Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-25, 22:41   #1441
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Ale co ja mam do tego To Dusia się tarza U mnie na tylnym siedzeniu tylko poleguje przystojniak I to jaki! Ha!
o latający cholender pokiełbasiło mi się w mózgu ... no widzicie ... STAROŚĆ NIE RADOŚC , MŁODOŚĆ NIE WIECZNOŚĆ .... ;] <GŁUPEK>
Kamil.o dziękuję za kwiatuszka. Hmm... <marze>
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 23:00   #1442
201701160959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 854
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

papryka, czy ja wygladam na pracownika sklepowego?
Nie wiem czy tak dobrze mi z oczu patrzy ale juz kolejny raz jakas osoba zwraca sie do mnie w sklepie o pomoc
Dzisiaj stoje w empiku czytajac gazetke a tu jakis facet pyta mi sie o cos tam, chyba czasopismo.

Nastepnie ogladam telewizor w euro rtv a tu jakas pani do mnie:
-"czy pan..."(nie zdazyla skonczyc)
a ja
-" nie, nie pracuje tutaj"
przyjeła do wiadomosci i poszła
201701160959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 06:44   #1443
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Kamil i agta85 czy ja jestem groźna???
Pewnie, groźna jak doberman!

Cytat:
Napisane przez Kamil.o Pokaż wiadomość
papryka, czy ja wygladam na pracownika sklepowego?
Nie wiem czy tak dobrze mi z oczu patrzy ale juz kolejny raz jakas osoba zwraca sie do mnie w sklepie o pomoc
Dzisiaj stoje w empiku czytajac gazetke a tu jakis facet pyta mi sie o cos tam, chyba czasopismo.

Nastepnie ogladam telewizor w euro rtv a tu jakas pani do mnie:
-"czy pan..."(nie zdazyla skonczyc)
a ja
-" nie, nie pracuje tutaj"
przyjeła do wiadomosci i poszła
Może po prostu wyglądasz na miłego, pomocnego i kompetentnego?


A tak by the way to niezły offtop urządzacie...

Edytowane przez agta85
Czas edycji: 2008-11-26 o 06:48
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 08:28   #1444
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kamil.o Pokaż wiadomość
papryka, czy ja wygladam na pracownika sklepowego?
Nie wiem czy tak dobrze mi z oczu patrzy ale juz kolejny raz jakas osoba zwraca sie do mnie w sklepie o pomoc
Dzisiaj stoje w empiku czytajac gazetke a tu jakis facet pyta mi sie o cos tam, chyba czasopismo.

Nastepnie ogladam telewizor w euro rtv a tu jakas pani do mnie:
-"czy pan..."(nie zdazyla skonczyc)
a ja
-" nie, nie pracuje tutaj"
przyjeła do wiadomosci i poszła
heheh to aj miałam taką sytuację, po zaledwie 2 dniach pracy w sklepie (!) wpadam do niego w stroju "cywilnym" coby coś załatwic z kierowniczką, nikt mnie nie poznał ze znajomych z personelu a nagle jakas pani do mnei podchodzi i "czy mogłaby mi pani..". Dodam, że byłam w kolarzówkach i z kaskiem wiec trochę dziwne
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 09:18   #1445
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Adzik dobrze, że Cię samopoczucie nie opuszcza, bo to by było najgorsze w tej chwili. Kiedy następny termin
Hmmmm... a kto to wie kiedy następny egzamin będę zdawała?!!!! Narazie z utęsknieniem czekam dnia wypłaty... A później zobaczymy! Dobre samopoczucie mnie rzadko kiedy opuszcza (to po mamie mam! he he), bo po co się martwić czymś, na co nie ma się większego wpływu?! To nic nie zmieni przecież! Ale przyznać muszę, że tak mi adrenalinę podniosła wczorajsza porażka, że usnąć nie mogłam, a dziś siedzę w pracy zaspanaa i mam nadzieję, że nikt mi dzisiaj nie będzie truł za dużo pupki bo inaczej....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif utłukę.gif (30,5 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: gif to po mamie mam.gif (2,2 KB, 98 załadowań)
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 09:45   #1446
201701160959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 854
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Może po prostu wyglądasz na miłego, pomocnego i kompetentnego?
wreszcie odnalazlem swoje powołanie! tylko czy ja wygladam na kompetentnego
Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
heheh to aj miałam taką sytuację, po zaledwie 2 dniach pracy w sklepie (!) wpadam do niego w stroju "cywilnym" coby coś załatwic z kierowniczką, nikt mnie nie poznał ze znajomych z personelu a nagle jakas pani do mnei podchodzi i "czy mogłaby mi pani..". Dodam, że byłam w kolarzówkach i z kaskiem wiec trochę dziwne
nastepnym razem nic sie nie przyznam to pobawie sie w pracownika sklepu
201701160959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 09:55   #1447
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kamil.o Pokaż wiadomość
wreszcie odnalazlem swoje powołanie! tylko czy ja wygladam na kompetentnego

nastepnym razem nic sie nie przyznam to pobawie sie w pracownika sklepu
A czyżbyś siebie nie doceniał?! Skoro tak do Ciebie lgną klienci - coś w tym chyba jest. He he! A jak coś sprzedasz to jeszcze kasiurka będzie ci się należała!!!
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 10:13   #1448
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Witam wszystkich przyszłych i obecnych już kierowców Ja taka świeżynka jestem na wizażu i teraz żałuję bo stresy egzaminacyjne musiałam przezywac sama a tu taka fantastyczna grupa wsparcia!
Opowiem wam w skrócie jak to było ze mną.
Kraków. Egzamin numer jeden. Teoria zaliczona. Wsiadam do autka, a razem ze mna dwóch panów. Jeden egzaminator, a drugi się na egzaminatora uczy. Obaj miny grobowe, więc stres mnie dopadł nieziemski i przy zawracaniu zapomniałam włączy kierunku -moja wina - no i dowidzenia. Jaka ja byłam załamana
Egzamin numer dwa. Łuk pięknie, pod górkę też pojechał. No to jadę po mieście, pan się ewidentnie wszystkiego czepia, ale obla nie ma za co, aż w końcu bardzo podobna sytuacja:
Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
Jadę sobie oczywiście prawym pasem ruchu, a tu "komenda" - na najbliższym skrzyżowaniu proszę skręcić w lewo, no to zaczynam się oczywiście jakoś przemieszczać (dochodzi oczywiście dodatkowy pas ruchu dla skręcających w lewo), ruch jak cholerka jasna, z lewej strony sznur samochodów, myślę więc sobie, że jeśli włączę kierunkowskaz i zbliżę się delikatnie bliżej lewej krawędzi to ktoś się zlituje nade mną i mnie wpuści. I tak się stało - jeden samochód zwolni i pozwolił mi wcisnąć się na ten lewy pas ruchu... i co dalej? I to koniec opowieści! Pani egzaminator stwierdziła, że wymusiłam pierwszeństwo i tak dobiegł końca mój drugi egzamin. Przecież nie wepchnęłam się na hamulca przed pędzący samochód a ktoś był kulturalny więc sam zwolnił żeby ułatwić i zadanie! Aha! No i przed takim skrzyżowaniem, z takim natężeniem ruchu - chyba troszkę za późno mnie Pani egzaminator poinformowała jaki mam dalej manewr wykonać bo miałam niewiele czasu na przedarcie się na tą lewą stronę, bo nie mogłam za długo też zwlekać z przedostaniem się na lewy pas ruchu żeby nie utknąć na tym dla jadących prosto. A może powinnam się zatrzymać, tamując ruch i czekać aż łaskawie może inne samochody przejadą i pojawi się jakaś bezpieczna luka i nikt nie będzie jechał (he he). Uffff... normalnie się zbulwersowałam. Moje pytanie więc brzmi tylko - jak w inny sposób mogłam się dostać na ten lewy pas ruchu skoro był on cały czas zawalony?! (liczę na jakieś rozwiązanie mojej łamigłówki). Jeździć się uczę a latać samochodem to nie potrafię! A może to mój błąd!
Zmieniam już pas ruchu a on mi za kierownice i ze wymusiłam! Jak wymusilam! Ja? On wieksze niebezpieczenstwo stworzyl ta swoją ingerencją niż ja moją zmianą pasu, no ale co? przecież się nie wykłócę, bo słowo egzminatora rzecz święta.
Tu już smutek ustąpił furii
No i oczekiwanie na kolejny egzamin. Kilka dni przed - bum! - złamałam rękę, no i na egzamin nie poszłam. Po trzech miesiącach leczenia poszłam na ten egzamin z założeniem, że napewno nie zdam, w myślach nawet już myśli, że po co mi to było, cały kurs, a moze sobie odpuścic, dzien przed egzaminem wzielam sobie 2 godzinki, zeby sobie tylko przypomniec jak się samochód włącza i ... zdałam!
A jak przy zmianie pasu chciałam sprytnie poprzepuszczac wszystkich żebym wolny pas miała i znowu nie wymusiła, to mi pan egzaminator powiedział, że po co? przecież się zmieszcze i mam śmiało zmienia.
Tak więc ja nie wiem czy oni to prawko to jak wizę do stanów rozdajom czy jak? Dzisiaj mamy limit - 5 osób zdaje. Reszte oblewamy. A kto zda? Moze jakas loterie tam sobie robią czy jak
Rozpisałam się strasznie
Trzymam kciuki za wszystkich, którzy egzamin mają jeszcze przed sobą! W koncu zdacie! moja mama mi zawsze mówiła, ze jak moja ciocia zdała prawko (zgroza) to każdy może! Nie dajcie się!
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 10:14   #1449
Julia23
Raczkowanie
 
Avatar Julia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 63
GG do Julia23
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Zdałam za drugim razem. Cieszę się. Teraz czekam na odbiór prawka

Za pierwszym razem nie zdałam, bo egzaminator powiedział mi że jak będę wyjeżdżała z łuku to mam nie patrzeć na lusterka. I tak przy wyjeżdżaniu z łuku zajechałam na linię i zakończyłam egzamin. I znów musiałam stać w kolejce, zapłacić 120zł i czekać równo 2 miesiące na następną próbę. I przed następnym egz wykupiłam dodatkowe lekcje jazdy i powiedziałam to mojemu instruktorowi. Na drugi dzień zrobił wielką awanturę że tak w przepisach nie jest, że jak wyjeżdża sie to nie tylko patrzy sie w tylną szybę, ale również w lusterka.
Ale za drugim razem egzaminator był przemiły, inny niż poprzedni. Ten nie kazał mi sprawdzać wszystkich świateł, ja tylko wciskałam światła a ten sprawdzał czy świecą. Przez całą drogę rozwiązywał krzyżówki i był miły. Bardzo fajnie jeździło się z Nim. Na końcu powiedział mi że jestem ambitna i pogratulował mi zdania egzaminu. Super !!!!
__________________
Live and do what you want to do
Julia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 10:19   #1450
goska87
Zadomowienie
 
Avatar goska87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Skce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

KroofkaNeonoofka, Julia23 GRATULUJĘ DZIEWCZYNY no i Witamy w gronie kierowców
__________________
"Hard to find how I feel, especially when your smothering me.
Hard to find how I feel, please someone help me.
Hard to find how I feel, controlling me every step of the way."


13.09.2008r. --> Jestem posiadaczką prawa jazdy
goska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 10:29   #1451
Julia23
Raczkowanie
 
Avatar Julia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 63
GG do Julia23
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

goska87,
Bardzo Ci dziękuję !!! Tak sie cieszę !!!!
__________________
Live and do what you want to do
Julia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 10:36   #1452
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
No i przed takim skrzyżowaniem, z takim natężeniem ruchu - chyba troszkę za późno mnie Pani egzaminator poinformowała jaki mam dalej manewr wykonać bo miałam niewiele czasu na przedarcie się na tą lewą stronę, bo nie mogłam za długo też zwlekać z przedostaniem się na lewy pas ruchu żeby nie utknąć na tym dla jadących prosto. A może powinnam się zatrzymać, tamując ruch i czekać aż łaskawie może inne samochody przejadą i pojawi się jakaś bezpieczna luka i nikt nie będzie jechał (he he). Uffff... normalnie się zbulwersowałam. Moje pytanie więc brzmi tylko - jak w inny sposób mogłam się dostać na ten lewy pas ruchu skoro był on cały czas zawalony?! (liczę na jakieś rozwiązanie mojej łamigłówki). Jeździć się uczę a latać samochodem to nie potrafię! A może to mój błąd!

no nie! Tak nie powinno być. Niby jak inaczej miałaś to zrobić?! Ehh aż coś się we mnie gotuję.
Niestety tak to właśnie jest. Jeśli egzaminator Cię z góry skreśli to nie ma bata, aby zdać. Czepiają już się o takie pierdoły, naprawdę. Tak jak u mnie o te pasy. Kiedyś podpale ten cały łodzki WORD!

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Ale pisałam już, te 2 kobiety są najgorsze u nas.
no właśnie niestety. O tym to już chyba każdy w Łodzi zdający wie.
Cytat:
Napisane przez Kamil.o Pokaż wiadomość
papryka, czy ja wygladam na pracownika sklepowego?
Nie wiem czy tak dobrze mi z oczu patrzy ale juz kolejny raz jakas osoba zwraca sie do mnie w sklepie o pomoc
Kamil nie przejmuj się też tak mam! Tyle, że nie tylko w sklepie, ale i na ulicy.
Zawsze, ale to zawsze jak jadę do Warszawy (odwiedzić rodzinkę) to ktoś musi mnie się o drogę zapytać. Nie wiem czemu akurat mnie? No, ale trzeba z tym jakoś żyć
Cytat:
Napisane przez KroofkaNeonoofka Pokaż wiadomość
Tak więc ja nie wiem czy oni to prawko to jak wizę do stanów rozdajom czy jak? Dzisiaj mamy limit - 5 osób zdaje. Reszte oblewamy. A kto zda? Moze jakas loterie tam sobie robią czy jak
Rozpisałam się strasznie
Po pierwsze gratuluję prawka.
Po drugie też mi się wydaję, że to taki rodzaj gry. Można nawet z hazadem połączyć, bo łatwo stracić kupę kasy Tak samo z zapisywaniem się na egzamin. Ja nie wiem jak to u nich działa, trzeba być chyba jasnowidzem.
Cytat:
Napisane przez Julia23 Pokaż wiadomość
Zdałam za drugim razem. Cieszę się. Teraz czekam na odbiór prawka
gratuluję
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 10:57   #1453
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Hej forumowicze
Więc teraz ja zdam wam relacje z mojego egzaminu. Odbył sie wczoraj, pierwsze podejscie i.....zdałam
Egzamin odbył się wmiare bez problemów. 2 razy była sytuacja nie jasna mianowicie jade sobie prawym pasem i na dordze stoi samochód z awaryjnymi, chce zjechac na lewy pas ale nie moge bo samochody więc dojechałam do tego rozkraczonego, zatrzymałam sie i czekam az pas lewy będzie wolny....i już egzminator ze stwarzam zagrożenie bleble....całko wicie zbiło mnie to z tropu i myśle sobie no super pewnie po egzaminie. Za jakiś czas znowu ta sama sytuacja sie powtórzyła i znowu ta sama gadka. Potem autobus zatrzymał się na przystanku, odrazu zjechałam na lewy zeby znowu nie było takiej samej sytuacji (chociaz z autobusem to zupełnie inna sprawa i nie powiennien sie czepiać o to) przejezdzam obok autobusu a tu mi ludzie wyszli centrlnie pod koła egzaminator juz chciał hamować ale byłam szybsza
Potem juz było dobrze. Miałam parkowanie prostopadłe na parkingu, zawracanie na 3 i sama jazda. Egzaminator cały czas gadał przez telefon ale usuwał smsy z komórki.
shena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 10:58   #1454
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
Zawsze, ale to zawsze jak jadę do Warszawy (odwiedzić rodzinkę) to ktoś musi mnie się o drogę zapytać. Nie wiem czemu akurat mnie? No, ale trzeba z tym jakoś żyć
Musisz przyjaźnie wyglądać i ludzie nie boją się Ciebie zapytać
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 11:02   #1455
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez KroofkaNeonoofka Pokaż wiadomość
Egzamin numer dwa. Łuk pięknie, pod górkę też pojechał. No to jadę po mieście, pan się ewidentnie wszystkiego czepia, ale obla nie ma za co, aż w końcu bardzo podobna sytuacja:
Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
....gdy znalazłam się na drodze jednokierunkowej z trzema pasami ruchu... Jadę sobie oczywiście prawym pasem ruchu, a tu "komenda" - na najbliższym skrzyżowaniu proszę skręcić w lewo, no to zaczynam się oczywiście jakoś przemieszczać (dochodzi oczywiście dodatkowy pas ruchu dla skręcających w lewo), ruch jak cholerka jasna, z lewej strony sznur samochodów, myślę więc sobie, że jeśli włączę kierunkowskaz i zbliżę się delikatnie bliżej lewej krawędzi to ktoś się zlituje nade mną i mnie wpuści. I tak się stało - jeden samochód zwolnił i pozwolił mi wcisnąć się na ten lewy pas ruchu... i co dalej? Pani egzaminator stwierdziła, że wymusiłam pierwszeństwo i tak dobiegł końca mój drugi egzamin.
Cytat:
Napisane przez KroofkaNeonoofka Pokaż wiadomość
No i oczekiwanie na kolejny egzamin... A jak przy zmianie pasu chciałam sprytnie poprzepuszczac wszystkich żebym wolny pas miała i znowu nie wymusiła, to mi pan egzaminator powiedział, że po co? przecież się zmieszcze i mam śmiało zmienia.
Tak więc ja nie wiem czy oni to prawko to jak wizę do stanów rozdajom czy jak? Dzisiaj mamy limit - 5 osób zdaje. Reszte oblewamy. A kto zda? Moze jakas loterie tam sobie robią czy jak
Rozpisałam się strasznie
Trzymam kciuki za wszystkich, którzy egzamin mają jeszcze przed sobą! W koncu zdacie! moja mama mi zawsze mówiła, ze jak moja ciocia zdała prawko (zgroza) to każdy może! Nie dajcie się!
Czy oni to prawko jak wizę rozdają?! Podoba mi się to... Dla mnie też jest to wielką i niewyjaśnioną zagadką!


Cytat:
Napisane przez Julia23 Pokaż wiadomość
Zdałam za drugim razem. Cieszę się. Teraz czekam na odbiór prawka ... Ale za drugim razem egzaminator był przemiły, inny niż poprzedni. Ten nie kazał mi sprawdzać wszystkich świateł, ja tylko wciskałam światła a ten sprawdzał czy świecą. Przez całą drogę rozwiązywał krzyżówki i był miły. Bardzo fajnie jeździło się z Nim. Na końcu powiedział mi że jestem ambitna i pogratulował mi zdania egzaminu. Super !!!!

KroofkaNeonoofka, Julia23 - ogromne gratulacje
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 11:15   #1456
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

KroofkaNeonoofka
Julia23
shena

Przyjmijcie ode mnie najserdeczniejsze gratulacje. Witamy w gronie kierowców. Życzymy "szerokiej drogi"
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 11:42   #1457
201701160959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 854
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
A czyżbyś siebie nie doceniał?! Skoro tak do Ciebie lgną klienci - coś w tym chyba jest. He he! A jak coś sprzedasz to jeszcze kasiurka będzie ci się należała!!!
ja nie ale wystarczy ze inni beda
taaak, sprzedam i powiem:"gotówka do reki a telewizor prosze sobie odlaczyc i zabrac pod pache
Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
Kamil nie przejmuj się też tak mam! Tyle, że nie tylko w sklepie, ale i na ulicy.
Zawsze, ale to zawsze jak jadę do Warszawy (odwiedzić rodzinkę) to ktoś musi mnie się o drogę zapytać. Nie wiem czemu akurat mnie? No, ale trzeba z tym jakoś żyć
czy to jest uleczalne?
mnie to nie przeszkadza ale czuje sie jak w "Truman Show"

KroofkaNeonoofka Julia23 shena GRATULACJE!
201701160959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 11:51   #1458
maxymilian
Rozeznanie
 
Avatar maxymilian
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 773
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Ale co ja mam do tego To Dusia się tarza U mnie na tylnym siedzeniu tylko poleguje przystojniak I to jaki! Ha!

Moja wersja jest taka:
Duśka pracuje w firmie IKEA. Firma wyprodukowała właśnie nowy materac, który ma być odporny na 10.000 „tarzań”. Z tego powodu firma wytypowała 5 osób, z których każda musi się potarzać 2000 razy.


Nie trzeba być Einsteinem aby sie domyśleć, że produkt pojawi się w salonach IKEA oczywiście 14 lutego przyszłego roku.


A martini na pewno kupiła nowy nr Cosmopolitanu (widziałem dzisiaj w kiosku) w którym jest kalendarz z mężczyznami. Kalendarz leży sobie w samochodzie na tylnym siedzeniu i dzięki temu ma świadomość, że wozi ze sobą fajnego faceta.


Gdybym nie trafił, to proszę o rozwiązanie zagadki. Obiecałaś to zresztą kilka dni temu...
__________________
Przystojny nawet. Ciekawe kim jest?
Chyba jakiś na stanowisku, tak sobie może pozwolić całą drogę na internecie siedzieć.
Oj zaraz tam na stanowisku - przecież może mieć taki pakiet jak ja i hulać sobie bez obawy o koszty
maxymilian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 12:02   #1459
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość

no nie! Tak nie powinno być. Niby jak inaczej miałaś to zrobić?! Ehh aż coś się we mnie gotuję.
Niestety tak to właśnie jest. Jeśli egzaminator Cię z góry skreśli to nie ma bata, aby zdać. Czepiają już się o takie pierdoły, naprawdę. Tak jak u mnie o te pasy. Kiedyś podpale ten cały łodzki WORD!
A ja, a jaaaaaaa? A czy ja mogę się dołączyć?! Ja już teraz mam ochotę coś złego zrobić temu WORD-owi a z biegiem czasu to nie ręczę za siebie! Do dupsztala z tym wszystkim jest!

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Hej forumowicze
Więc teraz ja zdam wam relacje z mojego egzaminu. Odbył sie wczoraj, pierwsze podejscie i.....zdałam
Gratulacjeeeeeee!

I to właśnie był człowiek - egzaminator - wytknął, powiedział co było nie tak, ale nie uczepił się jakiegoś błędu jak rzep psiego ogona, grunt to być człowiekiem i zrozumieć drugiego człowieka!
Odbieraj szybciutko prawko i ciesz się swobodną jazdą!

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Musisz przyjaźnie wyglądać i ludzie nie boją się Ciebie zapytać
POPIERAM - jakiegoś "niemilusa" by nie zaczepiali, a że dobrze ci z oczu patrzy to się pytają...
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 12:32   #1460
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Julia23 Pokaż wiadomość
Zdałam za drugim razem.
Gratuluje!

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość

Po pierwsze gratuluję prawka.
Po drugie też mi się wydaję, że to taki rodzaj gry. Można nawet z hazadem połączyć, bo łatwo stracić kupę kasy
A może by otworzyc coś jak STS? " Zapraszamy do obstawiania! W dniu dzisiejszym następuje kumulacja. Wczoraj egzamin zdali:...., niestety nikt na nich nie obstawił"
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 12:37   #1461
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez KroofkaNeonoofka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich przyszłych i obecnych już kierowców
i ... zdałam!

KroofkaNeonoofka witamy
Wielkie gratulacje z okazji zdania egzaminu


Cytat:
Napisane przez Julia23 Pokaż wiadomość
Zdałam za drugim razem.

Julia23 suuuper


Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Hej forumowicze
Więc teraz ja zdam wam relacje z mojego egzaminu. Odbył sie wczoraj, pierwsze podejscie i.....zdałam

shena gratuluję serdecznie

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
Kamil nie przejmuj się też tak mam! Tyle, że nie tylko w sklepie, ale i na ulicy.
Zawsze, ale to zawsze jak jadę do Warszawy (odwiedzić rodzinkę) to ktoś musi mnie się o drogę zapytać. Nie wiem czemu akurat mnie? No, ale trzeba z tym jakoś żyć

Dołączam się do grona ...

W sklepie to mam raczej spokój ...

O drogę ludzie pytają mnie dość często (szczególnie "rozwala mnie" to jak jestem gdzieś na wakacjach i inni pytają mnie o drogę ).

Ale mój fenomen jest inny trochę ...
Już ostatnio sama zaczęłam się zastanawiać : o co chodzi .
Chodzi o różnego rodzaju ankiety/badania opinii publicznej itp.
No masakra ...
Nie mam jak wracać z pracy, żeby nie przechodzić obok tych miejsc gdzie stoją osoby wypełniajace te ankiety (musiałabym bardzo nadkładać drogi, a na to nie mam czasu ...).
Już idąc z daleka widzę że stoją: 20 - 30 ludzi przechodzi spokojnie, a kto jest zatrzymywany: no JA oczywiście .
Nie pamiętam, kiedy nie zostałam zatrzymana (chyba jedynie wtedy, kiedy osoba ankietująca akurat z kimś zdążyła zacząć już rozmowę )
Już chodzę ulicą (żeby nie po chodniku gdzie stoją, w miarę możliwości omijam szeeeerooookim łukiem).
W ubiegłym tygodniu stwierdziłam: pójdę chodnikiem po drugiej stronie ulicy (tak grzecznie ).
Aż tu nagle z nienacka: znów jakaś pani mnie zaczepia i oczywiście jakże znany mi zwrot: "czy mogę zadać kilka pytań"



Cytat:
Napisane przez maxymilian Pokaż wiadomość
Moja wersja jest taka:
Duśka pracuje w firmie IKEA. Firma wyprodukowała właśnie nowy materac, który ma być odporny na 10.000 „tarzań”. Z tego powodu firma wytypowała 5 osób, z których każda musi się potarzać 2000 razy.


Nie trzeba być Einsteinem aby sie domyśleć, że produkt pojawi się w salonach IKEA oczywiście 14 lutego przyszłego roku.

Max nie mogę po prostu
Jesteś niemożliwy
Umarłam ze śmiechu

I kto się teraz będzie tam tarzał zamiast mnie ????



Edytowane przez 72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Czas edycji: 2008-11-26 o 12:44
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 12:54   #1462
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

[1=72f264f1cd165e2b94e3888 8adc60ec5afe5a0b8_658382a 5e67ad;9868227]KroofkaNeonoofka witamy
Wielkie gratulacje z okazji zdania egzaminu

[/quote]

A dziękuję, dziękuję
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 13:35   #1463
syskaa90
Rozeznanie
 
Avatar syskaa90
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin ;]
Wiadomości: 499
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale to, że ktoś jeździ zgodnie z przepisami, to znaczy od razu, że "muli" i jest zawalidrogą? Nic dziwnego, że kultura na polskich drogach jest taka rozwinięta
Mylisz pojęcia. Jeździc zgodnie z przepisam nie znaczy mulic..
__________________
07.07.2008r. - kurs prawa jazdy kat. B
Zdane za II podejściem

17.01.09r. - studniówka
04.05.09r. - matura...

13.06.2oo9r. - kurs prawa jazdy kat. C
syskaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 14:01   #1464
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość

no nie! Tak nie powinno być. Niby jak inaczej miałaś to zrobić?! Ehh aż coś się we mnie gotuję.
Niestety tak to właśnie jest. Jeśli egzaminator Cię z góry skreśli to nie ma bata, aby zdać. Czepiają już się o takie pierdoły, naprawdę. Tak jak u mnie o te pasy. Kiedyś podpale ten cały łodzki WORD!
kochana będę ci benzynę w kanistrach donosić

gratuluje wszystkim którzy zdali
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 14:42   #1465
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

witam wizażanki w tej chwili też prawko zajmuje pół mojego zycia :P tzn jeszcze jestem przed egzaminem i tak czytam te wasze opisy i szczerze jestem podbudowana, że chyba nie będzie tak źle mam pytanko (bo jestem jeszcze tu średnio zorientowana) : czy jest ktoś kto zdawał w poznaniu ?
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 14:45   #1466
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
witam wizażanki w tej chwili też prawko zajmuje pół mojego zycia :P tzn jeszcze jestem przed egzaminem i tak czytam te wasze opisy i szczerze jestem podbudowana, że chyba nie będzie tak źle mam pytanko (bo jestem jeszcze tu średnio zorientowana) : czy jest ktoś kto zdawał w poznaniu ?
Raczej nie ma, ale nie jestem pewna
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 14:47   #1467
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

szkoda :/ chciałam się dowiedzieć jak to wygląda tu u mnie bo nas straszą że za pierwszym razem to nie zdaje nikt :/
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 14:48   #1468
syskaa90
Rozeznanie
 
Avatar syskaa90
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin ;]
Wiadomości: 499
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
witam wizażanki w tej chwili też prawko zajmuje pół mojego zycia :P tzn jeszcze jestem przed egzaminem i tak czytam te wasze opisy i szczerze jestem podbudowana, że chyba nie będzie tak źle mam pytanko (bo jestem jeszcze tu średnio zorientowana) : czy jest ktoś kto zdawał w poznaniu ?
Pewnie ktoś się znajdzie : Musisz tylko dobrze poszukac A co do "zajmowania zycia", prawko zajęło 85% mojego. Może dlatego zawaliłam trochę szkołę, znajomi nie chceli już słuchac jak zaczynałam o prawku. Nauczyciele też już mieli dośc
__________________
07.07.2008r. - kurs prawa jazdy kat. B
Zdane za II podejściem

17.01.09r. - studniówka
04.05.09r. - matura...

13.06.2oo9r. - kurs prawa jazdy kat. C
syskaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 14:59   #1469
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
szkoda :/ chciałam się dowiedzieć jak to wygląda tu u mnie bo nas straszą że za pierwszym razem to nie zdaje nikt :/
a co Ty się innymi przejmnujesz? ... Słuchaj innych,a na pewno daleko zajdziesz ;]
idziesz, zdajesz, badz nie <czego Ci nie życze> i sama wystawiasz opinię !!
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 15:03   #1470
AgiGagi
Raczkowanie
 
Avatar AgiGagi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 190
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Aj tam takie gadanie...mi też tak gadali że w Siedlcach to mało kto zdaje za pierwszym razem...a tymczasem znam parę osób które świetnie poradziły sobie za pierwszym razem i już maja prawko w kieszeni(swoja drogą...pozazdrościć ehh)
__________________
Dam radę


W byciu wyjątkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą.


http://www.suwaczek.pl/cache/ce3df95e49.png
AgiGagi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.