Najlepsze Prostownice PART II - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-09-17, 13:37   #631
>>>CzArNuLkA<<<
Raczkowanie
 
Avatar >>>CzArNuLkA<<<
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 102
GG do >>>CzArNuLkA<<<
Red face Dot.: Efalock boska prostownica

Aga? Czyli wolisz Flat mastera? Ale czemu? Lepszy efekt w prostowaniu, czy po prostu sentyment? :P Zalezy mi na Twoim porownaniu, bo czytalam duzo twoich wypowiedzi i wiem, ze sie znasz Jak mozesz napisz o efektach po wyprostowaniu champem i masterem, ktory daje lepszy efekt? Bo wacham sie miedzy tymi dwoma, a jakos wole doplacic do champa, bo z moim szczesciem na pewno zaraz zacznie mi schodzic powloka z Flat Mastera
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
>>>CzArNuLkA<<< jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 13:39   #632
>>>CzArNuLkA<<<
Raczkowanie
 
Avatar >>>CzArNuLkA<<<
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 102
GG do >>>CzArNuLkA<<<
Dot.: Efalock boska prostownica

Ah! No i zalezy mi na porownaniu, bo jesli master daje lepszy efekt to chyba zaryzykuje
>>>CzArNuLkA<<< jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 13:43   #633
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: Efalock boska prostownica

no wlasnie, dolaczam sie do prosby, Aga moglabys bardziej sprecyzowac, czemu wolisz mastera???? jaka jest roznica w efekcie?
juz chcialam doplacic, bo myslalam ze champ lepszy, a tu sie okazuje ze niekoniecznie ehh zawsze jak mam cos do wyboru, to wybiore to gorsze grrrrr
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 11:54   #634
Olllka
Raczkowanie
 
Avatar Olllka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 92
Talking Dot.: Efalock boska prostownica

dziewczyny jeśli mogem wam jakoś doradzić to osobiscie wybrałabym Flat Champ'a gdy bede miała finanse to napewno zakupiem no chyba, że Efalock wprowadzi jesce fajniejszą prostownice
Olllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 18:11   #635
ana82
Raczkowanie
 
Avatar ana82
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
GG do ana82
Dot.: Efalock boska prostownica

Witam.

Wlasnie przed chwilka rozmawialam z Pania Gabcią



przez gg(wymeczylam ja strasznie )chcialam kupic EFALOCK FIAT CHAMP(ze wzgledu na to jonizowanie)ale podobno najwiecej reklamacji jest wlasnie z powodu psucia sie tego jonizowania,Bardzo polecala Mastera,ze wlasciwie miedzy champ a master niema zadnej roznicy,tyle ze master jest bardziej poreczna i nieco ciensza(champ jest grubszy przez te dysze jonizujace)i ze ma wiekszy sentyment do master,no i wiecej ludzi go kupuje.Straszny metlik mi sie zrobil w glowie bo cholernie sie napalilam na tego champ.Wkoncu wyszlo tak ze Pani Ania polecila mi prostownice ktora sama uzywa i ze bije na glowe te dwie pozostale(zero puszenia,elekryzowania,id ealne jedwabiste wloski ).Fakt,faktem ze kosztuje sporo 300zl ale ponoc warta swojej ceny a imie jej TONDEO.Ufam,ze naprwde bylo warto,juz niemoge sie doczekac az domnie przyjedzie to link do tej prostownicy http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.netidea.pl/ind...c2b5e987a515c5
nieomieszkam napisac jakie sa efekty
ana82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 18:15   #636
ana82
Raczkowanie
 
Avatar ana82
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
GG do ana82
Dot.: Efalock boska prostownica

i link z aukcji z paroma komentarzami polecajacymi to prostownice http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64163860
ana82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 11:08   #637
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Efalock boska prostownica

dziwne,ze jak ja z nia rozmawialm przed zakupem to sama polecalam mi mastera bo powiedziala ze ona tez go uzywa itd... nio chyba ze teraz zmienila na tondeo hmm

ja jestem bardzo zadowolona z mastera !!!!!
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-19, 12:04   #638
ana82
Raczkowanie
 
Avatar ana82
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
GG do ana82
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez mania199
dziwne,ze jak ja z nia rozmawialm przed zakupem to sama polecalam mi mastera bo powiedziala ze ona tez go uzywa itd... nio chyba ze teraz zmienila na tondeo hmm

ja jestem bardzo zadowolona z mastera !!!!!
a dawno kupowalas??
Mastera tez bardzo polecala(sama go używala ponad rok),ale teraz oddala mamie i przezucila sie na tondeo bo to nowosc,jakis hit z niemiec,no i ponoc jest rewelacyjna cytuje"tondeo to już wogóle jest świetna,
lekka, poreczna no i super prostuje,nie ma mowy o puszeniu się włosków.No moje poprostu są idealnie wygładzone,jak nie moje[img]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/emots/1/usmiech.gif[/img]"Moze wtedy jeszcze niemiala tondeo
ana82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 12:13   #639
ana82
Raczkowanie
 
Avatar ana82
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
GG do ana82
Dot.: Efalock boska prostownica

Ja zresztą tez kiedys mialam prostowane wlosy masterem i bylam bardzo zadowolona(wiec z czystym sumieniem moge go polecic)Tondeo przyjedzie domnie jutro(mam nadzieje)wiec porownam....sama bylam juz zdecydowana na efalock,ale dalam sie skusic na tondeo,zobaczymy czy bylo warto
ana82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 13:36   #640
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: Efalock boska prostownica

Kurkaaa...zazdroszcze, też chce miec taka prostownice, mam mastera, nie dawno go nabylam wiec nie stac mnie teraz na kupna nowej jeszcze lepszej prostownicy .........ano82 napisz plis jak sie sprawdza Tondeo bo jesli rzeczywiscie jest lepsza od mastera to moze zazycze ja sobie na urodzinki ...ah i jeszcze pytanko do wszystkich kobitek prostujacych wloski masterem - Jaki kosmetyk bedzie najlepszy do moch wloskow (delikatne i cienkie), chodzi mi o to zeby nie obciazal, nie splaszczal i nie przetluszczal ich, czy istnieje wogole takie cudo ??!??

Pozdrawiam,
Nell
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 14:14   #641
ana82
Raczkowanie
 
Avatar ana82
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
GG do ana82
Dot.: Efalock boska prostownica

ja osobiscie moge Ci polecic fluid goldwell,właśnie czekam na przesylke,link do aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64751573 zupelnie nieobciaza,daje ladny połysk i bardzo ladnie utrwala.Moja fryzjerka zawszo go uzywa.Wiem tez ze duzo dziewczyn poleca tu Renee Blanche; Olejek nabłyszczająco-pielęgnujący w sprayu do prostownic http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...6&cat=0&page=1
Ja osobiscie jeszcze go nieprubowala,wiec sie niewypowiem ale cos czuje ze sie niedlugo skusze
ana82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 00:30   #642
dosh
Przyczajenie
 
Avatar dosh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 8
GG do dosh
Dot.: Efalock boska prostownica

wow - przebrnelam przez wileeele stron forum o prostownicach (jakies 5godz!!) i doszlam do wniosku - EFALOCK! ale ale, zeby nie bylo zbyt prosto - jaki???????? MASTER czy CHAMP????

z pierwszej moze schodzic powloka.. natomiast w drugiej moze zepsuc sie jonizacja - ktore z nich to 'mniejsze zlo'? czy ktoras z nich moze byc bezpieczniejsza dla wlosow? (czy moze jednak lepiej ten babyliss PRO 35mm?)

wiec reasumujac, krociutko - master czy champ???

dzieki laski za pomoc
dosh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 11:55   #643
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: Efalock boska prostownica

Ja zdecydowałam się na Champa, ponieważ ma płytki ceramiczne i z opisu na stronie tego sklepu internetowego wynika, że jest to jakby "lepszy model" mastera. Dziś zamówiłam i czekam z niecierpliwością na przesyłkę. Mam nadzieję, że do końca tygodnia już ją będę miała!!
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 13:00   #644
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Efalock boska prostownica

ja również będe miała dzisiaj Champa! Po miesiącu używania Mastera zaczęła schodzić mi powłoka ceramiczna, dlatego zdecydowałam się na wymiane! Napewno napisze która z nich moim zdaniem lepiej prostuje!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 17:11   #645
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez madzia.a
ja również będe miała dzisiaj Champa! Po miesiącu używania Mastera zaczęła schodzić mi powłoka ceramiczna, dlatego zdecydowałam się na wymiane! Napewno napisze która z nich moim zdaniem lepiej prostuje!

Ej nawet mnie nie strasz...
W jaki sposób wymieniłaś?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 18:28   #646
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Efalock boska prostownica

Zastanawiałam się dlaczego mi tak szybko zaczęła schodzić ta powłoka i jedyne co moge powiedzieć to to, że może ja jej troszke cześciej używałam niż wiekszość wizażystek (conajmniej co drugi dzień) a więc kilkakrotnie częściej i tez dlatego kilkakrotnie szybciej mi ta powłoka zaczeła schodzić, bo aż po miesiącu( a innym wizażystkom dopiero po 8 miesiącach)! Więc do Champa przekonały mnie przede wszystkim płytki pełnoceramiczne, a troszke mniej jonizator (który podobno się psuje) i te 35 Watt!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 18:45   #647
dosh
Przyczajenie
 
Avatar dosh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 8
GG do dosh
Dot.: Efalock boska prostownica

to napiszcie koniecznie jak juz dostaniecie swe "'champ'y" jak sie sprawuja. przede wszystkim czy jakos bardziej wlosow nie niszcza..? pamietam, ze ktos pisal na watku 'prostownice do wlosow' (czy cos takiego) ze juz po 2 uyciach champa wlosy jej sie strasznie zniszczyly i juz nie dalo rady wychodzic z domu bez prostowania (z powodu siana i rozdwojonych koncowek, ktore wtedy bardziej sie uwidacznialy)

tak wiec czekam niecierpliwie!!! tez juz bym chciala zamowic, no ale najpierw musze zasiegnac rady profesjonalistek! )))
dosh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 20:40   #648
Anecik15
Raczkowanie
 
Avatar Anecik15
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 145
Dot.: Efalock boska prostownica

Ja mam champa juz kilka tygodni i nie widze zeby wlosy mi sie zniszczyly, a moc ma 30W a nie 36 czy jak ktos wyzej napisal 35...
__________________
Anecik15
Anecik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 22:31   #649
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Thumbs down Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez madzia.a
Zastanawiałam się dlaczego mi tak szybko zaczęła schodzić ta powłoka i jedyne co moge powiedzieć to to, że może ja jej troszke cześciej używałam niż wiekszość wizażystek (conajmniej co drugi dzień) a więc kilkakrotnie częściej i tez dlatego kilkakrotnie szybciej mi ta powłoka zaczeła schodzić, bo aż po miesiącu( a innym wizażystkom dopiero po 8 miesiącach)! Więc do Champa przekonały mnie przede wszystkim płytki pełnoceramiczne, a troszke mniej jonizator (który podobno się psuje) i te 35 Watt!
Ja używam od końca sierpnia dzień w dzień 'mastera' ... jush sie boje co bedzie dalej...:/
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-21, 01:46   #650
ignite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: Efalock boska prostownica

hej!! ja mam Champa od miesiaca. Wlosy prostuje praktycznie codziennie, choc robie tez kilkudniowe przerwy. Generalnie wpadlam ostatnio w taka zaleznosc ;D ... ze im bardziej jestem czyms zestresowana (a ostatnio to praca) to bywa tak ze pociagam prostownica po wlosach kilka razy dziennie...tak wiem niezdrowe, i to bardzo, ale w jakis dziwny sposob to odsresowuje i poprawia nastroj ;D. Teoretycznie juz nie powinnam miec wlosow w ogole, po takiej dawce...a nie mam nawet rozdwojonych koncowek, choc fakt z tym prostowaniem "bez powodu" musze dac na stopa. Nie mam pojecia, jak jest faktycznie z ta jonizacja, na szczescie mi sie jeszcze nic nie stalo, i mam nadzieje ze tak pozostanie heh, ale nie powiem, troche mnie zmartwilo,ze moze nawalic...
ja mam wlosy farbowane, cienkie i podatne na takie niesforne loki, a champ spisuje sie poki co dobrze(przy pomocy kilku srodkow wspomoagajacych), wlosy sie nie pusza, i sa ladne nawet przy takim silniejszym podmuchu wiatru. Jesli chodzi o ta prostownice, to zamienilabym ja pewnie tylko na tondeo z opcja regulacji temp. - bo taka wchodzilaby ewentualnie w gre. Tyle, ze kosztuje zbyt duzo, jak dla mnie, a Champ takze do najtanszych nie nalezy, wiec trochu nadwyreza budzet, jednak jest o te kilkadziesiat zl. tanszy na allegro . pa!
ignite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 05:31   #651
ana82
Raczkowanie
 
Avatar ana82
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
GG do ana82
Dot.: Efalock boska prostownica

Dostalam TONDEO-Z czystym sumienim.MOJE WLOSY NIGDY NIE WYGLADALY TAK PIEKNIE,POPROSTU TA PROSTOWNICA TO CUDO,TAK JAK MOWILA GRABCIA JELSLI MOZESZ TO WARTO DODAC TROCHE KASKI I MIEC TĄ PROSTOWNICE.JESLI CHODZI O MOJE WLOSY TO MASTER JEST BEZ POROWNANIA,MIMO TEGO ZE JEST DOBRY WIDAC DUZA ROZNICE.WLOSY SA JAK JEDWAB ,ZERO PUSZENIA,JAK W REKLAMIE POLECAM!!!!!!!!!
ana82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 09:44   #652
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Efalock boska prostownica

Rzeczywiście Chemp ma tylko 30 W. Jak narazie nie zauważyłam żadnej różnicy w prostowaniu między tymi dwoma prostownicami, ale z champa wydobywa sie znacznie mniej pary niz po Masterze, włosy sa bardziej miekkie, ale równiez bardziej naelektryzowane, ale to moze zludzenie. Moja ocena bedzie bardziej wiarygodna dopiero po kilku uzyciach champa. Moge natomiast powiedzieć, że Master zniszczył mi włosy, bardzo mi sie łamia i rozdwajają.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 13:11   #653
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez ana82
a dawno kupowalas??
Mastera tez bardzo polecala(sama go używala ponad rok),ale teraz oddala mamie i przezucila sie na tondeo bo to nowosc,jakis hit z niemiec,no i ponoc jest rewelacyjna cytuje"tondeo to już wogóle jest świetna,
lekka, poreczna no i super prostuje,nie ma mowy o puszeniu się włosków.No moje poprostu są idealnie wygładzone,jak nie moje[img]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/emots/1/usmiech.gif[/img]"Moze wtedy jeszcze niemiala tondeo
no mozliwe
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 13:35   #654
Killunia
Raczkowanie
 
Avatar Killunia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 77
Dot.: Efalock boska prostownica

Dzisiaj dostałam Champa własciwie myslałam,ze prostowanie włosow jest prostsze ..hm..pomyliłam sie. Jest to moja pierwsza prostownica, zrobiłam dzisiaj próbe ..kurcze jakos mi to nieporadnie wyszło i włosy jakies takie "sianowate" koncowki jak druty..moze cos zle robie??..Jednak bede walczyła dalej ..podobno trening czyni mistrza
Jeszcze mam pytanko do dziewczyn , ktorej posiadaj champa: czy wasza prostownica tez tak "turkocze"?? bo z tego co pamietam ,prostownica u fryzjera nie wydawała zadnego dzwieku..a moja.. tak jakos dziwnie ja słychac
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.
Killunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 13:48   #655
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Efalock boska prostownica

tes sie zastanawiam nad nowa prostownica i wiem ze chce efalocka ale niewiem czy master czy finger czy champ nic juz niewiem
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 18:34   #656
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Efalock boska prostownica

Dziewczyny ja na prawde nie wiem, dlaczego tyle osób wychwala Mastera a praktycznie wszyscy krytykuja Champa! Miałam obydwie i prostują identycznie! Dlatego myślę, że nie wystawiacie subiektywnych opinii tylko sugerujecie sie innymi!!!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 13:24   #657
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez Killunia
Dzisiaj dostałam Champa własciwie myslałam,ze prostowanie włosow jest prostsze ..hm..pomyliłam sie. Jest to moja pierwsza prostownica, zrobiłam dzisiaj próbe ..kurcze jakos mi to nieporadnie wyszło i włosy jakies takie "sianowate" koncowki jak druty..moze cos zle robie??..Jednak bede walczyła dalej ..podobno trening czyni mistrza
Jeszcze mam pytanko do dziewczyn , ktorej posiadaj champa: czy wasza prostownica tez tak "turkocze"?? bo z tego co pamietam ,prostownica u fryzjera nie wydawała zadnego dzwieku..a moja.. tak jakos dziwnie ja słychac
Ja jak pierwszym razem prostowalam swoim Masterem to bylam strasznie rozczarowana. Myslalam, ze to hop siup i juz beda proste, a wtedy sie nameczylam, a efekt byl marny . Ale teraz mi juz wychodzi dobrze i jestem z Mastera zadowolona
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 13:36   #658
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez madzia.a
Dziewczyny ja na prawde nie wiem, dlaczego tyle osób wychwala Mastera a praktycznie wszyscy krytykuja Champa! Miałam obydwie i prostują identycznie! Dlatego myślę, że nie wystawiacie subiektywnych opinii tylko sugerujecie sie innymi!!!
tyle osob wychwala Mastera ,dlatego ze chyba zdecydowana wiekszosc go posiada a jesli chodzi o Champa to nie widzialam zeby ktos go krytykowal, ja nic nie moge powiedziec bo go nie posiadam
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 13:53   #659
Killunia
Raczkowanie
 
Avatar Killunia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 77
Dot.: Efalock boska prostownica

Nierika dzieki za pocieszenie.
Dzisiaj ponownie prostowałam swoje włoski, musze przyznac ,ze jednak zle mi w prostych mam w tej chwili włoski mocno wycieniowane i po wyprostowaniu mam tak jakby "czape" na głowie.. chyba lepiej czuje sie w kreconych a fryz mam podobny dziewczyny na załaczonym zdjeciu.Myslałam, ze proste tez beda miały efekt...zawiodłam sie..moze jak włoski troche odrosna to prostowanica na cos mi sie przyda..to tak z innej beczki..

a odnosnie prostownicy to chyba dobrze prostuje i dosc skutecznie, poniewaz kiedy chciałam wrocic do swoich loków po wyprostowaniu i spryskałam je woda..to niestety nie pokreciły sie jedynie troszke pofalowały..
mam nadzieje, ze to tylko chwilowa zmiana do nastepnego mycia
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.
Killunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 17:55   #660
marciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: Efalock boska prostownica

Hej Dziewczyny.Zamówiłam EFALOCK FLAT CHAMP,po przeczytaniu wszystkich WASZYCH opinii.Jak przyjdzie na pewno wypróbuje i opisze jak działa na moich włosach.Musze przyznać,że przez kilka lat używałam zwykłej prostownicy i mam strasznie zniszczone włosy a włosy prostuje niemal codziennie.ie zamówiłam flat mastera,bo sie zdziera taa ceramika,a na tondeo mnie nie stać wtej chwili ,bo to jednak kilka złotych drożej,więc mam nadzieje,że zadowoli mnie efekt champ'a.!!!!!!!!!!(OBY)Po zdrawiam,papapa.
marciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.