Nasze codzienne jadłospisy, część XI - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 21:24   #4921
dominika405
Zadomowienie
 
Avatar dominika405
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez Falsify Pokaż wiadomość
RRRR

Śniadanie: owsianka (40g) na mleku (0,5% - doradzacie mi 2%, ale na razie z powodów ekonomicznych nie mogę pić innego - rodzicielka kupiła całą zgrzewkę tego mleka w Makro i ktoś musi to pić...), 75g wieśniaka, gaść orzechów nerkowca, pół mango, kawa z mlekiem zwiększyłaśzamień to mleko i będzie super
II śniadanie: kromka żytniego chleba na zakwasie (50g), sałatka z czerwonej fasoli, 75g wieśniaka, pomidorem, papryką, zieloną cebulką skropiłabym oliwą z oliwek,ale jest ładnie
Lunch: sałatka z czerwonej fasoli, pomidorem, papryką, zieloną cebulką, 40g drobiowej szynki a może jakiś sos z jog.nat i ziół?jeżeli porcja spora to ok,aczkolwiek dałabym trochę makaronu pełnoziarnistego
Obiad: miska kremu z brokułów (na kostce rosołowej), jedna grzanka z chleba razowego na zakwasie, talerz sałatki ze smażonego kurczaka, sałaty, pomidora, papryki, skropione oliwą; potem kawa z mlekiem ładnie,napewno się najadłaś?może 2 grzanki?
Kolacja: dwa gotowane jaja, pomidor, papryka ładnie

W międzyczasie z 5 zielonych herbat, 2 szklanki wody. A kawa jakby co to niesłodzona, ledwo "przełamana" mleczkiem
Proszę o ocenę.
Dzisiaj lepiej.Może jeszcze bym trochę zwiększyła,ale jest ładnie
__________________

loading...


7/11
dominika405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 21:40   #4922
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

to może ja odpowiem, bo aż mi głupio...
tak, mam problem ...
podejmuję 30 sierpnia leczenie- data zależna od wolnych terminów....


jeżeli ktoś ma jeszcze pytania,zapraszam na priv...
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 22:07   #4923
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez Magdalena0603 Pokaż wiadomość
to może ja odpowiem, bo aż mi głupio...
tak, mam problem ...
podejmuję 30 sierpnia leczenie- data zależna od wolnych terminów....


jeżeli ktoś ma jeszcze pytania,zapraszam na priv...
przepraszam, ze tutaj,ale
gratuluje Ci, bo domyslam sie ile Cie to kosztowalo.Powodzenia
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 22:19   #4924
lovelykate
Rozeznanie
 
Avatar lovelykate
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 548
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez Kahve19 Pokaż wiadomość
ale czego Ty oczekujesz ? Czy to ze ktos Ci napisze co masz dodac do jadlospisu Ci pomoze? Bo skoro glowa nie halo,to nie wiem czy takie rady typu zjedz to i to,doloz to Ci pomoga.
jestes chora,powinnas sie leczyc,powinnas przytyc.
nikt Ci tu jedzenia do buzi nie wlozy.
nikt Ci myslenia w glowie nie przestawi.
Byłam już kiedyś na P, przytyłam 6 kg - ważyłam 35. Teraz utrzymuję tę wagę 41 kg od około pół roku, co nie jest chyba najlepszym pomysłem. Chciałabym, żeby ktoś pomógł mi przekształcić ten jadłospis, na razie w zdrowe U, na którym i tak pewnie przytyję...
__________________
Blog kulinarny


Co mi zostało w życiu prócz czterech ścian
Nigdy nie chciałam wiele, co dzisiaj mam
Dobry sen znikł wchłonięty w czerń
Nie został nikt co kochał mnie
Nie mam już nic
Nie ma już nic
Nie ma już mnie...
lovelykate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 22:37   #4925
Winky
Zadomowienie
 
Avatar Winky
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 231
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez lovelykate Pokaż wiadomość
Moje eee U (bardzo potrzebuję pomocy...)
Ed od 1,5 roku, BMI 15.2, brak okresu od roku.

śniadanie: owsianka (na wodzie, 3 łyżki owsianych, 1,5 łyżki jogurtu naturalnego, garstka musli, suszonej żurawiny, bananów suszonych, pół banana, cynamon) Zamiast trzech łyżek płatków, dajesz co najmniej dwie więcej. Wodę zamieniasz na mleko lub dajesz cały jogurt; wrzucasz porządną garść musli i orzechów; całego banan; a do picia możesz dać kakao.
IIśniadanie: kromka razowo-żytniego (dosyć gruba), cienko z masłem,sałatą,szynką drobiową,almette,pomidore m,ogórkiem,bazylią x2; masło nie cienko, a normalnie; do tego jakiś owoc np. jabłko i pudełeczko malin.
obiad: około 40g kaszy jęczmiennej z połową piersi z kurczaka na parze pokrojonym w kostkę, w sosie z pół puszki pomidorów, 3 plastrów cukinii, kilku plastrów marchewki, 2 krążków ananasa, doprawione ostrą papryką i czosnkiem granulowanym - na teflonie Kaszy co najmniej 50g, pierś smażona na jakimś tłuszczu (nie od razu na kostce margaryny, ale na przykład na 1,5łyżki oleju, tak na początek).
podwieczorek: danio kokosowy Tu to stanowczo za mało, do jogurtu wrzucasz owoce, pestki, orzechy, a potem może jeszcze pasek czekolady gorzkiej, co?
kolacja: bułka żytnia 60g pół z masłem orzechowym (cienko), a pół cienko z masłem,sałatą,szynką drobiową,almette pomidorowym,pomidorem,rzo dkiewką,ogórkiem,bazylią A może jakaś sałatka do tego, co? Np. z szynki, jajaka i kukurydzy z odrobiną majonezu? A i masła powinna być normalna grubość, żeby coś było czuć.

1.5l wody. Strasznie proszę o pomoc.
Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam i jutro będzie lepiej.
trzymaj się.
__________________
Kochać i tracić, pragnąć i żałować;
Padać boleśnie i znów się podnosić.
Krzyczeć tęsknocie: PRECZ! i błagać: PROWADŹ! -
Oto jest życie: nic a jakże dosyć...
Winky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 06:10   #4926
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez daria715 Pokaż wiadomość
Śniadanie: 3 łyżki płatków owsianych=37*3=111 lkcal ,łyżeczka otrąb pszennych 17 kcal,borówki 40 kcal, serek homo waniliowy 180 kcal

Razem=111+17+40+180=348


2śniadanie;Naleśnik=200 kcal, 3łyżeczki dżemu niskosłodzonego =3*21=63

Razem=263

Obiad:

duży gołąbek 250 gram= 270kcal

Podwieczorek:

duża micha pomidorowej z ryżem=200 kcal
3 kostki czekolady z orzechami =3*38=114(czekolada ma niestety wysoką zawartość tłuszczu...40gram=230 kcal )
chrupki okolo=46 kcal



kolacja

duża grahamka=258 kcal
100 gram sałatki jarzynowej z majonezem=300kcal

Razem=558kcal


Suma=348+263+270+200+114+ 46+558=okolo 1800
Ze sie tak doczepie.

Ten nalesnik musialas miec ogromny. Tak samo z salatka. To byla kupna czy tak na oko podliczylas? I grahamka.
Ja waze wszystko co jem i zeby grahamka (nawet z ziarnami) miala 100 gr to musialaby byc ogromna.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło

Edytowane przez miphuhiz
Czas edycji: 2010-08-05 o 06:14
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 06:59   #4927
daria715
Raczkowanie
 
Avatar daria715
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Metalland\m/
Wiadomości: 486
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Ze sie tak doczepie.

Ten nalesnik musialas miec ogromny. Tak samo z salatka. To byla kupna czy tak na oko podliczylas? I grahamka.
Ja waze wszystko co jem i zeby grahamka (nawet z ziarnami) miala 100 gr to musialaby byc ogromna.


Naleśnik z mąki pszennej smażony na margarynie ma 200 kcal,tak piszę na różnych stronach....

CO do sałątki to była robiona przez babcie...
__________________
Zapraszam na mojego bloga;
www.ilewazypiekno.pl


19. 04. 2014

Antoś
15. 01. 2015
daria715 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 08:06   #4928
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Wczoraj się zwązyłam i waga pokazała 48,6 ..... czyli znowu o 0,3więcej

Wczorajszy jadłospis U:
śniadanie:
1 bułka graham z nasionami: 1/2 z masłem i pomidorem 1/2 z masłem i dżemem , 1 szklanka bran fleksów z garstką figuraków waniliowych na szklance mleka , nektarynka,brzoskwinia

śniadanie 2 : z 2-3 garści borówek wymieszane z jogobella pieczone jabłko, pomarańczo,batonik vitallia korn-mix(ten malutki z biedronki 40g)

obiad: 'coś ala szare kluski' (jajko,mąka orkiszowa,troche mleka , robione na wodzie tak jak kluchy) do tego 4 kotleciki sojowe i warzywa troche kalafioru,cukini,groszku, fasolki

kolacja:150g wieśniaka 2ogórki
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret

Edytowane przez Tynusia
Czas edycji: 2010-08-05 o 08:13
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 08:18   #4929
ioannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wawa/gdansk
Wiadomości: 178
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Pisała jakis czas temu, ze nie chce poruszac tego tematu na tym watku.
Zdaje sie, ze owszem, jest problem, ale co mamy na to poradzic? Tu sie pisze o tym co sie zjadlo, a to ze piwo ma kalorie to ludzie dopisują go do jadłospisu...
No coz, jak za kazdym razem kilka osob pisze 'spoko jadlospis na luzie, super' to co ma sobie pomyslec osoba, ktora ma ewidentny problem z alkoholem? Ze problemu nie ma...

Magdalena, gratuluje i powodzenia
ioannah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 08:24   #4930
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez dominika405 Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę to jadałaś więcej.Rozumiem,że każdy może mieć gorszy dzień,ale tylko dwa Twoje posiłki dzisiaj pasują na luźne U.Jesz za mało białka i NNKT.Dorzuć ich trochę,bo spowolnisz metabolizm.
Dzięki za uwagi. Faktycznie trochę mniej wczoraj zjadłam, ale miałam baaardzo leniwy dzień i po prostu zero zapotrzebowania
ED mi nie grozi, spokojnie - dzięki za troskę.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:37   #4931
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

R

Sn: 70 grahamki, jajko, plaska lyzeczka majonezu, warzywa

IIsn: potrawka z kurczaka po chinsku (kurczak, warzywa, oliwa :| ), 20gr brązowego ryżu

Obiad: 150gr ziemniakow, surówka z kapusty pekinskiej i marchewy, koltet wolowy (bez panierki), piwko

Podwieczorek: twaróg z borówkami, nektarynka

Kolacja: salatka grecka (warzywa z serem feta i oliwa z oliwek)

mam nietolerancje laktozy, nie lubie nabialu, stosuje suplementacje NNKT. Kompulsywnie sie objadam, wiec moja R nie jest strasznie restrykcyjna, ale czy uwazacie, ze mam szanse na tym schudnąć?

Prosze o ocenke
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 09:55   #4932
mlecznaczekolada23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Ursynów
Wiadomości: 188
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Wczorajsze Utrzymanie

Śn: 2 duże razowe grzanki: z masłem orzechowym i dżemem wiśniowym by babcia; masłem, camembertem, pomidorem i szczypiorkiem & 0,4 l kawy z mlekiem; jabłko
II Śn: Serek homogenizowany waniliowy z wrzuconymi malinami i płatkami migdałowymi;
pare kostek mlecznej czekolady z ryżem preparowanym
Ob: Mała porcja zupy pomidorowej z włoszczyzną i marchewką
Pieczony kurczak, ziemniaki z gęstym sosem pieczarkowo-cebulowym, tarte buraczki
D: Herbata waniliowo-miodowa; duża kokosanka z nadzieniem malinowym
Kol: Grahamka z masłem, tuńczykiem w oleju, ogórkiem kiszonym i zieloną pietruszką / masłem, twarożkiem, czerwoną papryką i szczypiorkiem
Po: Zielona herbata i morele

Jak zawsze 1,5 l wody mineralnej ( w tym 0,25 l z cytryną)

/Wiem, że troche kiepsko ze względu na brak podwieczorka , ale byłam bardzo najedzona i nie chciałam w siebie wciskać/
__________________
Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach.

Dream, hope, live!


Edytowane przez mlecznaczekolada23
Czas edycji: 2010-08-05 o 09:56
mlecznaczekolada23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:07   #4933
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez mlecznaczekolada23 Pokaż wiadomość
Wczorajsze Utrzymanie

Śn: 2 duże razowe grzanki: z masłem orzechowym i dżemem wiśniowym by babcia; masłem, camembertem, pomidorem i szczypiorkiem & 0,4 l kawy z mlekiem; jabłko ok
II Śn: Serek homogenizowany waniliowy z wrzuconymi malinami i płatkami migdałowymi; fajnie
pare kostek mlecznej czekolady z ryżem preparowanym
Ob: Mała porcja zupy pomidorowej z włoszczyzną i marchewką
Pieczony kurczak, ziemniaki z gęstym sosem pieczarkowo-cebulowym, tarte buraczki pysznie
D: Herbata waniliowo-miodowa; duża kokosanka z nadzieniem malinowym
Kol: Grahamka z masłem, tuńczykiem w oleju, ogórkiem kiszonym i zieloną pietruszką / masłem, twarożkiem, czerwoną papryką i szczypiorkiem ładnie
Po: Zielona herbata i morele

Jak zawsze 1,5 l wody mineralnej ( w tym 0,25 l z cytryną)

/Wiem, że troche kiepsko ze względu na brak podwieczorka , ale byłam bardzo najedzona i nie chciałam w siebie wciskać/
mnie się podoba, nie zawsze mamy jak zjeść 5 posiłków i to jest zrozumiałe, nic na siłę

Cytat:
Napisane przez Tynusia Pokaż wiadomość
Wczoraj się zwązyłam i waga pokazała 48,6 ..... czyli znowu o 0,3więcej co ile się ważysz? wiesz, że to mogą być wahania? jesteś przed @? daj organizmowi czas na przyzwyczajenie do się do U. btw ile jadłaś na R a ile teraz?

Wczorajszy jadłospis U:
śniadanie:
1 bułka graham z nasionami: 1/2 z masłem i pomidorem 1/2 z masłem i dżemem , 1 szklanka bran fleksów z garstką figuraków waniliowych na szklance mleka , nektarynka,brzoskwinia ok, ładnie

śniadanie 2 : z 2-3 garści borówek wymieszane z jogobella pieczone jabłko, pomarańczo,batonik vitallia korn-mix(ten malutki z biedronki 40g) ok

obiad: 'coś ala szare kluski' (jajko,mąka orkiszowa,troche mleka , robione na wodzie tak jak kluchy) do tego 4 kotleciki sojowe i warzywa troche kalafioru,cukini,groszku, fasolki jak nie za mało to może być

kolacja:150g wieśniaka 2ogórki za mało!
i gdzie tu jakieś nnkt?

Cytat:
Napisane przez ioannah Pokaż wiadomość
[/LIST]

Z jedenastu kolejnych jadlospisow wklejanych przez Magdalene w JEDNYM nie ma zadnego alkoholu. Naprawde uwazacie, ze to 'utrzymanko na luzie'? Nie widzicie w tym ZADNEGO problemu?
najgorsze jest to jak ktoś po kimś jedzie a nie zna sytuacji. jeśli już tak prześledziłaś te jadłospisy to mogłaś zwrócić uwagę na to co sama Magda pisała pod nimi odnosnie właśnie tego "problemu".
pozdrawiam.
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:14   #4934
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

kika171 - Na R jadłam zdecydowanie mniej niż teraz. Raczej nie jestem przed @ bo nie mam go już dość długo ale po wakacjach ide do ginekologa.

Waże się co 4-7dni. Tak wiem,że powinnam jeść nnkt staram się dorzucać pestki dyni ,migdały,słonecznik ale te wahania wagi mnie chyba nieco stresują .Bo nie chce przytyć i mam pewne obawy.

Kotlety sojowe były smażone na oliwie z oliwek. I do 'ala klusek' dodana też była oliwa żeby nie zrobiła się ciapa.
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:21   #4935
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
R

Sn: 70 grahamki, jajko, plaska lyzeczka majonezu, warzywa

IIsn: potrawka z kurczaka po chinsku (kurczak, warzywa, oliwa :| ), 20gr brązowego ryżu

Obiad: 150gr ziemniakow, surówka z kapusty pekinskiej i marchewy, koltet wolowy (bez panierki), piwko

Podwieczorek: twaróg z borówkami, nektarynka

Kolacja: salatka grecka (warzywa z serem feta i oliwa z oliwek)

mam nietolerancje laktozy, nie lubie nabialu, stosuje suplementacje NNKT. Kompulsywnie sie objadam, wiec moja R nie jest strasznie restrykcyjna, ale czy uwazacie, ze mam szanse na tym schudnąć?

Prosze o ocenke
Mysle,ze przy kompulsywnym objadaniu obcięcie kcal np. juz o 1000 (zalezy w jakim stopniu sie objadałaś) spowoduje schudnięcie.

Cytat:
Napisane przez Tynusia Pokaż wiadomość
Wczoraj się zwązyłam i waga pokazała 48,6 ..... czyli znowu o 0,3więcej

Wczorajszy jadłospis U:
śniadanie:
1 bułka graham z nasionami: 1/2 z masłem i pomidorem 1/2 z masłem i dżemem , 1 szklanka bran fleksów z garstką figuraków waniliowych na szklance mleka , nektarynka,brzoskwinia

śniadanie 2 : z 2-3 garści borówek wymieszane z jogobella pieczone jabłko, pomarańczo,batonik vitallia korn-mix(ten malutki z biedronki 40g)

obiad: 'coś ala szare kluski' (jajko,mąka orkiszowa,troche mleka , robione na wodzie tak jak kluchy) do tego 4 kotleciki sojowe i warzywa troche kalafioru,cukini,groszku, fasolki

kolacja:150g wieśniaka 2ogórki
0,3 to najzwyklejsze wahanie, czemu nie jesz orzechów ?

Cytat:
Napisane przez lovelykate Pokaż wiadomość
Byłam już kiedyś na P, przytyłam 6 kg - ważyłam 35. Teraz utrzymuję tę wagę 41 kg od około pół roku, co nie jest chyba najlepszym pomysłem. Chciałabym, żeby ktoś pomógł mi przekształcić ten jadłospis, na razie w zdrowe U, na którym i tak pewnie przytyję...
Nooooo, nie jest.
Ehhhhh...
Chciej się leczyć, chciej wyzdrowieć.
I wtedy spotkaj się z psychologiem. Bo żaden psycholog nie pomoże,jeżeli pacjent nie będzie chciał. Uwierz mi.
A Tobie potrzebne jest P, na którym rozkręcisz sobie metabolizm i po pewnym czasie jeszcze będziesz na nim chudnąć...

Cytat:
śniadanie: owsianka (na wodzie, 3 łyżki owsianych, 1,5 łyżki jogurtu naturalnego, garstka musli, suszonej żurawiny, bananów suszonych, pół banana, cynamon)

owsianka na mleku 2%/albo cały jogurt!/, 4-5 łyżek owsianych, garść musli, suszonej żurawiny, suszonych bananów, ORZECHÓW. Banan, cynamon

IIśniadanie: kromka razowo-żytniego (dosyć gruba), cienko z masłem,sałatą,szynką drobiową,almette,pomidore m,ogórkiem,bazylią

2 kromki chleba, NORMALNIE masłem, sałatą szynką itp. co tam jeszcze chcesz
+ kilka brzoskwiń/śliwek/, koszyczek borówek/malin, jakies inne owoce (w Twoim przypadku zalecane avokado)


obiad: około 40g kaszy jęczmiennej z połową piersi z kurczaka na parze pokrojonym w kostkę, w sosie z pół puszki pomidorów, 3 plastrów cukinii, kilku plastrów marchewki, 2 krążków ananasa, doprawione ostrą papryką i czosnkiem granulowanym - na teflonie

MINIMUM 50 g kaszy z CAŁĄ piersią kurczaka usmażoną na min. 1 łyżce oliwy/oleju, w sosie takim jaki je rodzina (BYLE nie jakis dietetyczny sporządzony przez Ciebie).

podwieczorek: danio kokosowy
+ herbatniki,orzechy,biszko pty, ciasteczka, musli,owoce
sporo masz do wyboru.


kolacja: bułka żytnia 60g pół z masłem orzechowym (cienko), a pół cienko z masłem,sałatą,szynką drobiową,almette pomidorowym,pomidorem,rzo dkiewką,ogórkiem,bazylią
normalnie z maslem.
Moze bys zjadła jakąś jajecznicę, omleta?

3 tygodnie na ZDROWYM U i na P.
ŻYCIE CI UCIEKA!

Cytat:
Napisane przez mlecznaczekolada23 Pokaż wiadomość
Wczorajsze Utrzymanie

Śn: 2 duże razowe grzanki: z masłem orzechowym i dżemem wiśniowym by babcia; masłem, camembertem, pomidorem i szczypiorkiem & 0,4 l kawy z mlekiem; jabłko
II Śn: Serek homogenizowany waniliowy z wrzuconymi malinami i płatkami migdałowymi;
pare kostek mlecznej czekolady z ryżem preparowanym
Ob: Mała porcja zupy pomidorowej z włoszczyzną i marchewką
Pieczony kurczak, ziemniaki z gęstym sosem pieczarkowo-cebulowym, tarte buraczki
D: Herbata waniliowo-miodowa; duża kokosanka z nadzieniem malinowym
Kol: Grahamka z masłem, tuńczykiem w oleju, ogórkiem kiszonym i zieloną pietruszką / masłem, twarożkiem, czerwoną papryką i szczypiorkiem
Po: Zielona herbata i morele

Jak zawsze 1,5 l wody mineralnej ( w tym 0,25 l z cytryną)

/Wiem, że troche kiepsko ze względu na brak podwieczorka , ale byłam bardzo najedzona i nie chciałam w siebie wciskać/
Bardzo ładnie mimo braku podwieczorka

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Tynusia Pokaż wiadomość
kika171 - Na R jadłam zdecydowanie mniej niż teraz. Raczej nie jestem przed @ bo nie mam go już dość długo ale po wakacjach ide do ginekologa.

Waże się co 4-7dni. Tak wiem,że powinnam jeść nnkt staram się dorzucać pestki dyni ,migdały,słonecznik ale te wahania wagi mnie chyba nieco stresują .Bo nie chce przytyć i mam pewne obawy.

Kotlety sojowe były smażone na oliwie z oliwek. I do 'ala klusek' dodana też była oliwa żeby nie zrobiła się ciapa.
wolisz nie miec okresu przez to,ze boisz sie przytyc ten jeden kg który może się przyczynić do jego odzyskania ?
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:29   #4936
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

znikajac-Tyko ja ważyłam 48 potem wahanie poszło na 48,3 a teraz na 48,6. Chce odzyskać jestem umówiona na wrzesień z ginekologiem. Wiem zaczne jeść orzechy ale muszę po prostu się przełamać.
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret

Edytowane przez Tynusia
Czas edycji: 2010-08-05 o 17:10
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 12:14   #4937
Izaczka
Raczkowanie
 
Avatar Izaczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 364
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

P z 43 kg na wadze :

I. Owsianka na mleku waniliowym z orzechami brazylijskimi, musem malinowym ze świeżych malin
II. Razowo-żytnie naleśniki z musem bananowym ze świeżych bananów, kremem czekoladowym i nerkowcami maczane w słodzonej śmietanie, kawa mrożona z lodami waniliowymi i kawałkami herbatników maślanych
III. Łosoś pieczony z cytryną, mix ryżowy (różne rodzaje ryżu), warzywa w sosie słodko kwaśnym
Awokado w sosie czekoladowym i lodami pistacjowymi
IV. Pół tarty cytrynowej z musem pistacjowym, herbata mrożona brzoskwiniowa
V. Jajecznica warzywno-mięsna z ciężkimi kromkami żytniego chleba z solonym masłem

było miło
__________________
29.07.2010
to juz 3 lata


staruch ze mnie,
Izaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 12:36   #4938
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez Izaczka Pokaż wiadomość
P z 43 kg na wadze :

I. Owsianka na mleku waniliowym z orzechami brazylijskimi, musem malinowym ze świeżych malin
II. Razowo-żytnie naleśniki z musem bananowym ze świeżych bananów, kremem czekoladowym i nerkowcami maczane w słodzonej śmietanie, kawa mrożona z lodami waniliowymi i kawałkami herbatników maślanych
III. Łosoś pieczony z cytryną, mix ryżowy (różne rodzaje ryżu), warzywa w sosie słodko kwaśnym
Awokado w sosie czekoladowym i lodami pistacjowymi
IV. Pół tarty cytrynowej z musem pistacjowym, herbata mrożona brzoskwiniowa
V. Jajecznica warzywno-mięsna z ciężkimi kromkami żytniego chleba z solonym masłem

było miło
bosko bosko bosko
wpraszam się do Ciebie
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 12:40   #4939
mzai25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 176
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez Izaczka Pokaż wiadomość
P z 43 kg na wadze :
oo ty kruszynko dużo jeszcze masz do Przytycia??
I. Owsianka na mleku waniliowym z orzechami brazylijskimi, musem malinowym ze świeżych malin
II. Razowo-żytnie naleśniki z musem bananowym ze świeżych bananów, kremem czekoladowym i nerkowcami maczane w słodzonej śmietanie, kawa mrożona z lodami waniliowymi i kawałkami herbatników maślanych
III. Łosoś pieczony z cytryną, mix ryżowy (różne rodzaje ryżu), warzywa w sosie słodko kwaśnym
Awokado w sosie czekoladowym i lodami pistacjowymi też takie jadłam;p tylko w sisie czekoladowo-orzechowym i z lidami w posypce czkoladowo orzechowej z bitą śmietaną;p pysznie
IV. Pół tarty cytrynowej z musem pistacjowym, herbata mrożona brzoskwiniowa pistacjowy dzień ja nie przepadam specjalnie..
V. Jajecznica warzywno-mięsna z ciężkimi kromkami żytniego chleba z solonym masłem uwielbiam ciepły chleb z grubą warstwą masła i solą suuuuupcio

było miło
Gratuluje cudnie jest nie przyczepiam się do niczego jak coś to pisz na pw, jestem specjalistą od Porządnego P wkońcu musiałam odzyskać 20kg
__________________
żadna mzai mów mi Iza
mzai25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 13:12   #4940
avalanche_
Raczkowanie
 
Avatar avalanche_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 462
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Wstawiam swoje pierwsze R i baaardzo proszę o ocenę.

Śniadanie: po 2 łyżki musli i otrębów pszennych, łyżeczka mieszanki pestek (słonecznik, migdały) zalane 250 ml mleka 1,5%, kromeczka chlebka ze śliwką z białym serem
II Śniadanie: 2 kromki razowca z masełkiem, chudą szynką i pomidorem, jabłko
Obiad: 250ml zupy pomidorowej, wątróbka z pomidorami i dwoma ziemniakami
Podwieczorek: 1oo g jogurtu naturalnego, 50 g serka wiejskiego, batonik orzechowy ( orzechy w karmelu)
Kolacja: 150g twarogu półtłustego z czerwoną papryką

Mam wrażenie, że to za dużo jak na R?
avalanche_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 14:06   #4941
Mirusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Reczywistość :)
Wiadomości: 65
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cześć wszystkim.!

Moje 'Ząbusiowe' i @ Uuu..

Waga: 58 kg
Wzrost: 171-172 cm
Wiek: 15 lat

Śniadanie:

Duża grahamka z masłem:
-jajkiem, ogórkiem..
-szynką, ogórkiem..
Kubek herbaty z miodem (łychą) [skończył się już miodek ], sokiem malinowym + gruszka

Brak drugiego, po późno wstałam (znowu )

Obiad:

Wątróbka drobiowa, cukinia smażona na łyżce oleju z owoców palmy [polecam --> pyszny], pół paczki kaszy gryczanej, mizeria (kubeczek - 180g jogo naturalnego, ogórki, olej z owoców palmy)
Deser(?) owoce --> śliwki, gruszki

Podwieczorek:
Jogo naturalny z 3 łychami musli, orzechami włoskimi, śliwkami, gruszką..

Kolacja:
2 kromki chleba razowego ze słonecznikiem, masłem, szynką, pomidorem, cebulą + sałatka z pomidora, ogórka, cebuli polane olejem z owoców palmy..

Proszę o ocenkę
__________________
Mówię walcz~! Mówię uwierz! Mówię biegnij na szczyt!
Mówię tańcz taniec życia jakby nikt nie patrzył!
Aby bariery zmiażdżyć, wznieś ku niebu dłonie..
Póki masz siłę, jeszcze nic nie jest stracone!

Edytowane przez Mirusiaa
Czas edycji: 2010-08-05 o 14:12
Mirusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 14:20   #4942
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez Mirusiaa Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim.!

Moje 'Ząbusiowe' i @ Uuu..

Waga: 58 kg
Wzrost: 171-172 cm
Wiek: 15 lat

Śniadanie:
Duża grahamka z masłem:
-jajkiem, ogórkiem..
-szynką, ogórkiem..
Kubek herbaty z miodem (łychą) [skończył się już miodek], sokiem malinowym + gruszka miodek trzeba kupić ładnie

Brak drugiego, po późno wstałam (znowu )

Obiad:
Wątróbka drobiowa, cukinia smażona na łyżce oleju z owoców palmy [polecam --> pyszny], pół paczki kaszy gryczanej, mizeria (kubeczek - 180g jogo naturalnego, ogórki, olej z owoców palmy) ok
Deser(?) owoce --> śliwki, gruszki

Podwieczorek:
Jogo naturalny z 3 łychami musli, orzechami włoskimi, śliwkami, gruszką.. jak orzeszków sporo to fajnie

Kolacja:
2 kromki chleba razowego ze słonecznikiem, masłem, szynką, pomidorem, cebulą + sałatka z pomidora, ogórka, cebuli polane olejem z owoców palmy.. smacznie

Proszę o ocenkę
ładnie, ale wydaje mi się, że śn bywały większe
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 14:24   #4943
Kahve19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 414
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

To i ja sie wkleje,a co

R\Wychodzenie z r

I: owsianka ( szklanka mleka ,4lychy platkow owsianych, 100g wiesniaka lekkiego,3ugotowane jablka--w formie musu do owsianki, cynamon), kawa
CWICZENIA(20min abs,15min twister,35min bieg)
II:razowa bulka ,4plasterki wedliny z kury,pomidor,szczypiorek, kawa
III: salatka z wedzonym lososiem (200g lososia,warzywa-- salata,pomidorki cherry,ogorek,troche papryki,ziola)
IV: jablko posypane cynamonem,2plasterki wedliny z kury
V: serek wiejski,pomidorki cherry

podwieczorek troche ubogi,ale to dlatego ze mi kalorii braklo
staram sie trzymac w granicach 1450 kcal,cos kolo tego.
Chyba ladnie?
__________________
Pain is temporary, pride is forever.





Edytowane przez Kahve19
Czas edycji: 2010-08-05 o 14:30
Kahve19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 14:29   #4944
Mirusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Reczywistość :)
Wiadomości: 65
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
ładnie, ale wydaje mi się, że śn bywały większe
Kika171 Dziękuję bardzoo

Powiem Ci szczerze: wydawało mi się, że śniadanie było duże, ale obiecuję że następnym razem dorzucę coś jeszcze, aby było większe (będę się pilnowała z tym )

I jeszcze raz dziękuję
__________________
Mówię walcz~! Mówię uwierz! Mówię biegnij na szczyt!
Mówię tańcz taniec życia jakby nikt nie patrzył!
Aby bariery zmiażdżyć, wznieś ku niebu dłonie..
Póki masz siłę, jeszcze nic nie jest stracone!
Mirusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 14:54   #4945
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez Kahve19 Pokaż wiadomość
To i ja sie wkleje,a co

R\Wychodzenie z r

I: owsianka ( szklanka mleka ,4lychy platkow owsianych, 100g wiesniaka lekkiego,3ugotowane jablka--w formie musu do owsianki, cynamon), kawa
CWICZENIA(20min abs,15min twister,35min bieg)
II:razowa bulka ,4plasterki wedliny z kury,pomidor,szczypiorek, kawa
III: salatka z wedzonym lososiem (200g lososia,warzywa-- salata,pomidorki cherry,ogorek,troche papryki,ziola)
IV: jablko posypane cynamonem,2plasterki wedliny z kury
V: serek wiejski,pomidorki cherry

podwieczorek troche ubogi,ale to dlatego ze mi kalorii braklo
staram sie trzymac w granicach 1450 kcal,cos kolo tego.
Chyba ladnie?
Jest ok chyba, chociaż jak na wychodzenie to mało kcal Ile jadłaś na R?
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 15:04   #4946
Kahve19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 414
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez znikajac Pokaż wiadomość
Jest ok chyba, chociaż jak na wychodzenie to mało kcal Ile jadłaś na R?
Ehem, wlasciwie to tyle samo . Wiadomo nie licze dokladnie kcal,tylko tak bardziej na oko,np nie licze warzyw typu ogorek,pomidor itd.
Musze sie wreszcie zwazyc,i ocenic czy juz wychodzic na powaznie czy jeszcze nie. Chociaz optycznie jest duzo lepiej niz bylo

Jak podkrecic metabolizm zeby moc wiecej jesc i utrzymywac wage ?
Sport jak rozumiem ma tu duze znaczenie? Bialko? chociaz ja go i tak jem sporo- wiesniak,ryby,wedlina z kury, czesto jajka.
Co jeszcze robic zeby podkrecic metabolizm?
__________________
Pain is temporary, pride is forever.




Kahve19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 15:21   #4947
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Moje U :
Śniadanie:
1 kromka żytniego razowego posmarowany osełką czosnkową jajko na twardo
1 kromka żytniego razowego z masłem i dżemem truskawkowym
1 szklanka bran fleksów wymieszana z garstką figuraków pestkami dyni zalane szklanką mleka
nektarynka

Śniadanie 2:
100g borówek
100-150gmalin
nektarynka
jogurt jogobella bananowa 150g

Obiad:
Pierś z kurczaka smażona-poduszona na oliwie z oliwek wraz z czosnkiem , połową papryki,cebulką + 3 łyżki ryżu brązowego + warzywa troche kalafioru,cukini,fasolki

Kolacja:
1 kromka pumpernikla z almete i pomidorem + 2 marchewki


I jak dziś?
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret

Edytowane przez Tynusia
Czas edycji: 2010-08-05 o 15:23
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 15:25   #4948
ioannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wawa/gdansk
Wiadomości: 178
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
najgorsze jest to jak ktoś po kimś jedzie a nie zna sytuacji. jeśli już tak prześledziłaś te jadłospisy to mogłaś zwrócić uwagę na to co sama Magda pisała pod nimi odnosnie właśnie tego "problemu".
pozdrawiam.
najgorsze jest to, jak ktos nie czyta postu do konca, a sie czepia pozdrawiam rowniez
ioannah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 15:48   #4949
kakaukowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 252
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

moje P (waga z rana 45,4 a wiec spadło o 1kg)

sn-kasza manna (3 łyżki kaszy, banan, na wodzie) cała paczka wafli ryżowych (375 kcal) śliwka
ob-placki marchewkowe (2 marchewki, 1 jajko i 1 białko, 3 łyżki otrębów, koło 150 g jogurtu) z serkiem wiejskim (kolo 50g) i kilkoma garsciami płatków zdrowy błonnik+znów paczka wafli ryżowych
pod-budyn (1,5 szklanki mleka, 3 łychy mąki ziemniaczanej, lyżka masła) z duza ilościa ciastek owsianych, biszkoptów, nerkowcór, lila starsów, płatków zdrowy błonnik, rodzynek (naprawde duuuuzo - pół paczki ciastek owsianych i pół opakowania biszkoptów, reszty tez nie załowałam) 2 małe kawałki bagietki z masłem orzechowym i serkiem wiejskim
kol-(narazie pekam, postaram sie zjesc cos, ale nie wiem co z tego bedzie...)

i jak?bardzo boje sie, bo najpierw tyje dużo z dnia na dzien , potem chudne znowu z dnia na dzien 1 kg, rodzice mi nie wierza i mówia, ze zygam i chowam jedzenie, nie wytrzymuje juz.. Jeśli ostatecznie puszcza mnie na wakacje, a na nich schudne to wysla mnie do szpitala, boje sie strasznie, prosze o jakies komentarze i rady.
kakaukowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 16:19   #4950
Mirusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Reczywistość :)
Wiadomości: 65
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez kakaukowa Pokaż wiadomość
moje P (waga z rana 45,4 a wiec spadło o 1kg)

sn-kasza manna (3 łyżki kaszy, banan, na wodzie) cała paczka wafli ryżowych (375 kcal) śliwka Kaszy manny więcej, wodę zamień na mleko, dodaj więcej owoców (maliny, gruszki, śliwki, wiśnie, czereśnie), orzechy, nasiona słonecznika/dyni + kanapki/bułki z masłem, nutellą/dżemem/szynką + warzywa/jajkiem +warzywa/serem żółtym + warzywa.. i nie zapychaj się waflami ryżowymi, tylko zjedz porządne śniadanie!
B]Brak II śniadania..[/B]
ob-placki marchewkowe (2 marchewki, 1 jajko i 1 białko, 3 łyżki otrębów, koło 150 g jogurtu) z serkiem wiejskim (kolo 50g) i kilkoma garsciami płatków zdrowy błonnik+znów paczka wafli ryżowych zamiast placków marchewkowych i wafli ryżowych: duży kawał mięsa/duża pierś z kurczaka itp. + kasza/ryż/ziemniaki (dużo)+ sos + surówka.. + jakiś deser by się przydał (np: serek z orzechami, nasionami, owocami, pasek czekolady
pod-budyn (1,5 szklanki mleka, 3 łychy mąki ziemniaczanej, lyżka masła) z duza ilościa ciastek owsianych, biszkoptów, nerkowców, lila starsów, płatków zdrowy błonnik, rodzynek (naprawde duuuuzo - pół paczki ciastek owsianych i pół opakowania biszkoptów, reszty tez nie załowałam) 2 małe kawałki bagietki z masłem orzechowym i serkiem wiejskim ok. ale lepiej żeby były 2 szklanki mleka + więcej dodatków.. ale tu źle nie jest i małe kawałki zastąp dużymi i posmaruj masłem i mleko mam nadzieję 3,2%
kol-(narazie pekam, postaram sie zjesc cos, ale nie wiem co z tego bedzie...) porządna kolacja: 2-3 kromy chleba (nie kromki) z masłem, szynką/żółtym serem/jajkiem lub z czym chcesz + warzywa + jajecznica z min. 3 jaj na maśle i z szynką

i jak?bardzo boje sie, bo najpierw tyje dużo z dnia na dzien , potem chudne znowu z dnia na dzien 1 kg, rodzice mi nie wierza i mówia, ze zygam i chowam jedzenie, nie wytrzymuje juz.. Jeśli ostatecznie puszcza mnie na wakacje, a na nich schudne to wysla mnie do szpitala, boje sie strasznie, prosze o jakies komentarze i rady.

Porozmawiaj spokojnie z rodzicami.
Wytłumacz im, że nie jest Ci łatwo i poproś, aby Cię wspierali, bo jeśli mówią, że wyślą Cię do szpitala niepotrzebnie Cię stresują
A Ty nie bój się jeść! Jedz na to co masz ochotę..!
Mleko 3,2%, dużo orzechów, nasion, masło na kanapki obowiązkowo, wszystkie produkty 'light' out, wafle zamień na chleb, jedz dużo warzyw i owoców (jest sezon), słodycze

I jutro widzimy Twój śliczny jadłospis z dużą litrą i zawartością P

Powodzenia i myślę, że trochę pomogłam
__________________
Mówię walcz~! Mówię uwierz! Mówię biegnij na szczyt!
Mówię tańcz taniec życia jakby nikt nie patrzył!
Aby bariery zmiażdżyć, wznieś ku niebu dłonie..
Póki masz siłę, jeszcze nic nie jest stracone!

Edytowane przez Mirusiaa
Czas edycji: 2010-08-05 o 16:21
Mirusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.