziłam jak ostatnio porządek robiłam i teraz nie będe miała w czym chodzić. Ale poczekam az zjadę do wagi sprzed ciąży.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 08:23   #4805
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Szkodzi bo muszę tż z pracy zrywać
Targa konkret. Ciekawe czy wycichnie
Kciuki
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 08:25   #4806
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
A Kaśka ja też mam teraz mało ubrań, chyba sie rozpędziłam jak ostatnio porządek robiłam i teraz nie będe miała w czym chodzić. Ale poczekam az zjadę do wagi sprzed ciąży.
ja wchodzę w ubrania sprzed ciąży ale jakoś mało ich mam (nie wiem co z resztą zrobiłam) no i nie podobają mi się muszę grać w totka bo potrzebuję kasę na remont i ubrania
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 08:25   #4807
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Idę spać. Teacherka i cotka - liczę na was i na dobre wieści od was za kilka godzin

Powodzenia!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 08:33   #4808
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja wchodzę w ubrania sprzed ciąży ale jakoś mało ich mam (nie wiem co z resztą zrobiłam) no i nie podobają mi się muszę grać w totka bo potrzebuję kasę na remont i ubrania
no ja własnie większość wywaliłam ostatnio, bo przestały mi się podobać i zostało mi parę bluzek,, 1 sweter i 2 pary spodni. Za to kurtek mam dużo.


więc też mnie czekają zakupy.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 08:41   #4809
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz


Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
TASSIA no daje mi w kosc niezle. Kombinuje, jak w dzien pospac. Chyba wlacze bajke i pojde w kime, jak mloda zasnie, bo nie dam rady...
Nie wiem, co jej, wszystkie metody pacyfikacji zawiodly
Współczuję i łączę się w bólu. Ola mi wczoraj wyła cały dzień z niewielkimi przerwami., normalnie wpadam w depresję. niech mi ktoś powie, czemu ona płacze i jak jej pomóc Za to noc była spokojna. Zobaczymy dzisiaj
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość


mam dzisiaj dzień paszteta czuję się jak lump, potrzebuję ubrań na jesień (swetry, bluzki) a nie mam kasy, żeby wymienić całą garderobę bo ze 2k bym potrzebowała
Ja też muszę iść na takie większe zakupy, ale jeszcze z 2 tygodnie poczekam, bo do wagi sprzed ciąży jeszcze muszę zrzucić 3kg, a coś mi się waga zatrzymała ostatnio też mimo diety kp

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Teacherka -
Misia, Rusałka, Joasiek, Kahunia, Cotka - ja czuję,że do końca tygodnia się wyrobicie
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 08:58   #4810
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Teacherka, cotka

U mnie dalej cisza, ide popoludniu na KTG i zmoja gin mam sie widziec, zobaczymy co powie. Z jednej strony chcialabym juz, a z drugiej chyba nie chce w szpitalu zostawac, wolalabym zeby sie samo zaczelo.

Dzisiejszy dzien chyba bedzie masakryczny Leje deszcz, jest szaro buro i ponuro
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:06   #4811
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja wchodzę w ubrania sprzed ciąży ale jakoś mało ich mam (nie wiem co z resztą zrobiłam) no i nie podobają mi się muszę grać w totka bo potrzebuję kasę na remont i ubrania
Ja też wchodzę w ubrania sprzed ciąży. Jedynie w niektóre bluzki nie mogę się dopiąć w biuście, a jak się dopne to mam płaski cyc albo rozchodzi brzydko się bluzka.
Za to mam dużo spodni.
Też nie wiem czemu przestały podobać mi się moje bluzki No i chciałabym sobie jakąś kupić. O i jakieś fajne swetry i koszule.
Do tego dochodzą zimowe buty i najchętniej ciepły płaszcz, ale z płaszcza w tym roku chyba zrezygnuje, bo fundusze mi nie pozwalają zaszaleć.
Ostatnio wydałam 2400 zł na szkołe i się spłukałam.
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 09:16   #4812
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Rozszerzylam diete kp o ogorka swieżego. Oby nie zaszkodzil maleństwu
A ja sobie rozszerzę chyba w piątek dietę (nie kp) o jakis napój alkoholowy.Oczywiście jak mąż będzie miał wolną sobotę.
P,S. Czy 5 tygodni po porodzie można zajść w ciążę?

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kropla_deszczu Pokaż wiadomość
cz

[

jak tylko przestałam krwawić, czyli jakieś 2,5 tygodnia po porodzie, to już mnie TŻ dorwał 6 tygodni jakby miał czekać to by chyba mu jajka rozsadziło no, ale gdybym krwawiła tak długo to by musiał czekać
:
To wcześnie.Nie bałaś się, że jakaś infekcja się wda?Ja już nie krwiawię tylko takie żółte upławy

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Teacherka Trzymam kciuki

Mnie np. kompletnie nie podoba się taki tytuł
Ale i tak wygrywa
Mi też nie

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Rodzicielki czy Wy w 6 tygodniu połogu jeszcze krwawiłyście? W niedzielę kończę oficjalni połóg a normalnie oszaleję z tym tematem. Żywa krew ze mnie leci Anemia na bank wróciła mi przez to.
Nawet nie mam jak iść teraz jakoś na cito do gina
:
Ja przestałam po 4 tygodniach.
Ale cały cza krwawisz tak samo, czy miałaś przerwę?Jesteś pewna czy to nie jest miesiączka?

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
TASSIA no daje mi w kosc niezle. Kombinuje, jak w dzien pospac. Chyba wlacze bajke i pojde w kime, jak mloda zasnie, bo nie dam rady...
Nie wiem, co jej, wszystkie metody pacyfikacji zawiodly
No bajka powinna zadziałać. Janek wczoraj usnął przy laptopie.Chyba trzeba mu jakiś tablet kupić i wstawić do łóżeczka.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
N

[/COLOR]TASSIA to u mnie to samo. Smok i odkurzacz zawiodly
U mnie smok działa, ale jak mu wypada to ryczy.Trzeba by było cały czas stać przy jaśnie panu i mu podawać smoka.Odkurzacz i suszarka nie działają.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Cześć kropelko!
Nie wiem czy do braku snu się można przystosować, bo ten etap jeszcze przede mną, ale doświadczone mamuśki tutaj pisały, że tak więc im ufam
Kto pisał ten pisał. Mnie ciągle boli łeb przez brak snu.A śpię po te 6 godz. Muszę iść do lekarza po jakieś twardsze prochy, bo paracetamol i ibuprofen słabo działają. Dlatego też jakos nie pałałam się o dalszą walke przy kp bo skręcałabym sie z bólu jakbym nic nie wzięła.

Edytowane przez maharet1092
Czas edycji: 2013-10-17 o 09:18
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:18   #4813
marysia_258
Zadomowienie
 
Avatar marysia_258
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 1 086
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Witam
Matko kiedy ja sie wyspie Jak nie Maja mnie budzi i marudzi to Malutek budzi sie na mleczko
Wygladam dis jak kupa oczy czerwone buzia napuchnieta normalnie jak bym ze trzy dni porzadnie pila
Na dodateak dzis zaspalismy, mialam 40 min zeby wyszykowac siebie dwojke dzieci i dojechac do przedszkola! Na szczescie sie udalo.
Dobrze ze jutro TZ wraca z trasy to troszke mnie odciazy bo normalnie ze zmeczenia juz nie wyrabiam.

Co do ubran ja sie we wszystko mieszcze,ale nie mam butow kurtki a ubrania stare i nie podobaja mi sie Do tej pory smigam w balerinach leginsach i bluzie a kasy na zakupy brak
Dobrze ze w domu sie siedzi to zal upy nie sciska

Dziewczyny trzymam kciuki za szybkie rozpakowywania!
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650113.html

MAJA
21.08.2009
BARTOSZ
23.09.2013
marysia_258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:25   #4814
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez kropla_deszczu Pokaż wiadomość

A co do współżycia to za mna TZ łazi i zaczepia a ja nawet nie mam siły na sex


Co do tego wstawiania to jest masakra, bo mała od 17 do 21 jest tak marudna, boli ja brzuszek, trzeba ją nosić bo nic innego nie pomaga za bardzo. Później w nocy wstaje do niej raz około 1, ale co z tego że odbytego czasu pospie jakieś 4 godziny, skoro od 4:30 około jest akcja prezenie, marudzenie, i niespokojny sen, a zazwyczaj jak już zasnie to na moich piersiach co dodatkowo mnie jeszcze męczy, dlatego chodzę jak zombiak!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja tam mam ochotę, ale nie wiem nawet kiedy znaleźć na to czas.

Mój też nie zawsze śpi spokojnie, stęka przez sen często.Ale ja to trochę olewam. Często też pewnie nie słyszę tego

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
też ich używamy
w ciąży w ogóle nie planowałam takiego zakupu a okazały się jednym z hitów
Chodzi o te zielone podkłady co niby są po to by łóżko sie nie zakrwawiło?

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
schudlam juz 1 kg
Ja 2,5 od kiedy jestem w domu.Stosuje dietę "nie mam czasu jeść i chodzę ciągle głodna". Wcześnie była "z nerwów mi niedobrze".

A Ty cos stosujesz?

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
moje jak głodne to udaje koze - mee mee

l
A moje la la la.Śmieję się, że mu sie jakaś lala marzy.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
muszę grać w totka bo potrzebuję kasę na remont i ubrania
Chyba muszę to samo zrobić
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:25   #4815
marysia_258
Zadomowienie
 
Avatar marysia_258
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 1 086
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Mam pytanie do dziewczyn po cesarkach.
Po jakim czasie bralyscie kapiel z babelkami i jak dlugo krwawilyscie?
Moja rana ladnie sie goi nie widze w niej nic niepokojacego bardzo tesknie za kapiela i zastanawiam sie czy juz moge
A co do krwawien to caly czas mam raz mniej raz wiecej ale mam
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650113.html

MAJA
21.08.2009
BARTOSZ
23.09.2013
marysia_258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:25   #4816
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

czeeeeść

u mnie? ciszaaaa


Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
kurcze od rana boli mnie podbrzusze i ledzwia ale to nie ma formy skurczow z jakimis odstepami . zaczynam schizowac czy wszystko ok

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
takie bóle też miewałam ale nic z nich dalej nie wychodziło.

Cytat:
Napisane przez jo_asiek Pokaż wiadomość
Witam się jak codzień - w dwupaku. Cały wieczór i całą noc bolało mnie podbrzusze (podobnie pewnie jak u Ciebie Cotka), ale nic się nie rozkręciło. Moje dziecko naprawdę jest leniwe...4 dni po terminie, a on chyba naprawdę nie ma zamiaru wychodzić. W nocy spać nie mogłam, więc sobie wkręciłam, że bez wywołania to samo się nie zacznie Ogólnie nie mam humoru narazie

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja siedzę i czekam czy coś się z tego rozwinie. Zaliczyłam już kilka skurczy które przypomniały mi poprzedni poród i aż się zlękłam. Ale teraz odkąd usiadłam cisza. W sumie sama nie wiem czy się nawet z niej nie cieszę
dawaj cotka dawaj!

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
jo_asiek, cotka, Rusałka, Micia


Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Może się coś rozwinie u mnie cały czas cisza jak była tak jest. Oglądam kolejne odcinki serialu żeby się czymś zając. Jutro wieczorem idziemy na kolacje z tz z jakimś znajomym z pl i kilka dni temu odmawialam twierdząc ze już będzie pola z nami a tu dupa. Także koniec końców dobrze ze idziemy przynajmniej się rezerwę..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja też tak mam z niektórymi planami. Myślałam że już na pewno ich nie zrealizuję bo będzie po i Jasiek będzie z nami teraz nie planuję niczego niż dzień w przód.



Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość


Teacherka -
Misia, Rusałka, Joasiek, Kahunia, Cotka - ja czuję,że do końca tygodnia się wyrobicie
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:28   #4817
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez marysia_258 Pokaż wiadomość
Co do ubran ja sie we wszystko mieszcze,ale nie mam butow kurtki a ubrania stare i nie podobaja mi sie Do tej pory smigam w balerinach leginsach i bluzie a kasy na zakupy brak
Dobrze ze w domu sie siedzi to zal upy nie sciska

Dziewczyny trzymam kciuki za szybkie rozpakowywania!
Ja mam butów kilka par, 2 kurtkoi wiec spoko.Ale nie ma spodni, w żadne się nie mieszczę.
Zostało mi kilka par legginsów (w tym 4 ocieplane), jakies tuniki (też sporo), 2 swetry za doope i ze 3 swetry rozpinane.Kasy oczywiście nie mam.Tutaj trzeba dać 20-30 eu za spodnie, a na e-bayu nie chce bo nie wiem czy będą dobre jak nie zmierzę.


Oprócz tego dresy i jakieś domowe t-schirty.

Po BN będą przeceny, jak nie schudnę to sobie może jakieś kupię.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:31   #4818
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
Teacherka, cotka

U mnie dalej cisza, ide popoludniu na KTG i zmoja gin mam sie widziec, zobaczymy co powie. Z jednej strony chcialabym juz, a z drugiej chyba nie chce w szpitalu zostawac, wolalabym zeby sie samo zaczelo.

Dzisiejszy dzien chyba bedzie masakryczny Leje deszcz, jest szaro buro i ponuro
no może da Ci skierowanie do szpitala na wywołanie, bez sensu leżeć nie będziesz
Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Ja też wchodzę w ubrania sprzed ciąży. Jedynie w niektóre bluzki nie mogę się dopiąć w biuście, a jak się dopne to mam płaski cyc albo rozchodzi brzydko się bluzka.
Za to mam dużo spodni.
Też nie wiem czemu przestały podobać mi się moje bluzki No i chciałabym sobie jakąś kupić. O i jakieś fajne swetry i koszule.
Do tego dochodzą zimowe buty i najchętniej ciepły płaszcz, ale z płaszcza w tym roku chyba zrezygnuje, bo fundusze mi nie pozwalają zaszaleć.
Ostatnio wydałam 2400 zł na szkołe i się spłukałam.
Ja mam prostą odpowiedź na to dlaczego przestały mi się podobać ubrania, ponieważ teraz jak coś kupowałam to raczej praktycznego niż tak do chodzenia i tak siedziałam w domu, a jak jechałam gdzieś to miałam dwie fajne bluzki i spodnie.

A teraz widze jakie ciuchy noszą laski, jakie ja mam w szafie i stwierdzam, że mam niemodne.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:35   #4819
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

A chłop mi dzisiaj akcje zrobił.Skończyłam karmić małego jakoś po północy.Zaczęły wariować kabelki przy monitorze pulsu, poprawiam, poprawiam, maszynka przez to pipczy.Mąż się obudził i poprawił skutecznie.Potem widzę zaczyna sobie szukać ubrania. Zakłada skarpetki, t-shirta, bierze spodnie robocze, kluczyki.No i tak się pytam z ciekawości "co Ty robisz?" "No zbieram sie do pracy" "Nie za wcześnie?" Popatrzył na zegarek "Aha, jest w pół do pierwszej, nie w pól do piątej".Rozebrał się i poszedł dalej spać
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 09:41   #4820
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Exclamation Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
No i pochwalilam dziecko i od 4 nie spi
Wierci się, steka i prezy. Dalam cycka w akcie desperacji, to je, ale wscieka sie przy tym nieziemsko. Nie wiem, o co chodzi

---------- Dopisano o 06:07 ---------- Poprzedni post napisano o 06:06 ----------

TASSIA to u mnie to samo. Smok i odkurzacz zawiodly
O widze ze podobnie do 4.30 bylo super a pozniej cyc be, butla be, wszystkie pozycje be, wiem ze kupa meczyla i od 4.30 do 6.30 bujalam w nosidelku sama przysypuajac pod koldra o dziwo przynajmniej nie plakal ale jak tylko przysnelam to znow plac.

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
matal tylko ja mojego ssaka ujarzmilam po 40minutach a tobie Encia widze.niezle.dzis w tylek daje







moj wczoraj tak samo
jako ze spaceru nie bylo.bo brzydka.pogoda to spal 1,5godz w chuscie, 40minut w aucie i 20minut w lozeczku
ale noce przesypia
sama.nie.wiem.ktora opcja.lepsza

jestem.u tesciowej ktora wlasnie mi.zabrala dziecko do lozka z mojego lozka zeby.sobie go potarmosic
i chyba nie zrobie afery a wykorzystam to na dwie godzinki spania

wiec adios

Sent from my GT-P1000 using Wizaz Forum mobile app
U nas to samo spanie w dziien maks 30 min ze 2 razy.. ja chyba jednak wole zebt w nocy spal..

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Angel ja niecałe 4 tygodnie krwawiłam

Miki ma katar bo charczy
Ja tez 4. A sexu brak mimo zielonego swiatla. Zmeczenie bierze gore.. wczoraj usnelam o 18.30 z Fifim i z malym przebydzeniem na przebranie sie i pielche wstalam o 1 i 4 na jedzenie Fifka...

Katar eh chyba wszystkie dzieciaczki nasze to przerabia. Poki nieodciagasz zielonego gluta to nic sie niedzieje.
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:43   #4821
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Co do seksu to ja chyba teraz do mam lipcowych dołącze...
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:46   #4822
jo_asiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 131
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cześć! Ja tylko na chwilę. Byłam na KTG, zapisało się kilka skurczy (na 80-90), ale znów po największym skurczu był spadek tętna małego do 70 Lekarz oglądający zapis dał mi skierowanie do szpitala, bo to już kolejny raz się tak zdarzyło i powinnam być na obserwacji znów jakiś czas....

Zastanawiam się tylko, czy jechać już zaraz czy czekać (sama nie wiem na co...).
jo_asiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:47   #4823
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
O widze ze podobnie do 4.30 bylo super a pozniej cyc be, butla be, wszystkie pozycje be, wiem ze kupa meczyla i od 4.30 do 6.30 bujalam w nosidelku sama przysypuajac pod koldra o dziwo przynajmniej nie plakal ale jak tylko przysnelam to znow plac.
Łączę się w bólu.
I z Tobą, papalinka również

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Co do seksu to ja chyba teraz do mam lipcowych dołącze...
No co Ty?
Mówisz, że nie uczysz się na podstawie wcześniejszych doświadczeń?
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:49   #4824
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Hej kochane Pamietacie nas jeszcze ***
My juz na swiecie, i to juz od 4 tygodni
Termin mialam na 12 pazdziernika ale jednak wrzesnioweczka
Zosia zaskoczyla nas 21 wrzesnia, 3 tyg.wczesniej.
O 6 30 odeszly mi wody, to jeszcze zrobilam sniadanie TZtowi, pomalowalam paznokcie, zebralam graty i pojechalismy.TZ musial pojechac do pracy,ale sie za chwile musial zwolnic bo dzidzius pedzil ile sil w nogach na swiat
Tak wiec musialam udac sie sama na izbe. Pan doktor mnie zbadal i zapytal "czy ma pani szew na szyjce" Ja odrzeklam,ze nie to stwierdzil "aha to wlosy "
O 10 30 wlozyli mi wenflon i sie zaczelo, poniewaz wody odeszly bardzo rano dostalam oksytocyne,zeby zwiekszyc skurcze. Myslalam,ze tam umre Zaczelam doslownie "mowic jezykami" Malutka ciezko sie rodzila, miala zawinieta pepowinke wokol szyi a potem utknela jej raczka ale przecieli mnie masakrycznie i wyszla Najcudowniejsza chwila w moim zyciu, jak ta mala kluche polozyli mi na piersiach, zycie zyskalo sens

Mala mimo,ze 3 tyg.przed czasem sie urodzila to wazyla 3 440 kg i mierzyla 57 cm dlugosci !!! Ma burze czarnych wlosow i jest moim sensem istnienia
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:53   #4825
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez jo_asiek Pokaż wiadomość
Cześć! Ja tylko na chwilę. Byłam na KTG, zapisało się kilka skurczy (na 80-90), ale znów po największym skurczu był spadek tętna małego do 70 Lekarz oglądający zapis dał mi skierowanie do szpitala, bo to już kolejny raz się tak zdarzyło i powinnam być na obserwacji znów jakiś czas....

Zastanawiam się tylko, czy jechać już zaraz czy czekać (sama nie wiem na co...).
Lepiej jedź od razu, lepiej dmuchać na zimne

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Izunia86 Pokaż wiadomość
Hej kochane Pamietacie nas jeszcze ***
My juz na swiecie, i to juz od 4 tygodni
Termin mialam na 12 pazdziernika ale jednak wrzesnioweczka
Zosia zaskoczyla nas 21 wrzesnia, 3 tyg.wczesniej.
O 6 30 odeszly mi wody, to jeszcze zrobilam sniadanie TZtowi, pomalowalam paznokcie, zebralam graty i pojechalismy.TZ musial pojechac do pracy,ale sie za chwile musial zwolnic bo dzidzius pedzil ile sil w nogach na swiat
Tak wiec musialam udac sie sama na izbe. Pan doktor mnie zbadal i zapytal "czy ma pani szew na szyjce" Ja odrzeklam,ze nie to stwierdzil "aha to wlosy "
O 10 30 wlozyli mi wenflon i sie zaczelo, poniewaz wody odeszly bardzo rano dostalam oksytocyne,zeby zwiekszyc skurcze. Myslalam,ze tam umre Zaczelam doslownie "mowic jezykami" Malutka ciezko sie rodzila, miala zawinieta pepowinke wokol szyi a potem utknela jej raczka ale przecieli mnie masakrycznie i wyszla Najcudowniejsza chwila w moim zyciu, jak ta mala kluche polozyli mi na piersiach, zycie zyskalo sens

Mala mimo,ze 3 tyg.przed czasem sie urodzila to wazyla 3 440 kg i mierzyla 57 cm dlugosci !!! Ma burze czarnych wlosow i jest moim sensem istnienia
Gratulacje!

Super, że się odzywasz
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:53   #4826
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Zdjatka ale mam jakis problem z wgraniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0814.jpg (25,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0813.jpg (27,6 KB, 41 załadowań)
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:54   #4827
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez jo_asiek Pokaż wiadomość
Cześć! Ja tylko na chwilę. Byłam na KTG, zapisało się kilka skurczy (na 80-90), ale znów po największym skurczu był spadek tętna małego do 70 Lekarz oglądający zapis dał mi skierowanie do szpitala, bo to już kolejny raz się tak zdarzyło i powinnam być na obserwacji znów jakiś czas....

Zastanawiam się tylko, czy jechać już zaraz czy czekać (sama nie wiem na co...).
No chyba jechac.. lepiej zebys byla pod kontrola. A beda wywolywac?

Misia slyszalam ze u mnie w szpitalu ordynator swoje pacjentki 2 dni po terminie zaprasza na oddzial, ale nie wiem jak inni lekarze robia. Popytam ja dzisiaj co dalej, jak bedzie mnie chciala zostawic w szpitalu to po prostu zapytam czy beda wywolywac przez weekend. Bo wlasnie sie tego boje, ze wezmie mnie od jutra do szpitala, a przez weekend i tak nic nie beda dzialac, to ja wole w domu.
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:55   #4828
marysia_258
Zadomowienie
 
Avatar marysia_258
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 1 086
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez jo_asiek Pokaż wiadomość
Cześć! Ja tylko na chwilę. Byłam na KTG, zapisało się kilka skurczy (na 80-90), ale znów po największym skurczu był spadek tętna małego do 70 Lekarz oglądający zapis dał mi skierowanie do szpitala, bo to już kolejny raz się tak zdarzyło i powinnam być na obserwacji znów jakiś czas....

Zastanawiam się tylko, czy jechać już zaraz czy czekać (sama nie wiem na co...).
Ja bym jechala od razu Przechodzilam przez to samo co ty i wiem ze z tym nie ma zartow
Trzymam mocne kciuki bedzie dobrze

A tak w ogole to ja sie zastanawiam czemu oni do tej pory nic z Toba nie zrobili.
Mnie po takich spadkach tetna od razu brali na porodowke na proby diagnostyczne az w koncu wywolali porod ktory zakonczyl sie cesarka ze wzgledu na konflikt pepowinowy.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650113.html

MAJA
21.08.2009
BARTOSZ
23.09.2013

Edytowane przez marysia_258
Czas edycji: 2013-10-17 o 10:01
marysia_258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:56   #4829
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Co do seksu to ja chyba teraz do mam lipcowych dołącze...
Powaznie? sory ale niemoge..a skad te przepuszczenia?

Co do spodni jeansowych to w pl za 20-30 euro to tez taka srednia polka. :/

Ja sie mieszcze w spodnie biodrowki, ale te zapunane w pasie nie. Kupilam wiec jedne jeansy za 50 pln w c&a teraz sa dobre plecy i tylek zakryte a pozniej beda luzniejsze. Co do gory do jest zdecydowanie gorzej. Stwierdzam ze kupowalm w wiekszosci koszule- do pracy i mam duzo jakis starych niemodnych przykrotkich sweterkow i bluz a nic nowego wiec kupilam swetro bluze worek w ktorym sie swietnie czuje i czekam na wyprzedaze i schudniecie
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:58   #4830
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

No i jestem w poczekalni

Maharet sory, ale az nie wierze w to co piszesz...
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.