Jak postępować z mężczyzną? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-01, 11:46   #241
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Po 3 miesiącach spotykania chyba fajnie by było wiedzieć na czym się stoi A on nie mówił Ci co czuje? Nadal spotykacie się raz na tydzień? Bo jak rozumiem - Ty nie szukasz takiego luźnego związku i nie o to Ci chodzi?
Tak, generalnie spotykamy się tylko w weekendy, czasem spędzamy ze sobą cały weekend, czasem jeden dzień jak któreś ma inne plany jeszcze, zawsze z noclegiem i kawałkiem następnego dnia, nie że randka 2 godzinna i do domu.
On nie jest skory do wyznawania uczuć, często widzę miłość w Jego oczach, ale może widzę coś czego nie ma
Szukam miłości, nie muszę się widywać codziennie itp., ale chcę wiedzieć że jemu nie chodzi o relację typu spotykamy się, bo jest nam fajnie, tylko spotykamy się, bo się kochamy i jest nam fajnie.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:54   #242
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

Hmm, no ale on chce cały czas się z Toba spotykać i proponuje Ci spotkania A przez ten czas coś się jeszcze zmieniło w Waszych relacjach, tzn. pewnie staliście się bliżsi, ale np. mówił coś o jakichś planach na najbliższy czas wspólnych - np. wspólnie gdzieś wyjechaliście albo zabiera Cię w tygodniu na jakieś imprezy z jego przyjaciółmi? Może jest wszytko ok i rzeczywiście on potrzebuje jeszcze więcej czasu, aczkolwiek jak dla mnie to zakochany facet dązy do tego by spędzać coraz więcej czasu ze swoją kobietą i mówi jej takie rzeczy - oczywiście stopniowo - żeby czuła, że ją traktuje przyszłościowo a nie jak przyjemność. Ale może on potrzebuje jeszcze czasu, w każdym razie, jeśli dla Ciebie to określenie to problem - to pewnie kiedyś się zbierzesz w sobie i zapytasz co jest między Wami - chyba, że Cię uprzedzi jakimś miłym wyznaniem.
A to wszytskie Wasz randki to są "zawsze z noclegiem", że tak niedyksretnie zapytam? Towarzyszy Ci czasem w złatwianiu jakiejś zwykłej sprawy albo idzie z Tobą na zakupy czy po porostu w tygodniu weźmie Cię czasem na choć 2 godziny spaceru? Czy tylko te weekendy?
Bo tak to jest jednak krótszy czas, skoro w miesiącu widzicie się tylko 4 razy...
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 12:06   #243
50 latek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 583
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

Cytat:
Napisane przez sorceress Pokaż wiadomość
Jej, jak miło, że jeszcze o mnie pamiętasz
Ja też Cię jeszcze pamiętam i cieszę się, że dalej ciągniecie ten wózek. Tylko Ty nie do końca wiesz czy razem, czy osobno?

Kiedyś dojrzejesz do decyzji o spytaniu o jego uczucia, o Twoje miejsce w jego życiu. Stanie się to z pewnością. Jeśli odpowiedzi będą pozytywne, to nie ma znaczenia, kiedy to będzie. Ale jeśli odpowiedzi będą negatywne (tfu, tfu, odpukać w co tam trzeba!), to im później tym gorzej dla Ciebie. Stracisz więcej czasu, bardziej się wkręcisz, dłużej będziesz się po tym zbierała. Chcesz zapytać, czujesz taką potrzebę, to pytaj i idź do przodu. Wszystko w Twoich rękach.
50 latek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 12:08   #244
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Hmm, no ale on chce cały czas się z Toba spotykać i proponuje Ci spotkania A przez ten czas coś się jeszcze zmieniło w Waszych relacjach, tzn. pewnie staliście się bliżsi, ale np. mówił coś o jakichś planach na najbliższy czas wspólnych - np. wspólnie gdzieś wyjechaliście albo zabiera Cię w tygodniu na jakieś imprezy z jego przyjaciółmi?
Chce się spotykać, choć nie zawsze proponuje, ale jak ja proponuję to chętnie się zgadza. Na pewno jesteśmy sobie dużo bliżsi, dużo o sobie już wiemy. O planach dalszych mówił już dawno nawet, wspominał o wyjeździe na Święta. Nie wyjeżdżaliśmy razem, bo średnio stoimy z kasą. Nie jesteśmy też typami imprezowymi raczej.
Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
A to wszytskie Wasz randki to są "zawsze z noclegiem", że tak niedyksretnie zapytam? Towarzyszy Ci czasem w złatwianiu jakiejś zwykłej sprawy albo idzie z Tobą na zakupy czy po porostu w tygodniu weźmie Cię czasem na choć 2 godziny spaceru? Czy tylko te weekendy?
Bo tak to jest jednak krótszy czas, skoro w miesiącu widzicie się tylko 4 razy...
Nigdy nie było jeszcze tak, żebyśmy widzieli się tylko 4 razy w miesiącu. Gdy spotykamy się w weekend, to śpię u Niego i czasem jesteśmy ze sobą od piątku do niedzieli, a czasem np. przyjeżdżam w piątek, a wyjeżdżam w sobotę po południu. Wychodzimy wtedyw różne miejsca, zakupy jak najbardziej albo siedzimy sobie w domu. Problem jest taki, że mieszkamy spory kawałek od siebie, po drodze korki gigant, więc np. wyskoczenie wspólne na zakupy w tygodniu czy spacer to nie jest takie hop siup, 2 godziny schodzą na samą podróż. Wiadomo, dla chcącego nic trudnego, ale myślę, że On po prostu uważa, że mi to odpowiada i się nie wychyla ze zmianą naszego cyklu spotkań. I tak naprawdę, to mi to odpowiada (chociaż tęsknię), chciałabym tylko mieć pewność, że to dla Niego coś więcej niż jakaś tam weekendowa znajomość.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 12:24   #245
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

Cytat:
Napisane przez sorceress Pokaż wiadomość
Chce się spotykać, choć nie zawsze proponuje, ale jak ja proponuję to chętnie się zgadza. Na pewno jesteśmy sobie dużo bliżsi, dużo o sobie już wiemy. O planach dalszych mówił już dawno nawet, wspominał o wyjeździe na Święta. Nie wyjeżdżaliśmy razem, bo średnio stoimy z kasą. Nie jesteśmy też typami imprezowymi raczej.


Nigdy nie było jeszcze tak, żebyśmy widzieli się tylko 4 razy w miesiącu. Gdy spotykamy się w weekend, to śpię u Niego i czasem jesteśmy ze sobą od piątku do niedzieli, a czasem np. przyjeżdżam w piątek, a wyjeżdżam w sobotę po południu. Wychodzimy wtedyw różne miejsca, zakupy jak najbardziej albo siedzimy sobie w domu. Problem jest taki, że mieszkamy spory kawałek od siebie, po drodze korki gigant, więc np. wyskoczenie wspólne na zakupy w tygodniu czy spacer to nie jest takie hop siup, 2 godziny schodzą na samą podróż. Wiadomo, dla chcącego nic trudnego, ale myślę, że On po prostu uważa, że mi to odpowiada i się nie wychyla ze zmianą naszego cyklu spotkań. I tak naprawdę, to mi to odpowiada (chociaż tęsknię), chciałabym tylko mieć pewność, że to dla Niego coś więcej niż jakaś tam weekendowa znajomość.
A Ty mu częściej proponujesz, czy mniej więcej po równo?

No to dobrze, że macie w planach taki wyjazd

No tak - ale jednak w miesiącu są zwykle 4 weekendy, czasem 5 - więc czy od piątku do niedzieli to i tak są tylko 4 spotkania na weekend.

Mieszkacie 2 godziny drogi od siebie? To rzeczywiście dość daleko. A centrum nie jest np. jakoś w środku np. godzinę drogi?

Jemu pewnie też to odpowiada i daltego nie proponuje zmiab=n - to jemu po prostu wystarcza jak się tylko w weekndy widzicie

Tobie to odpowiada, ale jednak tęsknisz. A jakbyś do niego w tygodniu napisała, że źle się czujesz, masz doła albo właśnie tęskniszi chcesz, żeby mimo tych dwóch godzin w jedną stronę do Ciebie przyjechał, to myślisz, żeby to zrobił?
Może on ma taki rytm, może taki jest rytm Waszego związku, ale moim zdnaiem Ty chciałabyś więcje, a godzisz się na mniej. To bardzo wygodne mieć tydzień dla siebie a przyjemny weekend spędzić we dwójkę i ajkiś wyjazd na święta. Ale z drugiej strony pierwsz 3 miesiące to chyba jak sie jest zakochanym to chce się widzieć nie tylko w weekedn, i żeby ta druga osoba się czasem też poświęciła - i to dla tego, że po prostu chce więcje tej bliskości itd.

Może to tylko tak wygląda, ale sama masz myśli o 'weekendowej znajomości'.
A przez ten czas poznaliście nawzajem swoich znajomych, rodziny. Nie jesteście imprezowiczami, ale chyba wspólnie czasem wychodzicie ze znajomymi czy tylko we dwójkę się spotykacie?
Naprawdę wystarcza Ci widzieć go tylko w te weekendy? Jeżeli tak, no to Twój wybór, ale jeżeli nie to możesz sama zaproponować jakąś zmianę - po co godzić się na mniej niż chcesz. Może się sam ucieszy z tego, a jak nie to da Ci to do myślenia. Ludzie naprawdę mają dużo zajęć i pracy, ale jak im zależy to choć na pół godziny chcą się spotkać, choćby mieli jechać do ukochanej duuużo czasu
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 13:07   #246
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
A Ty mu częściej proponujesz, czy mniej więcej po równo?
Różnie bywa, trudno powiedzieć, raczej po równo.
Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
No tak - ale jednak w miesiącu są zwykle 4 weekendy, czasem 5 - więc czy od piątku do niedzieli to i tak są tylko 4 spotkania na weekend.
Tak, ale bardzo intensywne i długie.

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Mieszkacie 2 godziny drogi od siebie? To rzeczywiście dość daleko. A centrum nie jest np. jakoś w środku np. godzinę drogi?
Godzinę drogi w jedną stronę mamy do siebie (miałam na myśli całą podróż), do centrum nie jest mi dużo bliżej. Oczywiście, że możemy się spotkać gdzieś mniej więcej w połowie drogi, ale oboje mamy w tygodniu dużo zajęć i ta odległość dodatkowo to utrudnia.

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Jemu pewnie też to odpowiada i daltego nie proponuje zmiab=n - to jemu po prostu wystarcza jak się tylko w weekndy widzicie
Ja też ich nie proponuję.
Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Tobie to odpowiada, ale jednak tęsknisz. A jakbyś do niego w tygodniu napisała, że źle się czujesz, masz doła albo właśnie tęskniszi chcesz, żeby mimo tych dwóch godzin w jedną stronę do Ciebie przyjechał, to myślisz, żeby to zrobił?
Mam nadzieję, że tak. Nie sprawdzałam.
Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Może on ma taki rytm, może taki jest rytm Waszego związku, ale moim zdnaiem Ty chciałabyś więcje, a godzisz się na mniej. To bardzo wygodne mieć tydzień dla siebie a przyjemny weekend spędzić we dwójkę i ajkiś wyjazd na święta. Ale z drugiej strony pierwsz 3 miesiące to chyba jak sie jest zakochanym to chce się widzieć nie tylko w weekedn, i żeby ta druga osoba się czasem też poświęciła - i to dla tego, że po prostu chce więcje tej bliskości itd.
Nie jest tak, że chciałabym więcej, a godzę się na mniej jeśli chodzi o ilość spotkań. Mi też to odpowiada, tydzień leci mi w tempie ekspresowym, mam dużo zajęć, czasem trudno mi się umówić z przyjaciółką przez dwa tygodnie, bo nie mam kiedy. On ma podobnie, więc tu problemu nie ma.
Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Może to tylko tak wygląda, ale sama masz myśli o 'weekendowej znajomości'.
A przez ten czas poznaliście nawzajem swoich znajomych, rodziny. Nie jesteście imprezowiczami, ale chyba wspólnie czasem wychodzicie ze znajomymi czy tylko we dwójkę się spotykacie?
On ma rodzinę daleko, ja Mu swojej nie mam potrzeby przedstawiać, nie lubię takich sztucznych spotkań zapoznawczych. Spotykamy się we dwójkę. Żadne z nas nie ma paczki znajomych, On ma kolegów, ja mam koleżanki. Nie zaproszę Go na babską imprezę.
Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Naprawdę wystarcza Ci widzieć go tylko w te weekendy? Jeżeli tak, no to Twój wybór, ale jeżeli nie to możesz sama zaproponować jakąś zmianę - po co godzić się na mniej niż chcesz. Może się sam ucieszy z tego, a jak nie to da Ci to do myślenia. Ludzie naprawdę mają dużo zajęć i pracy, ale jak im zależy to choć na pół godziny chcą się spotkać, choćby mieli jechać do ukochanej duuużo czasu
Tak jak wyżej napisałam, wystarcza mi, nie wystarczałyby mi jednak relacja oparta tylko na spotykaniu się bez głębszych uczuć.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 13:24   #247
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

To jak w takim razie jak wszytsko ok i całość Ci pasuje, to dobrze Niech się dalej rozwija w swoim tempie Może to tylko Twoje wątpliwości, które na początku miałaś, jeszcze nie przeszły i nie ma co szukac problem. Może zresztą on sam Ci niedługo coś powie takiego, żeby je rozwiać i tego Ci gorąco życzę!!

To tylko były moje sugestie - po prostu fajnie zapoznać swojego faceta z przyjaciółkami i nieraz facet sam jest ciekaw Twoich znajomych tak jak i Ty jego. Co do poznawania rodziny, to też nie wydaje mi się to sztuczne, właśnie jak jest to poważny związek - tylko naturalnie to przychodzi.
Godzina drogi to jednak też nie jest wysiłek ponad sily - tak mi się wydaje, ale skoro macie oboje zajęty tydzień i nie chcecie zmieniać tego grafiku, to rozumiem.

Życzę Ci, żebyś nie musiała długo czekać z tą swoją niepewnością jaki rodzaj w zasadzie ma ta Wasza relacja, bo szkoda by jednak było, gdybyś po takim zaangażowaniu się w sprawę, usłyszała, że to były tylko miłe spotkania i nic więcej. Z drugiej strony - nie wiem, skoro nie masz od niego żadnych takich słów, no to tylko po jego zachowaniu możesz wiedzieć czy to coś więcej czy nie. Jak dla mnie to Ty jednak się trochę nie przyznajesz sama przed sobą, że to Cię aż tak męczy i go dość usprawiedliwiasz, ale to Ty go znasz najlepiej, to może to tylko moje błedne wrażenie na podstawie tego co napisałaś, że jednak on nie jest w to tak bardzo zaangażowany.

Naprawdę szczerze życzę, żeby to było to, czego oczekujesz
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 14:21   #248
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

Co do słów, w jakie masz to ująć - można to zrobić na różne sposoby Sama jeden z nich podałaś - napisałaś, że "nie chcesz, żeby to była tylko weekendowa znajomość"; możesz mu to powiedzieć, a potem zapytać - "a ty jak widzisz nasze relacje? kim dla Ciebie jestem? Spotykamy się tylko, czy jesteśmy razem na poważnie?"
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:27   #249
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

Obiecuję sobie, że zapytam Go o to na najbliższym spotkaniu. Bardzo chcę to wiedzieć i nie chciałabym, żebyśmy żyli w jakimś nieporozumieniu co do naszego związku.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 15:02   #250
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

masz podobny problem jak ja ;d
najpierw odpychasz, jesteś zimna, a potem rozkminiasz czy przypadkiem On nie za mało robi itp. Spokojnie facet to nie Bóg. rób co czujesz, jak pisały koleżanki ;D
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 19:56   #251
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

Cytat:
Napisane przez 50 latek Pokaż wiadomość
Ja też Cię jeszcze pamiętam i cieszę się, że dalej ciągniecie ten wózek. Tylko Ty nie do końca wiesz czy razem, czy osobno?

Kiedyś dojrzejesz do decyzji o spytaniu o jego uczucia, o Twoje miejsce w jego życiu. Stanie się to z pewnością. Jeśli odpowiedzi będą pozytywne, to nie ma znaczenia, kiedy to będzie. Ale jeśli odpowiedzi będą negatywne (tfu, tfu, odpukać w co tam trzeba!), to im później tym gorzej dla Ciebie. Stracisz więcej czasu, bardziej się wkręcisz, dłużej będziesz się po tym zbierała. Chcesz zapytać, czujesz taką potrzebę, to pytaj i idź do przodu. Wszystko w Twoich rękach.
Odpowiedź na pierwsze pytanie - tak.

Widzę, że mój beznadziejny przypadek jednak był zapamiętywalny
Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Życzę Ci, żebyś nie musiała długo czekać z tą swoją niepewnością jaki rodzaj w zasadzie ma ta Wasza relacja, bo szkoda by jednak było, gdybyś po takim zaangażowaniu się w sprawę, usłyszała, że to były tylko miłe spotkania i nic więcej. Z drugiej strony - nie wiem, skoro nie masz od niego żadnych takich słów, no to tylko po jego zachowaniu możesz wiedzieć czy to coś więcej czy nie. Jak dla mnie to Ty jednak się trochę nie przyznajesz sama przed sobą, że to Cię aż tak męczy i go dość usprawiedliwiasz, ale to Ty go znasz najlepiej, to może to tylko moje błedne wrażenie na podstawie tego co napisałaś, że jednak on nie jest w to tak bardzo zaangażowany.

Naprawdę szczerze życzę, żeby to było to, czego oczekujesz
Bardzo Ci dziękuję

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Co do słów, w jakie masz to ująć - można to zrobić na różne sposoby Sama jeden z nich podałaś - napisałaś, że "nie chcesz, żeby to była tylko weekendowa znajomość"; możesz mu to powiedzieć, a potem zapytać - "a ty jak widzisz nasze relacje? kim dla Ciebie jestem? Spotykamy się tylko, czy jesteśmy razem na poważnie?"
Zapytam go na pewno.
Cytat:
Napisane przez maszToCoChcesz Pokaż wiadomość
masz podobny problem jak ja ;d
najpierw odpychasz, jesteś zimna, a potem rozkminiasz czy przypadkiem On nie za mało robi itp. Spokojnie facet to nie Bóg. rób co czujesz, jak pisały koleżanki ;D
Nigdy Go nie odpychałam, na samiutkim początku tylko po prostu nie odzywałam się pierwsza. Teraz już długa droga za Nami i troche się pozmieniało, ale czego On oczekuje potrzebuje się dowiedzieć.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 12:15   #252
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

Jak tam po spotkaniu? Zapytałaś Go tak jak miałaś w planach?
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 12:35   #253
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

Troszkę się sprawy skomplikowały, bo wyszedł nowy temat - jego ewentualny wyjazd na rok, przy którym moje problemy z Jego ewentualnym nietęsknieniem w tygodniu zeszły na dalszy plan. W każdym razie wszysztko wskazuje na to, że jest wszystko dobrze.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 12:57   #254
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

To dobrze To powodzenia dalej i żeby żadne komplikacje Wam nie przeszkodziły
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 12:59   #255
50 latek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 583
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

Cytat:
Napisane przez sorceress Pokaż wiadomość
Troszkę się sprawy skomplikowały, bo wyszedł nowy temat - jego ewentualny wyjazd na rok, przy którym moje problemy z Jego ewentualnym nietęsknieniem w tygodniu zeszły na dalszy plan. W każdym razie wszysztko wskazuje na to, że jest wszystko dobrze.
50 latek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 13:10   #256
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
To dobrze To powodzenia dalej i żeby żadne komplikacje Wam nie przeszkodziły
Cytat:
Napisane przez 50 latek Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie! Jesteście kochani Mam nadzieję, że komplikacji nie będzie, jak dotąd, największą jest moje martwienie się o wszystko na zapas.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.