mój sen - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-26, 09:25   #1
mamaczkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159

mój sen


W moim śnie byłam z obecnym chłopakiem, a jednak wyszłam za mąż za kogoś innego. Był to tylko ślub cywilny, nie widziałam samej uroczystości. Po tym wszystkim byłam załamana i żałowałam, że to zrobiłam. Tamtego kogoś nie kochałam. Co to może oznaczać? Przyznam, że trochę przestraszył mnie ten sen. Dodam, że z moim obecnym TŻ jestem już 5 lat.
mamaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 15:44   #2
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: mój sen

Cytat:
Napisane przez mamaczkowa
W moim śnie byłam z obecnym chłopakiem, a jednak wyszłam za mąż za kogoś innego. Był to tylko ślub cywilny, nie widziałam samej uroczystości. Po tym wszystkim byłam załamana i żałowałam, że to zrobiłam. Tamtego kogoś nie kochałam. Co to może oznaczać? Przyznam, że trochę przestraszył mnie ten sen. Dodam, że z moim obecnym TŻ jestem już 5 lat.
Miałam kiedyś podobny sen...Najgorszy był ten żal i myśl, że zmarnowałam sobie życie...i muszę spędzić je z facetem którego nie kocham...a nawet się nim brzydzę...Spróbuję zobaczyć w jakims senniku co to znaczy i może coś się znajdzie...
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 16:09   #3
mamaczkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: mój sen

Sprawdzałam w sennikach internetowych, ale tam nic podobnego nie znalazłam. Może w jakimś "książkowym" coś więcej będzie.
Gosiu, dziękuję za odzew. Swoją drogą, to ciekawe, że miałaś podobny sen.
mamaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 22:07   #4
stania
Raczkowanie
 
Avatar stania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: the Zambrow city !
Wiadomości: 98
GG do stania
Dot.: mój sen

Teraz ja coś napiszę. Do tej pory nie wierzyłem w to co się sni, podchodziłem do tego bardzo sceptycznie. Nigdy nie sądziłem, że to co się nam przyśni może się spełnić w rzeczywistości. Sądziłem Jakiś czas temu obudziłem się o 3 w nocy, przebudził mnie straszny sen. Kilka dni temu stało się coś czego się bałem, coś czego nie chciałem nigdy przeżyć. Stało się to w blizkich okolicznościach tak jak we śnie (wiadomo nie do końca ale naprawde dużo szczegółów się zgadzało)
Dlatego troche ufniej teraz patrze na to wszystko. Być może jest to mój przypadek bo wczesniej z niczym takim sie nie spotkałem. Sorki wyszedłem za temat ale tak jakoś mi się to nasunęło
__________________
KWINTESENCJA WSZELKICH DZIAŁAŃ, ZACHOWAŃ I NIE TYLKO KTÓRE OKREŚLA SIĘ MIANEM INDYWIDUALNYCH, BRAWUROWYCH, NIETUZINKOWYCH, MAKSYMALNIE ZA***ISTYCH,
JEDNOCZEŚNIE NAJWYŻSZEJ KLASY I JAKOŚCI
STYL NAD STYLE


Marcin

Edytowane przez stania
Czas edycji: 2005-09-26 o 22:15 Powód: :)
stania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 11:43   #5
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: mój sen

Cytat:
Napisane przez mamaczkowa
Sprawdzałam w sennikach internetowych, ale tam nic podobnego nie znalazłam. Może w jakimś "książkowym" coś więcej będzie.
Gosiu, dziękuję za odzew. Swoją drogą, to ciekawe, że miałaś podobny sen.
No ja też nie mogę nic znaleść
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 11:45   #6
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: mój sen

Cytat:
Napisane przez stania
Teraz ja coś napiszę. Do tej pory nie wierzyłem w to co się sni, podchodziłem do tego bardzo sceptycznie. Nigdy nie sądziłem, że to co się nam przyśni może się spełnić w rzeczywistości. Sądziłem Jakiś czas temu obudziłem się o 3 w nocy, przebudził mnie straszny sen. Kilka dni temu stało się coś czego się bałem, coś czego nie chciałem nigdy przeżyć. Stało się to w blizkich okolicznościach tak jak we śnie (wiadomo nie do końca ale naprawde dużo szczegółów się zgadzało)
Dlatego troche ufniej teraz patrze na to wszystko. Być może jest to mój przypadek bo wczesniej z niczym takim sie nie spotkałem. Sorki wyszedłem za temat ale tak jakoś mi się to nasunęło
Ale co się stało...Ja miałam wiele snów i zazwyczaj sprawdzałam poprostu w senniku co oznaczają...Nigdy jednak nic mi się tak dosłownie nie spełniło
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 12:12   #7
silvja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 108
GG do silvja
Dot.: mój sen

...........przejrzyj sobie te stronkę ja ja lubie
http://winsen.republika.pl/
__________________
...pozdrawiam Sylwia
silvja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-04, 13:29   #8
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: mój sen

Cytat:
Napisane przez stania
Teraz ja coś napiszę. Do tej pory nie wierzyłem w to co się sni, podchodziłem do tego bardzo sceptycznie. Nigdy nie sądziłem, że to co się nam przyśni może się spełnić w rzeczywistości. Sądziłem Jakiś czas temu obudziłem się o 3 w nocy, przebudził mnie straszny sen. Kilka dni temu stało się coś czego się bałem, coś czego nie chciałem nigdy przeżyć. Stało się to w blizkich okolicznościach tak jak we śnie (wiadomo nie do końca ale naprawde dużo szczegółów się zgadzało)
Dlatego troche ufniej teraz patrze na to wszystko. Być może jest to mój przypadek bo wczesniej z niczym takim sie nie spotkałem. Sorki wyszedłem za temat ale tak jakoś mi się to nasunęło
Wiesz że ja też tak miałam? Śniło mi się, że ktoś chciał zabić moją
mamę podczas służbowego wyjazdu. Napadli ją i brutalnie zabili. Nic nie wiedziałam o tym i kiedy wróciłam do domu
dziadek mi powiedział że moją mamę zabili...
Było tak strasznie smutno i ciemno a wszędzie widziałam nasze zdjęcia

Tydzień później mama wraz z szefem miely wyjazd do Danii.
Opowiedziałam o tym mojej mamie i płakałam prosiłam żeby nie jechała.

Obiecała mi że nie pojedzie.
Została w Polsce a później okazało się że szef został napadnięty
i okradziony. Na szczęście nic się nie stało...

A sny czasami się sprawdzają...
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.