Nasze codzienne jadłospisy, część XII - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-13, 21:57   #361
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
P

1.żytnie na mleku z masłem, miodem i bananem
kilka garści malin
olimp carbo na wodzie
2.kanapka z cieżkiego razowca, masło, kurczak, feta, pomidor
duża aktivia truskawkowa
pół kalarepki
orzeszki w karmelu 100g
3.zupa cytrynowa (rosół z żółtkiem, cytryną, sztywny od ryżu)
5 knedli ze śliwkami +dużo śmietany i cukru
olimp carbo na mleku, mars
4.jakiś lód w rożku extremme(?), miseczka buraczków z chrzanem i oliwą, pałka z wędzonego kurczaka i kromka razowca z masłem
pomidor z solą
5. sałatka z fasolki szparagowej, majo i wędzonego kuraka, graham x2 z masłem, serem, majo i jajkiem, majo, szczypiorem, pomidorem
olimp carbo na mleku
6.paczka 70g chipsów solonych
jabłko

zdecydowałam się na odżywkę .
pycha teraz pewnie pójdzie do przodu po odżywce
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 22:05   #362
xRaissa
Raczkowanie
 
Avatar xRaissa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do xRaissa
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

yyy nie, mam taką budowe pozatym jestem bardzo proporcjonalna
__________________
włosy: 76 cm , olejowanie i sporadyczne laminowanie od 10.12.2012 r
waga: 55 kg przy 172 cm : utrzymać wagę i kształtować!
xRaissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 08:56   #363
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
P

1.żytnie na mleku z masłem, miodem i bananem
kilka garści malin
olimp carbo na wodzie no, widzę, że się staramy-i tak ma być
2.kanapka z cieżkiego razowca, masło, kurczak, feta, pomidor
duża aktivia truskawkowa
pół kalarepki
orzeszki w karmelu 100g i jest ok
3.zupa cytrynowa (rosół z żółtkiem, cytryną, sztywny od ryżu)
5 knedli ze śliwkami +dużo śmietany i cukru knedleeee bardzo ładnie
olimp carbo na mleku, mars oddawaj marsa
4.jakiś lód w rożku extremme(?), miseczka buraczków z chrzanem i oliwą, pałka z wędzonego kurczaka i kromka razowca z masłem
pomidor z solą fajnie
5. sałatka z fasolki szparagowej, majo i wędzonego kuraka, graham x2 z masłem, serem, majo i jajkiem, majo, szczypiorem, pomidorem
olimp carbo na mleku super
6.paczka 70g chipsów solonych
jabłko ok

zdecydowałam się na odżywkę .
no nareszcie idzie w dobrą stronę ku prawdziwemu 'Dekasowemu' P
i liczę na minimum takie jadło
Cytat:
Napisane przez mpati86 Pokaż wiadomość
U:

1. 2 duże kawałki chlebka ciemnego z ziarnami: jeden z masłem orzechowym, twarożkiem grani i dżemem jagodowo- żurawinowym dosładzanym sokiem z winogron; jeden z konfitura czereśniową i serem; jabłko; kawa z mlekiem przepysznie!

2. serek homogenizowany truskawkowy; renkloda; kawa z mlekiem tutaj coś by się przydało jeszcze, albo więcej śliwek

3. ryz dziki z natką pietruszki i szczypiorkiem; ryba sola panierowana smażona na oliwce; fasola długa szparagowa; kapusta kiszona ładnie

4. kawałek chleba razowego ze śliwką z jajkiem gotowanym; cały 200g twarożek wiejski ze szczypiorkiem; rzodkiewki; pomidor mhm, twarożku sporo więc ok
ale 2 śn małe a podw nie ma wiec może jakies nnkt gdzieś da się wrzucić?

Cytat:
Napisane przez Kaori_91 Pokaż wiadomość
Witam Ponownie zaczynam P po małym "kryzysie" :P
Widziałam, że pytacie się o kg do przytycia itp. więc- mam problemy z ed i chcę przytyc. Obecnie ważę ok. 49,8 kg przy 172 cm wzrostu. Lekarz zalecił mi żebym dobiła do 59/60kg, aby trzustka dobrze pracowała a okres powrócił. Nie wiem czy 60kg to nie za dużo ale najważniejsze to odzyskac okres Dobra koniec tego ;p Moje P:

śniad: owsianka(4 łyżki owsianych, szklanka mleka 2%, pół jabłka i pół gruszki), kubas kawy. przydałyby się jakieś nnkt i nie połówki owoców a całe lub może suszone bo na P ciut za skromnie
II śniad: Belriso (180g), jabłko. tutaj też mało bo chyba ok 300kcal, jakieś orzechy? skąd ten @ ma przyjść?
obiad: 5 placuszków (z gotowanych ziemniaków i nie wiem czego-mama robiła ;p) polanych sosem meksykańskim z mięsem, zasmażane buraczki. mam nadzieję, że spore te placuszki
podw: jogurt poziomkowy (135g) z garścią jeżyn, jabłko. znowu za skromnie
kol: wieśniak z połową pomidora, kromka razowca. mało jak na P


przede wszystkim brakuje nnkt a tłuszcze są niezędne aby odzyskać @-zaraz po odpowiedniej wadze u Ciebie ich nie ma. Poza tym jadasz takie leciutkie posiłki- jogurcik, kaszka czy tam owsianka na wodę, wieśniaczek. Do kolacji powinny być 2 kromy, cały pomidor, masło, wędlina, jakieś jajco można wkroić, do podw/śn/2śn migdały, orzechy, pestki. Kiepsko jeśli walczysz o okres.

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
dzisiejsze P
śniadanie: 2 kromki chleba obie z masłem, jedna z wędzonym łososiem, druga z polędwicą; jajecznica z 2 jaj na maśle ze szczypiorkiem i szyneczką; herbata żurawinowa ok
2 śniadanie: jogurt truskawkowy 150g z garścią malin; banan; miseczka fistaszków tutaj też
obiad: zupa pomidorowa z ryżem i żołądkami; makaron (2 szklanki) z kawałkami kurczaka, brokułami, ząbkiem czosnku, sosem śmietanowym i ziołami prowansalskimi; sok pomarańczowy mhm, fajnie
deser: lód waniliowy w czekoladzie; 2 nektarynki
podwieczorek: 2 spore kawałki tortu migdałowego -3 warstwy biszkoptu przekładane kremem migdałowym z migdałami polanego warstwą marcepanu; kakao na mleku 3,2% pyyyysznie
kolacja: serek wiejski 200g z wkrojonymi rzodkiewkami, ogórkiem i szczypiorkiem; 2 kromki chleba jak na śniadanie; szklanka mleka
po: jabłko; 100g nerkowców ok, ładnie

teraz jestem w Norwegii od tygodnia i trochę trudniej jest mi tu kontynuować moją dietę na przytycie. nie pije Nutridrinków, które poleciła mi moja psycholog. w ogóle jedzenie trochę inne niż w Polsce no i o wiele droższe (np. dzisiaj kupiłam m.in. chleb za 25 koron czyli ok 12-13zł; 2 jabłka za 10 koron czyli 5zł) Często za to jem różne ryby -łososie, dorsze które baardzo mi ostatnio smakują
hmm nie ma nutri to może rob sobie koktajle z bananów i orzechow + jogo/smietana. Jedzenie faktycznie drogie, ale zdrowie ważniejsze. 3mam kciuki za tycie

Cytat:
Napisane przez lancellin Pokaż wiadomość
U-->P
Śn: owsianka, na mleku 3,2% z bananem, po garści musli, crunchy i orzechów, trochę rodzynek i suszonych moreli ok, sporo dodatków więc ładnie
Danio intenso kokosowe późno wstajesz?
Ob: duży talerz leczo z kiełbasą, kromka chleba z masełkiem
Pod: dużo małych naleśników ( coś jak pancakes) maźniętych danio waniliowym i dżemem jabłkowym (po 5 straciłam rachubę), pysio ok
Kol:talerz fasolki szparagowej, pół dużej, ciemnej bułki z almette, wędliną i pomidorem fasolka syci, ale bułę dawaj całą
Jak dzisiaj?
w miarę ok jeśli nie masz dużo do tycia, jeśli późno wstajesz to nie czepiam się tego danio, ale jeżeli zalezy Ci naprawde na tyciu to możesz do niego dorzucać orzeszki jakieś.

Cytat:
Napisane przez innyrytm Pokaż wiadomość
dzisiaj P wyszło- nadrabiam to co spadło

śniadanko; dwie kromki chleba ze słonecznikiem obie z serkiem wiejskim; jedna z dżemem brzoskw. druga z pomidorem; płatki czekoladowe na mleku 2 % ;jabłuszko. ok

2 śniadanie; 14 wafelków tych tasco śmietankowych z biedronki erek waniliowy ;śliwki. ok

obiad; 8 ogromnych naleśników smażonych na oleju;każdy z dżemem brzoskwiniowym( wyjadłam prawie cały słoiczek) mhm, a może jakieś migdały?

podwieczorek ; jakieś 300ml lodów bakaliowych z orzechami; orzechy ziemne jak orzechów sporo to ok

kolacja; 2 kromki chleba ze słonecznikiem; z serem żółtym i ogórkiem; z wieśniakiem i pomidorem

po; jakieś 5 żelek z kwaśną posypką. ok

po obiedzie nie miałam siły już nic jeść. Do tej pory jest mi niedobrze.


Do oceny.
jest ładnie, ale nie ukrywam, że chyba bywało więcej pilnuj wagi Kruszyno

Cytat:
Napisane przez twinsy21 Pokaż wiadomość
U ;

Śniadanie;
kawa z mlekiem
pasek czeko milki laciatej
jablko + banan + jakies 7 sliwek posypane rodzynkami i cynamonem.
pol duzej bagietki, podzielonej na 2 czesci- 1 z dzemem i twarogiem, 2 z miodem i twaorgiem.
bulka ciabata z sosem czosnkowym, zoltym serem, pomidorami i ogorkiem. full wypas

II sn brak, bo wstalysmy po 11

Obiad;

3 rodzaje ryzu [basmati, bialego i mieszkanki bialego z dzikim] z sosem smietanowo-serowym, warzywa na patelnie tych z ziemniakami -3/4 paczki + kotlety sojowe w panierce z maki, zoltego sera, jajka i mleka. ok, sojowych nie znoszę, ale widzę, że ładnie i ciekawie przyrządzone

deser;
2 kawalki szarlotki z kruszonką i pianka z bialka i kiślu. (kisielu?) pyyyyycha

podwieczorek

banan, jablko, sliwki, rodzynki, orzechy, daktyle, wiorki kokosowe, garsc platkow wymieszane z jogurtem i jakimis 7 lyzkami lodow jogurtowowisniowych, posypane starta kostka czekolady mniammm

kawa z mlekiem

kolacja;

2 kromki chleba z maslem, serem, salata, pomidorami i ogorkami kiszonymi.

kostka twarogu wymieszana z 1/2 paczka warzyw na patelnie tych z ziemniakami, fasola w sosie pomidorowym, kukurydza, pomidorami, cukinia, ogorkami i jajecznicą z 3 jaj. pomysłowo
jak z @ u drugiej z Was? i jak waga?


Cytat:
Napisane przez sorellla Pokaż wiadomość
dzięki, Kika, pocieszyłaś mnie trochę, ja przy 173 ważę 59 i czytając post koleżanki xRaissy poczułam się naprawdę grubo;/
ja czytając niektóre posty czuję, że niedługo osiwieję litości! mam dopiero 20 lat

Cytat:
Napisane przez xRaissa Pokaż wiadomość
R ( na jutro)

1) 10.30 jedna parówka z musztardą i kromką chleba razowego paróki na R to zło, suchy chleb też nie bardzo. Daj jakieś jajo + serek/twaróg na pieczywo i warzywka.
2)13.30 mały jogurt naturalny z migdałami ok
3)17.30 2 x 100 g ryby grillowanej + warzywa na parze polane ketchupem i garstka gotowanego makaronu razowego skład niby ok, ale spora przerwa miedzy posiłkami
4)20.30 tuńczyk w wodzie z serkiem wiejskim i warzywami
do tego pije herbate czarną ( max 2 szklanki dziennie) i mięte słodzone cukrem wiem że nie powinnam ale ja bez słodzonej herbaty nie potrafie żyćchyba ok


Śn do bani, reszta w miarę ok, ale może ktoś jeszcze zobaczy
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 09:06   #364
malenka17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 034
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Wczorajsze U:

Ś: placuszki marchewkowe z orzechami
1- z cukrem pudrem i borówką amerykańską
2- z syropem klonowym
3- z masłem orzechowym i plasterkami banana

espresso, szklanka wody.

IIŚ: 1 mini bułeczka grecka ( ciasto pszenne a w środku farsz ze :
smażonych na oliwie pieczarek,cebulki,czosnku ,papryki i oliwek czarnych oraz suszonych pomidorów z bazylią) do tego miseczka sałaty rzymskiej z ogórkiem i sosem tzatziki,
mięta.

O: pierś kaczki ze skórą w glazurze miodowo-jabłkowej z duszonymi morelami w sosie truflowym, kilka małych talarków pieczonych w przyprawie do ziemniaków, miseczka zasmażanej czerwonej kapustki,
2 lampki czerwonego wina

Deser: wyjadłam ciut masła orzechowego
ciacho owsiane z mnóstwem rodzynek,orzechów w karmelu i sezamu, cappucino

Podw: kawałeczek sernika z gruszką w polewie z białej czekolady, polecam! mogę podrzucić przepis, sama robiłam po raz pierwszy
mięta.

K: byłam napchana więc wpadł wiejski z rzodkiewami,szczypiorkiem i solą, plaster polędwicy wołowej wędzonej na zagrychę.

?
__________________
Czujesz jak tu pachnie? Tak wygląda chyba raj..



63-61-59-57-55-53-52-50
malenka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 09:30   #365
polny mak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 773
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Moje U:

IŚ: Owsianka (płatków cała micha, nie uznaję małych sniadań )na mleku 2% z cynamonem

IIŚ: Bułeczka grahamka z serkiem typu camebert z papryka i serek homo waniliowy, do niego wkrojony cały duży banan i duża nektarynka

O: Makaron razowy ( dużo ) tuna wsw, oliwa z oliwek, swieże zioła, pomidor

Deserek: Baton w czeko musli z biedry- vital crusty pychaaaaa

K: Również serek camebert, grachamka i papryka a do tego duży kabanos wpadnie lub może jakaś rybka wędzona, w zależności od tego co będą mieli w sklepie obok mojej pracy


proszę o ocenę
polny mak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 09:30   #366
twinsy21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Barbados
Wiadomości: 467
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

kika dzieki za ocene
Waga to jakies 42.5-43, ale przy upalach, potrafi pojsc nieco wyzej
@ u drugiej nadal brak, ale dobrej mysli jestesmy
__________________
Okres naturalny u jednej od czerwca, u drugiej od wrzesnia

Leczenie euthyroxem.

" I jeśli to nie jest grzech, napij się, a będzie tak jak chcesz!"
twinsy21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 10:03   #367
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Moje dzisiejsze R
Śniadanie - grahamka skrojona w 3 kromki - każda z łyżeczką dżemu truskawkowego niskosłodzonego + miseczka (ok. 150g) serka homo nat. z aromatem waniliowym
IIśn - szklanka jogurtu naturalnego zmiksowana z dwiema brzoskwiniami, do tego wkrojone jabłko i po łyżeczce otrębów owsianych, porzeczkowych i dwie łyżeczki otr. pszennych
Obiad - kurczak usmażony na odrobinie oliwy z curry i szczypiorkiem, pół torebki ryżu brązowego, surówka z marchewki i jabłka (domowa)
Podwieczorek - placek tuńczykowy z pomidorami
ćwiczenia
Kolacja - omlet z 1jaja z plastrami wędliny, dwie małe kromki razowca posmarowane cienko serkiem homo, z pomidorem + herbata
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 11:48   #368
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze R
Śniadanie - grahamka skrojona w 3 kromki - każda z łyżeczką dżemu truskawkowego niskosłodzonego + miseczka (ok. 150g) serka homo nat. z aromatem waniliowym ok
IIśn - szklanka jogurtu naturalnego zmiksowana z dwiema brzoskwiniami, do tego wkrojone jabłko i po łyżeczce otrębów owsianych, porzeczkowych i dwie łyżeczki otr. pszennych ok, ale brakuje troszkę białka (chociaż lubiłam Twoje nieco luźniejsze Rki więc ciiii)
Obiad - kurczak usmażony na odrobinie oliwy z curry i szczypiorkiem, pół torebki ryżu brązowego, surówka z marchewki i jabłka (domowa) super
Podwieczorek - placek tuńczykowy z pomidorami ładnie
ćwiczenia
Kolacja - omlet z 1jaja z plastrami wędliny, dwie małe kromki razowca posmarowane cienko serkiem homo, z pomidorem + herbata skoro węgle Ci w kol nie przeszkadzają to fajnie
Cytat:
Napisane przez polny mak Pokaż wiadomość
Moje U:

IŚ: Owsianka (płatków cała micha, nie uznaję małych sniadań )na mleku 2% z cynamonem i to się chwali

IIŚ: Bułeczka grahamka z serkiem typu camebert z papryka i serek homo waniliowy, do niego wkrojony cały duży banan i duża nektarynka baaaaardzo ładnie

O: Makaron razowy ( dużo ) tuna wsw, oliwa z oliwek, swieże zioła, pomidor hmm, jak tunaka sporo to ładnie

Deserek: Baton w czeko musli z biedry- vital crusty pychaaaaa

K: Również serek camebert, grachamka i papryka a do tego duży kabanos wpadnie lub może jakaś rybka wędzona, w zależności od tego co będą mieli w sklepie obok mojej pracy ok


proszę o ocenę
jw
Cytat:
Napisane przez malenka17 Pokaż wiadomość
Wczorajsze U:

Ś: placuszki marchewkowe z orzechami
1- z cukrem pudrem i borówką amerykańską
2- z syropem klonowym
3- z masłem orzechowym i plasterkami banana

espresso, szklanka wody. bardzo ładnie i ciekawie

IIŚ: 1 mini bułeczka grecka ( ciasto pszenne a w środku farsz ze :
smażonych na oliwie pieczarek,cebulki,czosnku ,papryki i oliwek czarnych oraz suszonych pomidorów z bazylią) do tego miseczka sałaty rzymskiej z ogórkiem i sosem tzatziki, mniammmm
mięta.

O: pierś kaczki ze skórą w glazurze miodowo-jabłkowej z duszonymi morelami w sosie truflowym, kilka małych talarków pieczonych w przyprawie do ziemniaków, miseczka zasmażanej czerwonej kapustki,
2 lampki czerwonego wina ajjjjj

Deser: wyjadłam ciut masła orzechowego
ciacho owsiane z mnóstwem rodzynek,orzechów w karmelu i sezamu, cappucino

Podw: kawałeczek sernika z gruszką w polewie z białej czekolady, polecam! mogę podrzucić przepis, sama robiłam po raz pierwszy
mięta. o tak! ja poproszę

K: byłam napchana więc wpadł wiejski z rzodkiewami,szczypiorkiem i solą, plaster polędwicy wołowej wędzonej na zagrychę. miło, że jednak coś wpadło

?
fajnie jest

Cytat:
Napisane przez twinsy21 Pokaż wiadomość
kika dzieki za ocene
Waga to jakies 42.5-43, ale przy upalach, potrafi pojsc nieco wyzej
@ u drugiej nadal brak, ale dobrej mysli jestesmy
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 12:12   #369
polny mak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 773
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
jw


fajnie jest




dziękuję pięknie za ocenę tuny cała puszka
polny mak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 12:18   #370
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

dzisiejsze utrzymanie
śn: 3 łyżki płatków owsianych, 1 łyżka otrąb pszennych, łyżka miodu, łyżka orzeszków ziemnych, łyżka rodzynek i łyżka suszonej żurawiny, zalane szklanką mleka 2%, galaretka owocowa.
IIśn: kromka chleba orkiszowego (zdrowy on w ogóle jest? nie było razowego ) z masłem, wędlinką i pomidorem, miseczka malin, 3 małe kawałeczki ciasta.
o: grillowana pierś z kurczaka, gotowane na parze warzywa (kalafior, brukselka, marchewka, pietruszka, seler, fasola, groszek) z ketchupem.
p: marchewka, 100 g jogurtu naturalnego, potem pewnie lody.
k: 125g chudego twarogu, kromka orkiszowego z masłem, wędliną i pomidorkiem.
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 12:41   #371
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
dzisiejsze utrzymanie
śn: 3 łyżki płatków owsianych, 1 łyżka otrąb pszennych, łyżka miodu, łyżka orzeszków ziemnych, łyżka rodzynek i łyżka suszonej żurawiny, zalane szklanką mleka 2%, galaretka owocowa.
IIśn: kromka chleba orkiszowego (zdrowy on w ogóle jest? nie było razowego ) z masłem, wędlinką i pomidorem, miseczka malin, 3 małe kawałeczki ciasta.
o: grillowana pierś z kurczaka, gotowane na parze warzywa (kalafior, brukselka, marchewka, pietruszka, seler, fasola, groszek) z ketchupem.
p: marchewka, 100 g jogurtu naturalnego, potem pewnie lody.
k: 125g chudego twarogu, kromka orkiszowego z masłem, wędliną i pomidorkiem.
Chleb orkiszowy jak najbardziej zdrowy
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 13:22   #372
mil33nka
Rozeznanie
 
Avatar mil33nka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zam.
Wiadomości: 640
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

P:


niestety po dwóch tygodniach P, waga wzrosła tylko o 0,5 kg. Nie iwme już co robię źle

śn. wieeelki rogal maślany posmarowany nutellą, dwie kromki razowca ze słonecznikiem z masełkiem, sałatą polędwica sopocką, szczypiorkiem, jabłko
2 śn. banan, mandarynka, 2 nalesniki ze szpinakiem.
obiad: 2 wielkieee gołąbki w sosie pomidorowym, miseczka tłuczonych ziemniaczków z koperkiem, duszone pieczarki , kompot.
deser :rogal z czekoladą,
podwieczorek: 100 gram migdałów, serek wiejski ze szczypiorkiem .
kolacja: makrela w sosie pomidorowym, sałatka z ogórkiem kiszonym, majonezem, szynką, żółtym serem i jajkiem (1oo gram)
__________________
wymiankowo
mil33nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 13:37   #373
Kahve19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 414
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

R.
(169cm, 59 kg, do celu zostaly 4kg a poszlo 6

I: grahamka podluzna cienko z maslem,150g twarozek piatnicy,5plasterkow wedliny z indyka,jajko na twardo,2plastry pomidora, kawa -620 kcal
1,5h gry w tenisa ziemnego
II: 2wafle ryzowe,4plasterki wedliny z indyka,jablko,kawa 240kcal
III: salatka (150g wedzonego lososia,warzywa-ogorek,papryka,garsc pomidorkow cherry,susz warzywny) 340kcal
20min abs,15min twister,40min rowerek stacjonarny
IV:jablko,2plasterki wedliny z indyka 115 kcal
V: wiejski lekki, ogorek ,szczypiorek,susz warzywny, 130kcal

razem ok 1450 kcal.

Wreszcie zaczelam wliczac warzywa do bilansu (oprocz zielonych np ogorek ),bo do tej pory troche "oszukiwalam" i nie liczylam a to pomidora,a to cebuli,pieczarek,papryki, niby nie maja duzo kcal a jednak sie ich zbierze troche .
__________________
Pain is temporary, pride is forever.




Kahve19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 14:04   #374
slyvvia
Raczkowanie
 
Avatar slyvvia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Moje Utrzymanie
(165cm, 50kg, 16 lat)

I
twaróg półtłusty rozpaćkany z łyżką jogurtu naturalnego i cukrem, na zagrychę bułka ziarnista z masłem, jabłko

II (u babci)
plaster ananasa, kilkanaście paluszków z sezamem, lód big trio

III
zapiekanka makaronowa (makaron "pełne ziarno" pieczarki, pomidory i papryka podsmażane na oliwie, groszek konserwowy, polędwica drobiowa, ser)
deser: rządek mlecznej czekolady

luteina (nie mam okresu od kwietnia i ginekolog przepisał mi te tabletki)

IV
garść śliwek, jogurt z ziarnami zbóż (bakoma) z dosypanymi orzechami nerkowca

V
jajecznica z dwóch jajek, bułka ziarnista z masłem, pomidorem i szczypiorkiem

luteina

napoje: woda i zielona herbata

Trochę się odzwyczaiłam od właściwego komponowania posiłków po tym wyjeździe, ale mam nadzieję, że nie jest tragicznie. Bardzo proszę o ocenę
__________________
zapraszam:
poranne inspiracje
slyvvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 14:40   #375
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez slyvvia Pokaż wiadomość
Moje Utrzymanie
(165cm, 50kg, 16 lat)

I
twaróg półtłusty rozpaćkany z łyżką jogurtu naturalnego i cukrem, na zagrychę bułka ziarnista z masłem, jabłko kocham tak jeść

II (u babci)
plaster ananasa, kilkanaście paluszków z sezamem, lód big trio ok

III
zapiekanka makaronowa (makaron "pełne ziarno" pieczarki, pomidory i papryka podsmażane na oliwie, groszek konserwowy, polędwica drobiowa, ser) smacznie
deser: rządek mlecznej czekolady

luteina (nie mam okresu od kwietnia i ginekolog przepisał mi te tabletki)

IV
garść śliwek, jogurt z ziarnami zbóż (bakoma) z dosypanymi orzechami nerkowca orzeszków syp sporo jak o @ walczymy

V
jajecznica z dwóch jajek, bułka ziarnista z masłem, pomidorem i szczypiorkiem ładnie

luteina

napoje: woda i zielona herbata

Trochę się odzwyczaiłam od właściwego komponowania posiłków po tym wyjeździe, ale mam nadzieję, że nie jest tragicznie. Bardzo proszę o ocenę
tragicznie nie jest 2 taka sobie, ale są wakacje, byłaś u Babci więc jak najbardziej ok

Cytat:
Napisane przez Kahve19 Pokaż wiadomość
R.
(169cm, 59 kg, do celu zostaly 4kg a poszlo 6 gratuluję

I: grahamka podluzna cienko z maslem,150g twarozek piatnicy,5plasterkow wedliny z indyka,jajko na twardo,2plastry pomidora, kawa -620 kcal bardzo ładne śniadanko
1,5h gry w tenisa ziemnego
II: 2wafle ryzowe,4plasterki wedliny z indyka,jablko,kawa 240kcal ok, ale te wafle zastąpiłabym normalnym pieczywem
III: salatka (150g wedzonego lososia,warzywa-ogorek,papryka,garsc pomidorkow cherry,susz warzywny) 340kcal ok ale jakieś węgle by się przydały
20min abs,15min twister,40min rowerek stacjonarny
IV:jablko,2plasterki wedliny z indyka 115 kcal ok
V: wiejski lekki, ogorek ,szczypiorek,susz warzywny, 130kcal nie za mało nawet jak na Rkową kolację?

razem ok 1450 kcal.

Wreszcie zaczelam wliczac warzywa do bilansu (oprocz zielonych np ogorek ),bo do tej pory troche "oszukiwalam" i nie liczylam a to pomidora,a to cebuli,pieczarek,papryki, niby nie maja duzo kcal a jednak sie ich zbierze troche .
jw
Cytat:
Napisane przez mil33nka Pokaż wiadomość
P:


niestety po dwóch tygodniach P, waga wzrosła tylko o 0,5 kg. Nie iwme już co robię źle słuchaj na początek dobre i to 0.5kg, ja też tak miałam więc spokojnie, 3 głębokie wdechy i jedziemy na P

śn. wieeelki rogal maślany posmarowany nutellą, dwie kromki razowca ze słonecznikiem z masełkiem, sałatą polędwica sopocką, szczypiorkiem, jabłko może jakieś kakao do tego rogala bądź tez jogo z orzeszkami aby kcale podbic?
2 śn. banan, mandarynka, 2 nalesniki ze szpinakiem. + garść orzeszków
obiad: 2 wielkieee gołąbki w sosie pomidorowym, miseczka tłuczonych ziemniaczków z koperkiem, duszone pieczarki , kompot. pyyyyysznie
deser :rogal z czekoladą,
podwieczorek: 100 gram migdałów, serek wiejski ze szczypiorkiem . plus kroma na zagrychę lub też wieśniak z miodem (bez szczypiorku oczywiście) który ma sporo kalorii
kolacja: makrela w sosie pomidorowym, sałatka z ogórkiem kiszonym, majonezem, szynką, żółtym serem i jajkiem (1oo gram) coś na zagrychę?
i polecam koktajle z banana, orzeszkow, mleka/jogo/śmietany i różnych dodatkow ( w te upały wskazane lody)
wiem, że dopisałam kilka rzeczy i moze Ci być ciężko to "wcisnąć", ale czasami trzeba zagryźć zęby (i przy okzaji coś na przekąskę) i walczyć dalej

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
dzisiejsze utrzymanie
śn: 3 łyżki płatków owsianych, 1 łyżka otrąb pszennych, łyżka miodu, łyżka orzeszków ziemnych, łyżka rodzynek i łyżka suszonej żurawiny, zalane szklanką mleka 2%, galaretka owocowa. ok ladnie
IIśn: kromka chleba orkiszowego (zdrowy on w ogóle jest? nie było razowego ) z masłem, wędlinką i pomidorem, miseczka malin, 3 małe kawałeczki ciasta. bardzo fajnie jakie ciasto mialaś?
o: grillowana pierś z kurczaka, gotowane na parze warzywa (kalafior, brukselka, marchewka, pietruszka, seler, fasola, groszek) z ketchupem. bardzo lekko...dodaj jakieś węgle
p: marchewka, 100 g jogurtu naturalnego, potem pewnie lody. oby wpadły...
k: 125g chudego twarogu, kromka orkiszowego z masłem, wędliną i pomidorkiem. 2 kromki?
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 17:01   #376
Kahve19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 414
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Kika- wafle po cwiczeniach zjadlam, bo juz jadlam chleb rano wiec nie chcialam drugi raz. Do obiadu wegli nie jem ( chociaz 2x w tyg wpada po 2 ziemniaczki )
Rano mi wyszlo kaloryczne sniadanie,wiec kolacja uboga

Dziekuje za ocenke .
__________________
Pain is temporary, pride is forever.




Kahve19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 17:10   #377
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

UTRZYMANKO
  1. jajko na miękko, 2 kromki razowca z pasztetem,pomidorkiem,ceb ulą, 2 plastry polędwicy sopockiej
  2. parówka, garść orzeszków paprykowych
  3. naprawdę spora porcja zapiekanki: ziemniaki, brokuły,por,papryka czerwona, mozarella + sos czosnkowy, lampka szampana
  4. wpadnie kanapka z almette i szynką chudą, ogórek zielony



można prosić o ocenkę?
Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 17:25   #378
latino18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 50
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

moje U:
Sn:2 kormki chleba razowego z zoltym serem,serkiem ziołowym i pomiodorem,pol grejpftuta,zielona herbata
2sn:koszyk malin,bakus czekoladowy (pycha polaczenie)
o:papryka faszerowana miesem ryzem i nie wiem dalej czym
p:sok pomaranczowy
k:serek wiejski,wafle ryzowe,pomidor,jabłko

sn:3 kanapki z bulki z ziarnami,z serem,twarozkiem i zwyklym serem i imiodem,pol grejpfruta,kawa z mlekiem
2sn:jogurt pitny tiramisu,jabłko
o:ziemniaki pikantne,sałatka grecka,ryba
p:piwo z sokiem imbirowym
k:twarozek z malinami


iiiii jak?
latino18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 18:34   #379
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez mil33nka Pokaż wiadomość
P:


niestety po dwóch tygodniach P, waga wzrosła tylko o 0,5 kg. Nie iwme już co robię źle

śn. wieeelki rogal maślany posmarowany nutellą, dwie kromki razowca ze słonecznikiem z masełkiem, sałatą polędwica sopocką, szczypiorkiem, jabłko
2 śn. banan, mandarynka, 2 nalesniki ze szpinakiem.
obiad: 2 wielkieee gołąbki w sosie pomidorowym, miseczka tłuczonych ziemniaczków z koperkiem, duszone pieczarki , kompot.
deser :rogal z czekoladą,
podwieczorek: 100 gram migdałów, serek wiejski ze szczypiorkiem .
kolacja: makrela w sosie pomidorowym, sałatka z ogórkiem kiszonym, majonezem, szynką, żółtym serem i jajkiem (1oo gram)
za mało węgli w ostatnich dwóch posiłkach
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 18:44   #380
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Pokaż wiadomość
UTRZYMANKO
  1. jajko na miękko, 2 kromki razowca z pasztetem,pomidorkiem,ceb ulą, 2 plastry polędwicy sopockiej ok, ladnie
  2. parówka, garść orzeszków paprykowych nie jest źle, ale ogólnie parówki to syf i lepiej te orzeszki zjeść w towarzystwie np homo
  3. naprawdę spora porcja zapiekanki: ziemniaki, brokuły,por,papryka czerwona, mozarella + sos czosnkowy, lampka szampana szkoda, że mięska nie ma, ale źle nie jest
  4. wpadnie kanapka z almette i szynką chudą, ogórek zielony daj dwie te kanapeczko co?


można prosić o ocenkę?
jw, jest lepiej niż zawsze, ale kurcze zjedz raz czy dwa w tygodniu jakiś owoc. PROSZĘ!
Cytat:
Napisane przez latino18 Pokaż wiadomość
moje U:
Sn:2 kormki chleba razowego z zoltym serem,serkiem ziołowym i pomiodorem,pol grejpftuta,zielona herbata fajnie
2sn:koszyk malin,bakus czekoladowy (pycha polaczenie) zapewne
o:papryka faszerowana miesem ryzem i nie wiem dalej czym ej ej AA nie za mało hmm?
p:sok pomaranczowy no to nie jest posiłek
k:serek wiejski,wafle ryzowe,pomidor,jabłko może tak pieczywo zamiast tych wafli?

sn:3 kanapki z bulki z ziarnami,z serem,twarozkiem i zwyklym serem i imiodem,pol grejpfruta,kawa z mlekiem ołkej
2sn:jogurt pitny tiramisu,jabłko jak to i to duuuuże to ok
o:ziemniaki pikantne,sałatka grecka,ryba ladnie
p:piwo z sokiem imbirowym jw
k:twarozek z malinami hmm zapewne pysznie, ale trochę Rkowo


iiiii jak?
jw, przymykam oczka bo jest gorąco


no to moje coś (niezdrowo, ale dziś sobie wszystko wybaczam)

I. Duża grahamka przytostowana-połowa z maselkiem, serem, pomidorem i bazylią, połowa z masełkiem i na to jajo po benedyktyńsku, sypnięte szczypiorkiem, kakao

II. Wieeeelki kawałek tortu kokosowego (sama piekłam), kieliszek szampana

III. Ziemniaczki zapiekane z sosem czosnkowym, schabowy + sosik, sałatka z pomidora, ogórka, papryki i pekinki + oliwa

IV. Ponownie kawałek tortu & szampan, porcja lodów tiramisu z sosem czekoladowym i orzeszkami

VI. Jem: Jajeczniczkę z szyneczką i pomidorem, 2x graham z masełekiem, szynką i ogórkiem/serem i pomidorem, sok pomarańczowy

w międzyczasie wpadło kilka cukierasów z alko i 3-4 morelki plus woooooodaaaaaa
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 18:57   #381
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
jw, jest lepiej niż zawsze, ale kurcze zjedz raz czy dwa w tygodniu jakiś owoc. PROSZĘ!


jw, przymykam oczka bo jest gorąco


no to moje coś (niezdrowo, ale dziś sobie wszystko wybaczam)

I. Duża grahamka przytostowana-połowa z maselkiem, serem, pomidorem i bazylią, połowa z masełkiem i na to jajo po benedyktyńsku, sypnięte szczypiorkiem, kakao

II. Wieeeelki kawałek tortu kokosowego (sama piekłam), kieliszek szampana

III. Ziemniaczki zapiekane z sosem czosnkowym, schabowy + sosik, sałatka z pomidora, ogórka, papryki i pekinki + oliwa

IV. Ponownie kawałek tortu & szampan, porcja lodów tiramisu z sosem czekoladowym i orzeszkami

VI. Jem: Jajeczniczkę z szyneczką i pomidorem, 2x graham z masełekiem, szynką i ogórkiem/serem i pomidorem, sok pomarańczowy

w międzyczasie wpadło kilka cukierasów z alko i 3-4 morelki plus woooooodaaaaaa
Super!
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 19:06   #382
_mariposa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

cześć dziewczyny czytam Wasze jadłospisy już od dłuższego czasu i staram się podobnie jak Wy jeść zdrowo, jestem po ed
obecnie mam 169 cm wzrostu i ok 60 kg, 21 lat

Moje pierwsze U
I owsianka (3 łyżki płatków owsianych, łyżka otrębów pszennych, 2 łyżki musli z suszonymi owocami) zalana jogurtem naturalnym
II tylko dwa małe jabłka dzisiaj, bo późno wstałam
III talerz zupy jarzynowej z lanym ciastem, 2 grube naleśniki z serem białym
IV big milk, 2 kawałki szarlotki, 2 wafelki familijne kakaowe (właśnie nie wiem czemu popołudniu mam zawsze ochotę na słodycze )
V 2 kromki chleba razowego z makrelą w sosie pomidorowym

kilka herbat zielonych i ok 2l wody, bo gorąco dzisiaj
proszę o ocenkę
_mariposa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 19:11   #383
Surprise
Raczkowanie
 
Avatar Surprise
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 180
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Rrrr

śn: serek wiejski 200g z owsianką, otrębami pszennymi i żytnimi, garścią jeżyn, kilkoma kulkami nesquika duo i wiórkami kokosowymi
śn II: sałatka: sałata lodowa, brokuły, awokado, orzechy włoskie, sos - serek homo i sambal oelek + kromka razowca z plasterkiem polędwicy sopockiej
obiad: ok. 100g ryżu + kurczak smażony na teflonie + pieczarki + łyżka sosu pieczarkowego ze słoiczka
kolacja : tuńczyk wsw (pół puszki) + pomidor

??
__________________



Surprise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 19:18   #384
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

U
  • jajecznica z 3 jajek, na boczku, z wędzonym łososiem, grahamka z salami,pomidorkiem, rzeżuchą, cebulą, kiść winogron
  • jogurt malinowy + pączek z dżemem, banan
  • bardzo gęsta zupa gulaszowa, warzywami i mnóstwem przypraw, de volaille zapiekany z chrzanem
  • pierś kurczaka zapiekana w cebuli i śmietanie 18%, surówka 200g -pekińska....do tego ziemniaczki z wody z koperkiem (sztuk 4), mizeria
  • w międzyczasie kromka chleba jasnego ze smalcem wege + keczup
  • puszka tuńczyka w oleju, wieśniak 200g ,wkrojony pomidorek,szczypiorek
  • i jeszcze wpadł kebab w naleśniku...(z sosem czosnkowym)



kurcze, podobno po odstawieniu alko sporo się tyje (jak palacze-też podobnie)
chyba eRka mnie czeka od września..
.


ocenicie?
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 19:30   #385
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez Magdalena0603 Pokaż wiadomość
U
  • jajecznica z 3 jajek, na boczku, z wędzonym łososiem, grahamka z salami,pomidorkiem, rzeżuchą, cebulą, kiść winogron
  • jogurt malinowy + pączek z dżemem, banan
  • bardzo gęsta zupa gulaszowa, warzywami i mnóstwem przypraw, de volaille zapiekany z chrzanem
  • pierś kurczaka zapiekana w cebuli i śmietanie 18%, surówka 200g -pekińska....do tego ziemniaczki z wody z koperkiem (sztuk 4), mizeria
  • w międzyczasie kromka chleba jasnego ze smalcem wege + keczup
  • puszka tuńczyka w oleju, wieśniak 200g ,wkrojony pomidorek,szczypiorek
  • i jeszcze wpadł kebab w naleśniku...(z sosem czosnkowym)



kurcze, podobno po odstawieniu alko sporo się tyje (jak palacze-też podobnie)
chyba eRka mnie czeka od września..
.


ocenicie?
a nie chudnie? fajnie, na luzie. dałabym jakieś orzeszki
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 19:43   #386
innyrytm
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 2 400
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

przytycie


śniadanie;2 kromki chleba ze słonecznikiem; z wędliną i ogórkiem gruntowym; z serem żółym i pomidorem; serek waniliowy; jakieś 200ml lodów bakaliowych; jabłuszko.

2śniadanie;bułka słodka z jabłkami i cynamonem; śliwki;

obiad; 6 pyz z mięsem; surówka z marchewki i kapusty z musztardą.

podwieczorek; cała tabliczka czekolady mlecznej ; pół litra lodów bakaliowych; orzechy ziemne; lód kaktus.

kolacja; dwie kromki chleba ze słonecznikiem ; z serem żółtym i ogórkiem ; z serkiem wiejskim i pomidorem; jabłko; brzoskwinia.

a jak ktoś napisze że za mało,to zapraszam na mazury gdzie są obecnie 33 stopnie. wątpie żeby komukolwiek chciało się tyle jeść. poza tym mam 15 lat i ciekawsze zajęcia niż siedzenie w domu i komponowanie wystarczającej ilości posiłków na przykład do 2 śniadania.

Do oceeny.
__________________
'wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piękne.wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale '
innyrytm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 19:47   #387
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
jw, jest lepiej niż zawsze, ale kurcze zjedz raz czy dwa w tygodniu jakiś owoc. PROSZĘ!


jw, przymykam oczka bo jest gorąco


no to moje coś (niezdrowo, ale dziś sobie wszystko wybaczam)

I. Duża grahamka przytostowana-połowa z maselkiem, serem, pomidorem i bazylią, połowa z masełkiem i na to jajo po benedyktyńsku, sypnięte szczypiorkiem, kakao

II. Wieeeelki kawałek tortu kokosowego (sama piekłam), kieliszek szampana

III. Ziemniaczki zapiekane z sosem czosnkowym, schabowy + sosik, sałatka z pomidora, ogórka, papryki i pekinki + oliwa

IV. Ponownie kawałek tortu & szampan, porcja lodów tiramisu z sosem czekoladowym i orzeszkami

VI. Jem: Jajeczniczkę z szyneczką i pomidorem, 2x graham z masełekiem, szynką i ogórkiem/serem i pomidorem, sok pomarańczowy

w międzyczasie wpadło kilka cukierasów z alko i 3-4 morelki plus woooooodaaaaaa
panienka się chyba dzisiaj urodziła ^^
pięknie dziś !

wiesz że czekam na pewu

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez innyrytm Pokaż wiadomość
przytycie


śniadanie;2 kromki chleba ze słonecznikiem; z wędliną i ogórkiem gruntowym; z serem żółym i pomidorem; serek waniliowy; jakieś 200ml lodów bakaliowych; jabłuszko.

2śniadanie;bułka słodka z jabłkami i cynamonem; śliwki;

obiad; 6 pyz z mięsem; surówka z marchewki i kapusty z musztardą.

podwieczorek; cała tabliczka czekolady mlecznej ; pół litra lodów bakaliowych; orzechy ziemne; lód kaktus.

kolacja; dwie kromki chleba ze słonecznikiem ; z serem żółtym i ogórkiem ; z serkiem wiejskim i pomidorem; jabłko; brzoskwinia.

a jak ktoś napisze że za mało,to zapraszam na mazury gdzie są obecnie 33 stopnie. wątpie żeby komukolwiek chciało się tyle jeść. poza tym mam 15 lat i ciekawsze zajęcia niż siedzenie w domu i komponowanie wystarczającej ilości posiłków na przykład do 2 śniadania.

Do oceeny.
to nie wklejaj jadła do oceny na forum o zdrowym żarciu jak Ci się nie chce go komponować w tym upale, bo potem się będziemy bić, że ktoś Cię chwali, że jesz na luzie, a jesz śmieci no.
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 19:52   #388
innyrytm
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 2 400
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

jaki posiłek był 'śmieciowy' jeśli mogę wiedzieć ?
__________________
'wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piękne.wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale '
innyrytm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 19:54   #389
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez Magdalena0603 Pokaż wiadomość
U
  • jajecznica z 3 jajek, na boczku, z wędzonym łososiem, grahamka z salami,pomidorkiem, rzeżuchą, cebulą, kiść winogron
  • jogurt malinowy + pączek z dżemem, banan
  • bardzo gęsta zupa gulaszowa, warzywami i mnóstwem przypraw, de volaille zapiekany z chrzanem
  • pierś kurczaka zapiekana w cebuli i śmietanie 18%, surówka 200g -pekińska....do tego ziemniaczki z wody z koperkiem (sztuk 4), mizeria
  • w międzyczasie kromka chleba jasnego ze smalcem wege + keczup
  • puszka tuńczyka w oleju, wieśniak 200g ,wkrojony pomidorek,szczypiorek
  • i jeszcze wpadł kebab w naleśniku...(z sosem czosnkowym)



kurcze, podobno po odstawieniu alko sporo się tyje (jak palacze-też podobnie)
chyba eRka mnie czeka od września..
.


ocenicie?
jak będziesz sobie zastępować alko jedzeniem to i owszem, a jak nie to nie wykluczone, że schudniesz.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez innyrytm Pokaż wiadomość
jaki posiłek był 'śmieciowy' jeśli mogę wiedzieć ?
podwieczorek to poza orzechami nic wartościowego ( i już nie opowiadajmy sobie bajek o wartościach bakalii w lodach )


ja się nie czepiam, mnie to rybka co kto robi zamiast myśleć o węglach złożonych, fakty jedynie uprzedzam...
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!

Edytowane przez Dekas
Czas edycji: 2010-08-14 o 19:57
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 20:10   #390
innyrytm
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 2 400
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

tak ,ale wtedy był szczyt upałów, a wtedy tylko lody. czekolada przypadkiem wpadła. ale chyba wielka tragedia się nie stała. Pozdrawiam.
__________________
'wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piękne.wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale '
innyrytm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.