Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-13, 23:41   #2581
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Silownia a odzywianie???

Cytat:
Napisane przez facetteztujest Pokaż wiadomość
Witam kobietki mam pytanko. Otóż czy taka pasta jajeczna z biedronki jest dobra na kolację z bułką też z biedronki z słonecznikiem i sezamem?


Pozdrawiam ;-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Sto razy lepiej zrobić taką samemu, z tymi przyprawami, które lubisz. W biedronkowej kiedyś jak luknęłam na skład to przeraziła mnie zawartość tłuszczu i tylu niepotrzebnych dodatków. A taką pastę z jajek robię kilka minut i jest to wraz z pieczywem pełnowartościowy posiłek. Z tym że ja akurat zamiast majonezu daję jogurt, zioła, curry i świeżą cebulkę Czasami tarty ser jak chcę poszaleć z kaloriami.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 20:00   #2582
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Silownia a odzywianie???

hej szybki pytanie do dziewczyn które preferuje aeroby:
co jecie po trenibgu??

tunczyc w sosie własnym
kurczak
brazowy ryż
maslanka
dobrze mysle?
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 09:55   #2583
maska92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Spalanie właściwe zaczyna się dopiero po ok 20 - 30 minutach wysiłku
__________________
prasy krawędziowe
------------------------------------------------------
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
maska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 17:54   #2584
biedronaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

cześć dziewczyny
czy na redukcji mogę sobie pozwolić na takie cukierki ? czy to raczej zły pomysł niby mają 9 kcal na sztukę/
dzięki z góry !
http://mydiet-shop.co.uk/pl/cukierki...elowe-44g.html
biedronaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 10:24   #2585
JOAQUILE
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 170
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

ja bym sie nie pokusila na te cukierki ale co kto lubi
JOAQUILE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 06:27   #2586
avilka77
Raczkowanie
 
Avatar avilka77
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 253
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kyana Pokaż wiadomość
Jaka jest zdrowa ilość jabłek w ciągu dnia? Duże ilości mogą mi zaszkodzić?
jak nie szkodza ci ( wzdecia i bole brzucha) to jedz ile chcesz ja jablka uwielbiam i podjadam caly dzien! potrafie zjesc ich nawet ponad 7 w ciagu dnia
avilka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 09:51   #2587
sensei1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 374
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

7 to chyba przesada, nawet jak ktoś nie ma po tym wzdęć, taka ilość to jednak za dużo cukru
__________________
Zapraszam na mojego bloga: tanie przepisy studenckie
sensei1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-26, 08:24   #2588
fitnella
Raczkowanie
 
Avatar fitnella
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 68
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Polecałabym zjadać 1 jabłko dziennie Ochroni Cię to przed wolnymi rodnikami i pomoże Ci w procesie trawienia. Jak na taką ilość jabłek dziennie, możesz sobie zaszkodzić. Ja zawsze wyznaję zasadę, jedz wszystko, ale z umiarem i jak na razie mi się to sprawdza
fitnella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 00:42   #2589
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Jabłka to chyba najzdrowsze i najbardziej powszechne w naszej strefie klimatycznej owoce, skoro smakują to nie ograniczałabym się do jednego tylko słuchała potrzeb organizmu, który domaga się więcej Może siedem to rzeczywiście dawka cukru zbyt duża, ale zawsze lepsze to niż siedem batoników O ile ktoś nie ma po tym problemu z biegunką
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 16:01   #2590
SoyMilagrosa
Raczkowanie
 
Avatar SoyMilagrosa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 43
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Hej Mam 19 lat i ostatnio mi się przytyło... Przy wzroście 157 ważę 54kg . Chciałabym trochę schudnąć i wyrzeźbić ciało.
W tym celu kupuję karnet na siłownię i biorę się ostro za siebie.
Mam pytanie: najpierw ćwiczenia siłowe czy aeroby? Po ile minut? Jak często?
Z góry dziękuję za odpowiedź

Jeśli zły wątek, proszę o odesłanie mnie do odpowiedniego
__________________
Biorę się za siebie!
*ODCHUDZANIE54--53--52--51--50--49--48
*
MEDYCYNA Będę lekarzem!


SoyMilagrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 16:32   #2591
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

i ja mam ten sam problem, póki co bieznia i orbitrek
przed bieznią a po orbitrku 2 cwiczenia na maszynach ( na udo i posladki)
też przydałby mi sie jakis konkretnt plan. Może dziewczyny podrzucą nam jakies ciekawe linki
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 16:31   #2592
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

dziewczyny, czy jogurt typu greckiego to dobra przekoąska po siłowni (aeroby)???
przegladałam diete jednej dziewczyny która z odpowiednia dieta i siłownią dużo schudła, i był tam m.in. jogurt greci - on ma 12% tłuszczu ????????? jak mam toi rozumiec
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 17:07   #2593
Karolinasdz
Raczkowanie
 
Avatar Karolinasdz
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 94
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez SoyMilagrosa Pokaż wiadomość
Hej Mam 19 lat i ostatnio mi się przytyło... Przy wzroście 157 ważę 54kg . Chciałabym trochę schudnąć i wyrzeźbić ciało.
W tym celu kupuję karnet na siłownię i biorę się ostro za siebie.
Mam pytanie: najpierw ćwiczenia siłowe czy aeroby? Po ile minut? Jak często?
Z góry dziękuję za odpowiedź

Jeśli zły wątek, proszę o odesłanie mnie do odpowiedniego
Mogę Ci odpowiedzieć w oparciu o moje obserwacje, jak chodziłam na siłkę ( ja ćwiczyłam głównie cardio) to raczej ludzie, głównie faceci najpierw biegali lub byli na orbitreku przez około 15-20 minut, potem robili siłowe ćwiczenia i na końcu znowu około 15 minut biegu POWODZENIA

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy jogurt typu greckiego to dobra przekoąska po siłowni (aeroby)???
przegladałam diete jednej dziewczyny która z odpowiednia dieta i siłownią dużo schudła, i był tam m.in. jogurt greci - on ma 12% tłuszczu ????????? jak mam toi rozumiec
Po treningu najlepiej białko z węglowodanami złożonymi zjeść, przed treningiem owoc, żeby dostarczyć sobie szybką energię z ww prostych, a po białko - budulec mięśni ,a ww zabezpieczą nas (przynajmniej u siebie mam taką reakcję) przed potem większym głodem wieczorem w dniu treningowym
__________________
http://feeleat.pl/ mój blog kulinarny ze zdrowymi przepisami

https://www.facebook.com/pages/Feel-...266639?fref=ts fanpage mojego bloga

https://www.facebook.com/handcrafted_pl-101844181367403 Moja strona z rękodziełem - kartki i upominki dla bliskich od serca!
Karolinasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 17:49   #2594
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

zrobiłam sobie ryz brązowy i ugotowałam pierś z kurczaka
myślę że dobry pomysł

ale nadal nie wiem jak mam podchodzić do jogurtu greckiego
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 19:19   #2595
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 645
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Karolinasdz Pokaż wiadomość

Po treningu najlepiej białko z węglowodanami złożonymi zjeść, przed treningiem owoc, żeby dostarczyć sobie szybką energię z ww prostych, a po białko - budulec mięśni ,a ww zabezpieczą nas (przynajmniej u siebie mam taką reakcję) przed potem większym głodem wieczorem w dniu treningowym
na pewno?

"Posiłek przedtreningowy powinien być spożyty ok. 2 godz. przed planowanym wysiłkiem i w swoim składzie zawierać cukry o tzw. niskim indeksie glikemicznym ( wolno wchłaniające się ). Są to przede wszystkim produkty o zwiększonej zawartości błonnika pokarmowego, jak: gruboziarniste pieczywo, ciemne kasze, owsianka, warzywa strączkowe, itp. Produkty bogato błonnikowe są dłużej trawione, w efekcie czego uwolniona z nich glukoza przedostaje się do krwi w sposób powolny i jednostajny. Organizm mając stały dopływ glukozy z przewodu pokarmowego nie musi spalać białek mięśniowych w celu pozyskiwania energii. Ważne jest jednak aby posiłek bogato błonnikowy nie był spożywany zbyt późno przed treningiem, bowiem może to prowadzić do powstawania kolek jelitowych, bóli brzucha lub wzdęć w trakcie wysiłku.

Większość kobiet, ze swoimi skłonnościami do łasuchowania bardzo często w pośpiechu przed treningiem sięga po rozmaite słodkie przekąski lub produkty węglowodoanowe o wysokim indeksie glikemicznym ( makarony, wszelkiego rodzaju kluski, owoce, ryż na słodko, itp.). Jest to jednak istotny błąd.

Ostatni posiłek przedtreningowy nie może zawierać węglowodanów podlegających szybkiemu procesowi trawienia takich jak: jasne pieczywo, słodycze, soki owocowe, ziemniaki, suszone owoce, płatki kukurydziane, bowiem uwalniana z tych produktów glukoza bardzo szybko przenika do krwi i niemal w trybie natychmiastowym zużywana jest przez organizm. Do treningu przystępuje się więc z takim samym zasobem węglowodanów jak w stanie przegłodzenia. Ma to nie tylko negatywny wpływ na pogorszenie wydolności podczas ćwiczeń i przyspieszony proces rozkładu białek mięśniowych, ale może także w istotny sposób wpływać na wzrost masy tłuszczowej ciała. Należy pamiętać, że podczas szybkiego uwalniania glukozy do krwi uruchamiane są intensywnie reakcje hormonalne i enzymatyczne nasilające proces odkładania tłuszczu podskórnego."

"Po treningu wyniszczone i nieodbudowane po wysiłku mięśnie stają się coraz mniejsze i słabsze, zaś zagrożony sytuacją organizm w panice nasila odkładanie tłuszczu zapasowego w celu utworzenia rezerw energetycznych. W efekcie ciało, choć traci na wadze ( bo mięśnie przecież sporo ważą) staje się obwisłe, miękkie i pomarszczone. Dlatego też niezbędnym elementem właściwej odnowy biologicznej organizmu jest dostarczenie odpowiedniej ilości składników odżywczych niezbędnych do odbudowy zniszczonych włókien mięśniowych. Dlatego w posiłku potreningowym należy położyć szczególny nacisk na odnowę glikogenu i białek. Pierwszy ze składników można odbudować poprzez spożycie węglowodanów o wysokim indeksie glikemicznym ( ryż, owoce, soki, białe pieczywo), natomiast drugi poprzez spożycie odpowiedniej ilości pełnowartościowego białka, którego najlepszym źródłem są chude gatunki mięs, wędlin, ryb i produktów mlecznych. Dla kobiet mających problem ze skomponowaniem odpowiedniego posiłku pomocne mogą być specjalne odżywki węglowodanowo-białkowe, będące najskuteczniejszą formą uzupełniania poniesionych strat"

źródło: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=75323

Jak to w końcu jest?

wikaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 08:38   #2596
Karolinasdz
Raczkowanie
 
Avatar Karolinasdz
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 94
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wikaa24 Pokaż wiadomość
na pewno?

"Posiłek przedtreningowy powinien być spożyty ok. 2 godz. przed planowanym wysiłkiem i w swoim składzie zawierać cukry o tzw. niskim indeksie glikemicznym ( wolno wchłaniające się ). Są to przede wszystkim produkty o zwiększonej zawartości błonnika pokarmowego, jak: gruboziarniste pieczywo, ciemne kasze, owsianka, warzywa strączkowe, itp. Produkty bogato błonnikowe są dłużej trawione, w efekcie czego uwolniona z nich glukoza przedostaje się do krwi w sposób powolny i jednostajny. Organizm mając stały dopływ glukozy z przewodu pokarmowego nie musi spalać białek mięśniowych w celu pozyskiwania energii. Ważne jest jednak aby posiłek bogato błonnikowy nie był spożywany zbyt późno przed treningiem, bowiem może to prowadzić do powstawania kolek jelitowych, bóli brzucha lub wzdęć w trakcie wysiłku.

Większość kobiet, ze swoimi skłonnościami do łasuchowania bardzo często w pośpiechu przed treningiem sięga po rozmaite słodkie przekąski lub produkty węglowodoanowe o wysokim indeksie glikemicznym ( makarony, wszelkiego rodzaju kluski, owoce, ryż na słodko, itp.). Jest to jednak istotny błąd.

Ostatni posiłek przedtreningowy nie może zawierać węglowodanów podlegających szybkiemu procesowi trawienia takich jak: jasne pieczywo, słodycze, soki owocowe, ziemniaki, suszone owoce, płatki kukurydziane, bowiem uwalniana z tych produktów glukoza bardzo szybko przenika do krwi i niemal w trybie natychmiastowym zużywana jest przez organizm. Do treningu przystępuje się więc z takim samym zasobem węglowodanów jak w stanie przegłodzenia. Ma to nie tylko negatywny wpływ na pogorszenie wydolności podczas ćwiczeń i przyspieszony proces rozkładu białek mięśniowych, ale może także w istotny sposób wpływać na wzrost masy tłuszczowej ciała. Należy pamiętać, że podczas szybkiego uwalniania glukozy do krwi uruchamiane są intensywnie reakcje hormonalne i enzymatyczne nasilające proces odkładania tłuszczu podskórnego."

"Po treningu wyniszczone i nieodbudowane po wysiłku mięśnie stają się coraz mniejsze i słabsze, zaś zagrożony sytuacją organizm w panice nasila odkładanie tłuszczu zapasowego w celu utworzenia rezerw energetycznych. W efekcie ciało, choć traci na wadze ( bo mięśnie przecież sporo ważą) staje się obwisłe, miękkie i pomarszczone. Dlatego też niezbędnym elementem właściwej odnowy biologicznej organizmu jest dostarczenie odpowiedniej ilości składników odżywczych niezbędnych do odbudowy zniszczonych włókien mięśniowych. Dlatego w posiłku potreningowym należy położyć szczególny nacisk na odnowę glikogenu i białek. Pierwszy ze składników można odbudować poprzez spożycie węglowodanów o wysokim indeksie glikemicznym ( ryż, owoce, soki, białe pieczywo), natomiast drugi poprzez spożycie odpowiedniej ilości pełnowartościowego białka, którego najlepszym źródłem są chude gatunki mięs, wędlin, ryb i produktów mlecznych. Dla kobiet mających problem ze skomponowaniem odpowiedniego posiłku pomocne mogą być specjalne odżywki węglowodanowo-białkowe, będące najskuteczniejszą formą uzupełniania poniesionych strat"

źródło: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=75323

Jak to w końcu jest?

hmm... tak jak napisałam mówią trenerzy na siłowni ,ale pewnie ile ludzi i artykułów, tyle zdań
__________________
http://feeleat.pl/ mój blog kulinarny ze zdrowymi przepisami

https://www.facebook.com/pages/Feel-...266639?fref=ts fanpage mojego bloga

https://www.facebook.com/handcrafted_pl-101844181367403 Moja strona z rękodziełem - kartki i upominki dla bliskich od serca!
Karolinasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 15:20   #2597
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Czy łączenie wit. C z białkiem (np. koktajl typu sok cytrusowy+ jogurt naturalny) jest dobry połączeniem? Czy jedno może "usuwac" zdrowotne własciwosci drugiego...?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 16:02   #2598
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Czy łączenie wit. C z białkiem (np. koktajl typu sok cytrusowy+ jogurt naturalny) jest dobry połączeniem? Czy jedno może "usuwac" zdrowotne własciwosci drugiego...?
jogurt naturalny to nie białko
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 16:07   #2599
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
jogurt naturalny to nie białko
No ale chyba zawiera je?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 16:38   #2600
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Większość produktów zawiera białko w takich ilościach
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 16:52   #2601
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Większość produktów zawiera białko w takich ilościach
Myślałam że nabiał ma dużo białka.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 19:23   #2602
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Myślałam że nabiał ma dużo białka.
Z tego, co pamietam, to nawet ryz ma w 100 g wiecej bialka niz jogurt
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 21:15   #2603
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Z tego, co pamietam, to nawet ryz ma w 100 g wiecej bialka niz jogurt
2x więcej, plus minus, tyle co serek homo

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2014-01-02 o 21:27
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 21:22   #2604
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

jemy drób! jemy indyczka! twaróg i jaja - niech mnie ktos poprawi jesli się mylę
dla mnie najlepsze
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 21:26   #2605
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

jak przygotowujecie avocado ??

to takie dobre żródło tłuszczy anie mam na nie pomysłu
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 21:29   #2606
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
jak przygotowujecie avocado ??

to takie dobre żródło tłuszczy anie mam na nie pomysłu
Ja lubię pastę na kanapkę rozgniecione jajko/avocado plus przyprawy Najprostsze i najszybsze zastosowanie, no i nie czuje się tego, że jest dość tłuste.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 12:14   #2607
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Z tego, co pamietam, to nawet ryz ma w 100 g wiecej bialka niz jogurt
Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
2x więcej, plus minus, tyle co serek homo
dzieki
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 13:49   #2608
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
jak przygotowujecie avocado ??

to takie dobre żródło tłuszczy anie mam na nie pomysłu

na słodko

http://calamadalena.blogspot.com/201...dowy-krem.html
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 16:14   #2609
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 645
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

może ktoś mnie wyprowadzić z błędu, jeśli w nim jestem? będąc na redukcji węglowodany typu kasza/ryż/makaron jemy w posiłkach okołotreningowych, tak? co w takim razie z owsiankami, jaglankami i kaszami na śniadanie? co z pełnoziarnistym pieczywem? można czy nie można?
wikaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 20:17   #2610
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Ja tez mam pytanie dotyczace weglowodanow zlozonych a mianowicie chleba pelnoziarnistego zytniego czy zytniego slonecznikowego. Jak czesto mozna go jesc na redukcji? Oczywiscie chodzi mi o umiarkowane ilosci (2-3 kromki) ze zdrowymi dodatkami warzywami itp. Mozna sobie pozwolic na takie kanapki na kolacje?
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12




jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-05 14:20:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.