Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-15, 17:45   #751
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Sucha skóra twarzy. Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez West__ Pokaż wiadomość
hm dziewczyny powiedzcie mi co ja mam zrobic z ta skorą?ogolnie jest juz nawilizona i nie jest sucha ale jak nakladam podklad to brzydko to wyglada zbiera sie podklad i widac suche skorki nigdy tak nie mialam moze powinnam sie wybrac do kosmetyczki co proponujecie?
Może Twoj podkład jest do bani?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 09:49   #752
duszek1960
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Krem do bardzo suchej skóry :)

Drogie wizażanki czy mogłybyście polecić mi jakiś krem do bardzo suchej skóry twarzy dla osoby w wieku 29 lat, może już coś na zmarszczki by się przydało, będę wdzięczna za każdy polecony kremik Pozdrawiam
duszek1960 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 17:17   #753
leonka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Krem do bardzo suchej skóry :)

Witaj,ja stosuje vichy myokine fajnie nawilza moja skore i delikatnie splycil pierwsze drobne zmarszczki mimiczne i duzy plus jest wydajny i nie uczula
leonka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 10:49   #754
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Krem do bardzo suchej skóry :)

garnier odżywienie i komfort
mają też serie przeciwzmarszczkowe
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 10:53   #755
panna et
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 30
Dot.: Krem do bardzo suchej skóry :)

Ja polecam Multiactive Jour Clarins. Krem jest naprawdę niesamowity - świetnie nawilża i odżywia skórę, zmiękcza rysy twarzy. Jeśli masz skórę suchą, to oczywiście dla Ciebie odpowiednia będzie wersja do skóry suchej.
Krem nie jest tani, ale bardzo wydajny. Używam go już dwa tygodnie, a wcześniej mnóstwo próbek, a w słoiczku nic nie ubyło.
Polecam serdecznie.
panna et jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 11:06   #756
Karo1983
Raczkowanie
 
Avatar Karo1983
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 100
Dot.: Krem do bardzo suchej skóry :)

Ja od zawsze miałam problemy ze skórą tzn. bardzo sucha skóra, na twarzy czego bym nie stosowała pojawiały się suche placki. Jakiś czas temu kosmetyczka poleciła mi krem, który od ponad roku mi służy i jest rewelacyjny nic lepszego dla mnie nie ma: La Roche Posay Nutritic 5%.
Dodam tylko, że wczoraj poleciła mi kupienie również tej firmy podkładu, gdyż podobno jest równie rewelacyjny.
__________________
Karolcia
Karo1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:38   #757
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Krem do bardzo suchej skóry :)

Physiogel jest bardzo fajny, cena ok 50 zł ale polecam sama uzywam, skora jak pupcia niemowlęcia
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 16:56   #758
pucia30a
Przyczajenie
 
Avatar pucia30a
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: Krem do bardzo suchej skóry :)

A ja mam do zaproponowania coś co sama miałam okazję wypróbować. Być może słyszałaś o naturalnych kosmetykach bez konserwantów i tych różnych świństw chemicznych. Jeśli nie słyszałaś to koniecznie musisz wypróbować kremu liponowego i żelu hialuronowego z http://www.biochemiaurody.com/. Gorąco polecam.
Wystarczy jak przeczytasz opinie biochemiczek, myślę, że to ci wystarczy dla zachęty.
Odkąd używam w/w kosmetyków nie interesują mnie wogóle kosmetyki w sklepach. Jak ktoś by mi to mówił to chyba bym go wyśmiała. Teraz zastanawiam się jak mogłam być taka głupia i tyle czasu płacić tyle kasy za kremy, toniki, mleczka itp. I tak nie było żadnych efektów. To wszystko co nam wciskają w reklamach i na etykietach na kremach to jeden wielki blef.
Spróbuj. Na pewno będziesz mile zaskoczona.
pucia30a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 12:46   #759
scrilla
Raczkowanie
 
Avatar scrilla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sopot/London
Wiadomości: 80
Dot.: Krem do bardzo suchej skóry :)

ja polecam emolienty... np firmy Orion
__________________
Life is too short to waste your chance. Follow Your soul and FUCK the rest.
scrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 07:07   #760
Karo1983
Raczkowanie
 
Avatar Karo1983
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 100
Dot.: Sucha skóra twarzy. Pomóżcie

Dziewczynki mam ten sam problem - bardzo sucha skóra. Poradziłam sobie stosując krem La Roche Posay Nutritic 5% i jest dla mnie rewelacyjny. Nie mogę natomiast wybrac podkładu dla siebie i kompeltnie straciłam już nadzieje. Większosc podkładów jest do skóry wrażliwej tzn: naczyńkowata, zaczerwieniona itp. a ja mam poprostu skórę suchą, bardzo suchą. Pomóżcie - jaki podkład kupic???????????????????? ???????????
__________________
Karolcia
Karo1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 12:54   #761
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Sucha skóra twarzy. Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Karo1983 Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam ten sam problem - bardzo sucha skóra. Poradziłam sobie stosując krem La Roche Posay Nutritic 5% i jest dla mnie rewelacyjny. Nie mogę natomiast wybrac podkładu dla siebie i kompeltnie straciłam już nadzieje. Większosc podkładów jest do skóry wrażliwej tzn: naczyńkowata, zaczerwieniona itp. a ja mam poprostu skórę suchą, bardzo suchą. Pomóżcie - jaki podkład kupic???????????????????? ???????????
VICHY Aera Teint to podobno podkład do skóry suchej.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 14:29   #762
Karo1983
Raczkowanie
 
Avatar Karo1983
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 100
Dot.: Sucha skóra twarzy. Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
VICHY Aera Teint to podobno podkład do skóry suchej.
No właśnie troszkę poczytałam i mam 2 podkłady na oku i nie wiem, który wybrac??
1. La Roche Posay - Toleriane
2. Vichy Aera Teint podkład jedwabisty
Czy któraś z Was słyszała cokolwiek na temat któregoś z tych podkładów??
__________________
Karolcia
Karo1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 21:33   #763
duszek1960
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Krem do bardzo suchej skóry :)

Pucia bardzo Ci dziękuję ale powiedz mi jak najlepiej wyszukać dla siebie kosmetyk, czy można się tam kogoś poradzić?
duszek1960 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 22:58   #764
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Krem do bardzo suchej skóry :)

Heh, a co zrobic jesli wyprobowalam juz wszystkie polecane przez Was kremy? Dodatkowo rozne maseczki nawilzajace. Wszystko wydaje sie byc ok po zmianie kosmetyku ale po ok. tygodniu znow mam ten sam problem.

Probowalam rowniez roznych podkladow bo nie wiedzialam czy to one nie sa za to odpowiedzialne - tez nic :/

Pracuje w pomieszczeniu z bardzo suchym powietrzem ("klimatyzacja"), dodatkowo mrozy robia swoje...

Jakies jeszcze sugestie? Ja nie mam pomyslu a na kosmetyki juz powoli bankrutuje.... :/
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:08   #765
goskap2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 52
Dot.: Krem do bardzo suchej skóry :)

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
Heh, a co zrobic jesli wyprobowalam juz wszystkie polecane przez Was kremy? Dodatkowo rozne maseczki nawilzajace. Wszystko wydaje sie byc ok po zmianie kosmetyku ale po ok. tygodniu znow mam ten sam problem.

Probowalam rowniez roznych podkladow bo nie wiedzialam czy to one nie sa za to odpowiedzialne - tez nic :/

Pracuje w pomieszczeniu z bardzo suchym powietrzem ("klimatyzacja"), dodatkowo mrozy robia swoje...

Jakies jeszcze sugestie? Ja nie mam pomyslu a na kosmetyki juz powoli bankrutuje.... :/

Mam 19 lat i podobnie jak Ty mam strasznie sucha skórę, a tym roku mieszkam w akademiku a tam woda jest tylko z chlorem w domu używam naturalnej, górskiej. Zawsze miałam suchą skórę ten chlor mnie tak urządził ze teraz praktycznie mi się łuszczy jest szorstka.

Pomożcie.
Polećcie mi jakiś niedrogi krem który coś zdziała, bo jak narazie nic nei działa ;(
goskap2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:29   #766
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Krem do bardzo suchej skóry :)

Cytat:
Napisane przez goskap2005 Pokaż wiadomość
Mam 19 lat i podobnie jak Ty mam strasznie sucha skórę, a tym roku mieszkam w akademiku a tam woda jest tylko z chlorem w domu używam naturalnej, górskiej. Zawsze miałam suchą skórę ten chlor mnie tak urządził ze teraz praktycznie mi się łuszczy jest szorstka.

Pomożcie.
Polećcie mi jakiś niedrogi krem który coś zdziała, bo jak narazie nic nei działa ;(
jak idę na basen (a tam wiadomo, też mocno chlorowana woda) to smaruję się kremem z masłem kakaowym Ziaja. jak mam przesuszoną skórę to też tylko to masełko. jest tłuste, treściwe, ale bardzo odżywcze i szybko regeneruje suchą skórę. kosztuje niecałe 3zł, więc nawet jak Ci się nie spodoba to wiele nie stracisz.

na dzień używam kremu nawilżajacego Iwostin, na noc masełka kakaowego Ziaja i nie wiem co to sucha skóra.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 23:30   #767
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Krem do bardzo suchej skóry :)


Bioderma - seria Hydrabio
lub
Skin Ceuticals - Hydrating B5 ( do odwodnionej skóry) i krem Daily Moisture
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 10:58   #768
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: Krem do bardzo suchej skóry :)

Ja też mam bardzo suchą skórę na twarzy.Od jakiegoś czasu używam Avene Cold Cream i zauważyłam duże postępy po tygodniu używania.Smaruję twarz na noc ze względu na tłustość kremu i rano się budzę z przyjemną w dotyku i dobrze nawilżoną buźką.Polecam!
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:18   #769
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
sucha skora??

hej wszytskim
nie wiem czy do dobrego dzialu dodaje posta jak cos prosze o przeniesienie...
mam problem z doborem podkladu dla siebie... nie chodzi o odcien tylko o to ze niewazne czy naloze podlad w musie czy podlad w plynie w niektorych miejscach na twarzy widac takie jakby skorki i widac ze mam podlad na twarzy brzydko to wyglada a jak naloze puder to juz w ogole widac ze mam podklad moze ktos poradzic czemu tak sie dzieje i jakiego podkladu uzywac? dodam ze uzywalam lirene matujacy, rozswietlajacy, i maybelline dream matt mousse... codziennie tez uzywam toniku lirene i kremu matujacego to na dzien a na noc garniera nawilzajacego... myslalam ze to mzoe jest objaw suchej skory ze mam poprostu sucha skore i jak naloze podklad to w niektorych miejscach na twarzy widac wlasnie takie skorki jakby skora byla sucha...
pomozcie i poleccie jakis dobry podklad...

dziekuje z gory i pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

up up nikt nic nie poradzi??
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 16:36   #770
shanonnowa
Rozeznanie
 
Avatar shanonnowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 814
Dot.: sucha skora??

Hmm..
Szczerze to nie styknelam sie z takim problemem..
Moze najlepszym sposobem bedzie pojscie do dobrej apteki i doradzenie sie farmaceutki poprzez powiedzenie jej o swoim problemie..
shanonnowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:52   #771
Majlajf
Raczkowanie
 
Avatar Majlajf
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 290
Dot.: sucha skora??

Mam ten sam problem ...
Zawsze walę na twarz tyle kremów: tłustych, nawilżających. Nic ... Ostatnio pomaga mi używanie masła czekoladowego z Ziaji na noc. Pragnę zaznaczyć, iż nawet oliwka nie zdziałała zbyt wiele. Podejrzewam, że problem pojawił się po nadmiernym wysuszeniu twarzy płatkami Garniera. Straszne ... Oczywiście w dzień pod podkładem nie może zabraknąć owego nawilżacza w postaci masła. Oprócz tego baza (aktualnie podkład bezbarwny Avonu) i podkład (Rimmel Mineralny zamiennie z Revlonem) ... ; ))
__________________
Czy Kiedykolwiek ...
Zamknąłeś Swe Oczy i Zaufałeś ,
Po Prostu Zaufałeś ?
Wyrzuciłeś Garść Brokatu w Powietrze ?
Stanąłeś Twarzą w Twarz Ze Strachem ?
To Tylko Połowa Drogi Do Miejsca, Skąd Nie Ma Powrotu ...

... Kochamy Się <33
Majlajf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:42   #772
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: sucha skora??

ja mam tak jak mi w pewnych miejscach skóra się złuszcza.. to robię domowym sposobem peeling Miód z cukrem...
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:57   #773
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: sucha skora??

hmm Majlajf a czemu chcesz zmienic podklad rimmela?? bo ja wlasnie zastanawialam sie nad tym podkladem z rimmel'a myslalam tez nad astor mattitude... a co do tego masla kakowego ziajki czy to jest krem nawijlazajacy do twarzy?? czy co? bo kojarzy mi sie z ziajki jakies maslo kokosowe do opalania hehe a kakaowe to nie widzialam;p czy ono nie "koloruje" tzn jak samoopolacz czy cos podobnego??

patrycja moze faktycznie to jest zluszczajaca sie skora... a moglabys podac proporcje na ten peeling? bo ja uzywam raz w tygodniu jakiegos z nivea ale jak widac cos nie pomaga...

czy ktos moze sie wypowiedziec na temat kremu nawilzajacego z lirene seria z alicja bachleda curus? bo uzywam tego matujacego i mi odpowiada a jakie macie zdanie o tym nawilzajacym??

pozdrowki
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:57   #774
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: sucha skora??

Polecam ci jakis olej zimnotloczony dobrze nawilzajacy
ii peeling cukier+wlasnie mozesz uzyc tego oleju
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 10:55   #775
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: sucha skora??

ja to robie na oko.. przeważnie łyżkę stołową miodu i 3 łyżki cukru czy coś takiego ważne aby to było dość gęste
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 12:09   #776
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: sucha skora??

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
a co do tego masla kakowego ziajki czy to jest krem nawijlazajacy do twarzy?? czy co? bo kojarzy mi sie z ziajki jakies maslo kokosowe do opalania hehe a kakaowe to nie widzialam;p czy ono nie "koloruje" tzn jak samoopolacz czy cos podobnego??
l

Masło nawilżające z Ziaji to jeden z najlepszych kremów dla mojej skóry. Nie jest samoopalające, ale poprawia koloryt skóry i nawilża. Ja stosuję tylko na noc, bo jest trochę tłuste.

Też miałam taki problem jak Ty. Łuszczyła mi się skóra na nosie, co było jeszcze bardziej widoczne po nałożeniu podkładu. Zrób peeling, usuniesz martwy naskórek, złuszczysz i wygładzisz buźkę i posmaruj tłustym kremem
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 13:49   #777
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: sucha skora??

dziekuje bardzo za wszytskie rady napewno skorzystam tylko boje sie troche tego tlustego kremu bo boje sie ze po nim moga mi wyskoczyc jakies niespodzianki na buzce bo nigdy tlustycy kremow nie uzywalam do twarzy...

a co myslicie o tym kremie lirene co pytalam wyzej? moze ktos sie wypowiedziec na temat nawilzajacego??
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:27   #778
blackswan
Raczkowanie
 
Avatar blackswan
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bad Dürkheim/Wloclawek
Wiadomości: 398
GG do blackswan Send a message via Skype™ to blackswan
Dot.: sucha skora??

Mialam jakis czas temu wszystkie symptomy o ktorych piszecie...
Trzeba kochane zadbac i dobrze nawilzyc skore...
Peelingi robilam kiedys prawie ze codziennie, bo myslalam ze to cos pomoze...
Wychodzilo calkiem odwrotnie...
I pozatym zrezygnowac ze wszystkich kosmetykow do pielegnacji z alkocholem, zeby nie wysuszal...
Moj codzienny tryb ratowania buzki :
Rano zel garnier czysta skora, badz raz na tydzien peeling 3w1, potem vichy purette thermale tonik nawilzajacy, na to antybiotyk przeciw tradzikowi zineryt, i krem nivea young matujacy...
W razie potrzeby w ciagu dnia (czyt swiece sie jak psu jajka) myje twarz powtornie i uzywam jakiejs lekkiej emulsji nawilzajacej (tym razem to cos z yves rocher...
Na wieczor znowu peeling badz zel garniera, tonik, antybiotyk i krem cold creme avene...
Musze wyprobowac inne produkty avene, kremik jest zadziwiajaco dobry...
Teraz napet nie potrzebuje masy mejkapowej na twarzy, wystarczy korektor na przebarwienia i puderek mineralny...
I zadnych odstajacych skorek nie zauwazylam od dluzszego czasu...
__________________
Serdecznie zapraszam na moj watek 'Ambasadorka Garniera'...
Wasza Czyscioszka Pedantka...
How can I be lost,
If I've got nowhere to go?
Search for seas of gold
How come it's got so cold?

blackswan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 07:46   #779
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: sucha skora??

Mam ten sam problem przy tłustej cerze. Jedynym wyjściem jest chyba częsty peeling i kremy nawilżające
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:04   #780
Naga
Raczkowanie
 
Avatar Naga
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 38
Dot.: sucha skora??

[quote=megusiaa;11569730]hej wszytskim
nie wiem czy do dobrego dzialu dodaje posta jak cos prosze o przeniesienie...
mam problem z doborem podkladu dla siebie... nie chodzi o odcien tylko o to ze niewazne czy naloze podlad w musie czy podlad w plynie w niektorych miejscach na twarzy widac takie jakby skorki i widac ze mam podlad na twarzy brzydko to wyglada a jak naloze puder to juz w ogole widac ze mam podklad moze ktos poradzic czemu tak sie dzieje i jakiego podkladu uzywac? dodam ze uzywalam lirene matujacy, rozswietlajacy, i maybelline dream matt mousse... codziennie tez uzywam toniku lirene i kremu matujacego to na dzien a na noc garniera nawilzajacego... myslalam ze to mzoe jest objaw suchej skory ze mam poprostu sucha skore i jak naloze podklad to w niektorych miejscach na twarzy widac wlasnie takie skorki jakby skora byla sucha...
pomozcie i poleccie jakis dobry podklad...

dziekuje z gory i pozdrawiam



Sprobuj Revlon- nawilzajacy..Mam sucha skore i pasuje. Kosztuje ok 80 zl....ale warto!
__________________
Oj...te JEGO spojrzenia...oj...
Naga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-21 14:52:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.