zadługi palec - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-18, 19:44   #1
eldrin83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 442

zadługi palec


mam pytanie czy mozliwa jest operacja zadlugiego palca u stopy chodzi o ten drugi od duzego palca....mam waskie i szczuple palce wiec wygldaja brzydko u prawej stopy troche skrzywiony...widocznie zle dobrane buty czy jest mozliwa operacja i na czym polega ii ile to kosztuje
eldrin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 19:19   #2
eldrin83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 442
Dot.: zadługi palec

up
eldrin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 18:14   #3
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: zadługi palec

Witaj
Ja też mam długi paluch własnie ten drugi-nie odpowiem na Twoje pytanie ale czytając watek zdziwiłam się-nigdy nie pomyslalabym nad operacją,bo mi akurat nie przeszkadza on wrecz przeciwnie jest powodem wielu żartów z których sama się śmieję,moja córeczka również odziedziczyła po mnie taki paluch dłuzszy od reszty.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 01:39   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: zadługi palec

Mozliwe jest wykonanie skrócenia palca. Po zabiegu pozostaja blizny, a na grzbiecie palca powstaje nieznaczne zgrubienie spowodowane tym, że ulega cofnięciu skóra palca wraz z paznokciem. Natomiast nadmiar skóry od strony podeszwowej jest usuwany. Zabiegi wykonuja chirurdzy plastyczni oraz ortopedzi.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 16:33   #5
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: zadługi palec

a czy mozliwe jest skrocenie tego pierwszego najwiekszego palca? u mnie wyglada on dosc brzydko, gdyz jest duuuuzo wiekszy niz reszta p[rzez co mam o 1-2 numey wieksze buty.
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 16:25   #6
olcik
Raczkowanie
 
Avatar olcik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: sthlm
Wiadomości: 65
Dot.: zadługi palec

Cytat:
Napisane przez paulina__89 Pokaż wiadomość
a czy mozliwe jest skrocenie tego pierwszego najwiekszego palca? u mnie wyglada on dosc brzydko, gdyz jest duuuuzo wiekszy niz reszta p[rzez co mam o 1-2 numey wieksze buty.

ooo ja sie podlaczam do tego pytania... mam ten sam problem
wiec...?
__________________
Milion lat świetlnych od Ciebie...
Stockholm-Nowy Targ
21/09-2007<3
olcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 17:09   #7
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: zadługi palec

To dobrze, że chociaż nie tylko ja mam taki problem. W sumie to nie przeszkadza mi on tak bardzo jak chodzę w zakrytych butach, gorzej w lato. Nie cierpie chcodzić w klapkach
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-20, 13:24   #8
jaka_kaya
Raczkowanie
 
Avatar jaka_kaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 61
Dot.: zadługi palec

Witam! Też mam pierwszy paluch strasznie duuuzy większy niz pozostałe paluszki w stopach, ale sie nigdynie zastanawiałam nad tym czy można go zmniejszyć.., najprościej jest się wybrać do chirurga plastycznego na konsultacje i już. Moim większym problemem jednak są haluksy czy jak to się tam nazywa i głównie to je bym usuneła z moich stóp Zastanawiam się nad ceną i jak długo po operacji jest się "unieruchomionym".... ..
jaka_kaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 12:10   #9
Ewciaak
Raczkowanie
 
Avatar Ewciaak
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 282
Wink Dot.: zadługi palec

Cytat:
Napisane przez eldrin83 Pokaż wiadomość
mam pytanie czy mozliwa jest operacja zadlugiego palca u stopy chodzi o ten drugi od duzego palca....mam waskie i szczuple palce wiec wygldaja brzydko u prawej stopy troche skrzywiony...widocznie zle dobrane buty czy jest mozliwa operacja i na czym polega ii ile to kosztuje
Slyszalam ze ten drugi paclec od str.duzego jak jest wiekszy to powodzenie w milosci i nie tylko......tak mi zawsze babcia mowila
Ewciaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 22:13   #10
olcik
Raczkowanie
 
Avatar olcik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: sthlm
Wiadomości: 65
Dot.: zadługi palec

ehh ale naprawde ja mam problem z tego powodu nie moge sobie kupic fajnych a przedewszystkim wygodnych butów.. ciągle chodzę w nie wygodnych adidasach i denerwuje mnie to strasznie i ciągle jestem smutna z tego powodu... nie moge sobie pozwolic na fajne buty bo nie ma mojego rozmiaru... jest to strasznie dołujące...

czy ktoś robił sobie operacje dużego palca albo czy macie może jakies strony gdzie opisuja tego typu zabiegi i gdzie to mozna zrobic?
ja naprawde jestem gotowa zrobic sobie taka operacje...
__________________
Milion lat świetlnych od Ciebie...
Stockholm-Nowy Targ
21/09-2007<3
olcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 13:18   #11
RudaMaja
Raczkowanie
 
Avatar RudaMaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wyspy
Wiadomości: 78
Dot.: zadługi palec

Ja tez mam ten sam problem, nienawdze tego drugiego palca i zawsze, nawet w najgoretsze lato nosilam buty z zakrytymi palcami, mimo, ze sie gotowalam, udawalam, ze mi wcale nie jest goraco . Tez strasznie wymyslalam zeby go ukryc. Przeszlo mi dopiero kiedy poznalam mojego Adasia, ktory uwielbia moje stopy i nigdy nie widzial tego obrzydliwego dziwnoksztaltnego palucha dopoki mu sama nie powiedzialam o moim kompleksie.
__________________
Kotki moje
http://pl.youtube.com/watch?v=JBwAB7q50mo
RudaMaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.