buty z okrągłymi noskami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-26, 00:26   #1
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972

buty z okrągłymi noskami


Nie wiem czy był tu wcześniej taki temat bo nie było mnie od roku na wizażu Podobają wam się takie buty? Ja dzisiaj wypatrzyłam fajne kozaki w venezii z okrągłymi noskami ale nie było mojego rozmiaru.Co myślicie o takich butkach? Może ktoś ma jakieś fajne fotki takich butów ?Tak poza tym chciałabym się przywitać ze wszystkimi bo jestem tu nowa
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 05:50   #2
arielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 343
Re: buty z okrągłymi noskami

Witaj
Mnie też się podobają okrągłe czubki Zakochałam się normalnie Nigdy nie podobały mi się szpilczaste noski, więc cieszę się bardzo, że doczekałam się mody na okrągłe Mam mała fotke kozaczków, dwie pierwsze od lewej pary są właśnie z Venezii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ak1.jpg (14,2 KB, 21 załadowań)
__________________
*szczęście należy do tych, którzy w nie wierzą*
arielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 11:43   #3
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: buty z okrągłymi noskami

Mnie sie nigdy szpice nie podobaly, bo mam nozie 40-41 przy wzroscie 165 cm, wiecy wygladalabym jak jakis cholerny krasnal Przeciez te buty strasznie stope wydluzaja.
Wiec teraz sie ciesze, ze wreszcie jest z czego wybierac... wczesniej kupowalam praktycznie sportowe buciki bo cusz innego...

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 11:56   #4
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Re: buty z okrągłymi noskami

Szpice to mi sie też nigdy nie podobały, ale te na zdjęciach też nie bardzo. Nie poodoba mi się że nosek zamiast "leżeć" płasko unosi się do góry. Na mnie robi to wrażenie bamboszy Alladyna.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 13:13   #5
arletha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 135
Re: buty z okrągłymi noskami

Ja również kocham buciki z okrągłymi noskami, bo mam malutką stopke: rozmiar 40 i szpice wygladają jak małe kajaki
Oto moje "zbiory", nie jest tego dużo, poza tym pojawiło sie juz wszystko na wizażu, ale te różowe są przekochane

Pozdrowienia dla wszystkich fanek okrągłych nosków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg but2.jpg (19,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NEONLITERPD.jpg (9,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Stuart Weitzman-tweed pump.jpg (27,9 KB, 8 załadowań)
arletha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 13:35   #6
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Re: buty z okrągłymi noskami

ja lubiłam i szpiczaste noski ale znudziły mi się Te z okrągłymi noskami bardzo mi się podobają stopa w nich wygląda na o wiele mniejszą niż w rzeczywistości Pamiętam że kilka lat temu były modne kwadratowe nosy,potem szpice, a teraz okrągłe.Ciekawa jestem jakie będą później?
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 13:40   #7
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: buty z okrągłymi noskami

Okragle sa super ,ja srednio przepadam za szpicami bo starszliwie ydluzaja stope.
Teraz kupilam sliczne czarne w klamerka z przodu Rylko-cale 36 i pol
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-26, 13:56   #8
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: buty z okrągłymi noskami

Buty z okraglymi noskami sa fajne ale ze szpicami tez lubie Wszystko zalezy od fasonu.
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 14:07   #9
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Re: buty z okrągłymi noskami

ojj jak mi się podobają butki z okrągłymi noskami!!! polowałam już na takie śliczne półbuty w Ryłce, ale niestety wszystkie rozmiary były niedobre
teraz szukam kozaczków, ale boje się, że nic z tego nie będzie, bo albo są na wysokim obcasie (a ja takich niestety nie mogę) albo mają jakieś dodatki, które psują cały bucik...
ale cały czas jestem pełna nadzieji, że w końcu znajdę...
albo będę chodziła w zimie w półbutach...
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 14:19   #10
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Re: buty z okrągłymi noskami

Tulipanka mam podobny problem jak spodobaja mi się jakieś to nie ma rozmiaru wypatrzyłam sobie jedne i tak się na nie napaliłam że będę uparcie szukać odpowiedniego rozmiaru w innych sklepach
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 14:25   #11
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Re: buty z okrągłymi noskami

Anuleq napisał(a):
> Tulipanka mam podobny problem jak spodobaja mi się jakieś to nie ma rozmiaru wypatrzyłam sobie jedne i tak się na nie napaliłam że będę uparcie szukać odpowiedniego rozmiaru w innych sklepach

a najlepsze jest to, że w Ryłce mają nawet połówki... 39 było niedobre więc jak się dowiedziałam, że jest 38,5 byłam pewna, że będzie ok... a tu klapa...
życzę powowdzenia w szukaniu
pozdrawiam
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-26, 14:26   #12
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: buty z okrągłymi noskami

Uwielbiam buty z okrągłymi noskami. Mam już balerinki, teraz szukam czegoś trochę solidniejszego na jesień. Niestety, mimo że w sklepach pełno butów z okrągłymi noskami, to nic mi się nie podoba. Bo ja bym chciała mimo wszystko buty dość eleganckie i klasyczne, na małym obcasie, no i brązowe. A nie np. z gigantyczną metalową klamrą albo na 9 cm obcasie. A już tak sie cieszyłam, że teraz bez problemu buty kupię.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 14:26   #13
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: buty z okrągłymi noskami

a mi sie takie podobają
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 15:55   #14
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: buty z okrągłymi noskami

no ja tez posiadam 40-ke ale mam wzrostu 178 cm wiec na moja wielkosc to mala nozka. Ja raczej jestem fanka kwaratowych czubkow lub takich okraglych ale raczej mniej okraglych wpadajacych lekko w kwadrat. Pare fotek juz tu widzialam niby okragle a jednak kwadratowe.
Balerinek ale plaskich szukam juz od paru lat zanim zrobily sie modne. Teraz jest latwiej kupic ale maja typowo okragle czubki co mi sie nie podoba, tak jak juz pisalam niby zaokraglony ale bardziej kwadratowy to bylo by ok, lub calkiem kwadratowy. Znalazlam w Rylko takie ale jak zalozylam na noge to jakos sie tak zmnieszyly ze w palcach byly szersze niz w reszcze dlugosci nogi i wygladalam jakbym miala stopy jak u kaczki pletwy. Mojego meza tak wygielo na ten widok , zreszta mi tez jakos sie niesmacznie zrobilo. Znalazlam tam tez sliczne baleribki na calkiem plaskim obcasie gdzies ok 0,5 a nie zadne 2 cm. Byly calkiem okragle i lekko skorka sie przy palcach marszczyla. Byly czarne i biale. Ze biele odpadaja to przmierzylam czarne. Jeszcze dobrze ich na nnogi nie zalozylam a juz rylam ze smiechu (sprzedywczynie mialy miny ze hoho). Wygladaly na nogach jak babci bamboszki i nawet takie wygodne byly. Maz znow mine zrobil a ja pekalam ze smiechu. Probowalam wyobrazic je sobie do spodnicy, zadarlam nogawke ile sie da ale nie bylo lepiej. Wiec musze szukac dalej, chodz teraz bedzie gorzej bo balerinki wychodza z mody. Sa coprawda jedne slinie sie na nie juz od wiosny od Esprit. Jak na ta firme to tanie ale jak wezmiemy pod uwage ze nie sa z prawdziwej skorki to drogie, a takie ladne z kokardka i z kwadratowymi czubkami, cudo, ale nie zaplace 70 euro za skaj
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 15:55   #15
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: buty z okrągłymi noskami

no ja tez posiadam 40-ke ale mam wzrostu 178 cm wiec na moja wielkosc to mala nozka. Ja raczej jestem fanka kwaratowych czubkow lub takich okraglych ale raczej mniej okraglych wpadajacych lekko w kwadrat. Pare fotek juz tu widzialam niby okragle a jednak kwadratowe.
Balerinek ale plaskich szukam juz od paru lat zanim zrobily sie modne. Teraz jest latwiej kupic ale maja typowo okragle czubki co mi sie nie podoba, tak jak juz pisalam niby zaokraglony ale bardziej kwadratowy to bylo by ok, lub calkiem kwadratowy. Znalazlam w Rylko takie ale jak zalozylam na noge to jakos sie tak zmnieszyly ze w palcach byly szersze niz w reszcze dlugosci nogi i wygladalam jakbym miala stopy jak u kaczki pletwy. Mojego meza tak wygielo na ten widok , zreszta mi tez jakos sie niesmacznie zrobilo. Znalazlam tam tez sliczne baleribki na calkiem plaskim obcasie gdzies ok 0,5 a nie zadne 2 cm. Byly calkiem okragle i lekko skorka sie przy palcach marszczyla. Byly czarne i biale. Ze biele odpadaja to przmierzylam czarne. Jeszcze dobrze ich na nnogi nie zalozylam a juz rylam ze smiechu (sprzedywczynie mialy miny ze hoho). Wygladaly na nogach jak babci bamboszki i nawet takie wygodne byly. Maz znow mine zrobil a ja pekalam ze smiechu. Probowalam wyobrazic je sobie do spodnicy, zadarlam nogawke ile sie da ale nie bylo lepiej. Wiec musze szukac dalej, chodz teraz bedzie gorzej bo balerinki wychodza z mody. Sa coprawda jedne slinie sie na nie juz od wiosny od Esprit. Jak na ta firme to tanie ale jak wezmiemy pod uwage ze nie sa z prawdziwej skorki to drogie, a takie ladne z kokardka i z kwadratowymi czubkami, cudo, ale nie zaplace 70 euro za skaj
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 16:03   #16
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Re: buty z okrągłymi noskami

Ami a czy te butki koniecznie muszą być brązowe? Zauważyłam że jak ja sobie wymarzę jakąś rzecz to nigdy takiej nie znajduję Podobają mi się buty z okrągłymi noskami ale nie ze strasznie grubymi obcasami ,w venezii są bardzo fajne i na nie wysokim "ludzkim" obcasie klamry też mi się nie podobają Może w końcu trafimy na jakieś wygodne
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 17:35   #17
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: buty z okrągłymi noskami

Anuleq napisał(a):
> Ami a czy te butki koniecznie muszą być brązowe? Zauważyłam że jak ja sobie wymarzę jakąś rzecz to nigdy takiej nie znajduję Podobają mi się buty z okrągłymi noskami ale nie ze strasznie grubymi obcasami ,w venezii są bardzo fajne i na nie wysokim "ludzkim" obcasie klamry też mi się nie podobają Może w końcu trafimy na jakieś wygodne

To muszę się przejechać do tej Venezi. (A gdzie są ich sklepy? W Galerii Mokotów znajdę?)
Właśnie o takie mi chodzi: okrągłe noski, niewysoki i niezbyt gruby obcas, skórzane. Śliczne widziałam we wrześniu w Galerii Centrum. Na dodatek brązowe, ale wtedy nie miałam kasy, a teraz butków już nie ma. Wolałabym brązowe, bo ostatnio głównie w brązach chodzę. Ale może jakieś beżowe albo cosik...

Śliczne balerinki znalazłam wiosną: właśnie takie z niezupełnie okrągłym noskiem. Są tak śliczne i wygodne, że przebolałam jakoś cenę (270 zł, aaaa, w życiu tyle za buty nie dałam).
Ale ostatnio moja znajoma mierzyła dokładnie takie o jakich Moni mówi- wyglądające jak papucie babci i jeszcze na bardzo cienkim cofniętym obcasiku, co dodatkowo potęgowało kaczy wygląd. Myślałam, że ze śmiechu padnę.

A te z zaokrąglonymi kwadratowymi noskami też są super.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 19:23   #18
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Re: buty z okrągłymi noskami

Venezia jest w reducie,w galerii mokotów w arkadii jednak tam są trochę drogie buty no ale jeżeli jakieś bardzo się spodobają... "
Śliczne widziałam we wrześniu w Galerii Centrum. Na dodatek brązowe, ale wtedy nie miałam kasy, a teraz butków już nie ma." ja miałam dokładnie to samo ze sweterkiem
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 12:02   #19
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: buty z okrągłymi noskami

ANKA, te kozaczki brązowe i czarne, które wkleiłaś to z jakiej firmy? od dawna takich szukam i nic, więc proszę powiedz!
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 19:26   #20
Kasiulka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1
Re: buty z okrągłymi noskami

Moja droga (Arielka), a z jakiej firmy masz te trzecie buciki ze zdjecia?? Ja rowniez uwielbiam butki z okraglymi noskami. Kupuje tylko takie, na lato z okragłymi, na jesień , i na zime kozaczki równiez.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 64328991.jpg (11,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 64328671_2.jpg (10,3 KB, 6 załadowań)
Kasiulka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.