Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-20, 23:18   #3631
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez borczus88 Pokaż wiadomość
Ja też jem monotonnie, na jutro mam twaróg z mlekiem i słodzikiem, tuńczyka, wieśniaka ze szczypiorkiem made in biedronka, jajca gotowane (tzn same białka) i naleśnika z otrąb czy jak to się tam pisze i pewnie jakieś gotowane udko z zupy?? Ale z chęcia bym zjadła taki serniczek, poproszę o przepis, aż mi ślinka leci na samą myśl
tu znajdziesz przepis na sernik błyskawiczny a mikrofali
https://wizaz.pl/kulinaria/przepis_widok.php?id=3447
tu na sernik na zimno
https://wizaz.pl/kulinaria/przepis_widok.php?id=3448
a tu sernik pieczony w piekarniku
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=208

kombinowałam i wymyślałam w zeszłym roku a z twarogu często robiłam pasty - do kostki sera dodawałam rybę z puszki albo wędzoną, troszkę cebuli posiekanej, sporo pieprzu i łyżkę koncentratu pomidorowego - podziabać widelcem i gotowe
__________________
Gosia

Edytowane przez Megi428
Czas edycji: 2011-11-20 o 23:47
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 23:36   #3632
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Ja w trakcie dietki zaczęłam się wspomagać witaminkami dla diabetyków Dopper-Herz. Dawały mi takie poczucie bezpieczeństwa. No i obowiązkowo brałam magnez, bo biorę codziennie i jak tylko próbowałam z niego na czas dukania zrezygnować, pojawiły się bolesne skurcze nóg w nocy. Wróciłam do magnezu i skurcze ustały.
Gdy byłam w II fazie Protal, to odżywiałam się lepiej niż czasem zdarza mi się teraz. Świadomie komponowałam posiłki, chcąc dostarczyć wszystkiego, co najlepsze organizmowi w czasie tych 5 dni P+W (szłam trybem 5/5). Widzę, że u Ciebie jest dokładnie tak samo. I dobrze. To się nazywa przyswajanie dobrych nawyków na przyszłość
A potem jeszcze doszedł owoc dziennie na fazie III i też tego pilnuję do dzisiaj. Naprawdę wiele dobrego wyniosłam z diety Dukana....Może dlatego 14 miesięcy później, na stabilizacji wciąż mam się dobrze we własnej skórze...Czego i Wam życzę z całego serca!


---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------


Serniczek Megi jest pyszny. M oja wariacja niezależnie od przepisu Megi powstała już dawno temu:
http://mojegotowanienadukanie.blogsp...z-nutelli.html
A wiesz co jest najlepsze w tym serniczku?
Polewa....

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------


Gdzie mi do Dżoanny, ale co tam... fajnie poczytać
Ślicznie dziękuję

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------


Ja sobe ogóreczki robiłam na słodziku dla własnych potrzeb...
Natomiast kiszone jadałam nawet jako zadeklarowana bezgrzeszna Dukanka. Ale tylko do tatara wołowego, albo z łososia. I śmiesznie jadłam. 3 plasterki przeźroczyste na kanapce (bułeczce otrębowej, tudzież placuszku), które bardziej popychałam nosem, z czego mieli ubaw ze mnie współbiesiadnicy śniadanka na przykład
Jestes niesamowita, rozumiem caly Twoj entuzjazm i efekty diety oczywiscie
Twoje przepisy to dziela sztuki, wyczailam tam nawet mielonke i parowki dukanowe, mniam.... z dukanowym keczupem jak znalazl... a galaretke do mielonki tez umiesz taka fajna zrobic jak w konserwach jest? Pewnie bys cos mymyslila
Brak mi slow!!!
Musisz wydac ksiazke z przepisami dukanowymi))

---------- Dopisano o 01:36 ---------- Poprzedni post napisano o 01:32 ----------

Jest mi niedobrze- objadlam sie ale po dukanowemu. Gotowana wolowinka i na deser serniczek Meggi...Chyba go przeslodzilam, na miesiac mam spokoj ze slodyczami.. Mdli mnie. Popijam zielona herbate, ale czuje, ze tak jakby mi nie trawilo sie jedzonko, ani w jedna ani w druga strone. Nie moge spac.... Chyba sie przerzuce na niejedzenie po 18;P
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 23:40   #3633
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Jest mi niedobrze- objadlam sie ale po dukanowemu. Gotowana wolowinka i na deser serniczek Meggi...Chyba go przeslodzilam, na miesiac mam spokoj ze slodyczami.. Mdli mnie. Popijam zielona herbate, ale czuje, ze tak jakby mi nie trawilo sie jedzonko, ani w jedna ani w druga strone. Nie moge spac.... Chyba sie przerzuce na niejedzenie po 18;P
dobrze że chociaz białkami się przejadłaś - mam nadzieję i ja tak niedługo będę mogła powiedzieć bo im więcej czytam tym bardziej się nakrecam i już zaczyna mi smakować w myślach mój serniczek i kanapeczki Therci chyba - wiedziałam ze grunt to nastawienie do diety i powrót może bedzie możliwy
__________________
Gosia
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 23:47   #3634
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez Megi428 Pokaż wiadomość
dobrze że chociaz białkami się przejadłaś - mam nadzieję i ja tak niedługo będę mogła powiedzieć bo im więcej czytam tym bardziej się nakrecam i już zaczyna mi smakować w myślach mój serniczek i kanapeczki Therci chyba - wiedziałam ze grunt to nastawienie do diety i powrót może bedzie możliwy
Meguś witaj. Mijamy się postami. Dobrze Cię widzieć. Zaglądam na Twojego bloga i aż mi się oczami jeść chce.
Nie czekaj do wiosny, do po świętach. Zacznij od zaraz, od teraz. Zobacz 15 kg się wkradło. A podstępnie bęa wkradać się kolejne, deko po deku. Zawalcz o siebie sprzed tych 15 kg mniej. Już przypomniałaś sobie, jak było cudownie Ci ze sobą taką z tamtego okresu. To na wyciągnięcie ręki. Przyjdzie wiosna, zrzucisz grube okrycie i zatriumfujesz!
Trzymam kciuki!
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 23:50   #3635
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Meguś witaj. Mijamy się postami. Dobrze Cię widzieć. Zaglądam na Twojego bloga i aż mi się oczami jeść chce.
Nie czekaj do wiosny, do po świętach. Zacznij od zaraz, od teraz. Zobacz 15 kg się wkradło. A podstępnie bęa wkradać się kolejne, deko po deku. Zawalcz o siebie sprzed tych 15 kg mniej. Już przypomniałaś sobie, jak było cudownie Ci ze sobą taką z tamtego okresu. To na wyciągnięcie ręki. Przyjdzie wiosna, zrzucisz grube okrycie i zatriumfujesz!
Trzymam kciuki!
Hej Lyra
Wiesz ja jestem z tych co lubią przygotowania bez pośpiechu - skoro rok się bujałam to ten jeden miesiąc aby się pozytywnie nastawić jest niczym
__________________
Gosia
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 23:51   #3636
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Jestes niesamowita, rozumiem caly Twoj entuzjazm i efekty diety oczywiscie
Twoje przepisy to dziela sztuki, wyczailam tam nawet mielonke i parowki dukanowe, mniam.... z dukanowym keczupem jak znalazl... a galaretke do mielonki tez umiesz taka fajna zrobic jak w konserwach jest? Pewnie bys cos mymyslila
Brak mi slow!!!
Musisz wydac ksiazke z przepisami dukanowymi))
Ja tak niewiele działam z przepisami. Zawstydzasz mnie. To byłaby bardzo cieniutka książeczka, jeśli popatrzeć na moją aktywność na blogu.... Ale w główce sporo pomysłów i sprawdzonych przepisów siedzi. Może ta pomysłowość i miłość do kucharzenia pozwoliła mi Dukana przelecieć jak na skrzydłach właśnie....
A ja Cię podziwiam za wytrwałość i konsekwencję
I trzymasz ten wątek za mordę. I tak trzymaj dalej!

Edytowane przez LyraBea
Czas edycji: 2011-11-20 o 23:52
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 05:51   #3637
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21



Mam dzisiaj same pysznosci do pracy - salatke z makreli, cebuli i korniszona, a na pozniej twarozek że szczypiorkiem Od jutra PW, to zrobie sobie zupe warzywna.

Mam dalej problem z oczami i nie wiem co z tym zrobic Strasznie puchna gdzies od 2msc, chodze codziennie z czerwonymi, luszczacymi i swedzacymi dolnymi powiekami, a teraz spuchly mi jeszcze gorne i ledwo na oczy widze. Nie zmienialam kosmetykow, posciel zmienilam, co się dzieje

Milego dnia!
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 07:05   #3638
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

hej!
Fenris, chyba bez wizyty u lekarza sie nie obejdzie...
Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Też jutro białkuję, ale ja akurat nie mogę się tego doczekać
Ato Ty sobie poniedziałki proteinowe robisz a nie czwartki??

Witam po weekendzie
Dużo nowych Dukanek dołączyło do nas Fajnie! Życzę powodzenia!!!
U mnie waga bez zmian (nawet po wczorajszej uczcie ). Na dzisiaj sobie obiadku nie przygotowałam, więc pewnie na jajecznicy się skończy

Ale mi się nei chce w pracy siedzieć...że ne wspomnę już o pracowaniu
Miłego dnia!
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:07   #3639
borczus88
Rozeznanie
 
Avatar borczus88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: "Częstochowa to dobre miasto"
Wiadomości: 669
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Witam
Dziękuję za przepisyjem właśnie śniadanko, tzn już zjadłam i nawet nie jest tak źle, twarożek bym mogła jeść codziennie, gorzej z resztą dziś o dziwo waga pokazała 58,7 może jutro coś spadnie??
__________________
Where the f**k are my cookies?
Skalpel 36 Killer 5 Turbo 1
Tabata 1
Tiff 34 Mel 61 BB 2
Balance 8 Power 7 Superset 5
Waga 63,7kg Wzrost 173cm
borczus88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:30   #3640
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Dziś pierwszy dzień

4 dni fazy I

i 68 dni fazy II

równo do końca stycznia

o pozostałych fazach narazie nawet nie myślę
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:15   #3641
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Też jutro białkuję, ale ja akurat nie mogę się tego doczekać


Robiłam dzisiaj z mamą ciasto na pierniki, całkiem niedukanowe niestety. Teraz to ciasto ma leżakować kilka tygodni do świąt, a potem będzie wielkie pieczenie

Macie może jakieś sprawdzone przepisy na dukanowe pierniki ? Jeszcze tyle czasu, a ja się już boję co to będzie
prosim o przepis na niedukanowe pierniki
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 11:40   #3642
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Dzień dobry wszystkim
Postanowiłam zacząć moją przygodę z dietą proteinową, decyzja ta kiełkowała już we mnie od dłuzszego czasu, przeczytałam książkę i sporo postów na forach, chciałam się spytać czy mnie przygarniecie? ;D
jestem jeszcze laikiem w tej diecie, także wszelkie wskazówki są baaaaardzo mile widziane.
Może tak żebym nie była bezosobowa to kilka słów o mnie: (zabrzmi trochę jak z aa) mam 23 lata 163 wzrostu, a moja waga wskazała 70 kg.... dzisiaj mam pierwszy dzien fazy uderzeniowej, tak myślę, że 3 wystarczą? nie robiłam tego całego testu bo nie chce mi się otworzyc :P
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 12:53   #3643
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez borczus88 Pokaż wiadomość
Ja też jem monotonnie, na jutro mam twaróg z mlekiem i słodzikiem, tuńczyka, wieśniaka ze szczypiorkiem made in biedronka, jajca gotowane (tzn same białka) i naleśnika z otrąb czy jak to się tam pisze i pewnie jakieś gotowane udko z zupy?? Ale z chęcia bym zjadła taki serniczek, poproszę o przepis, aż mi ślinka leci na samą myśl
1kg sera w=twarogowego (Dr Oetker np )
6 jajek
1 łyżeczka proszku do pieczenia
słodzik
opcjonalnie: budyń waniliowy (dzięki budyniowi sernik jest mniej mokry)

Białka ubić. Żółtka zmiksować ze słodzikiem, dodać budyń (jeśli używasz) i proszek do pieczenia, zmiksować, dodać twaróg, zmiksować. Teraz albo dodajesz do tego ubite białka i delikatnie mieszasz, albo dzielisz masę na pół, do połowy dajesz kakao, miksujesz, połowie białka dajesz do masy jasnej, połowę do ciemnej.
Przelać masę na blaszkę (najlepiej z odpinanymi brzegami-tortownicę) wyłożoną papierem do pieczenia. Piec ok. 1godziny/180stopni. Po upieczeniu odczekać aż trochę przestygnie i ściągnąć brzegi blaszki, żeby woda z sernika odparowała. Zjeść

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
Ato Ty sobie poniedziałki proteinowe robisz a nie czwartki??
Tak Czwartek to jest umowny dzień, możesz proto robić w ten dzień, który Ci pasuje, byle był to zawsze ten sam dzień Mi czwartki nie pasują, więc robię w poniedziałki

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
prosim o przepis na niedukanowe pierniki
>klik<

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim
Postanowiłam zacząć moją przygodę z dietą proteinową, decyzja ta kiełkowała już we mnie od dłuzszego czasu, przeczytałam książkę i sporo postów na forach, chciałam się spytać czy mnie przygarniecie? ;D
jestem jeszcze laikiem w tej diecie, także wszelkie wskazówki są baaaaardzo mile widziane.
Może tak żebym nie była bezosobowa to kilka słów o mnie: (zabrzmi trochę jak z aa) mam 23 lata 163 wzrostu, a moja waga wskazała 70 kg.... dzisiaj mam pierwszy dzien fazy uderzeniowej, tak myślę, że 3 wystarczą? nie robiłam tego całego testu bo nie chce mi się otworzyc :P
A co z tym testem nie tak ? Wgl Ci się nie otwiera ? Może zrób go na francuskiej stronie (w poprzednich częściach wątku jest link do niego i tłumaczenie). A książkę przeczytałaś ? Powodzenia



Dzisiaj piekę napoleonkę
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.


Edytowane przez magda_lena40
Czas edycji: 2011-11-21 o 12:56
magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 13:32   #3644
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Ja tak niewiele działam z przepisami. Zawstydzasz mnie. To byłaby bardzo cieniutka książeczka, jeśli popatrzeć na moją aktywność na blogu.... Ale w główce sporo pomysłów i sprawdzonych przepisów siedzi. Może ta pomysłowość i miłość do kucharzenia pozwoliła mi Dukana przelecieć jak na skrzydłach właśnie....
A ja Cię podziwiam za wytrwałość i konsekwencję
I trzymasz ten wątek za mordę. I tak trzymaj dalej!
No to pieknie, przelecialas Dukana
Szkoda, ze siebie samej za morde trzymac nie potrafie...;(
A co do przepisow to nie zartuje, jak tez kombinuje jakies rzeczy, ale malo co mi sie uda i jem to po prostu, bo szkoda wyrzucic, a dieta kosztuje niestety, w ogole wszystko jest drogie
Bylabym wdzieczna, jakbys zdradzila, co z Twoich przepisow jest najbardziej w smaku zblizone do normalnego jedzonka, tak zeby mozna sie bylo troche oszukac, a nie grzeszyc.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
prosim o przepis na niedukanowe pierniki
a idz Ty kusicielko ;PPP

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Ale jestem caly dzien potwornie glodna, mimo iz jem jak nalezy, po dukanowemu. Co sie dzieje ze mna?
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 13:37   #3645
Isil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 54
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Ehh już niedługo grudzień święta itd... powiedzcie mi kochanie jak wy sobie zamierzacie z tym poradzić bo ja się boję że u mnie tak łatwo nie bd... W dodatku jeszcze urodziny mam i znajomi się zapraszają a to bd dziwne żeby na własnych urodzinach nie zjeść kawałka tortu... Jakieś rady???
Isil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 13:45   #3646
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Dziś pierwszy dzień

4 dni fazy I

i 68 dni fazy II

równo do końca stycznia

o pozostałych fazach narazie nawet nie myślę
To chyba niezle

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Isil Pokaż wiadomość
Ehh już niedługo grudzień święta itd... powiedzcie mi kochanie jak wy sobie zamierzacie z tym poradzić bo ja się boję że u mnie tak łatwo nie bd... W dodatku jeszcze urodziny mam i znajomi się zapraszają a to bd dziwne żeby na własnych urodzinach nie zjeść kawałka tortu... Jakieś rady???
1. jak nie mozesz kontynuowac trybu, to zrob sobie np PW, w wyjatkowych okolicznosciach
2. Nawet jak zjesz cos Pw pod koniec dnia, gdy mial byc czysto bialkowy, to nic, na drugi dzien po prostu wiecej sie ruszaj
3. Swieta to tylko 2-3 dni, mozesz starac sie wybierac dukanowe lub zblizone do nich potrawy, czasem nie ma wyjscia i sie zgrzeszy,ale lepiej tego nie robic, ale jak juz sie zrobi to
- na drugi dzien wiecej ruchu
- zimne napoje, zielona herbata
- odstawic tolerowane na 3-4 dni
- nie grzeszyc wiecej, bo kazdy grzech spowalnia proces chudniecia,a 2 ga faza bedzie trwac wiecznie...
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 13:50   #3647
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
To chyba niezle

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------
E tam źle, po co się tak zapuściłam :P

No i ten okres święteczno noworoczny a u mnie w dodatku bardzo urodzinowy i imieninowy, niech to szlag...

Edytowane przez _Kasia23_
Czas edycji: 2011-11-21 o 13:53
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 13:54   #3648
Isil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 54
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Myślę że waże już około 5 8kg jak nie mniej (coś tak mi się wydaje bo ostatnio było 60 a to ponad 1 tydzień temu było... Słodka nadzieja) Do 8 jest jeszcze z 17 dni więc liczę że może dojadę do tych 56/55 i w tedy będę mogła sobie pozwolić na kolacje w restauracji albo coś... Tam nie można liczyć że dadzą coś robionego bez oleju itd więc sama nie wiem... Gdyby było więcej czasu o jakieś 2/3 tygodnie to mogła bym przejść na faze 3 i w dzień grzechu zaszaleć
Isil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:01   #3649
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Ale jestem caly dzien potwornie glodna, mimo iz jem jak nalezy, po dukanowemu. Co sie dzieje ze mna?
Hm..... co to może być?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 14:03   #3650
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Hm..... co to może być?
a moze glod to oznaka spalania nadwyzki
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:07   #3651
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
a moze glod to oznaka spalania nadwyzki
Di szaleje z avatarami.
To Ty??
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:45   #3652
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Masa na napoleonkę jeszcze się chłodzi, a z białek, które mi zostały zrobiłam bezy. I się udały o ile takie powinny być bezy suche e środku, nic się nie klei, trochę bardziej słodkie mogłyby być, ale co tam
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 15:36   #3653
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

magda_lena40
Książkę przeczytałam już jakiś czas temu teraz wróciłam i przeczytałam raz jeszcze do drugiego etapu diety i dalej bedę czytać sukcesywnie :P
Wyskakuje mi informacja, że podana strona nie istnieje, na francuskim padlam bo cos tam ciagle zle wpisuje :P ale mysle ze to moze jutro ogarne ;D a teraz uciekam na wspinaczke, tak w ramach jakiś cwiczen :P
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 16:01   #3654
borczus88
Rozeznanie
 
Avatar borczus88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: "Częstochowa to dobre miasto"
Wiadomości: 669
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

zrobiłam sobie naleśnika, ale go przesło(dziłam)dzikowałam

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Masa na napoleonkę jeszcze się chłodzi, a z białek, które mi zostały zrobiłam bezy. I się udały o ile takie powinny być bezy suche e środku, nic się nie klei, trochę bardziej słodkie mogłyby być, ale co tam
a ta napoleonka to dukanowa??
__________________
Where the f**k are my cookies?
Skalpel 36 Killer 5 Turbo 1
Tabata 1
Tiff 34 Mel 61 BB 2
Balance 8 Power 7 Superset 5
Waga 63,7kg Wzrost 173cm
borczus88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 16:15   #3655
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez borczus88 Pokaż wiadomość
a ta napoleonka to dukanowa??
Tak >klik<
Tylko ja zamiast skrobi dałam budyń waniliowy z Lidla (łyżkę do ciasta, a resztę (czyli ok 2 łyżek) do masy, przez co do masy nie dawałam już aromatu waniliowego).
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 16:41   #3656
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Di szaleje z avatarami.
To Ty??
Nie moge sie zdecydowac, ktory awatar jest blizszy mej skromnej osoby i jej olsniewajacej urody

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Di szaleje z avatarami.
To Ty??
Nie to miss Slovakia 2010;((( niestety nawet nie podobna do mnie
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 17:30   #3657
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez borczus88 Pokaż wiadomość
LyraBea ja też mam 173cm i tez się świetnie czułam mając 55kg (mój cel) ale niestety mi wróciło... teraz ważę 58,5 (w sumie waga mi sie wacha między 58 a 59) i źle się z tym czuję a tak ciężko jest wrócić na dietę...

planuję zjechać do 50 kg na następne wakacje, tylko czy nie będę za chuda?? Jak się czułaś ważac 53??


Litości!
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 17:38   #3658
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez Megi428 Pokaż wiadomość
Hej hej
Pewnie nikt mnie nie pamięta na tym wątku.
Schudłam w zeszłym roku pięknie i ta łatwość i przyjemność mnie zgubiła - zaczęłam sobie pozwalać na więcej i więcej a waga też bezlitośnie pokazuje więcej - może nie ma całkiem jojo ale sporo do przodu. Ciężko mi się jednak ogarnąć i wrócić na dietę. Gratuluję wszystkim wytrwałym a chyba najbardziej Magdzie która pięknie schudła i jest przykładem że wytrwałość opłaca się
Ja Ciebie pamiętam

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Nie moge sie zdecydowac, ktory awatar jest blizszy mej skromnej osoby i jej olsniewajacej urody

-
Ten avatar Ci pasuje



Siedziałam ostatnio cicho bo i zastoje i....
....zgrzeszyłam..... ciastem. Jak się złamałam to po całości.
Wyrzutów sobie nie robię, waga zaś stała i stwierdziłam , że organizm woła o węgle i czas przejść na III.
A dziś waga zleciała poniżej 70 (69,4). I mam dylemat.
Na razie spożywam białka i zobaczę co będzie działo na wadze w tym tygodniu.
Jakoś tak ostatnio jest, że mam spadki po grzechach. Organizm robi sobie ze mnie jaja
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 17:48   #3659
emilka87-87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 218
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Dziś pierwszy dzień. Nawet nieźle mi idzie Zobaczymy czy to samo powie m w 50 dniu Zaczynam z wagą 55,2 (zaznaczam, że jestem bardzo niska) i chcę się pozbyć około 7 kg. Z taką wagą czułam się najlepiej. Kiedyś już próbowałam tej diety (dwa lata temu) ale miałam za mało motywacji. Tym razem mam nadzieję, że wytrzymam. Najgorzej będzie pewnie w święta... Dziewczyny, czy znalazłyście słodzik, który faktycznie jest smaczny? Od większości mnie odrzuca ...
emilka87-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 17:49   #3660
Isil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 54
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Mój organizm długo nie pokazywał moich grzechów, w końcu jak zjechałam na 49kg (około - raz więcej raz mniej) stwierdziłam że nic do szczęścia nie potrzebuje (rok czasu temu) Do maja waga mi się utrzymywała mimo że jadłam za 10 to czego nie powinnam i popełniłam największy błąd w życiu, nie zastosowałam się ani do 3 ani 4 fazy... NO ale później operacja mniej ruchu bo nie mogłam i tak 15 kilo jak z bicza strzelił (od maja do sierpnia) później kłopoty z mięśniami też kategoryczny zakaz chodzenia i Isil przestała mieścić się w spodnie... No ale teraz coraz lepiej mam nadzieję że już koło 8 kg zgubiłam (na diecie jestem od połowy września? ) Ale teraz znowu zaczyna się okres grzechów i boję się że znowu zaprzepaszczę wszystko, muszę walczyć z samą sobą a to najcięższa walka... Szczególnie że nie wiadomo kiedy zacznę funkcjonować jak dawniej i uzyskam zgodę na spacery i ćwiczenia <marzy>
Isil jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.