Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-26, 10:15   #601
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez Sonnenschein85 Pokaż wiadomość
Hey dziewczynki, czy ktos z Was ma wesele w Dworku Eureka w Czechowicach-Dziedzicach i moze sie podzielic opinia o wspolpracy? Dzieeeeki
niestety nie znam
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 20:54   #602
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Smile Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez jennyah Pokaż wiadomość
Zdecydowanie wolę rzucać welonem, nie chciałbym, żeby przy ściąganiu podwiązki ktoś oglądał moją bieliznę hehe :P
Planujecie w ogóle jakieś zabawy na weselu?? U nas przez jakiś czas jako przerywnik pojawi się kapela góralska i oni będą prowadzić zabawy dla gości.
U nas zabaw nie będzie - chyba, że potajemnie planują coś świadkowie albo staostowie my nic nie planujemy bo ja osobiście też nie przepadam za takimi rozrywkami...
Dopada mnie trochę stresik bo ślub i wesele już w piątek!!!!!!!!

Będę rzucać bukietem ponieważ nie zdecydowałam się na welon... dobrze, że zajrzałam na nasze forum, bo zupełnie zapomniałam o podwiązce!

Muszę kupić w poniedziałek


zakładacie pod sukienkę ślubną stringi czy "normalne" majtki? pończochy czy rajstopy?
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 21:09   #603
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez Aphrodisyack Pokaż wiadomość
U nas zabaw nie będzie - chyba, że potajemnie planują coś świadkowie albo staostowie my nic nie planujemy bo ja osobiście też nie przepadam za takimi rozrywkami...
Dopada mnie trochę stresik bo ślub i wesele już w piątek!!!!!!!!

Będę rzucać bukietem ponieważ nie zdecydowałam się na welon... dobrze, że zajrzałam na nasze forum, bo zupełnie zapomniałam o podwiązce!

Muszę kupić w poniedziałek


zakładacie pod sukienkę ślubną stringi czy "normalne" majtki? pończochy czy rajstopy?
Ja pończochy i normalne ładne koronkowe majtki w rajstopach może być ciepło zresztą nie lubię string. My będziemy mieli zabawy bo to przecież dla gości my zabaw osobiście nie lubimy wiec otrzepiny planuje krótkie a goście niech się bawią jak lubią

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 105 dni.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 10:55   #604
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Exclamation Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Ja pończochy i normalne ładne koronkowe majtki w rajstopach może być ciepło zresztą nie lubię string. My będziemy mieli zabawy bo to przecież dla gości my zabaw osobiście nie lubimy wiec otrzepiny planuje krótkie a goście niech się bawią jak lubią

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 105 dni.
no w sumie zabawy są dla gości - to fakt... no zobaczymy, może nasz zespół coś zaserwuje

Ja też pończochy, ale samonośne. Z pasa do pończoch rezygnuje bo boje sie ze bedzie mnie denerwował poza tym mam lekką sukienkę, bez halki itd więc paski od pończoch mogłyby się odznaczać....
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 11:02   #605
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez Aphrodisyack Pokaż wiadomość
no w sumie zabawy są dla gości - to fakt... no zobaczymy, może nasz zespół coś zaserwuje

Ja też pończochy, ale samonośne. Z pasa do pończoch rezygnuje bo boje sie ze bedzie mnie denerwował poza tym mam lekką sukienkę, bez halki itd więc paski od pończoch mogłyby się odznaczać....
W takim razie to tak
Ja też mam samonośne ale zaklądam jeszcze gorset i tam mam pas wiec przyczepie na wszelki wypadek
uploadfromtaptalk1398592922210.jpg

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 104 dni.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 18:57   #606
sitriel
Przyczajenie
 
Avatar sitriel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez Sonnenschein85 Pokaż wiadomość
Hey dziewczynki, czy ktos z Was ma wesele w Dworku Eureka w Czechowicach-Dziedzicach i moze sie podzielic opinia o wspolpracy? Dzieeeeki
Byliśmy tam na ślubie w sierpniu zeszłego roku. Sala ładna, elegancka. Miła obsługa, duży parkiet do tańca, fajnie położony, mają osobny pokoik do zabaw dla dzieci, dodatkowo jest fajne miejsce, żeby posiedzieć na zewnątrz to na plus(wyjście jest prosto z sali). Jedzenia było bardzo dużo i było smaczne - fakt, spotykaliśmy lepsze, ale to prawdopodobne odwiedzając co tydzień inną salę ;-P Ale generalnie było bardzo dobre, więc mogę polecić, no chyba, że coś się od tego czasu zmieniło
__________________
<ciach_reklama>
sitriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 21:54   #607
Sonnenschein85
Raczkowanie
 
Avatar Sonnenschein85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 35
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez sitriel Pokaż wiadomość
Byliśmy tam na ślubie w sierpniu zeszłego roku. Sala ładna, elegancka. Miła obsługa, duży parkiet do tańca, fajnie położony, mają osobny pokoik do zabaw dla dzieci, dodatkowo jest fajne miejsce, żeby posiedzieć na zewnątrz to na plus(wyjście jest prosto z sali). Jedzenia było bardzo dużo i było smaczne - fakt, spotykaliśmy lepsze, ale to prawdopodobne odwiedzając co tydzień inną salę ;-P Ale generalnie było bardzo dobre, więc mogę polecić, no chyba, że coś się od tego czasu zmieniło
Ooo fajnie, ze znalazla sie jakas opinia o Eurece, dzieki sitriel) Ja tez slyszalam dobre opinie o sali i jedzeniu. Jedyne co mnie martwi to niezbyt dobra opinia o obsludze odnosnie dolewania alkoholi, donoszenia kawy itd. Podobno to goscie sami powinni robic podchodzac do barku, co wiadomo jest czasem krepujace dla starszego pokolenia:-/ Ale rozumiem, ze Ty nie miales takiego wrazenia? A co do pracy fotografa na tak duzej sali - czy ona na zdjeciach nie wyglada potem na pustawa? Bo wiadomo, ze sala jest na 300osob, a rzadko ktos ma duzo ponad polowe tego... Dzieki wielkie!!

Edytowane przez Sonnenschein85
Czas edycji: 2014-04-27 o 22:13
Sonnenschein85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 06:44   #608
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez Sonnenschein85 Pokaż wiadomość
Ooo fajnie, ze znalazla sie jakas opinia o Eurece, dzieki sitriel) Ja tez slyszalam dobre opinie o sali i jedzeniu. Jedyne co mnie martwi to niezbyt dobra opinia o obsludze odnosnie dolewania alkoholi, donoszenia kawy itd. Podobno to goscie sami powinni robic podchodzac do barku, co wiadomo jest czasem krepujace dla starszego pokolenia:-/ Ale rozumiem, ze Ty nie miales takiego wrazenia? A co do pracy fotografa na tak duzej sali - czy ona na zdjeciach nie wyglada potem na pustawa? Bo wiadomo, ze sala jest na 300osob, a rzadko ktos ma duzo ponad polowe tego... Dzieki wielkie!!
My mamy wesele w Bielsku, w Hotelu na Błoniach i sami zdecydowalismy, że całe jedzenie będzie w bufetach i szwedzkich stołach (oprócz oczywiście gorących dań, które będą serwowane do stołu) i każdy gość będzie sobie sam podchodził i nabierał na talerzyk czego dusza zapragnie. Więc to chyba nie będzie jakiś problem, że ludzie mają sami pójść i sobie coś przynieść?

To, jak prezentuje się na zdjęciach sala weselna zależy od umiejętności fotografa - uwierz mi, widziałam zdjęcia, na których kiepskie strażnice wyglądały jak całkiem przyzwoite sale weselne
więc wszystko się da!

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
W takim razie to tak
Ja też mam samonośne ale zaklądam jeszcze gorset i tam mam pas wiec przyczepie na wszelki wypadek
Załącznik 5663310

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 104 dni.
Mrrrr! Cóż za ponętny gorsecik! naprawdę bardzo ładny
ja mam w swojej sukience wycięte plecy więc niestety nie mogę sobie pozwolić na gorset - chociaż bardzo lubie....
więc poprzestanę na jakichś seksownych majteczkach i pończochach samonośnych. dzisiaj chyba kupię ... o ile znajdę coś ładnego
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 11:10   #609
sitriel
Przyczajenie
 
Avatar sitriel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez Sonnenschein85 Pokaż wiadomość
Ooo fajnie, ze znalazla sie jakas opinia o Eurece, dzieki sitriel) Ja tez slyszalam dobre opinie o sali i jedzeniu. Jedyne co mnie martwi to niezbyt dobra opinia o obsludze odnosnie dolewania alkoholi, donoszenia kawy itd. Podobno to goscie sami powinni robic podchodzac do barku, co wiadomo jest czasem krepujace dla starszego pokolenia:-/ Ale rozumiem, ze Ty nie miales takiego wrazenia? A co do pracy fotografa na tak duzej sali - czy ona na zdjeciach nie wyglada potem na pustawa? Bo wiadomo, ze sala jest na 300osob, a rzadko ktos ma duzo ponad polowe tego... Dzieki wielkie!!
Nie wiem jak z alkoholem, ale jeśli chodzi o kawę czy herbatę, to fakt, trzeba sobie było podejść do stolika. Myślę jednak, że nie byłoby problemu, gdyby np ktoś starszy poprosił o podanie, choć może się to dla kogoś wydac krępujące.
Cytat:
Napisane przez Aphrodisyack Pokaż wiadomość
To, jak prezentuje się na zdjęciach sala weselna zależy od umiejętności fotografa - uwierz mi, widziałam zdjęcia, na których kiepskie strażnice wyglądały jak całkiem przyzwoite sale weselne
więc wszystko się da!
Tu nie zupełnie chodzi o to, czy z niezbyt pięknej sali da się zrobić ładną, ale raczej o to, że faktycznie na bardzo dużych salach przy szerokokątnych ujęciach, gdy gości jest niewielu, może wyglądać na pustawą. Problem ten znika, gdy robi się zbliżenia konkretnej pary, czy tam kilku w tańcu. Ale można też poradzić sobie z tym tak, że np. stół prezydialny wysunąć na sam parkiet, lub jak gości jest mniej to jeszcze kilka innych stolików.
Nie wiem, czy można tu wklejać linki,najwyżej dostanę naganę ;-P ale tutaj możesz obejrzeć nasz reportaż z wesela na tej sali - gości było ok 100 i chyba nie wygląda na pustawą.
__________________
<ciach_reklama>
sitriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 11:26   #610
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

witajcie jak któraś nie chce pasa do pończoch lub boi się, że samonośne opadną, jest jeszcze taki wynalazek https://www.google.pl/search?q=rajst...ml%3B800%3B571 ja je miałam tylko oczywiście białe, na majtkach miałam bardzo podobną koronkę, więc wyglądało na komplet
zresztą wpiszcie w google rajstopy z pasem, są przeróżne wzory, są i koronkowe rajstopy i zwykłe. ja za swoje 4 lata temu płaciłam coś między 20 a 30zł. jakby jeszcze pas dokupować, to pewnie wyjdzie drożej
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 11:40   #611
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez bezaczek7 Pokaż wiadomość
witajcie jak któraś nie chce pasa do pończoch lub boi się, że samonośne opadną, jest jeszcze taki wynalazek https://www.google.pl/search?q=rajst...ml%3B800%3B571 ja je miałam tylko oczywiście białe, na majtkach miałam bardzo podobną koronkę, więc wyglądało na komplet
zresztą wpiszcie w google rajstopy z pasem, są przeróżne wzory, są i koronkowe rajstopy i zwykłe. ja za swoje 4 lata temu płaciłam coś między 20 a 30zł. jakby jeszcze pas dokupować, to pewnie wyjdzie drożej
Czego to już nie wymyśla hihihi

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 103 dni.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 14:43   #612
Sonnenschein85
Raczkowanie
 
Avatar Sonnenschein85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 35
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez sitriel Pokaż wiadomość
Tu nie zupełnie chodzi o to, czy z niezbyt pięknej sali da się zrobić ładną, ale raczej o to, że faktycznie na bardzo dużych salach przy szerokokątnych ujęciach, gdy gości jest niewielu, może wyglądać na pustawą. Problem ten znika, gdy robi się zbliżenia konkretnej pary, czy tam kilku w tańcu. Ale można też poradzić sobie z tym tak, że np. stół prezydialny wysunąć na sam parkiet, lub jak gości jest mniej to jeszcze kilka innych stolików.
Nie wiem, czy można tu wklejać linki,najwyżej dostanę naganę ;-P ale tutaj możesz obejrzeć nasz reportaż z wesela na tej sali - gości było ok 100 i chyba nie wygląda na pustawą.
Swietnie sfotografowaliscie ten Dworek! Gratuluje Faktycznie zblizenia sa tu pomocne i chyba skorzystam z Twojego pomyslu i wysune wszystkie stoly troszeczke na parkiet, a co! Czy moge jeszcze zapytac, ile gosci bylo obecnych na Tym weselu? U mnie bedzie ok. 110...
Sonnenschein85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 23:32   #613
sitriel
Przyczajenie
 
Avatar sitriel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez Sonnenschein85 Pokaż wiadomość
Swietnie sfotografowaliscie ten Dworek! Gratuluje Faktycznie zblizenia sa tu pomocne i chyba skorzystam z Twojego pomyslu i wysune wszystkie stoly troszeczke na parkiet, a co! Czy moge jeszcze zapytac, ile gosci bylo obecnych na Tym weselu? U mnie bedzie ok. 110...
Cieszę się, że się podoba Jak pisałam - gości było ok 100, ale jeśli Ci zależy mogę jeszcze dokładnie dopytać PM pozdrawiam
__________________
<ciach_reklama>
sitriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 09:19   #614
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Dziewczyny pomocy
możecie polecić jakiegoś fryzjera który zrobi mi ładną fryzurę na ślub?
Wczoraj byłam na próbie i to była totalna porażka.
3 tygodnie do ślubu - a ja muszę zmienić fryzjera bo szczerze naprawdę chyba ładniejszą fryzurę sama bym sobie wyczarowała zwłaszcza po 4 godzinach....
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 06:46   #615
aneczek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cześć, a u kogo czesałaś się teraz ? Polecam fryzjera Mateusza z szalonych no życzek
aneczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 13:25   #616
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cześć Wiola! Współczuję z tą fryzjerką
Ciężko mi kogoś polecić, bo tak właściwie nie mam nikogo sprawdzonego, a jeszcze jestem przed swoją fryzurą ślubną.
A co właściwie było nie tak?? Fryzjerka nie słuchała Twoich wytycznych, czy zrobiła zupełnie coś innego?
__________________
-Nasz Dzień-
25.10.2014
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 09:28   #617
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Hej dziewczyny

Miała któraś z Was (lub będzie mieć, albo słyszałyście o kimś, kto miał) wesele w Pałacu Kotulińskich w Czechowicach? Będę wdzięczna za wszelkie opinie
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 09:20   #618
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Dziewczyny czy orientujecie się lub wiecie gdzie można kupić tanią wódkę?
na szlogi potrzebuję kilka flaszek
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 10:33   #619
sitriel
Przyczajenie
 
Avatar sitriel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Miała któraś z Was (lub będzie mieć, albo słyszałyście o kimś, kto miał) wesele w Pałacu Kotulińskich w Czechowicach? Będę wdzięczna za wszelkie opinie
Byliśmy 3 razy na weselu w Pałacu Kotulińskich (i raz w Starej Kręgielni). Jest to bardzo fajne miejsce na eleganckie wesele na niewielką ilość osób (na górnej sali do 70 max) - zarówno na przyjęcie, jak i tradycyjne wesele. Jedzenie zawsze smaczne (no.. raz rosół nie był ekstra ciepły, ale my zazwyczaj dostajemy jako ostatni, więc może Goście weselni jeszcze dostali gorący ;-)). Obsługa jest bardzo miła i sprawnie działają. Na ilość jedzenia nikt nigdy nie narzekał. Wnętrza są przepiękne, a do tego cudny ogród, w którym można pospacerować. Mają też fajny apartament dla Par Młodych ;-D
Niestety robiąc wesele na górnej sali, do toalety trzeba schodzić piętro niżej, ale w razie czego jest winda
To chyba tyle
__________________
<ciach_reklama>
sitriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 15:58   #620
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez wiolafrytka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy orientujecie się lub wiecie gdzie można kupić tanią wódkę?
na szlogi potrzebuję kilka flaszek
Teraz w Biedronce jest wódka Finlandia przy zakupie 2 po 33zl

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 69 dni.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 18:34   #621
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez sitriel Pokaż wiadomość
Byliśmy 3 razy na weselu w Pałacu Kotulińskich (i raz w Starej Kręgielni). Jest to bardzo fajne miejsce na eleganckie wesele na niewielką ilość osób (na górnej sali do 70 max) - zarówno na przyjęcie, jak i tradycyjne wesele. Jedzenie zawsze smaczne (no.. raz rosół nie był ekstra ciepły, ale my zazwyczaj dostajemy jako ostatni, więc może Goście weselni jeszcze dostali gorący ;-)). Obsługa jest bardzo miła i sprawnie działają. Na ilość jedzenia nikt nigdy nie narzekał. Wnętrza są przepiękne, a do tego cudny ogród, w którym można pospacerować. Mają też fajny apartament dla Par Młodych ;-D
Niestety robiąc wesele na górnej sali, do toalety trzeba schodzić piętro niżej, ale w razie czego jest winda
To chyba tyle
Dzięki wielkie za odpowiedź My byśmy chcieli tak na 60 osób, a byliśmy tylko na dole w takiej jasnozielonej sali restauracyjnej i bałam się, że nie mają za bardzo miejsca na więcej osób

Nie wiesz jak z cenami?
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 11:33   #622
sitriel
Przyczajenie
 
Avatar sitriel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Ta sala na dole jest malutka, ale u góry 60 osób spokojnie się zmieści
Co do cen to niestety nie mam pojęcia jak to u nich wygląda
__________________
<ciach_reklama>
sitriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 19:32   #623
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez sitriel Pokaż wiadomość
Ta sala na dole jest malutka, ale u góry 60 osób spokojnie się zmieści
Co do cen to niestety nie mam pojęcia jak to u nich wygląda
A masz może jakies zdjęcia z tej sali na górze? Bo na stronie przeszukałam, ale wydaje mi się, że to są tylko z dołu
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 09:30   #624
Sonnenschein85
Raczkowanie
 
Avatar Sonnenschein85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 35
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
A masz może jakies zdjęcia z tej sali na górze? Bo na stronie przeszukałam, ale wydaje mi się, że to są tylko z dołu

Tutaj sa zdjecia sali na gorze (wlasciwie sa to dwie sale, jedna z nich jest zielona)
http://www.palackotulinskich.pl/przyjecia/wesela

Najlepiej, jakbys umowila sie z pania od wesel, ktora przyspotkaniu Ci wszytsko pokaze i da skoroszyt z roznymi pakietami weselnymi...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (111,5 KB, 11 załadowań)
Sonnenschein85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 19:05   #625
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez Sonnenschein85 Pokaż wiadomość
Tutaj sa zdjecia sali na gorze (wlasciwie sa to dwie sale, jedna z nich jest zielona)
http://www.palackotulinskich.pl/przyjecia/wesela

Najlepiej, jakbys umowila sie z pania od wesel, ktora przyspotkaniu Ci wszytsko pokaze i da skoroszyt z roznymi pakietami weselnymi...
Aha to zdaje się, że widziałam te zdjęcia, ale wydawało mi się, że sala jest mała i nie myślałam, że to to ale przy 60 osobach będzie miejsce do tańczenia? bo wydaje mi się, że może być problem z miejscem (ale nie wiem, nie byłam w tej sali)
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 17:00   #626
Sonnenschein85
Raczkowanie
 
Avatar Sonnenschein85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 35
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Czesto wyglada to w taki sposob, ze tanczy sie na dole a siedzi na gorze, ale ja nie polecam osobiscie, bo zespolowi trudno wtedy rozkrecic wesele, choc nie ma rzeczy niemozliwCh oczywiscie. Tak jak pislam na gorze sa dwie sale, wiec moze w jednej siedziec w drugiej tanczyc mozecie, tylko ze nie wiem, czy 60 osob sie nie bedzie troche gniesc w jednym pokoju...
Sonnenschein85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 18:16   #627
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez Sonnenschein85 Pokaż wiadomość
Czesto wyglada to w taki sposob, ze tanczy sie na dole a siedzi na gorze, ale ja nie polecam osobiscie, bo zespolowi trudno wtedy rozkrecic wesele, choc nie ma rzeczy niemozliwCh oczywiscie. Tak jak pislam na gorze sa dwie sale, wiec moze w jednej siedziec w drugiej tanczyc mozecie, tylko ze nie wiem, czy 60 osob sie nie bedzie troche gniesc w jednym pokoju...
Kurcz szkoda, żeby tak to miało wyglądać, tzn siedzenie na górze, zabawa na dole... może być nudnawo, tak mi się wydaje albo zmniejszyć liczbę gości
Ale o co chodzi z tymi dwoma salami na górze? Czy sa to pełnowartościowe sale? Bo patrząc na zdjęcie wydaje mi się, że jest to sala większa + mniejsza, np. tylko na stół dla młodych, świadków itp
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 22:27   #628
sitriel
Przyczajenie
 
Avatar sitriel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Kurcz szkoda, żeby tak to miało wyglądać, tzn siedzenie na górze, zabawa na dole... może być nudnawo, tak mi się wydaje albo zmniejszyć liczbę gości
Ale o co chodzi z tymi dwoma salami na górze? Czy sa to pełnowartościowe sale? Bo patrząc na zdjęcie wydaje mi się, że jest to sala większa + mniejsza, np. tylko na stół dla młodych, świadków itp
Tam na górze jest taka właśnie podwójna sala - większy pokoj i taki jakby zabudowany balkon/weranda, jakkolwiek to nazwać, gdzie zazwyczaj jest usadzona albo para młoda albo dzieci, a oprócz tego obok jest jeszcze jedna sala, w której zazwyczaj się tańczy i to jest dobra opcja, natomiast rozwiązania z tańcami i siedzeniem na dwóch róznych piętrach nie polecam. Mieliśmy na górnej sali/salach dwa śluby, ale niestety te Pary Młode nie wyraziły zgody na publikację zdjęć, więc pokazać nie mogę Mogę tylko jedno zdjęcie z górnej sali pokazać - https://www.facebook.com/photo.php?f...size=900%2C600 - z tyłu lekko po prawej są otwarte drzwi na ten właśnie "balkon", a wejście do sali z tańcami jest z lewej strony (nie widać go)
__________________
<ciach_reklama>
sitriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 18:58   #629
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Cytat:
Napisane przez sitriel Pokaż wiadomość
Tam na górze jest taka właśnie podwójna sala - większy pokoj i taki jakby zabudowany balkon/weranda, jakkolwiek to nazwać, gdzie zazwyczaj jest usadzona albo para młoda albo dzieci, a oprócz tego obok jest jeszcze jedna sala, w której zazwyczaj się tańczy i to jest dobra opcja, natomiast rozwiązania z tańcami i siedzeniem na dwóch róznych piętrach nie polecam. Mieliśmy na górnej sali/salach dwa śluby, ale niestety te Pary Młode nie wyraziły zgody na publikację zdjęć, więc pokazać nie mogę Mogę tylko jedno zdjęcie z górnej sali pokazać - https://www.facebook.com/photo.php?f...size=900%2C600 - z tyłu lekko po prawej są otwarte drzwi na ten właśnie "balkon", a wejście do sali z tańcami jest z lewej strony (nie widać go)
Bardzo dziękuję za odpowiedź, teraz juz wiem wszystko napiszę Ci PW, bo mam jeszcze jedno pytanie
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 08:00   #630
Koronkowy zakatek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

reklama

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2014-06-20 o 09:04 Powód: reklama
Koronkowy zakatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 07:49:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.