W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-30, 12:16   #2251
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

takie nogi żal by było chować!
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 12:27   #2252
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziewczyno, jakie Ty masz nogi! Będziesz wyglądać wspaniale na weselu, a ja zamawiam tę sukienkę
Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
Super wygladasz

Jade ja dzis przymierzyc
Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
takie nogi żal by było chować!
Dzięki

Invisible, nie wiem jaki masz rozmiar z Zary, ja noszę u nich zazwyczaj S, ale tę sukienkę mam M, bo eska mi się brzydko marszczyła na biuście. Ale między S a M jest dosłownie 1-2cm różnicy, więc polecam zamówić dwa rozmiary jak coś.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 12:34   #2253
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dzięki

Invisible, nie wiem jaki masz rozmiar z Zary, ja noszę u nich zazwyczaj S, ale tę sukienkę mam M, bo eska mi się brzydko marszczyła na biuście. Ale między S a M jest dosłownie 1-2cm różnicy, więc polecam zamówić dwa rozmiary jak coś.
Mam zazwyczaj S, przejadę się zatem przy okazji i poprzymierzam
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 14:06   #2254
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Dobrze wygladaja te buty do sukienki.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 18:27   #2255
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

VisionAM, ja też w sprawie komplementu dot. nóg, po prostu masz świetne nogi!
Ja nie wiem, tutaj takie smukłe nogi, tam 178cm i XS (teraz czy w przeszłości jest nieważne). Ja niby szczupła, ale przy mojej figurze i 162cm wzrostu jak patrzę w lustro, to ostatnio zaczęłam widzieć starą cygankę Da się to wyleczyć?
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 18:29   #2256
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
VisionAM, ja też w sprawie komplementu dot. nóg, po prostu masz świetne nogi!
Ja nie wiem, tutaj takie smukłe nogi, tam 178cm i XS (teraz czy w przeszłości jest nieważne). Ja niby szczupła, ale przy mojej figurze i 162cm wzrostu jak patrzę w lustro, to ostatnio zaczęłam widzieć starą cygankę Da się to wyleczyć?
Dziękuję bardzo Ale to nie ja mam XS i 178cm
Ja mam 170cm i rozmiar tej sukienki to M. A ogólnie powiedziałabym, że jestem normalnej budowy ciała, nogi to mój największy atut, reszta zasłonięta
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 09:33   #2257
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Moim zdaniem ta sukienka nadaje się na piwo ze znajomymi, absolutnie nie na wesele.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-31, 09:57   #2258
Agataa1080
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Elena, dla mnie ta sukienka jest super W końcu to nie ty będziesz panną młodą, można zaszaleć. Drogie panie nie popadajmy w przesadną elegancję, zwłaszcza gdy czeka nas noc pełna zabawy!
Agataa1080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 10:03   #2259
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Mi też ta sukienka jakoś się nie widzi na wesele. Buty wg mnie czarne.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 10:06   #2260
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

przesadną elegancją na weselu to byłaby suknia balowa okraszona długimi rękawiczkami. wesele jest uroczystością elegancką i jeśli ma się więcej niż 13 lat, to taryfy ulgowej nie ma.

mi się też sukienka niespecjalnie podoba - może na żywo zyska, ale na modelce wygląda mocno codziennie, a przez ten dekolt, wręcz plażowo (przypuszczam też, że modelka ma ładną figurę. przypuszczam, bo ten krój niekorzystnie to ukrywa). sama nie wiem, może wkurza mnie ta przepaska w pasie... mam z nią jakiś problem. but raczej czarny, prosty, klasyczny.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2017-08-31 o 10:07
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 13:25   #2261
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Dziewczyny, pomóżcie.

Na cito potrzebuję sukienki na wesele, niestety rozmiar dość duży 44/46, wolałabym coś z rękawem bo ramiona mam brzydkie. W grę wchodzą tylko sklepy stacjonarne ze względu na czas
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-31, 13:26   #2262
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Katalonkaaa moja mama w podobnym rozmiarze kupuje głównie w tkmaxx.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 19:04   #2263
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

H&M, Mango tam powinno coś być w takim rozmiarze
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 23:32   #2264
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

dziękuję, jutro się przejdę i czegoś poszukam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 08:40   #2265
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie.

Na cito potrzebuję sukienki na wesele, niestety rozmiar dość duży 44/46, wolałabym coś z rękawem bo ramiona mam brzydkie. W grę wchodzą tylko sklepy stacjonarne ze względu na czas
C&A? Mają pełną rozmiarówkę i zawsze jakieś uroczyste sukienki.
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 09:19   #2266
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Co sądzicie o takiej sukience na wesele? Nada się?
https://mosaic01.ztat.net/vgs/media/...ADD-G11@11.jpg

Chciałam wkleić zdjęcie, ale jest duże, a nie umiem zrobić miniaturki...

Tu więcej zdjęć: https://www.zalando.pl/mintandberry-...1cadd-g11.html


Nie chcę bardzo strojnej sukienki, ale zastanawiam się, czy ta będzie odpowiednia. Wiem na pewno, że chcę z długim lub 3/4 rękawem, bo jak wezmę bez rękawów, to znów spędzę pół wesela w narzutce/marynarce/czymś, a to mi się nie podoba... (Jestem zmarzluchem )
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 12:16   #2267
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Myślę, że tak zależy też jakie dodatki weźmiesz
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 14:23   #2268
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Jak dla mnie ok, sama jestem zmarzluchem więc doskonale rozumiem jak to jest marznąć na ważnej uroczystości.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 17:27   #2269
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
Myślę, że tak zależy też jakie dodatki weźmiesz

Jeszcze nie wiem...
Niskie szpilki (mam haluksy więc nie dam rady w wysokich, nawet stanąć na chwilę) w kolorze nude lub czarne - wolałabym nude, ale bardzo ciężko u mnie z zakupem szpilek, więc jak nie znajdę nude, to zadowolę się czarnymi, też chyba będą pasować.
Nie wiem jeszcze jaką torebkę To będzie zależało od butów, nie chcę takiego samego koloru, ale też żeby się to wszystko nie gryzło i nie wyszło pstro.
Co do biżuterii to niewiele - sukienka jest cała koronkowa, dekolt jest nieduży, więc nie mam co się obwieszać, zresztą nie lubię. Pewnie skończy się na wiszących złotych kolczykach i bransoletce, jak znajdę jakąś miniaturową na swój nadgarstek W takim przypadku mogłabym w sumie zaszaleć z torebką i dobrać jakąś ze złotymi elementami lub prostą złotą kopertówkę.

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ok, sama jestem zmarzluchem więc doskonale rozumiem jak to jest marznąć na ważnej uroczystości.
No też właśnie, a wesele koniec września, więc nawet jak trafi się ciepły dzień, to noc już zimna na pewno będzie. A nie ma co udawać, że narzutka zdobi jakąkolwiek weselną sukienkę
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-03, 21:42   #2270
Ania384
Raczkowanie
 
Avatar Ania384
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 141
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Bardzo ładna, sama bym w niej chętnie poszła
Ania384 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 13:14   #2271
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Ania384 Pokaż wiadomość
Bardzo ładna, sama bym w niej chętnie poszła
Dziękuję za opinię.
Nie byłam pewna, czy ta sukienka się nada, ale mnie przekonałyście
Zostawiam ją. Będę musiała skrócić, bo na mnie jest ok. 1 cm za kolano, a chcę taka dlugość jak na modelce, może 1-2 cm dłuższa.


Tak czy inaczej potrzebuję jeszcze jedną sukienkę
Bo mam 3 wesela w przeciągu miesiąca, więc nie pojdę na wszystkie 3 w jednej sukience...
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 12:45   #2272
Katerka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cześć dziewczyny, organizuję w weekend swoją pierwszą domówkę, a właściwie bardziej kameralne spotkanie ze znajomymi, nie będzie to impreza wszech czasów. No, ale jako, że organizuję to i zapraszam ludzi do siebie chce również jakoś fajnie wyglądać, nie będzie to nic oficjalnego i myślę, że wygodniejsze ciuchy będą na miejscu. Proszę o pomoc i uwagi co zmienić w tej ,,stylówce'', ( ja jestem po lewej, z wisiorkiem).
Oto moje zapatrywania:
1.Będzie to spotkanie luźne, więc po prostu nie za bardzo pasuje do wygodnego stroju sukienka, tym bardziej, że znajomi też przyjdą w dżinsach, dlatego też sukienki nie za bardzo chcę, wolę w spodniach pozostać, żeby wyglądało bardziej na luzie, dlatego wybrała połączenie dżinsy + bluzka i na to sweterek + bluza.
2.Natomiast co do obuwia, to jako, że będzie to impreza w domu, więc chcę pozostać jak normalnie po domu chodzę i jestem na zdjęciu, czyli na bosaka. Chyba to jednak nie jest taki problem, że ,,gospodyni'' będzie bez butów?
3. No i biżuteria, czy coś dodać, czy ten wisior jest ok?
Katerka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 12:56   #2273
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Wyglądasz dobrze, nic bym nie zmieniała Nie wiedziałam, że impreza typu domówka może być tak problematyczna w kwestii stroju
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 12:57   #2274
Katerka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Wyglądasz dobrze, nic bym nie zmieniała Nie wiedziałam, że impreza typu domówka może być tak problematyczna w kwestii stroju
Nie aż taka, tylko będą też i nowi znajomi, więc chcę dobrze wyglądać.
Katerka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 13:04   #2275
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Ubierz się tak, jakbyś szła do kogoś na tego typu imprezę.
Nie musisz mieć żadnego specjalnego stroju jako gospodyni, skoro jak sama mówisz, to zwykłe spotkanie ze znajomymi.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 14:04   #2276
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Sądzę, że dobrze wyglądasz, też bym nic nie zmieniła.

A teraz mój problem.
Zostałam zaproszona na urodziny, które będą w wigwamie. No i nie wiem w co się ubrać. Ogólnie to bym założyła jakąś sukienkę i szpilki ale tu chyba będzie nie na miejscu, bo tam raczej podłogi chyba nie ma, zresztą nie wiem bo nie byłam nigdy w takim miejscu, poza tym jestem zmarzluchem, a impreza w połowie września. Dziewczyny doradźcie co na siebie włożyć? nie chce wyglądać przesadnie elegancko, ale z drugiej strony to są urodziny i wypada się lepiej ubrać.
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 14:18   #2277
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
Sądzę, że dobrze wyglądasz, też bym nic nie zmieniła.

A teraz mój problem.
Zostałam zaproszona na urodziny, które będą w wigwamie. No i nie wiem w co się ubrać. Ogólnie to bym założyła jakąś sukienkę i szpilki ale tu chyba będzie nie na miejscu, bo tam raczej podłogi chyba nie ma, zresztą nie wiem bo nie byłam nigdy w takim miejscu, poza tym jestem zmarzluchem, a impreza w połowie września. Dziewczyny doradźcie co na siebie włożyć? nie chce wyglądać przesadnie elegancko, ale z drugiej strony to są urodziny i wypada się lepiej ubrać.
Musiałam sobie wygooglować co to ten wigwam
Ja bym na Twoim miejscu zapytała, jakie tam przewiduje się warunki Bo może np. będzie ogrzewanie w postaci nagrzewnic, tak jak często w ogródkach restauracyjnych. Wtedy nie będzie bardzo zimno.
Może sukienka + jakiś ciepły kardigan + buty adekwatne do temperatury (bo ciężko przewidzieć)
Na obecne wieczorne/nocne temperatury założyłabym spokojnie botki na słupku lub płaskie (zależy jak wolisz) lub inne półbuty. Szpilki czy baleriny/mokasyny/inne czółenka, jeśli byłoby troche cieplej.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 15:23   #2278
Katerka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ubierz się tak, jakbyś szła do kogoś na tego typu imprezę.
Nie musisz mieć żadnego specjalnego stroju jako gospodyni, skoro jak sama mówisz, to zwykłe spotkanie ze znajomymi.
Czyli widzę, że to co wymyśliłam będzie ok. A na cudzą imprezę poszłabym w butach, ale jako, że jestem na tej u siebie to mogę być na bosaka? Nie będzie to przeszkadzało?
Katerka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 17:55   #2279
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Katerka1234 Pokaż wiadomość
Czyli widzę, że to co wymyśliłam będzie ok. A na cudzą imprezę poszłabym w butach, ale jako, że jestem na tej u siebie to mogę być na bosaka? Nie będzie to przeszkadzało?
Jak goście będą na bosaka, to też bądź. Jak będą chodzić w butach (chociaż po co, skoro to zwykłe spotkanie?), to też załóż.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 22:26   #2280
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

ja bym na twoim miejscu założyła jednak baleriny lub choćby klapki (nawet zwykle japonki).
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 21:10:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.