Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-01, 12:30   #151
Justa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 120
Dot.: nawilzanie mocno przesuszonej skory

Cytat:
Napisane przez Beata
Możesz także spróbować zastosować olej z wiesiołka lub z ogórecznika - zawierają GLA bardzo potrzebne dla prawidłowego funkcjonowania skóry.
A czy te oleje nie zatykają porów? Może lepszy byłby olej z orzecha włoskiego?
Justa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 13:42   #152
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: nawilzanie mocno przesuszonej skory

Zatykanie porów przez składniki kosmetyków to spory problem. Trudno na 100% stwierdzić ,że te oleje nie zatkają porów skóry - to może być indywidualna sprawa. Każda skóra może reagować inaczej. Ale spróbować można i trzeba obserwować reakcje skóry.Kapsułki z olejem warto stosować także wewnętrznie.
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 14:12   #153
Justa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 120
Dot.: nawilzanie mocno przesuszonej skory

Dziękuję, wypróbuję. Beato, a czy można do oleju dodać na przykład ze dwie krople olejku z drzewa herbacianego? Do tej pory stosowałam go miejscowo, ale od jakiegoś czasu robię to coraz rzadziej, na szczęście. No i tak wymyślam, jak go zużyć.
pozdrawiam )
Justa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 20:50   #154
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: :(( zielona jestem i kremu nawilzajacego nie mam

tak wspominam stare wątki i jeśli coś sie zmieniło dopisuje to bo to głupio jeśli wątek jest rozpoczety a sam autor nie dopisuje nic, co go on nauczył i jakie wnioski wyciągnął
teraz nie boje sie już kremów:
mam ich kilka wizaż zmienia poglądy teraz już wiem że odpowiednie nawilżenie zapobiaga świeceniu się skóry i wydzielaniu sebum
mam teraz Skrzypovite już 2 opakowanie
Happyderm L'oreala do mieszanej tez fajny bo lekki i nie czyc go na twarzy
Eris Duo C nawilżający, nie zapycha porów, dobry na dzień, świetnie sie wchłania
Iwostin nawilżający z filtrami (pierwszy z filtrami) fajnie nawilża
Iwostin na noc z witaminami - tan odpada bo zapycha mi pory
Bielenda brązujący- od czasu do czasu trzeba przybrązowic się

jak widać troche się zmieniło na moich pólkach :0
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 21:31   #155
Antonella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 14
Dot.: :(( zielona jestem i kremu nawilzajacego nie mam

Polecam apteczny Hydraphase texture legere od La roche posay : to lagodna emulsja nawilzajaca o lekkiej konsystencji, swietnie nawilza, lagodzi podraznienia a co najwazniejsze nie zatyka porow. Doskonala dla cery tlustej i mieszanej, przesuszonej np. srodkami przeciwtradzikowymi.
Antonella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 11:23   #156
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: :(( zielona jestem i kremu nawilzajacego nie mam

Ja polecam kremy Nivea Visage, na noc i na dzień także, Nivea Soft także zapycha mi pory ,ale te Visage są zupełnie inne. No i nie są takie drogie w Rossmanie były ostatnio każdy za 16 zł.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 10:00   #157
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: :(( zielona jestem i kremu nawilzajacego nie mam

Ewuś
miałam ten sam problem-szukałam jakiegoś kremu mega nawilżającego,nie za ciężkiego i by (broń Boże ) porów mi nie zapychał (skoro nawet SkrzypoVita to czyni )
Oglądałm NIVEA SOFT,ale -parrafinum liquidum na samym początku składu (bodajże druga pozycja).
Kupiłam z mojej ulubionej SORAI BEAUTY CREATOR Kuracja Wodna głęboko nawilżający krem na dzień z serii LASY DESZCZOWE ,do skóry odwodnionej jest polecany. Używam na razie krótko,ale (odpukać) jeszcze nic nie zapchał i skóra jest fajnie nawilżona,elastyczna.Cudo
Dobry jest też z serii KURACJA DOTLENIAJĄCA Rafa Koralowa krem głęboko nawilżająco-dotleniający SORAI-miałam też maseczkę i bardzo dobrze mi służył ten duet.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-07, 12:30   #158
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: :(( zielona jestem i kremu nawilzajacego nie mam

Długo nie mogłam znalezć odpowiedniego kremu dla siebie. Niby mam normalną cerę, więc większość kremów powinna mi pasować, jednak najczęściej kończyło się na podrażnieniach
Ale w końcu udalo mi się znależć coś dobrgo dla mojej cery:
*Iwostin na noc dla cery trądzikowej(!!!) - świetnie nawilża, łagodzi podrażnieania, nie zapycha porów i mimo iż jest przeznaczony dla zupełnie innej cery niż moja - to chyba najlepszy krem jaki miałam
*Avene - Hydrance Riche - o wiele lepiej sprawdzał sie na noc i ratował odwodnioną skórę.
*Vichy - Oligo 25 (wersja dla cery suchej) - świetny na dzień
*Dermika -Mat-B complex krem normalizujący na noc


Ostatnio kupiłam Nivea Visage Aqua Beauty i musze przyznać, że jest bardzo fajny: lekki, w sam raz na dzień, błyskawicznie się wchłania. Co najważniejsze nie zawiera parafinum liquidum, od którego momentalnie(dosłownie po 5 minutach) moja skóra szaleje
Kiedy skończę Iwostin na noc to chciałabym wypróbować Malatise Kolastyny na noc, bo miałam próbkę i byłam bardzo zadowolona z efektów, a poza tym on też nie zawiera parafinum liquidum.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 16:24   #159
kid
Raczkowanie
 
Avatar kid
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 321
GG do kid
Unhappy Na suchą skórę nie ma rady?

Witajcie. Mam ciągły problem z odwodnioną/wysuszoną skóra na policzkach. Mam cerę mieszaną, własnie z tendencją do przesuszania się na policzkach. Czoło i broda nie błyszczą się jakoś szczególnie, ot, w normie.
Zrezygnowałam z mycia buzi wodą, bo bez względu na używany do mycia produkt (a miałam te należące do delikatnych: Pharmaceris A, Kamill) koszmarnie wysusza mi się skóra. I odnoszę wrażenie, że jest to kwestia wody (bez znaczenia jakiej - gotowanej, nisko mineralizowanej,kranówy) , a nie kosmetyków - wystarczy, że przetrę twarz zmoczonym wacikiem i mam wrażenie, że skóra mi pęka na twarzy. Teraz używam śmietaniki Dermiki do cery suchej - i jest minimalnie lepiej. MINIMALNIE :-( . O kremach nie wspomnę - nie znalazłam jeszcze takiego, który porządnie nawilżył by mi buzię. Musze zaznaczyc, że nie kupuję kremów powyżej 20 zł, bo mnie poprostu nie stac. Używam co 2 dzień maseczki Kolastyny Energy Mask - na trochę poprawia wygląd i stan skóry.
Nie wiem już co robic, by nie miec tego paskudnego uczucia, że skóra kurczy mi się na twarzy jakby miałą trzasnąc. Boję się zimy - wtedy jest najgorzej. Gdzie popełniam błąd? Co mi doradzicie? Nie bardzo moge nawet przypudrwac twarz, bo widac że skóra na policzkach jest jakby naciągnięta i jakby zmęczona. Mam 24 lata, rzadko używam podkładów, pudrów. Nastwiam się, że na zimę kupię jakiś (jaki?) podkład i puder brązujący Bell. Bo do tego wszystkiego mam skórę podatną na odmrożenia, a przy niskich temeraturach pekają mi naczynka i skóra piecze, jest czerwona. Rozgadałam się, ale może pomożecie ...?
kid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 17:42   #160
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

Jest taka seria hypoalergiczna bardzo delikatna Physiogel. Krem i żel do mycia twarzy Powiedzmy że nie są takie drogie. Chociaż na Twoim miejscu jednak odłożyłabym nieco na lepsze kremy, z np. kwasem hialuronowym albo kolagenem. Mozesz robic maseczke z siemienia lnianego ( nie jest drogie w aptece a wytwarza sie sluz ktory zmiekcza i nawilza ). Sprawdz czy w kosmetykach ktorych uzywasz nie ma alkoholu ani sodium laureth sulfate. Musi byc jakis powod tego ze gospodarka wodna jest u Ciebie zaburzona. No i moze wiecej pic ? Nawilzanie od wewnatrz tez swoje robi
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 18:11   #161
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

Ja to bym się z tobą zamieniła. Moja skóra wiecznie tłusta tłusta i tłusta...
Nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie, oj nie ma
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-08, 18:45   #162
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

Seria Erisa na rozszerzone naczynka ,krem odrzywczy polecam ,zrezygnuj z przemywania twarzy woda ,tylko zakup mleczko tez z tej serii ,tonika nie stosuj gdyz wyraznie podraznia Tobie skore ,zakup wode termalna lub zrob sobie z butelki po wodzie mineralnej cacko z atomizerem i spryskuj cere ,ale tu uwazaj nadmierne nawilzanie moze szkodzic ,sadze ze jestes posiadaczka skory wrazliwej i musisz o nia stosownie dbac ,zawsze testuj kosmetyki (popros zeby w aptece zrobiono Tobie probke z tym kremem),nigdy nie wychodz na zewnatrz ze swiezo nakremowana skora,odczekaj conajmniej 30mni ,nie pij rowniez bezposrednio przed wyjsciem cieplych napojow gdyz to powoduje szok termiczny dla skory ,lykaj rutinoscorbin uszczelnia naczynka ,w pokoju w ktorym przebywasz staraj sie miec nawilzacz powietrza ,pozdr sorry za takiego morsa
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 18:47   #163
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

uzbieraj sobie na podklad Matisa swietne krycie i algi
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 20:32   #164
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

Zanim zaczniesz stosować jakiekolwiek kosmetyki powinnaś nawilżać cerę od wenątrz (kremy nawilżające tylko wzmacniają barierę hydrolipidową skóry, żeby woda nie parowała zbyt szybko z cery). Najważniejsze jest jak się okazuje picie dużej ilości wody (te wszędzie "zalecane" 2 litry dziennie).

Wiesz mi to pomaga bo mam taki sam problem. Latem piję więcej i jest lepiej, jednak jak jakiegoś dnia nie wypiję dużo wody już po paru dniach stan skóry się pogorsza. Jestem osobą szczupłą i moja skóra jest do tego bardzo cienka i wiotka, a jestem w twoim wieku.

Także NAWILŻANE OD WEWNĄTRZ!!!
Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 21:45   #165
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

podpisuję się pod powyższym hasłem - musisz zadbać o skórę od wewnątrz. oprócz wody mineralnej również dieta bogata w NNKT omega 3 - czyli tłuste ryby (tuńczyk, łosoś, makrela) 2-3 razy w tygodniu albo w postaci suplementu (koniecznie z wit. E).
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 21:58   #166
kid
Raczkowanie
 
Avatar kid
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 321
GG do kid
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

Dziękuję dziewczyny. U mnie coś jest nie tak z gospodarką wodną, bo sucha skórę mam na całym ciele, mam też "suche oko" przez co nie mogę nosic soczewek ;-(. To podobno może byc wina niskiego poziomu hormonów tarczycy (ponoc wtedy jest taka suchośc). Będę się stosowac do waszych porad. Dzięki.
kid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 06:46   #167
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

Kup sobie olej z nasion wiesiołka. One zawierają niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Pozażywasz miesiąc i zobaczysz poprawę. Ja też cierpię na suchośc skóry, ale odkąd zażywam ten olej, moja skóra nie jest już tragicznie sucha. Wystarczy mu krem, nie ma zaraz efektu ściągnięcia, tak jak kiedyś.
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 06:56   #168
Dorotka1
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 56
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

Może spróbuj kremu oliwkowego Ziaja. Kosztuje ok 4 zł a jest całkiem dobry.Też mam suchą cerę, stosuję ten krem na noc i rano cera jest elastyczna i gładziutka.
Dorotka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 07:04   #169
szukate
Raczkowanie
 
Avatar szukate
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 77
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

Zgadzam się z moją poprzedniczką. Generalnie używam droższych kremów poniewaz też nie mogłam sobie poradzic ale mam ten krem i już nie jeden raz uratował mi skóre po eksperymentach.Jest strasznie tłusty więc uzywaj go tylko na noc. Physiogel wogóle mi nie pomógł a to już wydatek powyżej 30 zł wiec troszkę dla Ciebie ryzykowny w przeciwieństwie do 4 zł Taka cera to dla mnie najgorsza z możliwych bo już we wczesnym wieku trzeba inwestować w dobre kremy przeciwzmarszczkowe
szukate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-09, 09:56   #170
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

do takiej skory polecam krem-odzywke Nanobase- dostepna w aptece
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 15:04   #171
Isahra
Raczkowanie
 
Avatar Isahra
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 147
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

Generalnie to mam tlusta cere, ale gdy leczylam tradzik silnymi lekami to skora moja byla nieziemsko sucha i schodzila platami, lekarka wtedy dala mi krem SVR XERIAL 10 - niestety nie znam ceny - i byl po prostu swietny. Nawilzyl i natluscil mocno sucha skore, ktora w koncu przestala schodzic. Moglam juz bez obawy nakladac podklad
__________________
"Gdy twoje serce wyrywa się tam, gdzie wre bój zmysłów - ty zostawaj z tyłu..." - Shakespeare
Isahra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 15:19   #172
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

ja polecam olejek ze słodkich migdałów wcierasz go normalnie w skórę i uczucie ściągnięcia znika natychmiastowo, a ponadto doskonale nawilża skóre
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 15:29   #173
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

Tak jak napisały dziewczyny - dużo pij plus dieta bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe plus jakieś suplementy, ja naczęściej wracam do wiesiołka. Z suchością skóry u mnie doskonale radzi sobie Nanobase oraz Cutibaza.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 17:30   #174
kid
Raczkowanie
 
Avatar kid
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 321
GG do kid
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

Dziękuje za rady, dziewczyny. Na pewno spróbuję tego oleju z wiesiołka, tym bardziej, że nie jem mięsa, ryby rzadko, więc może mam niedobory.
Mam jeszcze pytanie: chcę sobie kupic krem do twarzy, który nawilży porządnie skórę, ale jednoczesnie nie będę się po nim za mocno świecic. Waham się między Nivea Visage z hydraminą do cery normalnej i mieszanej a głęboko nawilżającym Beauty Creator Kuracja Wodna. Co byście mi doradziły? Może któraś z was używała tych kremów? Może macie porównianie. Nie jestem niestety zbyt mocna w dobieraniu kosmetyków.
Myślałam o takiej kombinacji: Nivea Visage na dzień, a na noc Flos Lek Seria regeneracyjno - odżywcza z wit. C i kompleksem roślinnym (krem nawilżający) lub oliwkowa Ziaja. Boję się przeciążenia skóry.

Edytowane przez kid
Czas edycji: 2005-09-10 o 18:13
kid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 20:37   #175
Be@ta 66
Raczkowanie
 
Avatar Be@ta 66
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 131
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

Ja mam skórę mieszaną i po Nivea Visage świeci mi się buzia.Używam krem-żelu ultranawilżającego Eveline i jestem z niego bardzo zadowolona.
Be@ta 66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 16:37   #176
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

Już kiedyś udzielałam odpowiedzi w podobnym wątku i powtórze raz jeszcze, że najlepszym kremem do suchej skóry jest nowy krem intensywnie nawilżający DOVE. Jest naprawde rewelacyjny, wiem co mówie, bo też mam problemy z suchą skórą, nie mogę dobrać sobie żadnego podkładu, bo każdy podkreśla mi przesuszone partie skóry, ale krem Dove naprawde mi pomógł. Polecam!!
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 18:19   #177
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek
Ja to bym się z tobą zamieniła. Moja skóra wiecznie tłusta tłusta i tłusta...
Nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie, oj nie ma
A wiesz co to znaczy obudzic sie rano ze "sciagnieta" skora? Ja krem do twarzy mam na liscie kosmetykow bez ktorych nie da rady... zaraz po pascie do zebow.

Czasem chcialabym miec skore bardziej tlusta...
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:49   #178
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

chyba sprobuje zayzwac ten olejek z wiesiolka. wiecie ile kosztuje i po jakim czasie widac efekty?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 19:34   #179
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

Olej z nasion wiesiołka tłoczony na zimno w takim plastikowym okrągłym opakowaniu kosztuje koło 17 zł. Efekty widać już po miesiącu zażywania.
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 11:46   #180
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Na suchą skórę nie ma rady?

Bardzo dobry krem intensywnie nawilżający Miracullum. Taki w seledynowym pudełeczku. Świetnie nawilża i buzia się po nim nie świeci. kosztuje kilkanaście złotych.
Miałam ten sam problem. Teraz nie używam żadnych gotowych kremów i skóra jest nareszcie dobrze nawilżona. Ale ten z Miracullum warty jest polecenia.
A swoją drogą przyczyna może leżeć we wrażliwości Twojej skóry na kosmetyki i jeszcze potęgowana sposobem odżywiania się.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-21 14:52:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.