Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-07-05, 16:11   #601
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Szczepcio kolczyk był robiony w salonie? Ja sama przebiłam sobie nos:P Wyjęłam kolczyk bo mi się znudził a dziurka zarosła i nie ma śladu po niej
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-05, 17:51   #602
silvja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 108
GG do silvja
Dot.: Kolczyk w pępku :)

......nie masz potrzeby kupowania octaniseptu wystarczy Ci woda utleniona i to srodek odkażający i to
__________________
...pozdrawiam Sylwia
silvja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-05, 21:38   #603
karinka18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
GG do karinka18
Dot.: Kolczyk w pępku :)

dzieki dziewczyny za radypojde do salonu i mam nadzieje bedzie dobrze buziaczki
karinka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-05, 22:58   #604
ziyi
Raczkowanie
 
Avatar ziyi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 172
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Mam kolczyk w pepku juz od paru lat
Robilam u kosmetyczki. Przekuwala mi.... pistoletem!!
Na szczescie wyszlam z tego calo. Uff... Ale piostoletu nie polecam. Teraz nawet nie czuje ze kolczyk jest. Co prawda goil mi sie pol roku, ale bylam dzielna i nie zdjelam
Teraz wcale nie zaluje, wyglada to bardzo fajne. Mam przeklute gleboko wiec nie ma niebezpieczenstwa, ze sie przebije skora
Ale bez kolczyka dziura wyglada nieciekawie, nawet pepek tak jakby zmienil ksztalt No ale go nie zdejmuje.
ziyi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-05, 23:31   #605
sweet-reflection
Przyczajenie
 
Avatar sweet-reflection
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Pruszkowa
Wiadomości: 8
GG do sweet-reflection
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Niestety , kolczyk w pępku nie jest dla wszystkich . Aby czymś takim możnabylo się pochwalić , trzeba mieć też ladny , trochę umięśniony brzuch . Dla wielu jest to problem ... A co do kolczyka ... ile przeciętnie kosztuje taki zabieg?
__________________
Sweet-reflection
sweet-reflection jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-06, 09:52   #606
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Kolczyk w pępku :)

No tak, chociaz wszystko jest do zrobienia Wystarczy wieczorkiem troszke pocwiczyc miesnie i bedzie dobrze Ja za pierwszym razem za przeklucie pepka placilam 80 zl (3 lata temu u kosmetyczki) a teraz placilam 70 zl - w salonie piercingu. Mysle ze ceny jakos tak beda sie wahaly. Zalezy od kolczyka. Ja 2 razy mialam ze stali chirurgicznej i ten polecam, bo wcale mi nie ropial. Ani za pierwszym razem, ani teraz. Pozdrawiam
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-06, 11:03   #607
strojnisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja za pierwszym razem płaciłam 100 zł z kolczykiem ze stali chirurgicznej, natomiast za drugim 100 zł bez kolczyka (samo przebicie). Ogolnie polecaja kolczyki z tytanu- nie uczulaja, szybciej sie goi (podobno ), sa o wiele lzejsze niż te ze stali chirurgicznej. W koncu sama sobie kupiłam taki kolczyk i zmieniłam, bo ten ze stali chirurgicznej, nie wiedziec czemu, miejscami zrobił się czarny.
strojnisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-06, 13:40   #608
kaate.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w pępku :)

heej.
mam zamiar przebić pępek jednak mam pewne obawy. boje się czy nie wystąpią pewne komplikacjie po tym zabiegu. jednak nie jestem alergiczką i nie jestem uczulona na srebro etece. dziurki w uszach mi się bardzo dobrze goiły i nie było z nimi żadnych problemów. [nawet nie przemywałam wodą utelniona. ]i było luz. lecz mam pewne obawy co do pępka czy nie pojawia się m.i.n. ropienie,bóle etece. gdyby nie to że jednak obaiwam się jeszcze o zdrowie to juz bym miała. jednak i tak mam zamiar przebicia niedługo po koloniach.

~~bardzoo bym prosiła o pewne infoo tych którzy posiadają kolczyki w pępku i mogły by mi udzielić ważnych informacji.
z góóry dzięęki.

pozdroo.
kaate. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-06, 19:33   #609
madziejka
Przyczajenie
 
Avatar madziejka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
GG do madziejka
Exclamation Dot.: Kolczyk w pępku :)

Hej dziewczyny!
Ja właściwie też miałam przekłuwany pępek dwa razy. A to dlatego, że najpierw poszłam do IZISU na ulicu Marszałkowskiej, gdzie miał to zrobic chirurg. Myslałam, że tak bedzie bezpieczniej i pewniej. No i mi "przekuł" pępek. Na początku myślałam, że pępek zwyczajnie spuchł i dlatego nie wygląda ładnie. Ale jak pooglądałam jak powinien wyglądac dobrze przekłuty pępek to sie załamałam. Ten staruch przekuł mi bok pępka w środku, tak, że dolna część kolczyka wychodziła na samym dole pępka, sztyft szedł przez jego wew. bok tworząc uwypuklenie, a góra kolczyka była tuż przy górze pępka ( nie wiem czy dobrze to opisałam, troche skomplikowane, ale zapewniam, że było to bardzo , że tak powiem nie wachowe przekłucie). To wyglądało ochydnie!!!!!!
Wyjęłam więc kolczyk i gdy ranka sie zagoiła poszłam do profesionalnego salonu. Tam (niźle wydzierkany i cały poprzekłuwany koleś) dokładnie obejrzał pępek, wymierzył wszystko miareczką i zrobił mi idealnie, centralnie piękny kolczyk.
Dlatego wszystkim chcącym sie przekłuć odradzam, a wrecz zabraniam iść do warszawskiego izisu i dać się okaleczyc staremu ślepakowi (do tej pory mam w miejscu przekłucia, na lewej, wewnetrznej stronie pępka, takie małe uwypuklenie)
Radzę udać sie do salonu, bo tam sie na tym najlepiej znają.
madziejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-07, 00:02   #610
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Kaate oczywiscie ze moga byc ropienia, ale zeby temu zapobiec trzeba bardzo opiekowac sie przeklutym miejscem. osoba ktora bedzie ci przekluwala pepek musi dac ci wszystkie instrukcje jak sie tym zajmowac. Ja od siebie powiem ci tyle: Pierwszego dnia od przeklucia bedziesz miala zalozony na ranke opatrunek (ja tak mialam). Nie sciagaj go i nie pokazuj zainteresowanym kolczyka juz pierwszego dnia. Poczekaj z tym do jutra. rano sciagnij opatrunek, przemyj delikatnie ranke rumiankiem (wacik zamocz w szklance z rumiankiem, odsacz i przemyj) i to tyle dotykania. NIGDY, PRZENIGDY!!! nie dotykaj kolczyka brudnymi rekoma, zawsze przed tym myj dokladnie rece. Hm.... aha! radze ci nie uprawiac zadnych cwiczen na brzuch w okresie tygodnia po przekluciu. Daj mu sie spokojnie zagoic. Nie pij w tym okresie alkoholu, takze przez 3 dni przed przebiciem go unikaj (rozrzedza krew). I tak codziennie przemywaj rumiankiem przez okres ok 2 tygodni kolczyk. dziewczyny stosowaly tez wode utleniona, ale ja jednak dalam sobie z nia spokoj, powiewaz dziala troszke drazniaco a jednak co ziola to ziola. Masciami tez nie smarowalam, bo wszystko szybciutko sie zagoilo. 2 razy mialam przekluwany pepek i nigdy mi nie ropial. Bol jest niewielki przez jakies 2 dni po zabiegu, a pozniej juz wcale. Aha, pamietaj ze musisz miec skonczone 18 lat zeby przekluc pepek. Ja musialam podpisywac umowe i specjalny druk. Poza tym uzupelnialam taka liste, zeby sie upewnic czy nie jestem chora na WZW. To konieczne i nie zapominaj o tym! Jesli stwierdzisz ze babka nie jest przygotowana do takiego zabiegu, tzn robi to np bez rekawiczek, lub cos nie jest sterylne, to zwroc jej uwage lub po prostu udaj sie do innego salonu.
Pozdrawiam i zycze powodzenia
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-07, 11:44   #611
strojnisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w pępku :)

kaate- mi dziurki w uszach też goiły sie bardzo dobrze. mialam przebita nawet tę twarda chrzastke w uchu i tez sie zagoila szybko, ale z pepkiem sprawa wyglada troche inaczej. Dbalam o niego po przebiciu, tak jak nalezy (sol fizjologiczna, woda utleniona, tribiotic, zmienialam opatrunki, myłam pępek szarym mydłem), a mimo to zaczal mi sie paprac. Przekłuty pępke jest miejscem, które dosc długo się goi, a ja jak tylko minal okres 3 tygodni, przez które mialam szczególnie o niego dbać, to zmieniałam sobie kolczyk na złoty, przestałam przemywać pępek i teraz mam tego skutki. To, że przestaje z pępka się saczyć i ustaje ból, to nie znaczy, ze jest calkiem zagojony i lepiej jeszcze ponosic sobie troche kolczyk leczniczy i dbac o niego, bo pozniej, jak zacznie się paprać, to jest naprawdę bardzo upierdliwe. Wydaje mi się, że okres gojenia się pępka jest różny u każdego człowieka. Niektórym w ogóle się nie paprze i goi się szybciutko, a niektórym podobno może się nie zagoić nigdy, bo organizm odrzuca to obce ciało, jakim jest kolczyk w pępku- mam nadzieje, ze do nich nie należe... . Pozdrawiam
strojnisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 12:33   #612
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez Domina
Szczepcio kolczyk był robiony w salonie? Ja sama przebiłam sobie nos:P Wyjęłam kolczyk bo mi się znudził a dziurka zarosła i nie ma śladu po niej
Tak, był robiony w salonie Mi jak narazie się nie znudził, tylko co chwile kolczyki zmieniam
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-07, 18:05   #613
silvja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 108
GG do silvja
Dot.: Kolczyk w pępku :)

strojnisia poczytaj
http://www.kolczyki.pl/index.php?nr=...istuj&tyt=list
__________________
...pozdrawiam Sylwia
silvja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-07, 21:17   #614
___NIVEA___
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Czesc ja tez mam kolczy w pępku a dokładnie od 27 czerqca i jak narazie goi sie super nie leci mi ropa tylko troszke skóra mi schodzi ale wiadomo jak to jest a tak pozatym to jestem zadowolona ze go mam pozdrawiam
___NIVEA___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-10, 22:42   #615
justa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wałcz
Wiadomości: 6
GG do justa80
Unhappy Dot.: Kolczyk w pępku :)

Hej!!ja kilka dni temu przeżyłam tragedię, kiedy zobaczyłam jak kolczyk poprostu mi został w ręce, odpadł...a ja myślałam, ze zemdleje!!!Poważnie!!! Teraz mam paskudną narośl i modlę sie, zeby stało sie ot mniej widoczne. Kolczyk miałam rok i bardzo mi się podobał, a teraz mam paskudny ślad!!! Poradźcie!!! Czy CONTRATUBEX wystarczy??? Muszę przyznać, ze skóra robiła mi sie coraz cieńsza od kilku tygodni i w oczach sie jakby przetarła.Pomocy, powiedzcie ze ślad będzie niewielki,najgorsze są te zgrubienia!!!
justa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-11, 22:14   #616
strojnisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Contratubex i inne tego typu masci moga byc stosowane dopiero, jak rana sie zagoi i zrobi sie blizna przerostowa (czyli taka powiększona, jakby napuchnięta). Wiem cos o tym, bo sama mam sklonnosc do przerostu blizn i mialam juz nawet z tego powodu operacje plastyczna. Lekarz polecil mi Dermatix- żel amerykańskiej firmy, który działa bez masowania blizny, czyli wystarczy posmarowac cieniutka warstwa i on sam dziala. Jest jednak dosc drogi, bo kosztuje okolo 180 zł i trzeba go w aptekach zamawiac. Używam go od pol roku i mysle, ze jest dobry, ale gdyby nie to, ze mam blizny w miejscach, które trudno mi samej masowac, to wybralabym Cepan.Radzilabym Ci poczekac troche, az pępek sie zagoi i wtedy dopiero zdecydowac sie na ktoras z tych masci. Od razu mowie, ze stosowanie masci na blizny wymaga duzej wytrwalosci i cierpliwosci, bo nie sa to cud- kremy i niestety dopiero po dlugim czasie uzywania, widac efekty. Blizna ksztaltuje sie podobno do 1,5 roku i moja na przykład zmieniala kolor z czerwonego na cielisty dopiero po roku, dlatego nie martw sie jak bedzie na poczatku czerwona, bo w koncu zblednie! Pozdrawiam, Kasia
strojnisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-14, 11:18   #617
cudna_lwica
Raczkowanie
 
Avatar cudna_lwica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 38
Dot.: Kolczyk w pępku :)

ja mialam 2 razy przekluwany pepuszek.raz w profesjonalnym studio a raz u kosmetyczki.za kazdym razem mi sie zrywal i teraz mam nieestetyczna bliznemoze macie na to jakis sposob??????
cudna_lwica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-14, 11:19   #618
cudna_lwica
Raczkowanie
 
Avatar cudna_lwica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 38
Dot.: Kolczyk w pępku :)

contratubex mi nie pomogl
cudna_lwica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-17, 12:20   #619
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Moja mama też na początku nie chciała się zgodzić, ale w końcu uległa. Wprawdzi nie potrzebowałam zgody rodzica, bo to było niecały rok temu i miałam już 17 lat, ale nie chciałam tego robić beż Jej wiedzy. Jeśli chcesz przekłuć pępek to musisz mieć zgode rodzica jeśli nie ukończyłaś 16 lat(tatuaż - 18 lat). Ja marudziłam i mama w końcu się zgodziła- tylko, że moja mama jest bardzo tolerancyjna i zgadza się na wiele rzeczy Mój kolczyk goił się dosłownie 3-4 tygodnie choć tak samo jak Ty mam wrażliwa i skłonną do alergii skóre. Polecam kolczyk ze stali chirurgicznej i oczywiście profesjonalne studio piercingu. Tam powiedzą Ci wszystko o przekłuciu i pielęgnacji. Ja 2-3 razy dziennie musiałam przemywać ranke spirytusem sacicylowym i smarować maścią "Tribiotyk". Teraz robię to zapobiegawczo raz w tygodniu i jestem bardzo zadowolona
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-17, 20:08   #620
justa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wałcz
Wiadomości: 6
GG do justa80
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja mam detromycynę to maść na gojenie z antybiotykiem w zasadzie na receptę, bardzo skuteczna polecam!!! Bardzo ładnie mi się pępuszek goi, a potem będę martwić się o bliznę
justa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-17, 20:09   #621
justa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wałcz
Wiadomości: 6
GG do justa80
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Bo mi się też pępek przerwał niedawno...
justa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-17, 20:47   #622
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Ja przekłumam sobie kolczyk pod koniec grudnia 2004 roku i nie żałuje!! Mam 18 lat i zroiłam to oczywiście wbrew zakazom rodziców MAm bardzo konserwatywnych rodziców wiec nie bylo szans na wyproszenie. Mama mówila ze będę wyglądąć jak z haremu i oczywiscie ze mnie z domu wygoni
no więc zrobiłam w profesjonalnym studiu, mężczyzna który mi robił odpowiednio mnie o wszystkich zagrożeniach i zasadach pielęgnacji poinformował i zawsze służył radą wrazie problemów
no wiec mama niechcący raz zobaczyła, bo mi podchyliła bluzke i się bardzo załamała ale moje starsze siostry jakoś ja potem przekonały , że o normalne i dziś inaczej na to patrzy
Gorzej z tata który jeszcze o tym nic nie wie :co ol:
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-17, 20:52   #623
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Goilo sie troche długo chyba z miesiące. Jak juz myślałam ze całkiem zagoilam to sie zaczepiłam o ręcznik i znowu zaczął puchnąć i ropieć po tym mam troche mniejszy ten kanalik :P no ale dla mnie to cudo
Zamierzam sobie zrobic kolczyk w nosie oczywiscie bez zgody rodziców
Ale lepiej nie robic tak jak ja!! i sie pytać
No i ja specjalnie odczekalam zeby zrboic to zeby mieć prawie 18 lat. Dlatego, że im ktoś młodszy i ma takie cuda tym to bardziej kontrowersyjnie wyglada
Moja kolezanka ma kolczyk wj ęzyku a ma 16 lat to troche niektórzy ją źle postrzegają. ;/
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 14:36   #624
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

kolczyk mam od 2 lat(miałam 14lat).kosmetyczka przebjiała mi pistoletem (teraz już wiem że tak się nie robi, ale wtedy niewiedziałam).nieżałuje. bardzo się cieszę i nie wyobrażam sobie swojego pępka bez kolczyka.nie bolało.czy opalać to niewiem ale napewno nie można się kąpać w morzu,jeziorze itp.jak przebijasz w studiu to możesz tam wybrać kolczyk.
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-19, 14:39   #625
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

kolczyk mam od 2 lat(miałam 14lat).kosmetyczka przebjiała mi pistoletem (teraz już wiem że tak się nie robi, ale wtedy niewiedziałam).nieżałuje. bardzo się cieszę i nie wyobrażam sobie swojego pępka bez kolczyka.nie bolało.czy opalać to niewiem ale napewno nie można się kąpać w morzu,jeziorze itp.jak przebijasz w studiu to możesz tam wybrać kolczyk.
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-22, 17:52   #626
Doda159
Raczkowanie
 
Avatar Doda159
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 59
GG do Doda159
Kolczyk w pępku

Hej! Mam 13 lat.Chcę mieć kolczyk w pępku, bo duzo moich koleżanek juz ma. ale moja mama ie na niego nie zgadza, lecz nie ma jakiegos sensownego wytłumaczenia,, nie bo nie" jak ja przekonc, żeby mi pozwoliła?? Błagam pomóżcie!!!!!!!!
Doda159 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-22, 18:25   #627
szczesciarka
Raczkowanie
 
Avatar szczesciarka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 254
Dot.: Kolczyk w pępku

Jest tutaj wyszukiwarka.Wizażanki proszą aby z niej korzystać żeby nie powielać wątków.Taki jak twój już był : http://www.wizaz.pl/forum/showthread...kona%E6+mam%EA miłej lektury.
szczesciarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-22, 18:44   #628
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Kolczyk w pępku

a nie za mloda jestes? ja mam kolczyk. ale robilam go nieco pozniej niz ty..
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-22, 20:55   #629
Doda159
Raczkowanie
 
Avatar Doda159
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 59
GG do Doda159
Sztuczny kolczyk

Hej! CZy ktoś słyszał o takim czymś jak sztuczny kolczyk w pępku?? Bo na prawdziwy napewno się nie zgodzą, a jak sama zrobie to naprawde będzie ze mną źle. A chce mieć kolczyk w pępku! Więc, jeżeli ktoś o takim czymś słyszał to pliska, napiszcie!!!
Doda159 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-23, 12:52   #630
M_ija
Przyczajenie
 
Avatar M_ija
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9
Cool Przekuty pępek

Niedawno przekułam sobie pępek. Na początku leciała mi cały czas ropa i nie chciało to się wogóle goić.
Teraz zagoiło się ale koło górnej dziury zrobił się czerwony obrzydliwy bąbel - wie ktoś może co to jest i jak to usunąc.
M_ija jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.