Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dziwią. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-13, 10:17   #1531
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

ale zrobiłam świetne placuszki na śniadanie z otrębów owsianych, banana, kakao, odrobiny przyprawy korzennej takiej z młynka i resztki syropu różanego, ale dałam go właściwie tyle żeby wykończyć słoiczek. Usmażyłam na oleju kokosowym i zajadam
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 11:23   #1532
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Rzucę tematem: freeganizm. Co myślicie o tym, że duże supermarkety/place targowe często wywalają całe kartony warzyw i owoców, bo nie opłaca się ich trzymać do następnego dnia? Dużo osób to zbiera i szykuje z tego np. darmowe posiłki dla bezdomnych w Krakowie.

Odważyłybyście się jeść jedzenie "ze śmietnika"?
Ja czasem chodzę na śmietniki mam wybrane dwa bio gdzie zawsze coś się znajdzie co spokojnie można jeszcze zjeść, raz trafiłam na serie kosmetyków bio ( maska z alg, woda toaletowa, kremy itd. z jeszcze ponad roczną datą ważności ) lubię je bo fajne segregują - do skrzynki warzywa i owoce do jednego wora mięso do drugiego sery itd. generalnie nie ma tam syfu i wszystko jest dobrze zapakowane. Czasami też idę jak zamykają targ i wtedy sprzedawcy oddają to czego nie udało im się sprzedać (a zawsze jest tego sporo).
Generalnie trzeba uważać żeby nie spalić śmietnika, kiedyś u mnie w mieście w super u i carrefour express też można było znaleźć pełno jedzenia, ale ludzie robili syf i nie sprzątali po sobie to zaczęli lać wszystko chlorem.
Martii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 11:57   #1533
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

http://www.grupaotmuchow.pl/pl/sniad...elly-chrups.86

Jadlam wlasnie, odkrylam calkiem niedawno i polecam. Pyszne, bez laktozy i d3 i do tego tansze niz chocapic.

Sa jeszcze ala nesquik i cookie crisp, takze weganskie.

Bo wiele platkow uj wie po co ma oczywiscie mleczne dodatki
Ale ja jestem uparta i szukam az cos wyszukam a jak juz upoluje to mam ochote pobiec z tym w zebach wydajac odglosy pierwotnego czlowieka.

Przy okazji odkrylam dzisiaj ten blog
http://weganskiepysznosci.blogspot.com
moze wam znamy, moze nie; wklejam na wszelki wypadek
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2016-02-14 o 11:58
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 12:18   #1534
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Ollencja, ja pojechałam na Rybitwy, największy market owocowo-warzywny Krakowa. Tutaj ludzie kupują jedzenie hurtowo do sklepów i do restauracji. Więc jak ktoś ma tira mango, i okaże się, że mu się sprzedało 3/4 tira, na końcu ma kilkanaście kartonów, w których powiedzmy połowa mango jest poobijanych i zaczyna się psuć, to się nie przejmuje tą drugą połową i wypierdziela wszystko, bo mu się tego nawet wozić nie opłaca.

Właśnie piję śmieciowego smoothie
I tak po prostu się można tam wybrać i sobie pozbierać takie powyrzucane owoce /warzywa ?
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 12:37   #1535
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Kaszka kukurydziana gotowana na gęsto podana z odrobiną galki muszkatołowej i startym serem żołtym. I tu rzucić nabial?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 13:05   #1536
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Kaszka kukurydziana gotowana na gęsto podana z odrobiną galki muszkatołowej i startym serem żołtym. I tu rzucić nabial?
A może by wybrać taki ze sprawdzonych źródeł? Mi taka opcja wydaje się być najlepszą
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 13:46   #1537
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez blax5 Pokaż wiadomość
A może by wybrać taki ze sprawdzonych źródeł? Mi taka opcja wydaje się być najlepszą
Co maja niby oznaczac te sprawdzone zrodla?

Jak jadlam jeszcze nabial to nie wierzylam w szczesliwe krowy dajace nam z radoscia mleko i inne bajki. Po prostu zostawalam przy przyzwyczajeniach, bo nie znalam alternatyw jakie teraz znam (plus kiedys nie bylo u mnie teraz sklepu gdzie sie teraz zaopatruje) i balam sie, ze moje jedzenie stanie sie okropne. I niby wiedzialam co i jak, ale jak mnie napadl slodyczowy glod to myslalam tylko, zeby sobie ulzyc wcinajac czekolade.

Jak mi ktos powie, ze ciezko mu zrezygnowac z sera zoltego, bo szaleje za tym smakiem to chociaz bede widziec, ze jest szczery i ma jakis normalny argument.
Bo w cudowne zycie zwierzat hodowlanych to ja nie uwierze.

Jeszcze inaczej jest z kurami- jak ktos sie uprze moga sobie biegac po trawce do naturalnej smierci i dawac jajka.
Z krowami gorzej, bo zeby bylo mleko musi byc cielak, ktory staje sie smutnym produktem ubocznym.

Jesli chodzi o argumenty zdrowotne- obecnie nie znajduje zadnego argumentu za spozywaniem mlecznych produktow.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 15:02   #1538
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Tyz. Mleko czasem jem w slodyczach, bo jeszcze nie umiem odstawic niektorych rzeczy, ale i tak jestem z siebie dumna, bo sery paszly won, mleko samo w sobie tez. Tylko chcialabym cos znalezc do kawy, bo chociaz kropelke "mleka" musze w niej miec. A ze nie znalazlam to odstawilam kawe

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 16:02   #1539
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Tyz. Mleko czasem jem w slodyczach, bo jeszcze nie umiem odstawic niektorych rzeczy, ale i tak jestem z siebie dumna, bo sery paszly won, mleko samo w sobie tez. Tylko chcialabym cos znalezc do kawy, bo chociaz kropelke "mleka" musze w niej miec. A ze nie znalazlam to odstawilam kawe

Send from my mind using the Force.
A sojowe?

Ostatnio piłam latte na sojowym i było nawet ok, smaczne Na początku trochę dziwne w smaku, ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia

Akurat mam w pracy ekspres do kawy i możliwość robienia różnych rodzajów kawy toteż skwapliwie z tego korzystam i eksperymentuję z różnym mlekiem, na razie sojowym i kokosowym. Jeszcze nie próbowałam na migdałowym i ryżowym.

Znacie może jakieś ciekawe przepisy na jarski farsz do pierogów? Oprócz szpinakowego, z soczewicą, do ruskich, z kaszą gryczaną, z kapustą i grzybami, z pieczarkami i z dynią? No i owocowe, i z twarogiem To znam i szukam czegoś neu

Edytowane przez Krutynianka
Czas edycji: 2016-02-14 o 16:04
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 16:32   #1540
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Co maja niby oznaczac te sprawdzone zrodla?

Jak jadlam jeszcze nabial to nie wierzylam w szczesliwe krowy dajace nam z radoscia mleko i inne bajki. Po prostu zostawalam przy przyzwyczajeniach, bo nie znalam alternatyw jakie teraz znam (plus kiedys nie bylo u mnie teraz sklepu gdzie sie teraz zaopatruje) i balam sie, ze moje jedzenie stanie sie okropne. I niby wiedzialam co i jak, ale jak mnie napadl slodyczowy glod to myslalam tylko, zeby sobie ulzyc wcinajac czekolade.

Jak mi ktos powie, ze ciezko mu zrezygnowac z sera zoltego, bo szaleje za tym smakiem to chociaz bede widziec, ze jest szczery i ma jakis normalny argument.
Bo w cudowne zycie zwierzat hodowlanych to ja nie uwierze.

Jeszcze inaczej jest z kurami- jak ktos sie uprze moga sobie biegac po trawce do naturalnej smierci i dawac jajka.
Z krowami gorzej, bo zeby bylo mleko musi byc cielak, ktory staje sie smutnym produktem ubocznym.

Jesli chodzi o argumenty zdrowotne- obecnie nie znajduje zadnego argumentu za spozywaniem mlecznych produktow.
Łudzę się, że istnieją jakieś gospodarstwa gdzie mimo wszystko te krowy nie są traktowane aż tak źle jak te w produkcji na skalę przemysłową, które widuje się z 'ukrytych kamer'. Konkrety? Niestety nie znam (jeszcze, mam nadzieję). Możesz mnie sprowadzić na ziemię, proszę bardzo. Czy mogę się łudzić dalej i jest szansa, że znajdę opcję na 'mniejsze zło'?

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Tyz. Mleko czasem jem w slodyczach, bo jeszcze nie umiem odstawic niektorych rzeczy, ale i tak jestem z siebie dumna, bo sery paszly won, mleko samo w sobie tez. Tylko chcialabym cos znalezc do kawy, bo chociaz kropelke "mleka" musze w niej miec. A ze nie znalazlam to odstawilam kawe
Wspomniane sojowe i kokosowe, jak i migdałowe czy inne orzechowe, mogłyby się sprawdzić
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 16:47   #1541
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Sojowego nienawidze, ogolnie nie przemawiaja do mnie te napoje (bo mleko to to nie jest), niektorych nie probowalam, ale jak sobie mysle, ze mam wywalic do smieci 12 zl to odzywa sie we mnie Grazyna.


Krowy moze i sa lepiej traktowane, ale krowa ma mleko tylko jak ma cielaka, wiec nadal zostaje to co kobieta napisala.

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 16:48   #1542
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Jud, w Rossmannie są za ok. 6zł, gdybyś chciała testować mniejszym kosztem
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 17:53   #1543
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Ale jakie? Sojowe? Czy jakies takie tego insze?

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 17:56   #1544
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

ryżowe, owsiane, sojowe i chyba jakieś jeszcze jedno
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 17:57   #1545
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Dobra, poddusze wewnetrzna Grazyne i kupie. Ech ech. Bedzie na ciebie!

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 18:00   #1546
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Dobra, poddusze wewnetrzna Grazyne i kupie. Ech ech. Bedzie na ciebie!

Send from my mind using the Force.
dobra, ale poczekaj na promo, bo widzę, że teraz jest po 8, złodzieje!
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 18:01   #1547
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez blax5 Pokaż wiadomość
Łudzę się, że istnieją jakieś gospodarstwa gdzie mimo wszystko te krowy nie są traktowane aż tak źle jak te w produkcji na skalę przemysłową, które widuje się z 'ukrytych kamer'. Konkrety? Niestety nie znam (jeszcze, mam nadzieję). Możesz mnie sprowadzić na ziemię, proszę bardzo. Czy mogę się łudzić dalej i jest szansa, że znajdę opcję na 'mniejsze zło'?
Zawsze lepiej juz brac mleko z miejsca, gdzie krowy chociaz widza trawe i maja czysto.

Ale cielaki sa zawsze zabierane za wczesnie(w hodowli przemyslowej mozliwe, ze wczesniej niz gdzies u kogos kto ma 10 krow), a kazde zwierze bedzie przezywac jak nagle znikna jego mlode.
To jak zyja cielaki to kolejne pieklo.

I nie da sie ukryc, ze spozywajac mleko sprawiamy, ze przemysl miesny jest jeszcze bardziej oplacalny.

Ja sie poki co skupiam na kwestiach tego co jem, potem bede na tym co nosze. Nie wmawiam sobie glupot, ale mam silne reakcje obronne przed zmianami czasem

----
Ciasto stygnie, zaraz bede mogla jesc. Chyba bedzie cale moje , bo chlop watpie, ze ruszy cos takiego. Czesc sobie zamroze na czarna godzine.

judith: tez sie balam jak to bedzie z czekoladami. Bo gorzkie czekolady to dla mnie nie maja prawa nazywac sie deserem.
Na szczescie istnieja rozne z napojami roslinnymi, minus to jak zwykle cena. A juz tak kiedys myslalam, ze sama bede musiala gorzkie topic, dosladzac i wlewac w foremki.

Czym zastapic mleko do kawy to niestety nie wiem. Z napojow roslinnych najbardziej pasuje mi ryzowe(moj brat mowi, ze smakuje jak woda po ryzu) Ze 'smietan' tez najbardziej lubie ryzowa.
Sa rozne zabielacze do kawy, moze jest tez jakis bez mleka.

Moze mleczko kokosowe po rozwodnieniu byloby ok.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 18:05   #1548
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Ja teraz szamie czekolade iChoc na ryzu i dobre to. Ale cztery kostki to u mnie maks, wiecej na raz nie daje rady.

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 18:27   #1549
lady_chwila
Zakorzenienie
 
Avatar lady_chwila
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 8 815
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Ja teraz szamie czekolade iChoc na ryzu i dobre to. Ale cztery kostki to u mnie maks, wiecej na raz nie daje rady.

Send from my mind using the Force.
Uwielbiam ją! Jaki smak?
lady_chwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 18:28   #1550
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Yyy nie wiem, ta niebieska. Ciemna czekolada, nie biala i nie o smaku nugatowym.

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 18:35   #1551
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Tyz. Mleko czasem jem w slodyczach, bo jeszcze nie umiem odstawic niektorych rzeczy, ale i tak jestem z siebie dumna, bo sery paszly won, mleko samo w sobie tez. Tylko chcialabym cos znalezc do kawy, bo chociaz kropelke "mleka" musze w niej miec. A ze nie znalazlam to odstawilam kawe

Send from my mind using the Force.
Ja dzisiaj od taty dostałam gorzką czekoladę Alpen Gold - w składzie tłuszcz mleczny, mleko w proszku a miazgi kakaowej 43%... chyba bliżej jej do mlecznej niż gorzkiej czy deserowej Nie lubię takich... dla mnie gorzka to co najmniej 80% kakao
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 19:08   #1552
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Zawsze lepiej juz brac mleko z miejsca, gdzie krowy chociaz widza trawe i maja czysto.

Ale cielaki sa zawsze zabierane za wczesnie(w hodowli przemyslowej mozliwe, ze wczesniej niz gdzies u kogos kto ma 10 krow), a kazde zwierze bedzie przezywac jak nagle znikna jego mlode.
To jak zyja cielaki to kolejne pieklo.

I nie da sie ukryc, ze spozywajac mleko sprawiamy, ze przemysl miesny jest jeszcze bardziej oplacalny.

Ja sie poki co skupiam na kwestiach tego co jem, potem bede na tym co nosze. Nie wmawiam sobie glupot, ale mam silne reakcje obronne przed zmianami czasem

----
Ciasto stygnie, zaraz bede mogla jesc. Chyba bedzie cale moje , bo chlop watpie, ze ruszy cos takiego. Czesc sobie zamroze na czarna godzine.

judith: tez sie balam jak to bedzie z czekoladami. Bo gorzkie czekolady to dla mnie nie maja prawa nazywac sie deserem.
Na szczescie istnieja rozne z napojami roslinnymi, minus to jak zwykle cena. A juz tak kiedys myslalam, ze sama bede musiala gorzkie topic, dosladzac i wlewac w foremki.

Czym zastapic mleko do kawy to niestety nie wiem. Z napojow roslinnych najbardziej pasuje mi ryzowe(moj brat mowi, ze smakuje jak woda po ryzu) Ze 'smietan' tez najbardziej lubie ryzowa.
Sa rozne zabielacze do kawy, moze jest tez jakis bez mleka.

Moze mleczko kokosowe po rozwodnieniu byloby ok.
No ja póki co tak naprawdę dopiero odstawiłam mięso i wdrażam się w temat. No ale to tak jak myślałam, dzięki Tylko nie rozumiem czemu spożywanie mleka sprawia, że przemysł mięsny jest bardziej opłacalny? Bo można taką krowę najpierw jeszcze wylorzystać? Ale to przecież wpłynie też na jakość mięsa.

A co to za ciasto?
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 19:39   #1553
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Do kawy moim zdaniem najlepsze jest ryżowe - albo to z Rossmanna albo ryżowe dolce z alpro. Za to sojowe zawsze mi się warzy, a próbowałam różnych marek i na różne sposoby dodawać.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 20:14   #1554
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

A migdalowe?

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 20:34   #1555
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Do kawy moim zdaniem najlepsze jest ryżowe - albo to z Rossmanna albo ryżowe dolce z alpro. Za to sojowe zawsze mi się warzy, a próbowałam różnych marek i na różne sposoby dodawać.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Mi smakuje kokosowe. Chyba zacznę wytwarzać mleko...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 20:37   #1556
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Miałam migdałowe i kokosowe z Alpro i nie smakują tak dobrze
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 21:59   #1557
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Próbowałam wszystkich rodzajów mleka do kawy i nic mi nie smakowało, obecnie nie piję już kawy wcale w zasadzie, nawet nie wiem kiedy przestałam po nią sięgać.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 22:05   #1558
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Ja też próbowałam wszystkich rodzajów mleka roślinnego i ostatnio pije migdalowe. Zaczynałam od ryzowego, potem sojowe itd. Ogólnie trzeba po prostu trochę czasu sobie dać na przyzwyczajenie się. Kiedys na początku kawa z takim mlekiem była mocno średnia i ogólnie piłam na siłę, a teraz jak mi się zdarzy że nie ma mojego mleka w kantynie i zostaje mi tylko picie ze zwykłym pracowym to pije na siłę lub wcale bo obecnie kawa ze zwykłym mlekiem jest bardzo fuj.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 22:15   #1559
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Ja bede miala problem na miescie, bo golwnie tam pije kawe, traktuje to jako obudzacz z duza dawka cukru. A jak patrzylam to troche bieda z napojami roslinnymi, albo tylko soja.

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 22:22   #1560
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

a moze tak kawe baz mleka czarna jest
__________________

Haters Gonna Hate

Edytowane przez OYE
Czas edycji: 2016-02-14 o 22:24
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 14:03:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.