Anglia cz. III - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-13, 10:27   #4561
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość

A z dobrych wiesci powiem wam, ze na 90% dostane ta przace ktora chce


Cytat:
Napisane przez upadly aniol Pokaż wiadomość
witam wszystkich wieczorowa pora (dopiero wstalam)
ja tylko tak na sekundke, bo musze leciec wziac prysznic i isc spac dalej
jeszcze raz dziekuje bardzo za zyczenia, to bardzo mile z waszej strony
a co ty tyle spisz?
byłaś w koncu u tego lekarza i zrobilas dokładne badania?

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
na razie projekty sukienek letnich
a mozna cos zamówic
podesle projekty ... tak ze 2 by mi sie przydało....
moja mama uwielbia szyc... samouk... jak byłysmy małe to uhuhu szyła nam ubranka dla barbie i spudniczki dla nas ....

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Ja dziś też zostałam w domu. Głowa mi pęka ale dziś już lepiej znoszę światło. tż twierdzi że mnie pewnie przewiało, bo w niedziele byłam na spacerze, a bylo chlodno. Taka zdradliwa ta pogoda teraz Czlowiek się wyletni i nic tylko zmarznie. No ale się mogę pochwalić że w sobotę bylam w sklepie w japonkach, tak było ciepło

idę zrobić sobie jakieś śniadanko i wracam do łóżka na seans Przyjaciół Jestem już na 10 sezonie i to tak w połowie, tak się przyzwyczaiłam do nich, nie wiem co będę oglądać jak już skończę
no pewnie tak.... tz ma racje
ja tez kiedys z basemu z mokra glowa wracalam .....a wialo jak ....
a pozniej w paryzu tez mnie kilka razy konkretnie przewialo
i prosze... gardelko zaltwione .... dobrze ze mam wolne to sie przynajmniej wykuruje...
a ty wracaj szybko do zdrowia!!!
Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
jak tam reszta sie dzisiaj trzyma?
a jakos sie trzymaja
wlasnie czekam na dostawe z tesco z moimi cytrynkami i syropkiem na kaszel...
i zła jestem na ta chorobe....
bo teraz to wolalabym aby mnie miesnie bolaly a nie gradło....
marnuje czas zamiast na silowni siedziec

a własnie
szperrr
bo zapomnialam ja chetnie sie pisze na ta majowke w Greenwich.....
jakis kocyk
koszyk z croissantami kawka w termosie ... mniam

++++++++++++++++++++++
a ja ogladam na necie
pozegnanie Pani Marii Kaczyńskiej
wlasnie "wróciła" do kraju
nie moge sie powstrzymać od łez
straszne to smutne...
tym bardziej ze cały czas pokazuja jej zdjecia i wywiady z nia .......[*]
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2010-04-13 o 10:29
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 10:27   #4562
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Anglia cz. III

Jestem bakteryjko jestem do czwartku mam szlaban na silownie,ale pozniej bede narzekacz z Toba

Co do pogody to od soboty leze na leżaku w ogrodku w bluzce na ramiaczkach Wlasnie pakuje wode,ksiazki i ide sie opalac do 13:30

W nocy spac nie moge,caly czas mysle jakie to zycie kruche i tak bardzo sie boje,ze kiedys strace najblizsze mi osoby...

Zdrowia dla migrenowcow
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 10:45   #4563
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. III

Bakteryjko a pewnie ze mam zachcianki

W niedziele np miałam napad na wedzoną makrele i kiszone ogórki. Chodza za mnie bardzo sledzie , banany, lody , kwasne .
A np nie mam ochoty na słodkie , a zawsze jadłam sporo słodyczy . Na chipsy mam odrzut.



Byłam wczoraj u lekarza rodzinnego i jak narazie jestem zadowolona . Lekarz młody około 37 lat ale bardzo miły , super mówi tak wiec wszystko rozumiałam , wszystko pokolei mi powiedział co i jak. Teraz mam czekać na położna.


vadmo a ty na podtawie jakiego badania dowiedziałaś sie dokładnie w którym tygodniu ciąży jesteś ??? usg ???
Bo mi narazie policzył od okresu czyli wychodzi ze zaczełam 8 tydzien ale nie wydaje mi sie bo zaraz po okresie sie nie przytulalismy
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 10:52   #4564
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia cz. III

Witam,

Sprzatanie i ukladanie poszlo na bok, mimo ze dzis przywiezli szafe do sypialni i moglabym raz na zawsze zrobic porzadek.

Okazuje sie bowiem, ze w czwartek mam rozmowe kwlifikacyjna na studia mgr, ktore chce zaczac we wrzesniu.
Brr nie mam pojecia o co mnie ta kobieta zapyta. Wiem kto to jest, bo juz ja wyguglowalam. Troche sie boje. Nie lubie lac wody bez sensu.

Ja Przyjaciol to chyba 4 raz ogladam, a ostatnio trafilismy z tz na odcinek, ktorego jeszcze nigdy nie widzielismy.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 11:16   #4565
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Jestem bakteryjko jestem do czwartku mam szlaban na silownie,ale pozniej bede narzekacz z Toba

Co do pogody to od soboty leze na leżaku w ogrodku w bluzce na ramiaczkach Wlasnie pakuje wode,ksiazki i ide sie opalac do 13:30

W nocy spac nie moge,caly czas mysle jakie to zycie kruche i tak bardzo sie boje,ze kiedys strace najblizsze mi osoby...

Zdrowia dla migrenowcow
no jest - co to znaczy ban? a bakteria ma sama cierpiec? i do tego sie jeszcze opala na sloneczku w ogrodzie - moje najukochansze zajecie na swiecie- ja tez chce


moja mama zawsze mowila 'spieszmy sie kochac ludzi bo tak szybko odchodza' (wiem ze to kogos znanego powiedzenie) - i chyba nie ma wiekszej prawdy. Ja w tym roku stracilam obie babcie - zawsze zostaje taki niedosyt rzeczy - ktore moglismy zrobic, powiedziec, brak tego czasu razem.. i do mysli o utracie kogos nigdy sie chyba nikt nie przyzwyczai

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Bakteryjko a pewnie ze mam zachcianki

W niedziele np miałam napad na wedzoną makrele i kiszone ogórki. Chodza za mnie bardzo sledzie , banany, lody , kwasne .
A np nie mam ochoty na słodkie , a zawsze jadłam sporo słodyczy . Na chipsy mam odrzut.
sysunia!!!! - wszystko na raz?!!!! ja co prawda lubie pierogi ruskie ze smietana i z cukrem ale sledzi z bananami nie jadlam zawsze jest ten pierwszy raz

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Witam,

Sprzatanie i ukladanie poszlo na bok, mimo ze dzis przywiezli szafe do sypialni i moglabym raz na zawsze zrobic porzadek.
ja tez tak mowie, 'raz na zawsze' po czym po tygodniu sypialnia wyglada jakby bomba w niej wybuchla! ciuchy wszedzie to przez ten poranny dylemat:
  • fat day czy nie (ostatnio tylko fat)
  • Jesli tak, to z ktorej strony szafy sa wieksze ciuchy
  • oczywiscie nie z tej (po wyciagnieciu dwoch sukienek)
  • czarny z granatowym i fioletowym pasuje?
  • TZ - w cos ty sie ubrala? wygladasz jak lump
  • zaczynamy od poczatku
  • buty, gdzie sa moje buty!
  • 18.30 powrot z pracy - matko swieta jaki burdel!!!!!
  • zwale na srodek posprzatam w sobote
  • sobota - obiecuje sobie ze bede ciuchy odkladac do szafy na bierzaco
  • poniedzialek - fat day czy nie?
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 11:22   #4566
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

oto ja - maratonka




__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 11:26   #4567
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



sysunia!!!! - wszystko na raz?!!!! ja co prawda lubie pierogi ruskie ze smietana i z cukrem ale sledzi z bananami nie jadlam zawsze jest ten pierwszy raz

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------




No powiem ci kochana , że mieszam i to równo ale nic mi z tego tytułu nie jest W normalnym stanie mój żołądek czegoś takiego by nie przyjął. Tak wiec teraz mam wolną reke moge mieszać kwaśne ze słodkim, sledzie z bananami i jest super .




dziewczyny ja wróce do tych buraków - znalazłam w lidlu buraki takie we woreczku pisze na nich ze sa gotowane we własnym sosie wyjdzie mi z tego barszcz ??? a raczej jakiś wywar skoro sa ugotowane ( mam z Polski taki barszcz w butelce ale najlepsza zupa wychodzi jak wywar jest ze surowych plus ten z butelki. Bo surowych nadal u mnie nie ma. Przeszłam wszystkie mozliwe tu sklepy i lipa.
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 11:32   #4568
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
No powiem ci kochana , że mieszam i to równo ale nic mi z tego tytułu nie jest W normalnym stanie mój żołądek czegoś takiego by nie przyjął. Tak wiec teraz mam wolną reke moge mieszać kwaśne ze słodkim, sledzie z bananami i jest super .




dziewczyny ja wróce do tych buraków - znalazłam w lidlu buraki takie we woreczku pisze na nich ze sa gotowane we własnym sosie wyjdzie mi z tego barszcz ??? a raczej jakiś wywar skoro sa ugotowane ( mam z Polski taki barszcz w butelce ale najlepsza zupa wychodzi jak wywar jest ze surowych plus ten z butelki. Bo surowych nadal u mnie nie ma. Przeszłam wszystkie mozliwe tu sklepy i lipa.
Powinien wyjsc. Ja raz robilam i bylo ok. Smakowal jak barszcz.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 11:35   #4569
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
No powiem ci kochana , że mieszam i to równo ale nic mi z tego tytułu nie jest W normalnym stanie mój żołądek czegoś takiego by nie przyjął. Tak wiec teraz mam wolną reke moge mieszać kwaśne ze słodkim, sledzie z bananami i jest super .

dziewczyny ja wróce do tych buraków - znalazłam w lidlu buraki takie we woreczku pisze na nich ze sa gotowane we własnym sosie wyjdzie mi z tego barszcz ??? a raczej jakiś wywar skoro sa ugotowane ( mam z Polski taki barszcz w butelce ale najlepsza zupa wychodzi jak wywar jest ze surowych plus ten z butelki. Bo surowych nadal u mnie nie ma. Przeszłam wszystkie mozliwe tu sklepy i lipa.
to chyba tylko w tym blogoslawionym stanie moze sie zdarzyc nie ma mocnych zeby ktos we mnie wepchnal banana i sledzia w jednym czasie, zagryzajac makrela i popijajac sokiem z ogorkow

z tym burakami to nie wiem.... chyba nie tak wyjda, jesli juz sa ugotowane to pewnie czesc ze swojego smaku stracily..
a moze jakies markety masz z warzywkami w okolicy? moze tam sa buraczki?

wiolqn - nasza olimpijka jest z powrotem!! gratulacje
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 11:45   #4570
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Na głównej stronie naszej klasy, w nowo dodanych zdjęciach znajomych, nic tylko..... zdjęcia dzieci. Dziecko na rękach mamusi, dziecko na rękach tatusia,dziecko w szpitalu, dziecko z babcią, dziecko samo w łóżeczku, z bliska, z daleka, z boku, z drugiego profilu..... Jakby jedno zdjęcie nie wystarczyło
Widocznie nie wystarcza. Nie ma zadnego limitu na dodawanie zdjec wlasnych dzieci, jesli sie nie myle? Jest za to proste rozwiazanie problemu ludzi, ktorym sie to nie podoba - nie ogladac!

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
nk wlasnie po to jest aby dodawac foty i dzielic sie z ludzmi swoim szczesciem,podrozami a nawet spotkaniem z kolezanka

(...) ale denerwuja mnie tacy ludzie ktorzy krytykuja, wysmiewaja sie ....
a sami siedza na nk dniami i nocami i sledza zycie innych ...
Ja zawsze z przyjemnoscia ogladam albumy kolezanek i kolegow, te dzieciowe i te z podrozy do Egiptu i z wypadu na Mazury kiedys spedzalam z tymi ludzmi tyle czasu, milo mi, ze w pewnien sposob moga byc nadal obecni w moim zyciu. A ze NK zacheca do lansowania sie z nowym samochodem? hmmm tu od razu przypominaja mi sie Sami Swoi i jakos mnie to rozbraja

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
vadmo a ty na podtawie jakiego badania dowiedziałaś sie dokładnie w którym tygodniu ciąży jesteś ??? usg ???
Nie, na podstawie tabelki z Excela
Badanie usg potwierdzilo moje wyliczenia, czym nie bylam specjalnie zaskoczona.

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
oto ja - maratonka

I jak bylo, jak bylo??? Dalas rade????

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
No powiem ci kochana , że mieszam i to równo ale nic mi z tego tytułu nie jest W normalnym stanie mój żołądek czegoś takiego by nie przyjął. Tak wiec teraz mam wolną reke moge mieszać kwaśne ze słodkim, sledzie z bananami i jest super .
O rany, zazdroszcze, ja nie moglam patrzec na jedzenie - a na slodkie to juz w ogole!
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 12:52   #4571
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Widocznie nie wystarcza. Nie ma zadnego limitu na dodawanie zdjec wlasnych dzieci, jesli sie nie myle? Jest za to proste rozwiazanie problemu ludzi, ktorym sie to nie podoba - nie ogladac!
Ja zawsze z przyjemnoscia ogladam albumy kolezanek i kolegow, te dzieciowe i te z podrozy do Egiptu i z wypadu na Mazury kiedys spedzalam z tymi ludzmi tyle czasu, milo mi, ze w pewnien sposob moga byc nadal obecni w moim zyciu. A ze NK zacheca do lansowania sie z nowym samochodem? hmmm tu od razu przypominaja mi sie Sami Swoi i jakos mnie to rozbraja
hihihih mam nadzieje ze mnie zle nie zroumialas..
bo ja dokładnie uwazam tak jak ty
sama mam na swoim profilu chyba ponad 100 zdjec
ale za kazdym razem kiedy je przegladam - to nie mam serca wyrzucic ani jednego ....
zreszta same wiecie jak ja uwielbiam foty
i zawsze mam dylemat ktore wybrac ... bo najchetniej dodalabym wiekszosc


Sysunia ja z tych buraków robiłam barszcz na Swieta i wyszedł znakomity... ale zawsze i tak dodaje ten z torebki

wiolqn
aaa pewnie cie duma rozpiera z powodu tego dyplomu
bo mnie by rozpierała !!!!!!!
i jak w ogole w Paris było ????

Bakteryjka
moja sypialnia wyglada podobnie ...
jak juz posprzatam to jest tak pieknie.. ale niestety na krótko...
do pracy powinnam sobie ubrania przygotowywac wieczorem .... ale ...na to jestem za leniwa

teraz mam wielki balagan, tez wlasnie prasuje i piore bez konaca ...
musze zdazyc z tym przed jutrem, bo jutro małe przemeblowanko w sypialni nas czeka
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2010-04-13 o 12:56
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 12:53   #4572
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

ekscytujacych zup w kantynie ciag dalszy...
cream of celery!!! eh?
jutro
spiced chickpea i tomato and lentil
baby food
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 12:56   #4573
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
poza tym moje zdanie jest takie - nk wlasnie po to jest aby dodawac foty i dzielic sie z ludzmi swoim szczesciem,podrozami a nawet spotkaniem z kolezanka
a jak sie komus to nie podoba ...... to coz
moza wejsc w "ustawienia" i usunac profil

i to nie jest skierowane tylko do ciebie Olu
ale denerwuja mnie tacy ludzie ktorzy krytykuja, wysmiewaja sie ....
a sami siedza na nk dniami i nocami i sledza zycie innych ....
sami zas nie maja odwago dodac do galerii ani jednego zdjecia .........
nie no co ty nie mam zamiaru Cie usuwać ze znajomych na NK tylko za to że dodałaś 3 zdjęcia z Frankiem i 4 z Koculkiem


A na powagę- sama lubię oglądać zdjęcia znajomych ale bardziej te brane do ręki. Lubię też dzielić się ze znajomymi tyle, że wolę to robić przez maila, osobiście etc. a nie przez NK.

Po co ktoś miałby mnie widzieć (bo trzeba zaznaczyć ze wszyscy znajomi widzą zdjęcia- i ci zapomniani również) 3 minuty po porodzie, w niezbyt godnym stanie z dzieckiem na piersi. (takie zdjęcie miała jedna ze "znajomych" na NK)

Migrenowcy migrenują się nadal Nawet po 2 tabletkach

Bakteryjka jaka zupaaa?? Dzisiaj na obiad pieczeń zawijana w boczek w sosie pieczeniowym z ziemniaczkami i prużonymi pieczarkami.

Anka druga po Kofi podrzuce Ci moje szkice
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2010-04-13 o 13:10
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 13:07   #4574
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
spiced chickpea i tomato and lentil
baby food
a ja lubię obydwie

dziś u mnie zupa z soczewicy będzie. troszkę już mi lepiej i zaraz wstaję i zabieram się za gotowanie, będzie też pizza domowej roboty, mam nadzieję że ciasto mi dobre wyjdzie...

sysunia, co do barszczu czerwonego, to powinien wyjść jeśli dodasz też ten z butelki. tylko z tych buraków nie odlewaj tej zalewy, dodaj ją na sam koniec do zupy. teoretycznie to w butelce jest koncentrat barszczu więc powinien dobry wyjść nawet i bez dodawania buraków, jeśli za bardzo go nie rozcieńczysz.

a tygodnie ciąży to tak sie liczy chyba, nie od poczęcia tylko od pierwszego dnia cyklu w którym się ciąża zaczęła

skończyłam Przyjaciół a na ostatnim odcinku plakałam jak bóbr
i nie mogę przestać myśleć o tym że też chciałabym mieć dzidziusia




wiolqn gratuluję, dyplomik mi się podoba
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg

Edytowane przez peorth
Czas edycji: 2010-04-13 o 13:10
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 13:09   #4575
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13;18543961

[B
Sysunia[/B] ja z tych buraków robiłam barszcz na Swieta i wyszedł znakomity... ale zawsze i tak dodaje ten z torebki
sysunia - zignoruj moja wypowiedz o burakach - widac ze jednak sa ok.
jak sie ktos nie zna to sie nie powinien wypowiadac (np bakteria)
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 13:19   #4576
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
sysunia - zignoruj moja wypowiedz o burakach - widac ze jednak sa ok.
jak sie ktos nie zna to sie nie powinien wypowiadac (np bakteria)

Każda informacja jest cenna

Dziewczyny dziekuje w takim razie kupie i ugotuje na nich zupe zobaczymy czy mi wyjdzie ale powinna skoro wam wychodzi. Jak znajde gdzies swieze to kupie wiecej i poprostu zamroże!
Jeszcze raz przepraszam ze tak truje dupke o tych burakach
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 13:25   #4577
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Każda informacja jest cenna

Dziewczyny dziekuje w takim razie kupie i ugotuje na nich zupe zobaczymy czy mi wyjdzie ale powinna skoro wam wychodzi. Jak znajde gdzies swieze to kupie wiecej i poprostu zamroże!
Jeszcze raz przepraszam ze tak truje dupke o tych burakach
Narobilas mi ochoty na barszcz teraz!
Musze tylko kupic ten koncentrat z butelki. Bede musiala poszukac w polskich sklepach. A Ty Sysunia_d jakiej to firmy masz, bo nie jestem do konca pewna co to jest?
__________________





Edytowane przez Daenerys
Czas edycji: 2010-04-13 o 13:26
Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 13:25   #4578
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Migrenowcy migrenują się nadal Nawet po 2 tabletkach

Bakteryjka jaka zupaaa?? Dzisiaj na obiad pieczeń zawijana w boczek w sosie pieczeniowym z ziemniaczkami i prużonymi pieczarkami.
paskuda!!! ja mialam do zupki jacket potato z maslem - bleeeeh... a w domu pomidorowka dzien drugi...

peorth - zupa z soczewicy ale pizza brzmi smacznie (nie bawie sie w ciasto, kupuje to jus roll - i wychodzi calkiem smaczne)

ja to ze wschodu jestem - ja potrzebuje krupniczku, mieska w srodku, solidnego ziemniaczka - tak po bozemu
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 13:27   #4579
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

paris jak zawsze powital mnei elegancka wiosennoscia: delikatna zielenia mlodych listkow, obsypanymi rozowymi kwiatami drzewami wisni, cieplym sloneczkiem i... brudem. Juz zapomnialam jak brudne jest metro (staralam sie oszczedzac nogi chociaz i tak robilismy z Tazem pewnie z 20km dziennie).
Bylo wino, bagietka i sery nad brzegiem rzeki, uliczki Montrmarte, zaciszny cmentarz Pere - Lachaise z grobami Morissona i Chopina (a mieszkalam zaraz obok ulicy Boy- Zelenskiego).

Sam maraton - niesamowity. Nie spodziewalam sie az takich emocji, po przekroczeniu linii mety ryczalam jak bobr, jakis biegacz zaczal mnei przytulac i pocieszac wiec mu mowie ze OK, ja tak ze szczescia. Troche kuleje, i nie moge schodzic po schodach tak uda bola wiec sie zmadrzylam i schodze tylem ku radosci przechodniow ktorzy pukaja sie w glowe jak mnei widza. Co mi tam - przebieglam maraton niech sie pukaja.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 13:45   #4580
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Musze tylko kupic ten koncentrat z butelki. Bede musiala poszukac w polskich sklepach. A Ty Sysunia_d jakiej to firmy masz, bo nie jestem do konca pewna co to jest?
wiem że nie do mnie pytanie, ale ja miałam Rolnika i był pyszny - odpowiednio kwaśny i odpowiednio słodki, pycha

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Co mi tam - przebieglam maraton niech sie pukaja.
hehe to musi fajnie wyglądać
ale masz rację, niech się pukają, a co przebiegłaś to Twoje


składałam właśnie pranie i zlożyłam też suszarkę żeby mi miejsca nie zajmowała. i uderzyłam się nią w skroń przy tych manewrach nie pytajcie proszę co z nią próbowałam zrobić że była na wysokości mojej głowy
także chyba nie dane mi dziś będzie zapomnieć o bólu głowy
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 14:06   #4581
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

[QUOTE=wiolqn;18544633
Sam maraton - niesamowity. Nie spodziewalam sie az takich emocji, po przekroczeniu linii mety ryczalam jak bobr, jakis biegacz zaczal mnei przytulac i pocieszac wiec mu mowie ze OK, ja tak ze szczescia. Troche kuleje, i nie moge schodzic po schodach tak uda bola wiec sie zmadrzylam i schodze tylem ku radosci przechodniow ktorzy pukaja sie w glowe jak mnei widza. Co mi tam - przebieglam maraton niech sie pukaja.[/QUOTE]

Paryz brzmi bajecznie!!!!

A inni niech sie zdrowo pukna - ktokolwiek jest w stanie przebiec z poczatku na koniec mojej ulicy to moj bohater.

Ktos mi chyba radzil ze piwo jest dobro na bolace miesnie (wiolqn?)

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
składałam właśnie pranie i zlożyłam też suszarkę żeby mi miejsca nie zajmowała. i uderzyłam się nią w skroń przy tych manewrach nie pytajcie proszę co z nią próbowałam zrobić że była na wysokości mojej głowy
także chyba nie dane mi dziś będzie zapomnieć o bólu głowy
oooooops -
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 14:23   #4582
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Jestem bakteryjko jestem do czwartku mam szlaban na silownie,ale pozniej bede narzekacz z Toba

Co do pogody to od soboty leze na leżaku w ogrodku w bluzce na ramiaczkach Wlasnie pakuje wode,ksiazki i ide sie opalac do 13:30
a dlaczego masz szlaban?
chcialabym miec ogrod, niekoniecznie zeby sie wylegiwac i opalac, bo ja to lezec w miejscu nie potrafie, ale tak aby weekendowe sniadania tam jest i obiady

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
W niedziele np miałam napad na wedzoną makrele i kiszone ogórki. Chodza za mnie bardzo sledzie , banany, lody , kwasne .
A np nie mam ochoty na słodkie , a zawsze jadłam sporo słodyczy . Na chipsy mam odrzut.

vadmo a ty na podtawie jakiego badania dowiedziałaś sie dokładnie w którym tygodniu ciąży jesteś ??? usg ???
Bo mi narazie policzył od okresu czyli wychodzi ze zaczełam 8 tydzien ale nie wydaje mi sie bo zaraz po okresie sie nie przytulalismy
Intrygujace sa te fascynacje jedzeniem w trakcie ciazy. Ciekawe co mnie spotka. Mam ogromna nadzieje, ze nie wielki ped na slodycze.

Sysiunia od razu po okresie sa dni nieplodne, dopiero po 10-14 dniach od okresu od przytulania moze cos byc


Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Okazuje sie bowiem, ze w czwartek mam rozmowe kwlifikacyjna na studia mgr, ktore chce zaczac we wrzesniu.
powodzenia

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
moja mama zawsze mowila 'spieszmy sie kochac ludzi bo tak szybko odchodza' (wiem ze to kogos znanego powiedzenie)
ks Twardowski

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
oto ja - maratonka

gratulacje!!!!
bylo requiem na finishu?

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
teraz mam wielki balagan, tez wlasnie prasuje i piore bez konaca ...
musze zdazyc z tym przed jutrem, bo jutro małe przemeblowanko w sypialni nas czeka


Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ekscytujacych zup w kantynie ciag dalszy...
cream of celery!!! eh?
jutro
spiced chickpea i tomato and lentil
baby food
krem z selerow jest ok
chociaz macie stolowke, nam nikt nie gotuje

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
skończyłam Przyjaciół a na ostatnim odcinku plakałam jak bóbr
i nie mogę przestać myśleć o tym że też chciałabym mieć dzidziusia
ja to przyjaciol w kolo moge ogladac
i tez chce dzidziusia, ale w domu juz nie moge wspominac bo Tz mowi, ze przesadzam i nudna sie robie


Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
także chyba nie dane mi dziś będzie zapomnieć o bólu głowy
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 14:43   #4583
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
wiem że nie do mnie pytanie, ale ja miałam Rolnika i był pyszny - odpowiednio kwaśny i odpowiednio słodki, pycha



hehe to musi fajnie wyglądać
ale masz rację, niech się pukają, a co przebiegłaś to Twoje


składałam właśnie pranie i zlożyłam też suszarkę żeby mi miejsca nie zajmowała. i uderzyłam się nią w skroń przy tych manewrach nie pytajcie proszę co z nią próbowałam zrobić że była na wysokości mojej głowy
także chyba nie dane mi dziś będzie zapomnieć o bólu głowy
Dziekuje za info. Zapamietam - Rolnik.
Poza tym Przypomnialo mi sie skladanie deski do prasowania. Tez takie epizody mialam.

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
paris jak zawsze powital mnei elegancka wiosennoscia: delikatna zielenia mlodych listkow, obsypanymi rozowymi kwiatami drzewami wisni, cieplym sloneczkiem i... brudem. Juz zapomnialam jak brudne jest metro (staralam sie oszczedzac nogi chociaz i tak robilismy z Tazem pewnie z 20km dziennie).
Bylo wino, bagietka i sery nad brzegiem rzeki, uliczki Montrmarte, zaciszny cmentarz Pere - Lachaise z grobami Morissona i Chopina (a mieszkalam zaraz obok ulicy Boy- Zelenskiego).

Sam maraton - niesamowity. Nie spodziewalam sie az takich emocji, po przekroczeniu linii mety ryczalam jak bobr, jakis biegacz zaczal mnei przytulac i pocieszac wiec mu mowie ze OK, ja tak ze szczescia. Troche kuleje, i nie moge schodzic po schodach tak uda bola wiec sie zmadrzylam i schodze tylem ku radosci przechodniow ktorzy pukaja sie w glowe jak mnei widza. Co mi tam - przebieglam maraton niech sie pukaja.
Brudny Paryz, a mi sie jakos czysto kojarzyl. Rzym za to wiem, brudny jest jak nieboskie stworzenie. A Londyn? Brudny czy czysty>??
Tak czy inaczej gratulacje. Brawo!!! Maraton to nie lada wyczyn, dyplomik ladny.

Skoro jestesmy przy brudzie:

Tz twierdzi ze Francuzi brudni sa, jakis uraz biedaczek ma do Francuzow, nie lubi ich. Ja siedze cicho, Francuzke znalam jedna, byla ok, wiecej nie mam do powiedzenia z braku doswiadczen. A Wlosi? Jak Wam sie kojarza czysto czy brudno? A Anglicy?


Dzieki Koculek.


Ja siedze, zamiast jakos sie przygotowywac do tej rozmowy gapie sie w monitor bez sensu.
Dlaczego Pani wybrala te studia?
Bo wydaja sie interesujace
Dlaczego chce Pani pracowac w tym zawodzie?
Bo lubie to robic
Co za porazka.
Produkuje jedno zdanie na pol godziny. Czy moze isc na zywiol?
(przarazona sama ta mysla szybko zapomina o tym szalonym pomysle i wraca do wypocin)
__________________





Edytowane przez Daenerys
Czas edycji: 2010-04-13 o 14:45
Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 14:55   #4584
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość

Skoro jestesmy przy brudzie:

Tz twierdzi ze Francuzi brudni sa, jakis uraz biedaczek ma do Francuzow, nie lubi ich. Ja siedze cicho, Francuzke znalam jedna, byla ok, wiecej nie mam do powiedzenia z braku doswiadczen. A Wlosi? Jak Wam sie kojarza czysto czy brudno? A Anglicy?
a to wszystko zalezy od higieny osobistej, nie od narodowosci. Ja znam bardzo zadbana francuzke ale i angielskiego flejtucha. Wszystko naprawde zalezy od osoby. Flajtuchow nie lubie bleeee
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 15:04   #4585
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
a to wszystko zalezy od higieny osobistej, nie od narodowosci. Ja znam bardzo zadbana francuzke ale i angielskiego flejtucha. Wszystko naprawde zalezy od osoby. Flajtuchow nie lubie bleeee

dokładnie tak ... i ja flejtuchów nie lubić
a czy Paryz brudny...
ja uwazam ze nie
bardzo milo spacerowalo mi sie tymi urokliwymi ukliczkami i brzegiem Sekwany
nawet rzadziej niz kiedys natykałam sie na kupkę

koculek
a ja Ciebie jakos z wozkiem i pieluchami nie umiem sobie wyobrazic
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 15:05   #4586
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
gratulacje!!!!
bylo requiem na finishu?
bylo chyba na 40tym km a na koncowce o ile sie myle Seal "Fly like an eagle" co tez pasowalo bo lecialam jak szalona. I medal ladny dali, i masaz dostalam od calkiem przystojnego Francuza. Prawie mu zasnelam na stole
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 15:10   #4587
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość

ks Twardowski

krem z selerow jest ok
chociaz macie stolowke, nam nikt nie gotuje

ja to przyjaciol w kolo moge ogladac
i tez chce dzidziusia, ale w domu juz nie moge wspominac bo Tz mowi, ze przesadzam i nudna sie robie

widzisz koculku ty to masz glowe

ja tez dzieci chce, ale im wiecej czasu mija to sie coraz bardziej boje (co ze mnie za matka bedzie) a moj TZ znowu chodzi za mna i meczy mnie o bobaska (synka znaczy sie)
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 16:03   #4588
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
a mozna cos zamówic
podesle projekty ... tak ze 2 by mi sie przydało....
moja mama uwielbia szyc... samouk... jak byłysmy małe to uhuhu szyła nam ubranka dla barbie i spudniczki dla nas ....
Ja tez jestem samouk na razie bede szyla tylko dla siebie, bo ekspertem nie jestem, ale moze kiedys i dla kogos.. kto wie moj dziadek jest mistrzem krawiectwa... moze odziedziczylam talent po nim

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
chcialabym miec ogrod, niekoniecznie zeby sie wylegiwac i opalac, bo ja to lezec w miejscu nie potrafie, ale tak aby weekendowe sniadania tam jest i obiady


i tez chce dzidziusia, ale w domu juz nie moge wspominac bo Tz mowi, ze przesadzam i nudna sie robie
oj mi tez sie marzy ogrodek.. poki co mieszkam w studio flat'cie i ogrodeczek to mam... na parapecie

i tez chce miec dzidziusia, aczkolwiek moj Tz nie mowi ze jestem nudna bo on tez by chcial

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Tz twierdzi ze Francuzi brudni sa, jakis uraz biedaczek ma do Francuzow, nie lubi ich. Ja siedze cicho, Francuzke znalam jedna, byla ok, wiecej nie mam do powiedzenia z braku doswiadczen. A Wlosi? Jak Wam sie kojarza czysto czy brudno? A Anglicy?
mi sie Wlosi kojarza z brudem... powodem byly opowiadania mojej babci ktora pracowala we Wloszech...

A Hindusi mi sie kojarza z niewietrzonymy i nagrzanymi na fulla pomieszczeniami :P

zaraz obiadem... juz mi kiszki marsza graja
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 16:09   #4589
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Po co ktoś miałby mnie widzieć (bo trzeba zaznaczyć ze wszyscy znajomi widzą zdjęcia- i ci zapomniani również) 3 minuty po porodzie, w niezbyt godnym stanie z dzieckiem na piersi. (takie zdjęcie miała jedna ze "znajomych" na NK)
No to juz calkowite ekstremum, zakrawajace na ekshibicjonizm
U nas zadnych zdjec w czasie/po porodzie nie bedzie. Na to mamy czas w domku...

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
skończyłam Przyjaciół a na ostatnim odcinku plakałam jak bóbr
i nie mogę przestać myśleć o tym że też chciałabym mieć dzidziusia
Mmm ja tez uwielbiam takie zupy. Dzisiaj robie krem z ziemniakow na naturalnym kurzym rosolku A ostatni odcinek Przyjaciol wymiata - prawdziwy wyciskacz lez Peorth, obiecuje Ci uroczyscie, ze jak sie Adas wykluje, to zaprosze Cie na "24 godziny z niemowlakiem". Mysle, ze sa szanse, ze Cie to skutecznie wyleczy

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Sam maraton - niesamowity. Nie spodziewalam sie az takich emocji, po przekroczeniu linii mety ryczalam jak bobr, jakis biegacz zaczal mnei przytulac i pocieszac wiec mu mowie ze OK, ja tak ze szczescia.
Wiolqn, jestes wielka, ze przebieglas ten maraton. Naprawde - dla mnie to jest niesamowite Nie dziwie sie, ze na finiszu emocje wziely gore, gratuluje i nie martw sie tym chodzeniem po schodach, w Londynie widzialam wieksze dziwactwa

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Sysiunia od razu po okresie sa dni nieplodne, dopiero po 10-14 dniach od okresu od przytulania moze cos byc

i tez chce dzidziusia, ale w domu juz nie moge wspominac bo Tz mowi, ze przesadzam i nudna sie robie
Bo moze gadasz mu o tym 3x dziennie i ma juz facet dosyc. Poza tym, skoro tak dobrze wiesz, kiedy sie przytulac, to moze przestaniesz gadac, a zaczniesz, no wiesz... dzialac...

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
A Wlosi? Jak Wam sie kojarza czysto czy brudno? A Anglicy?
We Wloszech wydawalo mi sie bardzo czysto - szczegolnie w naszym nadmorskim hotelu. I te wyprasowane obrusy w restauracjach... Sami Wlosi - chyba okej, jechalismy 2x pociagiem i nie bylo zadnych problemow higienicznych. Gorzej z Anglikami - kojarza mi sie z totalna abnegacja odziezowa, lekkim flejtuchostwem i generalnie "bylejakoscia porzadkowa".

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ja tez dzieci chce, ale im wiecej czasu mija to sie coraz bardziej boje (co ze mnie za matka bedzie) a moj TZ znowu chodzi za mna i meczy mnie o bobaska (synka znaczy sie)
Buahahaha, jakbym siebie sprzed roku slyszala
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 16:29   #4590
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Buahahaha, jakbym siebie sprzed roku slyszala
aaargh - tylko rok wolnosci mi zostal?

ale tak calkiem na serio, to strasza ze pierwsze tak pozno to nie dobrze (32 w grudniu sie konczy) ze juz nie ma tak cierpliwosci, ze juz do konca zycia na nerwach, palacz i pijak jestem - to mysle ze tam dzidziusiowi dobrze u mnie nie bedzie, a toby sie przydalo lepsze mieszkanie, a to pieniadze na koncie, co ja zrobie jak bede musiala wrocic do pracy etc etc
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.