męskie akty :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-14, 15:32   #1
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km

męskie akty :)


hej dziewczyny juz od dawna zastanawialam sie czy istnieja pisma dla kobiet ktore moglyby byc odpowiednikiem CKMu na przyklad bo normalnei szlak mnie trafia jak moj facet kupuje takie pisno i przeglada z zafascynowaniem, niezrecznie sie wtedy czuje nie dlatego ze mnie takie pismo zawstydza ale dlatego ze moja figura w wielu miejscach odbiega od prezentowanych w tej gazecie modelek chcialabym dla przekory kupic sobie takie pisemko z ladnymi panami i tez rozkoszowac sie ich widokiem :P ech ciekawe jakby moj facet zareagowal to jak slyszalyscie o takich pismach?

ps. wiesz ze sapisma gejowskie z aktami meskimi ale mnie chodzi raczej o pismo dla kobiet a nie dla innych panow
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 15:40   #2
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
Re: męskie akty :)

A moze jakies z cwiczeniami albo cos w tym stylu - nie sa one skierowane co prawda dla kobiet, ale w taki sposob jak planujesz to moglabys wykorzystac
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 15:46   #3
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: męskie akty :)

hmm o tym nie pomyslalam jutro sobie skocze do empika i cos poszukam ale szkoda ze nie ma takich CKMow dla pań
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 15:50   #4
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: męskie akty :)

Szkoda to dyskryminacja ! W babskich pismach od czasu do czasu pojawiaja sie fajne zdjecia, chociaz nawet tam kroluja niecalkiem ubrane modelki, eh
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 15:53   #5
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: męskie akty :)

A mi się wydaje, że jeśli dobrze się po tym EMPiKu rozejrzysz, to coś takiego znajdziesz

Kiedyś sama chciałam kupić takie pisemko - kierowały mną podobne do Twoich pobudki Oglądałam nawet coś takiego w EMPiKu, ale mój TŻ stojący z boku miał tak zdegustowaną minę, że stwierdziłam, że nie będę się nad nim pastwić Teraz zdjęcia fajnych facetów - niekoniecznie rozebranych - wyciągam czasami na pulpit
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 17:41   #6
Martynka21
Raczkowanie
 
Avatar Martynka21
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
GG do Martynka21
Re: męskie akty :)

Wydaje mi się,że ostatnio Cosmopolitan zmierze w stronę babskiego odpowiednika CKM-u bo coraz więcej miejsca poświeca zdjeciom przystojniaków Poza tym co miesiąc jest kalendarz na najblizszy miesiąc z fotką jakiegoś mięśniaczka
__________________
KOSMETYKI: --> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=376631
Martynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 17:53   #7
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: męskie akty :)

Biedronka dziekuje bardzo!! wlasnei weszlam na strone cosmo http://www.cosmo.pl/ i faktycznei niezle meskie ciala tam pokazuja hihi jutro zakupie gazetke
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-14, 18:02   #8
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: męskie akty :)

xyz napisał(a):
> hej dziewczyny juz od dawna zastanawialam sie czy istnieja pisma dla kobiet ktore moglyby byc odpowiednikiem CKMu na przyklad bo normalnei szlak mnie trafia jak moj facet kupuje takie pisno i przeglada z zafascynowaniem,

Wiele było takich wątków, ale mnie wkurza takie zachowanie faceta, który ma swoją dziewczynę. Jak facet jest zajęty to powinien adorować swoją kobietę, a nie papierowe sztuczności.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 18:08   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: męskie akty :)

kupowanie i oglądanie pisemek np. playboy ,ckm nie podoba mi sie ale lepsze to niz kupowanie co weekend gazetke typowy szmatławiec pt Twój weekend gdzie zdjecia są typowo ginekologiczne no i zero tekstu.

na szczescie mój nie kupuje żadnych tego typu gazetek i mi to odpowiada ,nawet u znajomego który namiętnie kupuje wszystkie "lepsze" nie rzuca sie na nie.

pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 18:23   #10
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: jawna masturbacja?

xyz napisał(a):
> bo normalnei szlak mnie trafia jak moj facet kupuje takie pisno i przeglada z zafascynowaniem, niezrecznie sie wtedy czuje nie dlatego ze mnie takie pismo zawstydza ale dlatego ze moja figura w wielu miejscach odbiega od prezentowanych w tej gazecie modelek

Rany, to niezły facet, który w obecności swojej dziewczyny ogląda pisemka z rozebranymi sex-plastic-bombami. No comments...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 18:33   #11
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Re: jawna masturbacja?

O rany, jak ja nie cierpie takiego zachowania u facetów!!!
Najgorsze jest to, że niektóre kobiety uważają to za całkiem normalne zjawisko, a wcale tak nie jest. Kochający mężczyzna adoruje i okazuje uwielbienie swojej wybrance, a nie jakiejś papierowej panience. Nie mówię, że nie może spojrzeć na inną kobietę (bo przecież nam też czasem wzrok ucieknie ) ale powinien to robić dyskretnie, a nie przy okazji trącając wybrankę serca żeby popatrzyła jaka laska idzie Całe szczęście, że nigdy na takiego nie trafiłam, bo chyba bym strzeliła przez czaszkę i to nie raz Powiedz mu, że nie życzysz sobie żeby w Twoim towarzystwie oglądał i jawnie podniecał się takimi, jak to Złoś ładnie określił, sex-plastic-bombami. Wrrrr
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-14, 18:57   #12
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Re: męskie akty :)

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Wg mnie, jeżeli ktoś, nieważne czy kobieta czy facet, ma ochotę oglądać sex-nagusów, to nie powinien/nna robić tego przy swoim partnerze (chyba, że robią to razem w określonym celu <cfaniak>). Wprost nienawidzę pisem w stylu Twój Weekend (na moje nieszczęście miałam okazję się z nim spoktkać ). Zdjęcia w takich gazetach są dla mnie pozbawione estetyki (w CKM-ie zdjęcia są fajne, jeżeli tak to można określić). Natomiast co do kobitek to wcale nie są takie idealne i ładne (może ciała mają ponętne, ale za to twarze - FUJ!!! Pewnie dlatego robią im tylko zdjęcia ginekologiczne, hihi. Nie potępiam kobiecych aktów, bo potrafią być piękne, a nawet zapoierać dech w piersiach - to samo dotyczy męskich. Tylka zdjęcia muszą być z klasą, inaczej są dla bezgustownych amatrów.
Rozpisałam się, więc kończę.
A co do Cosmo to jestem od pół roku jego stałą czytelniczką i zdjęcia tam zamieszczane są super <cfaniak> <cfaniak> <cfaniak>
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 19:01   #13
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: jawna masturbacja?

Hej
Co lub kto okresla, co jest normalnym zjawiskiem a co nienormalnym?
Wg mnie to jest ok, ze facet kupuje oglada Ckmy i inne takie, z moim ex razem ogladaismy, czasem ja kupywalam. Nie dzierze pisemek z paniami w pozycjach ginekologicznych, gdzie jak sie przyjrzysz, mozesz zobaczyc caly uklad rozrodczy, ale apetyczne panie w seksownych wdziankach - czemu nie?
Pani w pisemku to pani w pisemku
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 19:17   #14
Martynka21
Raczkowanie
 
Avatar Martynka21
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
GG do Martynka21
apetyczne męskie akty :D

Załączam wyjatkowo zmysłowe i delikatne męskie akty, niedosłowne i baaaaardzo ulotne: takie jak lubie
Popatrzmy sobie Babeczki
__________________
KOSMETYKI: --> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=376631
Martynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 19:37   #15
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: jawna masturbacja?

Julia napisał(a):
> Hej
> Co lub kto okresla, co jest normalnym zjawiskiem a co nienormalnym?


Każdy sam sobie to określa. To, że Tobie nie przeszkadza, że Twój mężczyzna zachwyca się innymi kobietami, nie znaczy, że inne kobiety mają akceptować takie zachowania.


> Wg mnie to jest ok, ze facet kupuje oglada Ckmy i inne takie, z moim ex razem ogladaismy, czasem ja kupywalam.

Wg mnie to nie jest OK. No ale to moja opinia. Oczywiście mówię cały czas o facecie który ma kogoś.

>Nie dzierze pisemek z paniami w pozycjach ginekologicznych, gdzie jak sie przyjrzysz, mozesz zobaczyc caly uklad rozrodczy, ale apetyczne panie w seksownych wdziankach - czemu nie?

A ja nie dzierżę ani takich ani takich A czemu? Bo ja staram się dla mojego mężczyzny wyglądać jak najlepiej (zresztą staram się mu dogodzić we wszystkim, jeśli tylko pozwalają na to moje możliwości )i jeśli on mnie kocha, to powiniec doceniać mnie, a już na pewno kiedy wie, że oglądanie innych mnie rani. Dla jasności: nie piszę teraz o konkretnym facecie, bo od kilku miesięcy jestem sama.

> Pani w pisemku to pani w pisemku

Masz prawo do takiego podejścia, aczkolwiek przez przymykanie oczu na takie sprawy facet może się "rozpuścić".
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 19:38   #16
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: jawna masturbacja?

zlosliwiec napisał(a):
> xyz napisał(a):
> > bo normalnei szlak mnie trafia jak moj facet kupuje takie pisno i przeglada z zafascynowaniem, niezrecznie sie wtedy czuje nie dlatego ze mnie takie pismo zawstydza ale dlatego ze moja figura w wielu miejscach odbiega od prezentowanych w tej gazecie modelek
>
> Rany, to niezły facet, który w obecności swojej dziewczyny ogląda pisemka z rozebranymi sex-plastic-bombami. No comments...

Złosiu A ja już myślałam, że Ty też napiszesz, że to normalne zachowanie. Nie no, zdziwiłam się, szczerze mówiąc.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 19:38   #17
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: apetyczne męskie akty :D

no, no no...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 19:46   #18
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: apetyczne męskie akty :D

No niezle,ale ten tez niczego sobie
http://www.wizaz.pl/nowa_galeria/bywalcy/abj
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 19:50   #19
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: apetyczne męskie akty :D

Nieeeeeeee noooooooo, wrzucamy go dziewczyny na pulpit?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-14, 19:55   #20
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Re: jawna masturbacja?

Julia napisał(a):
> Hej
> Co lub kto okresla, co jest normalnym zjawiskiem a co nienormalnym?
> Wg mnie to jest ok, ze facet kupuje oglada Ckmy i inne takie, z moim ex razem ogladaismy, czasem ja kupywalam. Nie dzierze pisemek z paniami w pozycjach ginekologicznych, gdzie jak sie przyjrzysz, mozesz zobaczyc caly uklad rozrodczy, ale apetyczne panie w seksownych wdziankach - czemu nie?
> Pani w pisemku to pani w pisemku
I właśnie to jest różnica Faceci są wzrokowcami, jeżeli lubią sobie pooglądać nagie kobiety, a ich partnerkom to nie przeszkadza to proszę bardzo. Ja mam zastrzeżenia do mężczyzn oglądających takie czy też bardzie "ostre" pisma w obecności partnerek, które tak jak XYZ źle się z tym czują. Jeżeli wy oboje mieliście z tego satysfakcję, to wszystko jest w porządku, problem zaczyna się wtedy, kiedy jedna ze stron czuje ból i zaczyna się dołować (mam na myśli fragment, w którym XYZ napisała, że widzi u siebie pewne niedociągnięcia)- moim zdaniem, jednym z powodów tego jest właśnie zachowanie jej faceta.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 20:05   #21
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: jawna masturbacja?

jelonek napisał(a):
> Julia napisał(a):
> > Hej
> > Co lub kto okresla, co jest normalnym zjawiskiem a co nienormalnym?
> > Wg mnie to jest ok, ze facet kupuje oglada Ckmy i inne takie, z moim ex razem ogladaismy, czasem ja kupywalam. Nie dzierze pisemek z paniami w pozycjach ginekologicznych, gdzie jak sie przyjrzysz, mozesz zobaczyc caly uklad rozrodczy, ale apetyczne panie w seksownych wdziankach - czemu nie?
> > Pani w pisemku to pani w pisemku
> I właśnie to jest różnica Faceci są wzrokowcami, jeżeli lubią sobie pooglądać nagie kobiety, a ich partnerkom to nie przeszkadza to proszę bardzo. Ja mam zastrzeżenia do mężczyzn oglądających takie czy też bardzie "ostre" pisma w obecności partnerek, które tak jak XYZ źle się z tym czują. Jeżeli wy oboje mieliście z tego satysfakcję, to wszystko jest w porządku, problem zaczyna się wtedy, kiedy jedna ze stron czuje ból i zaczyna się dołować (mam na myśli fragment, w którym XYZ napisała, że widzi u siebie pewne niedociągnięcia)- moim zdaniem, jednym z powodów tego jest właśnie zachowanie jej faceta.

Jelonku, świetnie to ujęłaś. Jeśli dziewczynie to nie przeszkadza, to nie ma problemu, a jeśli przeszkadza, to problem jest i nie ma co na siłę wmawiać sobie że "to normalne, wszyscy tak robią". Ja kiedyś wmawiałam sobie to na siłę i w rezultacie wmówiłam sobie tylko to, że "wszyscy tak mają"...i....zniechęciłam się bardzo do mężczyzn... Nie wmówiłam sobie, że to normalne, bo tak naprawdę w głębi serca czułam coś innego... Nie można na siłę zmieniać swoich uczuć i poglądów, bo potem problem powraca ze zdwojoną siłą i powstają różnego rodzaju frustracje. To potwierdziła nawet moja znajoma psycholog.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 20:13   #22
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: jawna masturbacja?

Goniu
Ja mam prawo do swojego zdania, a Ty do swojego.
Nie podobalo mi sie tylko to, ze zdanie o "normalnosci". Od razu poczulam sie "nienormalna", ja i ten moj nieszczesny facet Nie ogladalismy zdjec dlatego, ze ze mna cos nie tak i ja na niego nie dzialam Ja ogladam z ciekawosci. Lubie ogladac piekne kobiety, na ulicy, w tramwaju tez czesto sie przygladam. Bo lubie.

Jesli któras kobieta czuję się dotknięta, gdy jej mężczyzna ogląda takie rzeczy - ok, jestem w stanie zrozumieć. Dla przykładu - moja kumpela rozstała się z narzeczonym, bo ten nie mógł przestać kupywac gazet, filmów etc z silikonowymi blond wampami. Wydawał na to sporo kasy. Ona była filigranową brunetką...
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 20:18   #23
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: jawna masturbacja?

Julia napisał(a):
> Goniu
> Ja mam prawo do swojego zdania, a Ty do swojego.

Wiem wiem. Dlatego pisałam, że to jest MOJE zdanie.


> Nie podobalo mi sie tylko to, ze zdanie o "normalnosci". Od razu poczulam sie "nienormalna", ja i ten moj nieszczesny facet

Oj, bo tak jak już pisałam wcześniej: granice normalności i nienormalności wyznaczamy sobie sami.

> Nie ogladalismy zdjec dlatego, ze ze mna cos nie tak i ja na niego nie dzialam Ja ogladam z ciekawosci. Lubie ogladac piekne kobiety, na ulicy, w tramwaju tez czesto sie przygladam. Bo lubie.


Wierzę.


>
> Jesli któras kobieta czuję się dotknięta, gdy jej mężczyzna ogląda takie rzeczy - ok, jestem w stanie zrozumieć. Dla przykładu - moja kumpela rozstała się z narzeczonym, bo ten nie mógł przestać kupywac gazet, filmów etc z silikonowymi blond wampami. Wydawał na to sporo kasy. Ona była filigranową brunetką...

Też bym się rozstała z kimś takim, mimo że jestem blondynką.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 20:22   #24
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: męskie akty :)

Pytanie do xyz: z Twoich słów wnioskuję, że nie rozmawiałaś z chłopakiem na ten temat. Zgadza się?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 20:30   #25
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: męskie akty :)

I napisz, XYZ, co w końcu zrobiłaś i jaki był skutek.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 21:20   #26
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: męskie akty :)

A ja radziłabym oprócz ewidentnego odbicia piłeczki (wiem, że to mało dojrzałe i mało ładne, ale jaką przynosi ulgę ) dać facetowi do przeczytania, a najlepiej samemu przeczytać mu stosowne fragmenty z dość popularnej jakiś czas temu książki demaskującej kulisy min, obróbki zdjęć owych "seks-piękności" w Playboyu. Autorem jest, o ile dobrze pamietam były redaktor naczelny Playboya, nie moge doszukac sie tytułu w internecie, moze inne wizazanki pomogą, niemniej jednak przydałaby mu sie taka lektura uświadamiająca. Czytałam tylko fragmenty, ale czytało sie super i jak podnosi pewność siebie

Pozdrawiam i nie przejmuj się, żadna kobieta nie jest dokosnała, a czesto te najpiekniejsze na zdjęciach są nie do rozpoznania w rzeczywistości Przykładem mogłaby tu byc moja kolezanka-fotomodelka, jak zobaczyłam jej potrfolio w bielixnie, to mnie zatkało, z wysokiej, ale mało zgrabnej, choć szczupłej dziewczyny, z potwornie niezgrabnymi, prostowanymi na beczce nogami zrobiono na tych zdjeciach super kobietę z długimi, smukłymi, zgrabnymi nóżkami...Swoja droga podziwiam grafika, dokonał cudu...
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 21:34   #27
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: jawna masturbacja?

oj nie nie on go nie oglada przy mnie w zadnym wypadku tylko ogolnie wkurza mnie ze wogole je oglada choc on twierdzi ze glownei czyta
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 21:53   #28
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: męskie akty :)

kochani moi chce troszke sprostowac moja wypowiedz on nie oglada ich przy mnie, i w zadnym wypadku nei mowie tu o zdjeciach ginekologicznych tylko o aktach kobiecych z ckm, owszem gazete kiedys czytalam ale od jakiegos czasu zdjecia w niej zamieszczane sa coraz bardziej odwazne i to mi przeszkadza, tak romawialismy o tym i on wie ze mnie sie to nei podoba, dlatego nie czyta ich przy mnie tylko jak jest sam w domku, tak czy inaczej chodzi mi o to ze nie chce byc porownywana do kobiet z tych zdjec bo jak juz pisalam duzo mi do nich brakuje o jawnej masturbacji tu nie ma mowy juz raz zrobilam maly odwet i kupilam sobie kalendarz scienny z panami i byl bardzo zdegustowany teraz czas na cosmo
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-15, 00:15   #29
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: męskie akty :)

xyz napisał(a):
> kochani moi chce troszke sprostowac moja wypowiedz on nie oglada ich przy mnie, i w zadnym wypadku nei mowie tu o zdjeciach ginekologicznych tylko o aktach kobiecych z ckm, owszem gazete kiedys czytalam ale od jakiegos czasu zdjecia w niej zamieszczane sa coraz bardziej odwazne i to mi przeszkadza, tak romawialismy o tym i on wie ze mnie sie to nei podoba, dlatego nie czyta ich przy mnie tylko jak jest sam w domku, tak czy inaczej chodzi mi o to ze nie chce byc porownywana do kobiet z tych zdjec bo jak juz pisalam duzo mi do nich brakuje o jawnej masturbacji tu nie ma mowy juz raz zrobilam maly odwet i kupilam sobie kalendarz scienny z panami i byl bardzo zdegustowany teraz czas na cosmo


Widzisz Kochana... To jest właśnie ten problem... Nigdy nie mamy pewności co facet porabia kiedy nie ma nas w pobliżu.... No ale nie możemy przecież kogoś trzymać na smyczy Po prostu ufamy albo nie...
Ja mimo wszystko uważam, że jeśli on wie, że Ciebie to boli, to nie powinien w ogóle tego oglądać.... No sorry, ale ja bym nie miała sumienia robić świadomie coś, co sprawia ból mojemu partnerowi... I w jego obecności udawać grzeczną a za jego plecami hulaj dusza piekła nie ma!

P.S. Przepraszam, jeśli moje słowa Cię uraziły...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-15, 10:29   #30
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Re: męskie akty :)

OOoo jenyy ja bym z takim facetem nie wytrzymala..napewno szybko kopnelabym go w "tylek". Tak jak pisala Gonia1 facetowi, ktory ma juz kobiete, ktora jest wszystkim( zachwycajaca, urodziwa, piekna, kochajaca opiekuncza, dajaca to co on pragnie itd) powinno mu wogle nie zalezec juz na ogladaniu takowych pisemek. Mysle, ze gdy mezczyzna jest do konca spelniony w zwiazku nawet nie ma ochoty zajrzec do gazet i nie ma na to czasu. Nie lubie tlumaczen,"ze to jest normalne u mezczyzn" U nich jest wszystko normalne..to ze moga spac z kazda i jest uwazany za zdobywce, a kobieta powinna zostac dziewica do nocy poslubnej, a kiedy spi z kazdym jest uwazana za qrw... wrecz odwrotnie niz mezczyzna. Ja swojemu ukochanemu na poczatku znajomosci powiedzialam otwarcie ze nie lubie takiego zachowania u mezczyzn. Od tego czasu wierze i ufam mu ze nie oglada, rowniez ani razu nie wpadl co jeszcze bardziej utwierdza mnie w tym przekonaniu. Lubie chociaz pocieszenie z jego strony, ze :"co ma mnie tam pociagac? sylikonowe przerobione komputerowo cycki" albo"ze swierszczykow byla tylko bk i chyba tylko zboczencow podniecaja te rozjechane c***" Ufam mu a na tym polega zwiazek a nie na zaklamaniu. to tyle i jest to wylacznie moje zdanie
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.