nos - coś dziwnego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-29, 18:38   #1
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534

nos - coś dziwnego


Mam coś dziwnego z nosem - co jakiś czas pojawia się coś w rodzaju krosty czy wrzodu. Najciekawsze jest to że najczęściej jest to "coś" w środku. Bardzo boli - nie można dotykać nosa, czasem nawet bez dotykania pobolewa. Trwa to ok. tygodnia (największy ból), później jakby zasycha i przez jeszcze ok tydzień mam poczucie że coś tam w środku siedzi - jakby przyrosło do ścianki nosa.

Ostatnio coś podobnego zrobiło się na boku, na zewnątrz nosa - myślałam że to może jakaś krosta. Po wyciśnięciu boli jeszcze gorzej (a wyciskane było 3 dni temu) i zrobiła się gulka która jest twardawa i oczywiście jest czerwona

Czy ktoś ma pomysł co zamieszkało w moim nosie? Jakiś wirus? to tylko nos atakuje - trądziku nie mam.
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 07:52   #2
rusalkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 46
Dot.: nos - coś dziwnego

może to opryszczka (tzw. zimno), najpierw swędzi, kolejne stadium to pęcherzyki, które pękają i robi się strupek, lepiej tego nie ruszać bo mozna roznieść na inne miejsca twarzy
rusalkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 07:59   #3
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Dot.: nos - coś dziwnego

chyba jednak nie bo to nie swędzi, tylko boli. Boli mniej więcej tak jak czasem wyskakuje taka krosta hormonalna.
Poza tym gdyby było tak jak piszesz to pewnie by się rozniosło bo cigle dotykam i sprawdzam czy boli
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 17:28   #4
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: nos - coś dziwnego

Cytat:
Napisane przez maja101 Pokaż wiadomość
Mam coś dziwnego z nosem - co jakiś czas pojawia się coś w rodzaju krosty czy wrzodu. Najciekawsze jest to że najczęściej jest to "coś" w środku. Bardzo boli - nie można dotykać nosa, czasem nawet bez dotykania pobolewa. Trwa to ok. tygodnia (największy ból), później jakby zasycha i przez jeszcze ok tydzień mam poczucie że coś tam w środku siedzi - jakby przyrosło do ścianki nosa.

Ostatnio coś podobnego zrobiło się na boku, na zewnątrz nosa - myślałam że to może jakaś krosta. Po wyciśnięciu boli jeszcze gorzej (a wyciskane było 3 dni temu) i zrobiła się gulka która jest twardawa i oczywiście jest czerwona

Czy ktoś ma pomysł co zamieszkało w moim nosie? Jakiś wirus? to tylko nos atakuje - trądziku nie mam.
Jedyne co przychodzi mi na myśl to opryszczka (nie zawsze swędzi) albo zapalenie naczyń włosowatych.
Nie grzeb w tym do dermatologa sio!

ps.. teraz widzę datę wątku

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2009-11-23 o 17:30
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.