jak wam się podoba ta garsonka-właśnie kupiłam na allegro i sama nie wiem... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-26, 22:16   #31
AniaS
Raczkowanie
 
Avatar AniaS
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Smile Dot.: jak wam się podoba ta garsonka-właśnie kupiłam na allegro i sama nie wiem...

Cytat:
Napisane przez ewa007 Pokaż wiadomość
Kupiłam jak zwykle pod wpływem chwili. Jest używana ale w bardzo dobrym stanie rozm 38. Ja jestem szczupła i mam 168cm wzrostu, czy taki komplecik mnie nie wyszczupli?Jak myślicie. Droga nie była, zapłaciłam 55zł. Już pod kątem Wigilii ją kupiłam, ale teraz szczerze jak wam się podoba, nie chodzi mi o same komplementy ale o to co serio myślicie?
ee kiepawa... moim zdaniem zapoważna jak dla Ciebie. lepiej sie wykręć z tego ineteresu jak najszybciej!!
__________________
... by zechciał zechcieć jak ja chcę...


Jak jesteś sama, to jesteś sama, a jak tylko zjawi się w Twoim życiu jeden mężczyzna, to natychmiast pojawia się następny... a wszystko dlatego, że oczy Ci się błyszczą bardziej niż wtedy kiedy byłaś sama.
AniaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 00:58   #32
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: jak wam się podoba ta garsonka-właśnie kupiłam na allegro i sama nie wiem...

jeżeli masz 40 lat to może być, ale jeśli jesteś koło dwudziestki to uważam że będziesz wyglądać jak dzidzia piernik, fason i materiał z jakiego jest wykonana przywodzi skojażenie że jest dla kobiety w średnim wieku
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 01:18   #33
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: jak wam się podoba ta garsonka-właśnie kupiłam na allegro i sama nie wiem...

jestem na nie...
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 08:52   #34
kale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Oca
Wiadomości: 629
Dot.: jak wam się podoba ta garsonka-właśnie kupiłam na allegro i sama nie wiem...

Mi sie nie podoba.
kale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 20:57   #35
Muggsy
Przyczajenie
 
Avatar Muggsy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: jak wam się podoba ta garsonka-właśnie kupiłam na allegro i sama nie wiem...

A ja się nie zgodzę z dziewczynkami
Znam dziewczynę która w wieku 22 lat lubi klasykę właśnie w takim wydaniu i wygląda rewelacyjnie... Aczkolwiek w jej przypadku takie ubrania pasują do stylu życia, specyficznego zawodu jak również sporej dojrzałości psychicznej - w sensie, że ją i tak całe życie brali za starszą Ale jest efektowną kobietą, to fakt.
__________________
Let's fly through perfumed dreams.
Muggsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 00:16   #36
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: jak wam się podoba ta garsonka-właśnie kupiłam na allegro i sama nie wiem...

mi tez sie kojarzy z troszke starsza osoba niz w naszym wieku
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 00:36   #37
yennefer94
Raczkowanie
 
Avatar yennefer94
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 203
Dot.: jak wam się podoba ta garsonka-właśnie kupiłam na allegro i sama nie wiem...

sama w sobie nienajgorsza ale równiez uważam, że strasznie poważna...za poważna. nie mam nawet pomysłu jak ją uatrakcyjnić dodatkami żeby jej dodać świeżości.
__________________

yennefer94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 13:48   #38
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: jak wam się podoba ta garsonka-właśnie kupiłam na allegro i sama nie wiem...

Mnie się też nie podoba.Choć mam 34latka też bym na siebie czegoś takiego nie założyła.
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.