Promocje -49%, 1+1 - Część II - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-09, 20:32   #2611
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Rimmel stay matte moze podkreslac suche skorki.
I wszystkie włoski na twarzy. Ogólnie dla mnie ten podkład to tragedia.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:36   #2612
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Jednak zamówiłam z kosmetykizameryki.
Skusiłam się na róże z L'Oreal ze starej wersji.
Te róże są niezniszczalne, za 10zł warto. Nawet dali ograniczenie, że nie można kupić więcej niż 5 sztuk.
https://kosmetykizameryki.pl/loreal-...uplikat-2.html
Nawet jak na granicy przydatności, to po tego rodzaju kosmetykach tego nie widać.

Nowa wersja w Rossmann kosztuje w cenie regularnej 58,79zł. Masakra jakaś.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------



Od 13 listopada. Też się dziwię, bo wynika z tego, że w piątek jednocześnie OCZY i CERA.

Pytałam dzis pani w sklepie. Mowi ze od soboty bo za hoho nie dałyby rady wszystkiego ogarnąć.. Ale czy to prawda ? To nie wiem
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:39   #2613
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

To ciekawe jak oni to wytlumacza w piątek
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:41   #2614
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Ja nie wchodzę już, nie pytam się, nie zanoszę testerów , bo boję się, że coś kupię. A została mi kasa tylko na najważniejsze, czyli podkłady.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:46   #2615
yankosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
Hej ja tez wlasnie poszukiwałam lekkiego podkładu, ktory wyrówna koloryt i nie będzie ciężki.
Testowałam w drogerii CC z Bell i mialam wrażenie, że kompletnie nic nie robi, ekspedientka poleciła mi podkład z makeup revolution the one fundation. Uzyłam go raz i po tym jednym użyciu spodobał mi się, ale nie wiadomo jak to będzie na dłuższą metę
Jest bardzo wodnisty, na pierwszy rzut oka aż za bardzo ale fajnie się wtopił w moją cerę. Jestem dość blada, ale nie porcelanowa i kupiłam odcien 3. Jeśli masz dostęp do drogerii sekret urody to możesz przetesować, kosztował mnie 17,90 zł
Nie widzialam nigdzie w pobliżu tej drogerii. Zobaczę na ich stronie





Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
I wszystkie włoski na twarzy. Ogólnie dla mnie ten podkład to tragedia.
U mnie przez pewien czas był ok, ale potem skóra bardzo z nim kaprysila. I jest dość widoczny na twarzy

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ja nie wchodzę już, nie pytam się, nie zanoszę testerów , bo boję się, że coś kupię. A została mi kasa tylko na najważniejsze, czyli podkłady.
Tez juz czekam na piątek
yankosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:49   #2616
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez zieewam Pokaż wiadomość
Jakiś eyeliner w słoiczku godny polecenia?
maybelline
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:56   #2617
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Już chyba wiem, że za mało mi odjęło o 2,55 ze zniżki z tic taca
Któraś z Was pisała, że miała taką sytuacje ale przy tej ilości postów nie odnajdę oddali kasę?
mi oddali

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
Mi nie oddała. Klocilam się z babka w sklepie. Ale ona mówiła ze rabaty się nie łączą. I coś tam jeszcze :/

mi oddali w sumie bez większego problemu, bo babka sama mówiła, ze mają te nowe kasy, i non stop są jakieś problemy, a jak pokazałam jej paragony z innego rossmanna, że odlicza zniżkę całe 5zł to od razu przeprosiła i oddała.
widocznie tam, gdzie mają nowe kasy rabaty nie wchodzą tak jak trzeba a u mnie to akurat najlepiej zaopatrzony rossmann a już tam nie chce iść bo nawet mi głupio

co do tego kiedy zacznie się promocja - pytałam dwóch różnych ekspedientek w różnych sklepach i obie są pewne, że 14 ciekawe czy to pomyłka..
wolałabym, żeby były 13, poleciałabym z samego rana, kupiłabym co chcę i nareszcie koniec tych promocji
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 20:56   #2618
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Możecie coś powiedzieć o tym różu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...systencji.html ?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 21:09   #2619
Redhead__GIRL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 40
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Moniika95 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o podkładzie Rimmel Stay Matte w tubce i Maybelline Affinitone tez w tubce?
Mam jeszcze resztkę Rimmel Stay Matte z poprzedniej promocji. Świetnie kryje, dla mnie porównywalnie z Revlon CS nieźle matuje, ale niestety jest dosyć nietrwały, łatwo się ściera - zostaje na telefonie itd.

Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakiś krem nawilżający ? Mam bardzo suchą skórę na policzkach i potrzebuje czegoś co je nawilży
Cetaphil DA, dla mnie najlepszy krem nawilżający ever ale jest mega tłusty, więc nadaje się tylko na noc. Kupisz go w aptekach albo SP

Cytat:
Napisane przez dagmaraz0 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj sie skusiłam na tusze.. Kupilam AŻ dwa tusze, głownie do testow. Znalazlam tusz rimmel max bold curves z "cena do widzenia" 6,49zł .. i myslalam ze na niego rabat nie wejdzie, na paragonie 3,18
Testowałaś go już? Fajny? Za 3,18 to można spróbować

Edytowane przez Redhead__GIRL
Czas edycji: 2015-11-09 o 21:10
Redhead__GIRL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 21:26   #2620
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Czy promocja obejmuje też pędzle do oczu/brwi?

Polecicie jakieś kredki/eyelinery dla początkującej osoby?
lioele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 21:51   #2621
201802190914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 39
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
kochana to ja poproszę fote na brwiach jakbyś jezxcze mogła swój kolorek wlosow uchwycić zeby było porównanie
Wstawiam kilka zdjęć, ale o ile na telefonie wygląda to w miarę, o tyle na komputerze psuje się jakość...
Ja, patrząc na żywo, uważam, że Maybelline jest za ciemny dla mnie, wygląda to dość sztucznie i na razie nie jestem zbyt zadowolona. Na zdjęciach średnio to widać, bo kolory wydają się być zbliżone. Myślę, że typowe brunetki byłyby zadowolone. To kolor pasujący bardziej chłodnym typom urody.
Ten cień w kredce do niczego się nie nadaje, kruszy się niesamowicie i mimo, że użyłam go jedynie raz, mam wrażenie, że mało co tam zostało. Samą kredką też się niezbyt przyjemnie maluje, bo jest wykręcana i dość twarda.
Co do tego żelu to jest chyba w miarę ok, ale póki co nie wydaje ostatecznej opinii.
Jednak, jeśli miałabym jeszcze raz wybierać, wzięłabym kredkę Catrice i żel Loreal, czyli mój obecny zestaw.
na zdjęciach: Catrice+żel Loreal, Maybelline kredka-cień+żel.
kolejn.: Loreal, Maybelline, Loreal, Maybelline, Maybelline, bez niczego.

A tak w innym temacie; możecie wypowiedzieć się na temat tych podkładów, bo nie wiem, który wybrać. Szukam czegoś z niewielkim kryciem, co będzie fajnie stapiać się z cerą i wyglądać naturalnie. Nie zależy mi na żadnym macie, szukam podkładu z rodzaju "druga, lepsza skóra". Właśnie kończy mi się CC Cream z Bell, jestem z niego zadowolona, odcień Porcelain 01 jest dla mnie ok, a nawet mógłby być o ton ciemniejszy. Kupiłabym go ponownie, ale jako, że i tak jest tani jak barszcz, to mogę go wziąć i bez promocji.

1. Bourjois, 123 Perfect CC Cream
2. L`Oreal, True Match
3. Rimmel Wake Me Up
4. L’Oreal Paris, Infallible 24h - Matte Foundation (bardzo matowi?)
5. Revlon, PhotoReady BB Cream
6. Max Factor, Facefinity
7. Bourjois Healthy Mix

Polecacie któryś? Ktoś, coś?

Edytowane przez 201802190914
Czas edycji: 2015-11-14 o 14:56
201802190914 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 22:43   #2622
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez sirulys Pokaż wiadomość
A tak w innym temacie; możecie wypowiedzieć się na temat tych podkładów, bo nie wiem, który wybrać. Szukam czegoś z niewielkim kryciem, co będzie fajnie stapiać się z cerą i wyglądać naturalnie. Nie zależy mi na żadnym macie, szukam podkładu z rodzaju "druga, lepsza skóra". Właśnie kończy mi się CC Cream z Bell, jestem z niego zadowolona, odcień Porcelain 01 jest dla mnie ok, a nawet mógłby być o ton ciemniejszy. Kupiłabym go ponownie, ale jako, że i tak jest tani jak barszcz, to mogę go wziąć i bez promocji.

1. Bourjois, 123 Perfect CC Cream
2. L`Oreal, True Match
3. Rimmel Wake Me Up
4. L’Oreal Paris, Infallible 24h - Matte Foundation (bardzo matowi?)
5. Revlon, PhotoReady BB Cream
6. Max Factor, Facefinity
7. Bourjois Healthy Mix

Polecacie któryś? Ktoś, coś?
Podbijam!!! Mam identyczne wymagania.
1- próbowałam i moim zdaniem jest ładny i go chyba go kupię, jeśli już nie znajdę nic lepszego
2 i 4 - moim zdaniem za ciężkie, tzn jak na to czego szukam
5 - nie ma testera

ja na swojej liście mam jeszcze
Revlon Nearly Naked
Astor Skin Match Protect.
Rimmel Match Perfection
i właśnie Bell CC.

Chcę wybrać maksymalnie 2, pomóżcie dziewczyny
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 22:46   #2623
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez sirulys Pokaż wiadomość
Wstawiam kilka zdjęć, ale o ile na telefonie wygląda to w miarę, o tyle na komputerze psuje się jakość...
Ja, patrząc na żywo, uważam, że Maybelline jest za ciemny dla mnie, wygląda to dość sztucznie i na razie nie jestem zbyt zadowolona. Na zdjęciach średnio to widać, bo kolory wydają się być zbliżone. Myślę, że typowe brunetki byłyby zadowolone. To kolor pasujący bardziej chłodnym typom urody.
Ten cień w kredce do niczego się nie nadaje, kruszy się niesamowicie i mimo, że użyłam go jedynie raz, mam wrażenie, że mało co tam zostało. Samą kredką też się niezbyt przyjemnie maluje, bo jest wykręcana i dość twarda.
Co do tego żelu to jest chyba w miarę ok, ale póki co nie wydaje ostatecznej opinii.
Jednak, jeśli miałabym jeszcze raz wybierać, wzięłabym kredkę Catrice i żel Loreal, czyli mój obecny zestaw.
na zdjęciach: Catrice+żel Loreal, Maybelline kredka-cień+żel.
kolejn.: Loreal, Maybelline, Loreal, Maybelline, Maybelline, bez niczego.

A tak w innym temacie; możecie wypowiedzieć się na temat tych podkładów, bo nie wiem, który wybrać. Szukam czegoś z niewielkim kryciem, co będzie fajnie stapiać się z cerą i wyglądać naturalnie. Nie zależy mi na żadnym macie, szukam podkładu z rodzaju "druga, lepsza skóra". Właśnie kończy mi się CC Cream z Bell, jestem z niego zadowolona, odcień Porcelain 01 jest dla mnie ok, a nawet mógłby być o ton ciemniejszy. Kupiłabym go ponownie, ale jako, że i tak jest tani jak barszcz, to mogę go wziąć i bez promocji.

1. Bourjois, 123 Perfect CC Cream
2. L`Oreal, True Match
3. Rimmel Wake Me Up
4. L’Oreal Paris, Infallible 24h - Matte Foundation (bardzo matowi?)
5. Revlon, PhotoReady BB Cream
6. Max Factor, Facefinity
7. Bourjois Healthy Mix

Polecacie któryś? Ktoś, coś?
Nr 4 jest taki suchy bardziej, od razu jest mat na twarzy i nawet pudru nie trzeba, potrafi podkreślać suche skórki, mi nie podpasowal choć mam cerę tłustą... Nr 6 było dobre, ale w końcu też przestało pasować, tez lubi podkreślać suche skórki a nr 3 to podkład rozświetlajacy i ma w sobie drobinki, niestety najjaśniejszy odcień jest dosyć ciemny :/
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 23:08   #2624
dagmaraz0
Raczkowanie
 
Avatar dagmaraz0
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 56
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Testowałaś go już? Fajny? Za 3,18 to można spróbować [/QUOTE]


Jeszcze nie testowalam, czeka na swoja kolej
dagmaraz0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 06:09   #2625
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Polećcie jakiś pomarańczowy lub brzoskwiniowy róż rozświetlający w minicenie? Coś takiego jak Bell HYPOallergenic 02, ale błyszczący?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-11-10 o 07:08
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 07:38   #2626
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Promocja obejmuje też pędzle ? Chodzi mi o pędzle do oczu czy brwi
lioele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 08:19   #2627
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez sirulys Pokaż wiadomość
Wstawiam kilka zdjęć, ale o ile na telefonie wygląda to w miarę, o tyle na komputerze psuje się jakość...
Ja, patrząc na żywo, uważam, że Maybelline jest za ciemny dla mnie, wygląda to dość sztucznie i na razie nie jestem zbyt zadowolona. Na zdjęciach średnio to widać, bo kolory wydają się być zbliżone. Myślę, że typowe brunetki byłyby zadowolone. To kolor pasujący bardziej chłodnym typom urody.
Ten cień w kredce do niczego się nie nadaje, kruszy się niesamowicie i mimo, że użyłam go jedynie raz, mam wrażenie, że mało co tam zostało. Samą kredką też się niezbyt przyjemnie maluje, bo jest wykręcana i dość twarda.
Co do tego żelu to jest chyba w miarę ok, ale póki co nie wydaje ostatecznej opinii.
Jednak, jeśli miałabym jeszcze raz wybierać, wzięłabym kredkę Catrice i żel Loreal, czyli mój obecny zestaw.
na zdjęciach: Catrice+żel Loreal, Maybelline kredka-cień+żel.
kolejn.: Loreal, Maybelline, Loreal, Maybelline, Maybelline, bez niczego.

A tak w innym temacie; możecie wypowiedzieć się na temat tych podkładów, bo nie wiem, który wybrać. Szukam czegoś z niewielkim kryciem, co będzie fajnie stapiać się z cerą i wyglądać naturalnie. Nie zależy mi na żadnym macie, szukam podkładu z rodzaju "druga, lepsza skóra". Właśnie kończy mi się CC Cream z Bell, jestem z niego zadowolona, odcień Porcelain 01 jest dla mnie ok, a nawet mógłby być o ton ciemniejszy. Kupiłabym go ponownie, ale jako, że i tak jest tani jak barszcz, to mogę go wziąć i bez promocji.

1. Bourjois, 123 Perfect CC Cream
2. L`Oreal, True Match
3. Rimmel Wake Me Up
4. L’Oreal Paris, Infallible 24h - Matte Foundation (bardzo matowi?)
5. Revlon, PhotoReady BB Cream
6. Max Factor, Facefinity
7. Bourjois Healthy Mix

Polecacie któryś? Ktoś, coś?
faktycznie u Ciebie najładnie loreal, ale masz super swoje brwi...

polecam loreal kupiłam na poprzedniej akcji, delikatny efekt, dobry mat super kolory jestem b. zadowolona

dziewczyny z Warszawy! Gdzie w Warszawie jest szafa eveline?? chodzi mi o centrum, chce złapać tusz jeden, a gdzie nie pójde to eveline nie ma
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 08:21   #2628
olunia2016
Raczkowanie
 
Avatar olunia2016
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 238
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Promocja obejmuje też pędzle ? Chodzi mi o pędzle do oczu czy brwi
Kupowałam wczoraj i niestety rabat nie wskoczył
Tak samo odżywki do rzęs
__________________
Kuba 21.07.2010
Natan 14.08.2015

Zaczynamy w końcu odchudzanie
01.11.2015r.

-6kg
jeszcze 14kg
olunia2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 08:59   #2629
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez olunia2016 Pokaż wiadomość
Kupowałam wczoraj i niestety rabat nie wskoczył
Tak samo odżywki do rzęs
Trzeba było wczoraj zamówić z kosmetykizameryki. Mają bardzo tanie pędzle np. Loreal Delfa, wychodzi taniej niż te z Rossa.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 09:10   #2630
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
faktycznie u Ciebie najładnie loreal, ale masz super swoje brwi...

polecam loreal kupiłam na poprzedniej akcji, delikatny efekt, dobry mat super kolory jestem b. zadowolona

dziewczyny z Warszawy! Gdzie w Warszawie jest szafa eveline?? chodzi mi o centrum, chce złapać tusz jeden, a gdzie nie pójde to eveline nie ma
W Złotych Tarasach są chyba wszystkie szafy
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 09:36   #2631
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cały czas używałam Bourjois Healthy Mix oczywiście w tym czasie przewinęło się dużo innych podkładów. Po Healthy Mix ostatnimi czasy za mocno mi się twarz więc dla odmiany spróbowałam Loreal Infallible 24h i od tej pory jestem w nim zakochana <3 Mieszam go bardzo często z Healthy Mix i taka mieszanka sprawdza się idealnie a ja mam pewność że wszystko trzyma się ładnie i wygląda naturalnie

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Odnośnie tych żeli do brwi lepiej wziąść Loreal niż Maybelline? I jeszcze pytanie medium/dark dla brunetki najlepszy?
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 10:15   #2632
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Polećcie jakiś pomarańczowy lub brzoskwiniowy róż rozświetlający w minicenie? Coś takiego jak Bell HYPOallergenic 02, ale błyszczący?
Nie wiem czy będzie w rosku, ale może Catrice Rose Royce?
Tu masz swatche :
http://matejasbeautyblog.blogspot.co...ose-royce.html
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 10:33   #2633
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Nie wiem czy będzie w rosku, ale może Catrice Rose Royce?
Tu masz swatche :
http://matejasbeautyblog.blogspot.co...ose-royce.html
To chyba jednak zostanę przy o2 z Bell HYPOAllergenic i na to jakiś rozświetlacz.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 11:47   #2634
Zuzanka3
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka3
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 301
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Dziewczyny, pomóżcie! Obecnie używam Bourjois Healthy Mix nr 51, ale chciałabym na promocji kupić i popróbować nowej wersji Loreal True Match i teraz pytanie, brać odcień N1 czy N2?
Zuzanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 12:43   #2635
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Widziałam u siebie w szafie nowości wibo. Rozświetlacz bronzer, to 3w1, jakieś kredki do oczu itp
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 12:50   #2636
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Zuzanka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie! Obecnie używam Bourjois Healthy Mix nr 51, ale chciałabym na promocji kupić i popróbować nowej wersji Loreal True Match i teraz pytanie, brać odcień N1 czy N2?
ja z Bourjois używałam nr52 i z Loreala bede kupowac N2
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 12:56   #2637
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Widziałam u siebie w szafie nowości wibo. Rozświetlacz bronzer, to 3w1, jakieś kredki do oczu itp
Widziałam zdjęcie tego cuda na jednym blogu na razie i wygląda obiecująco Chciałbym się przyjrzeć, chociaż jakiś swatch zobaczyć. To nic, że mam po kilka bronzerów, róży i rozświetlaczy, ale nie takie 3 w jednym A i ma lusterko w środku
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 13:08   #2638
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

jakie cienie z color tattoo polecacie?
kupiłam nude i jestem zachwycona jakie jeszcze upolowac?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 14:12   #2639
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Widziałam zdjęcie tego cuda na jednym blogu na razie i wygląda obiecująco Chciałbym się przyjrzeć, chociaż jakiś swatch zobaczyć. To nic, że mam po kilka bronzerów, róży i rozświetlaczy, ale nie takie 3 w jednym A i ma lusterko w środku

No właśnie ja tez mam róży od groma , bronzerow tez sporo, a rozswietlaczy to juz nawet nie liczę, do śmierci nie zużyje , a i to nowości kusza otworzyłam dzis tą paletkę, zeby przyjrzeć sie odcieniom, nie macalam nic, tylko patrzyłam, fajne w miarę chłodne odcienie
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 14:15   #2640
Zuzanka3
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka3
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 301
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
ja z Bourjois używałam nr52 i z Loreala bede kupowac N2
Dzięki Chyba zdecyduję się na N1. On ładnie wtapia się w skórę?
Zuzanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 12:01:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.