Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-02, 18:07   #3211
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Cudeńko po niemiecku:
Deutsch aktuell

Jak znajdziesz stronę z internetowym kioskiem to tam są też podobne magazyny w innych językach.
dziękuję pięknie

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 18:08   #3212
cantmakeit
Raczkowanie
 
Avatar cantmakeit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 137
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Dzięki obczaję
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
To ja pytalam , dziękuje !;-)

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka
Prosze!
cantmakeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 18:10   #3213
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość

ja się lubię poprzekomarzać, ale na żarty. Zrozumiałam, że negi mówione są tonem na serio.
Przekomarzanie od czasu do czasu jest ok. Ale nie gdy robisz z tego swoją codzienność, sposób na dziewczynę/faceta. No ile można być dla siebie niemiłym, wbijać szpileczki? Byłam młoda, niedoświadczona, musiałam sama się przekonać, że tego od związku nie oczekuję a ten chłopak to zwykły burak a nie inteligent za którego się uważał.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 18:12   #3214
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez chariaaa Pokaż wiadomość
Ja używam oleju z róży rdzawej, arganowego, z kocanki ( genialny na zaczerwienienia), z pestek malin i to wszystko na całą twarz ,tamanu też mi się zdarzyło użyć na całą twarz, wykorzystuję je głównie w trakcie masażu twarzy, ale czasami jak nie mam czasu to nakładam olej i żel hialuronowy żeby się ładnie wchłonęło. Moja skóra uwielbia oleje, jednakże nie są one dla każdego, chociaż pewnie metodą prób i błędów da się znaleźć dobry olej nawet dla bardzo podatnej na zapychanie cery. Bardzo poprawił mi się stan cery od czasu zmiany metod pielęgnacji na bardziej naturalne, tak więc polecam
Mnie nie zapycha olej z pestek truskawek, bardzo fajny, jeden z bardzo niewielu które mi pasują.

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
leżę.
Ja też...

Cytat:
Napisane przez Phiphigenia Pokaż wiadomość
Właśnie. Rację masz.
Nie wolno być człowiekiem niepełnosprawnym z uszkodzoną sprawnością języka i z tego powodu powolnym mówieniem bo dostanie się szydercze komentarze.
Nie wolno mieć cery trądzikowej bo lubi się pizzę bo dostanie się szydercze komentarze.
Nie wolno przytyć bo dostanie się natychmiast okropnie w dupę tutaj...
Nie wolno wydać za dużo pieniędzy na coś bo zaraz hejty...
Radzę wam spoglądnąć od czasu do czasu na siebie do lustra i przemyśleć jak WY ludzi traktujecie. Płakać się chce niekiedy...
Proszę zacytuj tu podobne wypowiedzi! Jeśli podobne teksty się pojawiają, to ich autorzy - należą do mniejszości, a forum ma to do siebie, że NIE JEST jednostką i nie można go w taki sposób traktować - są natychmiast doprowadzani do porządku.

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
[COLOR="Silver"]
Osoba komentująca chciała chyba dać Olflakonii do zrozumienia, że piękna wewnętrznego nie da się wycenić odbiciem w lustrze. A ta dalej: "brzydkie kobiety to, brzydkie tamto..."
Nie chciałabym być w skórze jej przeciętnie brzydkiej koleżanki/siostry z problemami z mężczyznami lub kłopotami z samooceną.
Abstrahując od tego, że uroda i atrakcyjność są kwestią gustu - zaniżone wymagania wobec innych nie będą wynikały z kochania siebie (bez względu na odbicie w lustrze), ale ze zniszczonego ego. Ktoś takiej dziewczynie wmówi: "jesteś brzydka, jaki prawem czujesz się piękna?", ona uwierzy, zakopie poczucie własnej wartości głęboko, przez co podatna będzie na kiepski podryw - bo na więcej "nie zasłużyła". Borze, co jeśli Olflakonia będzie miała córkę odbiegającą wyglądem od jej standardów - czy powie jej: "nie jesteś za ładna, nie licz na zainteresowanie wartościowego mężczyzny. Dla ciebie tylko pipka."

TO przeraża mnie w Olflakonii - nie to, że księżniczką siebie nazywa.
No tak, według niej brzydsza kobieta musi lecieć na ochłapy. Nie rozumie, że trudność w poderwaniu kobiety nie zależy od jej urody.

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Za 20 lat to będziesz zapierdzielać 24/7 na swoją emeryturę i już Ci będzie wszystko jedno czy masz chłopa czy pipkę czy trzy koty

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2015-09-02 o 18:15
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 18:14   #3215
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
To zdanie chyba miało oznaczać mniej więcej: jestem fifa-rafa-ruchaczem-samcem alfa, mam co noc inną dziunię!

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------



ja się lubię poprzekomarzać, ale na żarty. Zrozumiałam, że negi mówione są tonem na serio.
No tak. Masz rację ja tu się doszukiwałam czegoś głębszego haha. Po co negi, po co treningi.. wystarczy obejrzeć Warsaw Shore i inne Shore, i widać jak tam zasady skutecznego podrywu mają się do skutecznego "wyrywania".
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 18:20   #3216
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość

Mogę prosić o link, nazwę czy cokolwiek tego cudeńka w j.niemieckim?
A może ktoś mi poleci coś do bardzo szybkiej nauki tego języka od zera, tak, żebym wyjeżdżając tam na stałe, a przynajmniej na długo, od początku mogła się przynajmniej na lajcie wszędzie dogadać? Mam córkę w wieku przedszkolnym, która zacznie tam od zimy przedszkole, nie mam czasu dopiero tam się osłuchujac uczyć.
Z góry dzięki wielkie ;-)
Ostatnio lecę włoski na duolingo, wchodzi jak woda, polecam spróbować. Jedyne co, to każdego języka poza angielskim trzeba się uczyć po angielsku, ale jeśli potrafisz angielski w stopniu komunikatywnym, to nie będzie problemu.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 18:31   #3217
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

o jaaaaaa ... ze 20 stron mialam do nadrobienia
ale cóż widze śmiechy z Olfy, zatem za chwile zabieram się za oglądanie wydaje sie, ze filmik jest ciekawy


a tak offtopowo:
Gdzie znajde ładnie skrojoną dopasowaną skórzaną kurtkę ??? na mieście same proste fasony... czy oni wszyscy zapomnieli, że kobieta ma wcięcie w talii ???
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 18:33   #3218
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Napiszę dziś - z góry przepraszam za (prawdopodobny) potok słów.
A czy ja też mogłabym prosić o słowa? Wiem, że rzadko się tu udzielam, ale podczytuję wiernie!
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 18:41   #3219
paniaw
Kot w worku
 
Avatar paniaw
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL



Chciałabym wyglądać w smoky tak dobrze jak Maxi, ale jak na mój gust ten look jest troszeczke "trupi" przez sine usta.
paniaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 18:50   #3220
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
o jaaaaaa ... ze 20 stron mialam do nadrobienia
ale cóż widze śmiechy z Olfy, zatem za chwile zabieram się za oglądanie wydaje sie, ze filmik jest ciekawy


a tak offtopowo:
Gdzie znajde ładnie skrojoną dopasowaną skórzaną kurtkę ??? na mieście same proste fasony... czy oni wszyscy zapomnieli, że kobieta ma wcięcie w talii ???
Jeszcze długo będzie hitem
Ja idę poćwiczyć, muszę wypocić z siebie emocje związane z Olfą, które nagromadziły się we mnie przez ostatnie 24h

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez paniaw Pokaż wiadomość


Chciałabym wyglądać w smoky tak dobrze jak Maxi, ale jak na mój gust ten look jest troszeczke "trupi" przez sine usta.
Ja też uważam, że "dziwnie" to wygląda...
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 18:59   #3221
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Jeszcze długo będzie hitem
Ja idę poćwiczyć, muszę wypocić z siebie emocje związane z Olfą, które nagromadziły się we mnie przez ostatnie 24h

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------



Ja też uważam, że "dziwnie" to wygląda...
A mi się w tym makijażu szalenie podoba, jest taki lżejszy (nie w tym znaczeniu, że mało makijażu, tylko Maxi ma tendencję do malowania sobie bardzo 'ciężkiego' looku) i nawet kreska ciut wyżej odbita.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 19:04   #3222
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Tak mnie zastanawia ten chłopak Anieli z fitdevangel. Ten kanał jest tak nienaturalny i ustawiony że on może być podstawiony. Poza tym pokaże wszystko a chłopa nie? Nie wierzę w to I te zegarki i samochód. To z neta przecież.

Proszę:
http://www.bentleygoldcoast.com/2013...le--c-3116.htm

Biorąc dodatkowo pod uwagę promocję tego całego tursona na ich kanale obstawiam że może on wciela się w rolę tajemniczego narzeczonego
https://www.youtube.com/watch?v=uhGEA1d2geg
Tu go widać.
A na swoim instagramie publikuje fotki w mniej ulizanych włosach i lustrzankach na oczach... Tylko kształt nosa mi trochę nie gra Jak gdzieś jest bez okularów to Tursona rozpoznałabym po brwiach

Chłop znikąd, bez twarzy i fotki albo z neta, albo z Anielą. To śmierdzi na kilometr

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

I na insta obserwuje tylko siostry i Tursona. Przypadek? Nie sądzę
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:10   #3223
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Tak mnie zastanawia ten chłopak Anieli z fitdevangel. Ten kanał jest tak nienaturalny i ustawiony że on może być podstawiony. Poza tym pokaże wszystko a chłopa nie? Nie wierzę w to I te zegarki i samochód. To z neta przecież.

Proszę:
http://www.bentleygoldcoast.com/2013...le--c-3116.htm

Biorąc dodatkowo pod uwagę promocję tego całego tursona na ich kanale obstawiam że może on wciela się w rolę tajemniczego narzeczonego
https://www.youtube.com/watch?v=uhGEA1d2geg
Tu go widać.
A na swoim instagramie publikuje fotki w mniej ulizanych włosach i lustrzankach na oczach... Tylko kształt nosa mi trochę nie gra Jak gdzieś jest bez okularów to Tursona rozpoznałabym po brwiach

Chłop znikąd, bez twarzy i fotki albo z neta, albo z Anielą. To śmierdzi na kilometr

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

I na insta obserwuje tylko siostry i Tursona. Przypadek? Nie sądzę
Weszłam na jego stronę na FB. Obejrzałam filmik. Moje skojarzenie? Alexander Tikhomirov wanna be.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:10   #3224
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Jeszcze długo będzie hitem
Ja idę poćwiczyć, muszę wypocić z siebie emocje związane z Olfą, które nagromadziły się we mnie przez ostatnie 24h
..
Właśnie zbieram szczene z ziemii o czym ona prawi ???
Ona chyba chce być do końca życia sama... bawić się facetami i tak naprawdę zostać zołzą, której dużo osób nie lubi...
Takie gierki o których ona gada to na jedną noc są dobre facet jak chce przelecieć laskę to zagra w każdą grę, żeby ją zdobyć no chyba że ona właśnie gra w grę "jak nie zostać przelecianą"
Szczerze inteligentny facet będzie unikał jak ognia takich lasek jak ona - zadufanych w sobie: "patrz na mnie i podziwiaj i jeszcze praw inteligentne komplementy, bo inaczej giń"
Będzie z tego HIT internetów jak nic
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:16   #3225
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Tak mnie zastanawia ten chłopak Anieli z fitdevangel. Ten kanał jest tak nienaturalny i ustawiony że on może być podstawiony. Poza tym pokaże wszystko a chłopa nie? Nie wierzę w to I te zegarki i samochód. To z neta przecież.

Proszę:
http://www.bentleygoldcoast.com/2013...le--c-3116.htm

Biorąc dodatkowo pod uwagę promocję tego całego tursona na ich kanale obstawiam że może on wciela się w rolę tajemniczego narzeczonego
https://www.youtube.com/watch?v=uhGEA1d2geg
Tu go widać.
A na swoim instagramie publikuje fotki w mniej ulizanych włosach i lustrzankach na oczach... Tylko kształt nosa mi trochę nie gra Jak gdzieś jest bez okularów to Tursona rozpoznałabym po brwiach

Chłop znikąd, bez twarzy i fotki albo z neta, albo z Anielą. To śmierdzi na kilometr

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

I na insta obserwuje tylko siostry i Tursona. Przypadek? Nie sądzę
Maserati

Tak obczaiłam kawałek tego vloga i dzisiaj miałam jazdy <3 Trochę spinałam, wszytsko mi się myli, nie potrafię podzielić uwagi, zerkam na biegi jak zmienia, ale to dopiero 2 godzina
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:16   #3226
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Nowy kanał Anieli https://www.youtube.com/channel/UCYJ...lDoHr-ZH5fbozg. Jeszcze trochę i na każdym jogurcie będzie.
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:17   #3227
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Właśnie zbieram szczene z ziemii o czym ona prawi ???
Ona chyba chce być do końca życia sama... bawić się facetami i tak naprawdę zostać zołzą, której dużo osób nie lubi...
Takie gierki o których ona gada to na jedną noc są dobre facet jak chce przelecieć laskę to zagra w każdą grę, żeby ją zdobyć no chyba że ona właśnie gra w grę "jak nie zostać przelecianą"
Szczerze inteligentny facet będzie unikał jak ognia takich lasek jak ona - zadufanych w sobie: "patrz na mnie i podziwiaj i jeszcze praw inteligentne komplementy, bo inaczej giń"
Będzie z tego HIT internetów jak nic
Nie będzie, film jest za długi i dość nudny. Gdyby nie siedziała cały czas w kuchni i skróciła go do max. trzech minut miałby większe szanse

Swoją drogą myślałam że ona kogoś ma po tym jak obejrzałam film z poradami jak kupić perfumy. Bo tam było żeby zapytać o zdanie drugą połówkę, żeby jej nie drażnił ten zapach i było zbliżenie na telefon z imieniem i zdjęciem faceta Może to był stary film i element "bogatego doświadczenia" po prostu.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:21   #3228
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
tutaj ilcia o nim mówi od około 45 sekundy
https://www.youtube.com/watch?v=AO6KTb9GrFA
szukam tego juz od dawna, jeszcze przed tym filmikiem, za każdym razem gdy jestem w Rossmannie i nic ! :/
Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Dziękuję za ten link liz: Też znalazłam swojego bloga ale tylko dwie notki, co mam zrobić jeżeli chcę poczytać całość?

TAK! Pamiętam! Oceny blogów, te "recenzownie" dzieliły się na takie, które wszystkim blogom lizały tyłek, inne na takie, które wszystko dawały po chamsku na minus i jeździły po blogach jak po łysej kobyle. To były czasy. Jeszcze swego czasu robiłam layouty do blogów w photoshopie, robiło się zamówienia na layouty, cennik (walutą były komentarze, wstawienie avka do ramki na blogu, wspomnienie o blogu u siebie itp.). Blog na onecie, to były czasy
czemu mówicie tu o takich rzeczach? Pisałam kilka blogów, w tym pamiętnik w podstawówce, w którym głównie opisywałam chłopaka, który mi się podobał nie chcę tego pamiętać i boję się sprawdzać czy to tam jest
Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość


Strój dnia u Bogusi. Podkład muzyczny a la Klan, Matki, żony i kochanki albo polska komedia romantyczna z lat 90. : )
Czemu ona wstawiła taką miniaturkę? Jest trochę przerażająca... każdy inny kadr z filmu byłby lepszy.
Cytat:
Napisane przez paniaw Pokaż wiadomość


Chciałabym wyglądać w smoky tak dobrze jak Maxi, ale jak na mój gust ten look jest troszeczke "trupi" przez sine usta.
A mi się ten kolor ust bardzo podoba i to już kolejny filmik, w którym go ma i się po prostu wgapiam tylko w usta. Nawet nie wiem jaki makijaż oka miała
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:26   #3229
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Nie będzie, film jest za długi i dość nudny. Gdyby nie siedziała cały czas w kuchni i skróciła go do max. trzech minut miałby większe szanse

Swoją drogą myślałam że ona kogoś ma po tym jak obejrzałam film z poradami jak kupić perfumy. Bo tam było żeby zapytać o zdanie drugą połówkę, żeby jej nie drażnił ten zapach i było zbliżenie na telefon z imieniem i zdjęciem faceta Może to był stary film i element "bogatego doświadczenia" po prostu.
No dobra, może trochę przesadziłam z tym HITEM
Mi się ona wydawała inteligentna - po prostu lubie czytać o perfumach
Ale jak zobaczyłam toooo, to zmieniłam zdanie... to już wolę Lisie Piekło pooglądać i poczytać
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 19:27   #3230
Nike04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 290
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Obczailam kiedyś snapa Anieli i tam pojawiał się z nią ten jej facet kilka razy.
Co do nauki języków polecam apke do słówek od podstaw z kategoriami funeasylearn - pobieramy język którego chcemy się uczyć. Mamy słówka i proste zadania z nimi aby sobie je utrwalić.
Nike04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:31   #3231
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość


Strój dnia u Bogusi. Podkład muzyczny a la Klan, Matki, żony i kochanki albo polska komedia romantyczna z lat 90. : )
Nie wierzę,że to piszę ale jak na Bogusię strój całkiem spoko
Muzy nie komnetuje....bo ma się ochotę od razu iść i odpalić VHSa z komunii

Dziewczyny,nie wiem,czy to ten wątek,czy to wibraje Munki ,magiczna moc powstała przy starciu pokoleń albo wizażowe runy 3< ale...też dziś dostałam awans (co prawda od jakiegoś czasu czułam,że coś się kroi,ale nie wierzyłam i nie chciałam się nakręcać dopóki nie podpisałam nowej umowy ).Także ten
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:34   #3232
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Nie wierzę,że to piszę ale jak na Bogusię strój całkiem spoko
Muzy nie komnetuje....bo ma się ochotę od razu iść i odpalić VHSa z komunii

Dziewczyny,nie wiem,czy to ten wątek,czy to wibraje Munki ,magiczna moc powstała przy starciu pokoleń albo wizażowe runy 3< ale...też dziś dostałam awans (co prawda od jakiegoś czasu czułam,że coś się kroi,ale nie wierzyłam i nie chciałam się nakręcać dopóki nie podpisałam nowej umowy ).Także ten
GratulacjeWizażan ki takie zdolne, no kto by pomyślał A strój Bigosi też mi się dość podoba. Nie ma marynarki-namiotu ani totalnie papuziego zestawienia, więc spoko
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:39   #3233
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość

Dziewczyny,nie wiem,czy to ten wątek,czy to wibraje Munki ,magiczna moc powstała przy starciu pokoleń albo wizażowe runy 3< ale...też dziś dostałam awans (co prawda od jakiegoś czasu czułam,że coś się kroi,ale nie wierzyłam i nie chciałam się nakręcać dopóki nie podpisałam nowej umowy ).Także ten
Gratulacjeeeeeeeee
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:39   #3234
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Dziewczyny,nie wiem,czy to ten wątek,czy to wibraje Munki ,magiczna moc powstała przy starciu pokoleń albo wizażowe runy 3< ale...też dziś dostałam awans (co prawda od jakiegoś czasu czułam,że coś się kroi,ale nie wierzyłam i nie chciałam się nakręcać dopóki nie podpisałam nowej umowy ).Także ten
Aaaaaa! GRATULACJE!
Będę świętowała Twój sukces w Wawie <3

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-09-02 o 19:42
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:43   #3235
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

uploadfromtaptalk1441219297709.jpg Maxi o glambrush ciekawe czy dostała do testu i faktycznie się nie sprawdziły czy tak gdyba. W ogóle czy i Hania i Maxi nie są z Trójmiasta?
EDIT: dopisała, że nigdy ich nie używała. To ciekawe, bo Hania wielu youtuberkom wysyła nowe pędzle

Edytowane przez Ms_E
Czas edycji: 2015-09-02 o 19:48
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:44   #3236
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Załącznik 6044768 Maxi o glambrush ciekawe czy dostała do testu i faktycznie się nie sprawdziły czy tak gdyba. W ogóle czy i Hania i Maxi nie są z Trójmiasta?
Maxi z Łodzi.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:45   #3237
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
GratulacjeWizażan ki takie zdolne, no kto by pomyślał A strój Bigosi też mi się dość podoba. Nie ma marynarki-namiotu ani totalnie papuziego zestawienia, więc spoko
Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Gratulacjeeeeeeeee
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Aaaaaa! GRATULACJE!
Poświętuję Twój sukces w Wawie <3

dzięx

to na pewno ten wątek tak działa, udzielać się podczytywacze..wkrótce wszyscy będziemy mogli nakręcać royal filmy jak Flakonia
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:49   #3238
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Nie wiem czy inne dziewczyny się ze mną zgodzą, ale w Wibo można natrafić na "inną" formułe i konsystencję w zależności od serii. Dodatkowo 2razy trafiłam w Wibo oraz Lovely na krzywy pedzelek, krzywo scięty. Eveline ma bardzo precyzyjny pędzelek i też jest bardzo czarny, tak jak Wibo. Trwałoś obu na plus. Z Eveline to moja pierwsza sztuka i sobie bardzo chwalę.
http://www.perfectdating.pl/artykuly...o-sa-negi.html tutaj o negach. Szczerze, to mnie śmieszą wszystkie te poradniki podrywu i "wyrywania" kobiet.

dzięki, skuszę się na Eveline jak mi się skończy zelowy.
A co do negów

Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
Nowy kanał Anieli https://www.youtube.com/channel/UCYJ...lDoHr-ZH5fbozg. Jeszcze trochę i na każdym jogurcie będzie.
Ej, fajnie jej wyszło Szkoda, że nie wspomniała o chorobach tylko ciągle cionża i cionża. Ale tekstami "poproście, mamę, tatę, sąsiada" i "proste, logiczne, w tym nie ma żadnej filozofii" mnie kupiła, a raczej nie przepadam za ich twórczością
Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Nie wierzę,że to piszę ale jak na Bogusię strój całkiem spoko
Muzy nie komnetuje....bo ma się ochotę od razu iść i odpalić VHSa z komunii

Dziewczyny,nie wiem,czy to ten wątek,czy to wibraje Munki ,magiczna moc powstała przy starciu pokoleń albo wizażowe runy 3< ale...też dziś dostałam awans (co prawda od jakiegoś czasu czułam,że coś się kroi,ale nie wierzyłam i nie chciałam się nakręcać dopóki nie podpisałam nowej umowy ).Także ten

gratulacje
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:49   #3239
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
Nowy kanał Anieli https://www.youtube.com/channel/UCYJ...lDoHr-ZH5fbozg. Jeszcze trochę i na każdym jogurcie będzie.
Dlaczego bez klikania wiedziałam, jaka będzie tematyka

Cytat:
Napisane przez Nike04 Pokaż wiadomość
Obczailam kiedyś snapa Anieli i tam pojawiał się z nią ten jej facet kilka razy.
Co do nauki języków polecam apke do słówek od podstaw z kategoriami funeasylearn - pobieramy język którego chcemy się uczyć. Mamy słówka i proste zadania z nimi aby sobie je utrwalić.

A da się tam ustalić poziom? Chciałabym pouczyć się nowych słówek z angielskiego tak na C1.


Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość

Dziewczyny,nie wiem,czy to ten wątek,czy to wibraje Munki ,magiczna moc powstała przy starciu pokoleń albo wizażowe runy 3< ale...też dziś dostałam awans (co prawda od jakiegoś czasu czułam,że coś się kroi,ale nie wierzyłam i nie chciałam się nakręcać dopóki nie podpisałam nowej umowy ).Także ten

Gratulacje!
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:52   #3240
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Podobają Wam się brwi pani Bogusławy? Bo mi średnio, właśnie oglądam film o rosyjskich kosmetykach - trochę za grube jak na mój gust i kształt dziwny... Ale makijaż oka

Edytowane przez Ciemna163
Czas edycji: 2015-09-02 o 19:55
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 22:20:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.